Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

8 kilónál tartok, a doki és a védőnő szerint ez oké, nem lesz vele probléma. Jobbulást nektek! Kép Vacak dolog, mikor az egész család beteg... Kép A karácsonyi menüt nem fogom túlbonyolítani. Remélem valóban nem vár senki extrát! KépKép
Ma megjött a babakocsi! Azt hiszem nem is írtam, hogy múlt héten megrendeltük, mert az utolsó példányát a kinézett modellnek az orrunk előtt vitték el! Apa összeszerelte és boldogan tologatta a nagyszobában! Kép
Megrendeltük a kiságyat és a pelenkázót is, jan. elejére ígérték, remélem Déneske nem bújik ki addig!
Pussz: Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

A 8kg,tényleg tök jó.Már kezdünk jobban lenni.Az én férjem is az üres babakocsit tologatta.Csak meglesz az ágy is mire kell.Most megyek ebédelni.De még szerintem jövök ma.
Szia:E.
szherika
 
 


Hahó!

Csajok hogy vagytok??
E.
szherika
 
 

 
 

Helló!

Mi jól vagyunk, köszi! Nálunk is kitört a karácsonyi őrület, kiderült, hogy a férjemnek el kell utaznia két napra, csütörtökön megy és péntek este jön, tehát most két nap alatt mindent be kell szereznünk ami még hiányzik, mert egyedül nem fogom tudni megoldani! Szerencsére az ajándékokkal megvagyunk, csak a bevásárlás terén vagyunk még hiányosak, pl. most fogunk fát venni... Kép
Déneskével minden oké, péntek délelőttre kaptunk ctg időpontot.
Veletek mi van? Meggyógyultatok? Lili már nagyon izgul?
Ági, ti hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok lányok!!!

Mi már szerencsére,meggyógyultunk.Lili már nagyon várja,a karácsonyt.Most már én is.Elkezdődött,az utolsó hajrá,minden téren.Most is takarítok,mint az őrült.Még holnap megyünk,vásárolni,pár hiányzó ajándékot.Na,meg a kajákhoz való cuccokat.Majd Zsuzsi,ird meg,hogy mi volt a ctgn.
Ági:Reméllem hogy minden rendben van veletek.Ha esetleg te már nem jössz fel a babanetre,akkor nagyon BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!
E.
szherika
 
 


helló!
szherika
 
 


Sziasztok lányok!
Ma megvolt a ctg, minden oké Déneskével, szerencsére végig élénk volt! Következő ctg és utána uh már kedden, majd akkor jelentkezem! Addig is boldog karácsonyi ünnepeket kívánok nektek és családotoknak!!! KépKépKép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!
E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Nálunk nagyjából lezajlottak az ünnepi látogatások, még anyuék vannak vissza holnap, de aztán végre nyugi lesz! Kép Ma voltunk ctg-én meg uh is volt, a doki szerint jól vagyunk, Déneskének szép méretei vannak, jól fejlett de nem óriásbébi. Pontosan csak körméreteket mondott, kilót nem saccolt, de annyira nem is fontos. Déneske ügyes fiú volt, szépen befordult magától,gondolom megunta a farfekvést Kép, így most már nagyon nyomja a méhszájamat, mindenhogy nehéz és kényelmetlen, de már úgyis csak feküdni van kedvem...
Ti hogy vagytok? Jól teltek az ünnepek?

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Sikeresen telt nállunk is a Karácsony.Örülök,hogy ti is jól vagytok.Mennyi idő van még hátra?Mert igy a vége felé,már tényleg sehogy nem jó.
Gondolom,hogy már szilveszterezni nem mentek sehová.Nekünk is most dőlt el,hogy megyünk.De egyenlőre még semmi hangulatom.
pusti:E
szherika
 
 


Sziasztok!

Mi itthon szilveszterezünk, csak a húgom jön át a férjével. Nyugodt kismama buli lesz Kép (fekszünk az ágyon és tévézünk meg beszélgetünk), mert a tesóm is már a 18. hétben van, május végén fog szülni.Én ma töltöm be a 36. hetet, a pocak napról-napra nehezebb, de úgyis már csak 4 hetünk van vissza. Remélem túlhordani nem fogom. KépKép
Nem valószínű, hogy holnapig jelentkezem, ezért jó bulizást kívánok holnapra Kép, és természtesem nagyon boldog új évet nektek és családotoknak!
Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Szintén nagyon boldog új évet kívánok nektek.
E.
szherika
 
 


HELLÓ CSAJOK!!!!
ÚJRA ITT VAGYOK.BOCSI ,HOGY ILYEN SOKÁIG NEM JÖTTEM,DE KICSIT ZSÚFOLTAK A NAPJAIM.UTÓLAG MÁR NEM ILLIK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNNI,DE ÉN MÉGIS MEGTESZEM.HÉTFÕN FEKSZIK BE DORKA BABA A KÓRHÁZBA,ÉS KEDDEN VALAMIKOR MÛTIK.HAJNAL 3-IG EHET, 6-IG TEÁZHAT,ÉS UTÁNA MEGKEZDÕDIK AZ ÉHEZTETÉS.INFÚZIÓT FOG KAPNI,DE NEM TUDOM HOGY FOGJA KIBÍRNI!NAGYON ZABAGÉP.KÉPZELÉTEK MA 180-T SZPOIZOTT!10 PERC ALATT.ÉN MÉG ÁT AKARTAM RAKNI A MÁSIK CICIMRE,MIVEL ILYEN HAMAR NEM EHETETT SOKAT.LEMÉRTEM ELÖTTE,ÉS NEM HITTEM A SZEMEMNEK.UTÁNA KICSIT NYUGTALAN VOLT.NEM IS CSODÁLOM.REMÉLEM TANULT EBBÕL.MOST ITT ALSZIK MELLETTEM.KARÁCSONY ELÕTTI HÉTEM BEGYULLADT A MELLEM,BE IS LÁZASODTAM RENDESEN.BEMENTEM A KÓRHÁZBA,NA OTT KIMASZÍROZTÁK RENDESEM.POTYOGTAK A KÖNNYEIM.ZSUZSI 1 JÓTANÁCS.MINDEN SZPOIZÁS UTÁN FEJD LE JÓL A MELLED,NEHOGY IGY JÁRJ TE IS.NEM KÍVÁNOM SENKINEK.ISZOM A LACTOHERB NEVÛ TEÁT ÉS MEGINT RENGETEG TEJCIM VAN SZERENCSÉRE:-)KELL IS MERT A DORKA A TEHÉNTEJÕL KÉSZÜLT TÁPSZERT NEM IS IHATJA A VESÉJE MIATT.ÉJJSZAKA ELÉG JÓ KISBABA.9 -KOR ESZIK ÉS VAN AMIKOR CSAK 4-KOR KELL FELL.A VISSZAALVÁSSAL VANNAK MÉG GONDOK NÉHA.MIRE ÖSSZESZOKTUNK ELÉG JÓL ERRE MEGINT MEGY A KÓRHÁZBA AHOL MEGINT FELBOLYDÚL SZEGÉNYKE.NAGYON FÉLEK A MÛTÉT MIATT.UTÁNA MÁR NEM LESZ KATÉTER SZERENCSÉRE.ÍGY IS MÁR SOKSZOR MINDEN BAJOM VAN NEHOGY VÉLETLENÜL KIRÁNCSAM BELÕLE.ZSUZSI AKKOR MÁR CSAK HETEID VANNAK HÁTRA.DE LEHET HOGY CSAK NAPJAID!IS37-38-DIK HÉTRE MAGÁTÓL INDULT BE A SZÜLÉS.:-)MEGYEK MERT MEGÉHEZETT A PICI.

BOLDOG ÚJ ÉVET NEKTEK!!
JA MÁR 4760 G ÉS 55 CM.3230 -L SZÜLETETT ÉS 51 CM.

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Ági: Nagyon boldog új évet kívánok nektek is.
Szorítok nagyon a műtét miatt.Biztos minden jól megy majd.Utánna neked is könnyebb lessz.
Szia:E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Ági, én is drukkolok Dorkának! Örülök, hogy jól vagytok és Dorka ilyen szépen fejlődik!
Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Reméllem hogy mindenkinek jól kezdődik az új év.
Nekünk,jól sikerült a buli,fél 5 kor értünk haza.Persze ennek másnap ittam a levét.Lili igen aktív volt.Szóval még most is alváshiánnyal küzdök.Megyek is,hátha Lili is jól alszik éjjel.
Pusz:E:
szherika
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jól sikerült a kismamás szilveszter, bár a tesómmal alig tudtuk nyitvatartani a szemünket éjfélig. KépKép Ma voltam ctg-én és méhszáj vizsgálaton, a doki szerint minden rendben, alakul a méhszájam, de 1 héten belül nem valószínű, hogy kibújna Déneske, még várat magára egy kicsit.
Ági: Gondolom Dorka átesett a műtéten, remélem minden rendben van vele! Gyors gyógyulást neki!Kép
Erika: Tényleg jó kis buli lehetett ha fél5re értetek haza, főleg hogy előtte nem is volt nagy kedved hozzá! Kép
Pá: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!


Ági:Remélem,hogy a műtét rendben lezajlott és minden rendben.Kívánok,mielőbbi gyors gyógyulást.

Zsuzsi:Akkor Déneskével minden a legnagyobb rendben.Izgulsz már igy a véghajrá felé??Ha Déneske,rendes lesz akkor megvárja a kiirt időpontot.A kiságy megvan már?
Puszi:E.
szherika
 
 


Helló!

A kiságy még nincs itt, január első 2 hetében bármikor jöhet elvileg, de ha hétfőig nem érkezik meg, a párom megsürgeti őket. Talán azért kitartunk még jövő hét végéig... Itt egész éjjel esett, a front miatt alig aludtam, 2-3 óránként keltem a derékfájás miatt. Még egy ilyen nagyobb esőzés vagy havazás és megszülök. KépKép
Egy kicsit már valóban izgulok, valahogy nehéz elképzelni, hogy lassan már nem pocakon belül hanem pocakon kívül lesz a kisfiam, de azért már nagyon várom. Kép
Ti hogy vagytok? Lili visszaállt már a hétköznapokra? Kép
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!


Csak kibirod még egy kicsit.A derékfájás tényleg szörnyű nekem is rossz volt a vége felé.Mi köszi,jól vagyunk.Lili már kezd igen visszaálni.Mondtam neki,hogy nemsokára visszaviszi a jézuska a fenyőfát,erre sirva fakadt.Nég nemtudom hogy tuntetem el a fát.
Most mennem kel elált az eső egy kicsit kimegyünk.
Szia:E:
szherika
 
 


Szia!

Mi van veletek?
Reméllem minden rendben!!!
E.
szherika
 
 


Csajok!

Mostmár tényleg nagyon IZGULOK!!!!!
Zsuzsi MI A HELYZET?????
E.
szherika
 
 


Minden nap benézek hátha már két anyukával tudok dumcsizni.
Puszi:E.
szherika
 
 


Sziasztok!

Január 11-én 16.25-kor, (37 hetesen) megszületett az én tündéri kisfiam Kovács Dénes Árpád, 3090 gr és 47 cm. Déneske egészséges, kis pocifájást leszámítva nyugodt baba, sok tejem van és szépen szopcsizik.
Császárral született, mert egy régi petefészek gyulladás miatt a jobb petefészkem szövetei összetapadtak más szervekkel, és a növekvő méhem nyomása miatt elkezdett a méhkürttel együtt maga körül megcsavarodni, majdnem teljesen leállt benne a keringés. Borzalmas alhasi fájdalmakra ébredtem hajnalban, délelőtt bementem a klinikára, ahol megállapították, hogy nem szülési fájdalmak, erre kitört a "pánik". Tippeltek vakbélre és vesekőre, az uh kimutatta a petefészek torziót, közölték, hogy azonnal meg kell műteni különben elhal, természetesen a babát is azonnal ki kell venni.
Szerencsére megmentették a petefészkem (igaz bármikor kiújulhat a probléma), és hála istennek Déneskének se lett baja.
Puszi mindkettőtöknek, majd jelentkezem, de 2 hétig elég szigorú pihenés lett előírva.
Zsuzsimami KépKép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Zsuzsi!

Nagyon nagyon GRATULÁLOK A KISFIADHOZ!!!Sok tejcsit,és boldogságot kívánok!!Várom majd a jeletkezésedet.Pihenj sokat,és vigyázz magatokra.Képet szeretnék ám látni!!!
Puszi nektek:Erika
szherika
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok ANYUKÁK!!!

Reméllem jól vagytok,és a gyerkőcök is remekül.Várom majd a jeletkezéseteket.
Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Az egyhetes Déneske fotója.
Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Mivel Déneske a héten már 2 hetes nagyfiú lesz KépKép, majd töltök fel újabb fotót is. Tündéri, nem? Ti hogy vagytok? Nálatok is vacak az idő? Itt nagyon hideg lett, most jött meg a havazás, szó se lehet róla, hogy lassan levegőzni kezdjünk Dinivel.
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,nagyon édes a pici!!Õ is kis hajasbaba,ahogy a képen látom.Nállunk is jó hideg van.Hogy vagytok?Milyen az anyaság?Éjjel mennyit van fönnt?Nem hasfájós?Ha ráérsz egy picit,akkor jelentkezz mert várom nagyon.
Szia:E:
szherika
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen, jól vagyunk! Anyának lenni nagyon jó dolog, tudtam, hogy nagyon fogom szeretni Manócskát, de nem gondoltam volna, hogy ennyire! Kép Gyerek nélkül nehéz elképzelni, hogy mennyire szereti az ember a picúrt, de most már tudom! Kép Kicsit fárasztó ugyan a dolog, de kezdem megszokni az éjszakai felkeléseket. Dini napközben kb. 3 óránként szopizik, éjjel 4 óránként. Ha jól érzi magát, egész nap a hangját se halljuk, néha fáj a pocija (lekopogom, nem sokszor), olyankor se sír folyamatosan, hanem csak nyöszörög, néha felsír, tovább nyöszörög (úgy sajnálom szegényt, mikor látom, hogy szenved Kép ), ez megy fél-egy órán keresztül, aztán vagy sikerül kakilnia és bealszik, vagy csak simán elalszik a nagy erőlködés közben. Pár napja már nem csak eszik-alszik, hanem délelőtt szopi után ébren van és elnézegeti az ágyra akasztható játékait, ilyenkor szoktunk "beszélgetni". Kép Ti hogy vagytok? Lili jól van?
Ági, veled mi van? Minden rendben veletek? Jelentkezz ha tudsz!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Hát igen.Nem semmi az anyaság.De olyan furcsa hogy innentől kezdve,az ember már elsem tudja képzelni,a manója nélkül.Lili jól van.Nekem ő sajnos nagyon hasfájós volt.Időnként,majd kérnék új képet,a fiatal úrról!!!Én is teszek majd fel Liliről.Jól vagytok?Tejcsi is van bőven?
Ágiról nem tudok semmit,de majdcsak jeletkezik.
Most mennem kell.Puszi:ERIKA
szherika
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?Remélem minden a legnagyobb rendben,és a gyerkőcök is szépen növögetnek.
Puszi:E.
szherika
 
 


Helló!

Kisebb problémákat leszámítva minden rendben. Dini kicsit náthás, bedugul az orra, de szerencsére nem fél a porszívós orrszívótól, nyugodtan tűri, hogy leszívjuk a nóziját. Van egy kis könnycsatorna szűkülete a jobb szemében, ezért váladékozik egy kicsit a szeme, kapott rá szemcseppet és azt mondta a doki, ezt kinövik a babák hamar. Egyébként szépen eszik, tejcsi továbbra is sok van, Déneskének már van egy kis tokája. Kép Ma kicsit "nehéz" napunk lesz Kép, jönnek a férjem szülei, a gyereket egész délután kézben lesz, így estére tutira kifárad és nyűgös lesz. Hát ez van, de nem egyszerű egy nagyit lebeszélni arról, hogy dögönyözze az unokát! Kép
És ti hogy vagytok?
Puszi:Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Hogy vagytok?Mi sajna torokfájással,és náthával kűzdünk.Már nagyon utáljuk a telet.Jöhetne gyorsan a tavasz!!!Túl éltétek a nagyszülői látogatást?Voltatok már kinnt a picivel?
Most megyek főzni.
Pusz:E.
szherika
 
 


Helló!!

Hogy vagytok?Mi már gyógyultan.Várom a jelentkezéseteket.
Puszi:E
szherika
 
 


Helló!

Egész jól vagyunk, voltunk Dénessel vérvételen, mert lassan múlik a sárgasága. Szerencsére nem lett vészes az eredmény, így kórházba mennünk nem kell. Viszont kiderült, hogy vérszegény, ezért vasat kell szednie. A nagymamás nap elég jól sikerült Kép, Dénes majdnem végig aludt mialatt itt voltak KépKép, így nem rázták össze-vissza sokáig! Örülök, hogy meggyógyultatok, most nincs több időm, próbálok holnap újra írni!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Az tényleg jó,hogy nem kell kórházba mennetek.Lilinek is azt mondták mikor pici volt hogy vérszegény.Voltunk ma az óvodában farsangon.A vezető óvonő jóban van apuékkal és ő hívott meg minket.Lilinek óriási élmény volt.Alig akart haza jönni.Õt kacsának öltöztettem be.Nagyon édi volt.Majd teszek fel képet.Tényleg,még a bérelt lakásban vagytok?
Mi van a tietekkel?Hogy áll?
Vigyázzatok magatokra.
Puszi:E.
szherika
 
 


Szia!
Várom a képet Liliről! Nagyon aranyos kacsa lehetett! Még albérletben vagyunk, márc. 31. az átadás időpontja, eddig minden rendben halad, úgy néz ki kész lesz! Már nagyon szeretnék elköltözni...
Mennem kell, mert vendégek jönnek, a hétvégén teszek fel képet Dénesről!
P: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Hogy vagytok?Élvezitek a jó időt?Én is várom a legénykéről a képeket.Gondolom hogy nagyon várod,hogy a saját házatokban legyetek.Most mennem kel,ébredt a csajom.
Puszi:E.
szherika
 
 


Helló!

Élveztük a jóidőt, amíg tartott... Kép Itt már esik az eső és hűvös az idő. Dénesen kiütések jöttek ki az egész arcán és a mellkasán, elvittük a dokihoz, de csak anyatejes pöttyök. Kapott rá kenőcsöket, mert elég csúnya a bőre. Egy hét alatt lehámlasztja elvileg. Ha már ott voltunk le is mérték, már 4460 g. Két hét alatt megint kb. fél kilót hízott. Kép A képpel még lógok egy kicsit, csak pár percre ültem ide!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Hát igen,nem tartott sokáig a jó idő.Itt is nagyon fúj a szél.Szép súlyú a kicsi!Én is jövök,még a képpel.Ez a tejpötty,elég sok picin kijön.De azt mondják,hogy akkor jó erős a tejcsid.De ez látszik is Déneskén.Lili már megtanult,triciklizni.Igy kinnt vagyunk eléggé sokat.Most megyek.
Szia:E.
szherika
 
 


Helló!

Remélem jól vagytok,és minden rendben.Hétvégén megpróbálok feltenni képet.
Puszi:Erika
szherika
 
 


Szia!

Hogy vagytok?Mostmár tényleg le a Téllel!!!
Jöjjön a tavasz.Itt egész nap szakadt a hó.Lili nagyon élvezi,mi már nem annyira.Útálok,havat takarítani.
Remélem,hogy mindketten jól vagytok!!Bocs,mindhárman.
Puszi:Erika
szherika
 
 


Helló!

Hogy vagytok?
Puszi:Erika
szherika
 
 


Helló!

Bocsi, hogy nem írtam, a férjem nagyon beteg volt, most engem kapott el a járvány, a kicsi eddig megúszta, írok ha rendben a család!
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Jobbulást nektek!
E.
szherika
 
 


Helló!

Itt van 2 kép, majd teszek még fel! Holnap írok is!
P: Zsuzsi
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Túl vagyunk nagyjából a betegségen, a férjem még köhög egy kicsit, nekem még fáj a torkom, de a nehezén túl vagyunk! Egész szombaton lázas voltam, 38,6ra ment fel, borzalmasan nehéz volt így ellátni Dénest. Neki szerencsére továbbra sincs semmi baja. Borzalmas az idő nálunk, 2 napig tombolt a vihar, most is havazik... Mikor lesz ebből tavasz? Ti hogy vagytok? Lili fényképe? Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Köszi,mi jól vagyunk.Elhiszem,hogy fáradt vagy akkor nem semmi időszak áll mögötted.De reméllem,Déneske jól van!Már mi is nagyon várjuk a jó időt.Isteniek,a legénykéről a képek.Ilyenkor,én is megkívánok egy ilyen kisfiút...Képet,valamiért nem tudok feltenni.Te hogy csinálod?De ha lehet,akkor lépésről lépésre.
Kár hogy holnap is ilyen idő lesz,ünnepnap révén,ugy elmentem volna,valahová kirándulni.De hát ez az idő.Tervezni sem lehet.Pedig én már nagyon kimozdulnék valahová.Most a depis korszak jött nállam elő...
Ha van időd irj,várom.
Azért gyors jobbulást neked!!!
Szia:Erika
szherika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: