Új privát üzeneted érkezett!

Az előző üzenet volt a 100. ebben a topicban!Kép

delice
 
 


Szia Ági !
Most mondja Zoli ,hogy Encsiek vagyunk és a neten keresztül beszélgetünk. Pedig nem is lakunk messze egymástól.Nekem az anyukám a Kossuth úton lakik meg már voltam pár esküvőn a Református Templomban és a Kazinczyba járunk ebédért mivel én Gergő mellet nem tudok főzni hétvégén is nehéz,mert mindig a sarkamba van,kéthete is majdnem megégette magát a sütővel.Nekünk is jó alkalom lesz a falunap még úgy sincs programunk.De addig még úgy is beszélgetünk.
Ivett
zlotika
 
 


Kép
zlotika
 
 

 
 

Kép
zlotika
 
 


Sziasztok!!! Juhhhhhéééééé!! Most csak ennyire telik az időmbőlKép Akkor a részletek miatt még majd dumálunk olyan július 25 körül szokott lenniKép
Jók a képek IvettKép!!
Ági a Tisza part gyönyörű helyKép AnyósproblámaKép Nekem nincs ugyan,de van Dédi férj oldalrólKép Az se jobbKép
Na pusza futok tovább!!-lejött a du.Kép kávénk Imádom a giffjeidetKép
evetke
 
 


Kép

Végre kisütött a Kép
Voltunk is sétálni egy kicsit, meg a cukrászdában, hoztunk sütit, és ettünk egy fagyit - nekem még ez volt az év első fagyija!

Ivett Kép
Jók a képek! Kép
Főzni nekem sincs nagyon időm - szemere is hányják időőnként... Jól főznek a Kazinczyban?
Én annak idején Petőfis voltam, aztán meg tanítottam is ott egy évet, mielőtt Szegedre költöztünk.

Ildikó
Én is bírom a gifeket, egy időben állandóan azokat kerestem ,és mentettem is, úgyhogy rengeteg van! Kép Kép

Tűzök,

Ági

delice
 
 



INNEN IS ELTÜNTEK A 26.-AI HOZZÁSZÓLÁSOK!!
KépKépKépKép

delice
 
 


Igen ezeket én is észre vettem és írni sem tudtam tegnap este 8-kor pedig tudatni akartam ,hogy sikeresen levizsgáztam.Egy darabig nem megyek semmien tanfolyamra.Ivett
zlotika
 
 


Hát akkor Neked is
Kép
Nagyon ügyes vagy! Kép
Sajnos elég sok hozzászólás volt, ami eltünt.. Kép
Mit szólsz a mai időjárásunkhoz?
Kész káosz volt az egész!
Most rohanok, de leheh, hogy még benézek,
pusz,
Ági

delice
 
 


Hali lányok!! Figyi én sik ideg vagyok mert állandóan eltünik amit beirokKép
Szóval dióhéjban!! Minden okk velemKép Vezetek!!-melózokKép És épitkezünk továbbKép
Nem irok többet hátha ez sem megy el!! Legyetek jók !! Szép hétvégét!!-És Boldog Anyáknapját nektek!! Puszi IldikóKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Ildikó
Ez átjött KépKép
Engem az zavar, hogy eltünk csomó írásunkKép
Ügyesen vezess! Kép Ne dolgozz sokat! Kép

Ivett
Ti hogy vagytok? Kép

Nálunk ma járt látogatóban a Hugom(a nagy!) és most tök jó kedvem lett.

Töltögettem fel képeket, ha van kedvetek, nézegessétek meg!
Itt van: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5476&page=1

Pusz,

Ági

Kép

delice
 
 


Hahhó Lányok hol vagytok? Kép

<font size="-1">Tudtátok, hogy Encsen ma van május elseje?? KépKép
Devecserben van valami műsor, reménykedtem ,hogy Encsen lesz, mert oda kisétáltunk volna Rebekával.
Na lépek is, mert mindjárt felkel!
Ági</font>

delice
 
 


SZiasztok! Már rég jártam erre nekem is lett felrakva pár kép ez a web oldalam: http://www.skylan.hu/rohasz/.Mi sem megyünk ki Devecserbe maj holnap készülünk ki a búcsúba,meg anyáknapi körúton leszünk.Szépek a képek nekünk is megvan az a könyv de sajnos már nincs ilyen jó állapotba Gergő besegített a szétesésbe, Vikike meg már fejből tudja a szövegét.Én nem szerettem célkát adni nekei mivel akkor nagyon nehezen kakáltak tőle,de vasban gazdag ezért jó nekik.
Ivett
zlotika
 
 


Helló!
Megnéztem én is a Ti képeiteket!
Ezek a keedvenceim Kép : 8,12,16,29,18,25 Kép
Ezek szerint a férjed infoteam-es.. ?
Holnap lesz Devecserben a búcsú? Nem is tudtam...
Anyáknapi körút merre vezet?
Rebeka "nagydolgait" meg pont a cékla hozza helyre, Neki a borsótól van szorulása... Hát úgy látszik ez minden gyereknél másképpen van. Arról nem is beszélve, hogy Rebeka azokat az ételeket preferálja, amiben vagy cékla, vagy borsó van. Szerintem azért, hogy édeskés lesz ezektől a főzelék. Sajnos sütőtököt már nem lehet kapni. Pedig azt is nagyon szerette.
Ági

delice
 
 


Sziasztok !
Nem a búcsú Encsen van csak nem tettem közé vesszőt ezért hihetted azt. Voltunk kint 6 sátor van összesen abból is Bucsi Borié három. A körút az Gibártra az anyósomékhoz és a sógornőmékhez ,Encse az anyukám és Vikike keresztannya.De már letudtok az ünnepi ebédet és a körutat is.Most próbálnak majd el aludni a gyerkőcök.
Ivett.
zlotika
 
 


Helló! Kép
Akkor nem volt valami nagy búcsú KépKép Utána mondtam anyukámnak, hogy Devecserben búcsú van, Õ persze tudta, hogy nem, mert ott augusztusban szokott lenni :D
Máskor nem nagyobb szokott itt lenni a felhajtás?
Tegnap mi a Dédszülőkhoz mentünk, aztán meg kirándulni. Aranyosban programok voltak, arra indultunk, de ott nem sokat voltunk, inkább bementünk a völgybe, és ott sétáltunk. Hazafelé meg kitalálta Apa, hogy vacsizzun k meg, így a Sárga Borház Csárdában ettünk. Rebeka is jól érezte magát, csak az utolsó kilóméterek alatt volt már türelmetlen...

Képzeljétek Tokajnál iszonyú nagy vizek vannak. Kép Mindjárt mutatok képeket is!

Ági

delice
 
 




és az Aranyosi völgyben - sajnos a gyerekből nem sok semmi látszi a képen, épp rendkívül elfoglalt volt... KépKép


Kép

delice
 
 



De a búcsú nagyobb szokott lenni de most május 1-re esett ilyenkor más hellyen lehet ismertebb búcsú ezért nem volt még egy ringispil sem.
zlotika
 
 


Képegy aranyos kis tündérke mint az én gyerekecskéim.
zlotika
 
 


úgy látom ma nem járt erre senki Kép
én azért itt vagyok Kép
Rebekának jön a 6. (!!!) foga, és rettenetesen megszenvedünk vele - főleg Õ, csak nagyon sajnáljuk, és nem igazán tudunk ellene tenni semmit Kép Hát ilyen volt a napunk, délelőtt csak az ölemben tudodd aludni, és ott is sokszor felsírt Kép

Ma gyönyörű időnk volt Kép Voltunk is kinn sokat.
Kép


Holnaptól itt a rossz idő, Kép legalábbis a meteorológia szerint...

Aranyos a tündérke Kép

Ildikó rég jártál erre Kép Kép
Hogy is megy az a vezetés?
Kép
remélem egy ilyen bmw-nél már nem adod alább ;) Kép

Na én tűzök, a hátam majd beszakad, úgy fáj. Rebeka újabban nagyon korán kel, valószínű, hogy már nagyon nem elég Neki az anyatej Kép

Na sziasztok, és szép napot Mindenkinek holnapra! Kép

Ági

delice
 
 


Sziasztok csajok!
ma elég bolond idő volt ma itt gondolom Pesten sem jobb az idő.Gergő meg is van bolondúlva ,hogy nem mehettünk ki a homokba.Mi amikor Gerinek jött a foga Camomilla golyókat használtunk ez egy homeopátiás szer és ez bevált nálunk.Mára ennyi sziasztok.
zlotika
 
 


Helló Kép
pedig pár percre kisütött az előbb a npocska, de aztán úgy látom vissza is bújt Kép
Mi most DENTINOX ecsetelővel kezeljük az ínyét, ez sem gyógyszer, csak gyógyhatásű készítmény, de jónak tűnik.

delice
 
 


Kép

ezt most csináltam Kép

Ivett Kép
Egyszer összefuthatnánk, ha már úgyis egy "városban" élünk, nem? Kép

delice
 
 


Ivett Kép

Úgy látom ma van Ivett - nap! Kép

Kép

Ági és családja

delice
 
 


Szia Ági!
Köszönöm szépen a jó kívánságot.Szerintem is nyugodtan találkozhatnánk most már nem vagyok elfoglalva a sulival így most már több időnk van,ha erre jártok nyugodtan gyertek be.
Telcsi sz:06-20/3144-871 Hívjál és eggyeztetünk.
zlotika
 
 


Helló!

Ivett Kép Köszi a számot, felírom , aztán majd.. Kép
Milyen volt a hétvégétek?

Ildikó Kép
Merre vagy?

Ági

delice
 
 


Sziasztok Csajok!
Nekünk hamar eltelt a hétvégénk szombaton mosás ,főzés, takarítás,vasárnap kirándultunk ,elmentünk Miskolcra a MCdonaldsba és a TESCO-ba sajnos hamar el ment de ha azt nézem vasárnap már a hónap közepe.A hónap is hamar el megy.Na most ennyi.
zlotika
 
 


Sziasztok Csajok!
Nekünk hamar eltelt a hétvégénk szombaton mosás ,főzés, takarítás,vasárnap kirándultunk ,elmentünk Miskolcra a MCdonaldsba és a TESCO-ba sajnos hamar el ment de ha azt nézem vasárnap már a hónap közepe.A hónap is hamar el megy.Na most ennyi.
zlotika
 
 


Sziasztok Csajok!
Nekünk hamar eltelt a hétvégénk szombaton mosás ,főzés, takarítás,vasárnap kirándultunk ,elmentünk Miskolcra a MCdonaldsba és a TESCO-ba sajnos hamar el ment de ha azt nézem vasárnap már a hónap közepe.A hónap is hamar el megy.Na most ennyi.
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!!
Vagyok ám ,csak éppen ritkán jutok gép elé idő hijjánKép
Mindjárt itt a nyári szünet talán nem leszek igy behavazva!!!
De ti csak szorgalmasan tartsátok "életben "a topikocskát!!
Remélem jól vagytok!! Én éppen most kezdem vissza nyerni a hangomat 3 nap utánKép Szörnyű érzés volt"nem tudni"beszélniKép
Amugy minden okk!! Rengeteget melózok,jövőhéten eü-ből vizsgázom,és rutinozok ,de sajna csak hetente 1x tudok menni igy nagyon lassan haladokKép Igaz apával itt a prérin gyakorolunk azért!!
Vigyázzatok magatokra!! Pusszantás a csöppeknek is!! Ildikó
evetke
 
 


Helló!
Na én is megjöttem Kép Csak közben eléggé lefoglalt a Lányom, a Konyha - képzeljétek sütöttem! Kép Kakós kalácsot Kép

No meg aztán elkeztem honlapot készíteni magunknak. Még ugyan csak gyenge kezdetek vannak, de pillantsatok be, megnézhetitek pl. a mai kalácsot is Kép

Itt : http://gportal.hu/portal/csernatony/

Ivett Kép
Hogy én miylen rég voltam McDonaldsban! Nagyon! De lehet, hogy egy ideig még nem is tudok menni. Viszont Miskolcon mi is jártunk a héten. 2x is. Kedden, meg csüt. Voltunk azt az idióta GYESt intézni Kép


Ildikó Kép
Végre benéztél hozzánk! Kép Már tényleg nemsoká itt a nyár Kép
Mi történt a torkoddal? Kép Csak nem hangszalaggyulladásod volt?
Így én is jártam már. De énekelni még akkor is tudtam Kép

Na mennem kell,

puszi Nektek,
és kellemes hosszúhétvégét! Pihenjetek sokat!

Ági

delice
 
 


Halihó!!!
Hol a kalács?????????Kép
PuszaKép Ildikó
evetke
 
 


Halihó! KépKép
A kalács a fent nevezett oldalon van, a Munkáimon belül, a sütések-ben!

ui. Nálunk hajnalban iszony égszakadás volt, komolyan mondom félelmetes volt..

Ági

delice
 
 



Kép::::::::::Kép)))Nekem ott nincs semmiKép Már néztem tegnap is!!! Nagyon ügyike vagy!!!!
pusza Ildikó
evetke
 
 


Akkor próbáld újra, mert tuti ott van! Kép
A kezdő oldalról a bal oldalt a Menü alatti "munkáim"-ra klikkelsz, majd a "sütések :-)"-re.
És már ott is van!

Lányok Kép Mivel töltitek a hosszú hétvégét?

Ivett Kép Merre vagy? Rég jöttél Kép

Ági

delice
 
 


Ildikó

Még valami Kép Úgy emlékszem Te matricafesteni is szoktál! Ha esetleg lesz majd időd megint, akkor nézz szét a sablonok között, mert azokat is töltögetek fel az oldalamra Kép

Wow teljesen lefoglal ez a honlap Kép

http://www.gportal.hu/portal/csernatony/

delice
 
 


Sziasztok Lányok!
Most ,hogy esik az eső van egy kis időm írogatni. Nekem is vannak mintáim lehúzható festékhez de az enyémek nagy papíron vannak meg egymáson,nagyok és kicsik is vannak.Most lepkék és virágok vannak ki akasztva az ablakba,mivel a gyerekek szereik ha van valami az ablakba meg mindenki megcsodálja a házunkat.Na megyek mert Gergő nyíg ,hogy menjümk ki hát ki engedem az erkéjre.
zlotika
 
 


Borzadály ez az idő Kép
A tegnapi jégeső - eső mittudoménben a babakocsi úgy beázott, hogy azóta sem száradt ki Kép
Ivett - készülünk a találkára, csak az a baj, hogy mi "csak úgy" nem "járunk arra".
Na majd összehozunk valamit. Kép
ui.: Ha Ti errejártok, nézzetek be nyugodtan, majd átküldöm a telcsi számom priviben.
Megadod az emailedet?
Ági

delice
 
 


Szia Ági !
Ha kell babakocsi tudok adni kölcsönbe mivel mi már a sportot használjuk.Te mire gyűjtessz a nestlenél, mert én a biztonsági autóülésre.Címem: rohasz@skylan.hu .
Ildikó ti veletek mi van? Ilyen esőbe gondolom az építkezés is áll?
zlotika
 
 


Sziasztok csajok!!
Hú mekkora rossz idők voltak a hétenKép Remélem nektek nem lett károtok.Szegény nagynénéméket majdnem elvitte a viz((( De már bizzunk benne hogy itt a szép idő!!
Ági irtam a vendégkönyvedbe!! Egyébként nálam van a hiba mert egyetlen kép sem jelenik megKép ugyhogy nem tudok gyönyörködni,irigykedniKépIvett drága én olyan figyelmetlen vagyok!!!Igaz már 8 napon túlKép de isten éltessen tégedet!! -én nem nagyon szoktam naptárat nézegetni!!Kép ha csak véletlenül nemKép
Az épitkezés pihenKép ha minden igaz 2 héten belül kezdik a tetőt.27.-én szállitják le a cserepet!
Járok vezetgetni,az eü.-is sikerültKépjövőhét után vizsgázom rutinbólKép -egyébként meg szarul vagyokKép a multkori "csendességem"-átment felsőléguti gyulladásbaKép csüt.elmentem dokihoz mert a mellkasom be akart szakadni.Kaptam egy halom gyógyszert.Hát ennyi röviden!! Mi ujsi veletek??-gyerkőckék???meséljetek!!!
pusza Ildikó
evetke
 
 


Helló Lányok! Kép

Hogy itt milyen brutális volt az idő, ugye Ivett! Nálunk több, mint 2 napig nem volt internet, de úgy hallottam, hogy egész Encsen nem volt Kép . És a mai napig hol van, hol nem. Most van, nagy nehezen behoztam az oldalt. Aztán mire elküldeném gondolom megint elmegy Kép

Ivett Kép - köszi, azóta már megszáradt Kép Lassan majd én is szeretnék venni Rebekának sport babakocsit, mert ez olyan nagy darab, nehéz vele közlekedni.

Ildikó - Kép Köszi, hogy írtál a vendégkönyvembe! Majd válaszolok oda is. Még mindig nem jönnek elő a képek? Nem tudom miért lehet...
Remélem jobban vagy! Gyógyszerezed még magad?

Hogy mi újság? Nagyjából semmi extra. Rebeka most szundizik Kép
Újabb fogacska nincs Kép
elég egyelőre 7 db Kép

Itt : http://asp01.photoprintit.de/microsite/index.php?activex=1&customerid=3272&stagi ng=1
10 db ingyen képet lehet előhívatni. Országszerte, de Encsre is kiküldik, csak meg kell adni az irányitószámot. Egy emailre 10 kép, aztán akinek több emailje van, akkor lehet gondolom többször is Kép

Na elment az internet, mentem az üzit, később megpróbálom küldeni!

Puszi,

Ági

delice
 
 



Megint én Kép
Képzeljétek megint rossz volt a netünk Kép
De most jó Kép

Ivett
nézted ma este ez ég alját?
ilyen volt nálunk Kép :

Kép

delice
 
 


Szia Ági!
Nem néztem, szép kép.Olyan bolond idő van tegnap még Hawai most meg Szibéria tegnap alig tudtam el aludni a szomszéd fenyőfája surolja a ház falát és olyan rémísztő hangokat adottki mintha valaki motoszkált volna a padon.Most is szél van nálatok még rosszabb szegény gyerekeket azt se tudom hogy öltöztessem.
zlotika
 
 


Ivett Kép

Kép

Nálunk tényleg iszony volt a szél, itt mindig a legdurvább Kép
Jesszus! Vágjátok ki azt a fenyőfát Kép

Ági

delice
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: