Új privát üzeneted érkezett!

Tünde! még a papászülésről: Nálatok is az volt? Nagyon örültem neki, hogy a párom már a tervezési szakaszban kijelentette, hogy bent szeretne lenni Kép Azóta is rengeteg megerősítést kapott mind a kórházban tartott előadásokból, mind barátoktól. Már nagyon kiváncsi vagyok az egész szülésre Kép
Neked milyenenk voltak a szüléseid?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Kép

Én és Mamba

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Adrienn: Bettina este 11-kor alszik el és hajnalban ébred. Napközben már egyre többet nézelődik, mosolyog. Persze alszik is, délelőtt a teraszon szokott babakocsiban. estefelé van egy kis nyűgi, de ennyi beleférKép
Patrícia a héten itthon volt, nem volt beteg csak elfáradt és pihent kicsit. Jár akrobatikus rock and rollra és kicsit kimerült.
Mi lesz a neve a kis tökösnek? lehet, hogy már írtad, csak elfelejtettem.

Barbi: Nálunk is apás szülések voltak. Patrícia nagyon nehezen jött ki, de rémtörténeteket nem akarok meséli.
Dorina már könnyebb volt, de méhszájam nem akart tágulni, úgyhogy a szülés vége elhúzódott, de ő 4005g- al születettKép

Bettinánál a magzatvíz elfolyt, de nem jöttek a fájások, így kaptam oxitocint. Sajnos nem tágultam rendesen hosszú órák után sem. kértem EDA-t és az annyira ellazította a méhszájat és a gátat, hogy a beadás után 20 perccel meglett a baba gátvédelemmel!!Kép

3 gyerek, 3 féle szülés.
Most tudtam a fájdalmakat úgy átélni, hogy közben végig arra gondoltam, hogy mindez a babáért van, úgyhogy nem viselt meg annyira.

éjjel nappal velem volt a kórházban a baba, ez a szopi miatt nagyon fontos!!!
Nem tartom jónak, amikor azt mondják, hogy adjam be a csecsemősökhöz, hogy tudjak pihenni.
Egyrészt akkor hogy tudtam volna szoptatni másrészt így tudtam igazán pihenni, hogy szuszogott mellettem a babámKép
A kórházban még sokat alszanak!

A vega azt jelenti, hoyg semmilyen állati eredetű ételt nem eszel (tejtermék, tojás)?
Vagy csak húst nem??

Mi is próbálunk egészségesen élni. Biopiacon vesszük a zöldséget és szoktam egy biofuttárral is rendelni kajákat. Már évek óta nincs nálunk chips, üdítő, és gyanús összetételű ételekKép
Persze nem lehet mindent tökletesen csinálni, de azon vagyunkKép
szerintem ha adsz ételötleteket, akkor össze tudom hozni a komatálat is!!Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Ja! Csini a pocid és látom bababarát a kutyus isKép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! Ma a nagylányod biciklizett az utcánkban? Szerintem láttam és ránkköszönt Kép

Valahogy én is ezt szűrtem le: hálával gondolni a fájdalomra, hisz az segítség...

Én is úgy tervezem, hogy éjjel-nappal velem lesz a baba, s nem szeretném leadni a csecsemősökhöz. A szuszi és a szopi kell Kép

Én az a típusú vega vagyok, aki húst és halat nem eszik, de a tejtermékeket imádom. Nem szeretnék ötleteket adni, mert tényleg nem fontos az étel!!! Az emberek a fontosak!!!

Biopiacra hova jártok? Újpestre? Mi sajna nem onnan szerezzük be... én úgy tudom nagyon drága.
Jól hangzik az étkezésetek!!!

Ma kaptunk Sződiek híradója újságot. Legfontosabb:
1. Nem csatolnak Gödhöz! Hmmm...
2. Lomtalanítás: Május 6

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi: biztos nem a lányom volt, mert nem voltunk itthon és nem tud biciklizniKép
Az újpesti biopiacon szoktunk vásárolni, de tényleg nagyon drága! A biofutár olcsóbb és szép árút hoz.
Most hétköznap nem szoktam főzni, rendelek ebédet.
Egyszerűen nem fér bele az időbe. Patrícia a suliban eszik, Peti munka közben, mi Dorinával meg a rendelt kaját. Bettina meg ugye tejcsitKép

Kérdezném,hogy még a szülésed előtt van kedved átjönni hozzánk?
Bármikor jó, mert ált. itthon vagyunk!Kép

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! Biofutár?!?! No majd erről is mesélj!
Én is éppen azt tervezem, hogy már e hó végén, majd miután hazajöttünk is valameddig rendelek kaját. Majd meglátom, hogy mennek nekem a dolgok Kép Honnan szoktál rendelni?

naaaaaaaagyon szívesen meglátogatnálak titeket!!!keddi vizit jó lenne?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szia!

OK, jó a kedd, akkor a 81. számban lakunk, a felső csengő.
Adj légyszi egy tel. számot, hogy tadjak szólni, ha bármi gond van!
tpribus@invitel.hu

Többiek hol vannak?

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde!
Számomat küldtem mail-en. Egy nagyon kicsit még fújom az orrom. Ugye az nem baj? De dönts úgy ahogy te jónak látod!!! Te vagy a vérprofi anyuka Kép

B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi!

még nem kaptam meg, de reggel 10-től bármikor jöhetsz, addigra vagyok vendéget fogadó állapotbanKép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Király Kép
A 10 is pompás, mert előtte úgysem szeretek programot csinálni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szóval találkoztunk Barbival, nagyon jót dumcsiztunk, igaz?Kép

Többiek???

Bettina ma kap oltást, Dorina megkicsit beteg, de csak lázas.

Gyöngyi, Vera: nálatok volt már ilyen, hogy semmi tünet csak nyűgösség és láz??

ez a tavasz nem akar megjönniKép

tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tündi: Nálunk 1 éves korában volt a Gergőnek, de csak ez az 1 napos láz. Azt mondta a doki, hogy ez ebben a korban szokott előfordulni.
Nem lehet, hogy lappang valami Dorinában?
A 2 hós oltást kapjátok?
Nekünk (szerencsére) legközelebb 3 évesen kell menni. De én azért közben még a kullancs elleni oltást beadatom mindkettőnek.

Olyan jó, hogy közel laktok egymáshoz Barbival.
Én messzi vagyok tőletek! Ez nem igazság!!!
Azért ha jobb idő lesz találkozhatnánk mi is.

Barbi: Olyan édi a pocid!!Kép
Én úgy szerettem terhes lenni!!!
Egyébként nálunk is mind a kétszer apás szülés volt. A Gergőnél még azt is észrevettem amikor kicsordult a könnye az én párocskámnak.
Nagyon jó érzés, hogy együtt élhetjük át ezt a szerelmünkkel.
Na de ne érzelgősködjünk. He-he-he.
Ja még csak annyi: NINCS A VILÁGNAK MÉG EGY ILYEN CSODÁJA!
Úgyhogy hajrá Barbi!
Tényleg azt már kérdeztem, hogy mi lesz a neve a picinek?

Nálunk egyébként most készül valami nyavalya, mert a mind a ketten tüsszögnek, meg köhögnek egész nap. Láz még szerencsére nincs, és remélem, hogy nem is lesz.
Az oviban van valami most, mert a múlt héten a Daniék csoportjában csak 7-en voltak.
Ja! És beiratkoztunk a suliba!

Vera nagyon eltűnt mostanában. És Adrienn is ritkán nézz be hozzánk. Mi van veletek?

Jó éjt mindenkinek! Gyöngyi

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Sziasztok!

itt vagyok Kép

gyerkőket tessék meggyógyítani gyorsan,nehogy pont most a jóidőre betegedjenek meg! Kép

barbi:klassz a sztárfotód! Kép)
én is hasonló "tekintéllyel" rendelkezem...
hányadikára vagy pontosan kiírva?

tündi,barbi:tényleg szuper,hogy találkoztatok,de így könnyű,hogy 1 utcában laktok Kép

képzeljétek!a 28. héten a doki megállapította,hogy lent van a feje a bébinek.aztán 32.heti uh-n kiderült,hogy a popsija van lent.32.hét végén ismét dokinál voltam,persze kiakadt a medencefekvéstől.megvizsgált és megörült,mert ismét a feje volt lent Kép hogy most hol tart a bébi,azt nem tudom,de elég eleven Kép
amúgy a nevét még nem tudjuk...

mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket(ha addig nem "találkoznánk") Kép

adrienn
lufi
 
 


Gyöngyi: dokinéni nem látott semmi betegségre utaló jelet Dorinánál. Bettike megkapta a 2. hós oltást. Előtte jól "elbeszélgetett"mosolyogva a dokival, az oltás után kb. fél percet sírt, majd folytatta a dumálást. Olyan cuki volt!Kép
Nem lázasodott be és éjjel is csak egyszer kelt.

Persze hogy találkozhatunk! Ha jobb idő lesz, akkor nálunk is szervezhetünk egy Gödi kismamák talijátKép
Ti merre laktok??

Adrienn: nekem az utolsó héten fordult be Bettina, addig mindig másképp feküdt, még haránt is volt!
Már neked is csak másfél hónap!Kép
Addigra tuti jó idő lesz végre!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Helló!
Próbálok csatlakozni hozzátok. Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Ok, sikerült, pár órája is írtam, de az nem jelent megKép
Szóval sziasztok, én vagyok a 4 gyerekes, aki angol rucikat is árulok, meg mindig belefogok valamibe.
Holnap például ingyenes bibliai gyerekklubot tartunk kb 4-12 éveseknek. du 4-6-ig. Nevelek Rózsa u. 15-ben (itt lakunkKép) Amúgy ilyen klubokat már 3 éve tartunk, nyáron szokott lenni egy hét. Korábban is tartottunk ilyet, csak akkor még nem voltak gyerekeink (így ismerkedtünk meg a férjemmelKép)
Ha van ilyen korú gyerkőcöd szívesen látunk, a kicsivel is el lehet jönni, lesz hely.

Én is szeretek sokáig szoptatni, Bori is, Marci is szopizott , ameddig 3 hónapos terhes nem lettem, utána valahogy maguktól hagyták abba. Most szeretném kipróbálni meddig szopizik Boti úgy, hogy nem leszek terhes!
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Dög fáradt vagyok, holnap szerintem lesz időm beszámíthatóan reagálni Kép

Itt a híres Virág!!! ÜDV!!!

Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szia Virág!!!!

Patrícia az egész tavaszi szünetet apuméknál tölti, de köszi a meghívást!!!
Dorinának folyik az orra, úgy látszik a hét elején lévő láz nem volt véletlen (sajnos).
Mellé még elég nyűgi is.Kép

Ma Bettina is elég keveset aludt, ilyenkor szoktam ám Rád gondolni, hogy 4 kicsi gyerekkel hogy bírod!Gratulálok most is!!Kép

Mindenkinek Szép Húsvétot!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Tegnap löki volt a babanet, s nem lehetett írni Kép Még jó, hogy most hajnali három óta virítok Kép

Tünde! Így utólag igen!igen! én is nagyon örültem a talinknak!!!
Jobbulást Dorinának!!!!!!! Remélem ma már sikerült többet aludni Kép Telihold is volt/van, szóval lehet, hogy az is közrejátszott?!?

Vera! Halihóóóóóóóóóóóóóóóóó Tudom, hogy te közel laksz hozzánk, szóval valamikor látogathatnál ám! Eléggé göröngyösek az utcáink, de legalább jobb a döcizés. S hála most járhatóak is!!! Jupppééééé!!!

Adrienn! Köszi Kép Május 2-re vagyok kiírva. Te messze laksz?
Már hallottam másnál is, hogy forgott a baba össze-vissza az utolsó időkig, de a végső stádiumban már irányba tért Kép
Ha a nevét még nem is, a nemét tudjátok?

Gyöngyi! Aranyosan kis megható volt, amit a papásszülésről írtál Kép Köszi a bíztatást. Angéla lesz, de épp project alatt van, hogy lesz-e 3. neve is.
Kitört a nátha? Jobbulást!!!
Majd írj, hogy hogy megy a suli! Melyikbe iratkoztatok be?

Virág! Majd egyszer kikérdezlek a bibliai órákról Kép A rucikat csak a baba-mama klubba árulod?

Akik messzebb laknak azok meg tudják oldani a kéthetenti baba-mama klubot?

Olvastam már máshol is ezt a pelenkaszolgálatot. Ismeritek? Próbáltátok? Megéri?

No most már elég ennyi belőlem.
Szép hétvégét és Húsvétot mindenkinek Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Tündi! jobbulást, kitartást! Hát igen, mikor mindnek van valami nyűgje, az elég gáz!
Gondoltam, hogy Pati nem lesz, de azért bedobtuk a meghívót...
Barbara! neked van nagyobb gyerkőcöd is? Ismerjük egymást a mamaklubról? Bocs, ha igen, és most hirtelen nem tudom.
Itthon is árulok, igazából azt szeretném, hogy hívjanak, és eljöjjenek az anyukák. Számom: 06205302940, 27388059

Pelus: nekem a penny-s nagyon bejött, meg a popsitörlő is(Tünde ajánlottaKép)
Sziasztok, további sok napsütést! Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors húsvéti üdvözletet tudok írni, mert itt alszik a kezemben Gergő.
De majd jövök még.

Úgyhogy akkor: mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET! A lányoknak sok locsolót, a fiúknak sok piros tojást hozzon a nyuszika.

Jó éjt! Kép Gyöngyi

Kép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ma csavargós napunk volt, Dorina végig nyüglődött. Bettina meg többnyire aludt, vagy a kocsiban cicizettKép

Vasárnap és hétfőn pihi van, csak Peti dolgozik itthon.

Pelenka: a babának Liberót vettünk, Dorinának a Penny-s pelust.
A Penny-ben a popsitörlő 269,-/80db. Ráadásul jó is!!!

Mindenképp el akarok menni a mama klubba ha Docóka meggyógyult.

egyébként engem is megvisel a telihold, olyankor nyugtalan és hisztis vagyok.
Gondoljatok bele: nálunk 4 nő van 1 férfira, mi lesz itt későbbKép
Nem tudom eldönteni, hogy sajnáljam vagy irigyeljem a férjemKépKép

Már rég aludnom kéne, de nem jön álom a szememre, bezzeg másnap délig tudnék aludni.

Mindenkinek Kellemes Húsvétot!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Virág! Egyszer volt baba-mama klubban, s az első babámat várom Kép Szerintem max látásból ismerhetsz, de még úgysem nagyon hiszem, mert még csak egy éve lakunk itt.

Tünde! Szerintem Peti élvezi a helyzetet Kép
Képzeld tegnap beszélgettem a Mariannal!!! Szép a pocija!
Tegnap este olyan mozgásokat végzett a méhem, hogy csak úgy néztem! Még jó, hogy NST-re is mentünk, s a szülésznő mondta, hogy gyakorol Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!


Olvasgatlak ám titeket 2 öltés köztKép
Lassan de biztosan haladok Míra képével,szóval ezért írok ritkánKép

Barbi!
Olyan szép pocakod van és a kutyád is ariKép
Kösz a meghívástKépMegyünkKépMit vigyünk,mit ennél Kép?Ki lesz a szülésznőd?
Én pelenkafutártól rendelek,de most már kipróbálom a pennys pelust,többen dícsérték márKép
Nálunk is apás szülés voltKéputána rögtön megkérdezte Robi mikor szülünk legközelebb,annyira élvezteKép Kép
Pedig az elején bizonytalan,aztán határozottan nem ,végén pedig igen bejön de csak a fejemnél áll majdKépA végén már leskelődött mikor meglátta a fejét olyan boldog volt,a köldökzsinórt is elvágtaKépAzóta tart a szerelem kettőjük köztKép
Én egy csomó mindenre nem emlékeztem amit ő mondott elKép

A Dm-ot én nagyon utáltam rokker voltamKépRobi meg nagy fan,dm klub fotósa volt egyik koncertjükön még fotózott isKép

Tünde!
Dorinának jobbulást!
Kár hogy nem tdtatok jönni VirágékhozKépMi ott voltunk én élveztem,Míra mint egy kis sajtkukac egyfolytában mozgásban voltKép
Kicsit Botondoztam is olyan jó voltKép

Virág!
Köszönjük a meghívást,jól éreztük magunkatKép
Ida teljesen el volt ájulva milyen kedvesek a lányaid mindent mutattak,adtak Míra kezébe hadd próbálja kiKép
Marci mindig ilyen nyugodt?

fejezem mert lassan fürdetés lesz,egész nap nem aludt a csajsziKép

kellemes húsvéti ünnepet kívánunkKép

meg 2 képKép
Míra 5x Kép
Kép
a kertben készültKép
Kép

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Barbi: akkor már közel az idő!Kép Én az első szülés előtt nem izgultam, csak a másik kettőnélKép Nagyon drukkolok hogy minden simán menjen majd!
Mariann nagyon aranyos csajszi, amikor még nem volt Bettina csináltunk olyat, hogy elmentünk este egy teaházba, utána salátázni, majd a TESCO-ba, volt hogy éjjel 2-re értünk hazaKép

Virág: sajnálom, hogy nem tudtunk menni!
Ruhákkal hogy állsz??

Vera: Dorina már jobban van, csak egy kicsit hisztis mostanában, gondolom a központban akar lenniKép Megpróbálunk vele sokkal többet foglalkozni, hogy ne viselje meg a kistesó annyira.
Nagyon jók a képek és Míra tündéri!!KépKép

Virág: Nálatok Kata hogy viselte, amikor Bori megszületett??

Jó Éjt Mindenkinek, gondolom ilyenkor már mindenki aluszkál!Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szevasz rokkerVera! Miért írtad azt hogy két öltés között? Valamiről lemaradtam... S milyen kép Miráról? Nagyon tetszenek a fotók amiket felraktál! Milyen programmal lehet ilyet készíteni? Robi fotós?
Kondor Kata a szülésznőm Kép én nem veszem a kismamát, de mesélték, hogy a mostani számban benne van egy gátvédelmes ikres szülése Kép Neked ki volt?
Pocaknézőbe vagy babanézőbe jöttök?


Tünde! Kép Nem aludtam, de nem voltam a gép előtt Kép
Én sem izgulok a szülés miatt. Majd meglátjuk a kövinél milyen leszek...
Az ilyen esti programokra én is vevő vagyok Kép Mi általában éjfél és hajnal 2 között vásárolunk.
Majd írd folyamatosan - hadd tanuljunk - hogyan alakul a testvérmegszokás!
Örülök, hogy Dorina jobban van Kép

Napsütéses napot mindenkinek!
B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


SZIASZTOK!

Vera: Én is rokker voltam! A férjem még most is úgy öltözik. Hosszú haj, farmer, metálpóló.
Nem voltatok ma véletlenül a felsőgödi lottózóban? Mert találkoztam egy lánnyal és a kislányával, aki nagyon hasonlított Mírára.

Tündi: Mi a Pesti úton lakunk a Penny Markethez közel, úgyhogy egy kicsit messze vagyunk tőletek.
De azért a jóidőben találkozhatnánk valahol.

Barbi: Szerencsére nem lett semmi a tüsszögésből a gyerekeknél. Jaj de jó! Nemsokára lesz kiscsajszi!!!
Pelenkaügyben: nekünk a Libero nagyon bevált. Daninál is azt használtuk. Nem nagyon szeretek, úgymond olcsó pelenkát venni, mert már nem egyszer befürödtünk ilyennel. A Pennyst is kipróbáltuk, de többször kellett cserélnünk, mint a Liberot. De majd kitapasztalod te is. Gyereke válogatja.
Danit a Huzella Tivadar Ált. Iskolába írattuk, ami Alsógödön van.

Adrienn: Ne aggódj a kicsi helyzete miatt. Mire itt az ideje be fog fordulni a helyes irányba.
Hogy vagy(tok)? Bírsz még aludni rendesen?
Dolgozol még?

Szia Virág! Mi még nem ismerjük egymást, de üdv itt a kis csapatunkban!

Most mennem kell, mert Gergőke itt fekszik az ölemben.

Jó éjt mindenkinek, és szép napot holnapra!

Végre itt a tavasz!!!! Kép KépKép

Gyöngyi Kép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Gyöngyi! Nővérem ugyanezt mondta a pelenkáról! Kép
Ettől függetlenül ki fogom próbálni a lányok ajánlásait is Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok Lányok!

üdv Virág! Kép

Barbi:neked már nagyon izgalmas minden nap,nem?
kórházi motyó gondolom már készenlétben áll..

ha minden jól megy,nekem van még pár hetem.május 3-án vizsgáztatom le a gyerekeket a zenesuliban,utána kis nyugi a pici érkezéséig Kép

kisfiunk lesz,de a nevén még dilemmázunk.igaz,már csak 2 név van versenyben Kép

ma voltam utoljára a védőnőnél(mármint terhesgondozáson).lehet,hogy eljön még baba előtt,ha belefér az idejébe,de szerintem valószínűbb,hogy csak utána.

Barbi:nálad volt a védőnő "terepszemlén" ?

anyukák:tényleg az első 6 hétben hetente jön a védőnő?vagy felváltva a dokival?

üdv mindenkinek!
Adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a köszöntést! Tök jól esettKép
Védőnő ügyben szerintem Gödön ne számíts rá, csak egyszer a baba születése után, aztán max évente egyszer. Na nem mintha annyira hiányozna, bocs, ha valahol nem így van szóljatok. Állítólag van most egy-két lelkes fiatal védőnő Felsőgödön (Szidónát ismerjük a mamakörről, ő nagyon ari!)
Mi Újpestről költöztünk ki, ott nagyon lelkesen jártak, azután ez nagyon fura volt nekem, meg az újpesti doki nénimnek is (aki kijött 6 hétig Gödre, illetve a Nevelekbe is Borinál és Botinál, mert ők kis súlyúak voltak.)

Tündi: ruhaügy áll. A kiragasztós hirdetésekre nem jönnek, csak, akik ismernek. Mariann szerint az olcsóbból kellene többet hoznom, ide a kertbe az kell sok. Dunakeszin lesz börze május 6-án, oda megyek. 500Ft az asztaljegy, nem 2000Ft, mint itt lett volna (amúgy 800Ft magánszemélynek, hiába mondtam, hogy első próbálkozásKép)

Nem is tudom mennyi időm lesz rá, így, hogy délben megyek Katáért, talán ősztől jobban belendülök, ha már Bori is megy oviba.

Azért jöhettek lányok!!! Sok szép ruha van még!

Most pénteken lesz mamakör, ugye? Jöttök?

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


szia virág!

mekkorák a gyerkőceid?
köszi védőnő-infót.(amúgy mi alsógödön lakunk)
ruhákat hol árulsz?csak börzéken?

adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!

Szerdán tuti nem voltunk mert Pesten rohangáltunk intézgettünkKép
Estére ki is fáradtunk mind a kettenKép

Virág!

Igen lesz mamaklubKépMost mi is megyünk

Barbara!
Mikor szeretnéd hogy meglátogassunk?még ráérek bármikor.Hímezni Mírának csinálok egy keresztszemes katicás képet,ami nerm is kicsi kb.60*30-as lesz ha elkészülök vele.
most ennyi voltam,megyek mert már hiányzokKép
vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Adrienn: Igaza van Virágnak védőnővel kapcs.-ban.
A doki csak akkor jön ki amikor szólsz neki, hogy hazajöttetek, aztán meg ha hívod.
A védőnő is aznap mikor hazajöttök, aztán meg ki tudja?!
Nálunk a 19 hónap alatt, mióta Gergő megvan kb. 3-szor volt kinn.
Gondolta úgyis találkozunk Tanácsadáson, ahol az oltást is kapják, és ha van valami kínod ott is meg lehet beszélni. Na de nem akarlak elkeseríteni.
Neked ki a védőnőd?

Virág: Mi is Pestről költöztünk ide immár 2 és fél éve, de ég és föld az orvosi ellátás közti különbség! A védőnő nekünk is Pesten állandóan jött. Néha még kínos is volt, mert nem igazán hiányzott nekem.
Megpróbálunk holnap elmenni a baba-mama klubba, de nem ígérem biztosra.

Jó volna már személyesen is megismerkedni veletek!

Most megyek, mert már leragadnak a szemeim.

Jó éjt mindenkinek!

GyöngyiKép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Az én szemeim nem akarnak leragadniKép
Pedig ilyenkor kellene aludnom!
Bár, el ne kiabáljam, Bettina este 11-től reggel 6-7ig alszik.

Mi most még kihagyjuk a mamaklubot, de 2 hét múlva megyünk!!

Adrienn: az itteni védőnő hozzánk csak a baba születése után jön, aztán nem. Én mondjuk nem megyek hozzá tanácsadásra sem.
A doktornő jön hozzánk.

Virág: a gyerkőcök átalusszák az éjszakát??
Boti most milyen időközönként szopizik?

Bettina nappal ha nem alszik, akkor van hogy óránként eszik, mert a nyűgi ettől múlik el.
Nálunk nincs cumi.

Adrienn: már beszéltél a gyerekorvossal?

Vera: ha kész lesz a kép mutasd meg nekünk is!!Kép

Gyöngyi: én sokszor járok a Pennybe, akkor biztos láttam már a házatokatKép

Mi nem vagyunk egy nagy játszóteresek, de néha elmennénk. Van egyáltalán Gödön normális játszótér???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok! Micsoda pörgés volt itt tegnap!?!! Kép

Adrienn: Igen már minden útra kész Kép Izgalom a tetőfokára hágott - csak viccelek. Szegény anyukám van még csak nagyon ki. Ha látja, hogy én vagy a férjem hívjuk akkor remegve veszi fel a telcsit Kép Szegénynek már nincs nyugta Kép

Nálam nem volt védőnő, de ígérte magát pár nappal miután hazajöttünk. A gyerekdokinénit tegnap látogattuk meg, s ő azt mondta hívjam a kórházból, s amikor hazaértünk 1-2 nap és jön.

Nem tudom ki hogy van vele, de a védőnő munkáját fölöslegesnek látom. S jobban örülök neki, hogy nem jövöget ki. Aki Sződön van kedves és jól kijövök vele, de akkor sem látom értelmét. Egy barátnőméket - más városban lakik - majdnem zaklatásig fajult a dolog olyan sűrűn ment.
Pont tegnap fejtettem ki a páromnak, hogy vizsgálatok nélkül havi 5 helyre kell elmennem csak a bürokrácia miatt! Remélem majd a mi lányaink már valami egyszerűbb rendszert fognak élvezni Kép


Gyöngyi! Szeretem a Micimackót Kép

Tünde! Bettina alvási szokásai szuperek! Kép Pont ilyen reményeket táplálok Kép
Ja és nálunk sem lesz cumi!
Gödön csak a partnál lévő játszóteret ismerem. Nekem tetszik, de néha nagyon zsufi tud lenni Kép Valaki tud másikat?

Vera! Honnan éreztél rá, hogy a Barbarát szeretem? Egyébként nem fontos és tudom a felhasználó nevem is megtévesztő.
Nagyon melósnak hangzik ez a hímzés dolog! Én eléggé pörgős vagyok, s az ilyen dolgok készítőit csak csodálni szoktam.
Mivel már csak a jövő hét van hátra - elvileg - egyelőre utána még nem tervezek. A jövő hét elég betáblázott, de még lehet, hogy össze tudjuk hozni.
Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha átküldenéd a telcsiszámodat a mailcímemre!

Ma van baba-mama klub? Ma NST-re és dokibácsihoz kell mennem.

no most már mennem kell
szép napot mindenkinek Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Adrienn: Kata 6 lesz júniusban, Bori jövő héten 4 (egyébként Boróka), Marci(Márton, de ezt csak nagyon mérgesen szoktam mondaniKép) 2 múlt januárban, Botond szeptember végén született, tehát már elmúlt fél éves!
A ruhákat leginkább itthon szeretném árulni, ha eljönnének ide a GÖDI anyukákKép. Telefon, és ha itthon vagyok, lehet jönni.
Nem tudom van-e realitása, mert eléggé a Nevelek utolsó utcája vagyunk.
Tünde: Bori minden hajnalban a mi ágyunkban köt ki, de alszik tovább, ezt leszámítva a többiek 8-9-től reggelig alszanak. Boti 5.45-kor szokott kelni szinte óramű pontossággal, Katát 7 után ébresztem, 7.40-kor indul a Rózsa utcai ovi-iskola menet (egyik kedves szomszéd autójával). Bori, Marci akkoriban ébrednek, mikor Kata már elment.
Nem nagyon figyelem, mennyi időnként szopizik Boti, de nálunk is ez a "nyugtató". Mi nem vagyunk cumi ellenesek, bár Katától csak 3 évesen tudtuk elvenni, de nem engedtük, hogy nappal a szájában lógjon. Marci viszont ujjszopós, fogalmam sincs, hogy fogjuk leszoktatni!!! Ha van tippetek, írjátok meg!
Barbara: Nekem sem hiányzik a védőnő, azt hiszem igazi funkciója ott van, ahol tényleg védenie kell a gyerekeket, akár a családjuktól is, vagy felvilágosítani azokat az anyukákat, akik szeretnék jól csinálni, és tényleg nincs meg máshonnan az info.

A kertünkben van játszótér, mert én is hiányoltam GödönKép Jöhettek, ha ráérünkKép

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

ma voltam először egyedül autóval a két kicsivel.
Vácon voltunk egy barátnőmnél, egész jól sikerült a kiruccanás. Bettina szokásától eltérően aludt oda-vissza. Bár beszálláskor volt egy kis sírás, de a mozgó kocsi elringattaKép

BarbaraKép
Mi nyáron sokszor megyünk le a Duna csárdához, de tényleg nagyon sokan vannak azon a játszótéren. Dorinát fellöknék a szaladgáló gyerekek. A mi kertünkben is félkész a játszótér.

Virág: Dorina is ujjszopós, de azt olvastam, hogy inkább legyen fogszabályzója, mint lelkibeteg a kényszer leszoktatástól.
le lehet ragasztani az ujját ragtapasszal, de az is ideiglenes. Ha az ujjával alszik el, akkor nem érdemes beleavatkozni!

Nálunk is kedvenc a Micimackó:



Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

örülök,hogy ilyen nagy a pörgés itt mostanában Kép

köszi a "védőnős" infókat.én nem vágyom rá,hogy hetente jöjjön,csak ő mondta.de szerintem is csak ahoz megy gyakrabban,akinél gáz van,vagy külön kéri.

Virág:gratulálok a szép nagy családhoz.amúgy hogy bírod?jut magadra is kis időd vagy ez naív kérdés?

Tündi:ügyes vagy,hogy közlekedsz a gyerkőkkel kocsival!ezt a fajta "függetlenségemet" én sem szeretném feladni a baba születése után.ráadásul a családom szentendrén lakik,úgyhogy mindenképpen autóznom kell.
még nem beszéltem a gyerekorvossal.azt tanácsolta a védőnő,hogy ha van lehetőségem,menjek el vmelyik kedden tanácsadás idejében(még szülés előtt),és ő bemutat engem a dokinak.amúgy a vecserkához fogunk járni,mert itt ő van,de én senkit nem ismerek,nem tudom,kivel járnánk jól.

Gyöngyi:fekete zsuzsa a védőnőm,nagyon kedves.de szerencsére eddig minden simán ment,úgyhogy nem kellett külön a segítségét kérnem,csak a "kötelező"
terhesgondozásra mentem.
ti a vecserkához jártok?

Barbi.hogy vagy?

Vera:hogy halad a katica?milyen alkalomra készül?

jó hétvégét mindenkinek!

Adrienn
lufi
 
 


Tünde! Gratula az úthoz! Már ezen is gondolkoztam, hogy milyen lesz majd az első utunk kettecskében Kép Mondjuk az első út haza a kórházból tervezése áll a legközelebbi programba Kép

Virág! Nagyon kedves az otthoni játszóteretek felajánlása! Szerintem majd éljünk vele Kép
Szerintem megvalósítható az elképzelésed a házhozmeneteléses vásárlással. Csak te bírjad!

Védőnő: Igazad van, hogy ott lenne a funkciója ahol védeni kell, de ha úgysem járnak ki, akkor nehéz megállapítani. Én úgy hallottam hogy születés előtt kötelezően 2x meg kell látogatnia a családot,s a születés után is legalább 5x. Persze lehet, hogy azért nem teszik, mert látják hogy minden rendben, de szerintem inkább a lustaság.


Adrienn! még mindig csodásan érzem magam Kép köszi

no jó éjt
Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


SZIASZTOK!

Hogy telt a hétvége?
Nekem csodásan!!!
Szombat-vasárnap dolgozni voltam. A cégemnek segítettem egész nap a Könyvfesztiválon Budapesten a Kongresszusi Központban.
Olyan jó volt egy kicsit kimozdulni innen.
Nem mondom, hogy nem fáradtam el, de élveztem.

Adrienn: Igen, mi is a Vecserkához járunk.
A mi védőnőnk Kántorné Tóth Erzsébet. Õ is nagyon aranyos, bár nem mindig van benn, mikor tanácsadásra megyünk.
Nem akarsz talizni velünk még a szülés előtt?
Jó volna megismerkednünk.

Virág: Köszi a játszóteretek felajánlását, de nekünk egy kicsit messze vagytok.
Erre felé sem tudok igazán játszóteret. Van a kiserdőben a focipályánál egy, de nem sok minden van benne.
Olyan igazán jó játszóteret még nem találtam itt Gödön.
Állítom, hogy Pesten a lakótelepeken jobb játszóterek vannak, mint itt.

Barbara: Hajrá!! Már nagyon izgi ez a hét!

Ne haragudjatok, de megint mennem kell lefeküdni. Holnap jövök!!!

Jó éjt mindenkinek!

Gyöngyi

Kép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


A kiserdőnél lévő játszóteret ismerem. Tényleg nincs ott sok minden, de nagy a tér, s nyugodt is Kép

Adrienn! Hogy vagy?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Adrienn!
Csak elkezdtem hímezni,semmi apropója nem volt,talán névnapjára elkészülKépha nem az sem bajKépAmúgy nem hittem volna kb.2 évvel ezelőtt h.én ilyet fogok csinálniKépÖregszemKép

BarbaraKép
Nem tudom csak leírtam és szerintem szebb így a nevedKépRajtad kívül csak egy ilyen nevű ismerősöm van,őt BArbusnak hívjuk,igaz nálam idősebb,de totyogós korunk óta ismerjük egymást és rajta maradtKép
Szvsz te nem vagy "Barbis".Inkább olyan talpraesett,határozott típus vagyKép
Mi lesz a harmadik neve Angélának?

játszótér:felsőgöd duna csárda.ez legalább jó bár hétvégén enyhén szóval zsúfoltKép még este hatkor isKép

közben felébredt a lányzó megyek,jön apa is haza én meg lépek tornázniKép

vera

KépKép
viranka
 
 


Vera! méltél telefonszámot?
A nevemet jól kifejtetted Kép s köszönöm a bókot. Legalábbis annak vettem Kép
A 3. név még nem biztos, majd inkább elmesélem a story-t...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

szombaton nálnk nagy babázás volt, mert itt voltak a sógornőmék a kislányukkal, aki 6 nappal fiatalabb, mit Bettina.
vasárnap meg elmentünk kirándulni + étterembe nagycsaládosanKép

Mi nem bírunk itthon ülni csak akkor ha valami kerti munka van.

Vera: hova jársz tornázni??

Barbara: azért többnyire még Petivel együtt szoktuk vinni a gyerekeket, hosszabb útra egyedül nem vállalkoznék. Tegnap voltunk Mariannéknál babakocsival, Dorina félúton elfáradt. Ez a korkülönbség csak ezért rossz, mert még mindkét gyerek babakocsis. Testvérkocsit nem fogunk venni, már így is van 3 babakocsinkKép

Adrienn: akkor nektek is jó lenne, ha már elkészülne végre az új Duna-híd. Akkor nem kellene az egész városon körbemenni.

Ma jól felbosszantottak a bankban.
Volt egy Cora vásárlókártyánk, amit meg akartunk szüntetni. persze a baba miatt eddig nem tudtam személyesen elintézni. Csak az éves kártyadíjjal tartoztam, ami 3500,-. Ezt ma ki akartam fizetni, erre közölték, hogy már 8500-at kell fizetnem, mert havonta 2000,- a késedelem + a késedelmi kamat!!
Kész voltam!Kép Szakítottam a Budapest Bankkal!!!

Bocs a panaszért, de nagyon bánt!

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! elég csúnya kamat!!! a lényeg, hogy akkor már vége Kép

S hogy oldod meg a közös sétát? Dorinát a nyakadba rakod? Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünde:ez nagyon durva!!!7 bőrt húznak le az emberről,ahol tudnak...
hány kiló a picurkád?

Barbara:köszi,én is jól vagyok.teszek-veszek,tanítok.tegnap autót porszívóztam..,persze csak "lájtosan".

Gyöngyi:naná,hogy van kedvem találkozni! Kép
jövő szerdán levizsgáztatom a gyerekeket,és szabad leszek,mint a madár Kép
az én védőnőm is 5-ből 2szer nem volt,mikor mentem,így a többiek "foglalkoztak" velem akkor.mindegyik tényleg nagyon kedves Kép

Vera:milyen tornára jársz?
én sajna nagyon lusta vagyok mozgás terén...

Anyukák:gyerkőcök jól vannak?

jó éjt mindenkinek!
adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!

Barbara: igazából nem is szoktam nagyobb sétákat tenni, pont emiatt. Inkább úgy csináljuk, hogy kint vagyunk a kertben, Dorina játszik, Bettus meg alszik a babakocsiban. Amikor családostul megyünk valahova, akkor Peti tudja cipelni Bettinát, miközben Dorina van a babakocsiban.
akarunk venni kengurút, valami kényelmes kellene. Pl. Baby Björn (22ezerKép )

Ardienn: Bettina 5.7kg (2,5 hónapos és 3 kilóval jöttünk haza) - úgyhogy jól belehúzottKép
Dorina meg 15kg körül van őt már megpróbáltatás felemelni isKép

Megyünk a kertbe, Mindenkinek szép napot!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Képzeld Tünde, én beruháztam egy 3 kerekű ikerkocsiba, de Marci nem igazán akar beleülni, ő inkább gyalogol, Bori annál lelkesebben babakocsizik, pedig pénteken lesz 4! éves. Elhatároztam, hogy egy héten egyszer (sport gyanánt) babakocsival megyünk Katáért az ovibaKép A Kálmán utcán már Marcit ültetem be, nehogy kiszaladjon egy autó elé. Eddig 1-szer sikerült így mennünk, de kisközért már többször összejött.
Mindig autózunk, nem tudnak gyalogolni a lányok, ill. nem akarnak.
Bettina mindjárt beelőzi Botit? 6010g volt a múlt héten. Miniman.

Vera! Láttad a keresztszemes hímzéseimet múltkor? Ha eljössz legközelebb, szemügyrevehetedKép Sajnos a fiúknak már ne készült elKép

Adrienn! Gyöngyi! Nektek nincs kocsi? Tieitek mekkorák?

Hogy bírom a gyerekeket? Saját magamra az éjszaka jut. De azért élvezemKép))

Barbara! Még egyben?

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: