Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Megnyitom a februárt, remélem sokan leszünk majd itt. 

Én péntek reggel teszteltem pozitívat, netes kalkulátor alapján 2021. február 6-a lesz a nagy nap.

Sziasztok!
Én majus 31-én teszteltem pozitívat. Voltam nőgyógyásznál,és 2021.február 7-re mondta a várható szülés időpontját.
A tegnapi nap hivatalosan is megkezdődtek a hányások, ami mondjuk nem egy rossz dolog, mert minél rosszabbul vagyok, tudom a baba annál jobban van :-)

Szia Mimikee!

Örülök neked! Azt hittem már egyedül leszek februári kismama.
Én még továbbra sem produkálok tipikus terhességi tüneteket.
Fáradékonyabb vagyok, a melleim megnőttek, de ennyi.

26-án megyek majd dokihoz. Akkor leszek 7+3. Nagyon nehéz kivárni. Te mikor mész majd?

Sziasztok.csatlakoznék hozzátok,múlt héten szerdán teszteltem pozitívat.július 1jén megyek dokihoz,6+4 leszek akkor.nagyon lassan fog addig telni az idő.. elvileg február 20 a mi dátumunk
Nekem a melleim fájnak,nőttek is,eddig hányingerem is volt,de az most mintha elmúlt volna.

Lilypie Pregnancy tickers

Sziasztok! Ma egy héttel a tervezett vizsgálat előtt be kellett rohannom a nőgyógyászhoz. Elmúlt a héten az összes terhes tünetem, illetve alhasi szurkalas kezdődött. Természetesen ezektől jól beparaztam, és bekönyörögtem magam vizsgálatra. Hála égnek, minden a legnagyobb rendben a kis pocaklakoval, már szépen dobog a kis szíve (6+3 hét).
Én meg legalább megnyugodtam.
Ti hogy vagytok?

Sziasztok, én is csatlakoznék hozzátok. Lombikprogram segítségével sikerült pozitív tesztet alkotnom. :-) Hétfőn volt a hivatalos 14.napi tesztelésem.
Holnap megyek vv-re, hogy számokban is lássam.

@orsmok:
Szia! Neked is gratulálok! Remelem minden rendben mindenkivel azóta is. Én jellemzően reggel-délelőtt émelygek. Hányni még nem hánytam, de sokkal kevesebbet tudok enni. Emellett néha úgy elfáradok napközben, hogy le kell feküdnöm aludni egy kicsit.
Szerencsére még mindig tart a tavasszal elrendelt kötelező home office, így ez kivitelezhető munkaidőben.
Ti hogy vagytok kismamák?

@kiflinyul:
Szia Kiflinyul! ☺ éppen így érzek én is, aludnék egésznap és reggelente hányingerrel kerülget. Milyen jó hogy homeoffice van!!

Hétfőre sikerült UH idöpontot kapnom nőgyógyászhoz, kíváncsi vagyok mi látható 21.napon? 16.napon a HCG 640 u/l volt.

Sziasztok :-) elvileg 5 hetes vagyok. De csak jövőhét szerdára kaptam időpontot az orvoshoz. Nagyon izgulok mert a fáradékonyság kívűl nem nagyon van más tünetem :cry: Annyi rosszat olvastam már ugye minden rendben lesz?

Sziasztok!   Május 27-én teszteltem pozitívat, a 9. hetet töltöm, elvileg február 6. a mi dátumunk. 6 hét +4 naposan voltam uh-n, minden rendben volt, hallottam a kis szívverését is, nagyon jó élmény volt.   A tünetek oroszlánrésze szerencsére elkerült eddig, a hasam görcsölget, az orvosom szerint ez a méh növekedése miatt is előfordulhat. Alig várom a következő ultrahangot, remélem minden rendben lesz 

Sziasztok!
Nini: gratulálok, és ne aggódj minden rendben lesz! Ha egyszer már pozitív a teszt, akkor valami elindult. Egyidőben járhatunk. Én tegnap voltam uh (lett egy lehetőség eü kivizsgálásra cégem részéről és persze hogy női uht kértem), és petezsákot látott a doki ép szikhólyaggal, persze szívhang nincs még, fiatal még az idő ehhez. ☺

Wendy: gratulálok az erősen dobogó szívhanghoz!!! biztos fantasztikus érzés lehet és megnyugtató egyben. Ezután mi lesz a következő lépés?

@orsmok:
Igyekszek türelmes lenni Én is gratulálok neked te mikor a kövi vizsgálatra?

sziasztok.gratulálok mindenkinek én holnap megyek dokihoz,6+4 leszek,nagyon várom már és izgulok is.
Én eléggé rosszul vagyok,hányingerem van reggel,este és evés után.meg fáradt is vagyok,agyilag és testileg is,csak feküdnék egyfolytában.sajnos nekünk nincs home office,nehéz így a munkahelyen létezni.
Van egy 3,5 éves kislányom,mikor őt vártam,semmi ilyen tünetem nem volt.
Nektek első baba lesz?

Lilypie Pregnancy tickers

Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Én holnap töltöm a 7.hetet.Tegnap voltam dokinál. Minden rendben volt. Hallottam a kis szívecskéjét is. Nekem is második baba, már van egy 8 éves nagyfiam.
Sajnos nekünk sincs home office és délután már nagyon fáradt vagyok.

Sziasztok! Nahát pár napig nem jövök, és micsoda élet lett itt.
Mindenkinek gratulálok!
Legutóbbi jelentkezésem óta már kétszer hánytam (a reggelim jött vissza).
Talán még nem írtam, de első baba lesz.
Legközelebb a 10. héten megyünk UH-ra, kb. két hét múlva. Már nagyon várom. Szerintetek ez meg hüvelyi vagy már hasi lesz?

@kiflinyul:
Szia.
Én is a 10 héten megyek következőnek.
Elvileg a 12.hétig hüvelyi csinálnak, de elképzelhető hogy a 10 héten már van akkora hogy szépen látszik a hasin is. Én az első gyerekkel betöltöttem a 8 hetet amikor voltam az első uh-n akkor hüvelyi csinált az orvosom. A 12.héten már hasit.

@orsmok: Kedden voltam ultrahangon, igaz, még csak 8 hetes +5 napos volt a babó, de a 10. héten pont szabadságon lesz az orvosom, kicsit előrébb hoztuk. Nekem már hasi uh-t csinált, szerencsére már így is jól látszódott, máár 21 mm-es.  Megdícsérte, hogy szerinte nagyon jól néz ki, a szívhang továbbra is erős, nagyon örültem.  kb 3 hét múlva megyünk genetikára a fehérvári Czeizel Intézetbe, nagyon várom, hogy túl legyünk rajta.  Gratulálok mindenkinek :)

@wendy90: szuper hírek ☺ szépen láthattad és hallhattad szíve dobogását!
Hogy vannak ezek az ultrahangok két hetente doki ránéz a babára?

Én ma voltam uh, még kicsi pöttyöt lehetett látni, de már embrió, nem szikhólyag, pulzált a kicsi szive. két hét múlva kell újra menni.

@kiflinyul:
Micsoda egyértelmű tünet
Engem még elkerülnek a terhességi tünetek, csak a hasam feszül, keményebb lett (eddig sem volt lapos )

@drerka:
Gratulálok neked is!
Két hetente számíthatok uh ra?
Mikor viszitek el apucit erre a vizsgálatra?

Szerintem a következőre (10.héten) ha már az hasi lesz apát is behívjuk.
Bár én most úgy néz ki kicsit hamarabb megint meglátogatom a dokim. Van egy kis folyásom ami megvolt már a múltkori uh-n is, de elég aggódó vagyok. Így bekönyörögtem magam hétfőre.

@drerka:
Szurkolok, hogy ne legyen semmi baj.
Barnazol?
Én is úgy számolok, hogy 9 nap múlva az apja is bejöhet végre a 10 hetes uh-ra.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

XMi bántja a gyerek lelkét? - Teakiadó