Új privát üzeneted érkezett!

A http://www.magyarorszag.hu/ugyintezo/ugyleirasok/szocell/gyertam/anyasagitam oldalon mindent megtalálsz.
Ha konkrét kérdésed lenne szívesen segítek az ogiro2@freemail.hu email címen.

Üdv: Anna


Kép
Névtelen
 


ez egy próba, mert vmit nem értek
 
 

 
 

ez egy próba, mert vmit nem értek
 
 


sziasztok lányok!KIMENNÉK A NAGY-BABABÖRZÉRE, DE LEKÉSTEM AZ ASZTALFOGLALÁST.AKINEK LENNE ELADÓ JEGYE,KÉREM HÍVJON,ÁTVENNÉM.TEL:06/20 9187091 KÖSZIKE:BRIGI
Névtelen
 


Sziasztok! Olyan érdeklődő kismamákat keresünk, akik fontosnak tartják, hogy jól informáltak
legyenek a babavárás utolsó időszakáról és a szülést követő első hetekről, terhességük 5-8 hónapjában vannak és
első kisbabájukat várják.
A rendezvényen oldott légkörben, tapasztalt gyermekorvos hasznos információkat
és gyakorlati tanácsokat nyújt a babával töltött első hetekre.A résztvevők 15 Euro értékben termék-meglepetés kupont kapnak ajándékba.
Jelentkezni telefonon november 1-ig lehet:20/356-16-27, 222-60-44 Fécsik Zsuzsi
zsuart
 


Sziasztok!Nikolett vagyok és van egy 11 hónapos kislányom!Az első kérdésem az lenne,hogy nem-e tudjátok hol lehet kapni a tvbe reklámozott Fisher-Price multifunkcios motrot!Atv ben is reklámozzák!
köszi
letti0922
 


Sziasztok!
Mindig olvasom az irásaitokat, mert én is elvagyok kenődve már egy kicsit. Nekem van egy 16 hónapos édes kislányom és szeretnénk másodikat. Már 7 hónapja próbálkozunk de eddig semmi. Volt azóta már egy méhnyakpólip műtétem ami elvileg nővelhetné a teherbeesés esélyét de semmi :-((
 
 


van itt most rajtam kívül valaki,
 
 


Sziasztok!
Eddig csak olvasgattalam üzeneteiteket, de mostantól én is bekapcsolódom.
Réka vagyok, 10 hetes kismama és nagyon boldog. 3 hete voltam az első ultrahangon, csodálatos érzés volt látni a picurit és hallani szívdobogását. Nagyon feldobott az élmény, s egy darabig el is voltam vele, most viszont valami félelem költözött belém (biztos azért, mert még nincs látható jele a várandóságnak), s alig várom jövő szerdát, hogy újra megvizsgáljon a doki. Szerintetek normális ez az érzés?
 
 


Sziasztok.
Jelenleg GYED-en vagyok és szeretnék felnőttképzésben résztvenni és azt szeretném megtudni, hogy ilyen esetben igénybe lehet-e venni a bölcsödét.
Segítségüket előre is köszönöm
Névtelen
 


Sziasztok!
Tesztelem h tudok e levelet küldeni...
 
 


Mátészalkai ikres anyuka vagyok.Most regisztráltam és szeretném tudni,hogyan beszélgettek?
 


SZiasztok, hogy kell elolvasni az üneteket, hát nem megy, és már kész vagyok,, valaki segítsen már nekem,,,nincs itt valami használati útmutató?? Lehet, hogy kéne valami ilyesmi ide, nem??????
 


Sziasztok! elolvastam én is pár oldalt, de fogalmam sincs hogy működik, látok beszélgetés kezdeményeket, de a folytatásokat nem. Hova tüntök el? Hol keresselek benneteket? Néhány kérdésetekben tudnék segíteni. Sajnos az én életem tragikus volt eddig. Tavaly 4 és fél éves korában meghalt a kisfiam. Mindenféleképpen akartunk másik babát. Kísérteties hasonlóságok vannak, mert idén 2005. nov. 13-án megszületett a babánk, egy kislány!
Éva
 


Kedusanka, Kissevi1, sziasztok, szerintem alaposan nézzetek körül a Társalgóban, nézzetek be minden zugába, találtok különböző leírásokat, segédleteket, keresési lehetőségeket(például a legpraktikusabbnak tartott az Elmult napon funkció, ezzel tudod a követni a topikok életet...). Ha valamivel nem boldogultok, a szerkesztői topikban kérdéseitekkel megtaláltok...
Üdv a Babaneten,
apa Kép
apa
 
 


SZia apa!
Nagyon köszi,, remélem sikerülni fog,, majd meglátjuk,,
Köszi előre is és B.U.É.K. addig is,,!
Szia Kissevi1
 


Sziasztok!

Segítsetek, hogy kell elolvasni az üzeneteket? Egyszerűen nem értem.
 
 


Szeretnék segítséget kérni. Ha valaki el tudja nekem küldeni dr. Hajnáczky Károly magánrendelőjének címét, esetleg telefonszámát, azt nagyon megköszönném.
Bolka
 


Sziasztok!Ma hajnalban 4-48 kor megszületett ksfiunk Bendegúz.3Kg 50cm egészséges és csudi aranyos.Mind a ketten jól vannakKép

KépKép
 
 


A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI NEVÉBEN TITEKET IS SZERETETTEL ÉRTESÍTÜNK!!!!

Muzsikával az újszülöttekért!

Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

ÜDVÖZLETTEL: A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI


Kép
Névtelen
 


Szia Bolka!
Meg tudom adni Neked a Hajnáczky doki telefonszámát.
06/30-991-7993, a XI. Bartók B. u. 66. sz. alatt van a rendelője.
Üdv, Ani
 
 


Kép
Névtelen
 


Kép
 
 


Kép
Kép

Kép Kép Kép
 
 


Kép

Kép Kép Kép
 
 


:D
 
 


[url][/url]
 
 


:)

KépKép
 
 


próba

Kép
 
 


[link=http://lilypie.com][img noborder]http://b1.lilypie.com/cSKEp2.png[/img][/link]
 


Kép
 


[color=cyan][sziasztok


próba/color]
 
 




szia
 
 


próba

Kép
 
 


próba

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


próba

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
 
 


Sziasztok! Segítségre lenne szüksége, mert még ma léptem be így elég béna vagyok!
Kérdésem a profilomra hogy tudom feltenni az e-mail címemet, és egyéb adataimat?
Másik kérdésem, hogy létezik-e még az az oldal, ahol segítenek megtervezni a baba nemét?
 
 


---
 


Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, hol és hogyan kell beállítani azt a helyes kis "mércét", ami mutatja a babáink korát? Előre is köszi! :wink:

deeb
 
 


szia deep
ha rákattintassz valakinek a "mércéjére" máris bennt leszel a keresett oldalon és csinálhatsz magadnak egyet
Vendég
 


hello

pp
 
 


Sziasztok!
Szeretnék olyan lányokkal beszélgetni akik hasonló helyzetben vannak mint én.34-éves vagyok,2,5-éve szeretnénk babát a férjemmel,azóta vagyunk házasok is.Voltunk Tapolcán a P.R.I.-ben,nemtaláltak semmi rendellenességet,annak ellenére,hogy nekem mindig rendszertelen a haviciklusom,31-47-napig változó.Inszemire küldtek még zseptemberben,de még nemvágtunk bele,mert a férjem kérte várjunk vele,én pedig tartok a csalódástól,tudom nem így kéne gondolkodni.Kérlek ha hasonló helyzetben vagy ,írj a megtapasztalásaidról.Köszönöm Jemima

Jemima
 
 


Sziasztok!
Én is próbálok.. remélem sikerül.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sikerült! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


szia Zsóka!
Segítenél nekem?
Én abszolúlt új vagyok itt és szeretnék ruhákat feltölteni, eladásra a kínál rovatba, de meghaladja a képességeimet úgy látom :oops:
Tudsz nekem segíteni, ha időd engedi, hogy hogyan lehetséges ez?
Köszönöm!
Kriszti
zsóka (zsók írta: Sziasztok,
Sok olyan mamatársunk van, aki megtalálta a babanetet, megszerette, de uigazából még nagyon új itt, és nem nagyon tudja, mi hol van, milyen témák vannak egyáéltalán. Sok ugyanolyan témájú topik nyílik, párhuzamosan mtöbbször megbeszéljük ugyanazt (ami nem baj, csak ne négy-öt helyen beszéljük meg egyszerre).
Arra gondotlam, hogy lehetne egy ilyen topik, ahol az "öregek" elmondanák mindazt, amire rájöttek a hosszú babanetes hónapok alatt Kép.
Pl. a keresõ használata, névvel ellátott üzenet küldése, stb. stb.
Én most csak megnyitom ezt a topikot, de a késõi idõpontra tekintettel nem írok többet, megyek alunni. Majd holnap...
Addig is - Pethes Ildi, remélem, idetalálsz. Napocska, Te is! Bocsi azoktól, akikwet kihagytam.
üdv
Zsóka
 


Sziasztok! Ma léptem be és még nem vagyok tisztába a dolgokkal. Megszeretném változtatni a felhasználónevemet,mert ez túl hosszú. Tudtok nekem ebbe segíteni? Előre is köszönöm!


Sziasztok!

Új vagyok és szeretnék rákeresni valamire, de a keresésnél mindig kiírja, hogy a keresés átmenetileg nem üzemel...
Máshol is lehet keresni? Vagy valamit elrontok?

Köszi előre is!
Timi
 
 

Vissza: Útmutató a babanet társalgó használatához

Jegyzetfüzet: