Új privát üzeneted érkezett!

Kissnyuszi!

Holnap reggel 10-kor jó nektek???

Erika és Kitta???

Ahol igazából nektek jó, oda megyünk kocsival és visszük a babakocsit...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Én még csak most olvastam el mit írt Sylvie, és már elmúlt 10 óra.
Így már nem tudok menni, de ha délután is megy valaki elkísérném.
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok csajok!!!

Holnap nekünk szuper lenne egy délutáni találkozó...

Mit szóltok hozzá???


Kissnyuszi: Köszönjük a mai sétát, nagyon jól éreztük magunkat... Szívesen csinálunk ilyet máskor is :) Márkó baba a kocsiban is vissza aludt, ami elég hihetetlennek tűnt - remélem a gyümölcs teszi ;)
Dani nagyon drága!!! Amikor pedig mosolyog.... Hát, az egy csoda ;)

Sylvie
sylvie26
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekünk is jó a holnap délután! Mikor és hol? Esetleg megint a Jókai?

Syivie mi is nagyon jól éreztük magunkat ma, tök jó volt veletek sétálni! (a fagyi is nagyon jó volt) Mehetünk máskor is!
A fiúkra is milyen jó hatással volt a séta. Dani is aludt ebéd után még vagy két órát. (én csak 1-et)
Márkó olyan kis aranyos, milyen érdeklődő szemekkel tud nézni!

Képzeld a férjem mesélte este, hogy látott délután egy aranyos kisbabát az Építésügyi Irodán a szüleivel. Nem ti voltatok?

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia Orsi!

Hááát, lehet, hogy mi voltunk azok :) 4 után voltunk bent...

A Jókai nekünk tökéletes... Kettő körül??? Daninak milyen a napirendje?? Márkó baba nem igen alszik, csak séta közben, úgyhogy nekünk teljesen mindegy, mi tudunk alkalmazkodni ;)

Jó éjt mindenkinek!!!

Sylvie
sylvie26
 
 


Nekünk jó!

Akkor a Jókain holnap 2-kor az újságos előtt! (OTP mellett) Erika, Kitta, Nyulcsi ti nem jöttök?

Jó éjszakát!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia csajok,

ha minden ok, ott leszünk mi is!
Csenge 10 percenként sír a kiságyban... kivagyok.
Holnap hajnalban vénásan fogom benyomni a koffeint a szervezetembe!!!
Ja, és 9 körül jön a védőnő... hurráááá, most még rendet is kell rakjak...

jó éjt (bár, szerintem ti már rég alszotok... :lol: )

Kitta
kitta
 
 


Hello!

Okszi, akkor kettőkor ott leszünk!!!

Reméljük, hogy többen is csatlakoztok ;)

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Sajnos nekem ezek az időpontok nem jók, pedig szívesen csatlakoztam volna. De a Krisztike ilyenkor alszik. Ő már nehezebben fárad el, kb. ilyenkorra, és alszik legalább háromig, félnégyig.
Én csak ezután tudnék menni, de gondolom az meg nektek nem jó.
Nekem ezenkívül a délelőtt 10 óra körüli időpont lenne jó.
Sajnos ez van.
Azért jó sétát nektek.
:D
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Mostanában nem ír senki ide?

Erika
eileenerika
 
 


Szisztok,

hol van mindenki??
Nálunk pár napja felborult az eddigi napirend... eddig de. fél 11-11 körül aludt Csenge, most van, h csak délután egy keveset (mint ma :? ), vagy pedig szinte csak enni kel fel (mint tegnap).
van, h 1-2 körül alszik, de ma fél 4-ig nxyafi volt, aztán jött egy 1órás szundi... szo, így nekem elég nehéz időpontot mondani, mikor mennénk sétálni, úgyhogy, inkább mikor indulnánk, körbetelefonálok, ki ér rá akkor. Asszem, ez lesz a legokosabb.
most mennem kell, vár a konyha...

Kitta
kitta
 
 


Szia Kitta!

Örülök, hogy írtál, már megijedtem, hogy többé nem írtok, és így egymagamnak fogok írogatni.
Ez a napirend felborulás előfordul még nálunk is, a múltkor Krisztike felkelt reggel, bekapcsoltam neki a mesét, és én még visszafeküdtem, mire felkeltem dél volt, és ő is visszaaludt, tehát már a délutáni alvása is megvolt, ami nagyon durva, de hát ez van. Lehet, hogy az időjárás is közrejátszik, biztos rájuk is kihat.
Máskor meg nem alszik semmit délután. De azért általában alszik rendesen, csak néha-néha vannak ilyen dolgok.
Most mennyi idős Csenge?
Na megyek mostmár én is.
A többieknek üzenem: írjatok , mi van veletek?
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is meg vagyunk. Dani már megint a fogával szenved. Úgy néz ki, hogy jön a két metszőfoga is. Sehogy sem jó neki csak ha a kezemben cipelem egész nap! (és éjszaka) Remélem, hogy pár napon belül kibújik.

Sylvie mi volt az UH? Rendben találtak mindent? Képzeld el kedden mikor elváltunk, még vissza mentem az Erzsébet-ligetbe a sport napra, mert a férjem mondta, hogy nagyon várnak a volt kollégáim! Este 1/2 8-kor mentünk végül haza. Tök jó volt egy kicsit beszélgetni velük. Dani először megijedt a sok embertől és a hangzavartó, de aztán már vigyorgott mindenkire.

Dani napirendje is már sokszor változott, mostanában hajnali 5-6 között ébred. 2 hónapja még simán aludt 7-8 óráig. Reménykedem, hogy egy pár héten belül változik a helyzet pozitív irányba!

Jövő héten a péntek (megint suli) kivételével nekünk bármikor jó sétálni. Ha van kedvetek szóljatok!

Jó éjszakát!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Fél kezes vagyok, és amit előbb írtam, a finish előtt elszállt :evil: :?

Erika: én is szeretem a délelőtti alvásokat :lol: néha Csengével összebújva, néha egyedül :D
Ő most volt kedden 6 hetes.
Asszem, nálunk inkább a pocakfájáson múlik, csúszik-e az alvás, vagy sem. De nagyon bízom abban, hogy mostmár hamarosan túlleszünk rajta.

Orsi: szegény Danikád, biztosan nagyon fáj neki! a hűtőrágóka nem csillapítja neki a fájdalmat?
Múlt szombaton mi is elsétáltunk Erzsébetliget felé, de mi nem mentünk be a muriba, mert túl nagy volt a zaj és a tömeg is, nem akartam, h Csenge felébredjen. Viszont láttam ott egy jó kis játszóteret az egyik panel előtt.

Szylvie: ti hogy vagytok?

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!!!

Elnézést az eltűnésért... Szerdán délután derült ki hogy péntek estére át kell költöznünk az új házunkba :roll:
Ami persze nem baj, csak éppen még ki sem volt takarítva az építkezés befejezése után... És az összecsomagolás...

Teljesen kiborultam először, de aztán minden szépen megoldódott... Tesókáim két napot kihagytak a suliból és így sikerült az én nem-alvós Márkóm mellett kitakarítani és összecsomagolni...

Sajna mi még nem aludhatunk ott, mert csak hétfőn lesz bevezetve a házba a víz - és ennek következményeként fűtés is csak akkor lesz... Addig pedig anyuéknál töltjük az éjszakát, nappalonként pedig csinosítjuk az új házikót és a környékét :D

De Márkó előtt le a kalappal, nagyon jól bírta ezt a három napos rohanást... :lol:

Kitta: Tökéletesen együtt érzek veled, Márkó baba is kb 5 hetes korától ezt játssza... De az éjszakáink nagyon jók, úgyhogy nem nagyon szólok egy szót sem... Tegnap például 5.15-ig aludt este 8-tól :lol: Alig akartam hinni a szememnek :P

Orsi: Azt nem csodálom, hogy Dani először megijedt a nagy murit látva és hallva :P Elég jó volt a hangulat 8) De gondolom élvezte, ahogyan körberajongják a kis mosolygós pofiját :D
Szívből drukkolunk, hogy minél előbb kibújjon a kis fogacskája... Nem próbáltátok a homeopátis golyócskákat??? Állítólag fogzás esetén is nagyon hasznos... És van valami kence is amivel az ínyét kell bekenni... Ha kell akkor valamelyik baba újságban meg tudom keresni a nevét... Bár lehet hogy már túl vagytok rajta...

Erika: Hűűű... Én azt hittem hogy akkora korára már beáll az alvásuk... :wink: Akkor inkább erre készülök fel én is :)
Hogy van a kis pocaklakó? Hogy érzed magad? Krisztikét próbáljátok felkészíteni a tesó érkezésére???

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Jövő héten már ráérünk talizni veletek - ha nektek is jó :lol:

Sylvie
sylvie26
 
 


Wow... Most látom hogy mennyit írtam :)

Na ezt próbáljátok utánam csinálni!!! :wink:

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél zajlik az élet. Most nálunk is. Ugyanis ma anyósom eltörte a bokáját, és feküdnie kell egész nap. Én meg meg akartam kérni, hogy szerda délelőtt vigyázzon Krisztikére, mert dokihoz kell mennem. Hát most nem fog tudni vigyázni rá.
Szerintem akkor anyukámhoz kell átvinni, mert oda nem cipelhetem magammal. Még csak most kell majd mennem a legtöbb helyre: EKG, fogászat, háziorvos, nőgyógyász.

Sylvie: tulajdonképpen az alvása beállt már Krisztikének, csak nagyon ritkán van egy-egy ilyen nap, amikor másképp alakulnak a dolgok. Ma például vendégségben voltunk, ezért nem aludt délután semmit. Most úgy alszik , mint a bunda. Ilyenkor szokott reggel kicsit tovább aludni. De átlagban félnyolc körül kel.

A pocaklakó biztos jól van, mert nem adja jelét annak hogy ne lenne jól, a Krisztikének szoktuk mondogatni a kistesót, de szerintem még nem igazán tudja mi is az.
Majd megtudja, de biztos, hogy örülni fog neki, mert szereti más gyerekek társaságát, nagyon barátságos mindenkivel.

A fogzáshoz, és a hasfájáshoz sem tudok nagyon hozzászólni, mert szerencsére nekünk egyik sem okozott problémát. Amikor jött a foga egy két nyűgösebb éjszakája volt, de az is csak pár felébredést jelentett, a hasa pedig egyáltalán nem fájt.
Ilyen szempontból nagy mázlista vagyok.
Ma viszont a vendégségben akkorát esett, hogy még a házigazda is bepánikolt, én már nem annyira , mint régen, mert kezdek hozzászokni, ha ehhez egyáltalán hozzá lehet.
Na mostmár zárom soraim, megyek aludni.
Én is jó hétvégét kívánok mindenkinek.
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Szia csajok,
hol vagytok??

Orsi:
sajnálom, hogy tegnap nem értetek rá. Ma ha megyünk, (még nem tom, mikor), megint csörgök, hátha... :lol:
Hogy van a kis nyuszikád??

Erika: tegnap hívtalak, de nem vetted fel :(
anyósnak jobbulást!!
Tényleg mázlisták vagytok, se pocifájás, se fogzáskor, csak 1-1 éccaka!!
Pocaklakó mennyi idős most??? :lol:
ha jól emllékszem, priviben írtad, hogy ismered az egyik szomszédomat. Melyiket???

Szylvie: óó, én kis butus, téged nem hívtalak fel tegnap, pedig lehet, nektek jó lett volna... :?

Kitta
kitta
 
 


dobok egy friss képet:


Kép séta előtt

Kitta
kitta
 
 


Szia Kitta!
Most legalább tudom ki keresett. Bocsi , csak mindig lehalkítom a telefonom, aztán meg nem hallom ha keresnek.
A pocaklakó most 16 hetes. Holnap reggel megyek dokihoz, aztán nemsokára ultrahangra, és talán már megmondja fiú-e vagy lány?
Én a Dudás Krisztinára mondtam, hogy ismerem, aki mellettetek lakik.
Ez a kép amit felraktál olyan cuki. Én még mindig nem tudok felrakni képet.
A többiekkel mi a helyzet? Úgy eltűnt mindenki.
Na megyek, jó éjszakát nektek, és a többieknek is.
Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Szia Erika,

mentsd el a számom :)
Akkor AFP is most lesz?? Mit szeretnétek?? Kisfiút?? Kislányt??
Hűű, ez a Krisztina szomszéd sajnos minket nagyon utál...pedig mi nem csináltunk semmit. csak ide költöztünk.
Ha jól emlékszem, azért nem tudsz képet feltenni, mert nem tudod tömöríteni, igaz?? amikor megnyitsz a gépen egy fotót, ott lász valahol olyat, hogy kép szerkesztése??
Ha nem, küldd át a képeket nekem e-mailban, tömörítem, és visszaküldöm, így fel tudod tenni.

Orsi, hová tűntél?? Voltatok a Váci úton a Zepter-ben azon a lámpás izén?? mi még nem. Bár, Jocit annyira nem is érdekli. :?

Sylvie: olyan jó lett volna talizni, ha időben észreveszem, h kerestél :(
majd legközelebb...

Kitta
kitta
 
 


Szia Kitta!

Oké elmentem a számod, köszi, hogy üzentél.
Igen az AFP volt tegnap, szerdán meg a magánrendelőjébe mentem a nőgyógyászomnak. Én kislányt szeretnék, de a párom például fiút. De igazából mindkettőnek örülni fogok.
Egyszer mesélte az a Krisztina, hogy a szomszédjuk, vagyis ezek szerint Ti, rájuk építettétek a teraszt, és ő bírósághoz akart fordulni, de aztán mégsem tette. De végül is nem ti voltatok, hanem a főbérlő, nem? Egyébként tök mindegy , az a lány eléggé furcsa szerzet. Nem is tartom vele a kapcsolatot. Mikor először láttam őt azt hittem huszonegynéhány éves, és kiderült, hogy 37. Már ez is fura volt. Meg ahogy a férjével él. Egyik Olaszországban, a másik itt. Milyen élet ez?
Na mindegy, ne is foglalkozz vele, hagy utálkozzon, az ő baja.
Megpróbálok képet küldeni neked. Hátha sikerül. Mostmár tényleg kéne talizni valamikor.
Most zárom soraim,
üdvözlök mindenkit.
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok Lányok!


Nem igazán tudok beszámolni a baba úszásról, mivel sajnos elakadtunk a Csatornázási Műveknél és nem sikerült időben odaérnünk :( Pedig már annyira vártam... De ami késik, nem múlik, majd kedden mindent bepótolunk...

Orsi: köszi a teás ötletet :) Abból a teából legalább két decit megiszik egy nap!!! Annyira örülök neki... Végre egy kicsit mással is le lehet foglalni, nem csak a cicivel :)

Egyébként megint jó volt a séta, örülök, hogy végre Kittával is sikerült megismerkedni... Remélem, hogy jövő héten Erika veled is sikerült a tali... :)

A baba masszázsra kár volt annyira sietnünk... Megint végig ordította az egészet. Nem volt kellemetlen, ne gondoljátok ;) Már megint az én kis csöppségem volt az egyetlen, aki torka szakadtából üvöltött... :) De ez volt az utolsó alkalom - és büszkén vette át az első oklevelét a baba masszázs teljesítéséről :)

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Kitta: átment a kép, amit küldtem? :D

Sylvie:Én is remélem, hogy már talizunk végre. Nektek mikor lenne jó? :D

Orsi: Ti hogy vagytok mostanában? :D

Nyulcsi nektek sem válaszolt? Nem tudjátok mi lehet vele?

Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek.
Erika
eileenerika
 
 


Szia Erika!

Nekünk a jövő héten elvileg a hétfő megfelelő lenne... Krisztike mikor alszik??? Márkó nem alvása miatt mi szuperul tudunk alkalmazkodni :)
Ha a hétfő nem megfelelő, akkor még a szerda is jó lenne!!!


Nyulcsiról személy szerint nem tudok semmit... Bár én privit nem írtam neki... Remélem, hogy jól vannak a kis pocaklakóval...

Sylvie
sylvie26
 
 


A hétfő nekem is jónak tűnik, de kb. 12.00. körül. Mert 10.30-ra az Árkádnál kell lennem, de az csak fél óra, meg a visszaút. Tehát kb. délben ráérek.
A szerda is jónak tűnik. :D
eileenerika
 
 


Erika!

Meg van a számod és majd holnap írok egy üzit, hogy jó-e nekünk a 12 körüli időpont... Márkónak ma megint nincs valami szupi napja, sajna még mindig szorgalmasan folytatja a nem alvását. Már arra is gondoltam hogy lehet hogy a fogacskája nő, mert annyira nyáladzik és elég fehér a kis ínye alul. De nem tudom, hogy három hónaposan erre lenne e valamennyi esély...

Szóval holnap mindenképpen jelentkezünk délelőtt!

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Sylvie!
Várom az üzid, Krisztikének sincs túl jó napja, egész nap hiszti van, sokszor sír, lehet, hogy kicsit meg is van fázva, amit azért gondolok, mert folyik az orra. De más baja nincs.
Szerintem Márkónak simán jöhet a foga, mert én hallottam már olyat, hogy ilyen korán jött. De ki tudja?!

Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Sylvie örülök, hogy használt a tea, Daninak is az a kedvence. Szerintem simán lehet, hogy Márkónak is kezd jönni a foga. Nálunk is a nyáladzás 3 hónapos kora körül kezdődött. Kibújni meg csak 7 hósan bújt. A nyáladzást a chamomilla valamennyire enyhítette.
Meg az újra húzhatos fogkefe tetszett neki, hogy dörzsöli az ínyét.

Erika, Krisztike mennyit alszik napközben?

Mi is szívesen sétálnánk a jövő héten veletek! A péntek kivételével bármikor jó.
Én már kezdek egy kicsit depressziós lenni. Nincs valami jó ötletetek ellene?

Kitta, majd ha találkozunk elmesélem hogy jártunk a biolámpával! A múltkor elfelejtettem.

Képzeljétek Dani csütörtökön 2-szer is felült! Azóta egyszer sem.

Mindenkinek jó éjszakát!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia Orsi!

A Krisztike kb . két órát alszik délután. Nagyon ritkán hármat, van hogy semmit.

Szerdán dél körül séta??? Ha valakinek van kedve, írjon.

Erika
eileenerika
 
 


Szia Erika!

Nekünk jó a szerda dél! Hol találkozzunk?

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia Csajok,

mi sajna nem tudunk menni sétizni, anyuéknál maradt a babakocsi, csak holnap este hozza haza Joci...

Drukkoljatok, csütörtökön oltást kap a kicsilányom... parázok!!!

Orsi: már akatram kérdezni, hogy voltatok-e a lámpás bigyón, várom a sztorit!!

Erika: igen, meg kaptam a képeket, csak még időm nem volt, hogy megcsináljam. Hosszú 7végén voltunk anyuéknál... TRem. holnap lesz már rá időm.

SYlvie: ezek szerint nem is viszed többet Márkót babamasszázsra
??

Kitta
kitta
 
 


Szia Orsi!
Szerintem ott, ahol a múltkor, a Galgahévíz és Újszász sarkán.
Ha neked is jó. Én délben ott leszek.
Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Nekünk sajna a mai nap nem jó... Apa jön fel Kecskemétről unokázni és itt is ebédel velünk...

Kitta: a babamasszázs összesen négy alkalmomból áll és az utolsó kettőnél ordította végig az egészet :) De kaptunk egy kis könyvet, hogy hogyan jönnek a mozdulatok egymás után... Úgyhogy majd itthon azért gyakoroljuk, mert például a talpát és a lábát nagyon szereti ;)

Tegnap megvolt az első babaúszás! Annyira büszke vagyok rá!!! Nagyon ügyi volt. Bár fél óra után már nagyon elkezdett fázni, úgyhogy majd lassanként szoktatjuk!!!

Szép napot!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sylvie: masszázs: áá, már értem!! Azt hittem, az olyan progi, amire akár mikor lehet menni :oops:
babaúszás: jajj, de kis cuki lehetett!! köv. hónaptól megyünk mi is :lol:
Végül hol vettél neki az úszáshoz pellust??
a víz hány fokos volt??

Kitta
kitta
 
 


Erika, ott leszünk!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Kitta!

Mindenképpen próbáljátok ki... Ha nem tetszik neki, akkor max nem hordjátok... De ha igen, akkor egy nagyon jó program!!! Márkóval még ki sem értünk az usziból és már nagyban durmolt is!!! :)

31,5 fokos a víz... Márkó már fél óra bent lét után fázott... Bár itthon még a 36 fokos vízben pancsizik. Majd megpróbálom egy kicsit lentebb venni neki, hogy megszokja.

A DM-ben vettem neki pelust, ott a legkisebb 4 kg-os... Máshol nem találtam rá valót, csak nagyobbat.

Sylvie
sylvie26
 
 


Így pancsizunk :)

Kép

Sylvie
sylvie26
 
 


Erika, holnap délelőtt tudom majd megírni, hogy mi kell a bejelentkezéshez!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Sylvie: nagyon cuki a kép rólatok!!
Menni fogunk, amint betölti a 3 hónapot, addigra Márkó már kis úszóbajnok lesz :lol:
Mehetünk majd együtt is :D

Holnap dobok kör-sms-t, mielőtt sétálni indulunk, hátha jó lesz az időpont nektek is! Bár, nem tom, hogy fogja magát érezni oltás után.

Jó éjt mindenkinek!!

Kitta
kitta
 
 


Erika,

még most gyorsba megszerkesztzem a képeid, s még ma jövök velük :)

Kitta
kitta
 
 


Kép Krisztike másfél éves

Kép

Kitta
kitta
 
 


Erika: Krisztike kis huncut ezeken a képeken :lol:

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Kitta: Nagyon meglepődtem mikor beléptem az oldalra, hogy ki ez az ismerős baba. Köszönöm, hogy megcsináltad, és felraktad a képet, nagyon rendes tőled.

Orsi: Köszi, hogy megnézed, hogy mi kell a bejelentkezéshez, meg a egyedülállóság visszavonását is kérdezd meg légyszi.
Köszi.

Jó éjszakát!

Erika
eileenerika
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Erika írtam privit!
Krisztike hogy van? Hadsznált neki az orcsepp és a krém?

Silviy Márkó milyen nagynak látszik a képen, mint egy komoly fiatalember!

Nincs kedvetek ma sétálni? Holnaptól jön a rossz idő!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia Orsi!

Én még csak nemrég jöttem haza, háziorvosnál voltam, kértem beutalót kardiológiára. Utána sztk-ba mentem időpontot kérni a kardiológiára, voltam még OTP-ben , postán, gyógyszertárban , közértben stb. , de gyerek nélkül. Úgy vettem észre, mintha jobb lenne az orrcsepptől a helyzet, most végigaludta az éjszakát. A krém is mintha szebbé tette volna egy picivel a bőrét. De elég büdös az a krém, egy kicsit az ecetre emlékeztet. De nem az a lényeg, hanem, hogy hasson.
Sétálni ma már nem tudom, hogy megyünk-e. Mert most alszik. Mire felkel nem tudom mennyi lesz az idő. Hátha holnap még lehet menni: :D
Még egyszer köszi, a segítséget, amit priviben írtál. Én is írtam vissza neked.
Most már megyek, egy kicsit én is lepihenek.
Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok lányok!!!

Kitta: reméljük, hogy Márkó babának továbbra is fog tetszeni az úszás és akkor nyugodtan mehetünk együtt is! Nagyon tetszett az uszi is és a csajszi is, aki megmutatta, hogy mit és hogyan kell csinálni. Nagyon kedves a babákkal!!! :)

Orsi: hát igen, már így három hónapos korában már tényleg olyan mint egy nagyfiú ;) Én is mindig csodálkozom rajta, hogy milyen nagy lett!!! De gondolom ezt nem kell részleteznem :)

Erika: milyen kis huncut lányod van!!! Nagyon édes!!! Gondolom élőben még jobban levenne a lábamról ;)

Mi is most értünk haza, hasonló dolgokat intéztünk, mint az Erika - kivéve a kórházat... Márkó még mindig alszik - ami elég hihetetlen, mert megállt a babakocsi ;)

Holnap nekünk is oltás van... :(

Kitta: Csenge hogy vészellte át az oltást??? Nekem Márkó az első hónapos után nagyon sokat aludt...

Holnap ráérünk ha valakinek megfelel az időpont, bár lehet hogy az idő nem lesz a legmegfelelőbb... :(

Jó pihit mindenkinek!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sylvie: Örülök, h így bevált az uszi Nektek, és az is, aki tartja. Az oltásnál volt nagy sírás... de még az én szemem is bekönnyezett :oops: a dokinéni úgy döfte bele a tűt...jajj, szörnyű volt. Ráadásul 2-t kapott, így mindkét combjába...

Erika: ha gondolod, küldhetsz még képeket, szívesen megcsinálom Neked!!
Hogy vagytok? És a kis pocilakó???

Orsi: Nálatok mi a helyzet?? Hogy van Dani? Fáj még a foga??

Mi a mai sétát oltás után megoldottuk, Csenge mire a kapuhoz értünk, bealudt, így elsétáltam pár sarokkal lejjebb a CBA-ba. Bár, nem volt nagy alvás, mert hazafelé bementünk a gyógyszertárba, ott felébredt, és nagyon nyűgös azóta. Bár, most megint alszik.
Képzeljétek, tegnap végigaludta az éjszakát!! ESte 9 körül lefeküdt, és csak reggel fél 5-kor kelt fel. És előző éjjel is csak 1szer kelt fel.Persze, tegnap meg szinte semmit nem aludt nap közben, úgy fájt a hasa. :evil:

Ami szintén nem jó, a popiját kicsípte a kaka, tiszta vörös... dokinéni azt mondja, valszínűleg valami baci vagy mi van benne, így kaptunk újabb popsikrémet (ez már a 4-ik) , és sokat kell pucéron lennie, hogy szellőzzön. Amúgy, ez most jött ki 2 napja, hogy éjjel végig aludt. :cry:

Holnap ha jó idő lesz, megyünk mi is sétizni.
Kinek hány órakkor jó??

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Krisztike az életben is olyan kis édes mint a képeken!

Sajnos, mi holnap nem tudunk sétálni menni, mert megint suliba kell mennem!

Erika írtam privit!
Mikor mész a kardiológiára? Nekünk is az az ecetszagú krémünk van.

Daninak végre kijött a két felső foga is (már csak 16 van hátra), úgyhogy most megint alszik éjszaka! Kiváncsi vagyok mikor jön a következő!

Sajnálom, hogy ilyen nehezen viselik a babáitok az oltást! Danit csak az első viselte meg és akkor is inkább az, hogy lefogták. A múltkorinál már egyáltalán nem sírt, pedig mind a két lábába kapott.

Remélem Csengének hamar meggyógyul a popója. Szegénykének biztos fájhat!

Holnapra jó sétát nektek!

Orsi
kissnyuszi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: