Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Szülõk!
Ajánlani szeretném magam. Idén végzett fiatal óvónõ vagyok, pedagógia szakos egyetemista, ezért gyeremekfelügyeletet vállalok, hosszú távra! Legalább heti három alkalom, kivételek a kéthetente pénteki napok( a suli miatt), 600 ft/óra. 1 évesnél idõsebb gyermeket vállalok, októbertõl. Zuglóban lakom, de ha nem vagy messze, jelentkezz! 14 éves korom óta foglalkozom gyermekekkel, megbízható vagyok. Ha kíváncsi vagy rám, írj!
Borcsi
 


Szia Borcsi!

Szintén Zuglóból hívlak egy beszélgetésre.

A fiam 8 éves, másodikat kezdte. Ha írnál egy emil címet, írnék bõvebben is róla, és ha utána úgy gondoljuk, találkozhatnánk is.
köszi, Galagonya
Névtelen
 


Sziasztok!

35 éves gyerekápolóno vagyok és babafelügyeletet,illetve ápolást gondozást vállalnék. újpesten lakom, de 1 órás utazás is belefér. Ahol dolgozom, sok az asztmás, kruppos, neurológiai beteg gyerek illetve koraszülött pici baba is. Sérült, krónikus betg gyerek felügyeletét is vállalom, illetve az egész pici babáét is. Jeligém: Akiket a bébiszitterek nem vállalnak. Emil: mezo.f@mail.datanet.hu
Novérke
 

 
 

Sziasztok!
Védéki Budapesten dolgozó fiatal lány vagyok gyermekápolói végzettséggel!
Estére(18.00 után), éjszakára, illetve hétvégére vállalnék gyermekfelügyeletet. újszülött kortól kezdve. Nagyon fontos lenne - ha tudtok kérlek segítsetek.Tel.: +36 70 317 1711 vagy 06 1 288-3722. Köszönöm: Márti
Kurucz Márta
 


Sziasztok

Keresek 13 honapos kislányom mellé
segitséget heti 2 alkalommal 2 -3 órára elöreláthaolag de de van amikor du is . Van még egy 7 éves lányom eloordulhat ez ritkán hogy rá ki kéne vigyézni . olyan lányt keresek aki nagyon szereti a gyerekeket megbizható és nem csak a pénzkereset miatt csinálja . :o
 
 


8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
 


Kedves Szülők!


Gyermekfelügyelet Budapesten és környékén reális áron

8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
 


Magyar-német család, 3 gyerek mellé keresünk bébiszittert, aki a háztartásban is segít. Német alapfokú nyelvtudás elég, depresszió kizáró tényező. 300 euro, külön lakrész.
Bécstől 14 km-re kis faluban.

anettam@freemail.hu

Anetta
 
 


Magyar-német család, 3 gyerek mellé keresünk bébiszittert, aki a háztartásban is segít.
Német alapfokú nyelvtudás elég, depresszió kizáró tényező.
300 euro, külön lakrész.
Bécstől 14 km-re kis faluban.

anettam@freemail.hu

Anetta
 
 


Sziasztok!

A nyári szünet idejére vállalok gyermekfelügyeletet minden nap reggel 6-tól délután 7-ig a 15. kerületben, saját otthonomban. Amit kínálok: vidám, nyugodt, szeretetteljes légkör, ötszöri étkezés, változatos programok.

Ár: 3000 Ft/nap (ez mindent tartalmaz, semmit nem kell hoznotok), vagy 500 Ft/óra (ha csak pár óráról van szó).

Érdeklődni a 0670/3072814-es telefonszámon
vagy a kovacstimi2005@yahoo.com-on lehet.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kölökidõ

Jegyzetfüzet: