Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

Képzeljétek most már mocorog a pocaklakóm. Azt sajna még nem tudjuk,hogy fiú e vagy lány,de remélem a következő uh-n már ezt is meg tudják mondani. Eddig minden vizsgálati eredmény jó lett.

Gabi: Betti már ilyen ügyes?! Réka meg lassan utolér bennünket fogzásban :-))))) nekünk már csak az utolsó 4 fognak kell kibújnia.

puszi mindenkinek
juji
juji
 
 


Sziasztok lányok Kép
Gabi!
Akkor nem is aggódom már a diszlexia miatt Kép Egyébként nálunk a kapaszkodva felállás már megy. Bence is menni fog suliba jövőre. Te hova iratod be Bettit? Én kicsit elveszett vagyok. Nem igen tetszenek az itteni iskolák, de Csepel kissé messze van. Bár...
Juji!
Hű de jó dolog is a várakozás Kép És te merre laksz?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok! Régen nem néztem ide, most látom, hogy azért vagyunk páran szigethalmiak. Én 26 éves és 17 hetes terhes vagyok. A jövő héten tudom meg az AFP-nk eredményét. Kicsit izgulok miatta, de ahogy informálódom egész terhesség végéig lehet izgulni az aktuális vizsgálatok miatt. Mellette elkezdtem én is egy másoddiplomás képzést a BGF-en, kereskedelmi közgazdásznak, ha bírom majd a gyerkőc mellett a kiképzést...!
goldenret
 
 

 
 

Most látom, kérdezitek, hogy szhalmon belül hol lakom. A Deák utcában (Sportból nyílik). És másfél éve költöztünk ki Bp-ről. És Ti?
goldenret
 
 


Szai Goldenret!
Nem csak terhesség alatt lehet izgulni az aktuális vizsgálatok miatt. Ha megszületik a baba akkor aggodsz az oltások miatt, az első nátha miatt.... ovi, iskola, lányok/fiúk.... Amíg csak élsz. De így szép az élet, nem???
Ja, nekem rossz volt az AFP-m és mégis teljesen egészséges babám van Kép
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

Hát hajni igazad van,mert egész életedben aggódhatsz a gyerekeid miatt,na de ez így van rendjén.
Goldenret:mi a szabadkai úton lakunk a HÉV felé, és 1 éve költöztünk ide bp-ről. Én most a 21. hétben járok,eléggé rosszul viselem még mindig a terhességet(hányinger),és most fogok menni terheléses cukorra. Te hol fogsz szülni?

juji
juji
 
 


Sziasztok!

Mi egy éve költöztünk Szigethalomra (de a telefonvonalat csak most vezették be néhány hete - végre).
Két lányom van: a nagyobbik (Nóra) februárban lesz 3 éves, a kisebbik (Réka) 16 hónapos.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Juji, a Szent Imre (Tétényi)kórházban fogok szülni, barátaink ajánlása alapján. És Te?
goldenret
 
 


Voltatok hétvégén a bababörzén vagy úgy egyáltalán voltatok már? Eszméletlen milyen tömeg volt, de azért sikerült vásárolgatnom -tapasztalt segítséggel persze- mert azt sem tudtam, hogy mit/mekkorát/stb. kell beszereznem. Ti hol vásároltok? És tényleg kell minden ami ezen a honlapon kezdőmotyónak össze van gyűjtve?
goldenret
 
 


sziasztok

goldenret:akkor egy helyen fogunk szülni,de jó!!!!!! Nekem a dokim most ment át oda a budai honvédből,a szent imrébe. Én nem voltam börzén,mert most nem igazán bírtam volna ki szerinem a nagy tömeget,de talán jövőre eljutok oda is. Mi állt. a megatoys-ban szoktunk (kenguru gold üzletében) vásárolni ruhákat, v a tescoban.

zsuszo:üdv. itt a szigethalmiak között,ti merre fele laktok?

Gabi: hogy vagytok? mi van veletek? Réka és a többiek? suli?

sziasztok juji
juji
 
 


De jó Juji, hogy egy helyen fogunk szülni!!! Akkor megbeszélhetjük a vizsgálatokat és a látott/ hallott tapasztalatokat. A mail címem: goldenret@freemail.hu Kép
goldenret
 
 


Sziasztok!
Mi áprilisban költöztünk halomra, van egy 8 és fél hónapos kislányunk, Boginak hívják.
Azt hallottam a védőnőtől, hogy van egy új játszótér Szigethalmon. Volt már ott valaki, vagy hallottatok róla?
Teca
wteca
 
 


sziasztok

goldenret: oksi,bár én a kórházban eddig egyszer voltam uh-n,mert ide a gyártelepi rendelőbe szoktam menni vérvételre,mert ez közelebb van. 2hét múlva megyek terheléses cukorra, meg a kórházba ismét uh-ra. Neked ki a dokid?

wteca: üdv. közöttünk,merre fele laktok? Én még nem hallottam az új játszótérről,de érdekelne,hogy merre fele van.
juji
 
 


Sziasztok!

juji: Mi a Klapka utcában lakunk, a Széchenyi utca mögötti új építésu részen.

wteca: Ez a játszótér dolog engem is nagyon érdekelne, nem hallottam még róla. Ha megtudod, hogy merre van, légyszi írd meg!

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


De jó, hogy ennyien összejöttünk szigethalmi kismamák! Kép

Juji: én is egyszer voltam uh-n és az AFP vérvételen a kórházban. Továbbá egyszer a gyártelepi rendelőben vérvételen és vizeletvizsgálaton. A kérdésedre válaszolva, Dr. Urbán Mártához járok a magánrendelésére. Te? Ritka a nő szülész-nőgyógyász, de valahogy nekem mindig is fura volt, hogy egy férfi magyarázza meg, hogy mit is kell érezzek. A nőhöz nagyobb a bizalmam, főleg ha már ő is szült. A barátaink áprilisban szültek nála és, csupa jót mondtak a dokiról és a kórházról is. Te voltál már kismamatornán vagy előadáson a kórházban? Megkaptam az idei előadásprogramot és tornaidőpontokat. Egyszer elmehetnénk együtt,ha van kedved/ időd hozzá.

wteca: nem hallottam a játszótérről, de ha legközelebb találkozol a védőnddel, kérdezd meg tőle, hogy hol van pontosan, mert később még jól jöhet az info...
goldenret
 
 


Sziasztok!
Mi a Fiumei - Babits utca sarkán lakunk.
Megtaláltam a játszóteret, de sajnos kiderült, hogy még sem olyan "új", legalábbis szerintem. A Dobó Katica utcában van, gondolom ismeritek. Amikor kérdeztem a védőnőtől, hogy van-e itt valahol mama-baba klub, azt mondta, hogy még nincs, de a sárga oviban szerdánként összejönnek kismamák. Erről tudtok valamit, vagy voltatok-e, és ha igen akkor lehet-e menni babával is?
Esetleg tudtok-e baba-mama klubról a környéken? :-)
Teca
wteca
 
 


sziasztok

goldenret:nekem a dokim nemrég ment át a szent imrébe dr.cseke gábornak hívják,és szerintem nagyon jó doki. Még nem voltam kismama tornán és előadáson sem. Hát kismama tornára,nem biztos,hogy megyek,mert egyenlőre feküdnön kell és sokat pihenni,mert a méhszájam túl lent tapad(remélem megy még feljebb).

wteca: a baba-mama klubról a mostani szigethalmi híradó nevű újságban olvastam,de csak telefonszám van oda írva,hogy hol lehet érdeklődni,cím nincs,így nem tudom,hogy egyáltalán itt van-e halmon.

apacs: hogy vagytok? merre vagy? milyen volt a börze?

juji
juji
 
 


sziasztok

wteca:
Felhívtam azt a telefonszámot, amit a szigethalmi hiradoban találtam a baba-mama klub hirdetésénél. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy most áll össze a dolog, még semmi konkrétum nincsen. A szigethalmi muvelodési házban tervezik, szerdán vagy csütörtökön délelott 10 orátol kb. délig. 30-40 emberre számítottak eredetileg, de eddig még nagyon kevesen érdeklodtek. Azt kérték, hogy a jovo héten hivjam fel ujra oket, hátha addigra már többen összegyulnek és akkor megbeszéljük a konkrétumokat.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre.

Pocakosok hogy vagytok?

Mi jól vagyunk. Réka növekszik szépen, ül, mászik, és egyfolytában áll. most már az ágy mellett lépeget is. Olyan fura, most született és már ilyen nagy.

Jucus hogy vagytok? Megyeget a suli, december elsején kezdődik a vizsga, próbálok tanulni, de Rékától elég nehéz, meg ugye itt a háztartás is.


Mi egyébként a Mária utcában lakunk. a thököli utcából nyilik. ahol a piac van. elötte balra a negyedik utca.



Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Réka már járogat? Kép BEzzeg az enyém még mászni sem hajlandó. Kép Na, de ami késik nem múlik Kép Ezt Bence miatt már tudom. Viszont mi is növekszünk. Matyinak kibújt az 5. foga is. És nagy csibész lett. Kép
Egyébként hogy bírsz bármit is csinálni 3 gyerek mellett? Én a 2-től hulla vagyok Kép
Hajni
cshajni
 
 


Hajni!

Elég nehezen ha itthon vannak, de alapvetően Betti és Norbi oviban van délutánig, így könnyebb. Csak tanulni nem hagy Réka, mert kis rafinált, ha nincs könyv a kezemben tök jól el van, de mihelyst meglátja már kéreckedik is a kezembe.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok mamik,

némi fáziskésésben vagyok,csak most fedeztelek fel titeket,én szigetújfalusi vagyok és van egy 5 hónapos kisfiam.ha nem zavarok csatlakoznék hozzátok:-)))))))))))))))))) mert hogy remélem hamarosan nálunk jön a következő utód és engem minden nagyon érdekel hogy hogy boldogultok 2 vagy több gyerekkel egyszerre,tök félek hogy nem lesz elég időma nagy fiamra ha jön a második:-((((((((((((

Juji:én is szt.imrében szültem és nagyon meg voltam elégedve,teljesen jó volt minden.választotál már szülésznőt?

sziasztok,remélem nem zavartam!!!!!!!!!!!
puszi mindenkinek:juca
Jucaa
 


Szia Juca!
Örülök, hogy itt vagy Kép
Nekem is voltak ilyen félelmim mikor teherbeestem a másodikkal. Még most is vannak. Félek, hogy a nagyobbikkal kevesebbet törődöm és ezt megsínyli. Pedig egyáltalán nem látszik rajat. Nagyon szereti a kissebbiket és nem panaszkodik, hogy kevesebbet kap. Szóval eddig megy minden. Remélem később is ilyen jó lesz. Bár az én fiam már nagy. Azt nem tudom, hogy neked, ilyen kis korkülömbséggel is működni fog, de szerintem igen Kép
Gabi!
Matyi is pont ezt csinálja. Amíg csak ott ücsörgök mellett, addig nincs szüksége rám, de ahogy tennék-vennék (háztartás, önmagam, barátok, stb.) már nyüglődik. Szerintem elvárják, hogy ők legyenek a legfontosabb helyen és ezt úgy látják megvalósulni, ha folyton velük foglalkozunk, nem?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Óvodaügyben szeretnék tanácsot kérni. Bár még odébb van a beiratkozás, elkezdünk körülnézni. Tudtok-e ajánlani óvodát/ovónénit a környéken? Szerintetek felveszik-e a nagyot óvodába, ha a kisebbikkel még itthon vagyok?
Elöre is köszi.

Juca:
Nálunk 16 hónap a korkülönbség a két lány között. Háát, voltak/vannak nehéz idöszakaink, de élmény nézni, ahogy együtt játszanak, ahogy a nagyobb tanitgatja a kisebbet a világ nagy dolgaira stb. Persze nekem is vannak folyamatosan félelmeim, hogy eleget foglalkozom-e a naggyal stb., de azt gondolom, hogy a hátrányokat az elönyök böségesen kompenzálják.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Szia Zsuzsó!
Én mernék is neked tanácsot adni, meg nem is. Elfogult vagyok és nem Szigethalmi. Én is mikor ideköltöztem "körbenéztem". azaz tettem volna, de hamar kiderült, hogy ha nem dolgozol, akkor nem viheted oviba a gyereket, mert így is túlzsúfoltak az ovik és inkább azokat segítik akiket muszály. Mellesleg én nem tudok jó ovit sem Kép Állítólag túlzsúfoltak, kicsik és sok baj van velük. De hátha más ír neked jobbat is erről.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Köszönöm az infót. És te végül is hogy döntöttél, hova jártok oviba?
Mi Csepelröl költöztünk ki, ott ajánlottak ismeröseink 1-2 jó óvodát, úgyhogy azon is gondolkodom. De azért macerásabb oda bejárni mindennap. Persze lehet, hogy megéri...
Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Szia Zsuzsa!
Mi Csepelre megyünk. Kép A Jupiter oviba irattuk Bencét. Legalább nincs túlzsúfoltság és szerintem elég jók az óvónők. Kicsit kopott, de jó ovi. A bejárás nem egyszerű, de a férjem úgyis arra jár dolgozni és délután is meg tudjuk oldani a hazahozást. Persze autóval.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Mostanában elég ritkán jutok ide. Köszönöm a baba-mama klubbos híreiteket. Esetleg azóta van-e valami új fejlemény? Titeket érdekelne-e? Milyen telefonszámon lehet jelentkezni?
Ilyen rossz időben mit szoktatok csinálni, mentek-e sétálni a babykkel? Azért kérdezem, mert Bogi még csak most volt 9 hónapos, csak babakocsival tudnám elvinni sétálni. Az utolsó sétánkon már elég hideg volt, végig nyafogott...
Köszönöm előre is a tanácsokat.
Teca
wteca
 
 


TEca!
Szégyen ide, szégyen oda, bevallom, hogy én már egy ideje nem viszem Matyit sétálni. Főleg babakocsival nem. Ugyanis 1 hónapja (amikor még aránylag jó idő volt) elmentünk egy rövidebb sétára és úgy megfázott, hogy 3 napig láza volt. Azóta csak kocsival megyünk és akkor sem hagyom sokat a levegőn. De lehet, hogy vannak akik ezt jobban csinálják Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Nagy újság Kép Sikerült pár képet feltenni a babanetre. Itt vagyunk http://babanet.hu/album/main.php?album=284 Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Köszönöm szépen az óvodainfót Kép Nagyon helyesek a fiúk Kép

Teca!
Az az igazság, hogy nem találom néhány napja a baba-mama klubos telefonszámot, úgyhogy fogalmam sincs, hogy végül is elkezdték-e. Ahogy megtalálom a számot, neked is elküldöm mailben. Egyébként az e havi szigethalmi hiradó c. újságban volt benne, ha még megvan nektek...
Én szoktam a gyerekekkel sétálni a környéken, de mondjuk nekünk könnyebb, mert már nagyobbacskák és sokszor már a kisebbik is a saját lábán jön.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Szia Zsuzsó!
Köszi Kép És szívesen Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hát óvodával kapcsolatban én is csak azt tudom mondani mint Hajni, hogy nem veszik fel, csak 5 éves kórtól mert akkortól kötelező, de akkor is csak délig.
Mi Pestre hordjuk a nagyokat, mert ott kezdtük, és nem írattuk ki őket, férjem viszi hozza őket, illetve ha én bent vagyok Pesten akkor én megyek értük, de természetesen ez csak kocsival oldható meg. a szomszédunk Tökölre viszi a gyereket de neki is csak délig lehet ott mivel az anyuka itthon van a kisebbel.


Hajni szépek vagytokKép

Mi nem igen megyünk sétálni, legalább is csak ritkán és akkor is itt a közelben. Ha jobb idő van és hétvégén itthon vagyunk akkor elmegyünk egy két utcányira apussal.
Egyébként itt szoktunk kint lenni a szomszéd gyerekekkel a ház elött.


Na megyek, mert Réka nyűgizik.


GAbi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Köszi Kép
Miért nyügi Réka? Egyébként hogy vagytok? Matyi is végre elkezdett mászni. Meg tapsol már és cuppog, mintha puszit adna. És persze végre nyugi van éjjel is Kép
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

Jó régen jártam erre. Hogy vagytok? Goldenret mi van veletek?
jucaa: szülésznőt nem választottam,de lehet, h nem is fogok,mert bár még nem biztos,de lehet h császárral szülök(az első is az volt). Tényleg egy évnél nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot kérnek a szent imrében? Ezt ha kikérem(a tanácstól) akkor mikorra fogom megkapni?
Képzeljétek most járunk a 26. héteben manóm jól van 900gr,de még mindig nem tudni biztosan h fiú-e v. lány.

juji
juji
 
 


Juji!
Nem egy évnél nem régebbit, hanem (amennyire még emlékszem) 30 napnál nem régebbit!!!!!! Elmész a tanácshoz (már ha itt házasodtatok) és kikéred. Ezt azonnalra kell kiadják, de rossz esetben is kiküldik neked postán. Nekem Pomázon állították ki és be se kellett menjek személyesen (faxoltam az eredetit nekik) és kiküldték 3 nap alatt. Szóval nem nagy ügy, de mi van ha az ember hamarabb szül. Nekem ez volt a problémám. Mert Bencét hamarabb szültem, féltem, hogy Matyi is hamarabb jön majd és akkor nem lesz kivonat. MErt be kell ám lőnöd, hogy biztos benne legyél a 30 napba Kép Nekem sikerült Kép 1 héttel azelőtt kaptam meg minthogy meglett volna Matyi. Persze 38. hétre.
Hajni
cshajni
 
 


juji,

én juniusban szültem a tétényibe és 1 évnél nem régebbi kellett,szerintem ez nem változott.
akkor anno kaptam egy csomagösszeállítási javaslatot a szülésznőmtől és azon még az volt hogy 1 hónapnál nem régebbi kell és azt mondta ez nemrég változott hogy kitolták 1 évnél nem régebbire.Nem tom meddig tart mire kikapod,mert nálunk nem kellett,augusztusba volt az esküvő és juniusba szültem,szóval belefért:-))))))))))))))
akkor nemsokára mész a harmadik UH-ra,hatha megtudjuk ki lakik a pocidban.Vannak már nevek?
puszkó,juca
Jucaa
 


Jucaa!
Tényleg??? Akkor most már végre kicsit lazítottak. Már akkor is zúgolódtunk mi kismamák a tanfolyamon ahol ezt mondták. Hát nekem már nem segít, de legalább a többi kismamának Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hajni: Klasszak a srácok!Kép))))))
Igen sajna már én sem probálkozom a sétával, csak nagyon rossz ez a bezártság + sokat vagyunk egyedül, mert a férjem (szerintem mindig) dolgozik. Irigyellek, hogy nyugisak az éjszakáid!
Ez azt jelenti, hogy Matyi már átalussza az éjszakát?
Zsuzsó: Köszi a klubbos infot. Az újság sajna nincs meg, de lehet, hogy mástól megkérdezem a telefonszámot.
Ti jelentkeztetek?
Jó lenne, ha müködne ez a klub dolog. Esetleg ott találkozhatnánk mindannyian. Hm?
Teca
wteca
 
 


Szia Teca!
Köszi Kép
Én is unatkozom. Kép Az én férjem hajnalban megy és örülök, ha fürdetésre itthon van. Na, kéthetente egyszer azért előfordul, hogy hamarabb jön haza Kép És persze azt is elkiabáltam, hogy Matyi milyen jól alszik. Ma éjjel fél 5-kor felébredt és 1 órába telt mire visszaaltattam. Olyan hulla vagyok.... Kép
Jó ötlet a találka. Egyébként Miklóson is van klub. Én még nem voltam, de... Hátha!
Hajni
cshajni
 
 


Szia Teca!

Megtaláltam a telefonszámot Kép 20-237-2519

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Sziasztok lányok!
Merre jártok? Mindenki bőszen készül a karácsonyra? Csak én nem? Kép
Gabi4
Hogy állsz a vizsgákkal? Réka?
Teca!
Hogy vagytok? Voltatok már a klubba?
Juji!
Hogy van a pocaklakó? Tudod már mi lesz?
Hahó többiek!
Mindenki jól van?
Sziasztok
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

tényleg jó régen jártam már erre,köszi jól vagyunk,most egy kicsit náthásak voltunk,de átvészeltük. Pocaklakó jól van,rengeteget mozog,főleg éjjel,20-án megyünk uh-ra akkor talán már biztosan meg tudom mondani,hogy mi lesz. Most azon vacilálok,hogy hogyan szüljek,mivel az első császár volt,így most eldönthetem h ez is az legyen-e v. sima szülés. De ugye a simánál fenáll a veszélye h. repedhetek úgyhogy asszem a császárnál maradok. Ti hogy döntenétek a helyemben? Hajni:ti jól vagytok? Amúgy a karácsonyra mi is csak készülgetünk,nem lesz nagy felhajtás.

sziasztok juji
juji
 
 


Szia Juji!
Nálunk is volt nátha. Azaz a következménye még megvan. Férjemnek arcüreggyulladása lett, mert nem bírt itthonmaradni, kipihenni. Kép Én nem tudok neked tanácsot adni a szüléssel kapcsolatban. Szerintem fordulj bizalommal az orvosodhoz. Ő biztosan tud neked jótanácsot adni. Nekem mind a kettő hüvelyi úton jött ki.
Készülődés? Nekem csak lelkiismeret furdalásom van. Mert alig-alig...
Sziasztok
cshajni
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van?!
Sajnos nagyon ritkán jutok ide, pedig legalább itt van kivel váltani pár szót.
Zsuzsó: Köszönöm a telefonszámot!
Mindenkinek üzenem akit érdekel, hogy a Baba-Mama klub most szünetel, de január 12-én újra indul. Minden szerdán van egyébként 10-12 óra között a Tisztiklubban. Én még nem voltam, de januárban megnézem. Ha van kedvetek és persze időtök, akkor gyertek el!
Cshajni: köszönöm jól vagyunk, mi még nem voltunk betegek, eddig... /lehet, hogy most szóltam el magam/. Ti már meggyógyultatok?
Mindenkit üdvözlök! Boldog karácsonyt! /ha addig nem jutok ide/
Teca
wteca
 
 


Sziasztok!

A náthát mi sem úsztuk meg Kép. Nóri már lábadozik, de szerintem most meg Réka lesz beteg. Tegnap elkezdett folyni az orra és ma éjszaka többször is felsírt, nyugtalanul aludt, pedig most már néhány hónapja nem szokott éjszaka felkelni. Majd meglátjuk.
Juji, hanyadik héten vagy? A vége felé valamikor megmérik ultrahangon az elözö császár hegvastagságát, és az is befolyásolhatja a döntést. Nekem mindkét lányom császármetszéssel született. A másodiknál én nagyon szerettem volna elkerülni a császárt és végig sima szülsére készültem, de sajnos nem sikerült, már a 37. héten azonnali császármetszés volt szükséges Réka egészségi állapota miatt.
Mi eredetileg nagy családot terveztünk és - ezer más ok mellett - azért szerettem vona elkerülni a második császárt, hogy ne ez határolja be a leendö gyermekeink számát. Így alakult, azért egy harmadik gyermeket még mindenképpen tervezünk.
Húh, karácsony. Mi is készülödünk, úgy szépen lassan, nem visszük túlzásba. A lányok mindenben segíteni szeretnének, ami ugye eröteljesen lelassitja a folyamatot Kép
További jó készülödést mindenkinek!
Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Sziasztok!
Teca! Remélem nem szóltad el magad, mert mint látom itt mindenki beteg (volt, van, lesz?). Mi lassan kikászálódunk. Azaz már csak Bence köhécsel kicsit.
Zsuzsó! Hej de szeretném, ha az én gyerekeim aktívan "lassítanák" a karácsonyi készülődést. De Bence (mint a férfiak álltalában) rám hagyja a dolgokat. Azt mondja, hogy én jobban értek ehhez, hát nem aranyos? Matyi meg tényleg lassít azzal, hogy házimunkát csak akkor csinálhatok, ha ővele valaki foglalkozik. Mert ha ébren van, akkor visít, ha bármi mást csinálok, ha alszik, akkor meg azért. Na, ebből sem lesz takarítás Kép Most is már 2x altattam el, mindig felébred, ha leteszem. Nem tudom mi lenne, ha mellette elkezdenék takarítani is Kép
Legyetek jók és BOLDOG KARÁCSONYT mindenkinek Kép
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

zsuszó:ma kezdtem a 30. hetet,úgyhogy még van bőven időm. Hétfőn megyek majd dokihoz és akkor megbeszélem vele h ő mit mond ill. melyiket javasolja inkább.

Mindenkinek jobbulást aki beteg,mi már szerencsére túl vagyunk rajta. Karácsonyig még jövök,de akivel nem taliznék annak boldog karácsonyt kívánok.

juji
juji
 
 


Sziasztok

juj de rég jártam erreKép
remélem jól van mindenki.
nekünk az évv végére összejöttek a betegségek sajnos. Rékának középfülgyulladása volt megint. Bettinek kiderült krónikus arcüreggyulladása volt, ami persze utólag derült ki, és a dokink soha nnem adott rá semmi gyógyszert. január 10-én kiveszik a manduláját. és tetőzte a dolgokat hogy Norbinak kruppja volt, kórházban is voltunk.
persze mindez egyszerre.
Mostmár mindenki jól van szerencsére. remélem a következő év jobban kezdődik.

Vizsgázom egyfolytában, az eddigiek jól sikerültek. megyek holnap is anatómiából, csütörtök kémiából. januárban lesz még 4.

Szóval ez volt velünk.

Juji én megpróbálnám a sima szülést ha a heg jó állapotban van


Na megyek is

Sziasztok

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Örülök, hogy meggyógyultatok! És annak is, hogy így is levizsgázol Kép Ügyes vagy!
Nálunk egyelőre minden rendben (azért írom, hogy egyelőre, mert ilyenkor szokott beütni a krach). Senki sem beteg, Feri kivételesen keveset dolgozik, tehát elég sokat van velünk. Kép A karácsonyunk nagyon jól telt. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyen békés, tele szeretettel. Pedig pénzügyekben elég gyatrán állunk és nem volt sok ajándék. És mégis Kép
Remélem mindannyiatoknak jól telnek a napjai.
Kívánok nektek nagyon boldog új évet!
Hajni
cshajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: