Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még a terhesség elején vagyok, de fehérváron szeretnék szülni. Olyan kismamikat várok ide, akik szintén ott fognak szülni.
Megbeszélhetnénk tapasztalatainkat.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
 
 


Szia!

Én idén márciusban szültem Fehérváron.
Ha bármi kérdésed van (és tudok) szívesen válaszolok!

Üdv: Kendy
 
 


Huh, de jó, hogy válaszoltál.

Rengeteg kérdésem lenne.
Kinél szültél?
Mennnyire bababarát?
Csak hagyományos szülés van?
Vajudás-szülés közben muszáj feküdni.
most hirtelen ennyi.
köszi

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
 
 

 
 

Szia!

Én tavaly júliusban szültem Fehérváron a második kisfiamat.
Az elsőt Dunaújvárosban császárral, ami nagyon rossz élmény volt(maga a szülés9 és nem akartam oda visszamenni. A második viszont nagyon jó volt, és sikerült simán szülnöm.
Én dr.Schandl Károlynál szültem, meg voltam vele elégedve, ő volt a választott dokim, és szülésznőm is volt.
Feküdni nem volt muszáj , sőt kaptam labdát is, zuhanyzás közben is használtam, lehetett inni is.
Fájdalom csillapításra csak a gáz van, eda nincs, de én a gázt sem használtam.

Császárnál, be mehet az apa.

Nagyjából ennyi.

Ja a nővérek közül egy bunkóval találkoztam csak, a többi rendes volt, mondjuk kérni kell a segítséget, da akkor rendesek. Igazából mivel második baba volt, nekem nem volt rá szükségem, én örültem, hogy feleslegesen nem zargatnak. A kórtermek szépek, én a két ágyasban voltam, tényleg szupi volt. A baba végoig veled van.
 
 


Remek, köszi az infokat.
Én is dunaújvárosi vagyok. És nekem is van rossz élményem, amiért nem akarok itt szülni.
Eddig tetszik amit irtál róla.
Mégegyszer köszi

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
 
 


Szia Vadszi!

Én is Szfváron szültem idén májusban!
Dr. Ozsváth Zoltánnál! Nem volt fogadott orvosom, de vele teljesen meg voltam elégedve! Többször jött be hozzám mint a szülésznők, és utána a kórterembe is naponta többször bejött hozzám. Rengeteg vért veszítettem, úgyhogy azt is kellett kapnom, lehet hogy azért jött be annyiszor meglátogatni. Az osztályon is nagyon kedvesek segítőkészek voltak! Egy csecsemős nővér volt, aki nagyon ellenszenves volt, de nem csak nekem...
A szülőszoba nagyon szép, lehet inni, enni zuhanyozni... Nekem feküdni kellett, mert oxitocint kaptam, és nézték a gyerek szívhangját, és mikor felkeltem elmozdult.
Összességében jó:) A szobákhoz erkély is van, aminek nagyon örültem! 2 ágyas szobába kerültem, a szobatársak is nagyon kedvesek voltak!
Ha van kérdésed, válaszolok szívesen!
Jártam szülés előtt a kórházba szülésfelkészítésre, kaptam listát is, ami ide kell, ha érdekel megkeresem és leírom neked!

 
 


Sziasztok!

Tudom már nagyon régen írt ide valaki, de én is Székesfehérváron fogok szülni, igaz majd csak decemberben. :) Nincs fogadott dokim. Most vagyunk 22+4hetesek és kislányunk születik. :) Van már két gyerkőcünk, egy 13éves fiú, és egy 6éves kisscsaj :) Nagyon sokat vártunk a második lányunkra is 7évet, a mostani pocaklakónkra pedig 5évet. :) Szívesen beszélgetnék fehérvári kismamákkal. :)
 
 


Senki nem szül decemberben Székesfehérváron? :(

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet:

 

cron