Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezek szerint én nagyon mázlista vagyok a védõnõnkel. Összvissz 1* volt nálunk kint, akkor amikor hazajöttünk a kórházból. Azóta csak az egészséges rendelésen szoktunk találkozni.
Jár valamelyikõtök a Király utcai rendelõbe?

Gyereknap lesz a Semsey parkban most szombaton. A fiam már tegnap kipróbálta az autós körhintát (kicsit durva, mert 300 ft egy menet).

Eszter
Eszter
 


Szia Eszter!

Mi oda járunk!Tudok valamiben segiteni?

Tényleg nagyon durva árak vannak:-((De sajna nem csak itt,kész legatyásodás egy hétvége a gyerekekkel elmenni bárhová is de nem lehet mindig itthon csücsülni sem.Pedig milyen jó is lenne néha csak ugy itthon pihizni.
Irj ha segithetek.

Szia Kati
Kati
 


Szia Kati!

Köszi, hogy válaszoltál. Mi is oda járunk és a Cseke Ilona a védõnõnk. Nektek ki? Melyik orvoshoz tartoztok?

szia
Eszter
Eszter
 

 
 

Sziasztok!

Még lenne egy kérdésem. Van valakinek infója a Királykerti oviról? Milyenek a vegyes csoportok, óvónénik...stb.

köszi
Eszter
Eszter
 


Sziasztok! Olyan hölgyek jelentkezését várom, akik kedvet éreznek az AVON tanácsadónõi munka iránt. Belépési díj nincs, bármilyen munka mellett (GYES mellett is) végezhetõ. Semmire nincs hozzá szükség, csak a lelkesedésedre. Amennyiben érdekel a tanácsadónõi munka és a IV. ill. a XV. kerületben laksz vagy dolgozol, akkor az alábbi elérhetõségeken jelentkezhetsz: eravon@chello.hu e-mail címen vagy a 06-30-311-6808-as telefonszámon.
eravon
 
 


Sziasztok Újpestiek!

Tudnátok segíteni? Az SzTK-ban (Károlyi Sándor Kórház Rendelõintézete, Szakorvosi rendelõ) keresnék nõgyógyászt, aki normális, meg emberként kezel.
Kit ajánlanátok? Nem szeretnék csak úgy odamenni, hogy név alapján választok.

De ha topicot tudtok ezen ügyben, annak is örülnék. Köszi a segítséget elõre is:

Anna (boszormenyi@freemail.hu)
Névtelen
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy Újpesten hol érdemes panellakást venni? És milyen típusú lakások vannak? Mekkorák a szobák az 53-55 nm-es 2 szibás lakásokban, melyiknek van nagy erkélye.

Köszi

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Még mindig keresek Káposztásmegyeren lakó anyukákat.KépHát senki sincsen?

Katica
Katica
 


Szia Katica!

Én Káposztáson lakom, szeptember óta. Igaz még nem vagyok anyuka, csak leszek, ha minden igaz januárban születik meg a kisfiúnk. Neked már gondolom van babád, mennyi idõs?

Pirus
pirus
 
 


Sziasztok!
Újpesten van egy 1+2 félszobás lakásunk az uszodánál szeretnénk nagyobra cserélni vagy eladni.
Ha érdekel vaéakit :T: 3698988
Két fiam van 6 és 1 éves lesz a kicsi.
Névtelen
 


Szia Pirus!

Gratulálok a pocaklakóhozKép
A kisfiam lassan már 14 hónapos lesz.
Káposztás I-en vagy II-n laktok?

Sziasztok: Katica
Katica
 


Szia Katica!

Ezek szerint neked már egy 'nagyfiad' van. Hogy hívják? Mi Káposztás I-en lakunk a Farkaserõ mellett, de orvoshoz pl. a II-re járunk. Elõször ott akartunk lakást, de ami volt kínálatban az nem jött be egyik sem. Ez a lakás elsõ pillantásra megtetszett, 1 hónapon keresztül teljesen felújítattuk és most nagyon boldogok vagyunk benne. A környék is nagyon szép, fõleg, hogy van egy kiskutyánk, nagyokat lehet sétálni és jó a levegõ, szóval szeretünk itt lakni. Mondjuk a SPAR-on kívül semmit nem tudok hol van. Általában, mivel autóval járok, bemegyek Újpestre vagy az Auchanba és ott intézkedem. Annak nagyon örülök, hogy nem messze van a Megatoys is és ott már sok mindent beszereztünk, ami majd a babának kell. Te tudsz jó bababoltokat itt a közelben?
Pirus
pirus
 
 


Szia Pirus!

Igen, Zolika már kész "nagylegény", de majd meglátod, hogy milyen gyorsan elszalad az idõKépÉn sem hittem volna.
Mi a Galopp utcába járunk doktornénihez, egy kicsit csodálkoztam, hogy Ti II-re jártok át.
Vásárolni mi is az Auchanban vagy a Corában szoktunk, hozzánk egyébként a Profi és a CBA van közel.
Örülök, hogy jól érzitek itt magatokat, a farkaserdei rész tényleg szép.Kép
Mi 3 éve költöztünk ide, akkor teljesen felújítattuk ill. újítottuk a lakásunkat és most nagyon úgy néz ki, hogy eladjuk, azaz, lehet, hogy hamarosan költözünk.
A Megatoys-t én is szeretem, ott vettük a babakocsit Zolikának és nagyon jól bevált.Sokmindent vettünk a XIII.ker.-ben lévõ RS áruházban, jó kis babarészlege van.
Ruhákat Újpesten szeretek venni, nem messze az István téri villamosmegállótól van egy nagyon jó kis bababolt, elég
barátságos árakkal. Hát így hirtelenjében ennyi.
Még jársz dolgozni? Hogy viseled ezt az utolsó harmadot? Én ilyentájt már borzasztó türelmetlen voltam.Kép
Szia, Katica
Katica
 


Szia Katica!

Remélem jól vagytok! Azért járunk a Hargita utcába dokihoz, mert, amikor ide költöztünk, már várandós voltam és védõnõhöz oda tartozom, úgy látszik a Farkaserdõ u. oda tartozik. A gyerekdoki is abban a körzetben van és mivel ezek mind egy helyen vannak a körzetivel is, kértem a védõnõt, hogy ajánljon egy jó dokit ott. De nagyon elégedett vagyok mindegyikükkel.
Sajnos, vagyis annyira nem is, de már a 23. héttõl nem dolgozom, mert a doki egy komoly vesepangást állapított meg, így sokat kell, kéne pihennem. 2 hete voltunk újra UH-n, mert most a vesém miatt gyakrabban UH-znak, és mondta a dokim, hogy szépen megy vissza a pangásom. Tudod, ez azért veszélyes, mert a pangó vizelet bakteriális fertõzést okozhat, ami koraszüléshez vezet.
Ha szabad megkérdeznem, miért akartok elköltözni?
Mi is a Megatoysban vettünk babakocsit, GRACO márkájút, remélem nem fogunk benne csalódni! Mi a bútort is ott vettük, mert a törszvásárlóival kaptunk kledvezményt és tetszik az is, hogy vannak akciók. A Brendonban is voltunk, de ott semmi akció nincs és minden drágább, amit a Megatoysban is lehet kapni. Az RS nem csak bútorbolt? Azt hiszem tudom, melyik bababoltra gondolsz, egy pici kis üzlet a macskaköves út mellett, ugye? Majd én is megnézem. Képzeld, most elõször vásároltam a netrõl márkás használt ruhát nagyon-nagyon olcsón. Tegnap kaptam meg a csomagot és szerintem ezek a ruhák nem is használtak, mert annyira szép állapotban vannak.
Ezt a vese dolgot leszámítva, ami egyébként nem jár fájdalommal, szerencsére jól vagyok, a pocim nem valami nagy, így még a mozgásban sem zavar. Járok kismama tornára is hetente kétszer, nagyon szeretemKép Sokat segít, hogy ne fájjon a derekam és a hátam. Bár még mindig 'csak' 60 kilót nyomok.
Szia! Pirus
pirus
 
 


Szia Pirus!

Ne haragudj, hogy csak most írok, de nagyon ritkán jutok a nethez, azért igyekszem válaszolni.
Remélem, hogy jól vagytok mindketten, vigyázz magatokraKép
Igen, arra a kis áruházra gondoltam a macskaköves út mellett, van egy külön babarészlege, ahol kiságyat, ágynemût, plédet stb. lehet venni. Velünk annak idején nagyon türelmesek voltak, kb. másfél óra alatt döntöttük el, hogy mit is vegyünk születendõ gyermekünknekKépNekem nagyon tetszett egy szép rózsaszín baldachinos ágynemû, még szerencse, hogy a sárgánál maradtunk, biztos ami biztos alapon. Az orvos ugyanis állította, hogy kislányunk lesz, csak amikor megszületett szólt a férjem, hogy kisfiúKép Azt hiszem az volt életem legnagyobb meglepetése és egyben legboldogabb pillanataKép
A mi babakocsink is Graco, én nagyon szeretem, fõként azért mert könnyû, így nekünk nagyon praktikus, a 3.emelet végett.(Megjegyzem így is leszakad a derekam.)
Örülök, hogy szép babaruhákat sikerült beszerezned.
A torna biztosan nagyon szupi, nekem erre nem volt lehetõségem. Én alapból voltam 58kg, szóval Te nagyon ügyi vagy.Kép74kg voltam a végére és abszolút nem voltam dagi, istenien éreztem magam a bõrömben, most pedig 14 hónap múltán 53 kg vagyok. Csak azért írom, hogy ne izgulj a kg-ok miatt.Kép
A költözés okait hosszan lehetne sorolni, nem akarlak ezzel fárasztani. 3 éve ez volt a legcélszerûbb megoldás, hogy Pestre költözzünk, most viszont visszavágyunk a nyugis életbe, ahol a házhoz nagy kert tartozik. Akkor csak mi ketten voltunk, most Zolika érdekeit tartjuk szem elõtt.
Hát bocsánat, ha hosszúra "sikeredtem", ha egyszer elkezdem nem tudom abbahagyni.Kép
Melyik kórházban fogsz szülni?
Szia, Katica
Katica
 


Szasztok !
Ha valaki tud kérem segítsen.
1+2 félszobás II.emeleti világos konyhás lakásomat szeretném eladni, a lakás jó állapotú,/parketta járólap/
Rendezett hában,nagyon jó a közlekedés, Liget ovihoz tartozunk,a környéken a legjobb.
Üdv: Liza
Névtelen
 


Sziasztok!

Tud valaki ajánlani 14 hónapos gyerek mellé bébiszittert heti 1-2 alkalomra pár órára, néha estékre is?

gorsi@mailbox.hu

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok Újpesti Anyukák!

Óvoda ügyben szeretnék hozzátok fordulni. Lányom, Petra 2003. októberben tölti be a 4 évet. Most a Rózsaliget bölcsibe jár, de nyáron egy kicsit odébb költözünk, és a Rózsaliget ovi, ami nekem tetszene, kicsit messze lesz. Gyalog 20 perc, busszal kb. 4 megálló. Mivel kisfiam, Dani most 1 éves, nekem a távolság sem mindegy. Nem tudom ismeri-e valaki a Leiningen ovit, véleményeket várok.

Köszönettel.

Judit
fjudit
 
 


Szia Judit!

Kiváncsi vagyok kitalálod-e, hogy ki vagyok? Nézd meg a profilomat Kép.
A többieknek bocs az off-ért.
eszterr
 
 


Kedves Eszter!

Tudom, ki vagy, már többször is olvastalak, de még csak most kapcsolódtam be aktívan. Ismersz valakit, aki a Leiningenbe jár?

Judit
fjudit
 
 


Szia Judit!

Sajnos senkit nem ismerek, de kívülrõl nagyon tetszik. A Márkot szivesen vinném oda, ha nem volna annyira messze.

Eszter
eszterr
 
 


Sziasztok Lányok!

Már annyit beszéltetek errõ a Leiningen oviról, hogy megkérdezem, hol van pontosan? Mert mi is újpesten lakunk, de még nem hallottam róla.

Köszi az infot,
Kriszta
Krisztocs
 


Sziasztok!
Voltatok mar a biopoacon, ami a Vecsey utcaban van szomatonkent, ha jol emlekszem???? Erdeklodnek, hogy mlyen arak, valaszztek szempontjabol.
Koszi:Bobemama
bobemama
 


Sziasztok!

Írtam már a másik újpesti topikba is, de ott elég nagy a pangás. A kérdésem annyi lett volna, hogy ismeri valaki Pestújhelyen az Õrjárat utca környékét? Szeretnénk odaköltözni. Kíváncsi vagyok, mennyire nyugis, biztonságos, stb.
Köszi,ha valaki tud válaszolni!

Banett

Kép
banett
 
 


Kedves Kriszta!


A Leiningen ovi és bölcsi egymás mellett vannak az Obi és a Kaiser's mögött nyíló utcában (Leiningen utca). Mi a környékre fogunk költözni, így ez lesz a legközelebbi ovi. Engem az utca nagy forgalma aggaszt, ami az udvarra is behallatszik illetve "beszaglik."

Remélem sikerült betájolnod.

Szia,

Judit
fjudit
 
 


Szia Judit!

Igy már tudom igen! Nem csodálom, hogy aggaszt a "szag", mert arra elég sûrûn jár busz is, ha jól tudom...De az udvar talán hátul van, nem? És akkor kevésbé zajos meg büdös...

Kriszta
Krisztocs
 


Banett,
Pestújhely nem Újpest, viszonylag messze van tõle. Az a XV. kerület, a Kolozsvári piac környéke, persze lehet, hogy valaki ismeri. Bocsi, hogy közbekotyogtam. Kép Mél ment.

Virág
Virág (fiore)
 


Virág!

Igazad van, erre már én is rájöttem, mikor elküldtem az üzenetet. Csak akkor tünt fel, hogy ez az újpesti topik. Ezért már nagyon rég látogattam el ide, mert biztos voltam benne, hogy a kérdésemre senki nem fog válaszolni. Semmi gond a közbekotyogásért. Egyébként már nem aktuális a dolog.

Banett

Kép
banett
 
 


Sziasztok Újpesti Anyukák!
Régiként - aki régen nem jelentkezett - sok-sok üdvözlet nektek.
Bigacsiga remélem még emlékszel rám.(1,5 év nagy idő.)
Sok-sok puszi mindenkinek Chris.(A régi)
Chris
 


Sziasztok !

Augusztus elejére várom második kislányom születését. Szívesen megismerkednék olyan anyukákkal, akik szeretnek nagyokat sétálni, beszélgetni.

Üdv: Redit
redit
 
 


Szia Edit!

Merre laktok újpesten?

Kriszta
Krisztocs
 


Szia Krisztocs !

Az Árpád kórház mögött, Latabár K. utca.

És ti merre laktok ?

Edit
redit
 
 


Edit,

Mi meg a Károlyi kórháznál, Nyár utca vége...Én ugyan csak decemberre várom (második) babámat, de ha lesz még kedved, talizhatunk! Mennyi idős a kislányod? A mi Regink két és fél éves, novemberben megy oviba.

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta,

Az én Zsanett lányom 4 éves lesz a jövő hét pénteken. Nagyon szívesen megismerkednénk veletek akár a babucid születése előtt is. Ha túl leszünk az első nehéz időszakon, akkor mindenképpen jelentkezni fogok, de ha valahol előbb tudunk találkozni, akkor részemről az is OK.

Addig is minden jót nektek: Edit
redit
 
 


Edit,

Részemről is oké a dolog, majd akkor feltétlenül jelentkezz!!!
A lányodnak pedig nagyon sok boldogságot kívánok!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Krisztocs!

Melyik oviba megy Regi?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kriszta !

Te hol fogsz szülni ?

Nagyon ajánlom neked az újpesti szülőotthonban a kismama tornát, kedden és csütörtökön 17.50-18.50-ig tart (most 17-ig szünet van). Elvileg feltétele, hogy az újpesti szülőotthonban szüljél, de később a baba-mama tornára az is mehet aki nem ott szült.

Én mindkét helyre jártam Zsanival és most is ez a tervem, szerintem jó program és lehet ismekedni.

Üdv: Edit
redit
 
 


Krisztocs!

Melyik oviba megy Regi?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Edit!

Itt fogok megint szülni a szülőotthonban, de valahogy nem vonz a torna...ne kérdezd, miért! Regivel is inkább itthon csinálgattam a Kállai Ildikós kazit, de az se dobott fel...Kép
Te is ott fogsz szülni? Ki a dokid?

bigacsiga,
A Virág utcai oviba megy majd, elvileg novembertől. Miért kérded? Csak nem odajárnak a fiúk is? Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Szia Kriszta !

Én a MÁV-ban fogok szülni, de a gyógytornász rendes volt és engedett tornázni, mivel mindig volt hely.

Megnéztem a lányodat, nagyon aranyos. Az én lányomis szőke, de barna a szeme, majd rakok fel képet.

Edit
redit
 
 


Edit!

Igazából inkább világosbarna a haja, csak most nyáron szöszi a naptól Kép
Kiváncsian várom a képet a lányodról!!!

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Krisztocs!

Bingo! Kép Oda járnak. Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Chris!

Persze, hogy emlékszem rád, akkor vártad a babádat, aki kislánynak készülödött. Kép

Mi újság veletek? Írjál magatokról.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Ha úgy godndoljátok én is írok bővebben, mi itt lakunk az Árpád úton a kórházzal szemben ( és a Latabár utcával, lakik abban a házban két barátnőm is) nekem most 7 hetes a picuri kisfiam, Norbi és okt-ben lesz két éves Niki lányom. Itt lakik a babanetes Toffifee is és most ismerkedem egy másik babanetes anyukával is vele még nem taliztunk.

Üdv
Rózsa
rózsa
 
 


Kedves Dunakeszi, gödi, fóti és újpesti (és környékbeli) anyukák (és csemetéik)!

A felsorolt településeken folynak a művházakkal a tárgyalások, miszerint beindítanék hétköznap délelőtti időpontban (heti egy alkalommal) zenebölcsi jellegű foglalkozásokat. Ez is egy fóruma annak, hogy minél többen tudjanak róla.

Miről van szó? Óvodapedagógus vagyok, és az ének-zenei fejlesztés a szívem csücske. Mivel jelenleg nem kapok állást (ki vesz fel egy kétgyerekes anyukát...), ezzel szeretnék nagyobb volumenben foglalkozni. Már van a hátam mögött jó pár év ilyen jellegű tapasztalat, tehát nem kell attól tartani, hogy kísérleti jellegű dologról van szó.
Azokat a gyerekeket szeretném megcélozni, akik még nem járnak oviba, de már igényelnék az ilyen programokat. Énekelünk, játszunk (szigorúan anyucival együtt!), mesélünk, verselünk, zenét hallgatunk, és közben jól érezzük magunkat.

Ami biztos: GÖDÖN a Művházban péntekenként 10-fél 11 között van, ez most pénteken (okt. 3) kezdődik. Ide már azonnal lehet is jönni! (utána baba-mama klub van) Itt lesznek egész bébik is, másfél évestől bátran lehet jönni.

FÓTON szintén a Művházban okt. 15-től kezdődne, szerdánként 10 órától fél 11-ig. 10 embernek össze kell jönnie, hogy elkezdődhessen.

A dunakeszi és újpesti időpont még nem fix, ha tudom, leírom ide. Addig is ha valakinek kérdése van, tegye fel akár itt, akár emilben, akár telefonon: 20 398 1931

Ja! Dunakeszin és Újpesten vszleg óvodás csoportok is indulnak, de az délutáni időpontban lesz. Majd erről is később.

Cili
bigacsiga
 


Sziasztok!

Figyeljétek az alábbi topicot

"Zenebölcsi" avagy mesés-dalos játszó...
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/37989.html?1065602250

és csatlakozzunk minél többen Cili kezdeményezéséhez.

Én személy szerint nagyon örülök neki, mert igen kevés a lehetőség itt Újpesten ahova még közösségben nem járó gyerekkel el lehet menni.


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


bigacsiga Kata
Köszi az infót, majd nézegetem, hogy mikor lesz itt Újpesten. Minket tutira érdekelne a dolog.Kép

Gorsi
gorsi
 
 


x
Névtelen
 


<center>Kép</center>

<center><font color="119911"><font size="+1">Csillagszóró szórja fényét,
kíván melegséget, békét.
Angyalka száll házad felett,
átadni egy üzenetet:
Nagyon Békés Ünnepeket!</font></font>
</center>

<center>bigacsiga Kata

Kép</center>

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Tegnap volt az első zenebölcsi foglalkozás! Nagyon tetszett a gyerekeknek és szerintem a szüleiknek is.Itthon is végig játszottuk az ott tanultakat,és a 15 hónapos fiam már a versike elején elkezdett tapsolni.Gondolom felismerte már))).Várjuk a következő alkalmat! Nem tud vki közületek vmi jó kis játszóházat ahova ekkora babával is el lehet menni? Ha válaszoltok,köszi!
Dana
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: