Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szirom:
Nem keserítettél el Kép! Jó az ha szépen alszik a babád.Kép Nálunk eddig az volt a rendszer, hogy 21-től 6-ig aludt, hétfő óta 6:30-ig, ma pedig 7:15-ig. Egyre nagyobbakat alszik. Ami fura, hogy délelőtt is aludt még 1,5 órát, aztán amikor kimentünk sétálni, megint egy órát. Eddig ez nem volt jellemző, mert 1 hónapos kora óta csak séta alatt aludt kb 2 órákat. Nappal meg nem. Ezt csak mostanában kezdte el, kb egy hete. Na mindegy, ha továbbra is rendesen alszik éjjel, akkor nincs gond. Kép

A kóbor kutyáktól azóta félek, amióta egy télen egy kihalt utcában körbevett 5 nagy kutya és morogtak, vicsorogtak rám. Azt hittem én leszek a reggelijük és még azt is elképzeltem, hogy mennyire fog fájni, amikor nekem esnek. Az volt a mázlim, hogy ijedtemben csörgettem a kulcscsomómat, attól egy kicsit visszahőköltek és addig előre futottam egy másik utcába, ahol láttam embereket. Jöttek utánam, de amikor észrevették, hogy több ember is van a közelben, elmentek. Nagyon féltem. Meg tudlak érteni, én is félteném a kicsit.

zit
zit
 
 


Szia lányok!

Újra itt vagyok!!!! Van ADSL-ünk,juhéééééé!!
Már nagyon hiányoztatok ám! Kép
Végigolvastam amit írtatok.
Öltözés ügy: az elején én hajlamos voltam túl öltöztetni a babát,de rájöttem ha már most így beöltöztetem, mit adok rá ha igazán hideg lesz?
Nekünk a kocsiban volt alul takaró, felül meg lábzsák. És ha baromi tél volt akkor még persze egy takaró a lurkón is. Most már más a helyzet, mert mozog, elég kevesebb is és rétegesen öltöztetem. Bár mostanában olyan hülye idő van kész tavasz, sokszor egészen megzavarodom, mit adjak a kicsire...
Kutadolog: én is a kóbor ebektől tartok, bár némelyik gazdára is elkélne a szájkosár...
Amúgy voltak kutyáink, így én is azt gondolom ha valakit megtámadnak annak oka van. ha meg sokan vannak akkor életbe lép a falkaösztön... Zit én valszeg szívrohamot kaptam volna ha utánam jönnek azok a kutyák.

Mindenkinek sok puszi és jó babázást!!!

Bellana
bellana
 
 


Hahóóóóó!!!

Hol vagytok?????
bellana
 
 

 
 

Sziasztok, Bellana örülök, hogy előkerültél (és már rögtön milyen türelmetlen vagy Kép)
Réka köszi a tippeket, (csak most olvastam vissza), hogy van a kis magzat, lehet már tudni, hogy fiú vagy kislány?
Zit én még mindig az első diplomámon fáradozom az Elte bölcsészkaron, az amúgy is ingyen van, úgyhogy mást nem tudok mondani erről, amúgy is én még most sem igazodtam ki ezekben az anyagi, támogatás dologban, csak azt tudom, hogy nagyon keveset kapok Kép.
A járókát pedig itt találtam a babaneten! Használt fa járóka, de olyan mintha új lenne, van kereke is, úgyhogy ide tudom húzni magammellé a számítógéphez Kép
s.kata
 


Szia Kata!

Nem is vagyok türelmetlen Kép, cirka 16 óra telt el a két bejegyzésem között Kép
Amúgy tényleg vártam már, hogy legyen netünk, mert nagyon megtetszett.
bellana
 
 


Elhiszem. Tegnap síkideg lettem mert egész délelőtt nem sikerült csatlakozni... Nem mintha nem lett volna jobb dolgom. A végén már tízpercenként újraindítottam a gépetKép
Hogy van Dani? Játszótérre szoktatok járni? És ott mit müvel?
s.kata
 


Szia Kata!

Dani éppen alszik. Szegénynek jönnek megint a fogai és nagyon megkínlódik velük. Eddig tíz foga van. Na, most felült...
A metszőfogakkal nem volt különösebb gond, de az örlőkkel és a szemfogakkal nagyon megszenved. Lázas, megy a hasa, nem eszik, sokat sír, nyűgös...Szegényem.
Játszótérre nem szeretek menni vele, mondjuk most, hogy hideg van, nem is jó ha homokozik. Nagyon rossz tapasztalatokat szereztünk eddig. Úgy tűnik egyes anyukák tojnak arra, hogy a csemetéjük mit csinál. És azért egy akkor alig 1 éves gyereket terrorizálni...Nem mondhatnám, hogy jól viseltem! Kitépték a kezéből a saját játékát, volt aki rá is ütött az én édes kincsemre!!! Ő meg persze sírt, a szivem szakadt meg. Anyuka meg sehol. Úgyhogy elzavartam a kis terorristát. Én félek játszótérre menni. Ha alig vannak akkor jó, akkor hintázik, csúzdázik, meg lovacskázik. Egyébként van itt egy szép tó, oda járunk, meg a Dunapart nagyon gyönyörű és a városba is betérünk kóvályogni a többiekel, meg beülni kávézni. Van itt egy aranyos cukrászda ahol rámpa is van meg pelenkázó és szeretik a gyerekeket, nem baj ha futkosnak és kurjongatnak. Cigizni sem szabad bennt, szóval jó odamenni.
Ti miket csináltok napközben, van társaságotok?

Bellana
bellana
 
 


Hát társaság nem nagyon van, bár iszonyú sok kismama van, eddig mindenkivel csak odáig jutottam, hogy megállunk egy percre és megbeszéljük, hogy hogy van a Pistike, aztán elköszönünk. Valahogy egyikük sem az én világom.
De sétálgatunk, mi is megyünk a Dunapartra, ami elég kihalt ilyenkor, bevásárolunk, néha meglátogat egy-egy barátnőm - nekik még nincs gyerekük, hetente egyszer kétszer bemegyünk pestre, nagyszüleimetmeglátogatni, szóval telik-múlik az idő. Kár, hogy nem tudtok játszótérre menni, de nyárra már biztos jobban fogja élvezni. Nálunk az a baj, hogy itt nincs normális játszótér, bár szuper homokos strand van, de az csak nagy melegben jó. Tök jó, hogy ti a többi mamával együt mászkáltok, az ő gyerekeik is Dani korúak? És télapó fog már jönni? Én már előre röhögök ha elképzelem magamat, amint lábújhegyen osonok majd az ablakhozKép De ez még nem aktuális.
s.kata
 


ujj
s.kata
 


Szia Kata!

Akkor nem lehet könnyű neked. Legalábbis magamból kiindulva, magányosnak éreztem magam míg nem volt sétáló társaságom. Viszont én is befürödtem egy pár kismamával...
Jön a télapó,de valszeg Dani még nem fogja érteni...Azért jön. Az ablakon nincs párkány, és a két ablak között jó ha 1 cm, van, úgyhogy ablakkilincsre lógatható zsákocskákat vettünk Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Nálunk meg vendégek voltak és előtte ki kellett takarítani a lakást, hogy valahogy kinézzen. Ezért nem voltam.
Utálom különben, mert régebben minden nap felporszívóztam, felmostam, meg végig töröltem mindent Pronto kendőkkel, most meg örülök, ha egy héten egyszer ki van takarítva.Brühühühü...

Bellana:
Én is szívrohamot kaptam a kutyáktól, mert akkoriban volt majd minden híradóban, hogy ezt megtámadták, azt megtámadták, gondolhatod...

Kata:
Az Elte nem rossz, hogy bírod baba mellett? Muszáj most már nekem is belevágnom valamibe, nem nagyon akaródzik visszamenni dolgozni Veszprémbe.

Nekünk vettek anyumék a babakocsiba báránybőrt, az alatt is van egy vékogy takaró. A gyereket meg rétegesen öltöztetem, fölülre meg vastag takarót teszek, ha hidegebb lesz, akkor jön majd a lábzsák is. Remélem nem fog megfázni majd télen. Amúgy úgy néz ki, jön alul a kis foga, ezerrel matat a szájában egész nap és folyik a nyála is. Kicsit nyűgös, de még nem sír, hál istennek.

Megyek is, mert úgy csinál, mintha éhen akarna halni.

sziasztok!
zit
zit
 
 


Szia Zit!

Osztom a suli utáni vágyad, magam is szeretnék tanulni valamit, mert ahol eddig dolgoztam oda inkább soha...
bellana
 
 


Szia Zit, csak most lesz az első vizsgaidőszakom babával, még nem tudom mi lesz mert nem nagyon tudok tanulni mellette maximum este, de érdemes valmibe belevágni, mondjuk levelezőn, mert más topicokon láttam, hogy tényleg nem kell fizetni.
Misi egyébként két hónapja nagyüzemben nyáladzik és matat a szájábanKép És rágja a lábujját! Beni szopja az ujját?

Bellana, te milyen operátor voltál, olyan aki rajzol, meg reklámokat csinál? Mert én azzal foglalkoztam.
s.kata
 


Sziasztok!

Van egy kis időm (épp reggelizek Kép ), írok kicsit.

Bellana:
Hol dolgoztál régebben? És miért nem akarsz visszamenni? Nekem túl messze lenne és szolgálatba kéne járnom, lennének éjszakák, hogy itthon sem lennék, és ez nem hiányzik nagyon. Kép

Kata:
Beni sajna ezerrel szopja az ujját, a cumiról leszokott, mióta rájött, hogy az ujj mindig kéznél van. Kép Most nem akarom leszoktatni róla, mert a foga miatt azt rágja egész nap. Pedig hűtött rágókát is adok neki, mégis az ujja, keze jön be. Most épp a tv-t nézi, hason. Kép Megőrjít, mert hasra fordul, de egy idő után elfárad és magyaráz, hangosan kiabál, de ha visszafordítom, az se jó. Kép

Na, most megyek, leviszem kicsit, hátha alszik, elég korán kelt és nem aludt utána ahogy szokott. Majd később benézek.

zit
zit
 
 


Sziasztok!

Én a Zollner nevezetű "munkatáborban" dolgoztam szülés előtt. 3 műszak, alig pénzért. Nagy szekrény méretű szerver gépeket teszteltem és javítottam. Egy olyan árából vígan élnénk, még vagy 100 évig...
Persze, ha nincs más az ember nem válogathat.
Pusza:
Bellana
bellana
 
 


Bellana! Láttam mit írtál egy másik topicba, de inkább nem mondok semmit csak azt, hogy: Kép Kép Kép
s.kata
 


Jaj Kata én meg, így be vagyok tojva: Kép....
Névtelen
 


Nézd már, névtelennek ír a piszok!!
Bellana vagyok-voltam, az előbbit én írtam, nem névtelen!
bellana
 
 


Sziasztok!

Vagyok én, csak időm nem nagyon vanKép Miksa ma kifejezetten nyűgös, pedig nem jellemző, de mások is írják, hogy nem lehet bírni a babájukkal. Asszem jön a hideg, úgyhogy lehet, hogy a frontot érzik. Állítólag az ilyen picik különösen érzékenyek a frontokra. Ti is így látjátok?

Lányok, nektek van kedvetek tanulni?Kép nekem még egyetlen félévem van vissza, meg a szakdoli meg az államvizsga (meg persze nyelvvizsga) de halaztottam, mert annyira nem érdekel most, hogy nem tudom elmondani. Belehalnék, ha meg kellene tanulnom valamit és nem MIksával foglalkoznék. Bár ez remélem változik, mert azért csak be kéne fejezniKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Bellana rájöttem magamtól is, nagyon drukkolunk Misivel, de szerintem még ne is beszéljünk róla, kicsit babonás vagyok ilyen dolgokbanKép

Szirom, én úgy terveztem, hogy kihagyok egy fél évet, júniusban még pont le tudtam vizsgázni, de szeptemberben már úgy éreztem, hogy nemcsak, hogy belefér, de még szükségem is van arra, hogy, heti egy-két órában mással foglalkozzak. Ehhez azt kell tudni, hogy én előtte sem voltam a tanulás megszállotja, sőt munka mellett (nem) jártam be. Most heti egyszer bemegyek, négy órát vettem fel, abból kettőre járok felváltva egyik héten erre, másik héten arra, és ez nagyon-nagyon jó. Az óra végén már iszonyúan hiányzik.
A második hónapban még én sem így gondoltam, és a tanulás még csak most jön (vizsgák) szerintem előbb-utóbb neked is lesz kedved.

Nem láthatjuk Miksát kívül is?Kép

Kata
s.kata
 


KataKép

Cseréltem képet a profilombanKép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok lányok!

Szirom, nagyon édi a bébi!!!
Istenem, a Dani is most volt ekkora.
Amúgy ő is nyűglődik, de más okból. Jönnek a fogai,meg kezd akarata lenni elég rendesen Kép

Kata! Rajtam a múltkor sem segített a babona Kép

Bellana
bellana
 
 


Tényleg nagyon édi Szirom, Misi is volt érzékeny szélre, teliholdra, legalábbis mi ráfogtuk, meg a környéken lakó kisbabák is sokszor ugyanakkor voltak nyügösek, bár ma nyugodt napunk volt.

Bellana, a babonát csak azert mondtam mert minél többet beszélsz róla, annál valóságosabbá válik számodra. De én is várom már, hogy beszélhessünk rólaKép
Egyébként érzel valamit?

Kata
s.kata
 


Kata!

Értem én, mire gondoltál Kép
Egyenlőre semmi különös, ha csak azt nem vesszük, hogy izgulok. Na, jó meg nappal is olyan álmos vagyok, hogy rémes. Más semmi...

Puszi
bellana
 
 


Sziasztok!

Bellana:
Olvastam én is a topicot, szorítok nagyon! És egy kis poz energia, hogy minden jól menjen:
Kép
Az álmosságra emlékszem még én is. Kép Aludj nagyokat!

Szirom:
Jó, hogy vagy! Suli ügyben sajna én nem tudok nyilatkozni, de biztos, hogy nem könnyű nektek. Nagyon szép kisfiú Miksa. Kép Nálunk is nyűgös napok vannak, számomra ez elég új, eddig nem volt. Én a leendő fogakra fogom a dolgot, meg arra, hogy megint nem alszik nappal szinte semmit.

Megyek is aludni. A többiek hol lehetnek? Úgy látszik négyen maradunk.

Jó éjt mindenkinek!
zit
zit
 
 


Zit: Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

nem tuntem el, csak a hetvege suru volt, tegnap meg bent voltunk Pesten, mert reggel AFP-re mentem. Koran kellett kelni, ugyhogy este csak bedoltem az agyba.

Bellana,
mi is most kuzdunk az elso orlofoggal. Hasonlo tuneteink vannak, mint amiket te irtal, nyugosseg, sok siras, neha hasmenes, meg laz is volt, bar abban nem vagyok biztos, hogy ettol. De teljesen megvaltozott a viselkedese, neha teljesen tehetetlen vagyok. Es ez meg csak az elso orlofog....

En most tavoktatast csinalok, ami annyiban kulonbozik a levelezotol, hogy nem vizsgaidoszak van, hanem folyamatosan vannak a targyak es a vizsgak ev kozben, meg dolgozatokat kell bekuldeni. Most is azt kene irnom, de valahogy semmi kedvem hozza.

Reka
Reka
 


Szia Réka!

Nálatok nem kezd erősödni a lurkó akarata?
Dani néha olyanokat csinál, hogy csak lesek.
Hanyattveti magát, ha nem úgy van ahogy ő elgondolja és tombol. Előadta már a közértben is.
Rém kínos, mit nem mondjak. És akkor nem tudom felvenni sem, mert nem hagyja, lábra nem akar állni...Gondolhatod. A figyelmét próbálom elvonni ilyenkor, de mindig meglepődök rajta. Olyan édi ez a kölök, és akkor olyan mintha kicserélnék...
Mit tanulsz? Hol? É na gödöllöi egyetemen szeretnék távoktatásra "járni" a humán errőforrás menedzser szakra.

Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana!

Hat itt meg nem tartunk. De mostmar nagyon nehez lett vasarolni vele, mindent le akar pakolni, es ha sokaig vagyunk valahol (pl. turkalo), akkor egy ido utan bombolni kezd es olyankor jobb ha menekulore fogom a dolgot. De inkabb csak ha faradt. De mi mindig babakocsival megyunk mindenhova, es nyugisabb helyeken kiveszem, hadd szaladgaljon. Inkabb itthon balhezik, neha szerintem maga sem tudja mit szeretne.
Amugy nem irigyellek, azt hittem ez a "foldre vetem magam" korszak csak 2 es fel evesen kezdodik!!! Lehet hogy hamarabb?
Neha eszembe jutnak azok az idillikus idok amikor csak beraktam a babakocsiba es mentunk mindenhova. O meg aludt vagy nezelodott.

Reka
Reka
 


Zit, szerintem a fogak még koraiak, bár van olyan is. A nappali alvás nálunk is probléma. Csak az autóban vagy nagyritkán a babakocsiban volt hajlandó elaludni, de aztán rájöttem, hogy ha nyügös és a hordozójában ringatom egy kicsit akkor tök jól el tud aludni. Persze az lenne a jó, ha magától az ágyban, de így legalább valamennyire kialussza magát.

Szia Réka! Rendben vannak a vizsgálatok? És jól vagy?

Bellana, valamelyik topicban pont erről olvasgattam jókat, asszem, hogy "Mit csináljak, ha az utód bosszant.."

Kata
s.kata
 


Sziasztok!

Nagyon csendbn van mindenki, mi van veletek?

Kata,
csak vervetelen voltam tegnap, majd pentekra lesz eredmeny, es akkor beszeljuk meg a doktorbacsival, hogy mikor megyek legkozelebb. Mar nagyon varom a kovetkezo Uh-t. Jo volna mar latni a picurt. Kép

Megyek mert amig ez a dolgozat nem irodik meg nem fogom magam jol erezni a boromben. Plusz hetvegen jonnek anyosomek, ugyhogy egy tararitas sem artana. Kép

De azert irjatok!!!!!!

Reka
Reka
 


Sziasztok!

Kata:
Tuti, hogy a foga jön, lehet érezni az ínyén. Kép Vettem neki Dentinox zselét, az kicsit segít, plusz a rágókák és anya ujja se rossz. Kép

Réka:
Most hányadik hétben is vagy? Kicsit irigykedem ám, de most még nem vágnék bele. Bár lehet, később sem fogok. Na mindegy. Suli hogy megy? A dogán kívűl? Kép

Bellana:
A humán erőforrás menedzser mit csinál? Hülye vagyok, na. Kép
Anyám anno úgy oldotta meg a hisztimet, hogy amikor földhöz vágtam magam a boltban, otthagyott. Én meg kotortam utána ezerrel és soha többet hiszti. Kép Igaz, hogy mindenki ismert minket a boltban, így nem kellett félnie, hogy bajom lesz.

Nálunk bagoly próbál kúszni, igaz alapokon megy neki, de halad. Jól el is fárad a nagy munkában estére, amikor lerakom el is alszik rögtön. Rajtam meg kijöttek valami ragyák, most ronda vagyok.

Megyek is, kicsit utálni magam. Kép
Szép napot!
zit
zit
 
 


Sziasztok!

Zit,
16.het, es mar nagyon varom, hogy mozogjon. Az az igazsag, hogy egyaltalan nem emlekszem arra, hogy mikor ereztem eloszor (egyertelmuen) a batyo mozgasat, de ugy remlik ezidotajt valamikor. De most nincs is annyi idom sem ra figyelni. Kép

Amikor Kristof 5-6 honapos volt meg en sem tudtam volna belevagni a kistesoba (gondolni sem tudtam ra), de par honappal kesobb mar alig birtam turtoztetni magam. De azert ki akartam varni a 2 ev kulonbseget. De mar nagyon szeretnek babazi, plane amikor a fiadrol irogatsz. Kép

Suli kosz, megyeget, most eppen pup a hatamra (december vegeig le kell adnom meg 1 dolgozatot). Kép Szepen sut a nap, en meg az elsotetitett szobaban kuksolok (gyerkoc keresztanyuval setalni ment, legalabb neki jo dolga van).

Na megyek, mert var a kotelesseg.

Udv mindenkinek,

Reka
Reka
 


Zit, mar egyszer kerdezted, de mindig elfelejtem: 1975-ben szulettem.

reka
Reka
 


Szia Réka!

Még nagyon az elején vagy akkor. Kép Rosszulléteid nincsenek? Csodálom azokat, akik egy kicsi mellé még bevállalnak egy még kisebbet. Kép

Majd túl leszel ügyesen a vizsgákon, aztán mehetsz te is a levegőre. Kép Most nálunk is süt a nap, következő szopi után mi is megyünk, főleg, hogy reggel 6 óta fent van és már nyafi, mert fáradt.

Ha nem nagy gond, akkor a hónapot és napot is írd meg légyszi! Kép Köszi!! Kép Kép

zit
zit
 
 


Sziasztok!

Bocs amiért nem írtam. Tegnap itt volt anyósom és a sógornőm a kisebbik lányával -20 hónapos-.
Szörnyű volt. Anyóssal összerúgtuk a port mindenen, szokás szerint. Végül nem haraggal váltunk el. Elegem van abból, hogy jól kéne éreznem magam akkor is ha beledöglöm. Amúgy tojik a fejünkre, állandóan a sógornőméknél van, ott is alszik, de ha én kérem akkor sose jó. Kitalálta, hogy akkor most szerdánként délelőtt jön és addig én menjek a dolgomra! Na, hát elszállt az agyam. Milyen dolgomra?! Menjek egyedül kolbászolni a városba, vagy mi? Mondtam neki, hogy már ne is haragúdjon, de ez nem segítség. Ha vásárlásra gondol vagy ilyesmire azzal nem lehet várni míg ő kegyeskedik idejönni. Abba meg semmi pláne nincs, hogy egyedül bolyongjak. Én a férjemmel szeretnék már egy rohadt moziba eljutni, vagy vacsorázni kettesben! Hát a hétvége nem jó, nem ér rá, meg máskor se, de szerdán...Na, köszi. Jó kis segítség aki akkor jön amikor neki jó, nem amikor én kérném...
Bocsi lányok még mindig pipa vagyok...Tudnék ám írni róla cifrákat...Jó én sem vagyok egy szent, de azért én is létezem, nem csak a sógoromék...

Ma itt volt a barátnőm, az szuper volt, jól kipletyiztük magunkat és Dani is imádja Kép

Zit: a földhözverősdi utcán is megesik, ha nem engedem menni amerre akar, de én nem hagyom ott, Isten őriz! Se boltba se sehol. Amúgy én is kirügyeztem, jön a tavasz Kép

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


sziasztok!

Bellana, orulok, hogy megvagy. En hetvegere varom anyasomekat, ugyhogy meg tudlak erteni. Elore rettegek. Nagyon rendesek, csak anyosom nagyon ellenezte ezt a lakasvasarlast, es ezt mindig elmondja napjaban tobbszor, hogy nekunk milyen rossz lesz itt, es milyen hibai vannak a lakasanak es o emiatt hogy sajnal minket. Persze nem igy direktbe, csak finom celzasokkal. Brrrrr...
Amugy messze laknak, ugyhogy segiteni nem tudna nekem, csak unokazni jonnek fel neha. Anyukam meg dolgozik es van meg 6 masik unokaja akiknel jobban elkel a segitseg, ugyhogy mi sem jutunk tul gyakran kettesben sehova, mar en is rettenetesen utalom.
Szoval nagyon megertelek.

Sebaj, nemsokara itt a karacsony.Kép

Sziasztok, lehet, hogy hetfoig mar nem jelentkezem. De azert addig irjatok sokat!!!

Reka
Reka
 


Szia Réka!

Akkor hétvégére drukkolok, hogy minden ok. legyen és ne gyötörjenek agyon anyósék a sok okossággal.
Mindenesetre akkor neked sem egy fáklyás menet egyedül? Vagy van más aki segítsen? Hogy oldod meg, hogy időnként levegőhöz juss?????

Puszi és vigyázz magadra:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Tök ciki már, hogy ide sosem jutok el! Mindig feljövök babanetezni, aztán mire idekeverednék, felébred Miksa, és ő bizony nem hagyja, hogy az ember mással fogalkozzonKép Különben is borzasztóan nyűgösen teltek az utóbbi napok, pedig nem jellemző. És máshogyan eszik a csemete, sűrűbben és kisebb adagokat, nem is nagyon értem a dolgot, csak próbálom követni. Csak kialakulnak a dolgok.

Köszi szépen a dicséreteket, én is nagyon szépnek látom a kisfiunkat, de én biztos elfogult vagyokKép

Bellana! Én nem olvastam utána másik topikokban, csak sejtem, hogy mi a helyzetKép Mikor mondod el?Kép

A hisztikhez, konoksághoz én még nem tudok hozzászólni, Miksa még olyan pici, hogy nem feltételezek ilyesmit. Pedig még az is lehet, hogy él az eszközökkel, ki lát bele egy ilyen pici buksiba...Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szia Szirom Kép

Dani is nyűgös, meg a körülöttünk lévő lurkók is lehet, hogy jön valami front.
Szerintem a bébivel kapcsolatban tedd azt amit érzel Kép Nálad jobban senki sem tudhatja mi a jó neki Kép
A helyzetet jövőhét kedden ecsetelem tovább. Feltéve ha lesz mit.

Bellana
bellana
 
 


Lányok, merre vagytok?????

Kép

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Az éjszakánk elég rossz volt, inkább csak nekem. Babó 3 után el kezdett szörcsögni és végig azt néztem és hallgattam, hogy hogyan kínlódik a légvétellel. Kép Ma elvittük dokihoz, talán nem lesz gond, elég korán elkapjuk azt hiszem. Porszívózom az orrát ezerrel, meg csöppentek bele tejcit, aztán ha ez nem használ, akkor kaptunk receptet, az jön. Most kissé fáradt vagyok, de bagoly jókedvű, hál istennek, nagy gond nem lehet. Láza sincs. Remélem megússzuk. Azt hiszem a porszívós orrszívást most fogja megutálni, mert túl sokszor csinálom hírtelen. Eddig tetszett neki, mikor nagy ritkán kiporszívóztuk. Kép Olyan édes volt, mosolygott a dokinénire, meg el akart venni tőle mindent, amivel vizsgálta. Mondták, hogy milyen aranyos, meg szép, és hogy megint hízott jócskán, majd szurinál lemérik.

Szóval, bocsi, ezért nem voltam eddig.

Jó mikit mindenkinek!
Kép
zit
zit
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van és jól sikerült a mikulásozás?
Dani kapott csomagot, kis leporellós kemény lapú mesekönyveket, bébizongorát - állatfejek is vannak rajta ha megnyomja azok hangot adnak-, plüssállatkát kapott. Meg egy kádba való felhúzható békát. Nagyon édi volt ahogy pakolta ki őket. Édességet nem adtunk neki, szerintem még bőven ráér...

Zit, hogy van a kicsid? Jobbulást neki!

Puszi:
Bellana

Kép
bellana
 
 


Sziasztok!

Nos, en tuleltem a hetveget, eleg jol sikerult, bar kicsit azert suru volt. Anyosom azert tett nehany megjegyzest a lakasra, illetve nehany utalast arra, hogy a Kristof meg nem ul a bilin (az apjanak ilyenkor mar nem kellett pelenka), es nem beszel eleget. Ennyit errol.

Most mennem kell, mert a gyerkoc itt tombol korulottem, majd ha leraktam aludni meg jovok.

Reka
Reka
 


Sziasztok!

Egész jó hétvégénk volt, nem történt semmiKép A párom szerencsére nem dolgozott és itthon is volt, szombaton malacsültet, tegnap pedig tarját tálalt cseréptálban. A múlt hét végén kacsát sütött, arany ember, tényleg nagyon jó dolgom vanKép Muszáj eldicsekednem veleKép És hosszú idő óta először végre nem volt nálunk senki vendégségben, ez volt a legjobb az egészben. Így csak pihiztünk, tévéztünk, kajáltunk, megnéztünk egy halom meccset. Bár még nem fogyott el a látogatók hada...

Miksabuci ébred, szaladokKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Réka és Szirom!

Réka! Akkor fújd most ki magad KépAz anyósok már csak ilyenek. Amúgy én még meg sem próbálom Danit biliztetni. Végülis ez nem lóverseny, nem igaz? Minden gyerek más és más. Dani például későn kezdett járni, már elmúlt 1 is, holott a pajtásai már vígan masíroztak. Na, azóta meg sem áll Kép
Azért remélem nem keserített el nagyon?

Szirom! Hogy vagy, nem vagy fáradt? Írjál már egy kicsit Miksáról, szopizik, hányszor? Éjszakai műszak van?

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Szia Bellana!

Nem keseredtem el, csak ilyenkor nem latom ertelmet a vitanak, es nagyokat hallgatok, meg hummogok. Mashogy gondolom es kesz, de azert nem kedvelem ezeket a pillanatokat. De ez legyen a legnagyobb baj.
Amugy a kicsi fiam fel percig sem tud megulni egy helyeben, annyi dolga van. Kép Fogalmam sincs mivel vennem ra a bilin ucsorgesre.
Tudom, hogy sok penzt meg lehetne takaritani, de en nem vagyok hive az eroltetesnek. No, majd meglatjuk. Te mikor akarod elkezdeni?

Zit, hogy van a babod? Remelem meggyogyult. Az en fiam az elso perctol utalja az orrszivot, de szerencsere nem volt sokat nathas. Ezt most lekopogom.

Bellana, nagyon szoritok holnapra (meg amugy is).

Reka
Reka
 


Egy hétig nem volt internet!!!
Majd még írok, de most nem tudok..(csak annyit, hogy nekem is van egy hülye anyósom)
s.kata
 


Zit még kell neked bébiőrző, mert nekem van és nem használom, szívesen eladom neked, még el is tudom vinni.
s.kata
 


Bellana! Kedd van, mi van veled?

Az én anyósom szintén semmit nem segít, viszont hetente jön, betölti az egész lakást, néha idegen embereket is idehoz, kiveszi a gyereket a kezemből, úgy csinál mintha nem léteznék és közben az az őrítő, hogy tudom, hogy kedvel, csak ilyen...

Szirom, az én Misim is ennyiidősen volt taknyos, legalább egy hónapig elhúzódott, de csak az első pár nap volt olyan, hogy zavarta. Egyébként élete első 3 hónapját ölben töltötte mert ha leraktam üvöltött.

Reka, szerintem nyaron erdemes - úgy hallottam - elkezdeni a bilit, mert akkor lehet pucér és jobban érzi ha bepisil.

Kata
s.kata
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: