Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

hogy is mondjam....asszem ennyi volt egyenlore.
a dokitol kertem a hormonvizsgalatot nem irta ki,inzulinvizsgalatot nem irta ki.
Csinalt Clamidia szurest meg levett meg egy kenetet.
ket lehetoseget mondott az egyik a lapar(ez kizarva) a masik a fogigatlo 3 honapig(ezt meg meg nem emesztettem meg)
szoval most meg elmegyek hozza a szures eredmenyevel es befejeztuk.
Tegnap egy vilag dolt ossze bennem.Csinalt Uh-at megvizsgalt kezzel is.Peteresem nincs a mehem rendben van.
egy vagyont hagytam ott nala tegnap a szinte semmiert.ez van igy jartam.

Kép
monyo83
 
 


krisztina te hogy szamoltad hogy 12 en kellene megjonnie neked?
peteeresed alapjan februar elso heteben megjon hacsak........ezt kivanom inkabb.

Kép
monyo83
 
 


Szia monyo!Megértem,hogy csalódott vagy. :( Mikor mész megint?Mit mondott arrol,hogy nincs peteérés?
krisztina29
 
 

 
 

Hogy mikor van peteérésem,már nem tudom.8án jött meg,és 18án már repedésre érett tüszöm volt.Általában késni szokott 3napot,azért saccoltam kb 12ét
krisztina29
 
 


krisztina a pcosnal gyakori hogy nincs peteeres.csutortokon lesz meg az eredmenyem es az alpjan megyek de meg nem tudom mikor valszeg a jovo heten.

Kép
monyo83
 
 


Találtál már másik dokit?
krisztina29
 
 


a peteerestol a megjoveteleig az fix.altalaban 14 nap.
neked azert kesik amikor kesik mert csuszik a peteeresed.nekem is igy van.
most tudod hogy mikor volt ped mert tuti,hisz latszott az Uh an.ahoz hozaadsz ket hetet es akkor fog megjonni.

az andelic ra gondoltam de addig is jo sok penzt kell gyujteni.egy darabig tuti nem megyek hozza es senkihez.

Kép
monyo83
 
 


Hát,elég pénzéhes hirében áll az biztos.Mivel az elözö hónapban 10napot késett,nem tudom milyen lesz ez a ciklus.Mindegy a párom eredményei nélkül nincs stimu.Akkor marad a köv.hónapra.
krisztina29
 
 


Monyo,
sajnalom, hogy igy alakult a dokival. Nekem is neha olyan erzesem van, hogy a mi orvosaink a tapsra varnak... mindnyajunknak doktoralnunk kell nogyogyaszatbol?
Pl. amikor szilveszterkor pozitivakat teszteltel, arra miert nem mondott semmit? Progit sem nezetett? Lehet hogy en tul naiv vagyok de hat ez nem egy olyan nyom amin el lehetne indulni?
Vigasztalasul: Epp most beszeltem egy baratnommel aki PCO-s, 5 ev kellett neki mire teherbeesett, de teherbeesett! Mar 12 evesen korhazban fekudt annyi cisztaja volt. Remeny mindig van, azt hiszem, csak nincs mindig eronk kivarni az eredmenyeket :(
Es miert jo a fogigatlo? ugyanazert amiert nekem is, hogy serkenti a peteerest?

Udv

Zsuvi
zsuvi
 
 


Szia monyo!Meglett már az eredmény?
krisztina29
 
 


szioka.

ja nega a clamidiam.a tobbi nem erdekes delutan kapom meg a sasa hozza.


zsuvi a mi egeszsegugyunk egy nagy rakas.... :twisted:

Kép
monyo83
 
 


hahoooo merre vagytok?

Kép
monyo83
 
 


ja az eredmenyimrol.

a kenetem tok steril,egy arva baci gomba semmi nincs benne.ez fura :roll: egy masik nodoki azt mondta egy kenetben mindig talanak valamit.
ugylatszik nalam kihalt minden.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Ez tenyleg furcsa.En is ugy tudom,hogy steri kornyezet nem letezik,valami bacinak kell lenni.Azert furcsaltad volna,ha "normalis az eredmenyed"?hogyan tovabb??
krisztina29
 
 


hat ez az,hogy ilyen nincs hogy steril :shock: vagy lehet hogy csak a bakterium nincs a gombat meg nem neztek,vagy en nem tudom.a papiron ezt irja STERIL.
hat most el kene dontenem hogy akarom e a fogigatlot,nehez dolog.nem is tudok donteni igy rahagyatkoztam a sorsra.egy kerdesben varok valaszt es az alapjan fogom eldonteni.
neked?verzes elmult?

Kép
monyo83
 
 


Elmult,a fraszt hozta ram.En szedtem mar fogigatlot,most mar nem tudom volt e ertelme.annyiban pozitiv,hogy a kusza ciklusaimat rendbeszedte.Orat lehetett hozza alitani.
krisztina29
 
 


nekem a ciklusommal nincs gond.nem pontos de nem is kell hogy az legyen.30-35 napon belul atlagban megjon nekem ez igy jo.
sokat utannaolvatam a fogigatlonak hat van velemeny boven pro-kontra.
most bizti nem szedem,nem kaptam meg a melot amit gondoltam.
meglatjuk hogyan tovabb.

Kép
monyo83
 
 


Sajnalom.De lehet,hogy ez amelo nem volt az az igazi.A Fornettit probaltad mar.Laci is beadott oda egy kervenyt.Lehet te nyerobb lennej,mar a vegzetseged miatt is.
krisztina29
 
 


a fornettit ajanlottak a szocialniba.a fizivel nincs gond,a munkaido 12 ora ez sem akkora gaz.
a baratnom beszelt a fonokkel(o is oda akart menni meloba) es azt mondta hogy kell jo fizikum mert a tesztakat ra kell rakni a futoszalagra ami 10kg am,szerintem ez nem nonek valo.a masik hogy szinte egesz nap a hidegbe kellet volna lennie mert olyan helyre akartak rakni,valami hutohaz fele.
ezutan en el se mentem oda.

Kép
monyo83
 
 


Igen ez mar problemas.Mi a www.bbsagencija.co.yu oldalon szoktuk nezegetni az allashirdeteseket.ott magyarul is van.Nagyon nehez rendes munkat talalni.Ez az en mostanim is ugy indult,mint egy tundermese,es most varjuk a joszerencset.
krisztina29
 
 


Na szuper most egy kicsit barnaztam.Elegem van,kezdek kiakadni.Azon filozok,hogy felhivom a dokit
krisztina29
 
 


krisztina ugysem tud a doki semmit mondani.maradj nyugiban hatha holnapra elmulik.

Kép
monyo83
 
 


kepzeld mehetek en is par napra probaidore.meg most is le vagyok fagyva. :shock:

Kép
monyo83
 
 


Szuper!!!!! :D Majd szoritok.Biztos izgulsz.Milyen munka,vagy meg babonabol nem mondod el?Hanyra mesz?Hu,nagyon fogok szoritani.egy jo tanacs,ha nem jon be a melo,ne vallald,kesobb felemeszt.tapasztalat.atgondoltam en is,es rajottem hiaba hivnam.
krisztina29
 
 


szabadkan cukraszda.
kedden megyek megbeszelesre es ott kiderul hogyan tovabb.

Kép
monyo83
 
 


Hello mindenki!szornyu ejszakam volt!Par orat aludtam.Egesz ejszaka gorcsolt a hasam,felfujodtam,mint egy bebi balna.es a barnazas se mult el.Szornyen erzem magam.Semmihez sincs kedvem
krisztina29
 
 


most jutot eszembe.nincs veletlenl otthon magneB6 tabid?az nagyon jo lenne a gorcsok ellen.

Kép
monyo83
 
 


Beviplexem van.Az is hasonlo.
krisztina29
 
 


Koszi,hogy eszedbe jutott a vitamin!Bevettem,es most jobban erzem magam 8)
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Eléggé elfoglalt vagyok mostanság... nem tudtam irni.

Monyó, nagyon drukkolok, hogy bejöjjön a munkahely!

Krisztina, azért görcsölt a hasad mert megjött végül vagy csak barnázol továbbra is?

Zsuvi
zsuvi
 
 


sziasztok.

zsuvi koszi.

krisztina mizujs?

Kép
monyo83
 
 


Szia mindenki!!!Elmult a barnazas meg tegnap,nem jott meg.Valamikor a hetvegen,het elejen kellene.Most jol erzem magam.A melo is beindult.orulok zsuvi,hogy vegre jelentkeztel.mi foglalt le?
krisztina29
 
 


Vege a szabinak, dolgozom :( reggel 7.30 -kor elmegyek otthonrol es altalaban 18.00 korul erek haza. Betuzelunk, elrakodok, mosok, vasalok vagy amit kell es kesz a nap, masnap elorol, aztan megint es megint... alig varom a hetvegeket.
Most nagyon ossze kell szednem az energiam, mert a jo petefeszkem van soron, es kb. pentekre varom a peteerest. Csak le ne betegedjek, rettegek ezektor a sz.. virusoktol. A munkehleyen mindenki tusszent meg kohog... fuuuuuuuuuujjjjjjjj

Monyo,
mikor mesz proba-dolgozni?

Zsuvi
zsuvi
 
 


Egyutt tudok erezni veled.hosszu szabi utan en is ma kezdtem melozni.habar nekem annyival jobb,hogy 6-2ig dolgozok,valamint bringaval 5percre vagyok a varrodatol.Szoritok,hogy ne fertozodj meg!!Nem szedsz valamilyen vitamint.en csodalkozok hogy nem faztam meg.Augusztus ota szedek elevitet,es van benne c vitamin is.Lehet annak koszonheto?!Lehet majd most,hogy bringazok
krisztina29
 
 


Szia mindeki!!ki hogy van?Monyo milyen volt a megbeszeles?
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina penteken megyek egy probamunkanapra.
hat a fonokno egy verprofi olyan tortakat csinal hogy mikor meglattam a kepeket majdnem hazaszaladtam.nem sok eselyt latok hogy felvesz majd.

Kép
monyo83
 
 


csak optimistan!amikor eloszor meglattam a satrakat,azt hittem haza megyek,es tobbet nem latnak.most mar kirazom a kisujjambol.profiktol pedig csak tanulni lehet.adj magadnak eselyt
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Hogy beintult a mi kis topikunk??? :shock: :lol: :lol: Dejó!
Csak én maradtam le.... :oops:

Várjuk holnapra apa vérvételi eredményét és utána megyünk az andrológushoz. Oda még be sem jelentkeztünk. Rohan az idő!!!

Monyó83!
A kenyeret még nem csináltam meg, lusta disznó vagyok! Mindig azt mondom, hogy majd holnap :lol: :?
Sajnálom ami a dokit illeti. Hát nem tudom, szerintem nem maradnék nála. Ennyit ingyen megtett volna a körzetis doki is! Mértem ajánl inszeminációt peteéréskor ha már így csesztet az a Pé! (hol van hol nincs!) Érleljetek be 2-3 petikét és inszemmel lehet hogy sikerülne!
- Mi van ha nem jó a hormonképed sem?
- Mi van ha a hűveljváladékod ellenanyagot termed a spermáknak?
Annyi dolog befolyásolhatja ami apróság és könnyen orvosolható!
Nem tudom mennyit kér el a dokid egy vizsgáért de azon a pénzen lehet hogy inszemet csinálhattatok volna!
A barinöm Zentán a Branovackinak nem fizetett semmit, mert nem sikerült az inszem. A doki azt mondta, majd fizet ha sikerült!!!!
Vannak jó dokik Szabadkán is biztos!!!!!! Tessék felkeresni öket, vagy mennyetek fel a meddőségire és ott többet foglalkoznak veletek, jó helyekre, profikhoz küldenek! Ne tapogassatok vakon! Csak kiadjátok a rengeteg pénzt!
Szurkolok továbbra is!!!!!

Cupp!
tea77
 
 


Nekem is most a nézték a chlamidiát ( nincs) és a bacikat. Nekem volt lactobacillus de az szükséges is hogy legyen, mert az a nyák "jó" oldala! De ha az sincs, akkor nem tudom mi van.. :?:
Remélem nem mostad ki magad belülröl doki elött!!!!

Na, ez csak most eszembe jutott igy utólag....
tea77
 
 


sziasztok.

krisztina minden tolem telhetot megteszek,de nem leszek meglepve ha az nem eleg neki.raadasul a fonokkel es a fonokasszonyal is egyutt kellene dolgozni :? na az nem egy leanyalom.

tea nem hiszem hogy nalunk az insem a megoldas hisz tobbszor voltam mar terhes csak nem marad meg a baba.
nem mostam ki magam doki elott.

Kép
monyo83
 
 


monyó83!

Próbálok, de úgy látszik nem tudok segíteni.... :(
Remélem találsz majd valamiféle megoldást és egyszer megmarad a babácskátok!!!!
Gynevac? Az nálunk nem kapható? Már nem tudok mit javasolni....
Én is tétlenül ülök és várom hogy apa bejelentkezzen az urológushoz.....
Olyan lassú ez az egész, hogy néha kiugornék a bőrömből...

Cupp!
tea77
 
 


tea nagyon ranyos vagy hogy segiteni probalsz.

hat nalam egy kicsit most ilyen beletorodom ebbe az egeszbe hangulatom van.sok dolog tortent az elmult egy evben,majusban lesz 3 eve hogy probalkozunk es most ugy erzem egy kicsit feladtam.
addig meg nem erzem ujra azt hogy eleg eros vagyok az ujrakezdeshez addig marad minden igy.
nem tudom nalunk kaphato e a gynevac majd megkerdem a dokit.
apa mikor jelentkezik be?sokat kell varnotok?

Kép
monyo83
 
 


Hello mindenki!!Ki hogy van.Nalunk all a bal a melon,es mindenki(3-an vagyunk)ki van akadva.Itt a nagyfonok nemeto-bol,es szorja az eszt,de penzt nem!!2honapja nem lattunk fizut.Monyo,hivtad a dokit?kaptal idopontot?Zsuvi remelem nem kaptad el a nathat,es holnap....
krisztina29
 
 


Hello!Mindenki eltunt?
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Vagyok, néha.... :oops:
Nincs új a nap alatt...., elkezdődött a meló!!!! Vége a szabinak! Pedig olyan jó volt itthon!!!!...hm....
Kedden megy párocskám chlamidia és trichonomas vizsgára, csütörtökön pedig ahhoz a dokihoz kell bejelentkeznünk aki majd csinálja a lombikot. Nála lesz egy spermaminta-elemzés, nekem pedig egy Uh....hogy megismerje a doki az "anyagot" amivel majd dolgozik..... :wink: Ő ad egy szakvéleményt és azzal kell menni apának az urológushoz, aki majd feltúrbózza a kiskatonákat hogy jó minőségűek legyenek a lombikra. Az eltart minimum 3 hónapig..
Hosszúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!

Babát akarok!!!!!!! :cry: :cry: :cry: MOST!!!!!
tea77
 
 


Hello!Megertelek.Neha en is ugy erzem,most rogton akarok babat,mert ha nem megbolondulok!Es a kezeleseket is neha mar idohuzasnak erzem.Az en parom hetfon megy kiskatona szamlalasra.Mennyi ido alatt van meg az eredmeny?En ma teszteltem egy negativat :cry: Ha nem vagyok indiszkret mennyibe jon nalunk a lombik?
krisztina29
 
 


Szia Krisztina!

Hétfőre mennek a drukkok apának!!!!! Legyetek milliomosok!!!! :wink:
Az eredmény nálunk egy napa alatt elkészült, mivel 1 órán belül néznek eredményt. Másnap mehettünk már az eredményért!

A lombik ingyen van ( tüsző-leszívás, megtermékenyítés, ágy) a többit (gyógyszerek, stimu, vizsgálatok) van amit az egészségügyön keresztül - olcsóbban, van amit magánklinikán - ez utóbbi a drágább.
Eddig:
Spermavizsgálat - 1200,00 din + bacivizsga 300, 00 din.
Nekem vérvétel (hormonok) - 2800,00 din + apának - 2000,00 din.
Nekem bacivizsga + chlamidia - 1200,00 din.

Kedden megy a párom chlamidia + trichonomas vizsgára, még nem tudom mennyi, de ezt Újvikéken az "Institut za Javno Zdravlje" is csinálja, úgyhogy ő kiiratta a beutalót a körzeti orvosánál. - Így olcsóbb lesz, mint ahogy a hormonteszteket is kiítattuk a körzetivel.
Monyó szerint sokkal olcsóbban megúsztuk mintha magánlaborban készítettük volna.
Kell még egy ASA (?) eredmény amit nem néznek az "Intitut"- ban. Azt sem tudom vért vagy vizeletet kell hozzá adni. Azt majd megkérdezzük a magánklinikán.
Csütörtönön megyünk a "Genesis" magánklinikára ahhoz a dokihoz aki majd a meddőségiben csinálja a lombikot. Ott spermavizsga és nekem egy Uh-lesz. Az árakról majd beszámolok. Engem is érdekel hogy mennyivel fognak megrövidíteni bennünket! :evil: - Ez azért fontos hogy kapjunk egy szakvéleményt attól a dokitól aki majd csinálja az egészet.

Egyébként kísérjétek a híreket, mert most kell hogy meghozzanak egy törvényt a natalitás serkentésére és többekközött azt hiszem nem csak egy, hanem több ingyenes lombikot is lehet majd csinálni.

Szép vasárnapot mindenkinek!
Cupp!
tea77
 
 


Tea,koszi szepen ezt a sok infot.Mind nagyon hasznos volt.Az meg erdekelne,hogy ujvideki korhazba csinaljak a lombikot?Hat jol esne mar ha az allam is tamogatna valamivel,bizony a legjobban sokszor a penztelenseg gatol bennunket az elorehaladasban.Nagyon szoritok nektek a jo eredmenyekert!En mindjart babazok egy kicsit,jon a baratnom a kisfiaval
krisztina29
 
 


Szia Mindenki!Ma bejartam a varos szinte osszes gyogyszertarat,es nincs klomid.Vegul klomifent vettem,mert csak az volt,azt ajanlottak.Tegnap a baratnom kiskocsognek nevezte a fiat,teljesen lehidaltam,nem akartam hinni a fulemnek.Mindig tanul az ember.Nem tudom,ha lanyuk lenne minek neveznek???
krisztina29
 
 


hali.

krisztina a klomid es a klomifencitrat az ugyanaz csak mas a neve:)
hat nagyon szep tole hogy igy hivja a fiat,meg sem erdemli.

tea koszi a sok hasznos infot,varjuk a beszamolokat.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: