Új privát üzeneted érkezett!

Hát mi annyira próbálkozunk, hogy már 20 hetes terhes vagyok a Kistesóval... :D Ezért aggódom, hogy még mindig nem jó az értékem. Nekünk szoptatás mellett és ezzel a sz.r pajzsmiriggyel jött össze a Kistesó. :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


De jóóóó,nem apróztátok el,remélem,hamar csatlakozom én is. :D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Picuralmos szerintem azért nem annyira rossz ez az erdmény. Még határértéken belüli. Minden rendben van és lesz is a bébiddel. A gyógyszertől nem kell félni, mert ez tul.képp az a hormon amit a mi pm-ünk nem tud már termelni. 

Andi hajrá nektek is!
 
 

 
 

köszi Andi, nyugi, hamar csatlakoztok, nálatok már rendben van minden, ugye?

Csepp, köszi, láttam az uh-n, mindene tökéletes, és persze gyönyörű, mint a bátyja és az apukája... :) :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp,köszi,Aranyos Vagy!!! :) Amúgy hogy vagy? Remélem, nem stresszelsz az uh miatt! :)

Picuralmos,igyekszünk megtenni a tőlünk telhetőt, de nem görcsölünk rajta. Amikor jönnie kell, jön, Mi pedig szeretettel várjuk! :) Még 4,7 volt az utolsó értékem, ami elvileg a tartományon belül van, de tudod, h fel kell tornázni 2,5-re. Biztos vagyok benne, h hamar sikerül és minden rendben lesz! Szedem a gyógyszert, Elevit Pluszt, Folsavat, Jodid200-at, úgyhogy fullra tankolok. Mondta a doki, h jó így, nyugodtan szedjem ezeket. Örülök, h minden rendben van a bébivel, azt lehet már tudni, h kisfiú,v kislány? Persze logikusan következtetek, de azért megkérdezem ;)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Andi nem görcsölök rajta, úgy érezem, hogy úgyis rendben lesz minden az uh-n. A két lányomra is kellett várnom anno, ő értük is sok mindent tettem, hogy itt legyenek. Sajnos kis naívan arra gondoltam, hogy ez most kicsit könnyebb lesz. De mindegy, a lényeg, hogy megteszem amit csak tudok, és ha akar akkor úgy is jön.
 
 


Ez a jó hozzáállás, higgyétek el, hamar itt lesznek már a bébik! Nekem az endós doki a Jodid 200-at a terhesvitamin utánra ajánlotta, én most Ladeevit-et szedek, igaz ebben van jód is. Nem akarom a terhesség végéig szedni, de ezt még meg kell beszélnem a nőgyógyászommal. Elvileg kedden megyek hozzá.

Andi, jól következtetsz, bár csak most pénteken derült ki, hogy a második babánk is kukacos lesz. Nagyon örülünk, és egyben hihetetlen is, hogy nemsokára már két babánk lesz. :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp,igazad van, teljesen felesleges görcsölni, jön a bébi magától! Én sem feszülök rá,ennyi. Mondjuk nekem az elsőnél semmi bajom nem volt. Azóta eltelt közel tíz év. Hát,öregszem....
Én direkt elvittem megmutatkini az Elevites dobozt,h nézze meg, mennyi jódot ír (0,22 mg),és,h kell-e szednem a Jodid200-at. De azt mondta,h jó így. Úgyhogy ezért szedem. Elvileg nem is kell végig szedni a vitamint. De ez is doki-függő lehet.
Szuper,férfi uralom lesz! :D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Akinek pajzsmirigy problémái vannak, az próbáljon meg ferlidonat szedni. Persze nem feltétele, egyébként is hasznos.
 
 


Andi, nekem is a Jodid200-at írta fel az endós doki, ha már nem szedem a terhes vitamint. Nődokim mondta, hogy a 20. hétig elég szedni a vitamint, az most fogyott el, úgyhogy épp tegnap vettem egy dobozzal. Van előnye is, pont fele annyiba kerül, mint a Ladeevit... :D :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Picuralmos, ez tényleg jó hír,bár én az Elevit Pluszt szedem. Hát, mit mondjak, nem olcsó ez sem, de mi az a mai világban... ;)
Amúgy, hogy vagytok?

Csepp24, Veled mi újság? Holnap mikor mész az uh-ra?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Andi holnap este 6 órára megyek.Szerencsére nem izgulok. Veled mi újság?

Jó nektek, hogy ti a jódot szedhetitek, sőt kell, mert segíti a pm működését. Nekem viszont ahogy már írtam, sajnos csak rontana a helyzetemen. Bár vannak tünetek, amik jelzik, hogy nem igazán akar már működni a pm-em. Na de más is el van nélküle, én is megleszek, csak sikerüljön a bébi. Bízom benne, hogy már nem kell sokat várnom rá. 

 
 


Köszi Andi, nagyon jól vagyunk, Mini tökéletes baba, nagyon sokat mocorog odabent. :)

Csepp, neked milyen tüneteid vannak? Holnap midet nézik meg uh-n?

Közben eszembe jutott, hogy megnézték uh-n a pajzsmirigyemet, és ott teljesen ép szerkezetűnek, normális méretűnek látta a doki. Lehetséges, hogy "csak" a terhesség okozza ezt az alulműködést?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp,köszi,jól vagyok. Bírom a gyógyszert,jelenleg semmi mellékhatás nincs. Jó,h nem izgulsz,majd én izgulok,h holnap minden rendben legyen Nálad! :lol:
Tudod,ha csak ennyi kell a boldogsághoz /jód és Letrox/ hát legyen,csak sikerüljön a bébi!!!

Picuralmos, szerintem lehetséges,h a terhesség variálja a pm működést,a barátnőmnél minden rendben volt végig,nem is kellett gyógyszert szednie.
Örülünk a Mininek,h jól van!!! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Picuralmos a terhesség is és a szülés is okozhat pm betegséget. 
Holnap a petefészkeimet nézi az orvos, hogy nem vagyok-e pcos, mert van egy kis inzulinrezisztenciám. Szerintem viszont pcos-om nincs, mert olyan tüneteim nincsenek. A pm-es tüneteim pedig a reketség, ingerlékenység. Most szerencsére legalább nem vagyok túl fáradékony. Viszont nálam a pm betegséget örököltem apukámtól, és sajnos nagy az esélye annak, hogy a lányaim is öröklik tőlem. Nekem autoimmun pm betegségem van. A szervezetem ellenanyagot termel a pm-em ellen, mert idegenként ismeri fel és így pusztítja. 

Andi köszi!   Drukkolok, hogy minnél hamarabb jöjjön nálatok is a bébi!
 
 


No megjöttem. Annyit mondott az orvos, hogy peteéréskor kellett volna inkább mennem, akkor jobban látja, de úgy nézki, hogy nincs probléma fizikálisan. Viszont ha megjön akkor nézet hormon szintet, hogy minden rendben van-e. Remélem ott se lesz gond.
 
 


Csepp,hú,nagyon örülök,h minden rendben van,látod,Mi megmondtuk,h így lesz :D
A hormonszinted is rendben lesz,ne aggódj!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Csepp, ez jó hír! :) Mikorra várod?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Köszi a drukkokat!
Jövő hét közepére várom, bár ha nem jelentkezne annak még jobban tudnék örülni.
 
 


Csepp, akkor most ezért drukkolunk, és izgulunk! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Csepp, eredetileg úgy akartam írni, hogy mikorra NEM várod... ;) Drukk-drukk!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp, na mi újság? Nekem sajnos megjött, már túl is vagyok rajta.... Talán legközelebb :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Andi!

Sajnos nekem is megjött. Kértem beutalót vérvételre a dokitól. Holnap leszek a harmadik napon, akkor le is tudom vetetni. Aztán meg várhatom, hogy mikor lesz eredmény. Eléggé kíváncsi vagyok, mert szerintem van némi hormon problémám. A mensim mindig 2-3 nap barnázással kezdődik. Most meg még korábban is jött 2 nappal.
 
 


Óóóó, de kár! Írd majd meg Csepp, hogy mit mutat a labor! Andi, nektek van még vizsgálatotok hátra?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp, ne aggódj, előbb-utóbb minden rendben lesz. Ezt a hormon problémát miből gondolod? Nekem a műtét óta (Január) mindig úgy jött meg, h 'hopp' ott volt, semmi előzmény - se mellfeszülés, semmi - és már a 3. nap csak maszat és vége. Bár mindig 3 napig tart, szerencsére ez nem változott. De most, h szedem a gyógyszert, most félidőben volt egy kis maszat, feszült, fájt a mellem, szédültem. Aztán elmúlt, és rá pár napra megjött. Sikerült időpontot kérnem Június 14-ére a Nőgyógyászhoz arra a sárgatestest elégtelensége gyanu miatt, amit az endo-s doki javasolt. Kaptam is rá gyógyszert, csak kell a javaslat, h kell-e szedjem a beágyadódástól v sem.

Picuralmos, vizsgálatom már nincs, csak ez a javaslat van hátra. Egyébként nyugodtan gyakorolhatjuk a technikát a baba miatt :) Ha sikerül, akkor kell felkeresnem az endo-s dokit, h nagyobb adag gyógyszert kapjak. :) Ti hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Andi azért gondolok némi hormon bajra, mert ahogy írtam is, menszeszem mindig barnázással kezdődik. Mielőtt megjönne 2-3 napig van kicsi barnázás, utána görcsöl a pocakom és megjön rendesen. Viszont érdekes, hogy végre csak 1-1 pattanásom van, és ebben a hónapban nem volt egyáltalán premenses tünetem. A vért ma levették, jövő héten lesz eredmény.
 
 


Csepp, na, ezek is már jó dolgok, csak változunk, hátha alakulunk :)
Jövő hétig izgulunk, h minden rendben legyen!!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Andi, köszi, mi jól vagyunk, holnap megyünk uh-ra, megnézzük Minit. Endós kontrollra (előtte labor) 2 hét múlva kell mennem, TSH, FT4 szinteket néznek. Legutóbb emelte meg a doki a Letrox-ot 75mg-ra, remélem így már a kellő értéket fogjuk kapni.

Nektek hajrá! ;)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp, van már eredményed a hormonvizsgálatból?

Picuralmos, mi újság Minivel,remélem, minden rendben :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Andi csak a tsh-m van meg, ami 0,26 lett. Most már túl alacsony. Az orvos visszavett az adagból, újra 50 mikrogrammot szedek. Remélem a hormon értékekre sem kell már olyan sokat várnom.

Veled mi újság?
 
 


Tyűűha Csepp, és amikor 50mg-ot szedtél akkor mennyi volt?

Köszi kérdésedet Andi, jól vagyunk, épp ma voltunk uh-n, Mini jól érzi magát a mamihotelben, minden értéke tökéletes, és már 640 gramm! :) :) Nálatok mi újság?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp,jól 'túladagoltak' most megint várni kell,v Ti is próbálkozhattok?
Picuralmos,nagyon örülök,h minden rendben mindkettőtökkel! Csak így tovább!!!! Nálunk még egyenlőre semmi nincs,elvileg jövő héten lesz peteérés,de nem bízzuk a véletlenre :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Picuralmos azért lett 75 mikrogrammra emelve, mert az 50 mellett 0,3-et romlott a tsh-m három hónap alatt. Egy hónapja szedtem az emeltet és így lement.

Andi ettől függetlenül próbálkozhatunk, nincs probléma. Legalábbis az orvos nem mondta, hogy várnunk kellene.
Jövő hétre mennek a drukkok!
 
 


Akkor hajrá Andi, drukkolok nektek! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Csepp,Picuralmos: Köszi csajok!!! :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok Csajok! Csepp és Picuralmos!
Mi újság Veletek? Hogy vagytok?
Csepp, Neked már van eredményed a hormonvizsgálatról?

Én szombaton voltam nőgyógyásznál. Elküldött laborvizsgálatra, mert nem volt olyan papírom, ami alátámasztaná a sárgatest elégtelenséget, amit az endos doki írt. 21 napos vérvételt kért, amiből megnézi, h van-e peteérésem, megnézi a Tsh-t, Ft4-t, és a hormonokat is. Még majd telefonálok délután az asszisztensnek, h mi az eredmény, és mikor kell mennem újra a dokihoz. Egyébként azt mondta, h ezt a sárgatest elégtelenségre felírt gyógyszert majd nyugodtan szedhetem, ha sikerül pozitív terhességet produkálni, mert ártani nem árt, inkább támogatja a terhességet. :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Andi!

Drukkolok, hogy jók legyenek az eredmények, és hamar legyen poz. teszted.

Nálam szerencsére negatív lett a pcos gyanu. Minden értékem rendben van a tsh-mon kívül. Az meg remélem végre csak beáll.
 
 


Csepp, örülök, h nincs probléma, leszámítva a Tsh-t. De biztos, h az is be fog állni minél hamarabb! Beszéltem az asszisztenssel, jövő héten kedden kell telefonáljak, mert akkor tudja megmondani az eredményt, és azt, h mikor kell mennem a dokihoz. Addig meg izgulok, h minden rendben legyen, és azért is, h ne jöjjön meg a menstruációm....

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Jól van, jó hírek ezek! :) Én tegnap voltam a TSH-s vérvételen, az eredményt átküldik az endós dokimnak. Csütörtökön megyek hozzá kontrollra. És megvolt a terheléses cukorvizsgálatom is, és tökéletes lett! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Picuralmos,ez is nagyon jó hír,gratula Neked és Mininek!!!! :D
Biztos minden rendben van ott is!!!
Drukkolok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszi Andi! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok Lányok!

Megvan a laborom, a TSH-m 2,39, az FT4 pedig 15,86. Marad a Letrox 75 mg, meg a Jodid 200. Végre jó, annyira örülök! Csütörtökön látjuk újra Minit, holnap meg nőgyógyászhoz megyünk havi kontrollra. :) Ti hogy vagytok?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Picuralmos,nekem sajnos megjött... Holnap kell telefonálnom az eredmény miatt. A peteérés eredmény ezek szerint volt. A Tsh-mra kíváncsi leszek.
Örülök,h Ti jól vagytok!!!!!! :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ahhh, de sajnálom! Na majd a következő hónap! Az szerencsés, nekünk Picur júliusi "gyártású". ;) Drukkolok nagyon, és majd írd meg a holnapi eredményt!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Picuralmos,oké,Köszi. Írok délután!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Picuralmos gratula a jó eredményhez. Drukkolok, hogy ez így is maradjon.

Andi sajnálom, nekem is megjött!
 
 


Csepp, én is nagyon sajnálom! Legközelebb ;)
Viszont ami jó hír, h a TSH-m 0.70-re feltornázta magát, az F4 20,25. Bár még endo-s dokinál nem voltam, majd 9-én megyek reggel.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Na akkor elhárult minden akadály, igaz? ;)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Andy én is szeretnék ilyen tsh-t. Nekem F4-em jó lett. Azért remélem csak jóó híreket mond majd már neked az orvos. 

Picuralmos mi újság? Hogy bírod ezeket az időjárás változásokat?
 
 


Óóóó, mi remekül bírjuk, bár engem gyötör az allergiám, de ezen kívül semmi gond nincs. Hála az égnek! :) :) Azért kíváncsi leszek az éjszakára, Mini aktívabb eső előtt, éjjelre mondják a hidegfrontot.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron