Új privát üzeneted érkezett!

Judy, mondtam, hogy mostanra lett pé-d!!! Ezért nem látta a doki uh-n!!! Holnap még feljebb megy a hőd, és kapsz vonalacskát a mai naphoz!!

Én holnap 10-11 körül megyek dokihoz tüszőnézőbe. Ma vettem tüszőrepi szurit, meglátjuk, kell-e majd. Holnap még nem hiszem. :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy

ott az a pé!!!remélem kihasználtátok :wink:

Hoppá

mi volt tüszőnézőn?hogy érnek?kaptál szurit???te most clostyt szedtél???
Vendég
 


Szisztok lányok,

Sajnos nem tudtuk kihasználni, mert apának 40 fokra ment fel a láza. Nagyon csúnya torokgyulladása van. Már ez a 3. nap hogy láza van. Nem is eszik, csak teázik. Kapott antibiotikumot, remélem most már hamar rendbejön.

Görbém

Kép

Kata,

Mi volt tüszőnézőben. Remélem szép nagyokat látott, és a repesztésre nem lesz szükség, mert a szervezeted elvégzi. :lol:

Vicuska,

Már csak 5 nap tesztig. Érzel valamit?? Milyen a görbéd?? Dobj egyet légyszi, hogy lássuk. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Hello lányok,

Judy sajnálom, hogy apa beteg, és most így elmarad a babaproject.... Jobbulást apának!

Vicuska, érzések? Mindjárt tesztelés :roll:

Pénteken a doki 5 tüszőt látott, de abból 3 úgymond összenőve, ami nem túl jó, a másik kettő még jó lehet. Ma délután megyek vissza a dokimhoz, ügyeletes a kórházban. nem kaptam szurit, a doki szerint ma kellene megrepednie a tüszőimnek. Meglátjuk...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Örülök a tüszőidnek, remélem kiskatonák erlkapják egy körre. :wink:


Egy kicsit kezdek besokallni ezzel a babaproject-el. Lehet hagyom a fenébe az egészet, aztán ha jön jön ha nem nem. Szinte már mással sem foglalkozom csak "hogyan essünk teherbe"

Mit mondott a doki tegnap??

Vicuska,

Mi a helyzet?? Nem tesztelsz előbb??? Nagyon kiváncsi vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok

ma reggel megjött.1 cn....
tegnap teszteltem egy negát.tegnap már tudtam ,mert leesett a hőm. Görbét nem tudok ide tenni,csak a másik topikba engedi a babanet :roll: /ma megint megjött/

Hát lehet nekem is kéne hagyni a fenébe,mert érzem bekattanok. :twisted:
Elvileg szerdán kéne mennem a dokimhoz 3.napi vérvételre.
Az uramnak meg csüt-ön katonavizsgálatra.de ő nem fog elmenni :x akkor én minek szenvedjek???

Nektek millió drukk
Vendég
 


Sziasztok,

Tegnap este voltam a saját dokimnál, megnézte a leleteket, és azt mondta, hogy ellentmondásban van egymással a magas FSH és a hőgörbéim, amik "könyvbe illően szépek" Ennek nagyon örültem.
Ilyen magas FSH értéknél egyértelműen nincs pé és menzesz sem. Suóval valami nem stimmel.
Rögtön azzal kezdte, hogy ismétlés szigorúan a 3. napon, és nem csak az LH-FSH és prolaktin szintet nézzük, hanem az összes női hormont is. Majd az 5. naptól 2 naponta uh-on fogja nézni a tüszőimet.

Ma reggel voltam a szomszéd dokinál, megjött a cytológiám az előtejről és teljesen negatív. Megnézte az e havi görbémet, és azt mondta, hogy a görbe alapján volt pé ebben a hónapban. Felírta a closty-t, amit kiváltok, de most nem szedem be, mert meg akarom várni, hogy a saját dokim mit fog látni következő ciklusban, meg, hogy milyenek lesznek a 3. napi hormoneredményeim. Eláll az sokáig.

Szóval, most nagyon megkönnyebbültem.

Vicuska,

Sajnálom pirit, de te tudod, hogy egészséges vagy, és hamarosan összejön a baby.

Férfiak. :evil: :evil: :evil:

Nekem sem lesz könnyű apát elrángatni vizsgálatra, ha arra kerülne a sor. Tudod férfibüszkeség.

Kata,

Veled mi van?? Miért nem jelentkezel??? Nem szeretsz már minket?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok.

Judy, örülök, hogy jók az eredményied.
És a 3. napi adatokat kell majd nézni, nem a 7-et! Átküldtem az adatokat, mi jó, stb.
Én is szedek Clostyt, 3. naptól 5 napon át, reggel-este egyet. A hajdúszoboszlói kiruccanás után 3 szép érett tüszőcském lett, egy 23, egy 22, és egy 20 mm-es. Kaptam szurit, ma reggelre kellett időzíteni az ingyombingyomot :oops: :oops: .... meglátjuk az eredményét mához 2 hétre. de ezek szerint jó a szoboszlói termálvíz!!! És van még pár, ami meddőségre van jó hatással!!!

Vicuska, sajnálom pirit, de ne kattanj be!!! Ismét mondom, mi lassan 3 éve próbálkozunk!! Tudom, ez ilynkor tök nem érdekel, de nem feladni!!! Kitartás!!! Apának pedig megmondhatod, hogy akár otthonról is vihettek kiskatonákat, egy jól kimosott gyógyszeres üvegben, elviheted a melltartódban(!), mert ott van testmeleg, a lényeg, hogy kb 2 órán belül legyen a minta... A vizsgálat pedig nem vészes egyáltalán, a férjem már részt vett ilyenen, megnézik a zacsit, hogy minden oké-e, leadod az anyagot :oops: és ennyi. Előtte azt hiszem 5 napi önmegtartóztatás kell.


Ne sokat jövök péntek délutánig, mert tanulnom kell(ene), vizsgázom péntek délután.

Ja, és Judy, még mindig szeretlek benneteket :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, nem akarjuk egymást megkeresni-találni iwiw-en, ha már így szeretjük egymást??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Kata,

Nagyon örülök a tüszőidhez, azt hiszem ha Hajduszoboszló ilyen jót tesz nekünk is el kellene menni. :lol: :lol:

Én még nem akarom beszedni a closty-t, inkább megvárnám a következő havi eredményeimet, aztán majd meglátom.
Fölöslagesen nem szeretnék semmit szedni.

Jó tanulást a hétre és sok szerencsét a vizsgához.

E-mail cím alapján megtalálsz iwiw-en.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, bejelöltelek :lol: én a né-s neveddel kerestele, de így, "simán" megvagy! Ez vagyok én! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata ,

visszaigazollak, ha ez a hülye iwiw beenged, egyenlőre nem tudok belépni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

bejelöltelek iwiwen :lol:
én is holnap megyek 3.napi hormonra :wink:

Hoppá

nagyon ügyes tüszőid vannak,remélem nem hiába értek :P :P

Beadattam ma az első gynevac-ot
Vendég
 


Vicuska, elküldtem priviben a nevemet! Bejelölsz :lol: ?
Remélem jók lesznek majd a hormoneredményeid!!

Jó éjt, elteszem magam holnapra!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Hogy állsz a tanulással??

Vicuska,

Mi az a gynevac??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata
bejelöltelek :lol: :lol:

Judy :P
a gynevac olyan szuri,ami ismeretlen eredetű meddőség,ismétlődő nőgyógy.gyull...stb kezelésére és megelőzésére is jó lehet.magyar találmány.van egy topic is róla a babaneten,ott többet megtudsz :wink:

Voltam ma 3.napos véradáson és bejelentettem uracskámat 3 hét mulva katona vizsgálatra :roll: :shock: :D
Vendég
 


Vicuska, visszajelöltelek. Először nem tudtam, ki vagy, de mostmár igen. Üdv az ismerőseim körében. Persze Judynak is! Így csak kellemesebb írogatni egymésnak, ha látod az arcát a másiknak, nem?? Apa tud már a vizsgálatról?? Mit szólt? :roll:


Judy, tanulással sehogy sem állok, de holnap és pénteken délelőtt is itthon leszek, úgyhogy ezerrel tanulok...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska,

Remélem minden ok lesz az eredményeiddel, és apának mondd meg, hogy a babanetes lányok rá fognak pirítani, ha nem megy el a kiskatona vizsgálatra. :lol: :lol:

Kata,

Így tényleg sokkal személyesebb a dolog, hogy tudjuk ki hogy néz ki.
Ejnye-bejnye, azért a tanulással is foglalkozz egy kicsit, legalább addig is elterelődik a gondolatod a babaprojectről. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali :lol: :lol:

Apa hajlandó elmenni vizsgálatra!!! :wink: :P
Vendég
 


Hello csajok,

Vicuska, ez aztán a jó hír!!! :wink: És milyen meglepit kínáltál fel apának cserébe, ha elmegy srácvizsgálatra??? :lol:

Judy, nálad lassan kiderül, van-e valaki a pocidban?!?!?! Illletve, ahogy emlékszem apa akkor volt 40 fokos lázas.. ugye?? :? Vagy azért mégis próbálkoztatok?? :roll:


A szigorlaton túl vagyok, négyest kaptam. Vége a félévnek, már csak egyetlen félév van hátra!! Huuuurrrrráááááááá!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata

Gratula a félévedhez!!!akkor most jön a pihenés nyáron,és ripsz-ropsz összehozzátok a kisbabát :lol: :lol:


Judy

tényleg,mindjárt tesztidőszak,hátha apa betegsége ellenére nem fog megjönni!!!

Hát apának elég jutalom lesz az,ha kitűnőre vizsgáznak a katonái :wink: :wink: :wink:


Kedden reggel megyek uh-ra tűszőnézőbe

Üdv mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Kata,

Gratula a vizsgádhoz. Biztos nagyon megkönnyebbültél, most ismét teljes gőzzel koncentrálhatsz a babaprojectre. :wink: :wink:

Szerdán kiderül, hogy van-e bent valaki vagy nem. Igen jól emlékszel apa akkor volt lázas amikor pé-em volt, így csak a pé előtt 2 nappal tudtunk együtt lenni. Kiváncsi vagyok. :lol:

Vicuska,

Örülök, hogy apa rávette magát és elmegy a vizsgálatra. :lol:

Ha lenne is valaki a pocakomban, biztos nem mondom apának, hogy jók a spermái, mert még a végén elbízza magát. :lol:

Egyébként semmit nem érzek, így nem hiszem, hogy bármi alakulna odabent.

Keddre egy kalappal, és szép nagy tüszőket produkálj. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

hát az a jóha nem érzel semmit.se görcs,se derékfájás.hőt ugye most nem nézel?kár.
Pé előtt 2 nappal-tökéletes időzítés :lol: :lol:
Drukk
Vendég
 


Vicuska,

De nézek hőt, csak az a baj, hogy megint, mint mult hónapban pontosan a 11. napon leesett a hőm, majd a 12-re megint felment.

Ezért nem igen reménykedek.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy


mi zujs???
csodás a görbés szerintem.
Ma mennyi volt a hőd????

Nagyon-nagyon drukkolok!!! :lol:

Én voltam ma uh-on,jobbo.van egy 13 mm- es tüszö. :P de vékony a méhnyh. :?
pénteken újból megnézzük.

Kata!!!
tessék jelentkezni!!!
Vendég
 


Vicuska, jelentem itt vagyok. :lol: Még csak a 9. napon vagy, lehet még vastagabb a mnyh-d, és a tüszőcskéd is lesz nagyobb. A dokim azt mondta naponta 2 mm-t nő a tüsző!!! Pénteken mindegyik jobb eredményt fog mutatni. Nekem a 12. napon voltak 19, 18, 16, 14 mm-es tüszőim, amiből 2 nap múlva a legnagyobb 23 mm lett. :wink:

Judy mai hője is 37,0, a másik topicon megnéztem :lol: :lol: . Mindig szoktam olvasni pár topicot. Olyat is, amiben te vagy!! :lol:

Judy, lehet, hogy a 11. nap volt a beágyazódási hőesés. Pár nap és kiderül!!

Nekem egy hét múlva (nem) kellene megjönnie. Meglátjuk...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép napot mindenkinek,

Én ma gyönyörű napra ébredtem, és hogy miért??????

Íme............

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy :lol: :lol:

Kép

JJJUUUPPPÉÉÉÉ!!! Nagyon gratulálok!!!!
Hát ez szuper hír!!!
Vendég
 


Köszi Vicuska,

Nagyon boldog vagyok, de nagyon félek is egyben, hogy minden rendben legyen a kicsikével. Ma délre megyek dokihoz, elvileg ugye a laboros papírokért, de arra már nincs szükség. Helyette uh lesz. :lol: :lol:

Kata,

Neked is már csak 7 napod van hátra. Milyen a görbéd??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!
nagyon örülök!! Ilyen hírekre jó jönni!!! :lol: Emlékszel, ezt írtam, aikor megjöttél a dokitól, és el voltál keseredve, hogy nincs pé-d...:

hoppá írta:Judy, mondtam, hogy mostanra lett pé-d!!! Ezért nem látta a doki uh-n!!! Holnap még feljebb megy a hőd, és kapsz vonalacskát a mai naphoz!!


És igen, elég volt a pé előtti két nappal történt eksön... :oops:

Vicuska,
Ezt a lemaradást be kell hoznunk!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy, mit mondott a doki? Látszik már valami uh-n? Bár még nagyon picurka!!
Nekem nincs görbém, ebben a ciklusban nem mérek egyáltalán. Csak idegeskednék minden reggel, meg korán kelnék, hgy kell-e már mérni, vagy aludhatok-e, stb. Így jobb. Ha akar jönni a bébi, akkor jön... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok Lányok,

Voltam a dokibácsinál.

Méhnyálkahártya 15 mm, szép vastag
Méh nagy és semmi elváltozás rajta.
Egy kis foltocska van a mellső méhfalon, erre azt mondta a doki, hogy az a petezsák kezdemény.

Igaz, nem sok amit látott de engem ez is megnyugtatott, és nagyon boldog vagyok.

2 hét mulva 27-én este kell mennem ujra, akkor már majd többet lát.

Igen Kata igazad volt, hogy ott van az a pé, csak már megvolt mire a doki nézte.
Azért hihetetlen, hogy mennyire leírtam ezt a hónapot, és mégis most sikerül.

Lányok,

Tényleg huzzatok bele, aztán netán babásan össze is futhatnánk itt Fehérváron valahol.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

hát örülök hogy dokid is megnyugtatott!!!pihizz sokat.

Kata

én úgy vélem a topic összes lakója-főleg hogy csak 3-an vagyunk :D -babás lesz az idén!!!

Judyt már kipipálhatjuk :lol: :lol:
most mi jövünk!!! :wink:
Vendég
 


Hello csajok, bemásolom ide, ami tegnap történt velem:

Lányok, nem fogjátok elhinni, mi történt velem. Ma este 6-ra mentem kozmetikushoz szempillafestésre. Felkente a nő a cuccot, mellettem ült egy nő, és egyszercsak elfogott egy furcsa szívdobogás, és kissé elkezdtem remegni. Nem tudtam, miért. És ugyebár, mivel szemem csukva, figyelek a beszélgetésre. Amellettem ülő nő ilyen mondatokat mondott: érzem, hogy... úgy érzem.... Na, kiderült a nőci jósnő. Mondtam neki a végén, hogy nem tenné meg, hogy megosztja velem a velem kapcsolatos megérzéseit is? Kérdezte, mire vagyok kíváncsi. És abban a pillanatban, ahogy kimondtam, hogy arra, hogy:lesz-e gyerekem? azonnal elkezdtem zokogni. Nem tudom miért, de kijött.Azt mondta: lesz, de csak jövőre. Úgy érzi márciusban, vagy áprilisban mindenképp terhes leszek. Elmeséltem neki a vetélésemet, és akkor jöttem rá, hogy ma egy éve jött meg (akkor azt hittem utoljára), tehát onnantól számított a terhességem… Azt is mondta, hogy a férjemmel együtt fogok maradni, bár lesznek hullámvölgyek. És tőle lesz a gyerek (még jó!!!!). Szerinte lehet, hogy egy gyerek után nem is akarunk majd másodikat. De kettőnél többet biztos nem.

Na ennyi. Hát, ilyen ügyekkel kapcsolatban mindig szkeptikus vagyok… A kozmetikusom azt mondta, ezt a nőt azóta ismeri, amióta kozmetikus, azaz kb. 25-30 éve, és eddig amit ő mondott, mindig bejött. Hááááááááát, egy év múlva erre visszatérünk!!!


Na? Mit szóltok???

Judy, ma mondod meg apának, ugye??? :roll: Majd írd le, hogy reagált!!

Vicsuka, apát kezd el már most "edzeni" :lol: , 3 nap múlva ovulálsz!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Igen olvastam a történetedet a másik topicban, mert hát követlek benneteket máshol is.
Megmondom őszintén, hogy én hajlamos vagyok hinni a jóslásban.
Biztos, hogy van nekik valami olyan képességük, amivel megérzik a dolgokat.
A lényeg, hogy jót mondott neked, vagyis lesz babád.

Azért én drukkolok neked, hogy 5 nap mulva legyen, és ne jövőre. :lol: :lol: :lol:

Igen ma jelentem be neki. Hát kiváncsi leszek, hogy mit fog szólni arra, hogy ilyen hamar összejött, főleg azután, hogy össze-vissza nyavajogtam neki a magas FSH-ról, meg a változókorról. :lol: :lol:

Lányok,

Fehérváron van 4D-s ultrahang????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy, igen van 4D-s uh, 2 helyen is. A Bácskai és a Deák csinálja.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

És azt lehet tudni, hogy helyileg hol csinálják???
A 12 hetes uh-ra szeretnék 4D-re menni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mindjárt rákeresek neked :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 



Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy

http://www.ddgroup.hu/html/nogyogyaszat.html

itt megtalálod dr.deák csabát
Vendég
 


Hoppá...most látom hogy Hoppá-Kata már elküldte neked :oops: :lol:
Vendég
 


Judy


nagyon izgalmas estétek lesz,ünnepeljetek!!!de csak óvatosan :D

Kata

a jósnők azért el tudják ültetni a kis bogarat az ember fejében,hiszek is meg nem is bennük :roll:
4 nap tesztig???érzel valamit???
most te akkor mérwsz vagy nem mérsz hőt???


Megadrukk :P 8)

Én ma du.megyek uh-ra dokihoz
Vendég
 


Köszi Lányok.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Sok szép tüszőt kívánok neked ma du-ra. :lol: :lol:

Kata,

Izgulsz már????? Tényleg érzel valamit??? Bár szerintem az a jó, ha az ember semmit nem érez. Én sem éreztem most semmit. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, Vicuska,

semmit sem érzek. Illetve de igen: azt, hogy most tuti semmi nem lesz!!! Nem vagyok babás. Szerintem...

Hőt nem mérek. Nem érdekel...

Vicuska, kíváncsi vagyok, mi látszik uh-n!!! :roll:

Judy, hgy fogod apának előadni a nagy hírt??? Előveszel egy kiscipőt, vagy azt mondod: nyuszó-muszó nagyobb lakás kell??? :lol: Az egyik "topictársam" egy plüss gólyát rakott az ágyukra, a férje meg csak nézett, minek van az ott... :wink: Aztán rájött :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska, 19 mm-es tüszőcske? Nagyon jó!! Nem kaptál repesztő szurit??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

nem kaptam,azt mondta vas.lesz pé.nem is mondta hogy menjek vissza uh-ra.

csak a laparoszkopiával szekált.ez is mütét mániás :? :evil:

és magas a cortisol-nevü hormonom,az mellékvese zavart jelent,de azt mondta,nem érdekes... :roll:

hát nem tom,most nem volt tul meggyőző,mindig siet ez is valahova
:shock:

Már megint tökre megbántam hogy elkezdtem az orvoshoz járogatást.
Se füle,se farka az egésznek.
Ha eccer elkezded,sosincs vége :twisted:


Neked sok drukk!!!
Vendég
 


Nekem is magas volt a cortisolom, de azt mondta erre az új dokim (még a régi nézette meg a cort-t), hogy ha valaki fél a vérvételtől, annak felugrik a cortisol szintje. (stresszhormon a cortisol.)

lehet, hogy mégis az én dokimhoz kéne járnod?? Most végülis a R. L. a dokid??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, az átjárhatóságit lehet uh-n követve is csinálni, de lehet, hogy azért tartja fontosnak a lapart, mert volt gyulladásod. VOLT??? :roll:
Mert az tud "sebhelyeket" hagyni, ami elzáródást okozhat!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata

R.L-hez járok.

Azt mondta,persze lehet csak rtg vagy uh-on is nézni,de akkor csak megállapitja,de nem tudja ugy megszüntetni,mintha megmütene.
Volt vakbélműtétem és szerinte a méhen kivüli műtét miatt sok vér került a hasüregembe,és az letapadásokat okozhatott.
Gyulladásom is volt mindig szerintem,sokat fájdogált a hasam 20 éves korom ota kb.

A vérvételtől meg tuti stresszes vagyok,jo hogy nem ájultam el.
Nem birom a tűt meg a vért :oops: ha rólam van szó,
amugy ez a munkám,hi-hi,de akkor én szurkálok másokat :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Hát a tegnap esti vacsi sajna elmaradt, mert olyan hányinger jött rám, hogy fél órát csücsültem a wc-n. Még el sem mondtam neki, a párom mint rutinos apuka 2 hányinger között adott egy puszit a hasamra és megkérdezte, hogy "na és mi lesz a neve??""

Romantikus bejelnetés, mi???

Vicuska,

Gratula a tüszőcskéhez, most aztán mindent bele... :wink: :wink:

Kata,

Azért én szorítok, hogy 4 nap múlva zebrásat tesztelj. Ezek a leírt hónapok a legjobbak. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: