Új privát üzeneted érkezett!

Kérlek, ha tudsz ajánlani egy jó női dokit a Szent Istvánba, aki nem a Gajdos doktornő, mert ő most nem vállal még terhesek, és nem dr. Radnai, mert ő meg tapasztalatom alapján egy .... na jó nem írok rosszat.
Hallottam egy Fedina Lauráról.
Ha tudsz kérlek írj, elérhetőséget hozzá.
Köszi!!!!!!!!!!!
fnoemy
Budapest XVIII. kerület
 
 


Én Fedina Lauráról nem hallottam jókat, több ismerősömtől sem...de nem tudom az elérhetőségét.

Esetleg Boros Judit? Őt sokan dicsérik. Vagy Bábinszky Ágota?
Vendég
 


Dr Siklós Nóra. Én nála fogok szülni, szimpatikus, kedves, a kórházban vizsgál, tehát nem kell minden alkalommal magánrendelésre menni.
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Én elég sok dokinál voltam az Istvánban,sajnos sok nőgyógyászati problémám volt.

dr.Varsányi Hajnalka-nagyon kedves,aranyos,hátránya,hogy sokan járnak hozzá,nagyon be van telve hetekre előre
dr.Bábinszki Ágota-szerintem ő is teljesen rendben van,emberileg és szakmailag is
Boros Judit dr.nő-ről is jókat hallottam ismerősöktől!

Végül úgy döntöttem,hogy a Telkiben fogok szülni,nem az Istvánban,valószínűleg dr.Varsányi Hajnalkánál.

Akit nagyon nem ajánlok-dr.Pop Andrea!
Nagyon sokan dicsérik,szerintem rettenetesen fennhordja az orrát,elég lekezelő,a magánrendelése is elég drágának számít,nálam egy méhpolipot nevetve közölt egy kb.5 perces vizsgálat alatt..
dete34
Budapest II. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: