Új privát üzeneted érkezett!

Lányok! Nem tud valaki Békáson vagy a közelben olyan bioboltot vagy biopiacot, ahol friss gyümölcsöket és zöldségeket lehet kapni?
Menta
menta
 
 


Kedves Lányok!

Nagyon köszönöm az infokat!

Kedves BMárti!

Bocsánat, hogy nem írtam vissza eddig, megkaptam az e-mailed, de sajnos nincs netem (egyelôre), a férjem meg nem hajlandó a nevemben írni, mert sok a munkája. Most épp a munkahelyén vagyok, de a két gyerekem itt rendetlenkedik, úgyhogy nem tudok sokat írni. Nagyon szívesen megosztom veled a tapasztalataimat, kérlek hívj fel a 06-20-463-1039-es mobilszámon, vagy küldj sms-t, jó? Elvileg 2 hét múlva költözünk a Forrásligetbe, nagyon klassznak t?nik, csak a kivitelezés lassan halad (úgy kell könyörögni az építésvezetôknek, hogy csinálják már a lakást), meg én az ügyvédi díjat sokalltam (elôször a vételár 0,5 %-át, majd késôbb a 0,25%-át kellett fizetni az ügyvédnek, ami több százezer forintra rúgott esetünkben - a hiteldíjakkal együtt kb. félmilliós pluszköltséggel kellett számolnunk!). A lakópark maga egyébként gyermekeseknek nagyon ideális, belsô park van homokozóval és kövezett utakkal, az egész kerítéssel körbevéve, ahová ki lehet engedni a gyerekeket játszani, biciklizni anélkül, hogy aggódni kéne, nehogy elkószáljanak v. elüsse ôket egy autó. A földszinti lakásokhoz saját használatú kert is tartozik - mi ilyet választottunk, 85 nm kertünk lesz. A lakások beosztása arra koncentrál, hogy viszonylag kis helyen sok lakószobás és egy külön nappalis + 2 fürdôs beosztás valósulhasson meg. A mi lakásunk pl. 80 nm, ahol 1 nappali és 3 kis szoba van. Az udvart kertész gondozza, a közös ktg. 120 Ft/nm lesz. A 20 millió Ft fölötti árú lakásoknál a vevô maga választhatja ki a burkolatokat és a konyhabútort. (a lakás vételárában a konyhabútor benne van) A négyzetméterár 300.000 Ft körül van. No, egész sokat sikerült írnom. Ha van még kérdésed, azt telefonon, vagy sms-ben írd meg légyszi, mert valószín?leg most jó sokáig nem jutok majd nethez.

Ovi ügyben egyébként katasztrofális a helyzet az egész III. kerületben: sehol nem akarták fogadni a nagyfiam, végül az önkormányzat parancsolt rá az egyik (Szér?skert 41.) ovira, hogy fogadja Olivért (a vezetônô nem volt valami kedves). Jövô héten megyek újra beíratni (elôször elküldtek). Kicsi fiamnak ellentétben egybôl találtam közeli bölcsit az Álmos utcában, ahol tök kedvesek voltak, és novembertôl fogadják.

Mindenkinek szép napot kívánok, és még egyszer köszi a segítséget!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok,

Végre elköltöztünk és már internet is van, nem volt egyszerû de most már nagyon jól érezzük itt Békásmegyeren magunkat. A kicsinek úgy néz ki a dr. Gódor Gizella lesz a dokija, csütörtökön megyünk megnézni, nem tudom milyen lesz. Amiben igazán a segítségeteket szeretném kérni hogy ajánljatok nekem egy jó fodrászt a környéken. A régi fodrászom innen kb egy órányira van, a kicsit nem tudom kire hagyni és sokkal kényelmesebb lenne a közelben. Szóval aki tud egy jó fodrászt, aki fiatalos és jól dolgozik annak nagyon megköszönném.
Elõre is köszi Stb

Krisztina nagyon irigyellek hogy ilyen szép helyen laksz. Érezzétek jól magatokat, nekünk a kert nagyon hiányzik.
Stb
 

 
 

A Boglár utca 9?-ben van egy haj-köröm-kozmetikai stúdió. Ott van két fiatal fodrásznõ Csilla és Vali. Én Csillához járok és merem ajánlani.

Bea
bbea
 
 


Sziasztok Lányok!

A segítségeteket szeretném kérni. 57-58nm-es 1+2feles étkezös, erkélyes lakást keresünk Békáson a dunai oldalon. Ha hallotok ilyet szólnátok?
beke@hdsnet.hu

Köszi mindenkinek elöre is

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Krisztina! Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat, pontosan ilyesmitõl tartottam, hogy mondanak egy lakás-árat, aztán jön még az ez meg az, mikor az ember már beleugrott. Nem vagyok ugyan jártas az ügyvédi (és egyéb) díjakban, de az az 500K szerintem hajmeresztõen sok. Kép Azóta jártunk ott, és megnéztük mi is a lakásokat. Nekem a 3 pici szoba és a nagy egyben étkezõ-nappali megoldás nem tetszett. El se tudtam képzelni, hogyan rendezném be. Ráadásul azon is leültem, hogy még azért is fizetni kell, ha a szabad ég alatt akarod az autódat hagyni a lakópark területén. Nálunk végül is lekerül a napirendrõl a költözés kérdése sajnos. Egyelõre úgy néz ki, hogy nem tudunk akkora részletet bevállalni, amekkora az álmaim otthonához szükséges kölcsönnel járna. Pedig olyan jó lett volna! Pontosan azért voltam beleszeretve, amit te is írtál, hogy ott kimehetnek a gyerekek nyugodtan, akár már kicsi korukban is.

Tikk! Eladó lakást (sajna) nem tudok, de nagyon érdekelnének a tapasztalataid. Mi egy pontosan olyan lakásban lakunk, amilyet keresel, de pillanatnyilag úgy tûnik, itt is maradunk. Azért mégis érdekelne, hogy milyenek az árak mostanában, mennyiért lehet eladni egy ilyen lakást körülbelül. A másik, ami foglalkoztat, hogy mennyire térül meg a felújítás. Szeretnék mûanyag ablakokat, de hallottam olyan véleményt, hogy nem éri meg több százezer forintot rákölteni, mert nem növeli a lakás értékét, így ha néhány éven belül eladjuk, akkor ez kidobott pénz. Mondjuk én ezt nem hiszem, de nagyon kíváncsi lennék a véleményedre és a tapasztalataidra.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Ja, és még:

Hédi! Kár, hogy nem gondoltad komolyan... Kép

Menta! Ha találsz a közelben bio-boltot, engem is érdekelne!

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti! A piacon találtam egyet, de elég kicsi a választék. És friss árut nem lehet kapni. Így csak kölest meg vöröslencsét vettem. ég csicseriborsó sem volt. Kép
menta
 
 


Szia Márti,

Komolyan gondoltam,csak nem nagyon kerültem net közelbe + a ruhák nagy többségét elvitte egy barátnõm.

A lakáshelyzetrõl...
l + 2félszobás lakás elég sok eladó van a dunai oldalon,általában 7,4 millió körül van.A felújitottakat 8 millió körül adják.
Ha a közeljövõben elszeretnél költözni,nem érdemes sokat rákölteni.Mi az elõzõ lakásunkat fullra felújítottuk (l+félszobás békási panel),de csak árában lehetett eladni,az akril kád nem nagyon érdekelt senkit.
A mûanyag ablak elég drága,nálunk 6OOeFt-ra jött volna ki,de a akinél már az van dicséri.

Hédi
Hédi
 


Sziasztok!

Menta! Kár, hiszen igazából éppen friss zöldség-gyümölcs kellene a kicsiknek. Kép

Hédi! A nagybátyáméknak van már mûanyag ablakuk, az valami csoda. Könnyen gyorsan le lehet törölni, fele idõ se kell az ablakpucoláshoz. Lég-, por-, és szinte zajmentesen zár, az, hogy szép már csak hab a tortán. Kép Nekik a 3 egyszárnyas és egy nagy (nappali) ablakot 500eFt.-ért cserélték ki, de mi már kaptunk 600 ezer fölötti, és 400eFt-s árajánlatot is, ráadásul abban még redõny is van. Szóval jól körbe kell kérdezni, nagyon különbözõek az árak. Én azért azt remélem, hogy ha az ablakok teljes árát nem is, de legalább 2-300ezret jelent majd, ha eladjuk, hogy új mûanyag ablakok lesznek (?) a lakáson. Ezen kívül megspórolunk egy festetést, gondolom azt se úsznánk meg 100ezer alatt, így meg már szinte a pénzünknél is lennénk.


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!

Ha vanank eladó lakások, akkor valóban 7,5 körül vannak de vannak 9,5ért is, csak azt nem tudom el tudják-e adni.

Amúgy most vannak máshol nagyobb lakások ennyi pénzért, úgyhogy lehet mégsem megyünk Békásra hacsak be nem fut egy nagyon jó ajánlat. Hédi?KépKépKép

Tikk
tikk
 
 


Igen Tikk ?

A lakásunkra gondoltál?

Hédi
Hédi
 


Lányok!

KÖzérdekû: ismét lesz Bababörze a Csobánka téri Közösségi Házban, okt. 12-én, szombaton 9-13 óráig. Forrás: Óbuda c. újság., ill. web.matavnet.hu/bkhouse.

Bodorka
Névtelen
 


Szia Tikk,

Remélem nem sértõdtél meg?

Hédi
hedvig
 
 


Szia Hédi!

Dehogy sértõdtem meg! De már nem aktuális a lakásdolog.Kép
Úgy néz ki képletesen szomszédok leszünk.Kép
Szóval majd ezt a meccset szóban lejátszhatjuk.KépKépKép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok Lányok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nem tudtok itt a környéken egy jó tornatanárt (esetleg callanetics tanárt), ahova érdemes járni? Már nagyon rámférne némi testmozgás, no meg emberek közé is ritkán jutok el...

Köszi:

Bodorka
Bodorka
 


Bodorka!
Sajnos nem tudok, de ha találsz (Callanetics-eset), akor légyszi szólj. Én szoktam videóról csinálni, de még nem látszik. ttól tartok, hogy nem jól csinálom.
Menta
menta
 
 


Menta!

Nekem könyvem van, abból szoktam csinálni a gyakorlatokat. Egy idõben komolyan elhatároztam, hogy kitartok, és tulajdonképpen egész jól ment. De ebben a szürke idõben egyszerûen semmihez nincs kedvem, ezért gondoltam, hogy így próbálom feltuningolni magam.

Bodorka
Bodorka
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Gondolom ti már régóta békáson laktok, mi most költözünk majd oda és jõvõre mennék dolgozni, tanítani. Ismertek nagyon jó általános iskolát, amit ajánlanátok is?

Köszi elõre is!

Tikk
tikk
 
 


Tikk! Hát tudod, mi még egyátalán nem vagyunk iskoláskorúak, de van a Duna felöli oldalon egy ún. Kiserdõ Általános Iskola! Én még csak kívûlrõl láttam, de nagyon tuti. Tényleg egy kis erdõben van és vannak õzikék is és tyúkok szaladgálnak az udvaron! Kép És úgy hallottam egy ismerõsömtõl, aki szintén itt lakik, hogy nagyon jó is maga a suli és tanárok is. Ha majd még itt lakunk, amikor Helena elkezd suliba járni, akkor lehet, hogy majd oda szeretném adni õt! Persze akkor majd jobban utána járok a dolgoknak!Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok,

Az említett iskolába elég nehéz bekerülni békásiaknak,mivel
ez a Keve utcai iskolához tartozik,ami a rómain van.
Felsõbe a Kevébe járnak a gyerekek.Én azért hallottam rosszakat is az iskoláról.

Hédi
Hédi
 


Köszi Mindenkinek!
majd utánanézek!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk,
itt Kalászon is van egy általános iskola (Kalász Suli - ez a neve), egész jónak tûnik a szomszéd gyerkõcök elmondása alapján.

Szila
Szila
 


Kedves BMárti!

Sajnálom, hogy nem jött össze a költözés, de késõbb biztosan jobb lesz a helyzet. Mi már egész jól berendezkedtünk Csillaghegyen, és imádok itt lakni. Nekünk nagyon bejött ez az egybe konyha-nappalis megoldás, de tudom, hogy sokan vannak, akiket az ilyen elrendezés zavar, természetes, hogy különbözõek az igények. Az 500.000 Ft egyébként a teljes járulékos költség volt kb., az ügyvédi díj ebbõl 200.000 Ft alatt volt. (A maradék a hitelügyintézés különbözõ díjai)

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!

Örülök, hogy jól érzitek magatokat Csillaghegyen. Talán egyszer majd nekünk is összejön a költözés! Köszi az infókat.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok,

Van pár eladó téli ruhám,anorák,kabát.Gondoltam hátha vkit érdekel,jövõre.
Mindegyik 86-92 -es méret.

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!

Lehet, hogy nem húzza ki a 80-as anorákunk tavaszig, úgyhogy a 86-os engem már az idénre is érdekel, ha nem túl kislányos. Sõt, 86-os méretben szinte bármi érdekel, ami fiúnak is jó. Mik vannak pontosan, és mennyiért adod õket?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia Márti,

Van egy méregzöld anorákom,86-os,H&M.
2000.-Ft-ra gondoltam,annyiba van nekem is.

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!

Érdekelne az anorák. Van valami elképzelésed arról, hogy hol és hogyan tudnám megnézni, és megvenni, ha tetszik? Mi a Gyûrû utcában lakunk. Elhozod hozzánk, én menjek el hozzátok, vagy találkozzunk valahol mondjuk sétálás közben? Ti melyik oldalon laktok? Más fiúnak is jó 86-os ruháitok nincsenek eladók?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia Márti,

Mi nem ismerjük véletlenül egymást ?Nem szoktatok a Gyûrû utcai máltai játszótérre járni?
Mi szoktunk a kislányommal,Lilinek hívják,most lesz 2 éves.

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!

Nem hiszem, hogy ismernénk egymást. Lacika még csak 13 hónapos, eddig nem nagyon jártunk játszótérre.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Nekem egy kérésem lenne. Nemsokára el szeretnénk költözni egy nagyobb lakásba, és most gyûjtöm az infokat, hogy hová is költözzünk, ami megfizethetõ, és szeretni lehet a környéket. Most Zuglóban lakunk, de a nagyobb lakást már nem tudjuk megfizetni. Igazából és egy plusz két félszobás lakást szeretnék, felújítandót. Jó lenne, ha megírnátok, hogy merre laktok, és arra van-e ilyesmi, amit én keresek. Jó Békáson lakni? Én kb. 9-10 milliót tudok a lakásra fordítani.
Nagyon szépen köszönöm

Gyöngyi
gyongyicser@freemail.hu
Névtelen
 


Szia Gyöngyi,

Én 2 éves korom óta élek Békáson.Szeretek itt élni,szerintem nem különbözik más lakótelepektõl.
Sokan azt mondják,hogy a római vagy a kölesi lakótelep jobb,de szerintem nem érik meg az a pár millió forint különbséget.
A közlekedés jó,üzletekkel is jól elvagyunk látva,jók a játszóterek,közel a Duna.

Nem tudom milyen lakást szeretnétek,de mi lehet,hogy eladjuk mostanság.57nm2,1+2 félszobás,felújított,iskola,rendelõ,óvoda,bölcsi közel.8,5 millióról Ft-ról "indul".

Hédi
Hédi
 


Hédi!

Köszönöm szépen a válaszodat!
Egyenlõre még csak tájékozódom, jövõre megyek vissza dolgozni, és akkor tervezem az új lakást. Elvileg a paraméterek jók, pont egy ilyet szeretnénk. De most sajna nem megy. Pedig már úgy szeretnék egy nagyobb lakást...
Gyöngyi
Névtelen
 


Szia Gyöngyi,

Semmi gond.Ismerõs az érzés,én évek óta szeretnék egy kertes házat.

Márti!Neked mikor lenne jó az overál "megtekintése"?
Hédi
Hédi
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Szerintem is jó hely a Békási lakótelep. Itt a város széle, a budai hegyek felõl jön a finom friss levegõ, mintha nem is Budapesten lennénk. Kép A HÉV 22 perc alatt bevisz a Batthyány térre, és igazán gyakran jár. Max. 5-10 perccel tart tovább beérni a városba, mint a felkapott és marha drága rómairól, és tényleg sokkal olcsóbbak a lakások. 1 + 2fél szobás 57 nm. körüli is sok van (mi is ilyenben lakunk), elég jó az elosztásuk is. Egy lépcsõházban 3 féle elosztású lakás van, és én eddig még csak azt a 3 félét láttam minden házban az egész lakótelepen. Kép

Hédi! Nekünk a hétköznap délelõttök lennének a legalkalmasabbak (bármelyik), mert ebéd után egy nagyobbat alszik Lacika, utána uzsonna, és már rögtön este lesz. Ezért mostanában délután nehezebben mozdulunk, de ha nektek az lenne jobb, akkor azért megoldható.
Nekem is nagy álmom egy kertes ház...

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Gyöngyi!
Nekünk tegnap döntenünk kellett, hogy költözünk-e vagy sem Budatéténybe egy kertes házba és maradunk mert annyira szeretünk itt lakni! Tényleg szinte minden megvan, ami kell, kisgyerekeseknek szerintem totál ideális! Mi is tavaly újítottuk fel a lakásunkat és nagyon-nagyon megszerettem! Most már itt is maradunk min. 3 gyerekig. Talán akkor már könnyebben megválunk a lakásunktól a hely szûke miatt.
Szóval szerintem is ez Budapest legjobb lakótelepe! És viszonylag sok zöld is van!
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Nem is tudtam, hogy van egy ilyen topik, de most nagyon örülök, hogy rátaláltam.
Én is Békáson lakok elõször a hegy felõlin, most meg a duna felõli oldalon. Nagyon szeretek itt lakni. Bár bevallom most egy kicsit beárnyékolódott az örömöm ugyanis ma mire hazaértünk elcsórták a testvérkocsinkat ami a lépcsõházba volt kiláncolva. Totál ki vagyok bukva mennyire tapló emberek is vannak. Most éppen másikat kerestem mikor idetévedtem.
Amúgy idáig még soha semmink nem tûnt el. A Páromnak volt egy igen régi mercije és minden helyzetbõl lelopták róla a csillagot. 2 1/2 éve lakunk itt és azóta soha.
De azért nem árt az elõvigyázatosság a babakocsiból tanulva.
Azért feltszem a profilomba a képet gyerekestül, ha valaki látná a környékan a kocsit kérem szóljon!
Elõre is köszi!!

Vikics

KépKép
vikics
 
 


Még valami! Ha lenne olyan szerencsém, hogy valaki felfigyelne egy ilyen (lehetõleg az én)kocsira. Akkor a különös ismerteõje, hogy ahol a drapp kabátos baba keze van az a fehétr takarólemez hiányzik, illetve az elsõ két kerék közötti összekötõ rúd rozsdamentes ezüsz színû és nem zöld mint a többi része.
A fogólyán meg a kis lift miatt kétoldalt eléggé hiányos a szivacsburkolat.
Hát nem élem bele magamat, de azért örülnék ha meglenne és bapancsolhatnék annak a nyomorult tolvajnak!
Köszi:

Vikics

KépKép
vikics
 
 


BMárti, Menta!

Köszönöm az infokat! Csak még egy kérés: írtok nekem pár utcanevet, hogy mégis merre keresgéljek a térképen?
Köszi
Gyöngyi
Névtelen
 


Sziasztok
Én másfél éve élek Békáson, és szeretek itt élni. Nem mondom, jó lenne egy kertes ház, de a játszóterek itt igazán szépek, és hamar be lehet jutni a belvárosba, ha valaki egy kis nyüzsgést akar, vagy programot keres, ráadásul a HÉV még kisgyerekesek számára is jó közlekedési eszköz.
Viszont két kérdésem lenne:
Létezik itt valamilyen baba-mama klub ? Olyan sok itt a kisgyerekes, csodálnám, ha nem volna rá igény.
A másik kérdésem, van itt valamilyen nyelviskola, és ha van, mik a paraméterei (árak, csoportlétszám, stb.) ?
Elõre is köszi:

Bildiy
Névtelen
 


Sziasztok!

Vikics! Hát, ez tényleg felháborító! Kép Szerintem babakocsit ellopni a bunkóság netovábbja. Kép Mondjuk én soha nem is mertem kinnhagyni a miénket, inkább kerülgetem idebenn. De ez csak azért van, mert a X.-en lakunk, és gyakran van hajléktalan "szállóvendégünk", aki a lift mögé bevackol, és én (finoman szólva) nem nagyon bízok bennük. Volt már olyan, aki rendszeresen oda is végezte a dolgát a lépcsõre. Kép
Nagyon jellegzetes a kocsi, biztosan megismerném, ha látnám. Szerintem már láttam is, mintha a piac sarki pékségnél találkoztunk volna, de az már elég régen volt, és akkor még ezek a babácskák ültek benne. Mondjuk szerintem aki ellopta, nem valószínû, hogy saját használatra lopta el. Szerintem meg se állt vele az elsõ használt-babacucc üzletig. Tényleg, azokat nézted már?
Megkérdezhetem, ki a gyermek házi-orvosotok?

Gyöngyi! Mi a Gyûrû utcában lakunk. A Zemplén Gyõzõ utcáról tudom még, hogy ott is vannak 1 + 2*1/2 szobás lakások, de szerintem még rengeteg helyen.

Bildiy! A Duna felõli oldalon az egészséges rendelõben van baba-mama klub, péntek délelõtt 10 óra körül szoktak ott összejönni a babák-mamák, ha jól tudom. A nyelviskolát nem tudom.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia BMárti!

Nem kizárt, hogy találkoztunk, mert sûrûn mászkáltunk a nyáron, még most is ha tehetnénk. Kép Oda szoktunk menni a Gyûrû utcai máltaira játszani, bár mostanában nem voltunk. Majd tavasszal...
Már rengeteg boltot felhívtam, hogy van-e testvérkocsijuk, mert hát kéne egy másik. És mivel sehol nem volt gyanítom, hogy a miénk sincs ott. Én ha ilyan tahó tolvaj lennék a legelsõ bizóba vinném ami az Árpád híd túloldalán van.
De ott sincs. Kép
Én megvallom õszintén az alúljáros kissebségre gondolok, mert azoknak van kb 1/2 1 éves iker rokonuk valahol budaörsön. Én nekik egymás melletti volt még tavaly. És mellesleg 2 házzal odébb laknak..
A háziorvosunk a Dr Schulteisz Katalín, mert õt választottuk. A védõnõnk meg a Balázs Józsefné. Az a nõ egy tündér!
Ha esetleg valaki a hegy felõl lakik és arra jár megnézhetné nekem, hogy nincs-e a törpike bababolltban, mert az a táv nekünk most maratoni. Kép

Köszi:

Vikics

KépKép
vikics
 
 


Szia Vikics!

Aluljárós kissebség... Kép De ha ennyire ismered õket, akkor meglátnád, ha használnák, nem?

Remélem találkozunk majd a máltain, tavasszal már mi is megyünk! Milyen idõsek a gyerekeid? Írj róluk többet!

Dr. Schulteisz Katalin itt rendel, a Duna felõli oldalon? Miért választottátok õt? Meg vagy vele elégedve? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de nekem nagyon tele vana hócipõm a saját gyermekorvosunkkal, és szeretnék másikat választani. Viszont látatlanban elég nehéz. Kérdeztem a védõnéninket, õ meg azt mondta, hogy a mi gyermekorvosunk a legjobb az itteniek közül. Szívbõl remélem, hogy csak a lojalitás beszélt belõle, mert az nagyon szomorú lenne, ha tényleg az a nõ lenne a legjobb... Kép

Ha holnap is ilyen jó idõ lesz, akkor mi lehet, hogy elsétálunk a SÜBA-ba cipõt nézni Lacikának. A hegy felõli oldalon szoktam menni, mert itt a csillaghegyi rész szinte járhatatlan. Ha elmegyünk, akkor útba fog esni a törpike, és meg tudom kérdezni a kocsit. A testvér kocsi miben különbözik az iker kocsitól? Nagyon járatlan vagyok a témában. Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Én is a III. ker.-ben keresek óvodát a kislányomnak. Idén dec-ben tölti a hármat, de csak 2004. márciusától kellene ovi, mert addig külföldön élünk. Azt nem tudom, hogy ilyen esetben még az idei beíratkozáskor kell õt elõjegyzésbe vetetnem? Egyáltalán, mikor vannak a beíratkozások? Vagy csak jövõ szeptembertõl járhat majd oviba? Most márciusban megyek haza velük, így néhány ovit meg tudnék nézni, ha lehet nem csak nyílt napon. Számomra az ovi légköre a döntõ és az óvónõ személye. Az sem lenne utolsó, hogy közel legyen, mi a Pók u-i lakótelepen lakunk. Ráadásul, hogy ne legyen nagyon egyszerû, olyan ovi kéne, ahová korengedménnyel felvennék szeptembertõl a 2.5 éves fiamat, mert szeretnék munkába állni majd és így egyszerûbb lenne.

Remélem tudtok tanácsot adni!
Köszi
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Vikics! Voltam a MiniManóban, nincs iker vagy testvér kocsijuk benn az üzletben, de azt mondta a pasi, hogy tud eladót, csak nem fér minden el az üzletben. Van egy csomó cetlije, és amire van érdeklõdés, azt bekéri. Persze nem tudtam megmondani, hogy pontosan mit szeretnél, úgyhogy elkértem a telefonszámát (06-20/482-69-36), ha gondolod hívd fel, és beszéld meg vele, hogy pontosan mit szeretnél. Új Hauck típusú ikerkocsit is meghoz, ha kell, 55.050,- Ft.-ért.
Hazafelé meg véletlenül megláttam egy hirdetést, használt Hauck iker kocsi, hasonlóan néz ki, mint a tiétek, kék-fehét pöttyös, 45.000,- Ft.-ért. A telefonszám 06-30-94-01-956. Mondjuk elég ázott cetli volt, nem tudom, aktuális lehet-e még.

Solya! Mi pár éve költöztünk csak Békásra (elõtte én nem is Budapesten éltem), Lacika meg még kicsi, úgyhogy sajnos semmit sem tudok a környékbeli óvodákról.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!
Azért köszi!
Solya
Solya
 


BMárti!

Nagyon köszi a segítséget! Fel fogom hívni a manust. Bár az ellopottat is tõlük vettem és elég taplók voltak. De hát valóaszínûloeg muszály lesz!
Mégegyszer Köszi!!

Vikics

KépKép
vikics
 
 


B Márti!
Most látom, hogy írtál még nekem. Este válaszolok, csak most rohannom kell!
Vikics

KépKép
vikics
 
 


Vikics!

Új manus Kép van a MiniManóban, 4 hónapja csinálja. Tartott nekem egy egész kiselõadást a használt ruha árúsítási elveirõl. Kép Igazán kedves volt, csakhát nem nagyon tudja mifán teremnek a gyerekek! Kép Pl. szörnyûlközve mutatta, hogy EGY (!) anyuka vitte be azt a 20 (!) rugit, amit éppen pakolászott, "hát minek egy gyereknek 20 rugdalózó?!?!". Kép A rugik 3 különbözõ méretûek voltak... Kép Nem egy rutinos, többgyerekes apuka, az már tuti. Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: