Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszi Dorka, hogy ennyi ötletet adtál, remélem élhetünk majd vele!
Korinának jobbulást!
Veronika
kóci
 
 


Sziasztok!

Dorina 4 hónapos kora óta, most 20, nekünk állandó program minden csütörtökön a Babaklub. Ez a Máriaremetei úton van a Petőfi Műv.házban, 10-12-ig. Nincs belépő, de mindenki általában hoz 1 gyümölcsöt amit felvágunk és megeszik a gyerkők. Elvileg 3 hónapostól 3 éves korig jönnek a babák. Nagyon kötetlen az egész és van, hogy csak 3-4 baba van. A védőnő szokott gyurmázni, rajzolni, festeni, stb. a nagyobbakkal. Nincs is túl nagy hely, de mi szeretjük. Egy védőnő (Florina) tartja, akitől bármit lehet kérdezni.

Pöttöm
pöttöm
 
 


Jajj, Linato!
Ne is kérdezd! Totál kész vagyok attól, hogy állandóan megy a hiszti valaimért. Ez még nem is annyira fárasztó, inkább az, amikor még oka sincs. Szóval próbálom edzeni magam, hogy ennél már csak rosszabb lehet. Majd meglátjuk!
Délutáni alvás: Teljesen változó, de általában rosszKép! Nem tudom mitől van. Idáig 2,5- 3 órákat aludt délután, most meg nagy vergődések árán összesen ha 1,5 órát alszik, akkor örülhetek. Azért még bizom benne, hogy visszaáll a régi rend.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 

 
 

Veronika!
Olvastam máshol az örömhírtKépKépKép! Hatalmas gratula a babácskádhozKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Csak most fedeztem fel ezt a topikot, pedig lassan már 3 éve babanetezek.Kép
Mi Budaligeten lakunk, egyelőre, mert úgy néz ki, el kell költöznünk. Nagyon szeretnénk a kerületben maradni, ezért a segítségeteket kérném. Ha tudtok kiadó lakást (nappali + 3 hálósat) 120 ezerért, akkor küldjetek nekem egy e-mailt. Előre is köszönöm a segítségeteket! Kép
Nekünk 3 fiúnk van, Gergő 5 éves, Bence és Marci pedig 2 és fél éves ikrek. KépKép

Gabi
efgabi
 
 


Szia, Gabi!
Nem veletek futottam össze egyszer tavaly nyáron egy picike játszótéren egy hatalmas templomkertben illetve az már inkább park?
Egy nagyobbacska fiúra és egy fiú ikerpárra emlékszem, akik nagyon édesen játszottak egy rugós libikókán.
Kristóf most lesz 4 éves, Bálint akkor még aludt a babakocsiban, most már másfél éves.
Szia, Dorka

Ui. amúgy lehet, hogy tudok kiadó lakást a Rózsadombon, egy szuper helyen, egy nagyon szép lakásban. Meg fogom kérdezni, mert éppen e bátyámék bérlik irodának, de azt hiszem, már nem sokáig.
Ez a környék is érdekel? Jó a közlekedése, van közel közért, játszótér (az említett Vérhalom téri játszótér).
dorka
 
 


Szia Dorka!

De biztosan mi voltunk azok! Néztem a profilodat, nagyon ismerős voltál a képen, de nem tudtam honnan. Most már tudom Kép
Mi sokat jártunk/járunk arra a játszótérre, Gergő ovija is ott van a templomkert mellett. Tavaly sikerült kiharcolnunk, hogy legyen világítás is a játszótéren, így télen is ki tudunk menni ovi után.
Nagyon köszönöm a segítséged, minden megoldás érdekel! Kép (A Vérhalom téri játszóteret mi is nagyon szeretjük!) Kép

Gabi
efgabi
 
 


Pöttöm! Nagyon boldog névnapot kívánok.
(ha ma tartodKép)

Veronika!
Köszönöm.KépLányok meggyógyultak.Kép
linato
 
 


Sziasztok, újra köztetek! Köszönöm a gratulációt. Vasárnap lesz egy hete, hogy itthon vagyunk. Még minden időn kívülinek tűnik, és nagyon nehezen dolgozom fel, hogy vissza kell térni a normális életbe, nem tudok betelni a kislányunkkal, és a férjemmel sem, aki a szülés alatt is nagyszerű társ volt.
Egyelőre szobafogság Kép, de ilyen változékony időben nem is kívánkozom ki. Azért nagyon jó olvasni az ötleteiteket a csavargásról, játszikról.
Vero
kóci
 
 


Szia VeronikaKép!
De jó hallani rólatokKépKépKép, már vártalak a hírekkel! Mesélj, mi a helyzet! Milyen volt a szülés? Minden rendben volt/van? Milyen a kiscsaj? Van már kép róla?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci! Klikk Veronika profiljára. Ott a babó. Gyönyörű!

Veronika! Gratulálok. Nagyon szép kislányod van.
Mesélj bővebben.
Mindjárt tavasz, addigra már kimehettek ti is.Kép
linato
 
 


Linato!
Amikor írtam az üzimet, akkor megnéztem Vero profilját, de akkor még nem volt ott a kép. De most már én is látomKép!

Vero!
Nagyon kis cuki a leányzóKépKépKép! Ha időd engedi, gyere meséljKép!

pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Linato! Köszi a névnapi köszöntőt! Drukkolok a mai allergia vizsgálathoz és az UH-hoz!!!

Veronika! Gratulálok! Gyönyörü a lányotok!!!

Már a Mi babánkat is lehet látni a profilban, Dorina mellett. Most épp 8 hetes, még van ideje növekedni.

Bocs, de most rohanok, mert sétálni megyünk!

Puszi, Pöttöm.
pöttöm
 
 


Sziasztok!


Egyenlőre nem szeretnék új topicot nyitni, hátha Ti is tudtok segíteni.
Várom mindenki jó vagy rossz véleményét a Zsebibaba ovival kapcsolatban.

Köszi: Mano
mano
 
 


Sziasztok!

Mano!
A Zsebibabáról én eddig csak jót hallottam. Két ismerősöm gyereke jár oda, és mindketten maximálisan meg vannak vele elégedve. Az egyikük oviból vitte vissza a fiát, mert a Zsebibabában jobban érezte magát a kisfiú. Kép
Kis létszámú csoport van, minden nap kint vannak az udvaron - csak esőben nem. Úgy tudom, van lehetőség a kipróbálásra, vagyis egy napra ingyen be lehet adni a gyereket. Az árakat sajnos nem tudom, de azt biztosan elmondják telefonon is. (275-8872)
Két éve a nagy fiammal az anyósom is megnézte, de aztán az ára miatt mi a Zsebibabával szemben lévő bölcsi mellett döntöttünk. Most az ikrek is odajárnak. Kép

Gabi
efgabi
 
 


Szia Gabi!

Köszi az infót, már mi is megnéztük és a lányomnak is tetszett, csak érdekelne mások véleménye is.
Az angolról és az úszásról nem tudsz vmi + infót? Mennyire jól tartják, jól meg tudják-e tanulni a kicsik stb.?


Mano
mano
 
 


Sziasztok! Nagy nehezen találtam ide az új elrendezés miatt, meg időhiány, és lassú letöltés miatt.
Adélról: rengeteget szeret szopizni, alig tudom betartani a normalitás szabályait (3 óráról ne is beszéljünk!), de éjjel mint a kisangyal, szerencsére. Sokat eszik, sokat alszik, ez igaz, de sokat sír is most már. Időváltozások? Néha úgy érzem nincs oka, hisz épp tisztába tettem, jól lakott, sőt kakilt is. Elalszik, és 20 perc múlva felsír, és a gyomrom összerándul. Máskülönben azt hiszem, nagyon szép tőle, hogy jól szopik, és éjjel szépen alszik, és gyakran nappal is, csak az a napi két nagy sírás ne volna!
Vero.
kóci
 
 


Sziasztok!

Most voltam a dokimnál. A Babánk meghalt. Azt mondta, feltehetően fejlődési rendellenesség volt és emiatt nem tudott tovább fejlődni. Kedden megyek a műtétre. Majd néha benézek a társalgóba, de nem mostanában. Egy kicsit összeszedem magam. 10 hetes volt.

Nektek kívánok nagyon szép és boldog babásodást és remélem hamarosan újra itt leszek!

Pöttöm
pöttöm
 
 


Pöttöm! Nagyon sajnálom.KépKépKép
Írok neked mailt a telefonszámommal, ha van kedved hívj fel. Tudom, most nem pont én vagyok a legalkalmasabb a beszélgetésre, de ha mégis nyugodtan hívj.
Millió puszi

linato
linato
 
 


Sziasztok!

Pöttöm!
Nagyon sajnálom én is, ami a babáddal történt. KépKépKép

Mano!
Sajnos, egyelőre nem tudok többet az oviról, de ha összefutok az ismerősökkel, akkor kifaggatom őket.

Gabi
efgabi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a bíztató és kedves szavakat!
Remélem hamarosan újra itt!!!

Jó babázást és babásodást!
Pöttöm
pöttöm
 
 


Szia Gabi!


Köszi, várom az infókat.


Mano
mano
 
 


Sziasztok,
Gombóc vagyok es fel eve koltoztunk a Torokvesz utra. Van egy 13.5 honapos kisfiam.
Lakik errefele valaki? Szivesen talalkoznek vele. (Pl. Verhalom teri jatszoteren, vagy setak errefele) Kép

Pöttöm,
Nagyon sajnalom! KépKépKép Remelem, hamarosan visszatersz jo hirekkel! Kép

Hol van az a Zsebibaba bolcsode? Nem tudtok jo bolcsit errefele?

Koszi szepen,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok Lányok,

Mi már jó ideje itt lakunk a II. kerületben, de csak most találtam ide. Ráadásul 1 hónap múlva költözünk. Mondjuk elég közel, csak ide a szomszédba (III. ker.- be)

...na ennyit a netezésről, máris felkelt a ded.

sziasztok,

gömb
gombolyu
 
 


Végre egy kis nyugi... Lili éppen apázik Kép

Szóval...jelenleg a Marczibányi tértől egy ugrásra lakunk. Szeretem ezt a környéket, mert közel van minden (piac, Mammut, Millenáris, Műv.központ...) Pl. tegnap sétáltunk a Millenárison, csak hát elég erős szél fújt. Tök jó volt, hogy fedett helyre tudtunk menni, és még a Pom-pom meséi szindarabocskát is megnéztük Kép Ma meg a Marcziban voltunk táncházazni. Szóval ez a minden-egy-helyen kicsit hiányozni fog, de csak sikerül a III. ker-ben is felfedeznem egy-két jó helyet.

A csemetém, Lili, 15 hónapos eleven kis tündér. Szeret homokzni, csúszdázni, hintázni, táncolni, meg mindent, amikor szaladgálhat. Rengeteg energiája van. Egyszerűen nem tudom, honnan szedi. De nagyon imádom.
Na most már befejezem a litániát.

Pöttöm,
Sajnálom, ami a babáddal történt. Kép

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Pöttöm, én is együttérzek veled, épülj fel mielőbb!
Veronika
kóci
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom sokan írtatok nekem. Nagyon köszönöm Mindenkinek!!!

Pöttöm
pöttöm
 
 


Sziasztok lányok!
Hétfőn derült égből villámcsapásként ért az ultrahang vizsgálat eredménye.
A dokim csak annyit mondott: hoppá, itt ketten vannak. Szóval kétpetéjű iker babáim növekednek a pocakomban.Kép

Gabi!

Légyszíves válaszolj nekem egy-két kérdésre.Kép
Neked is ikreid vannak. Milyen volt a terhességed, mikorra voltál kiírva, hol szültél. Érdekelne az AFP eredményed és majd még egy csomó minden. Persze csak ha nem gond.
Nagyon köszönöm.KépKépKép
Most már kezdek magamhoz térni az első megdöbbenésből. Kicsit azért izgulok, de majd csak lesz valahogy.KépKépKép
linato
 
 


Linato,
gratulalok! KépKépKépKép

Hat senki sem lakik ezen a kornyeken? KépKépKép

BrühühüGombóc
gombóc
 
 


Linato!
Gratulálok!KépKép Nagyon vigyázz magatokra!
Hányadik héten vagy? Nekem az első UH 8 hetesen készült, és akkor azt mondta a dokim, hogy a 13. hétig még nem biztos, hogy mindketten megmaradnak, addig ne éljem bele magam. Csak azért írom ezt le, mert nem mindenkinek mondják el, és szerintem jobb tisztában lenni a tényekkel.
A terhességem elején nagyon erős hányingerem volt, de hát ez a dupla adag hcg miatt volt. Ez elmúlt, amikor a dokim tanácsára elkezdtem Elevitet szedni. A következő gond a terhességi cukor volt, ami miatt a 28. héttől diétáznom kellett. Ezektől eltekintve jól telt a várandósság ideje. Nekem az első terhességem császárral végződött, ezért az ikreket is így vártuk. A 33. héten be is kellett feküdnöm a kórházba, mert az ikerterhesség alapból veszélyeztetett. Megbeszéltem a dokival, hogy ha lehet, a 38. hét betöltése után vegye ki a babákat. Így is lett: 2001. július 16-án reggel 9:33 és 9:36-kor születtek meg a fiúk a Kútvölgyi klinikán Mészáros doktornál. Az AFP erdménynek ikreknél nincs jelentősége, mert nem tudják, hogy mi a normális érték. Nekem havonta csinált nagyon alapos UH vizsgálatot, éppen akkor hozták a 4D UH-ot, de az nem sikerült. Viszont végig látszott, hogy egészségesek és fiúk. Az első UH-on azt mondta egy másik doki, hogy kétpetéjűek, később azt mondták, hogy egypetéjűek, de amikor megszülettek, a vérvizsgálat (én Rh- vagyok, emiatt kellett) egyértelműen megállapította, hogy kétpetéjűek (A+ és 0+). A profilomban találsz róluk képet, meg az albumomban is. Bármi egyéb kérdésed van, akkor szívesen válaszolok rá én is, vagy itt a babaneten az ikres topicon a többiek (Babanet Társalgó >> Gyermeknevelés >> Gyermeknevelés >> Ikrek). Kép
Most szervezünk április 25-én délelőttre a Tímár utcai játszótérre egy találkozót, ha van kedved, ott személyesen is megkérdezhetsz mindenkitől mindent. Kép
Mindenkit szeretettel várunk oda! Semmi különleges, csak összejövünk, és kibeszéljük magunkat, amíg a srácok játszanak. Kép

Gabi
efgabi
 
 


Szia Gabi!

Nálunk a kilenc hetes uh-n azt mondta a dokim egy baba. (hüvelyi) Aztán 12 hetesen volt egy vesegörcsöm és a Jánosban csináltak vese uh-t ahol mindent rendben találtak, ezért átküldtek az ottani nőgyógyászhoz.
Ő is csinált uh-t és közölte a babával minden rendben. 13 hetesen elmentem a saját dokimhoz nyaki redő mérésre, amikor kiderült, hogy két pocaklakóm van. Külön burokban, külön méhlepénnyel. Mind a kettőnek meghallgattuk a szívhangját, és láttam mindkettőnek kezeit és lábacskáit is.Kép Nekem azt mondta a doki, hogy Magne B6-ot szedjek. Azért mivel hétfőn megyek vérvételre most pár napig szedem az Elevitet is.Kép
Elvileg szeptember 26-ra vagyok kiírva, de úgy tudom az ikrek előbb szoktak jönni. Mindenképpen be kell előbb feküdni a kórházba? Vagy a cukor miatt óvatosságból? Császár után akkor ikrekkel rutin császár? Mert az első szülésem sima volt, a második császár. A dokinál meg úgy meg voltam lepődve, hogy elfelejtettem megkérdezni.Kép

A talira ha tudok majd megpróbálok elmenni. Az ikres topikot néztem már, de úgy láttam ,már mindenkinek megvannak a babái.

Nekem van két lányom és nagyon nem szertnék heteket kórházban tölteni nélkülük.


Gombóc! Köszönöm szépen.Kép
Mi Hidegkúton lakunk, de majd nyáron néha elnézünk a vérhalom játszótérre.
linato
 
 


Sziasztok!

Mi is a II.ker-ben lakunk,a Kuruclesi úton.
Van egy 2és fél éves kislányom Maya,és júliusban jön a tesó,kisfiú,Maxim.
Dorka!
Mi is gyakran járunk a Szarvas Gábor úti játszótérre,lehet,hogy már láttuk egymást?
Linato!
A 2004 nyári kisbabák topikjában láttam a nevedet,örülök,hogy te is itt laksz a közelben!


A Vérhalom tér tényleg szuper!!!

Nanda
nanda
 
 


Linato, ez aztán a hír! Gratulálok, és el vagyok képedve. Nekem hirtelen úgy tűnik, olyan közel van már az a szeptember. Pedig még előtte lesz tavaszunk és nyarunk.
Most úgy néz ki, talán májusban költözhetünk. Addig it rójuk a köröket a Ferencvárosban, és hétvégente felmegyünk a Vereckére (a férjem szüleihez), és ott is sétálunk egy nagyot. Múlt héten még a gugger hegyre is feltoltuk a Picit.
Veronika
kóci
 
 


Sziasztok!
Jó régen nem írtam már, de elég sok dolog volt mostanában ami miatt nem maradt erre már időm.

Üdv. az újonnan ide tévedőknekKépKépKép!

Pöttöm!
Nagyon sajnálom ami veletek történtKépKépKép! Sok-sok erőt és kitartást nektek!!!!

Gombóc!
Mi nem lakunk messze a Törökvészi úttólKép! Ti ott merre? Mivan közel hozzátok? Csak hogy kicsit be tudjalak tájolniKép!

Gömb!
Szia itt isKép!

Linato!
Szeretettel gratulálok itt is a két pici babyhezKépKépKép! Nagyon vigyázz magatokra!

Nanda!
Merre van a kuruclesi út?

Veronika!
Mivan veletek? Mekkora már a picur? Szépen növöget? Május már nagyon közel van...Kép!

Most szaladok, mert hiv a gyermek.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Linato!

Mi nagyon közel vagyunk egymáshoz, hiszen mi meg Budaligeten lakunk! Kép (Most még Kép) Nem szoktál a templomkerti játszótérre járni? Mi általában ott vagyunk délutánonként, ha van kedved, gyere ki, beszélgethetünk személyesen is! Kép

Gabi

Örülök, hogy átjöttél a másik topikra is! KépKép
efgabi
 
 


Banyóci! Puszi neked itt is.Kép

Gabi! Ha már jobb idő lesz átmegyek a lányokkal a Templomkerti játszóra is és akkor dumcsizhatunk majd.Kép

Veronika! Köszönöm szépen a gratulát.Kép

Nanda! Szia köztünk.Kép Neked már kicsit kevesebb van a baba érkezéséig. Szép a lányod neve és a fiadé is tetszik.Kép
linato
 
 


Huuuúú...hirtelen beindult a topic.
Segítsetek! Nem tud valaki egy szipi-szupi fogdokit a közelben?
köszi,
gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok!
Banyóci!Kép
A Kuruclesi út a Budakeszi úttal párhuzamos,a tűzoltóságtól indul lefelé,és megy tovább be az erdő felé.

Nanda
nanda
 
 


Linato!

Van az ikres topikon más is, aki most várja babáit, pl. Vadvirág és Vali. Épp a babakocsikról szól a diskurzus, meg az első ruhadarabok méretéről. Bár mostanában én is ritkán nézek be, Te azért mehetsz gyakrabban. KépKép

Gabi
efgabi
 
 


Gabi!
Köszi, Vadvirággal és Valival is cseréltem már eszmét. Azért nagyon drága vagy.Kép

Gömb! Én kicsit messzebb lakok, mint te ezért arra nem ismerek dokit.Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
Merre vagy??????

Veronika?????

Gömb!
Bár nem a közelben, de én tudok egy nagyon szuper fogdokitKép. A károly körúton rendel. Ha érdekel, szóljKép!

Nanda!
KösziKép. Azon a részen egyáltalán nem vagyok ismerősKép.

Linato!
Mi újság? Rég nem hallottam rólatok! Remélem minden rendbenKép.

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeketKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Én is a II. kerületben lakom a Törökvész úton az ovi közelében. Van egy 18 hónapos tündéri kislányom Zsófi.

Pöttöm!
Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Sok kitartást és fel a fejjel!

Gombóc, Banyóci!
Ti merre laktok, esetleg találkozhatnánk ha van kedvetek. Mekkorák a gyerkőceitek?

A Vérhalom téri játszóteret én is csak ajánlani tudom mindenkinek. A 11-es és a 91-es busszal is közel van. A 11-ről a Vend u.-nál kell leszállni a 91-es pedig ott tesz le a tér előtt. Minden korosztálynak megvan a játéka, zárt, tehát kutyák napközben biztos nem jönnek be (remélem este sem). Egyébként múlt héten cserélték ki a homokot a homokozókban, így most az is tiszta.

Van játszótér a városmajori templomnál, az sem rossz. Csak kisebb és kevesebb játék van, mint a vérhalomnál.

Ahol még voltunk, azok a máltai játszóterek a III. kerületben. Van a Margitszigettel szemben a Margit-híd és az Árpád-híd között a bicikli út mellett. Nagyon szuper játékok vannak, nem kell kismotort vinni mert ott van, át lehet öltöztetni a gyerekeket illetve megszoptatni, mert van egy kis játszóház. Szóval nézzétek meg!

Ami még nagyon klassz az a Marczibányi téri Művelődési ház. Van itt tücsökzene és iciri-piciri táncház is kicsiknek. Mi tücsökzenére járunk keddenkén. Egyébként a müv.ház mellett is van egy pici játszótér, az is klassz. Tücsökzene után mindig oda megyünk játszani.
Ezen kívül van baba-mama klub kedden 10-12-ig,de ezt inkább rossz idő esetén ajánlom. Nem kell fizetni csak valamilyen gyümölcsöt vinni.

Ami nekem a kérdésem lenne, tudtok-e bölcsit a közelben (lehet a III. kerületben is vagy a XII-ben). Van e infótók jó és rossz, illetve az árakról esetleg telefonszám a bölcsiknek! Mikor kell jelentkezni stb.? Gyorsan kellene, ha tudtok válaszoljatok. Köszi szépen.

Üdvözlettel: Mómóci
momó
 
 


Sziasztok,

Banyóci, Momóci,
Mi a Moricz Gimivel szemben levo kockahazak egyikeben lakunk. (Csak a pontositas miatt. Kép )

En szivesen taliznek Veletek, a Verhalom teri jatszora szoktam ZSombit elvinni (most 14.5 honapos Kép ). Meg nem jar magatol, igy mi vagyunk mindig azok a jatszon, akik a kiscsuszdanal leledzunk, Zsombi kapaszkodik mindket kezembe, nekem meg leszakad a derekam. Aztan ZSombi marekszam gyuri a szajaba a kavicsot, en meg terdelek mellette es mentem, ami mentheto. Kép

Momóci,
a baba mama klubert is fizetni kell a MArcibanyin, talan 200 Ft-ot vagy valami ilyesmit. +gyumolcs. Kép
Bolcsit en is most keresnek ZSombinak, igazabol inkabb valami felnapos jatszohaz kene. Ha megtudsz valamit, irnal? Koszi.

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Momóci!Kép

www.bolcsode.lap.hu
Egyébként a Zalai úti(XII.ker.)bölcsi-ovi-ban,állítólag nagyon jó a bölcsi,aranyos dadusnénik vannak,és ha jó idő van kint alszanak a kicsik.De ugyanitt van egy Bölcsödei Játszóház is ahol te is ott lehetsz a kicsivel,vagy max.3 órára ott is hagyhatod.

Gombóc!Kép
Fent írtam Momócinak a bölcsiről(Zalai út).Ott úgy tudom meg lehet beszélni a félnapos variációt,sőt a heti 3 ill. 2 naposat is.

Puszi Nanda
nanda
 
 


GombócKép, MomóciKép!
Mi fent lakunk a Rózsadomb Center közelében. Ha jól sejtem az egyikőtöktől kb. 2 megállóraKép, a másikótoktól meg kb. 4-reKép lakunk. De ez nem biztos, nem vagyok annyira jártas a környéken. Taliban én is benne vagyokKép. Az én Gyurcim 20 hónapos lesz napokon belül. A Vérhalom téri játszóra már én is nagyon szeretnék eljutni, eddig még nem sikerült. Elmehetnénk együttKép. De ha van hozzá kedvetek, itt magunknál is szivesen látunk Titeket majd valamikorKép. Én is épp most kezedek bölcsi keresésbe.
NandaKép, köszi a linket.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
írj a mail címemre és megbeszélhetünk egy találkozót. Addig is a Vérhalom téren összejöhetünk. Mi délelőttönként járunk általában 11-12.30 között, a nagyhomokozónál szoktunk a legtöbbet tartózkodni. Van egy másik kismama társam, egyidősek a lányaink. Szervezhetünk klubot is valahol, biztos sok megbeszélnivalónk lenne. Esetleg együtt is megnézhetünk bölcsiket.

Üdv. Momóci
momó
 
 


Szia Momóci!
Most olvastam a Szt.Imrés topikban,hogy te is ott szültél.Én júliusban fogok szülni,Bálint Mihálynál,bár Ő már a testvérke lesz.Van egy 2 és fél éves nagy lányom,Maya,de őt a Máv-ban szültem.Kíváncsi lennék milyen volt a szülés,mennyire figyeltek oda rád...stb.
Kérlek írj a címemre,ha van egy kis időd!
nanda77@freemail.hu

köszi,puszi,Nanda
nanda
 
 


Sziasztok,
mi is a Verhalom terre jarunk, altalaban du. 2 utan. Nekunk 11 ora korul nem tul jo, mert akkor alszik ZSombi. Kép
De kulonben rugalmasak vaygunk. KépKépKép

Nanda,
koszi a linket. Egyenlore en valami kozelebbit szeretnek, de ha itt nem talalunk jot, akkor lehet, hogy azt is megnezzuk. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Momóci!
Holnap irok, mert most hulla vagyok. Megbeszélhetünk valamitKép. A közös bölcsikeresésben is benne vagyok, már csak azért is mert egyedül nem igazán jártam sikerrelKép.

Gombóc!
Majd csak összehozzuk valahogyKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Fél éve költöztünk a Hűvösvölgyi útra. (Vadaskerti út közelébe) 9 hónapos kislányommal. Egyenlőre nem találtam a közelben játszóteret, sőt még babakocsis kismamákat sem láttam, pedig napi 2 órát sétálunk a Völgy utca környékén. Nem lakik errefele valaki?

Szilvi
stefi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: