Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sziszkó én szorítok neked, de ne aggódj biztos, hogy nincs semmi baj!! Terhesen hajlamosabb az ember ilyen fertőzéseket összeszedni, úgyhogy nagyon vigyázz magadra!

Sok puszi a többieknek és neked is!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Nekem egyszer írt fel a doki kúpot,de az fehér színű volt.És másnap nekem is jött ilyen cuccmó,de fehér.....
Ha meg ilyen gyenge mensi,az nekem is volt,na az narancssárga volt,még mondta is a barátnőm,hogy "vérbeli fideszes vagyok" :lol:
De az se gáz,nekem is teljesen egészséges fiam született!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok a vigasztalást,de sajnos az történt amitől az ember legjobban fél.Most jöttem haza a kórházból,a tegnap reggeli uh után már nem is engedtek haza.Az uh kiderült,hogy a babának nincs szívhangja és az utóbbi 2 hétben nem fejlődött. :cry:
Ugyhogy még délelőtt a doktornőm felrekta a méhtágítót és este 6-kor megműtött.Teljesen kibuktam idegileg.Egy nap alatt fogytam 2 kg-ot. 2 hét múlva kell visszamennem vizsgálatra és akkor meg lesz a szövettannak is az eredménye.
Állandóan a sírás kerülget.Readásul az éjjel a kórházban nem is nagyon tudtam aludni.
Májusban lehet újra próbálkoznunk.Addig meg kell,hogy gyógyuljak testileg és lelkileg is.

Azért bekukkantok hozzátok,kíváncsi vagyok kivel mi újság van!
Vigyázzatok magatokra és a babákra is!

Puszi mindenkinek!
sziszkó29
 
 

 
 

Azt a kurva.....hát nagyon sajnálom.Pedig nekem is volt olyan folyás....úhhhhh hát most írnék neked valami frappánsat,de nem tudok,meg nem is akarok,hát igen,szerintem is pihend ki lelkileg!!!Majd azért gyere!!!!!!Jobbulást!!!!!!
Vendég
 


Sziszkó

Sajnálom ami történt :cry:
Nekem is volt ilyen folyás a terhesség alatt, főleg az együttlétek után.
Pihend ki magad, hogy megerősödhess májusra.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok lányok :)

A másik topicban kezdtem a sort, írtam....aztán jöttem ide.
Szomorú vagyok, hogy ilyen hírt kell olvasnom... :cry:

Sziszkó,
nagyon sajnálom, ami veled történt, sajnos nagyon is együttérzek veled, ugyanis én is átéltem ilyet :cry:
Csak azt tudom mondani neked, hogy ha sírás kerülget, nyugodtan sírd ki magad, de ne keseredj el!
Minden rendben lesz, meglátod!
A babanetet pedig lehetőleg ne hanyagold, hidd el, hogy sokat jelent, ha itt lehetsz, és virtuálisan fogjuk a kezed!!!

Úgyhogy gyere gyakran!! :)


Hettie,
először nem is tudtam hol van az Aradi utca (látszik, hogy én sem vagyok adácsi), de aztán megnéztem térképen, és betájoltalak :)
Mi a Petőfi utcában lakunk (Öregek otthona a sarkon).
Szoktatok esetleg a Művházba babaklubba járni?

Bálinttal jártam, amikor kicsi volt, nagyon tetszett neki, Barnival még nem jutottam el, mert amíg kisebb volt, mindig az alvásidőre esett a klub, aztán meg mióta délben alszik csak, mindig van valami. Vagy épp csak elfelejtem :roll: Nem vált napirendi pontunkká a klubozás.

Egyébként hogy tetszik Adács??


puszi mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Régiancsi

Nem voltam még én sem a klubban, de valamikor jo lenne, ha gondolod ott találkozhatnánk is.
Azért jo itt mert csend van ha pihenni akarok lehet bármikor, de azért hiányzik gyöngyös, ughyogy sokat járunk, most is megyünk, mert még be akarom majd küldeni egerbe az önéletrajzomat. Részben azért hiányzik a nyüzsi, de hát nincs messze a város.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Sziszkó! Nagyon sajnálom én is, ami történt! De kívánok sok erőt és kitartást!

Hettie! Most komolyan, melyik városra gondolsz a nyűzsgéssel kapcsolatban? Mert Gyöngyös kb annyira nyűzsög, mint Adács... Én borzasztóan unatkozom itt. :(

Mi ma betöltöttük a 10. hónapot! Na, már csak 2 hónapot kell "aludni" és itt a szülinap. Már nagyon várjuk! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Hettie,

a babaklubos találka jó ötlet, hozzuk össze :)
Egyébként, ha sikerül a múzeumi meló, hogy fogod összeegyeztetni a dolgokat?
Artúr bölcsis lenne? És mindennap eljárnál Egerbe?

Beus,

a nyüzsgéssel kapcsolatban annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem egy kisgyerekes anyának éppoly "hétköznapi" lenne Budapesten, Gyöngyösön, Egerben vagy akár Las Vegasban is a napjai, mert a nyüzsgésben való részvétel helyett van mit csinálnunk.
Sajnos én is nagyon zárdai életet élek évek óta, nekem is hiányoznak a "lazulások", a mozizások, vagy akár a színház.
Hiába vannak pl. Gyöngyösön is színelőadások, ha nem jutok el, vagy lehetnének éppen Adácson is plázák, óriási mozitermek...max. sóvárognék, hogy én is, én is... :roll:

Az az igazság, hogy még barátaim se igazán vannak, akikkel egy kávéra összefuthatnék.
Ez a szomorú igazság.
Lassan már tényleg izzót lehetne bennem cserélni :roll:

Na, megyek nem rontom tovább a levegőt :oops:

szép napot mindenkinek :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Kedves Sziszkó! Fogadd mély együtt érzésem! Nagyon sajnálom, ami történt!
Szorítok neked, hogy minden rendbe jöjjön!!

Hetti! Majd írd meg, hogy felvettek-e Egerbe! Neked is drukkolok!

Régiancsi: Hogy-hogy nincsenek barátaid? Mostanában költöztetek errefelé? Én is így jártam, de már büszkélkedhetek egy-két barátnővel.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok a vígasztaló sorokat és a bíztatást,jó tanácsokat!
Kedves tőletek,jól esik!
Most csak ennyit írnék ha nem haragszotok.

Mindenkinek szép napsugaras délutánt kívánok! :lol:
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Ancsi! Igazán nem akarok vitatkozni veled, de nálunk másképp van. Lehet azért, mert nekünk csak egy baba van és mi visszük Marcit mindenhová magunkkal. Én ide jártam gimibe, de az össze ismerős, osztálytárs már elköltözött, szóval egyedül vagyok én is. Ha társaságot akarok, akkor megyünk Pestre. Kedves babysitterkedő barátnőm már felajánlotta, hogy vigyáz Marcira hétvégente. De ha csak egy hétköznapot nézünk, akkor is több a lehetőség mint itt. Még ha csak sétálni indulnánk, akkor sem csak az az útvonal van, mint itt. Mert ugye a baba ül a kocsiban, te meg nézed a kirakatokat... Szóval kész uncsi.
A védőnő mondta, hogy van a Ringató elvileg a Művházban, de délelőtt 10-kor, mikor Marci alszik. Babaúszásra sem tudtam vinni, mert akkor is épp alvós időszaka volt. És ennyi a babás program. Vagy lehet, hogy még van de hirdetve biztos nincs.

Na, nem panaszkodom tovább...ezt dobta a gép, majd költözünk vissza ha itt lesz az idő. :)

Szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus,
persze én is viszem a fiúkat magammal mindenhová, de azért az belátható, hogy színházban, moziban furán néznénk ki lábunk alatt játszó, vagy épp összevissza kiabáló gyerekekkel... :roll:

Én csak anyukámra tudom hagyni a fiúkat (általában mindig csak egyiket), az ilyen alkalmakkor pedig nem éppen "kikapcsolódok", hanem suliban ülök, vizsgára megyek, vagy hivatalos ügyeket intézek.
Az igazi kikapcsolódásra nem jut idő, olyan sűrűn anyukámat sem akarom terhelni.
Ez van.

Cinix,
Nem mostanában költöztünk ide, már jó régóta itt élek, az igazság az, hogy az ismerőseimnek többnyire már kamaszgyerekeik vannak, tehát teljesen más a program, mint az enyém, ezért eléggé laza kapcsolatokról beszélhetek. Van amikor, napokig nem is találkozok velük.
Hasonló korú gyerekekkel "rendelkező" ismerőseim nem igazán vannak a környéken.

Én is mondhatom, "ezt dobta a gép".

Persze, tudom nekem kellene tenni ez ellen, de a napomat teljesen kitölti a háztartás, a gyerekek, tanulás, valamelyikből áldozni kellene....de egyikből sem nagyon lehet, mert akkor feje tetején állna a ház.

Na, tényleg eldugulok... :roll:

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Beus
Én nyüzsire Gyöngyösre gondoltam. Ha itt kimegyek egy lélekkel sem találkozom, nincs mit nézegetni, szóval a város azért nyüzsisebb, én szeretek oda járni. Pest az tényleg annyiból jó hogy ott aztán tényleg van minden, lehet mit csinálni.

Régiancsi
Ok, akkor most csütörtökön? Mikor is van pontosan? 10-től? A művházban?
Hát még nem tudom mi lenne ha sikerülne, de az majd legyen akkor probléma. De tudna rá vigyázni dédi is meg nagynéném is, majd kiderül. AMúgy mindennap bejárnék.
AZért tessék csak időt szakítani a lazulásra is! :wink: Kell az is, ahhoz hogy ne gubózzon be az ember. Amíg nem volt jogsim nagyon rossz volt, most aztán megyünk sokat. Van hogy valaki vigyáz manóra akkor belefér egy kis teaház, buli, kis túra vagy bicikli... Apukám is szokott manóra vigyázni, sajnos anyukám 11-én lesz egy éve hogy meghalt. Pedig hogy ellenne vele, már nagyon várta az unokát.
Nekem sincsenek olyan igazi barátok errefelé, mert mindegyik dolgozik, meg nemigen érnek rá. A legjobb barátnőm meg sajna Pesten lakik. :( Remélem akkor egymásra lelünk, aztán barátok leszünk, és ha ugy tudod elpasszolni a manókat lazíthatunk is egy kávéra. :D

Cinix
Köszi:) Már elég sokan mondták hogy szorítanak, remélem összejön.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ancsi! Nekem is pont ez a problémám. A velem egykorúaknak vagy már nagy gyereke van vagy a második olyan kicsi, mint Marci vagy a többségnek még nincs. Amúgy mikor Marci született egyetlen gyöngyösivel sem találkotam. Mind környékbeli volt vagy Salgótarjáni Nadim miatt. :)
Szóval hajrá lányok, építsétek a barátságot! Tuti jól fog tenni mindekinek!!! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Hettie,
akkor holnap találkozunk :lol:
Emlékeim szerint 10-től van a babaklub, fél 12-ig. Régen így volt, gondolom nem változott.
Akkor holnap a művház előtt 10 órakor?? :)

Sajnálom, hogy anyukád nem sokáig örülhetett kicsi unokájának :cry:

Teaházba Gyöngyösre szoktatok járni?
Hallottam, hogy nyílt egy ott is, nekem Pesten van egy kedvenc helyem, az Oktogonnál, a Teaház a vörös oroszlánhoz.
Volt kolleganőimmel, barátnőimmel ott szoktunk találkozni a hagyományos, éves ötyé-re :lol:


Beus,
valóban úgy van, ha kisgyereke van az embernek, elmaradoznak a barátnők, pláne ha nekik még nincs gyerkőc.
Én is így jártam, legjobb barátnőim pesten laknak - velük tartom ugyan a kapcsolatot, de nem ugyanaz, mintha naponta átszaladhatnánk egymáshoz :(
Fősulis barátnőim is elmaradtak, egyikük Londonba "vándorolt", a másik lány pedig Pécsen lakik.
Marad az email, telefon, sms. :( És ezek is ritkulnak...

Na nem sírok tovább, inkább javaslom, hogy találkozzunk pl Gyöngyösön egyik játszótéren!

megyek, mert BArni valamit megpróbál beletuszkolni a videóba :shock:

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


sziasztok!

Ide találtam a másik topikból.
Mivel itt kezdtetek el foglalkozni a témával itt kérdezném.
Milyen hétköznapi vagy akár hétvégi babás időtöltésre programra gondolnátok?
Milyen rendszerességgel járnátok?
Ha lenne rá hely milyen programot vennétek igénybe kötött foglalkozás vagy csak becsücs és hagy játszon a gyerkőc?
Mennyit áldoznátok akár erre akár arra?
Nagyon várom a válaszokat ötleteket kicsit beindult a fantáziám.
köszi
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Ancsi
OK akkor holnap 10-kor :D
Ez jo lenne, ha tudnánk találkozni valahol játszotéren. mindannyian :D A pesti babanetesek is szoktak talit szervezni, mi is szervezhetnénk
Gyöngyösön van a teaház , nagyon tuti hely, ha gondolod bemehetünk, ott még a gyerekek is ellennének. :)
Én a pesti barátnőmmel volt hogy egy nap többször is beszéltünk, minden beszélgetés 40 perc legalább :D

Szia Zsu!

én benne vagyok mindenben!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie,
okés, már nagyon várom :)
Jó lenne majd egy tali valahol, bárhol. Mindannyian :)
Akár a teaházas tali is jó ötlet!
LÁNYOK, MIT SZÓLTOK???

Én is elmaradoztam egy ilyen pesti topicból, mert általában lemaradtam a találkákról, utána meg már nem volt kedvem írogatni.
Ezért gondoltam, hogy egy Gyöngyös környéki topicot létrehozok, hátha jó kis banda verbúválódik :)

Zsu,
örülök, hogy idetaláltál!!! :)
Ha beindult a fantáziád, akkor hajrá, mi támogatunk mindenben!
Szerintem lenne rá igény, akár csak becsüccs és játék önfeledten, addig a mamik is társaloghatnak, de akár foglalkozás is jó lenne, persze ez szerintem inkább nagyobbacskáknak.
Sokfelé van pl. tücsökzene nevezetű zenés foglalkozás a kicsiknek, ritmusérzék, zenei fejlesztés óvónénikkel, stb.

Én is vevő vagyok mindenre. :)

A mennyit áldoznánk kérdés mire vonatkozik?
Anyagilag?

Hát akkor lányok, hajrá egy Gyöngyös Baba - Mama Klub létrehozásáért :lol:

szép estét,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Örülök a pozitív visszajelzéteseknek!

anyagilag: arra gondoltam /és nem nyerészkedés/ céljából kérdezem ,hogy szerintetek milyen összeget áldoznátok
vagy áldoznának a kismamák, mondjuk egy foglalkozásért, vagy
akár egy "játszóház ,, jellegű becsücs helyért.
Eszetekbe jutna-e esetleg heti több alkalommal igénybe venni?
Kicsit közvéleményt kutatok ,mert sajnos helyek bérleti díja miatt muszály mérlegeni.
köszönöm
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Jól értem, hogy talit szerveztek?

ÍRJÁTOK, MÁR MEG NEKEM IS , HOGY MIKOR ÉS HOL! Hátha eltudnánk menni. Mi ez a teaház?? Hol van?

Zsu!

A játszóház az nagyon jó ötlet, nekem úgy rémlik a Gyöngyplázában van is ilyen.

Hogy mennyit áldoznék rá? Ha Gyöngyösi lennék, és ha nagyon szupi hely lenne (tehát sok-sok értelmes játék). Alkalmanként úgy 300ft-ot is fizetnék.

A foglalkozásokért a többi helyen, ha jól tudom 100ft.-ot kérnek, bár az egyik helyen emelés után elmaradoztak az emberek.

Remélem, mindenki jól van! Pusszantás nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cinix

neked mikor jo a tali, nekem mondhatnám bármikor jó.
A teaház a piactér sarkán van a siesta felett. ott még a gyerekek is ellehetnek. mindenki irja meg kinek mikor jó!

Ancsi
örülök hogy találkoztunk :D

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok :)

Hettie,
én is örülök, hogy találkoztunk - lányos zavaromban nem is mondtam el neked :oops: - remélem babaklubozunk máskor is! :)

Lányok,
szerintem is nagyon jó ötlet lenne a teaházi találkozó, írja le mindenki, kb a nap melyik szaka lenne neki a legalkalmasabb. :)
A helyszín adott, a többi rajtunk múlik :)

Cinix,
a gyöngyplázában hol van a játszóház? Én még nem láttam.

Zsu,
ha jól értem, a bababolt után egy játszóházat tervezel?? :lol:
Nagyon szuper!!! :)
Mi leszünk a törzstagok :)
Egy-egy ilyen alkalmakkor pár száz forintot kérnek, városonként változó - meg persze a hely bérleti díjától is függ.
Helyszínnek mit gondoltál? MMK?

Én heti kb. egy alkalmat gondolok első körben, aztán meglátjuk.
Ha Gyöngyösön laknánk, nyilván heti több alkalommal is elsétálnánk! :)

puszi mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap kaptam meghívót az egri Gekkotól. Én azt hittem ez sima babaklubb, de utánanéztem és nagyon komoly. Egy sima állapotfelmérés 10.000, aztán egy év kurzus, ami havonta 20.000. Biztos jó a gyerkőcöknek, nade ez az ár túlzás szerintem.

Pár száz forintot szívesen rászánnék én is, de el nem tudom képzelni Marcinak mi lenne jó. Most attól boldog, ha a műanyagkockáját az asztalhoz ütügetheti és jó nagy zajt csaphat! :D Nem bánnám, ha találkozna idősebb babákkal, biztos tanulna tőlük. Főleg a ti okos babáitoktól! :wink: Meg nekünk hétköznap jobb lenne, hétvégét mindig eltöltjük.

A Plázánál oldalt van a Klubb bejárata és emeletre kell felmenni. De oda is nagyobbak járnak. Ahogy én láttam (mindig arra sétálunk).

Ja, voltunk a héten a Postaparknál a játszótéren. 1 pad volt szabad, a többin középiskolások ültek, persze a a pad tetején a lábuk meg az ülőke részen.
Leültünk a szabad padra, erre odajön egy néni és elkezdi nekem mondani, hogy biztos magányos vagyok és tudja milyen rossz egyedül nevelni a gyereket!!!!????? :shock: :shock: (Hozzáteszem a férjem a postán volt csekketfizetni. ) Na, és hogy Jézus segít nekem is ha adok adományt!!! Nem lettem ideges.... Hívő az egész család és nem kérdez az öreg, hanem rögtön hülységeket beszél.... Még most is dühít!!!

Na, lenyugszom. Szóval teaház...majd megnézzük. Nekem még babakocsit kell cipelnem! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvasgattam a hozzászólásaitokat és látom nagy lázban vagytok a találka miatt.Jól teszitek! :lol: Ha majd nekem is lesz bébim,én is szívesen viszem!
De én most más témáról szeretnélek Titeket kérdezni!
Tudom,hogy még egy kicsit korai,de gondolkodtatok már a karácsonyi menün?Idén a Szenteste nálunk lesz az egész család és szeretném meglepni őket valami finomsággal.
Van bevált receptetek?Vagy minden évben új dolgokat próbáltok ki?
Én nézegettem itt a neten,de főként kacsát ajánlanak karácsonyra,de én azt nem szeretem.Nekem túl száraz a húsa.

Amúgy kicsit jobban vagyok lelkileg is.Ha babás reklámot látok a tv-ben,még elkezdem a pityergést,de gondolom ez természetes.
Pont egy hét múlva kell visszamennem a doktornőmhöz.
Bízom benne,hogy még nem kell rögtön visszamennem dolgozni,még nincs hozzá elég energiám.
Amúgy meg azt beszéltük a párommal,hogy lehet,hogy vissza se vesznek (a hatvani Bosch-ban dolgozok)mivel most sorban küldik el az embereket.Hát akkor szép kis karácsony elé nézünk,ha így lesz.

Puszi mindenkinek
sziszkó29
 
 


Beus,
háát, havi 20 ezer??????? Te jó ég, mit adnak cserébe???
És van, aki ezt igénybe veszi?
Szerintem ebben a túlságosan gyerekcentrikus világban már nagyobb üzlet a gyerek és a hozzá köthető bármilyen képzés, stb mint pl. a gyógyszeripar.
Felháborító :evil:
Kihasználják az anyukákat, akik persze szeretnének megadni minél több dolgot a gyermeküknek, és vannak akik készséggel, kétkézzel szórják érte a pénzüket.

huhhh... :shock:

Egyébként a játszótéri támadás így karácsony közeledtével nem meglepő sajnos...egyre több ilyen kérincsélő egyén jön, játszótéren, Tesco-nál, boltoknál, Főtéren, hogy súlyos beteg gyermeknek gyűjtenek, na meg Jézus megsegít, csak adakozzunk....

Nem csoda, hogy így feldühödtél :?

Ja, és ne aggódj a babakocsi cipelés miatt! Szívesen segítünk :lol:

Sziszkó,
örülök, hogy picit megnyugodtál. Teljesen természetes, ha néha nehéz a szívednek a babák látványa.
Én fél éven keresztül szenvedtem az ilyesmitől annak idején, teljesen rosszul voltam, amikor nagypocakos kismamikat láttam.

A Bosch-ból most táppénzen voltál?
Nem lehetne egy kicsit még maradnod? Hátha az orvos még ad pár hetet.
Hátha megúszod a tömeges elbocsátást.

Ami a karácsonyi menüt illeti, még én sem gondolkodtam rajta.
Mi általában anyukáméknál jövünk össze, családi karácsonyt tartunk.
A levest ő szokta főzni, mi pedig a főételt készítjük, sült pulyka, töltött káposzta, hortobágyi palacsinta és társai.
Persze elmaradhatatlan a mákos guba (kedvencem :lol: ) és a beigli. Mindig van fagyi is.

Aztán az ajándékosztás után már hagyomány a társasjátékozás is :)

cuppantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Ancsi
Persze megyünk a következöre is :)

Beus
A babkocsi miatt ne aggodj, segítünk vinni :)
Nem semmi az öregasszony, biztos valami jehovás volt, nekem is adtak a multkor az utcán ujságot.
20 ezer az nagyon sok pénz :shock: Most már nagyon meg kell húzni magunkat mert már nincs gyed, és elfogyott a kölcsön is, ugyhogy kb 30 ezerböl vásárolhatok majd havonta, hát nem tudom.... Lehetne több is a fizetés...Mondjuk a kertben sokminden termett ugyhogy csak esetleg husit kell venni, a kenyeret meg én sütöm, ami sokkal finomabb.

Sziszkó

Örülök hogy benéztél :)
Tavaly nekem az első kari volt, amit én csináltam, apa is meg tesom is itt volt meg anyos. A tavalyi volt az elsö anyukám nélkül :cry: Nagyon hiányzik... minden amit ilyenkor csinált....
Na szoval én tavaly töltött kápit csináltam életemben elöször és nagyon jo lett, tegyél bele füstölt kolbászt is, nagyon jo bele. Ez igy erdélyies. Aztán csináltam sajttal füstölt sonkával és gesztenyével töltött pulykamellet, sütinek meg nem is tudom mi a neve, de hasonló mint a tiramisu, csak fagyival volt. Anyos meg a halászlevet csinálta.
Most a kápi az lesz, a többit nem tudom.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ancsi
Köszi az iwiwen a jelölést! :D


Na akkor teaházas tali?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Tök jó ötlet a tali, de mi is babakocsisak vagyunk,meg cicifüggők,szóval itthon hagyni nem tudnám,vinni meg nem is tudom hogy kéne,de most abba a korba vagyunk, hogy nem ülünk meg fél percre se,csak állni és állni...
Sziszkó te nem jössz???(Jahhh,amúgy remélem mehetek én is???!!!)

A karácsonyi menüt még nem tudom,én abszolút kezdő háziasszony vagyok... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda! Jól esik,hogy invitálsz a találkára.Így akkor én egyedül megyek,de lagalább tanulnék Tőletek babázással kapcsolatosn.Amúgy is,nagyon türelmetlen vagyok.Nem hiszem,hogy ki bírom várni a 6 hónapot! :lol:
De majd meglátjuk,hogy "alakulok" . :)
Szóval,ha a Többiek is szívesen látnak,szívesen megyek!

Hettie!
Ez a töltött pulykamell felcsigázta a fantáziámat! :wink:
Lehet,hogy megcsinálom ünnepi menünek.

Lányok!Én is szívesen bejelölnélek Titeket az iwiw-en,csak nem tudom a teljes neveteket! :D
sziszkó29
 
 


Melinda
Persze hogy jöhetsz te is :)

Ma voltunk a férjemmel meg manoval a teaházban, volt ott egy 3 éves kisfiu is, hoztak játékokat meg mi is, ugyhogy elvoltak. Nem volt félénk mondtam neki menjen oda játszani. Még a szopit is meg lehet ejteni. Ugyhogy ideális tali hely. Ha valamikor délután megyünk sztem lesz hely a párnás részen , most is volt szerencsére.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Mindenk irja meg akkor priviben a saját nevét :)

Sziszkó
Hát persze hogy jöhetsz te is :)
Finom volt nagyon a pulyka, ha kell leirom a receptet, remélem megtalálom :) Amilyen szétszórt vagyok :oops:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok :)

Már nem is tudom, hány óra van, de késő az tuti... :roll:
Most végeztem mindennel, így alvás előtt gyorsan bekukkantottam :)

Holnap suliba megyek, délelőtt meg Bálint focimeccsre megy Jászberénybe (éremosztás is lesz :) ), dél körül meg rokonok jönnek, ezért volt ilyen hosszú a napom, készülnöm kellett, ha már nem leszek itthon.

Főztem, + sütöttem egy kis szezámmagos sütit, meg hát a szokásos rendrakás, nehogy hasraessen valaki :lol: egy kis vasalás...délután még Tesco-ban is voltunk a fiúkkal.

Hettie,
szívesen a jelölést :)

Melinda,
naná, hogy jöhettek :) Szopizás is megoldható ilyen helyen, efelől nyugodt lehetsz.
Majd mi takarunk :lol:

Sziszkó,
én is nagyon örülnék, ha eljönnél!!! :)
Küldöm a nevem priviben, nyugodtan bejelölhetsz :)

lányok,
akkor mikor is legyen a teaházas tali??

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Én annakidelyén nyugodtan szoptattam még az étteremben is, nem szóltak érte semmit. De itt a teaházban jobb a helyzet mert itt nem csak asztalnál lehet ülni, hanem babzsákon is meg van egy párnás rész is. Szoval jobban el lehet bujni.

Nekem jók a hétköznapok a talira.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Ancsi,Hettie!
Köszi a neveket!Bejelöltelek Titeket!
Arik vagytok,hogy kíváncsiak vagytok rám! :lol:
Nekem is jó bármelyik hétköznap.Bármikor.
Csak a péntek délelőtt nem jó,akkor megyek vissza a kórházba a nőgyógyászomhoz.

További szép hétvégét!

Melinda,Cinix,Beus! Ti rajta vagytok az iwiw-en?
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Rajta vagyok....én nem titkolózok...F-né SZÁNTÓ MELINDA.hÁT AKKOR GYEREKKEL VAGY ANÉLKÜL,DE MEGYEK.NEKEM IS JÓ BÁRMIKOR 7köznap.Ú,most mennem kell gyerek velem,apa másnapos,leves még sehol... :lol: Ilyenkor apának 2 feje van,de a belső nagyobb,mint a külső. :lol:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek :)

Sziszkó,
mindjárt nézem az iwiw-et is:))
Naná, hogy kíváncsi vagyok rád! Mindenkire, akivel itt beszélgetek!:)))

Melinda,
téged is megkereslek:))
A másnapos apáért cseppet sem irigyellek, én nem nagyon viselem jól az efféle kétfejű apát :roll:
Én inkább ilyen szoktam lenni: :twisted: :shock:

A hétköznapok nekem is jók, most már azt kell kitalálni, hogy inkább délelőtt, délután vagy a déli alvás után.
Kinek mikor jó?

pusszantás,
megyek mert készülünk a fiúkkal mamáékhoz, apukám ma 66 éves! :)
Kis szülinapi meglepit tartogatok neki.

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Melinda
Másnapos apa :lol: viccesen leirtad az állapotot :lol:

Nekem jo a délelőtt is meg a délután is. Mano sajnos nem alszik valami rendszeresen, ugyanabban az időben, ez változo.

Nekem tesomnak lesz holnap a szülinapja, meg holnap lesz egy éve hogy anyukám meghalt.
Még tesomnak csinálok valami tortát, majd kitalálom milyen legyen.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szép reggelt mindenkinek :)

Bálint oviba szállítmányozva, Barni még horkol, így gyorsan bekukk ide :)

Hettie,
mikor ünneplitek tesódat? Sikerült a torta?
Egyébként tesód fiú, lány? Fiatalabb, idősebb?

Melinda,
kerestelek az iwiw-en, de sajnos nem találtalak.
Egy F-né Sz.M-t találtam, de ő martfűi, gondolom nem Te vagy, egy gyöngyösi van, de ő Sz-né Melinda.
Pontosan hogy szerepelsz, milyen néven?

A tegnapi szülinapi buli - vagyis inkább egy szerény meglepetés - jó volt, egy Bounty tortával leptem meg apukámat, rajta 66 darab gyertyával.
Mire meggyújtogattam mindet, egész felfűtöttem a szobát :lol:
meg majdnem leégettem a hajam, akkora lánggal égtek. :lol:
De azért meglepődött :)

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Ancsi

Tagnap azt hittem ma lesz 11, de csak holnap, ugyhogy holnap lesz a szülinap. 24 éves lesz, és öcsém van. tortát nézek majd a neten vagy kitalálok valamit.
66 gyertya az jó lehetett. Milyen az a Bounty rtorta?Gondolom kókuszos lehet.

Melinda

én sem találtalak.


Ma reggel arra ébredtem hogy felhívott valaki hogy nyertem valami üdülési csekket külföldre. Megkérdezem hogy de ez hogy van... alig mondtam ki már le is rakta :roll: :shock: Akkor minek hív fel? De gondolom ez csak olyan valami részhozzájárulás lehet, nem az hogy mindent fizetnek, ha igen akkor meg elúszott....

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Melinda!Én sem találtalak!
Úgy látom,ki kell tűznünk egy időpontot a talira,mert így nem fog összejönni.Ha azt mondom szerda,délután 2 óra,az jó mindenkinek?És ott a teaház előtt.
Én privibe megadom a számomat,aki kéri.Ez már csak azért is lenne jó,hogy tudjuk egymást értesíteni,ha valakinek közbejönne valami.
Na,mit szóltok ehhez?Így jó lesz?

A Bounty torta biztos nagyon finom lehet.Bár én mindenfélét szeretek,ami csokiból van.Sajnos.Meg is látszik rajtam. :wink:

Hettie!Nagyon sajnálom,hogy anyukád már nincs ott melletted! Fogadd őszínte részvétemet!
Sajnos az én anyukámnak már kétszer volt szívinfarktusa,mind a kétszer nagyon megijedtem.Nem tudom mi lenne velem nélküle.
A Te anyukád beteg volt?Vagy hirtelen történt?

Na jók legyetek!
sziszkó29
 
 


SZiszkó
Köszi.
Már beteg volt, bőrrákja volt sajnos. Vigyázz akkor anyukádra!

A szerda 2 jó lesz nekem. Ok jöhet a szám, én is elküldöm annak aki kéri.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Szerintem mi is megyünk a talira, csak jó lenne tudni, hogy hol van a Teaház pontosan.

Sziszkó, köszi a jelölést. Nekem is van egy két jó receptem. Ha kell leírom.

Mindenkinek, szép napot kívánok!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Hettie,Cinix!
Priviben leírtam a számom!
A karácsonyi recepteket elhozzátok szerdán?

Ancsi,Melinda,Beus!
Ti akkor tudtok szerdán jönni?

De jó lenne,ha mindannyian tudnánk talizni! :D
sziszkó29
 
 


Sziszkó:

A recepteket megpróbálom, de nem ígérem, ugyanis nálunk minden évben ugyanez a menü, és már elég rongyos a recept.

Inkább majd leírom ide, jó??

Más: Emlékszik még valaki Sensire? Ő is írt ide, az első oldalon van.
Nekem Ő mondta ezt az oldalt, azóta vagyok itt.

A lényeg, hogy ide költöztek Halászra, és összebarátkoztunk.
A lányaink is szeretik egymást, bár Emma néha letámadja Annát.

Lehet, hogy Ők is jönnek majd szerdán. Megkérdezem, hogy van-e kedvük.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Sziszkó,
ez a beszéd :lol: ahogy a taliszervezéssel haladtunk, jövőre se lett volna meg.
Ez így gyors volt. Köszönjük :lol:

Szóval, részemről is okés a szerda délután! :)

Cinix,
én emléxem Sensire, írta, hogy költöznek Halászra.
Ciki, de én eddig azt hittem Te vagy Ő, csak nevet váltottál :oops:
Nekik még nincs internet, azért nem ír?
Az pedig jó lenne, ha ők is tudnának jönni!

Lányok,
egész nagy csapat gyűlne így össze! Úgy örülök :lol:

Hettie,
a torta kókuszos volt, de nem én csináltam :lol:

még jövök, de Barni nyomogatja a billentyűket , és amilyen garázda elszáll az egész :roll:

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Holnap nekünk is jó 2-kor! Igaz, apa itthon lesz, de legalább kicsit pihen! :D

Pontosan hol is lesz a tali??? Kérek részleteket!

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!

NEM holnap!!!SZERDÁN 2-kor!
A teaház előtt.Ez a Piac tér sarkánál van.Régen a Tropical szórakozóhely volt ott.Nagyjából betájoltad?

CiniX! Úgy is jó,ha ide írod le a recepteket! :)
Én is emlékszem a Sensire.De Ő már rég nem írogat ezen a topicon.

Hű,de várom a szerdát!
Már csak Melinda nem jelzett vissza!
Ha Melinda is jón,akkor ha jól számolom 7-en leszünk!Mint a gonoszok! :lol: +a gyerkőcök :!:
sziszkó29
 
 


Jajj, jajj!!! :D :D
Azt sem tudom, hol áll a fejem!!! :oops:

Értem! Szerda délután 2kor. Viszont akkor csak egy órát tudok maradni. :(

Megkérdezem Zsut is! OK?

Kép
Kép
beus.
 
 


Oké Beus,kérdezd meg!Hátha jön Ő is! :lol:
Szerintem ésn is 1- másfél órát leszek.Bár a hangulattól függ,mhogy mennyire rázódunk össze! :lol:
sziszkó29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: