Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nagyon erdekelnek azok a modszerek, amelyekkel a baba nemet befolyasolni lehet. Mar van egy kisfiunk, es nagyon szeretnenk egy kislanyt. Mar tobb modszerrol olvastam, de erdekelne a ti velemenyetek is. Ki az aki hallott valamilyen modszerrol, kiprobalta es sikerult? Persze az is irjon, akinek nem jott be. Most allunk a kovetkezo baba tervezese elott, es amenyibben lehet, szeretnenk, ha lany lenne. Persze a kisfiunak is ugyanugy orolni fogunk, es ezt az egeszet egy jateknak fogjuk fel, es nem fogunk ketsegbe esni ha fiu lesz.
Kovacsne O. Monika
 


Monika, nem tudom kihagyni, hogy ne valaszoljak neked, mert éppen tegnap olvastam egy cikket, hogy hogyan lehet befolyasolnia a baba nemét.

szoval ha kislanyt szeretnétek, a legjobb a Ciklusod kezdetén szeretkeznetek (többször is), egy-két nappal a vŕrt peteérés napjanal kell elkezdeni.
A hüvelyt pedig egy ecet-viz (1:10) oldattal kéne aktus elött kiöbliteni. ez enyhén savas környezetet biztosit, ami jo a nönemü Spermiumoknak.

ha pedig fiu a "kivansag", akkor a peteérés körül kéne szeretkezni.

Nekünk kislanyunk van, minden megfontolas, befolyasolas nélkül, de ha igy visszagondolok, akkor mi is a peteérés elött hoztuk össze a dragamat.

ennyit egyenlöre, sok sikert!
u.i: Fontos, hogy rendszeres legyen a menstruaciod.

judit
judit
 


Szia Judit!
Koszi a valaszt. Ezt veletlenul nem Czeizel Egeszseges utodokert cimu konyveben olvastad? Ott is ezeket irjak.
Moni
Moni
 

 
 

Móni!

Nem akarom kedvedet szegni, de ha igazán számítanának az ilyesmi tényezők, akkor nem nagyon lehetnének különböző nemű ikerpárok. Vagy nem? Nekem az van, és bár a doki szerint nem reális,hogy nem egyszerre fogantak, azért én nem merném kizárni, hogy nem volt köztük kb. két hét, és akkor ez a ciklus eleje vége dolog még lehetne valami, mert én a lányomat tartom "idősebbnek" (6 hetes terhesen a petezsák átmérők között lényeges különbség volt, még a doki mondta is,hogy lehet, hogy nem mind a kettő marad meg). Bár az első gyermekem meg biztos, hogy ciklus legelején fogant, és mégis fiú.

Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok,

Moni, a cikket egy svŕjci havonta megjelenö (szülöknek szolo) ujsagban olvastam egy nögyogyasztol.
Lehet, hogy ö is olvasta Czeizel-t? :)))

sajnos mas lehetöségekröl nem tudok, én meg a szobeszédre nem igazan adok. Ez még elég hihetönek tünt, érdemes kiprobalni.

Szobeszéden értem, amikor az ŕllapotos mamaknak "bemesélik", hogy hegyes has - kisfiu, sokat hanysz - kislany sok hajjal.
Szoval én inkabb kerültem az ilyen meséket.

A legdurvabb, amit hallottam, hogy egy férfi, csak egyformat tud. na ehhez mit szoltok?? :)

csao Judit
judit
 


Sziasztok!

Ildi!
A mende-mondakban en sem hiszek. Mert nekem lapos hasam volt, es fiam szuletett.

Judit!
Nem szeged a kedvem, mert mint mar irtam az egeszet jateknak tekintjuk, amiben ugye van nyertes es vesztes. Vesziteni is tudni kell, es ugyanannyira fogok orulni a kisfiunak is mint egy kislanynak. De az mar biztos, hogy meg fogjuk kerdezni ultrahangozaskor a nemet.

Moni
Moni
 


Hello Moni,

összekeverted a neveket, de nem baj. :))))

Ildi-Judit...

szia, judit
judit
 


Sziasztok!

Mivel a női kromoszómát tartalmazó spermiumok tovább élnek, ezért néhány nappal a várható peteérés előtti szeretkezés esetén kislány fogantatása a valószínűbb. Ha fiút szeretnétek, akkor pedig peteéréskor kell "akcióba lépni". Mi kipróbáltuk ezt a módszert, bár nem nagyon hittünk benne, és kislányunk született. Én mégis inkább azt hiszem, hogy 100 százalékos biztonsággal lehetetlen befolyásolni a születendő baba nemét, de hát végül is ez nem is annyira lényeges, az a legfontosabb, hogy egészséges legyen.
Sok szerencsét!
Dita
Dita
 


Sziasztok!
A TVRHétben egy csillagász rendszeresen megadja az időpontokat, hogy mikor szeretkezz, ha lányt akarsz, és mikor, ha fiút. Elég vadul hangzik, de ki lehet próbálni.
Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok !

Én is láttam már a TVR-Hét újságban a
" előrejelzést " valami igazság lehet hogy van benne, mivel mindhárom gyerekem születésénél megfigyeltem, hogy kis eltéréssel, de pár napig fiúk születtek többségben, aztán pár napig lányok.

Sziasztok Szilvy
Szilvy
 


Szilvy!

Ezt most arra mondod, hogy a kórházban egyszerre születettek között vélted látni ezt a tendenciát? Mert ha a megszületés dátuma közös, attól még a fogantatás dátuma igen eltérő lehet!

Ildi
Pethes Ildikó
 


Ildi !

Lehet hogy a fogantatásnál van eltérés, én csak a megfigyelésem írtam le. Általában mindenki kis eltéréssel, de majdnem egy időre volt kiírva szülni.
Én nem mondom azt hogy 100 %-os biztonsággal el lehet hinni a TVR-Hét előrejelzését, de úgy gondolom valami csak van benne. Második babámnál néztem a újságot és úgy próbálkoztunk és bevált, mert teljesült a kívánságunk. Nálunk a családba egyáltalán nincsenek lányok, ha végig nézzük a családfát akkor csak fiúk születtek amikor nekünk megszületett a kislányunk a sógornőmet nagyon ette a fene, Neki is 2 fia van. Hát még amikor harmadik babánk is lány lett!
Persze hiába nézzük a előrejelzést, ha akkor éppen nincs peteérés.

Szia Szilvy
Szilvy
 


Lehet, hogy egy kicsit furcsának találjátok, de én egyáltalán nem szeretném tudni előre a születendő gyermekem nemét. Szerintem olyan csodálatos az a meglepetés, ami ott derül ki a születése pillanatában.
Nekem lányom van, és igazán nagyon szeretnék még egy kislányt.
Ha fiam lesz, annak meg azért fogok örülni, mert akkor egy fiú-egy lány a "tökéletes családkép"
De befolyásolni nem szeretném. Döntse el a természet. (Csak titokban reménykedem, hogy talán kislány lesz)

Ja, és mit szóltok a TVR-hét-ben megjelenő, holdhatáson alapuló előrejelzéshez??
Szerintem egy marhaság, cáfoljatok meg, ha más véleményen vagytok.
Ildi
Ildikó
 


Én pont az ellentéte vagyok Ildinek: nem bírnám ki, hogy ne tudjam, fiam lesz-e vagy lányom. Én valahogy akkor tudom megszemélyesíteni magamban a gyermeket, ha tudom, hogy fiúcska avagy kisleány. Én egyébként roppantul vágytam kisfiúra, mert a mi családunkban meg csupa lány van, és teljesült is a vágyam! Másodikra már szinte mindegy, fiú lesz-e vagy lány, mégis nagyon szeretném majd megtudni amint csak lehet. Az asztrológiai előrejelzésben nem hiszek, hisz biztosan nincs olyan elv, ami mindenkire egyszerre 100%-ig igaz. Ennek ellenére kipróbálnám, ha csak fiút vagy csak lányt szeretnék nagyon.
Krisztina
 


Sziasztok!
Amikor a Martin szuletett, akkor is tobb fiu szuletett, mint lany. Lehet, hogy van valami igaszsag abban. amit a Szilvy irt. Az asztrologiai elorejelzesben en sem nagyon hiszek, inkabb a Czeizel konyvben leirtakra hagyatkozom, aztan lesz ami lesz!

Moni
Moni
 


Sziasztok!

Érdekes, hogy amikor én szültem, szinte csak lányok születtek. Az öt nap alatt amig bent voltam, összesen 2 kisfiú volt, a többi (kb 8-9) pedig kislány. De még az is érdekes, hogy a szülések is egyszerre indultak meg, napokig senki, aztán hárman szültünk egyszerre, aztán napokig semmi, aztán újra többen... ??? Bea
Bea
 


Szia, Bea!

Azt én is megfigyeltem, hogy néha rengeteg nő szül egyszerre, néha meg senki. Biztos sok szerepe van ebben pl. az időjárási frontoknak, a teliholdnak stb. is, talán ettől lehet...

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


sziasztok, csak hogy csatlakozzam: amikor én szültem, alig néhány kislány született, a babák többsége fiú volt (az én lurkómmal egyetemben...)
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Krisztina!

Miért ne? Én szívesen kipróbálnám, ha megirod a cimet. Köszi, Bea
Bea
 


Sziasztok!

Találtam az interneten egy oldalt, ahol a kínai chinagold vagy milyen módszerrel az anya születési dátuma valamint a gyermek fogantatási vagy születési dátuma alapján megmondják, milyen nemű (lesz) a gyerek. Már megszületett gyerekeknél is lehet alkalmazni, én ellenőriztem, elvileg 66,5%-os a találati aránya, hát nekem kb. 8 esetből 2-nél nem mondott igazat. Ha valakit érdekel, megírom a webcímet.

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Bea!

A cím: www.chinagold.com/survey.asp

Majd számolj be nekünk, neked bejött-e!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!

Ötből 2 nem sikerült. Azaz 60% korrekt. Hát ez alig több, mintha tippelnék:( Bea
Bea
 


Szia Bea!

Ez igaz. Csak érdekességként szabad próbálkozni!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


És azt hallottátok, hogy ha lányt akartok, akkor a nő legyen felül a szeretkezésnél, és a nő élvezetére kell koncentrálni, ha viszont fiút, akkor a férfi legyen felül, és az ő élvezete a fontos?

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!
En ezt pont forditva tudom. Az Origo-ban olvastam,a Babanet cimoldalarol is el lehet jutni oda, ha a fogamzas-ra kattintatok. Ezek szerint nincs modszer?!
Moni
 


Sziasztok!

Erről csak annyit tudok, hogy a fiúk állítólag gyorsabbak, de rövidebb ideig élnek ( Kb.: 24 óra) , a lányok lassabbak, de hosszabb életűek. Kalkulálni a következő módon lehet: ha már várja "őket" valaki (a petesejt), akkor inkább fiú lesz, ha "nekik" kell várni, akkor inkább lány.
Sok sikert!


Anta
Csutak
 


Sziasztok!

Anta által leírtakat én is hallottam, de pl. a nagyobbik fiam tökéletes ellenpélda. A ciklus 7. napján történt dologból jöhetett csak össze, márpedig akkor még várnia kellett a petesejtre (ami szerintem az aktus során is érésnek indulhat).
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!


Ez az egész nagyon bizonytalan, akármilyen mószerrel nézzük. Mi most kislányt tervezünk, de teljesen mindegy.
Az első babámnál meg se kérdeztük, hogy milyen nemű lesz. Az is igaz, hogy akkor lepődtem volna meg, ha nem fiúnak születik!
Szerintetek ezt meg lehet érezni?
Vagy az ember csak bebeszéli a vágyait?


Anta
Csutak
 


Kedves Anta!

A lányomnál(most 9 éves) én is 100%-osan biztosra mondtam, hogy lány lesz, pedig akkoriban öszzesen egyszer UH-ztak és az orvos nem is nézte meg mi lehet, csak a szüléskor derült ki igazán. A mostani terhességemnél men ilyen biztosan, de úgy éreztem már az elejétől, hogy fiú lesz, és eddig mind a három UH-n azt mondta a doki hogy ez tuti fiú lesz, látszik a két zacsija, meg a fütykös.
Szóval szerintem a mamák megérzik, hogy mi,ki készülődik odabenn.
Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 


sziasztok,
csatlakozom Magdi véleményéhez. Én anno nem egyszerűen élrzetem, hanem TUDTAM, hogy fiam lesz. Most ugyanúgy biztos vagyok benne, hogy milyen nemű a kis pocok a pocakban... Hát, majd kiderül.
De tényleg azt hiszem, hogy a mamák nagy többsége
érzi-sejti-tudja (a baba megmondja neki?), hogy kisfiú vagy kislány várható..
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Sziasztok!
Nem tudja valaki mi annak az oldalnak a címe, ahol egy naptár szerint az időponttól függően megmondható a bab neme nagy valószínűséggel??

Ha valaki tudja irja meg!
Névtelen
 


szia!

Megtalálod a kínai horoszkópot a babapont.hu-n de utólag nagyon sokan kiszámolták már és még nem találkoztam olyan emberrel, akinek bejött volna.Kép)

Tikk
Tikk
 


Sziasztok!

Én sajnos nem vagyok olyan, aki megérzi, hogy kisfia, vagy kislánya lesz. Most két fiúcska után azért titkon reménykedem egy kislányban. Igaz két ciklus közepi fogamzás után ez most egy kicsit korábban volt. Én nem nagyon kérdezgetem a dokit, hogy mi lesz. Különösen azután, hogy elsõszülöttünket lánynak nézték. Egy kicsit veszélyes játék is ez. Ha valaki nagyon beleéli magát, hogy pl. kislánya lesz, mert azt is mondták neki, és tán még az ég is rózsaszínûre van festve a fogadására, nem lesz e egy kicsit csalódott eleinte az a szülõpár, ha netán mégis kisfiú lesz. Mert azért ez is benne van a pakliban. (Ez nem a mi történetünk, mert én valahogy csak akkor hittem el igazán, hogy egyáltalán babánk lett, amikor végre negszületett.)
Bori
Bori
 


Sziasztok!

Megnéztem ezt a kínai izét. Kép Utólag ugyan, de bejöttKép Tényleg kislányKép

Szila
Szila
 


Üdv!
Megnéztem a babapont oldalán a kínai kiszámolóst és lánynak jósolta :-)
Nagyon vártuk a fiút, hisz tele van lánnyal a család.Úgy éreztem fiú lesz.
Aztán a 4 dimenziós ultranhangon 6 hónapra megmondták , hogy kislány lesz :-)
Így is imádjuk!
 
 


Ez jó! Mármint ez a naptár. Kép Nekem 4-ből 3 bejött. Kép
 


Sziasztok!

Én is megcsináltam a naptárt, és lányt jósolt. Tegnap voltam a dokinál, s az ultrahang is kislányt mutatott Kép) De még ez nem 100%-os, hisz 16 hetes vagyok. 2 hét múlva megyek újra, mikor majd újból megnézik a pici babámat ultrahangon. De ha tényleg kislány lesz, akkor működik a naptár Kép)
 
 


edit32 írta:Sziasztok!

Én is megcsináltam a naptárt, és lányt jósolt. Tegnap voltam a dokinál, s az ultrahang is kislányt mutatott Kép) De még ez nem 100%-os, hisz 16 hetes vagyok. 2 hét múlva megyek újra, mikor majd újból megnézik a pici babámat ultrahangon. De ha tényleg kislány lesz, akkor működik a naptár Kép)


Elolvastam a régi üzimet, ami ennyi idő után beigazolódott, hisz valóban kislányom született, aki hamarosan 1 éves lesz, és bearanyozza az életemet :) :P
 
 


Sziasztok!
Én is megnéztem ezt a kínai naptárt aminek valamelyik hozzászólásban az elérhetősége. Nekem 2-ből kettő nem jött be, úgyhogy rontom a statisztikát. Csak azt nem értem, hogy ugye ha a születési dátumot írom be, akkor már tudom a gyerek nemét, ha a fogantatás dátumát,(így lehetne elvben befolyásolni a leendő baba nemét) az meg elég rizikós, mert ki tudja ellenőrizni, hogy ténylegesen mikor fogant. És én kpróbáltam 1-2 eltérés már más eredményt mutat. Szóval ez tényleg csak egy érdekes játék.
Üdv Fanny
 
 


Sziasztok lányok asszonyok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Bár ennyi hozzászólást nem tudtam vissza olvasni, nagyon érdekel a témátok.
Magamról annyit, hogy kislányom születését követően 11 évet kellett várnunk a következő babára.
Mindenféle módszert kipróbáltunk, mivel semmi szervi problémát, elváltozást nem találtak az orvosok egyikünknél sem. Folyamatosan jártunk uh-ra, vérvételre, hogy pontosan meglehessen állapítani a peteérést, ami sem nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam.
De sajnos ez sem hozott segítséget. Kezdtünk bele nyugodni, hogy nekünk csak egy gyermeket szánt a sors, utolsó szalmaszálként kipróbáltunk egy ismerősöm által javasolt dolgot,amivel kapcsolatban kikértem az orvosom véleményét nagyon rendes volt, mert mikor megkérdeztem a véleményét, mondhatta volna, hogy nagy hülyeség, de nem tette. Azt mondta 99% megbízhatóságú. Amivel otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem. Segítségével egy hónapon belül kismama lettem. ", ráadásul kisfiú, amit szerettünk volna az első kislány után. A baba nemét is valamilyen szinten befolyásolni lehet vele, a biológiát alapul véve. Ez elég rég volt, mert a baba most töltötte az első évét, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

Ha valakit érdekel, szívesen írok róla bővebben, csak nem akartalak benneteket untatni, bár így is hosszura sikerült.

Sziasztok
Stöpszli
 


Sziasztok.

Engem is nagyon érdekel a baba nemének kérdése.
Próbáltam megnézni a babapont.hu-n a kínai horoszkópot, de nem érhető el ez a web cím.
Ha valaki tud esetleg segíteni megköszönöm.
Sziasztok

Csilla


Szia Csilla!

Nekünk ez vált be, tiszta biológia.
Leírom szóról szóra, amit az "irodalom" ír a BABA NEMÉNEK MEGHATÁROZÁSA címen.
" Orvosi szempontból is hasznos a használata, hiszen általa kimutatható a peteérés és a tüszőrepedés, ha mégsem sikerül a teherbe esés, akkor a meddőség okát máshol kell keresnünk.
Ezen kívül a várva várt gyermek nemének előzetes meghatározásában is segítségünkre lehet. Ha tudjuk ugyanis a peteérés és a tüszőrepedés időpontját, az együttlét időzítésével még erre is lehet befolyásunk. A megfigyelések ugyanis azt mutatják, hogy a spermiumok közül a férfi nemet meghatározó (Y kromoszómát tartalmazó”egyedek "egyedek" gyorsabbak és élettartalmuk rövidebb, míg az X kromoszómát tartalmazók lassabbak, de hosszabb életűek. Így ha az együttlét időpontját a tüszőrepedés megtörténte előtt 1-2 nappal előbb időzítjük a lánygyermek valószínűsége a nagyobb, míg, ha azt a tüszőrepedés stádiumában időzítjük fiúgyermek fogantatásának valószínűsége növekszik. Persze mindez nem nyújt, 100%-os eredményt, de a nem meghatározásának valószínűségét mindenképpen megnöveli!

Na ez az irodalom, saját tapasztalat: nekem bejött!!
Egy szerkentyű segítségével, amivel bárhol nagyon könnyen betudom határolni a tüszőrepedést, és a peteérést.

Ha érdekel ez a módszer, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
Szia
Stöpszli
 


Sziasztok lányok !

Már régóta nézgetem a topicokat(Stöpszli, látom te is! :) ), és szeretnék én is hozzáfűzni egy-két dolgot a témához.
Nekem két fiam van, a kisebbik fiacskám szülés alatti oxigénhiány miatt sérült lett. Azóta eltelt hat év, és bennem újra borzasztóan felerősödött a vágy még egy egészséges babóca után. A lelkem annyira vágyik egy aranyos kislány után, hogy nem is tudom mi lenne velem ha a 3. is fiú lenne, hiszen megmondom őszintén az első kettőt is lánynak vártam (nagyon!!!!).
Én sokkal nehezebb helyzetben vagyok, mint ti: mert nekem nemcsak a neme fontos a ki jövevénynek, hanem az is, hogy egészséges legyen.
Végeztem egy kis kutatómunkát. Több topicot is végig böngésztem, és nagyon érdekes dolgokat találatm.
A Jónás-módszerben van minden reményem. Ha valaki hallott róla, vagy esetleg érdekli, szivesen kivesézném vele a módszer lényegét. Továbbá szívesen venném azok hozzászólását is akik, ezzel a módszerrel próbálkoztak, mi a tapasztalatuk, be jött-e, stb.
Stöpszli drága!
Várom a te segítségedet is!
Szilkó
 
 




Sziasztok:)

Láttom régen volt már az utolsó hozzászólás,de
azért hátha olvassa még vki a topicot!!!
Nekünk van egy kislányunk Viktória aki most mult 2 éves.
Következő hónaptól nem szedem a gyogyit de még védekezünk 1-2 hónapig azért még óvszerrel,aztán indul a kistesó projekt.
Ha minden jó megy augusztustól.
Addig örömmel vennék tanácsokat KISFIÚ ügyben.
Most nagyon kisöcsikét szeretnénk.
HA van valakinek valami ötlete.írjon :wink:

Üdv: Edina

Kép

Kép
 
 


Sziasztok szerintetek a doki a 30dik héten biztosra meg tudja mondani a csemete nevét nekem ugy néz ki hogy lányom lesz :)

Kép
 
 


Kedves Edinka!
Nekem van 3 kisfiam. A Jónás szerint mind a 3-nak fiúnak kellett születnie, mert a fogantatás hónapjaiban fiós napok voltak termékenyek. A 2. és a 3. fiúra határozottan emlékszem, hogy középidőben fogantak, mert azt tudtam, hogy akkor van a legnagyobb esélye a fogantatásnak. Igaz azt csak később tudtam meg, hogy a nemét is lehetne ilyen-olyan módszerekkel befolyásolni. Most a 4. babát várom, és mindent bevetettünk az ügy érdekében.
1. Figyeltem, hogy a Jónás szerint milyen nemű gyerek fogan a hónapban
2. Kislány diétát tartottam 3 hónapig, ami a belső nemi szervek ph-ját változtatja meg oly módon, hogy abban az egyik nemű spermium jobban érezze magát
3. 3-4 nappal a peteérés előtt próbálkoztunk

Kedves Juci!

Valószínűleg kislányod lesz, de azért ne vedd készpénznek. Nekem az első kettőnél minden alkalommal bejött a "jóslat". De nagyon megjártam, amikor a 3. fiamat vártam, mert nekem a 20. és a 25. héten kislány jósoltak uh-n. Érdekes, de a képen, amit akkor kaptam szépen kirajzolódnak a "szeméremajkak". Ugyan akkor volt bennem egy furcsa érzés, mert több kislány váró anyuka arról számolt be, hogy neki a nagy- és kisajkakat is lehetett látni, nekem pedig a kisajkakat nem. Ettől függetlenül én teljesen beleéltem magam, hogy végre meglesz a vágyam. Hát borzalmas volt, amikor a 32. héten azt mondta a doki ott a zacskója. Még képet sem kértem róla annyira el voltam keseredve. Addig amíg meg nem született a baba nagyon rossz volt. Persze amikor a kezembe vettem minden más volt. Az első perctől kezdve ugyanazt éreztem, mint a másik kettő iránt. Most a 4.-et várva ezért nem kérdezem meg a nemét, pedig nagyon kíváncsi vagyok. Én még egyszer nem akarok csalódni. Inkább mindkettőre készülök.
 


Sziasztok!

8 éve, mikor várandós voltam az első gyermekemmel, mindenképpen lányt szerettem volna. A dokim egészen a 36. hétig azzal biztatott, hogy olyan "lányos". Csak így bizonytalanul. A 36. hetes UH-n derült ki, hogy bizony nem lány.
Most várom a második picurkát, 26. hetes vagyok. Voltunk már 4D-n is, ott a doki azt mondta, maradjunk annyiban, hogy 95%-ban lány. De engem nem győzött meg, mivel takarta a lába közét, így nem láttunk be oda. Rá egy hétre a hagyományos UH-n voltam, ekkor is azt mondta a nőgyógyászom, de mostmár nagyon határozottan, hogy lány! De én csak akkor hiszem majd el, ha megszületett.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tulipán!
És a Jónásnapi szerint, hogy lehet kiszámolni, hogy melyek a fiús és lányos napok?
 
 


Szilbee!

A Jónás napokat egy angol nyelvű programmal lehet kiszámolni. Van azonban egy segítség hozzá. Egy magyar nyelvű részletes tájékoztató, amit ha végigolvasol, kinyomtatod, vagy jegyzetelsz, akkor tuti, hogy megérted. Egy olvasásra nem lehet megjegyezni. Ha lépésről lépésre követed az utasításait, akkor megtalálod azt a bozonyos számoló programot.

A tájékoztatót én a Google-n keresztül találtam, a Jónás napok kiszámolása cím segítségével. A lap címét nem tudom, de így meg fogod találni. Ha nem sikerül, akkor írj, segítek! Írj ha sikerült!
 


Köszi!
Megpróbálom megtalálni! :)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: