Új privát üzeneted érkezett!

Szomorú téma, remélem, nem tépek fel sebeket, de szeretnék többet tudni az okokról.

Aug. 21-én volt a mûszeres "befejezésem", 10 hetes,de 2 hetesre visszafejlõdött embriót távolítottak el belõlem.

Csináltak szövettant, eredmény: parciális mola terhesség. Tudom, mi ez, elmesélte a dokim, most nem részletezem, lényeg, hogy nem velem volt a gond, a méhlepény fejlõdött rendellenesen, talán azért, mert a petesejtem már "öreg" volt, mikor találkozott a hímivarsejttel, de többet a dokik se tudnak.

HA NEKED CSINÁLTAK SZÖVETTANT,MI LETT AZ EREDMÉNYE? A doki mit mondott? Volt esetleg vkinek ugyanaz az ok, mint nekem?

Elõre is köszi a válaszokat! Csók: Rekatica
brecky
 
 


Kedves RekaticaKép
Nekem 9 éve lett "mola" terhesség-es szövettani eredményem. Sajnos én sem tudok többet Nálad így nem tudom miben segíthetnék. Nálam az erõs vírusfertõzés okozhatta, hogy a 14. héten nem volt életjele a babámnak de már hetekkel korábban elhalhatott... A szövettani eredményem rossz lett, mert kiderült, hogy mérgezést kaptam a babától ezért ismételten "kikapartak". Azóta egy méhszájsebbel mûtöttek. Most két éve vágtunk bele ismét a baba-project-be, remélem hamarosan sikerül majd... Ha kedved van gyere át hozzánk az Anyaság/..."ma megint megjött"... topikbaKép

Puszi: Doris
doris
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: