Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg végig kell olvasni a topikot ahhoz, hogy tudjuk hogyan lehet hozzászolni. Köszönöm nektek, már több, mint egy órája próbálkozok. Csodálom, hogy sehol nincs hivatalosan leírva, mit kell csinálni. Kivéve persze nálatok.
Maci
 


Maci,
ezért van a topik! Kép Örülök, hogy segített Neked a Társalgóban való elgazodásban (-hoz?).
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok egy tapasztalt netezõ, viszont kézzel lemásolni valamit nagyon nem szeretek. Épp most jártam a fõzés topikban ahol van egy csomó jó recept, csak azt nem tudom miként lehet az általam óhajtott részeket kinyomtatni. Nem szeretném, ha egyszerre csak a nyomtató nekiállna mind a több száz üzenet kinyomtatásának. Tudna nekem ebben valaki segíteni?
Köszönettel: Bori
Bori
 

 
 

Bori!

Egyszerûen kopizd ki, tedd be valami neked tetszõ szövegszerkesztõbe, és nyomtasd onnan!

Ildi

Ildi
 
 


Kedves Ildi!

Köszi a tippet, tegnap végül én is rájöttem erre (miután sikerült kinyomtatnom egy 19!! oldalas teljes topicot.)

Bori
Bori
 


Sziasztok!
Most azokhoz szólok akiknek már megszületett a gyermekük.
Néhány hónappal gyermekünk születése után , elõzetes bejelentés nélkül, becsengetett egy hölgy és dr.X.Y-ként bemutatkozva azt állította, hogy abból a kórházból jött ahol szültem, és a gyermekemet kereste név szerint.Azt hittem orvos,ezért beengedtem.Jónéhány perc után kiderült, nem orvos,hanem egy fotós cég alkalmazottja és "fantasztikus" ajánlata van gyermekünk profi lefotózására,otthoni környezetben.Az ajánlat:24db 10*15-ös fénykép + 1db 18*23-as nagyítás, 8900.-Ftért,amit három részletben lehet kifizetni.Sajnos rááltam a dologra,aláírtam a szerzõdést.
Miután elment,alaposan átnézve a szerzõdést,kiderült,hogy ügyesen kihagyott igen fontos részleteket!Ugyanis szóban nem mondott el mindent. A 8900.-Ft ui.nem tartalmazza a negatívokat és a kiszállálítási díjat sem.A negatívok ára utánrendelés nélkül 12000.-Ft.Visszalépni viszont csak a foglaló (8400.-Ft)elvesztésével lehet!
Saját kárunkon megtanultuk, hogy a doktori cím csalóka lehet,sokszor nem a "jó doktor nénit" jelöli...
Névtelen
 


Bori!
Ha itt kijelölöd, utána Fájl, Nyomtatás, Nyomtatási tartomány: kijelölés, akkor is mûködik!!!
Névtelen
 


Kedves Névtelen,
Ha figyelmesen elolvastad volna a topik címét, rájöttél volna, hogy amit írtál, az itt nagyon off.
A Kiakadtam topik [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/1032.html?" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/1032.html?[/url]
ezzel az üzenettel nyit egyébként.
Egyébként a tyúk nálunk is járt, mi kiraktuk rövid úton. Ezek szerint szerencsére...
Zsóka

Zsóka
 
 


Kedves Hajni és Norcsi!Köszi a segitséget!Hála istennek nekünk nincs bajunk a mászással és a fel állással!A bébicomp használata miatt nincs hátrányunk!Mászik,minden mellett feláll és lépeget is!Tolja maga elõtt a kompot és néha próbálkozik , hogy elengedi a kezét és stabilan áll!Mégegyszer köszi a válaszaitokat!Üdv T.Andi
 
 


Biztos, hogy ide akartad írni?
Névtelen
 


Biztos, ha elorebb is olvasnal rajottel volna. De gondolom egy nevtelen olvasni nem tud csak irni.

Napocska
 


Szia Andi!

Jó kompozást, és örülök hogy nektek is bevált!KépKépKép Szerintem a kisfiam is élvezni fogja majd ha már stabilan ül, akkor ki is próbáljuk vele.

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Lányok!

Csináltunk mi már kompra direkt topikot??, Lassan megérné összeollózni a dolgokat, sok topicban jött elõ. Hajrá valakinek aki ráér!

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Nagy gondban vagyok. Már korábban regisztráltattam magam a Társalgóban, de olyan ritkán írok, hogy a jelszavamat elfelejtettem, csak az azonosítóra emlékszem. Nem akarok újra regisztrálni, de névtelenül írni sem. Hogy lehet megtudni mi volt a jelszavam?

Nóri
Névtelen
 


Nori

Irj egy levelet a szerkesztonek szerk@babanet.hu

Kiscica
Kiscica
 


Kiscica, köszi!!!!!

Nóri
 
 


Miért nem tudom megnézni a 3D-s ultrahang 2002-es oldalait?
Névtelen
 


Sziasztok!
Új tag vagyok.
Dongalábú gyerekek szüleivel szeretnék levelezni vagy esetleg olyannal, akit érdekel a téma vagy tud errõl valamit!De bármilyen témában is írhattok nekem nagyon szívesen elolvasom és válaszolok rá.
 


Sziasztok!

Ha valaki tud segítsen: edíg nem sikerült képet feltöltenem ide a babanetre, de ma végre a profilomba sikerült!!! Kép de hozzászólásként nem Kép Írtam az adminisztrátornak és azt írta a hogy, a szintaktika helyes volt, de biztos a böngészõm nem támodatja a feltöltést! De ha a profilomba sikerült feltölteni, akkor támogatja, nem?!
Ha vcalaki tud segítsen!
Köszi: Vica
 
 


Szia Vica

Gyonyoru a kep rolatok a profilba.

Teljesen jol gondolod, ha profilodba sikerult akkr ide is sikerulnije kell.
Mit csinal a gep miutan elkuldod a hozzaszolasodat, es mit csinalsz te?

Probaltad ugyan azt a kepet mint amelyiket a profilodba toltottel?

Napocska
 


NEM SIKERÜL, hiába próbálkoztam, seeegíítséég!!!
Zsomimama
ja ,képet felrakni
zsomimama (zsomimama)
 


Nem megy, nem tudok képet felrakni, szó szerint azt tettem, amit javasoltak, akkor se megy, semmi féle oldal nem jelenik meg a nem tudom hol, és nincs BROWSE sem.Kép
Segítség
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Zsomimama

En vagyok a hulye ezer bocsanat , nem jol neztem es a es az image koze nem kell a szokoz elnezest a felre vezetesert.

A tobbit jol csinaltad.

Napocska
 


Szia Napocska!

Szóval beírom, amit kell: Kép ENTER
Aztán kell Tallózni a képet, majd kattintok a feltöltés gombra és a következõ hibaüzenetet kapom:

Invalid Referer

--------------------------------------------------------------------------------

You are not accessing this page from an acceptable referring page. What are you trying to do?


Please contact Társalgó Adminisztrátor if this problem persists.

Vissza az elõzõ oldalra


--------------------------------------------------------------------------------

Discus Pro 3.10.5
Copyright 2000, DiscusWare, LLC, all rights reserved
Perl 5.00503
[verify_postread_privileges]

Hát ennyi!!!! Fogalmam sincs mi lehet a hiba Kép

Üdv: Vica
 
 


Szóval a "Your Image Here" kép helyére beírtam, amit kell csak most is akart képet feltölteni, persze most sem sikerült! Kép

Üdv: Vica
 
 


Vica

Koszi az infokat.
Ezt ugyan azzal a keppel probaltad mint ami a profilodba van? Arra gondolok nem e tul nagy a kep es azert nem tudja megcsinalni.
Nincs veletlenul tuzfal a gepeteken? Mert ugy nez ki az also uzenetbol mintha valamit nem tudna vissza ellenorizni. Ez tuzfalnal elo fordulhat, ha tul magasra van allitva a biztonsagi foka.

Bocsanat sok kerdesert, de valahogy tuti mukodnie kene es segiteni szeretnek.

Napocska
 


Sziasztok: Kislányruhát keresek 80-as mérettõl, illetve bébitaxit olcsón. Marcsi
Névtelen
 


Képdgdjgh
zsomimama (zsomimama)
 


Teljes siker!!!
Csak egy picit nagyocska lett,szóval ezek mi vagyunk, Zsomi, Soma, Dorka, és én.Kép
KÖSZÖNÖM!!
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Szia Napocska!

Mi is a tûzfalra gyanakodtunk (a párom és én), de aztán azért vetettük el, mert a profilba sikerült felrakni tûzfalastól. De most kikapcsoltuk (mármint a tûzfalat) és sikerült felrakni képet (a próba topikba) ! Kép
Köszi szépen a segítséget! Kép Kép

Üdv: Vica
 
 


Vica

Orulok , hogy sikerrel jartatok Kép. Mar nem lett volna mas otletem.

Zsomimama

Szuper a kep rolatok. Orulok hogy sikerult neked is. Kepet te szoktad szkennelni? A legtobb szkennelo proframb abe tudod alitani mit szkenneljen be nem kell mindig az egesz feluletet es akkor nem volna korulotte az a sok feher resz.
Nem tudom milyen programot hasznalsz de legtobbbe van atmeretezesi lehetoseg amivel kissebbe tudod tenni a kepedet.

Napocska
 


Köszi Napocska, úgyteszek!Kép
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Fogyókúrás Baba-Mama tábor a nyári szünetben, csodálatos környezetben ! Pihenjen gyermekével együtt, közben szabaduljon meg felesleges kilóitól ! Jelentkezések még korlátozott számban ! Info: ledenyi@axelero.hu 06/70/255-8535
 


Ez tökéletesen ebbe a topikba való volt.
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!
Ugyan nem letkerdes,de mokasabb a szöveg a mosolygos,nevetös :-) smily-kkal!De hogyan varazsolom ezeket be a szövegbe?
A dokumentacio pont alatt a formazasban talaltam valamit,de ugy csak fekete-feherben jelenik meg.
Tud valaki segiteni?

Elöre is köszi,Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Kryss!


Hagyd ki a - jelet, azaz a : és a ) illetve a : és a (. Egyébként ha az egeret ráviszed egy meglevõ Kép -re vagy Kép -re, akkor ki is írja.

Ildi

Ildi
 
 


Köszi szepen,Ildi!
Mindjart megprobalom!
Na nezzzük csak: Kép
vagy: Kép
Es akkor most elküldeni!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Hat tenyleg!Pedig,mintha mar probaltam volna,de nem jött össze!A lenyeg az,hogy most megy! Kép

Szioka,Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Sziasztok!
Hydrocaphalus-os, shunt-ös babáknak szervezünk klubot, amit neonatológus, gyermek-neurológus, pszichológus és gyógypedagógus is támogat! Ha tudtok ilyen betegségben szenvedõ gyerekrõl, ajánljátok szüleinek klubunkat, ami természetesen teljesen költségmentes!


Sziasztok!
Hogy lehet Új témát megadni,sehol se találom az új téma gombot, de egyik témába se illik a mondandóm és nem szeretnék sehol sem offtopic lenni.
Köszi. Vica
 
 


itt bal oldalon vannak a Témák gomb. Arra kattints rá. Bejönnek a fõ témák, ott keresd ki, amelyik szerinted a legjobban illik a nyitandó topik témájába. Mondjuk a mosnivalók kiválogatásáról akarsz kérdezni Kép, ez az Ötletek, tippekbe illik bele (szvsz, de ki tudja Kép), arra rákattintasz, és a topikok listája alatt lesz egy olyan gomb, hogy Új beszélgetés létrehozása. Arra rákattintva tudsz új topikot nyitni.
Bocs, ha kissé nyakatekert voltam...
Zsóka

Zsóka
 
 


Kép
Névtelen
 


Sziasztok!
Van valami olyan topik, ahol a csemeték viselkedésének miértjét, ill. mindenféle neveléssel és fejlõdéssel kapcsolatos dolgot lehet megvitatni?
Bocs, ha már leírtátok, nem olvastam végig az egész oldalt.
Köszi.
Syl
 
 


Syl, azt hiszem ez így túl általános. Inkább külön-külön vannak, sokmindenrõl. Vannak az inkább gondozás jellegûek (eszik, iszik, kakil nem kakil), és vannak pszichésebbek is, úgymint alszik-nem alszik, verekszik, dackorszak, kistesó és féltékenység stb.stb. Legjobb, ha fogod a fanézetet, kinyitod a dobozokat, azaz ráklikkelsz az egyes fõ témákra (leginkább ide neked a gyermekek fõtéma kell), és elolvasgatod a címeket. Van Gyermeknevelés altopic a gyerekek fõtopicban, amibe szintén több topic van még egybegyûjtve (sajna ez nálam legalábbis nem látszik rajta, hogy ez még egy gyûjtõ, inkább csak abból, hogy a hozzászólások száma nagyon magas). Ezt mindenképp érdemes egyszer megtenni, hogy az összes címet elolvasgatod, mert jó áttekintés, hogy mi mindenrõl van már topik. Az meg ne zavarjon, ha utoljára rég szóltak hozzá, mert ha írsz bele, akkor fel fog éledni!
sok sikert!
Ildi

Ildi
 
 


Ildi!
Köszi a segítséget. Végig fogom nézni, mert egy csomó minden van, amiben kíváncsi vagyok mások véleményére.
Szia.
Syl
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon tetszik, hogy meg tudunk beszélni számunkra fontos dolgokat. Én egy Margit Kórházban dolgozó orvosról, a híres, vagy inkább hírhedt(?) Pálffy dokiról szeretnék egy véleményt leírni. Hál'Isten nem az én orvosom, de egy ultrahang vizsgálatnál hozzá kerültem a héten. Eddig csak jó tapasztalataim voltak mind a terhesgondozáson dolgozó nõkrõl, mind az ultrahangos Tokics Éváról. Mindenki nagyon kedves és tényleg úgy bánik a terhes nõkkel, hogy az amúgy is érzékeny lelküket ne bántsa meg. Hát...Ez a doki olyan goromba volt, és most sajnos nem csak a mogorvaságáról van szó, hanem arrõl, hogy az ultrahangos vizsgálat után még két órán keresztül görcsölt a hasam és folyamatosan rugdosott a gyerek. Úgy rányomta az ultrahang fejét a hasamra, hogy komoly fájdalmaim voltak. Nem mondott semmit, hogy mit látunk, csak tekergette azt a fejet a hasamon. Én még ilyenrõl nem hallottam, hogy egy ultrahangos vizsgálat ilyen fájdalommal járt volna. Veletek történt már ilyen?
Vikosz
vikosz
 


Szia Vikosz! Kép

Egy kis segítség: a Margit Kórházról van külön téma a Társalgóban. "Anyaság/Margit Kórház szülészet" címmel.

Üdv
Noémi
 
 


Sziasztok!

Hogyan tudom regisztrálni magam a babanet társalgón?

JK
Névtelen
 


Baloldalt a segédletek kinyitásával találsz egy regisztráció, profil cimû sort, kattints oda, a többi adódni fog.
Ildi

Ildi
 
 


Kép Kép :D ,,
Névtelen
 

Vissza: Útmutató a babanet társalgó használatához

Jegyzetfüzet: