Új privát üzeneted érkezett!

Ezt még ide akarom rakni!

Kép

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Nem sikerült, de csakazértis, mert olyan aranyos!

Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Tisztán emlékszem hogy ezt mondta a doki!!! Ezért ba...ott le!!! Azt tudom hogy a 16.ik héten lesz egy vérvétel ott nézik meg nem -e down (vagy hogy irják) kóros. Ezt mondta!!! Alig 3 órája! Hát az agyam az most nekem ugy jojozik mint az az édi szemKép Na mindegy majd lesz valami és ha valami baja van akkor mit tudok tenni semmit bele kell törödnöm és kész! Kár ezen idegeskednem!

cuppppi
Sasha
sasha
 

 
 

Sasha, én kb. a 22. héten voltam a körzetinél, mert amúgy is beteg voltam, hát megejtette ezt is. Tudom, a terheskönyvbe kell beírnia a szakvéleményét, ez kb. 3 sor.

És az jutott eszembe, hogy cselezd ki õket: menj le a Zsoldoshoz 1/2 8-ra, ha nem kerülsz be, másnap bemehetsz soron kívül! Kép Kép Kép

Norcsi, ez a gúvadószemû tök jó, kár, hogy én ilyet nem tudok csinyáni!
ld
 


Én is a férjemtõl kapom, õ szokott nekem ilyeneket küldözgetni, én meg felrakom ide.Kép

Sasha. Szerintem nem érdemes pánikolni, ez egyébként még itteni orvos, mármint az sztk-s? Mert ha nem, akkor cseréld le sürgõsen, nehogy késõbb kelljen amikor már sokkal komplikáltabb! Egyébként a dokik márcsak ilyenek, szeretik az embereket leszúrni finomabban.

Pusszancs, Sasha, nyugi!!!
Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Id, Norcsi!

Köszi arik vagytok. Elõször is a Zsoldosnál a nõvérekkel már volt összetûzésem amikor csak 7-re értem oda mert 6-ig dolgoztam és jól lebaszott hogy miért csak most jövök. Remélem értehetõ... A doki akinél most voltam másodszorra me igen SZTK-s és nem akarok nála maradni azt hiszem a Sz. Imre kórházat emlegettem de még nem jutottam el oda mert szeretném a páromat is magammal ráncigálni de szegény állandóan dolgozik, most volt itthon pár napot de akkor sem pihenhettünk rengeteg dolgot intéztünk, meg azért egy napot hagytam pihennni isKép

Nem aggódom, csak olyan mintha beteg lennék miközben most kezdek feltöltödni energiával, ma is egész nap takaritottam, végre mert már ráfért a lakásra. Ennyi rosszullét után... végre nem csak a szükségeseket csináltam megKép

sasha
sasha
 


Sasha, most már mék haza, de írd már le lécci, hogy ki is az SZTK-s dokid! Turányi?

szia
ld
 


igen Turányi
sasha
 


Sasha, regisztráld magad ugyanezen a néven a www.babapont.hu honlapon, akkor ott kapsz egy postafiókot, ahová tudok írni, anélkül hogy itt publikálnánk mindenkinek a címünket! Vagy írj oda nekem "ildiko" nickre, akkor látom én az otthoni címed! Nem akarom, hogy bárki láthassa a mondanivalómat Kép

szia: ld
ld
 


Id!

Sikerült a regisztráció és ha minden igaz ment egy tétova 1 soros mailKép

sasha
sasha
 


Sziasztok Kispestiek!
Be pofátlankodhat hozzátok egy lörinci is??KépKépKépKép!
A választásról csak annyit,hogy HAJRÁ FIDESZ-MPP MDF!!!!!Mindenkit átpártitok!!!!
Nagyon örültem,hogy megismerhettem ld, és norcsit.Mind a kettötöket máskép képzeltem el.Norcsi:Téged egy hosszú barna hajú lánynak.ld:Nem szemüvegesnek!Kellemessen csalódtam!Remélem még nagyon sokat találkozunk!Ha tudtok gyertek jövö héten csütörtökön a babás talira!
Azok is akik ebben a topicban vannak!

ld:Pocaklakó milyen nemü lesz?Sok boldog napokat nektek!

Norcsi:Nagyon szépen köszi a fotókat.Gyors vagy mint a villám.
Sziasztok!
barika_andi
 
 


Szia Barika! Csak másfél éve hordom a szemügépet, tehát nem sokat tévedtél! És olvasd el a fentebblévõket, hogy lásd, minket nem kell átpártítani! Kép
Amúgy meg a lõrinciek is elférnek itt bõven, mert összesen vagy öten szoktunk ide írogatni. Te leszel a vérfrissítés! Kép
Elõbb olvastam a másik topikban a krumplistésztád és olyan éhes lettem, hogy eltûnök vhová enni. Mondjuk itt csak meki meg pizzahát van, de legalább nem csak unalmas, hanem drága is!

ld
ld
 


ja, elfelejtettem: vszínûleg Bálintom lesz, ha meg nem akkor legfeljebb egy Esztike
a babás talira meg csak úgy tudnék a melóból ellógni, ráadásul gyerek nélkül, hogy sajna nemigen lehetek ott
ld
 


Sziasztok!

Barika andi! De jó!Kép Nagyon örülök neked! És annak is ahogy a választásokkal kapcsolatban gondolkodsz. Szerintem ebben a topicban írhatunk ezzel kapcsolatban is, mivel én saját gyerekemnek tekintem kicsit, hiszen én indítottam. Úgyhogy itt nem akarom hogy rendreoktassanak ezzel kapcsolatban mint tették a másik topicban (elsõ napok...)!Kép
Ti jöttök szombaton a KOssuth térre? Mi ott leszünk!

Mindenkinek puszi, sajnos betegeskedünk, errõl már írtam a túl az elsõ napokon topicban. Szóval most nem vagyunk valami fényesen, de azért csak megjavulunk hétvégére!

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!Én is úgy kimennék ,csak a párom dolgozik de lehet hogy azért kirucanuk ha nem esik.Nem tudod melyik tv közvetiti?mert a multkorit (T.E.lévõt) se sikerült felvenni már a végére kapcsoltam oda,de végig libabörösen hallgattam ,majd utána irtam a fidesznek.Remélem meg jön az esze ennek a sok hülye komcsi leszármazottnak akik csak vissza sirják a fiatalságukat és nem jut eszükbe ,hogy mit követtek el ellenük.Bocsi a szónoklatért de mérges vagyok.
sziasztok Lucky
Névtelen
 


Kép Kép most csak probálkozok
Névtelen
 


Sziasztok!

Jó reggelt ki az ágyból lustaságokKépKépKép Norcsi te ha teheted inkább ne, csak gyógyuljatok megKép

Szia Barika!

Üdvöz légy kispestenKépKépKép Lõrincen te is panelben laksz vagy vagy olyan szerencsés hogy a ház nem magasabb 1 emeletnél és kert is jár hozzá?Kép

cuppppppp
sasha
sasha
 


Kép
Kép
:D
:P
:/
Névtelen
 


Sziasztok lányok!

Lucky.Sajnos nem okulnak csak a saját, meg persze sok már olyan ember kárán akik nem is ezt akarnák! Kép
Gyertek Ti is, szerintem ott a helye aki nem a múltra akar szavazni. És az is fontos lenne hogy a fiatalok az idõsekkel is megértessék, hogy most fõleg az ország, és a fiatalok sorsa a tét. (Egyébként a nyugdíjakat is a FIDESZ emelte meg, de mindegy, nem pedig a maszop.)

Hát nálunk most tetõzik minden. Annus lányom (5,5 éves) beteg,sokat hányt azóta is, meg a füle is fáj. Szerencsére sikerült elcsípnünk a fülészünket, mert még ma volt, aztán egy hétig konferenciázik. Még "csak" kezdõdõ középfülgyuszija van Kép mindkét fülén, így elég volt az Augmentin felírása, szúrni most nem kellett, de így is üvöltött. A pici fiam (5 hó) rendben van, kicsit taknyos, de a füle oké, és a Julcsi is jól van! Lekopogtam! Viszont az Anna nyûgös továbbra is, nagyon nem marad meg benne semmi, szóval nagyon nemszeretem állapotok vannak nálunk. Most megyek is, nektek azért remélem jobb napjaitok vannak mostanában (leszámítva a politikát)!

Pusssszancs mindenkinek: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Nagyon nem jó hirek, középfülgyuszi meg mindenKép Mihamarabbi gyogyulást neki és neked meg kitartást kivánok, és küldök egy kis jókedvetKépKépKép Hát nálunk jobb napok vannak, mivel eldöntöttem, a politikát messzirõl elkerülöm, vitába nem bonyolodom, és különben is legyen másnak sok a sava és másnak marjon lukat a hasábaKép Kivonom magam ebbõl a dologból. Persze továbbra is szivesen olvasok rólatok, de ha nem haragszotok a többire nem reagálokKépKép

(Akinek nem inge ne vegye...Kép)

cuppppi
sasha
sasha
 


sziasztok Lányok!

Örülök, hogy mindenki jól van. Politikáról no comment.
Norcsi sajnálom a Annát, remélem hamar meggyógyul. Hanna tök jól van, élvezzük a lázas semmittevést, bár ma kitakarítottam és tegnap óta én fõzök a dolgozó családnak, már hiányzik a házimunka.KépKépKép
Puszi mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk jó hogy ilyen jól sikerült az átállás! Hát én most szívesen lennék a helyedben egy kicsit. Azt hiszem aludnék, unatkozni nem nagyon lenne idõm!Kép

Köszi lányok, talán már túl vagyunk a nehezén. Tegnap este lementünk az éppen rendelõ dokihoz mert a homeopata dokinõ kicsit megijesztett, hogy a hányásra csak úgy nem is lehet semmit adni ha nem biztos hogy mi okozza, és hogy orvosnak látnia "kell". Na szóval egy idõsebb, jól kifestett, nem túl szimpatikus nõ volt, akihez olyan egy órai várakozás után be is jutottunk. A nevére nem emlékszem, de szerintem Tikk nem õ az orvosotok,mert mintha azt mondtad volna hogy fiatalabb orvosotok van. Na mindegy, a fülész által írt kartont persze vittem, megvizslatta, közben húzta a száját, hogy miért ajánlanak BIoparoxot, meg hogy egyáltalán miért oda járunk (köze nem sok van hozzá, de azért elmondtam neki)fülészhez. Na végülis felírta a lényeget, a Daedalon kúpot, Cataflam cseppeket meg B6 vitamint. Aztán azóta tényleg nem is hányt (kopp-kopp-kopp) most lekopogtam. Nyávog, mert hát olyan fajta amúgyis, meg hol a füle hol a hasa miatt panaszkodik, de enni nem is akar, egy kis almapürén kívül még talán egy! azaz egy darab ropit volt hajlandó megenni. De a dokinõ szerint nem baj ha nem eszik, ha egyáltalán már iszik. Na velünk ennyi van úgy dióhéjban.

Ronda idõ van (Tikk nálatok legalább szép?), meg amúgyis most szobafogságon vagyunk. De azért szép napot mindenkinek, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Lám-lám a "ronda" esõs idõ gyönyörüen zöldellõ fákat, füvet varázsoltKép Remélem mindenki a szabadban töltheti a napjait, ezért nem ir senki.

Norcsi!

Remélem már teljesen egészségesek vagyotok, és a játszótéren szórakoztok.

sasha
sasha
 


Sziasztok!

Hova lett mindenki?

Hogy mi hol vagyunk? Hát most megint itthon, bár most nem Annus miatt, õ már jól van, hanem a pici Bánk kapta meg az 5 hónapos szuriját, kis késéssel, mivel a 4 hónapos szurikat is késõbb kapta. Most borogatom (eddig nagyon szép mindkét oltás helye) meg nyugtatgatom mert elég nyûgös. Szóval velünk ez van, az idõ szép lett szerencsére!
De azért voltunk ma sétálni is, mivel a szuri után Bánk elaludt, így inkább a levegõn jártunk még egy nagyot addig a lányok meg játszótereztek meg rollereztek.
Velünk ez van, és veletek?

Szijjjjjasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


semmi, csak sok a melóóóóó
ld
 


Sziasztok!

Norcsi!

Hogy-hogy hova lett mindenki én naponta többször benézek ide és sehol senki, és semmiKép Szerencsére mi is jól vagyunk és van egy hirem is! A múlt héten kedden a doki azt mondta 14+6 hetes vagyok, aztán e héten kedden már 17 hetes. Való igaz már kezd látszani ha feszülõs cuccok vannak rajtam Kép úgy örülök neki fülig ér a szám. Meg igazándiból nem is tudni pontosan mikor fogant, úgyhogy akár 1 héttel idõsebb is lehetKép észre sem fogom venni és lassan tolatok Kép

Puszi
sasha
sasha
 


Ilyen nincs! Amit írtam az elúszott az éterben!Kép

Na akkor elölrõl!

Sziasztok!Kép

Sasha akkor elõbbre vagy mint gondoltad? És az AFP-hez már levették a vért, mert azt ugye tudod hogy akkor a legpontosabb ha a 16. héten veszik le, egyébként fals eredményeket produkálhat. Hát ekkora babucinak már kell a hely, és ez az idõ elõrehaladtával egyre inkább így lesz!Kép

Ld. Azért túlzásba ne vidd a sok munkát! Jól vagytok, lánykád nem lett beteg?

Lucky hol vagy?

Velünk semmi különös nincs szerencsére, úgy látszik hogy ezt az oltást nagyon könnyen átvészeltünk (kopp-kopp-kopp), se hõemelkedés, sem piros és duzzadt lábikók. Nyekergõs hangulat az persze volt tegnap, de azóta már az is a múlté, és olllllyan édes!Kép
Annusommal ültünk ma több órát a fülésznél, kontrollra mentünk, mert egyébként már kutya baja sincs. Na az ilyet imádom! Ha eddig gyógyulófélben voltunk, akkor nagy valószínûséggel össze tudunk ilyenkor szedni valami másféle vírust is. Ennyi harákoló, prüszkölõ, köhögõ gyereket egy rakáson! Remélem nem szedtünk össze valamit. Azért szerintem azt meg kellene oldani ilyenkor hogy aki már azért megy vissza hogy valóban teljesen gyógyult-e, annak ne kelljen egy légtérben várakoznia azokkal akik nyilvánvalóan betegek! Hát ez még a jövõ feladata lesz!
De állítólag gyógyultak vagyuk, csak még az AB-t kell még két napon át szedni.

Hát velünk ez van, és most többet írtam egyszerre mint ti valamennyien az utóbbi idõben.
Ugye írtok ha lesz egy szusszanásnyi idõtök?

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Igen tudom hogy az AFP téved és méghozzá elég sürün. A vér levették még szerdán. De ez olyan érdekes mert gömbölyödik meg minden de kicsit még és ugye a hájpárna miatt nem nagyon lehet észrevenni, és még mindig megy a hasonalvásKép
Tudom ennek örülnöm kéne de láttam fotókat velem egyidõs kismamikról és hát róluk nemtudom elképzelni hogy hason alszlanakKép
Jó hallani hogy Anna már jol van, és hogy a picurral sincs nagyobb bajKép Hát ez tényleg a jövõ zenéje lesz megvalósitani a orvosi váró helységek különosztását, de azért reméljük nem kapott el semmi nyavaját...

sasha
sasha
 


Sziasztok!

Sasha. Tudod teljesen eltérõen fejlõdnek a babák, nekem már az elsõvel is akkora pocakom volt félidõsen hogy mindenki már azt saccolta hogy a vége-felé járhatok. Viszont egy ismerõsünk a második gyerekével a 17-18. héten alig egy pici pocakkal dicsekedhet, és arról is azt állítja hogy háj. Na szóval, van akinek befelé növekszik inkább, és van akinek meg kifelé, nálam ez utóbbi volt mindháromszor. Jó ha hasonalvó vagy és még megy a hasonalvás!KépÉn nem tudok hason aludni, így ez számomra egyáltalán nem jelentett problémát!Kép
Gyönyörû idõ volt ma, úgyhogy sétáltuk egy nagyot, fárasztottuk a gyerekeket. És olyan jó, hogy a picire is csak egy sapit meg egy kis kardigánt kellett adni, és már indulhattunk is. Eddig az öltöztetés már lemerített teljesen. És nagyon jókat szundított a séta közben.

Jó hétvégét, szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szió Norcsi!

Igen tisztában vagyok vele hogy minden ember más. Valamelyik nap találtam egy oldalt ahol a 15 hetes kismamákról volt kép, azt tette fe a képet magáról aki akarta. Volt akinek semmi nem látszott, volt aki büszkélkedett szép kömbölyü letagadhatatlan pocakkalKép

Megmondom õszintén, van valami pocim, de a hájréteg még lehetõvé tezsi, hogy hason aludjak, hát úgylátszik mindennek megvan a maga elõnye és a hátrányaKépKépKép

Igen jót tesz a napsütés és a séta nem csak a gyerkõcöknek, de neked is, én is sétálgattam sokat ma de csak a kutyival, de az is valamiKép

pussssssssz
sasha
sasha
 


Sziasztok!!!
Itten vagyok, ni! Nincs semmi bajunk, nem vagyunk betegek és biztos nem is leszünk! A pocakom óriási, a dokibá reggel megsimogatta és azt mondta: "De kigömbölyödött kegyed!". helyes a pasas, tetszik a kedvessége. (Csak szüléskor is ilyen legyen.)
Én is csak hason tudok jól aludni, kis csalással, egyik oldalon párnával a felhúzott lábam alatt. A lényeg, hogy a Kislányomat ki sem lehet dobni az ágyunkból, ezért forgolódni már nincs nagyon hely, így elsõre jól kell elhelyezkednem, különben oda az egész éjszaka. Kép Kép Kép
Próbálom visszaszoktatni a saját szobájába, nehogy nagy trauma érje a Picuri születésekor, hogy máshol alszunk, másképp és õ pont akkor szorulna ki közülünk. Na, ez így hülyén hangzik, de most még a nappaliban aludtunk Kép , ezentúl pedig az egyik kisszobában fogunk, mert ott tudunk berendezkedni a kisággyal.
Különben nagyon várja Bálintot, szerepcserét játszik, anya én vagyok a kicsi, a Bálint a nagy, én vagyok a fiú, õ a kiCslány, ilyeneket. Azért nincsenek illúzióim, biztos lesz olyan, amikor azt mondja, hogy mostmár elég a tesóból és vigyük vissza oda, ahonnan hoztuk... Kép
De helyes a kis punás, mert rakodja félre a ruháit, hogy az kell a kisöccsének. És produkálja a tüneteimet: ha hányingerem van, maga elé veszi a bilijét, hogy neki is, az õ hátát is kell masszírozni, a hasát krémezni és a lába is fáradt, mire hazaér(ek) a munkából. Kép Kép Kép Kép Kép csuda egy pofa!
Majd jövök még, sétáljatok helyettem is sokat ebben a ragyogó napsütésben!

puszi: ildi
ld
 


Norcsi!

A próba területre felraktam a kutyimatKép Ha azt láttad akkor ott voltam a közelbeKép

Id!

Aranyos lehet a lányodKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Most látom csak hogy a múltkor csak olvastam, és nem írtam. Jaj bocsánat! Velünk nincs semmi különösebb, két napja kicsit félreléptem, értsd ezalatt hogy a bokám kicsit kiment,úgyhogy tegnap elég sántikálósan közlekedtem. Mára már úgy néz ki hogy jobb!
Gyerkõceim jól vannak (kipp-kopp) csak ma nagy rohanás lesz az életünk, mivel Annusért délre kell menni, mivel a többi gyerek ma úszni megy, és az ovónõ ilyenkor napiparanycsba adja nekem, hogy legyekszíveselhozniAnnátdélbenazoviból! Szóval megyek érte, pedig a pici pont elõtte szokott elaludni, na mindegy.Idõ úgy látom közel sem olyan szép mint tegnap volt.
Sasha megnézem majd a kutyust, de akkor valószínûleg titeket láttalak!Kép

Bocs, de sietek mert szokásos reggeli készülõdés, rohanás...

Puszi mindenkinek:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


sziasztok LÁnyok!

Lassan elõkerülök már én is teljes egészében. Csak egy kicsit elszaladt a háztartás amíg nem voltam itthon. Szuper jót nyaraltunk. A Kicsi nagyon élvezte, vagyis ugyanolyan volt mint itthon. Túlvagyunk az 5 hónapos oltáson, most már úgy néz ki nem is lesz semmi baja tõle.
Ildi tényleg édes lehet a lányod. A kis terhes.KépKép
Sasha! Én is meglesem a kutyust a próbaterületen, aztán élesben is nézelõdök majd.Kép Lassan újra indulnak a sétamenetek, csak most 2 napig én voltam rosszul, meg az idõ sem az igazi volt.

Mindnekinek szép napot
Tikk
tikk
 
 


Sziasztok! Szia Tikk!
Bocs-ha off leszek!
Tikk: jók lettek a rucik a manócskára? Ha majd kell nyári ruha esetleg, akkor üzenj nekem emilen (gitike@freemail.hu)
Kedves Kispesti Anyukák és Leendõ Pocakos Anyukák!
Érdekelne új babaruha (készitõtõl,nagyker. ár alatt)?
56-s mérettõl 104/110-s méretig vannak kisfiúra és kislányra mindig a szezonnak megfelelõen és folyamatosan. Most tavaszi-nyári dolgok vannak (badik, napozók, pólók, rövidnacik, tipegõk,kantáros nacik stb. )
Bárkinek szivesen adok tájékoztatást esetleg árlistát vagy idõpontot egy személyes ruhaválogatásra.
Tikk tud véleményt mondani, náluk már voltam.
Sziasztok és bocsi ,hogy csak igy illetéktelenül jöttem...(én ugyanis Csepeli vagyok)
Gitike
Giti
 


Tikk!

Most nézem a profilod! Milyen édes kisbabó!!!! Küldtem neked e-mailt!

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

VálaszoltamKép
Tikk
tikk
 
 


Tikk!

Megkaptam és irtamKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Nem megy el a levelem a címedre! Kép Pedig nagyon szeretném elküldeni, tégy valamit!

ld
ld
 


Kedves Id!
hogy küldöd az e-mailt?? Ha arra a levélre szeretnél válaszolni amit küldtem azt nem kapom meg nem tudom miért!Kép Ezért ha nekem irsz akkor külön kell válaszolni. E-mail cimem a profilomban!!! Bocsánat hogy most válaszolok, de éppen fõztemKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Id!

Most néztem a postafiókomat és jött levél tõled!!!!

sasha

Kép
sasha
 
 


Id!

És most küdtem el!!!! sõt mind a 2 levél megjött még ez is -???-Kép

pussz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!
HÁT...
Nálam ez most úgy mûködik (ill. nem mûködik), hogy bármi, amit Neked küldök min. 2x visszajön Kép
Így:

Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

:
Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)

Ha reply-jal prószálom küldeni a választ, akkor azonnal kiírja, hogy ijjen cím nincsenis, ha forward-olom, akkor fél óra múlva (vagy késõbb) küldi a fentebb bemásolt szöveget+ a levél tartalmát széttördelve, egyes karakterek helyén számsorokkal Kép Mindeközben pedig ezek szerint mégis megkapod, hiszen válaszolsz!
DE: a magánjellegût már leírtam, így hát akár itt is üzenhetünk egymásnak, hisz azért van! Persze, írhatsz az emilemre is, de a választ lehet, hogy csak itt tudom megadni, bocs.
Esz tsak a tekknika oerdõge lehett

ildi
ld
 


Ildi drága!Kép

Bármit küldtél megkaptam és van amit kétszer isKép Nem tudom mi lehetett ez. At viszont tudom ha reply-jal küldöd mi a baj! Úgy nem tudsz válaszolni, mert beállítási hiba és még mindig lusta voltam megcsinálniKép bocsi. De ne aggódj megkaptamKép

pussz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Szóval csak úgy levelezgetünk?!!!

Egyebekben mi újság van veletek?

Velünk tulajdonképpen semmi, ma is voltunk kint, játszóterezés, vásárlás, a szokásos. Az idõ mostanra lett megint szép, délelõtt olyan randa, borús volt!

Jó hétvégét, sziasztok:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi-Norcsi!

Nem megsértõdni!!! Kép Éppen egy dokit dumcsiztunk ki és nem hiszem hogy idevaló lenneKép
Újság az nincen a poci növöget, most már a szemfülesebb észre is veheti hogy van bennem valakiKép
Lányzók, akiknek van már babájuk! Ti nem éreztétek hogy fiú lesz vagy lány??? Én nagyon lányzó érzek a szívemmel!!! Egyszerüen semmilyen fiúnév nem jut az eszembe, sõt mikor még csak sejteni lehetett hogy babát várok akkor álmodtam lányzóval!!! Azóta nem áll más a számra csak az hogy Niki! De ez is nem tudom honnan!? Az Uh-n még nem mutatta meg magát de kedden megyek a dokihoz majd rákérdezek hátha látni!
Az idõ!!! Nem éreztétek? Mikor nagyon fekete volt az ég és még nem esett, tele volt energiával szinte ki lehetett tapintani! Olllyan fantasztikusan feltöltöttKép Biztos azért kukorékolok még fent ilyenkor isKép
3 napja iszonyat nyügös-siros és egyszerüen NYAFF-NYAFF vagyok hogy csak na. (délután óta nem nagyon érzemKép) Remélem nem alszom ki a jókedvemKép Jajj tegnap 2x bekeményedett a pocakom, kicsit sokat takaritottam. Ez azért érdekes mert ez volt életem elsõ keményedése és elég furi volt... olyan nem tudom milyenKép Kicsit feszül és enyhén kellemetlen, nem fáj, és kicsit elõrehajlit (ez elég hülyén hangzikKép) és elmulik hamar. Azóta nem volt.

Na jó megyek alukálni

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Nem sértõdtem meg!Kép
Én a lányoknál valahogy természetesnek vettem hogy nem lehetnek mások csak lányok. Világéletemben elsõre kislányt akartam, és azt hiszem elég csalódott lettem volna ha akkor fiam születik. Minden uh.-on azzal bombáztam a dokit, hogy mondja már meg hogy mim lesz. Ez a félidõnél ki is derült, és utána is végig lányt mondtam. Julcsinál ugyanez volt a helyzet, kb. félidõsen derült ki akkor is hogy õ is kislány. Na de Bánkócám! Õ egészen a 26 hétig mindig szégyenlõsködött, akkor picit megmutatta magát, de én akkor még nem hittem el, csak akkor mikor a 34 hetes uh.-on az a doki mondta hogy kisfiú, aki a lányoknál is megmondta hogy milyen nemûek. Úgyhogy ha nagyon azt érzed akkor lehet benne valami!KépKép
Hát a tegnapi idõ nem annyira volt feldobó számomra, itthon voltunk, mert nem tudtunk volna kimozdulni az esõben.Meg tapétáztunk is, ami áthúzódott mára is, pedig csak a gyerekszoba külsõ falát kellett áttapétázni.
Ma viszont gyönyörû idõ van!Kép
A pocak-keményedéssel tessék vigyázni, ilyenkor sokkal többet kell pihenni mint egyébként, és a Magne B6 jó még rá. Van már egyébként orvosod? És ha igen, akkor hol?

Jó hétvégét mindenkinek, pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!

Nem sértõdtem meg!Kép
Én a lányoknál valahogy természetesnek vettem hogy nem lehetnek mások csak lányok. Világéletemben elsõre kislányt akartam, és azt hiszem elég csalódott lettem volna ha akkor fiam születik. Minden uh.-on azzal bombáztam a dokit, hogy mondja már meg hogy mim lesz. Ez a félidõnél ki is derült, és utána is végig lányt mondtam. Julcsinál ugyanez volt a helyzet, kb. félidõsen derült ki akkor is hogy õ is kislány. Na de Bánkócám! Õ egészen a 26 hétig mindig szégyenlõsködött, akkor picit megmutatta magát, de én akkor még nem hittem el, csak akkor mikor a 34 hetes uh.-on az a doki mondta hogy kisfiú, aki a lányoknál is megmondta hogy milyen nemûek. Úgyhogy ha nagyon azt érzed akkor lehet benne valami!KépKép
Hát a tegnapi idõ nem annyira volt feldobó számomra, itthon voltunk, mert nem tudtunk volna kimozdulni az esõben.Meg tapétáztunk is, ami áthúzódott mára is, pedig csak a gyerekszoba külsõ falát kellett áttapétázni.
Ma viszont gyönyörû idõ van!Kép
A pocak-keményedéssel tessék vigyázni, ilyenkor sokkal többet kell pihenni mint egyébként, és a Magne B6 jó még rá. Van már egyébként orvosod? És ha igen, akkor hol?

Jó hétvégét mindenkinek, pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hát ez a hülye szerver, olyan lassú, aztán meg dupláz.
Na azértis ide rakom a képeket amiket kihagyott!

Kép

Kép

Remélem egyszer küldi el és jól!

Pusssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Halihó! Mivel utoljára sem sikerült, utána meg nem is volt egyáltalán kapcsolat, szóval most megkísérlem újra. Ugye annyira nem unjátok?

Kép Kép Képzeljétek mindegyiket az adott helyre az eredeti szövegben!

Norcsi Kép
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: