Új privát üzeneted érkezett!

Hát... az az igazság, hogy a férjem legrosszabb tulajdonsága a hirtelenharagúság és nagyon sokszor hamar megbánt. Persze utána megbánja, de az már késő, mert maradéktalan nyomot hagy a lelkemben. Ma is ilyen volt...

Már hat éve vagyunk együtt és sok mindent megéltünk. Nagyon nehéz a házasság, de azért nagyon sok jó oldala van.

Már jobb kedvem van, de azért még sokszor eszembe jut a vitánk. Elég érzékeny vagyok még pluszban...

Most mennem kell, mindenkinek sok puszi, hétfő fele jövök.

Hajni: jó tetőzést nektek és kellemes hétvégét.

Puszi

emeseanyu
 
 


Köszi, nektek is kellemes hétvégét. És ne foglalkozz a párod rossz oldalával. Nyugi és élvezd az együtt töltött hétvégéket.

Várlak hétfőn.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ok, puszi. Hétfőn délután leszek.

Sziasztok

emeseanyu
 
 

 
 

Szia

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Emeseanyu, hol vagy?
Mi van veled?
Gyere már!!! Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Én épp a gépnél ülök.
Cirmike

UI: Megnéztem én is az épülő házatok képét. Klassz lesz!!!
Kertvárosban van? Mi nem bírtuk kivárni még ott parceláznak azért vettünk teleket Vszőlősön. Nálunk is novemberben, pont egy éve kezdték csinálni a tetőt. Most már nagyon élvezünk bent lakni. Kitartás Nektek és türelem mind baba és házügyben!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Olyan jó lehet, már bent lakni. Nagyon várom. Türelem az elég kevés van, minden ügyben, sajnos. Tudod mindent egyszerre akarunk. Mi is nehezen tudtuk kivárni, de reméljük jól járunk vele. Olyan szörnyű, hogy máshol már bent laknak, pedig akkor kezdték mint mi. Persze ahol van pénz ott nem nehéz Kép. Nem baj, nem kereseredünk el. Nemsokára mi is ott tartunk. Jó lenne már. Azt is tudjuk már hogy hol lesz a számítógép, meg a csobogóm, sőt a konyhaszekrényt is berajzoltuk már. Úgy szeretek így tervezgetni. Kép Gondolom tudod milyen érzés. De legalább már lassan lesz tető. Egy is egy előrelépés, és lehet pezsgőzni a tiszteletére. Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi, hogy téged nem hiányoltalak, csak mindig elfelejtem, hogy ilyen sokan lettünk, ami ugye csak jó Kép. Nemrég még csak hárman írtunk. Bocsi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Most én is itt vagyok egy kis időre. Hajni, hol lehet megnézni az épülő házatokat, én is kiváncsi lennék rá. Ja, és amúgy kertvárosban merre parcelláznak (tak)? Kb. mennyi volt a telek? Egyszer majd mi is szeretnénk házat, azért érdeklődnék ennyire, ha nem baj.

lola77
 
 


Persze,hogy nem baj. a kep.tar.hu/viko2003 és a www.tar.hu/viko2003 -on lehet megnézni. Még lesz kép, elég régiek vannak fent. A Cseresznyefa utcában vannak a telkek (így tudod?), még van egy pár, pl velünk szemben. 1000 nm körüliek. 3850 +áfa az ára. A mienk 965 nm 3.811.750 Ft volt, mert ugye tavaly még nem volt áfás. Az önkormányzatnál kell érdeklődni.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


ja, azt elfelejtettem leírni, hogy a második címnél a JackDaniels menüpont alatt lehet megtalálni, ha nem akarod az egészet végigolvasni Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szilvi,
Péntek, szombat, vasárnap tök fájt a hasam alul, mintha mensiznék.
Lehet hogy én is most a peteérést éreztem?
(egyébként 10-12 cnapok ezek)
Mindenesetre együtt voltunk 2X is, igaz nekem is fájt egy picit, nyomta a méhem.
Tisztára olyan tünetek mint neked és azóta is fáj picit.
Remélem mostmár hamarosan örömhírek jönnek majd felőletek.
Szió

UI: Szerdán 1/2 6-re megyünk Mártihoz. Ott lesztek?

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hajni,
Emlékszem én is minden épülő mozzanatra, szerintem is nagy boldogság minden lépés.
Nálunk is még csak a ház van kész, az udvar kész kupi, még kerítés sincs. Talán majd tavasszal folytatni tudjuk.
Most megyek mert felébredt Roli és a férjem is hazajött ebédelni bár lehet du-ra már nincs is munkája.(?)
Szió
Cirmike
Talán estefelé még benézhetek...

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Nos, Hajni megnéztem. A terv tényleg jól néz ki, remélem hamarosan a készről is láthatunk... Vagy ne idegesítselek? A képekről be tudtam azonosítani, ez a Szőlődomb út felett van, a lakótelep alatt, ugye?
A kezdeti nehézségekért egyáltalán nem irigyellek, nem is gondoltam volna, hogy ennyi hercehurca. Na dehát mi megy ma Mo-n egyszerűen. És most hogy álltok a villannyal. Ja, és a ház oldalán az a lekerekített oszlopos rész, azon belül mi lesz? Lépcső, vagy v.mi más?

lola77
 
 


A villanyon meg a többin már túljutottunk, már csak nevetünk rajta. A viiannyal úgy állunk, hogy küldözgeti a számlákat, meg adott 5.000 Ft kártérítést Kép. Nevetséges összeg Kép. De legalább elismerte a hibáját. A helyet jól azonosítottad be Kép. az a lekerekített kidudli egy lépcsőház, mert túl sok helyet foglalt bent a lépcső. Mindenki szidja, mert sok a gond vele, de nélküle olyan egyszerű lenne a ház. Majd szólok a páromnak, hogy frissíteni kellene, mert nagyon leragadtunk ott.

Én is remélem, hogy hamarosan majd a készről lesznek fent képek Kép Alig várom.

A pici fiad, hogy van? Régen írtál róla Kép. Dögönyözd meg a nevemben ha nem alszik!!!

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszi jól vagyunk, most egy orrfolyós időszak kezdődött, dehát soha ne legyen nagyobb a baj. Amúgy alszik, különben nem lennék itt. Bár mostmár bármelyik percben felkelhet a lelkem. Imádom. Harapdálni szoktam az arcát, olyan lightosan. Igen eleven, de mostmár napról-napra okosodik, jó látni, ahogy nyiladozik az értelme. A bölcsibe már mondókákat tanulnak, állítólag nagyon élvezi. Többet nem áradozok.

Nekem meg pont az a lekerekítet "kidudli" szimpi a házatokon. Ja, hogy a szakemberek, akik csinálták szidták, azzal ne törődj. Ami már nem hagyományos, kicsit bonyolultabb, az már mindjárt problémát okoz? Igazatok van, hogy tettetek bele, v.mit, ami nem olyan megszokott.

Nekem is van egy olyan elgondolásfélém, hogy milyen ház tetszik, de akkor amit írtatok, hogy a tervezésnél egyszerűen kijelentik, hogy kivitelezhetetlen... Szóval akkor ne is álmodozzon az ember, mert a tervező mondja meg, hogy milyen lehet? Érdekes!

lola77
 
 


Álmodozz nyugodtan. Nekünk különben egész jó tervezőnk volt, a kivitelezhetettlent átdolgozta hasonlóra, mint amire gondoltunk. Mondjuk olyan ugye nincs amit nem lehet megcsinálni, csak nekünk nagyon szabott volt a pénztárcánk és ezt is elmondtuk a tervezőnek. Különben nem sokat változtatott rajta. Bár mindenáron rajzolni akart kamrát a szintre hiába mondtam, hogy az nem kell Kép, de a végén azért nem is lett. Természetes a tervezőnek nagy beleszólása van.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És hogy érzed, hogy a jelenlegi állás szerint mikor lesz kész? Nyár felé. Milyen helyiségek lesznek lennt, meg fönnt, összesen kb. hány négyzetméter?

Tök más! Jövő hónapban lesz a kisfiam 2 éves, nem tudsz véletlenül ajánlani olyan helyet, ahol jópofa tortát lehet rendelni? A Stoppot ismerem csak ilyen téren, és már most gondolkozom, hogy hol lehetne még megpróbálni.

lola77
 
 


Na, megyek megnézem, mit alkotnak az ácsok. Sötétedés után jövök.

Lola, nem elfelejtkezni a gyömöszkölésemről.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia, hajtsd meg azokat az ácsokat!

lola77
 
 


Na, most már visszajöttem, ha esetleg van itt valaki Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hahó van itt valaki?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Végre vagyok. Van itt valaki?

emeseanyu
 
 


Hajni: most vagyok. Írhatnál... helyzet változatlan nálam. Cicibimbó érzékenység van, ma volt mensis görcs és wc-nél egyszer egy csepp vér a klotyópapíron. Elvileg ma vagyok a 30. napon. Tesztet azóta nem csináltam.
Sok mindentől lehet a vér: vagy megjön holnap, holnapután (bár nekem 28-ra szokott megjönni), vagy terhes vagyok és egy csak egy utolsó, pici mensi, vagy a fog. gátló borított fel sok mindent bennem, amit egy hónapja hagytam abba, vagy a cickafarkfű tea, amit életemben először ittam múlt hónapban.

Szóval csupa-csupa kérdés, és kivagyok. Amúgy ott lent is elég furát érzek pár napja, mint amikor fertőzése van valakinek és érzed, hogy más ott bent a ph. A fene sem tudja...

Lehet, hogy a jóisten tényleg csak egy gyerkőcöt adott nekem. Ez kicsit elszomorít, mert imádom a kislányomat és ő is nagyon szeretne kistesót. Őt is és magamat is boldoggá szeretném tenni.

Tiszta hülye vagyok, mert még nincs veszve semmi, de én elkönyveltem már, hogy ez a hónap sem sikerült, pedig életemben először éreztem igazán terhes tűneteket: peteérés óta fájt a hasam, a 24.napon történt barnázás és mellbimbó fájdalom (az még mindig van),a mensi görcs...

Ne is beszéljünk róla....

Én is majd megnézem a ház terveidet. Örülök, hogy legalább te el tudod magad foglalni. Én januártól gyereket szoktatok oviba, közben állást keresek, talán ez eltereli a gondolataimat.

Szandra: az tuti, hogy a peteérés volt. Nekem ilyen fájásnál már volt uh-m, és tényleg kimutatták a peteérést. Nekem is nagyon fájt a szex utána, sőt utána még egy héttel is. Nagyon jó lenne, ha ma összejönne. Én azon filóztam, hogy nekem lehet, hogy duphaston kéne a ciklus másik felére, ami megtapasztja a megterm. petesejtet. Alacsony progi szintnél van. Nem tudom, hogy alacsony e nálam, a fog. gátló előtt nem volt az. A fene sem tudja... Orvost nem szívesen látnék megint. Kicsit besokalltam ebben a másfél évben. Holnap nem tudunk jönni anyuékhoz, ma vagyunk itt, holnapra már beígérkeztem anyósomékhoz. Holnap délelőtt meg mamámhoz megyek takarítani... Roland jól van? Azóta mizújs veled?

Lola: Soma hogy van? És Te? Én a stop cukit tudom tbányán, meg a gálát, bár ott kisebb a választék. Viszont Pesten van egy nagyon tuti és híres, a Horváth cukrászda. Az újságban és tv-ben is szokott lenni. Már mi is rendeltünk ott. Csak hát elég messze van.
Nekünk is jövő hónapban lesz, 21-én. Jázmin barbiet kap, az már tuti, mert most az a mánia és megígértük. Torta is valami barbis lesz, szerintem, vagy állatos. Tavaly sajt alakú volt, amiből kisegerek másztak ki.
Kész anyagi csőd ez a november, december. Legalábbis mi tele vagyunk családi ünnepekkel.

Moon: hol vagy? Remélem minden ok. Örülj nagyon a kis albérlődnek a pocidban.

Puszi nektek

emeseanyu
 
 


Szia, már én is vagyok! Csak vissza kellett egy picikét olvasnom.

Ne add még fel. Míg rendesen meg nem jön, addig még van remény. Ne légy így elkenődve. De lehet hogy az időjárásban is van valami, mert többektől olvastam, hogy vacakol a ciklusuk. De nálad nem ez a helyzet. És ne gondold, hogy neked csak egy babát rendeltek fentről. Te döntöd el mennyi lesz. Azt hogy mikor már nem annyira, de lehet hogy most. Bízzzzz jobban benne.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi Lola, teljesen kihagytam egy hozzászólásodat. Elvileg nyárra kész lesz, bár én úgy érzem, hogy soha. Lassan már a belső munkák jönnek. Lent lesz egy nappali, hálószoba, étkező, konyha, fürdő, vécé. Fent 3 gyerekszoba, egy gardrob, meg egy fürdő, meg ugye a közlekedő.

Én sem tudok több helyet, ahol lehetne aranyos tortákat rendelni. Mi a Stopban szoktuk.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na szia Hajni!

Köszi a bíztatást.... a fene sem tudja. Tegnap sokkal bizakodóbb voltam. Most már nem annyira....
Majd meglátjuk. Legyen igazad. Azt többektől hallottam, hogy mikor meg kellett jönnie, volt mensis görcse és egy pici vérzése. Szombatnál előbb nem tesztelek...

Valahogy félek megcsinálni. Olyan jó reménykedni, addig még lehet... Nálad azóta mizújs?

emeseanyu
 
 


Szia Csilla barátném, ha olvasod. Néma szemlélője eme világnak. Küldök innen nektek sok puszit. Pihenj sokat.... Majd meglátogatunk valamikor, hiányoztok.

Szilvia+Emese

emeseanyu
 
 


Anyu is azt mondta, hogy nyomon tudta követni, hogy mikor kellene megjönnie, kb 4 hónapig. Ezen ne aggódj.

Velem a helyzet változatlan, most már kb annyi barna jön belőlem, mint a 3-4 napon szokott normálisan. Most már 6. napja tart és nem úgy néz ki, mint aki el akar múlni. Remélem nem húzza ki addig, míg rendesen tartana.

Különben iszonyú napom van. Ma semmi nem sikerül, és kezdek depis lenni. Kép Még az ebédet is jól odaégettem, ennek ellenére azt mondták, hogy fincsi lett. Nekem természetesen nem izlett. De a sajátom általában nem ízlik. Kép
Ma még annak sem tudok igazából örülni, hogy elkezdték tegnap a tetőt. Pedig még egy lapát föld odébbtételétől is jó kedvem szokott lenni.

Na, inkább lelket kellene öntenem beléd, mint a maradékot is leszívni, úgyhogy inkább ezt ne piszkáljuk.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Figyu... az odakozmált kaját sem úgy kell felfogni, hanem.... jobban megpirult, stb. stb.

Biztos fini lett. Mit főztél? Csak kettőtöknek vagy mindannyiótoknak szoktál?

Jól jön a bíztatás, majd meglátjuk. Ha holnap illetve azután nem ömlik belőlem, akkor van még esély.

Az 5-6 nap óta tartó barnázásod nem tudom mitől lehet. Komolyan. Ilyen szokott lenni, mielőtt megjön?

emeseanyu
 
 


De annak a jobban megpirult kajának kicsikét égett szaga is volt. Még jó hogy két edénybe főztem Kép. Mindenkinek szoktam főzni természetesen. Ma egész nap azon gondolkodom, hogy mit főztem. Savanyúkáposztát pörkölttel, de sehogy sem jut eszembe a neve. (kicsit butulok).

Nekem mindig úgy szokott megjönni, hogy kicsit fája a hasam, aztán nagyon fáj a hasam, aztán folyik belőlem a piros. A vége felé szokott barna lenni. Lehet hogy a múlt hónapiból fennakadt valamennyi, és most úgy mozdultam, hogy lefolyt Kép. Jól van csak vicc volt.

Jól van a pici lányod? Meg az apja?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Olvastam a másik topikba a kérdésedet. Amikor én abbahagytam a fog. gátlót, nekem utánna 3 hónapig, még nem tértek vissza a görcseim, de a ciklus hossza ugyan olyan a mai napig (vagyis a múlt ciklusig Kép) Bocsi, hogy beleszólok

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


SZÉKELYKÁPOSZTA Te háziasszonyok gyöngye!!!
hihihi

Apa: jól. Alíg várja, hogy átruccanjunk anyuékhoz, ilyenkor otthon (ahol még nincs net) 5-6 órán keresztül játszik a bugyuta szám.gépes játékokkal. Lakatosként dolgozik, 30 éves, kopasz, macis, szerintem őrületes segge van... (bocsi). Szorgalmas, sokat dolgozik. Imádja a lányát. Egy korábbi kapcsolatából van egy 8 éves fia, Dávid, aki minden héten jön hozzánk. Apa neve különben: Sanyi.

Emese Flóra: jól van. Tündérbogár. Nagyon rosz érzés, hogy kb. másfél hónap, és "át kell adnom" idegen nők karmaiba az oviba. Tudom, hogy az élet rendje... de hát szörnyű. Most itt vagyunk anyuéknál és a konyhában fest anyukámmal, amíg én netezek.

Párod mit csinál? Amúgy is , meg emígy is...

emeseanyu
 
 


Dehogy szólsz bele... azért írtam oda a kérdést, mert ott több szem, többet lát alap van... nekem a fog. gátló hatására 28 napos szokott lenni közben és utána is egy ideig.

Most számoltam utána, nem vasárnap volt a 28. nap, hanem ma. Lehet, hogy ez a mensi görcs és a pötty vérzés a mensi megjövetelét jelezte volna, de ennyi? Mindjárt megyek wc-ra, megnézem mizújs. Mellbimbó érzékeny, piszkosul.

emeseanyu
 
 


Érdekes egybeesések. Az én párom is lakatosként dolgozik, bár festő a szakmája, és ő is Sanyi. Ugye az már tudjuk, hogy janárban tölti be a 37-et. Ő jelen pillanatban csak engem imád, és iszonyatosan türelmes (hozzám annak is kell lennie). Nem tudom mit írjak még róla. Legszívesebben regényt.

Most amúgy itt játszik mellettem, valami idióta lövöldözős játékkal.

Köszi, hogy megmondtad hogy mit főztem, egész nap ezen gondolkodtam Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Még egy egybeesés... az én Sanyim is a vérengzős játékokat szereti.

Anyum most hozott finom, gőzőlgő bundáskenyeret... olyan jó néha újra gyereknek lenni.

A kajáról jut eszembe... voltam wc-n. No vér.

emeseanyu
 
 


Na, végre egy jó hír. Nem is lesz.

De rég ettem már bundáskenyeret. Jó forrón hüsi teával. Én meg szőlőt majszolok. A mama küldte. Mióta egyszer kb 2 éve, egy kismama kért tőle szőlőt a kertből, mert megkívánta, állandóan, már ha van nekik szőlőt küld nekem, hogy ne legyen semmiben hiányom. Őrült egy nőszemély Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Dehogy őrült... csak szeret. Ablak nyitva, küldheted a szőlőt... hát ha ez a gond.. Bár az elmúlt másfél évben azért ettem jópár fürtöt.

Holnap mit főzől? Ki tanított főzni? Anyud ezek szerint még dolgozik?
Pedig szívesebben unokázna már, szerintem...

emeseanyu
 
 


Anyum még csak most volt 42. Sajna még dolgozik. Holnap a mai maradékot esszük. Amíg van addig nem főzök, különben nem férek el a hűtőben. Igazából senki nem tanított, de sokat főztem lánykoromban együtt anyuval. Ragadt rám. Meg előző nap mindig megbeszéljük nagyából, hogy hogy kell csinálni.

Emlékszem, mikor még külön laktam, a párom krumplitésztát rendelt. Azt tudtam, hogy hogy kell kinéznie, de hogy hogy fog rákenődni a krumli a tésztára Kép? Telefon anyunak, megbeszélni, megfőzni. Ha tudom mit főzzek, akkor imádok, különben nem tudom kitalálni. Pedig a párom nagyon főttkajás, ahhoz képest, hogy sokáig egyedül lakott.

És te mit főztél? Hátha lesz valami jó ötletem Kép

Biztos unokázna anyu, de a mama még inkább szeretné már a dédunokát. A mama nem tudja, anyu meg igazából nem érti, hogy miért nem jön össze, neki elsőre megvoltunk. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ma rántott karfiol volt, rízzsel, meg tegnap is. Holnap krumplistésztát csinálok két napra. Általában két napra főzök, a gyerek mellett ez sokkal egyszerűbb és kényelmesebb.

Hát igen... én anyumék sem értik igazán a dolgot, sem anyósék sem. Főleg a sok dokit, vizsgálatot, gyógyszert, mindent. A mamáimnak meg sem kísérlem elmagyarázni, pedig "csak" nyolcvan évesek.

Anyum 48 éves, apum 52. De mindkettő nagyon fiatalos, főleg apum szövege. Kihalnál tőle, főleg mikor jó formában van.

Ma úgy látom nem jönnek a többiek. Lassan mi is megyünk haza, aztán jövünk majd csütörtök fele. Péntek és szombat nem jó, de vasárnap itt leszünk.

Azért még vagyok úgy tíz percet. Még jó, hogy anyuéktól 5 percre lakunk, de azért sötétben így is utálok hazabóklászni.

emeseanyu
 
 


Én imádok sötétben sétálni. Na jó nem egyedül. Szeretem azt a csendet, meg más szaga van a levegőnek. Kép.

Legyetek jók és csütörtökön várlak

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Próbálunk jól viselkedni. Addigra majd okosabb leszek már. Szoríts, hogy ne legyen vérzés és hogy szombatig kibírjam egy tesztre.

Én meg szorítok, hogy hagyd abba mensizést. Azért a helyedben egy hormonvizsgálatot csináltatnék. A harmadik napiról lecsúsztál, de a 21. napiról még nem. Államilag is kérheted a nőgyógyón. Ez egy sima vérvétel.

Puszi Neked....

És a többieknek is: sajna, hogy nem voltatok itt, majd jövök csütörtökön és átolvasom soraitokat.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Majd egyszer elmegyek dokihoz. Most még nem. Kép

Természetes hogy szorítok, és kíváncsi vagyok.

Köszi a szorítást, remélem használ

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok, bár úgy látom már Emeseanyuról már lecsúsztam.

Nembaj, Hajni Te sokszor kószálsz erre. Azért ezzel a doki üggyel kapcsolatban Emeseanyuval értek egyet, és azt sem felejtem el, hogy néhány hozzászólásoddal feljebb, megígérted, hogy a következő hóban elmész. És itt a következő hó, bár tudom jóval hamarabb. Egyébként most tisztában vagy már vele, hogy most hányadik napon vagy?

Nekem se volt sose olyan, hogy az első napok barnásak, nekem is mindig csak az utolsó 1-2 napon. Ezt én sem értem.

Most olvastam vissza trécseléseteket, tetszett a székelykáposzta-kvíz. Kár, hogy nem voltam itt. Hát igen Emeseanyuval ritkábban talizok, mert énis ilyen időközönként járok anyukámékhoz, csakhát ott nincs net, úgyhogy mire este ide jutok, ő már otthon etet-altat. Ma meg nagybevásárlásban voltunk.

Cirmike,Moon,Madaran ha erre jártok, ti is kotyogjatok.

lola77
 
 


Szia! Igen sajna lecsúsztál, pedig én szoktam lecsúszni. Azt ígértem meg ha a következő hónapban is ilyen tüneteim lesznek elmegyek. És akkor el is fogok ballagni.

Ne tessék kinevetni. Az a lényeg, hogy minden benne volt aminek benne kellett lennie. Az meg hogy hogy hívják mellékes. A páromnak is azt mondtam, hogy valami savanyú káposztás izét főztem. Kép

Különben a 22. vagy az 5. napon vagyok. Inkább az 5-en. Mondom, hogy a múlt hónapban eltévedt, és nem találta a kiutat. Mire megtalálta, megalvadt és bebarnult Kép.

Mi jót vásároltatok?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Az a jó hírem (?), hogy nekem is most októberben úgy jött meg, hogy 2 napig barnás volt először utána 4 napig véres majd 2 napig még barnás.
Pedig ált. nem így szokott, igaz akkor szedtem még a fog.gátlót.
Egyébként nekem a szülés után egyátalán nem jött meg a mensim, pedig 7-8 hónapban már csak napi 2X szopizott a Roli. Mikor teljesen abbahagyta a szopizást akkor kaptam fog.gátlót, amitől újból beállt a cikulusom normál 28 naposra. Ezt szeptemberben hagytam abba, utána októberben jött meg a fent leírtak szerint a 32. napon.
Remélem november végén nem fog.

Hajni, szerintem is el kellene menned mielőbb egy jó nőgyógyászhoz!!
Hátha csak vmi ici-pici hormon probléma az egész és beszedsz egy gyogyót és már terhes is leszel! Ennyit csak megér.

Egyébként az elős terhességemnél nem nagyon figyeltem a jelekre, mert hosszú hónapok sikertelen próbálkozása után új munkahelyre mentem és úgy gondoltam nem is baj, ha most még egyenlőre nem jön össze. Lehet azért sikerült mert nem csak azzal foglalkoztam. Persze a gyogyókat beszedtem azért, és utána rögtön sikerült.
Nagyon ciki volt akkor megmondani a munkahelyemen(épp a próbaidő lejárta után), hogy babás vagyok, de végül örültek neki. Igaz visszahívtak szerintem elég hamar (nem volt Roli még egyéves), de nem mentem. Részben bánom, részben nem. Tök jó pozíció lett volna és imádom (imádtam) a céget. Most én próbáltam visszamenni, de ő szerintük akkor én cserbenhagytam őket, tök nehezen találtak megfelelő embereket és most úgy néz ki, hogy betelt a létszám.

Ezért is szeretnék mielőbb ismét babás lenni, mert nem akarok egy új cégnél úgy kezdeni, hogy megint terhes leszek.

Szilvi, én úgy csodállak, hogy nem görcsölsz a munkhahely végett, nekem ez nem nagyon megy. Ráadásul most hogy sokmindenbe belevágtunk (ház és kocsirészlet) megérezzük a jövedelem kiesést. Egyébként tök jól vagyunk, minden rendben.
Voltunk szombaton Rolival uszodában. Tök élvezte, lemerül magától a víz alá, buborékokat fúj beli, fröcsköli a vizet, felfekszik rá, stb.
Várom a hétvégét, hogy milyen lesz a teszt eredményed, remélem nem kezdesz el jobban vérezni, mint az az egy pötty.

Sziasztok
Cirmike

UI: Raknék fel képet a Roliról a portfólióba, hogyan kell azt?

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szia!
Képet úgy tudsz felrakni, hogy a lap tetején belemész a profilba, ott bejelentkezel, és feltöltöd a képet.

Dokihoz meg különben sem tudom, hogy kihez menjek. Mit tudtok a Varga xy-ról? Hol rendel? A Lollokhoz nem annyira akarok menni, mert ott túl sokan vannak, és ahogy hallom nagyon drága.

Nem tudom mi van ezzel a hónappal, de már megint görcsöl a hasim és fáj a bal oldali petefészkem. Olyasmi érzés mintha egy nagy tűt szurtak volna bele. Kép Már érik a gondolat, hogy el kellene mennem.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


HajniKép A Lollok a legjobb a városban, főleg ha régóta próbálkoztok. nekem elhiheted, hiszen négy éve dokitól dokiig járok. A pénz persze fontos szempont, de legalább kulturált környezetben, konkrét időre megy az ember. Ha nem jön közbe szülés, akkor fél-egy óra várakozás van, amit azért ki lehet bírni!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Emeseanyuval mi a helyzetKép Ma még nem is jelentkezett?? Lehet, hogy ez jót jelent??
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nem nézted meg kedves, a tegnapi dumcsinkat. Emeseanyuval eddig minden rendben, lehet tovább izgulni érte. Majd csütörtökön jön okosabban.

Szóval akkor a Vargáról nem tudsz semmit Kép Majd meglátjuk. Amíg van választék válogatok Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: