Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Lehet én kérdezem ezredjére, de nagyon sok hozzászólás van, nem néztem át mindent..
Hogyan kell megcsinálni a vonalzót? :)
Köszönöm a segítséget

 
 


Sziasztok!

Nekem is ugyanaz a kérdésem, ami dhbettynek. :oops: Valaki tudna segíteni abban, hogyan jeleníthető meg a vonalzó?
Előre is köszönöm!

Kép
Kép
 


Mandula! Látom, a babafalván csináltál vonalzót :) Amit ott kapsz kódot, a "Vonalzó link (PHPBB)" kódját másold be fent a profilodban az aláíráshoz. És jelöld be, h mindig meglenítse - bár ezt lehet, h már mgetetted.

Remélem, érthető volt :D

KépKép
 
 

 
 

Köszönöm szépen lexus! Nagyon érthető volt! Aranyos vagy! :D

Kép
Kép
 


Nincs mit, látom sikerült, örülök ;)

KépKép
 
 


Sziasztok!
Nekem nem akar a vonalzó így sem megjelenni csak a kód,Mit rontok el?

Jutka
Kép[/
url]
Kép[/url]
 


Sziasztok!

Segítsetek, kérlek.... láttam már, hogy van akinek sikerült 4 db vonalzót betenni... nekem egyszerűen nem megy! Mindig azt írja ki, hogy túl hosszú aláírás...
Pedig vhogy csak meglehet oldani... mit tegyen az ember lánya, ha már van három csemetéje és nemsokára születik a negyedik???? :) jó lenne mindegyikőjüket láttatni.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Mandala! Látom, közben sikerült ;) Amúgy sztem ilyenkor az lehet a megoldás, ami most nálad is van - h minden vonalzót kép nélkül kell betenni, mert az is több karakter. Sztem :roll: Gratula a csemetékhez! :)

KépKép
 
 




Sziasztok!

Én képet nem tudok feltenni :(
Vendég
 


Móni! Ha alapból nem tudsz, akkor kattints az üzenetablak alatti "Melléklet feltöltése" linkre, aztán értelemszerűen tallózd a kívánt képet! Ha utána nem megy, akkor valszeg túl nagy a kép, amit fel akarsz tölteni, ilyenkor le kell kicsinyítened, ami csak bonyolultnak tűnhet, de nem az, a legalapabb rajzprogram, a Paint is alkalmas rá, ami megtalálható minden számítógépen.

Remélem, segítettem, írj, h megy-e!

KépKép
 
 


Sziasztok :)
Bocsánat, de valamiért szerencsétlenkedem a képfeltöltéssel.... A méret megfelelő. Tallózással kiválasztom, feltöltöm, el is kezdi tölteni majd mikor kész Hiba a feltöltésben üzenetet ir ki.
Mit rontok el?
Köszönöm a segitséget előre is :)

Doris
 
 


Doris! H mi lehet a baj, arra nincs ötletem, viszont esetleg próbáld meg ezt a módszert:

- tölsd fel a képet vmi képfeltöltő oldalra
- másold ki az url címét, amit kiad
- itt, amikor az üzit kattints arra, h "Kép", illeszd be az előbb kimásolt url címet, majd nyomd meg újra azt, h "Kép"

Így működnie kell ;)

KépKép
 
 


itt, amikor az üzit írod szeretett vna lenni :)

KépKép
 
 


Lexus:)
Nagyon köszönöm a segitséget :)
Doris
 
 


[link=http://lilypie.com][img noborder]http://b3.lilypie.com/aC6Gp2.png[/img][/link]
Vendég
 


Próbálkozom a vonalzóval[/img]
 
 


namégegyszer
 
 


próba

KépKép
KépKép
 
 


próba

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Még én is új vagyok itt a babaneten.Elég nehéz bekerülni,de talán megéri.Mi a férjemmel most várjuk első babánkat!Nagy az öröm.Bár még nem tudjuk fiú vagy lány,de szeretnénk nevet választani.Tud ebben valaki segíteni?
 
 


Kép csak próbálok képet felrakni

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Bea82
Utónévkönyv, vagy www.keresztnev.lap.hu

Sok sikert!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia, követtem az útmutatásod, remélem, nekem is sikerül, most próbálom ki! :)

lexus írta:Mandula! Látom, a babafalván csináltál vonalzót :) Amit ott kapsz kódot, a "Vonalzó link (PHPBB)" kódját másold be fent a profilodban az aláíráshoz. És jelöld be, h mindig meglenítse - bár ezt lehet, h már mgetetted.

Remélem, érthető volt :D

Kép


Emese (emese) írta: Éljen, siker!

Üdvözlök mindenkit. ma sikerült belépnem. tetszik az egész oldal.
Én új vagyok, van egy másféléves kisfiam és most várom a másodikat , a 10-ik hétbe léptünk.
szeretnek barátkozni és ismerkedni, tapasztalatotszerezni kismamáktól. :lol: :D

MIRTUSZVIRÁG


Sziasztok!

Én is csináltam vonalzót a babafalván, és látom is, hogyan kellene feltennem, ide, de vagy hülye, vagy figyelmetlen vagyok, de hol van a "fent, a profilod".
Segítsetek, mert a sok próbálkozástól begolyózok!

Gerbomoncsi
gerbomoncsi
Andocs
 
 


csak egy próba

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hello!

segítene nekem valaki abban, hogy hogyan kell a felhasználó nevem alá képet feltölteni

köszike


Timi
 


Sziasztok!

Valaki mondja meg, hogy van-e a babaneten társkereső topik.
Régen láttam ilyet, most azonban nem találom.

Köszi,

Boróka


sziasztok!
tudna valaki segiteni, hogyan lehet egy uj topikot letrehozni?

ezerkoszonet!

Eniko

KépKép
KépKép
 
 


valaki segítsen,hogy lehet a privát üzeneteket megtalálni,sehogyse sikerül.és még,hogy ,hogy lehet a felhasználó nevet megváltoztatni.,és képeket,hogy kell feltenni a társalgó üzenőfalára.kérem segítsen valaki. bezjian
Vendég
 


Most regisztráltam, még nem lapozgatom gyakorlottan a honlapot, a fórumot, de szerettem volna valahová beköszönni.

Sziasztok! :)

Néhányótokkal már biztos találkoztam a NLC / PCOS topicjában. :)
 


Miért nem tudom a várandós naptárat megnézni? Regisztráltam, beléptem, mégis folyton ugyanazt, vagyis az első oldalt dobja ki, ha tovább szeretnék menni... :-(
 


sziasztok
csak azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet új témát készíteni a fórumba köszi
]


SEGÍTSÉG!!!Hajnal 3ig próbáltam a képet és a vonalzót csinálni,de nem megy.A vonalzóra megkapott kódot hogy kell????Csak a számot,v.azt a nagyon hosszú címet?Nem tudom a profilnál se átálítani a phpbb-t aktívra,nem engedi,h.rálépjek!Miért?A képnél meg sajátot szeretnék,de nem engedi,túl nagy azt írja,de kisebbre már nem tudom,mert már nem látszik olyan kicsi,de neki ez is nagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Segítsen valaki légyszi,mert már idegbajos vagyok!!!!!!!!4 :cry:
Vendég
 


Látjátok milyen béna vagyok?Kérlek,én is szeretnék olyan szépet!!!!!!!AZT sem tudom,h.a kocka zárójelet hogy kell csinálni!??
Vendég
 


Sziasztok.Jelentem sikerült!Ha valaki olyan bénus lenne,mint én:amit kapsz kódot,az összeset bekell írni az aláírásod helyére,képet nem sikerül,de már nem idegesítem magam.Nem is kell.
Vendég
 


Bár a kisfiam vonalzóját nem rakja ki!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


az is sikerült!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szuper, hogy van ez a segítség. :)
Én 7 hetes kismama vagyok, olyan friss, hogy még szívhangot sem hallgatóztunk, mert az 5. hétben voltam 0. ultrahangon, és mivel a doki elutazott két hétre, 16-án tud újra fogadni. :)
Nem tudom, hogy van-e olyan fórum, ahol említik Dr. Timmermann Gábort. Én hozzá jártam a Családtervezőkhöz, de most kiderült, hogy a terhesgondozás viszont már magánpraxisban megy. Ezek már a részletek, nem is szeretnék itt ezzel senkit untatni, csak segítsetek nekem kérlek, hogy melyik fórumban lehet róla szó, illetve hogyan fogjak neki az érdeklődésnek. :)
Köszönöm!

zsóka (zsók írta: Sziasztok,
Sok olyan mamatársunk van, aki megtalálta a babanetet, megszerette, de uigazából még nagyon új itt, és nem nagyon tudja, mi hol van, milyen témák vannak egyáéltalán. Sok ugyanolyan témájú topik nyílik, párhuzamosan mtöbbször megbeszéljük ugyanazt (ami nem baj, csak ne négy-öt helyen beszéljük meg egyszerre).
Arra gondotlam, hogy lehetne egy ilyen topik, ahol az "öregek" elmondanák mindazt, amire rájöttek a hosszú babanetes hónapok alatt Kép.
Pl. a keresõ használata, névvel ellátott üzenet küldése, stb. stb.
Én most csak megnyitom ezt a topikot, de a késõi idõpontra tekintettel nem írok többet, megyek alunni. Majd holnap...
Addig is - Pethes Ildi, remélem, idetalálsz. Napocska, Te is! Bocsi azoktól, akikwet kihagytam.
üdv
Zsóka
 


Szia aranynap :wink:

Mikor teljesen felmész bármely topik tetejére,látsz fej léceket.PL:
társalgó-chat-fotoalbum....A végén találsz egy üres téglalapot,oda írd be amit keresni akarsz,rá nyomsz a kereésre és ha valahol szerepelt már akkor kidobja :wink:
Beütöttem neked: a FOGAMZÁS topikban felmerült a neve.Sok sikert :wink:
Vendég
 


Szia!

Köszönöm szépen, akkor ott keresgélek tovább. :)

Sok szépet!

borcsi5 írta:Szia aranynap :wink:

Mikor teljesen felmész bármely topik tetejére,látsz fej léceket.PL:
társalgó-chat-fotoalbum....A végén találsz egy üres téglalapot,oda írd be amit keresni akarsz,rá nyomsz a kereésre és ha valahol szerepelt már akkor kidobja :wink:
Beütöttem neked: a FOGAMZÁS topikban felmerült a neve.Sok sikert :wink:
 


Sikerült,képeket is tennem a vonalzók mellé ésszínesenistudok írnierre egyedül jöttem rá,így legalábbmeg is jegyzem :wink:
Vendég
 


Bocsi, itt bénázok, hogy rátaláljak a profilomra:-)

Kép
 
 


vonalzó próba

Emma megszületett 2009.10.24, 3450gramm, 54 cm


Nem tudom, hogy jó helyre írok-e de afelől érdeklődnék, hogy esetleg megoldható lenne-e egy harmadik vonalzó felvétele is.

Nekem azt írja ki, hogy túl hosszú aláírás!

Köszönöm a segítséget!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,én teljesen béna vagyok ehez a vonalzo készitéshez.nem segitne valaki. :( értem hogy kell csinálni de nem megy

Kép


törölt üzenet
 


hello

keres-kinálból törölnék eladott dolgaim
de hogyan? a témaidnditás szerkesztésénél panaszkodik h adjak meg cimet... "Új téma indításakor add meg a címét." de hova?

köszi
d
Vendég
 

Vissza: Útmutató a babanet társalgó használatához

Jegyzetfüzet: