Új privát üzeneted érkezett!

Ági! Próbáld meg mégegyszer hátha..
Vagy tedd a profilodba.
Köszi a homályosítást, arrafelé nem nagyon szoktam járni.
szia
Kati
cskati
 
 


Szia Kati!

A Gere témáról csak annyit, hogy a férjem próbál néha felvilágosítani, hogy melyik Gere rokon és melyik nem, de gyakran elvesztem a fonalat:-))
Szóval nem minden Gere rokona a másiknak. Vannak ősi Gerék, bevándorolt Gerék stb. Amikor még csak együtt jártunk a helyi újságban megírták, hogy az én kedvesem megnősült. Na persze kiderült, hogy az egy másik azonos nevű Gere fiú:-)) Elég nehéz feladat volt nevet választani a születendő babánknak (Barnabás), hogy ne legyen ugyanolyan nevű gyerek majd a korosztályában. Persze nem biztos, hogy sikerülni fog:-)))
Már nagyon várom, hogy a karjaimba foghassam a pocaklakómat, de még 1 hónapig odabent jobb neki.
Egyre többet álmodok a szülésről, meg róla, de gondolom ezzel mindenki így van, volt.
Jó hétvégét mindenkinek, ebben a szép napos, de szeles időben
Üdv Zsófi
gezso
 
 


Szia Zsófi!
Hú, ciki lehetett az a cikk! Nem ilyedtél meg?
Én is sokat álmodtam a szülésről az utolsó hetekben. Szerintem ez hozzátartozik a terhességhez. A baj az volt, hogy én nem csak a szülésről álmodtam, hanem mindenféle rémálmom volt a gyerekekkel kapcsolatban.
Egyébként szép nevet választottál a fiadnak Kép
Hajni
cshajni
 
 

 
 

ÁgiKép
Akkor mi nagyon közel lakunk egymáshoz (én a Gyári úton lakom, a zöldségessel szembenKép)

KatiKép
Úgy tűnik, nálunk ez még napról-napra változik (mármint az éjszakai szopi). Két napja már csak 2x kel fel este 10-től reggel 8-ig. Így már egész tűrhető. A délelőttöt is végigalussza (9-től 1/2 2-ig). Délután pedig félóránkét szopizik (valamikor be kell hozni a lemaradástKép) A szülés olyasmi volt mint az első, kivéve, hogy ez indított volt (a cukor miatt nem hagyták túlhordani). Elég nehezen akart beindulni, kb. másfél óráig nem voltak fájások. 9-kor indították, délben kezdtek nagyon erős fájásaim lenni, és 13:50-kor született meg. Ja, és nektek még nem is írtam, hogy a 37. héten derült ki, hogy a dokim átment a MÁV-ból a Rókusba, úgyhogy nagy volt a dilemmám, hogy doki vagy kórház. Aztán az előbbit választottam, de nagyon nem voltam megelégedve a kórházzalKép
Úgy tudom, hogy te szoktál babás cuccokat eladni. Hordozókendőd nincsen véletlenül?

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Sikerült feltöltenem egy képet Somababáról, a profilomban van. Most nincs időm többet írni, majd holnap.

Ági
minerva
 
 


Szia MInerva!
Nagyon édes a fiad Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Minerva! Szerintem is nagyon édes SomababaKép Örülök, hogy sikerült felrakni a képetKép

Tüni! Nahát, egy doki a MÁV-ból megy át a Rókusba? Én mindhármat a Rókusban szültem. Mivel az első és a második között elég nagy a korkülönbség, így volt lehetőségem megtapasztalni némi pozitív változást. A harmadiknál egyágyas, fizetős szobában voltam. És semmivel nem volt semmi bajom Kép Már ami a szülés utáni időszakot illeti. A dokin azért csodálkozom, mert a MÁV egy eléggé haladó szemléletű kh ami a szülési beavatkozásokat, testhelyzetet illeti, a Rókus meg tökre nem az, még mindig hanyatt fekve szokás szülni Kép Ezért kértem az első tapasztalatom után a többieknél edát. A hanyatt fekvést máshogy nem nagyon lehet kibírni KépKépKép
Jaja, szoktam babás cuccokat eladni, végülis van hordozókendőm, de saját készítésű. És bár nem nagyon használom, még nem akarom eladni, mert még használhatjuk...Kép Ellenben a babaszoba.hu-n pont most a napokban láttam jó olcsón egy eladó hordozókendőt, ha bemész az apróhirdetésekbe keress rá.

Gezso! Szép nevet választottatok a kisfiatoknakKép Most összetörted a bennem kialakult Gere-filinget... KépKép

MVica, Yabu?????? Mi van veletek?

Sziasztok
Kati
cskati
 
 


KatiKép
Hát, gondolhatod, hogy nem önként és dalolva ment... Az igazi okra én is kíváncsi lennék, de ez vszeg sosem fog kiderülni. Egyébként nekem engedték volna, hogy felálljak (meg az elején még álltam is egy kicsit), de amint kezdett durvulni, képtelen voltam felállni, úgyhogy ülve vajúdtam. Egyébként így, hogy az elsőt a MÁV-ban szültem, nekem nagyon nem jött be a Rókus. Ha esetleg lesz legközelebb, akkor szerintem dokit váltok, és visszamegyek a MÁV-ba.
Hordozókendős tippet köszi, meg fogom nézni.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak eddig mindíg benéztem és nem volt semmi mozgás. De mostKép! Üdvözlet az újjaknak!
Én még a féléves vizsáimmal küzdökKép, 15-ből még kettő van hátra azt próbálgatom tanulni nem sok sikerrelKép valahogy nem tudok ráhangolódni.
Én a Máv kórházba szültem és teljesen meg voltam mindennel elégedve. Szuper a dokim Tüni ha majd megint aktuális lesz tudom ajánlaniKép
Yabu
yabu
 
 


Sziasztok!

Minerva!
Nagyon édes a kisfiad:-))

Én a Szent István kórházban fogok szülni. Pár héttel ezelőtt megnézhettük a szobákat. Most újították fel őket,nekem nagyon pozitív élmény volt. A szülésznő is csupa jó dolgokat mondott. Remélem, hogy a valóságban is úgy lesz :-)))

Egy kérdés: Hol aludjon a baba? Különszobában, szülök szobája, mózeskosár stb????
Gondoltam megkérdezlek titeket, mint gyakorlott Anyukákat, kinek mi jött be. Persze tudom, hogy minden baba más, és úgyis egyénileg fog kialakulni, de hátha....
Ha van kedvetek írjáok le, hogynálatok hogy alakult.
Üdv mindenkinek Zsó
gezso
 
 


Sziasztok!

Zsó! Ez egy nagyon fontos kérdés, épp központi problémánk a "hogyan aludjon el a gyerek egyedül" kérdés. Van egy nagyon jó könyv, a Madarász u.-i kórház alvásklinikájának orvosai írták (Gál-Kemény: Aludj velem, 1500ft). Ők azt javasolják, hogy egy szobában, de mindenképpen külön ágyban. Most kezdtem el csak olvasni, de az eleje arról szól, hogy a csecsemők, a gyerekek és a felnőttek alvásritmusa eltér egymástól, ezért senki nem tud nyugodtan aludni, ha a bébike a szülők ágyában alszik. 6 hónapos korig az egy szobában alvást javasolják. Azt is írták, hogy érdemes először mózeskosárban vagy bölcsőben altatni, aztán kiságyban, mert nem jó nekik, ha elvesznek az ágyukban, nem fogják magukat biztonságban érezni. Állatka legyen vele az ágyikóban. Somababa egy szobában alszik velünk, külön ágyban, ez elég jól bejött, nálunk az a probléma, hogy csak úgy alszik el, ha szopi után sikerül letennem, illetve, ha elringatom. Nappal pedig csak a babakocsiban. Ha nem megyünk sétálni, akkor otthon húzogatom a babakocsit. Az éjszakai ébredések után sem tud visszaaludni magától, hiszen nem úgy aludt el, mást talál, mint elalváskor, érthető reakció. Amíg kicsi volt, addig a pocakomon aludt délután, amit most már visszasírok (annyira édes volt), de akkor elég nagy tehernek (szó szerint és képletesen értve is) éreztem. Szóval, érdemes a témát körüljárni még a legelején, mert később nagyon nehéz lesz...
Ja, és érdemes légzésfigyelőt venni, nekem egy nyugodt pillanatom nem lett volna éjszaka nélküle! A miénk Angelcare, 24ezer körül van, nem érdemes 45ezerért megvenni, amit Madarászban ajánlgatnak (szerződésük van a gyártóval), ez egyszer sem riasztott feleslegesen, viszont mindig bekapcsolt, ha elfelejtettem kikapcsolni, amikor kivettem a gyereket.
Hát hirtelen ennyi jutott eszembe a témával kapcsolatban.

Szia:

Ági
minerva
 
 


Szia Zso!
Az alvással kapcsolatban majdnem az a véleményem mint Áginak! De az eltérés az, hogy senki sem egyforma. A gyerek megérzi, ha neked valami nagyon kényelmetlen, kellemetlen. Nálunk az első héten aludt csak velünk, aztán szép lassan bekerült az ágyába. Persze az ágya a mienk mellett volt. Kb. 4 hónapos koráig nem is igen volt ebből zűr, de egyre inkább felébredt a mi zajainkra. A vége az volt, hogy már arra is felébredt, ha megnyekkent az ágy. Ezért szépen átvittük az ágyát a másik szobába és azóta külön alszik. Az első éjszaka féltem, hogy nem fogunk aludni, de sokkal jobban aludt mint addig valaha. Egyet viszont komolyan gondolj át: éspedig azt, hogy meddig marad a szobátokban. Sok anyukától hallottam, hogy későn kezdték kiszoktatni az ágyukból és bizony 6 évesen (olyan is volt akinek a fia 14 évesen) kerültek ki, sírással az ágyból-szobából. Nem könnyű, de mndig magatok alkossátok a szabályokat.Mint írtam senki sem ugyanolyan.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat a kérdésemre.
Egyébként mi van veletek?? Napok óta senki nem járt erre? Persze én még könnyen internetezgetek a pocaklakómmal. Sokat gondolok rá, hogy milyen lesz ha már nem én osztom be az időmet:-))), de azért már nagyon várom.
Ennyit magamról.
Írjatok, ha van időtök.
Üdv mindenkinek
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Hát, teljesen más, ha csak te mondod meg mikor mit csinálj. Most pl. én azért nem jöttem, mert beteg lett Matyi. Köhög, hőemelkedése is volt és nagyon nyügös. Szóval ilyenkor minimális időm van netezni, mert ahogy meglátja (most is) rángatja a ruhám és visít. Megyek is!
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!!

Bocsi, hogy zavarok. Van egy 3 hónapos kislányom, és szeretnénk babaúszásra járni vele, mivel csepeliek vagyunk az Oázist néztük ki magunknak, szeretnék érdeklődni hátha valaki közületek jár és esetleg leírhatná a véleményét róla. Köszönöm szépen.

További szép napot
Márti
márti05
 
 


Sziasztok!!!

Hát itt vagyunk mi is! Jó hír:

2005. január 30-án (több mint két hete!!) hajnalban megszületett Harmadik Zsuzsó Babánk, 3590 g, 53 cm, gyönyörű és egészséges. Azóta fél kilót hízott, jól eszik, mikor hogy alszik, szóval teljesen szabályos csecsemő.

Zsófi, kérdezd meg a férjedet, nincs-e Méh nevű rokona! Mert az én férjemnek a fél falu a pereputtya, mindenki azzal idegesít, hogy rokonunk.Kép

Alvás: ugyanazt tudom mondani én is. Kb. féléves korig egy szobában, külön ágyban, aztán át a tesókhoz. Istenem, mikor lesz ez a lány féléves!... Az az igazság, hogy én jobban szeretem magaménak tudni a hálót.Kép

Üdv minden újnak:
Vica

Kép
Kép
mvica
 
 


Szia Vica!
Gyönyörű babád van Kép GRATULÁLOK hozzá! És a tesókhoz is Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Merre jártok? Olyan "csönd" van hetek óta...
Mi "igazoltan" voltunk távol. Skarlátos lett a 2 gyerek. Mára szerencsére túlvagyunk mindenen. Azaz a nagytakarításon még nem, de ami késik nem múlik Kép
Megyek, mert még itthon van Bence és szeretne játszani
Hajni
cshajni
 
 


Asszem most mi is "igazoltan" nem férünk a géphez soha...Kép

Vica
mvica
 
 


Vica! Kép Neked igazolást írok Kép Hogy vagytok? A tesók mit szólnak a jövevényhez?
Hajni
cshajni
 
 


Köszi, jól, már amennyire egy nyűgös öthetes mellett lehetKép Szóval hálistennek nem vagyunk betegek.

A tesók imádják a picit. Mesi tisztára úgy beszél vele, mint egy felnőtt, Imi meg simogatja, és gügyög neki, hogy "Zsuzsibaba..."Kép

Kati, ha erre jársz,
mikor lesz börze?

Puszi: Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Nyűgös a kicsi? Akkor ezek után te is az lehetsz Kép Ari lehet ahogy a fiad gügyög neki Kép
Börze: március 12-én. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok újra én is. Láttam, hogy sokáig senki nem járt erre. Azóta február 10-én megszületett a mi kisbabánk is Barnabás 2440g és 51 cm.
Bár nincs tapasztalatom (első baba) de szerintem könnyű szülés volt. Éjfélre mentünk a kórházba be amikor még elviselhető fájásaim voltak és 4.10-re már meg is volt a baba.
Üd mindenkinek
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Gratulálok Barnabáshoz Kép Szerintem is könnyű szülésed volt. Ha te így érzed, akkor biztos az volt Kép Vigyázzatok magatokra, itt az influenza járvány Kép
HAjni
cshajni
 
 


Zsó,
gratulálok a picihez!Kép Nagyon édes! Azok az óriási szemek...Kép
Hát minket tényleg jól beazonosítottál! Bár azok a "jó" gyerekek, biztos, hogy az enyéimre gondolsz??!Kép Én eddig mögöttünk egy ismerős nénit szoktam látni meg néha konfirmandusokat, de majd skubizok. Egyébként a férjed ismerősnek tűnik! Ja, nálunk a keresztelő most lesz 20-án.

Zsuzsóka azóta se lett jobb alvó, sőt egyre rosszabbKép, már az éjszakákat is kezdi bojkottálni, viszont az első hónapban majdnem másfél kilót hízott. Meg szerencsére Imi most itthon van (annyiban nem szerencse, hogy nem is keres pénzt ugyebár... nincs valakinek burkolnivalója?Kép), úgyhogy csinálja a tetőtéri szekrényeket, és sokat segít a gyerekekkel is.

Megpróbálok Zsuról újabb képet felrakni.

Kép

Köszi Hajni a börzeinfot! Ebédvendégeink lesznek, de mindenképpen kimegyek. Ti ott lesztek? Remélem, Katiék is előkerülnek végre!

Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Gyönyörű a lányod Kép
Burkolnivalónk lenne, de pénzünk nincs. Kép Majd szólok, ha lesz Kép
Én megyek a börzére, de csak vásárolni. A nagyfiamnak kellene pár dolog, meg persze nem fogok tudni ellenállni pár apróbb darabnak sem Kép ÉS te? Babacuccokat veszel?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Szia Vicus!

Nagyon édes a kislányotok, és hát nagyon édes lehet ahogy a tesók foglalkoznak vele. Sógornőméknél iker babák vannak 20 hónaposak és teljesen oda vannak a mi kis Barnabásunkért.Olyan aranyosak ahogy örülnek neki amikor mondjuk felsír, vagy nézelődik.

Ma mentünk először sétálni,már nekem is nagyon jól esett egy kis "kiruccanás". Ja és hát kipróbáltuk, hogy babakocsival be lehet e menni a Városház téren az élelmiszer boltba. Sikerült!!! Ennek csak azért örülök,mert úgy látom a legtöbb boltba lépcsőn keresztül lehet csak bejutni, és hát (tapasztalat hiányában) féltem, hogy be fogok e tudni legalább vásárolni egyedül:-)) Gondolom, majd szép lassan feltérképezzük a számunkra is "használható" boltokat.
Nektek milyen tapasztalataitok vannak a miklósi közlekedésel kapcsolatban?? Ha van kedvetek írjatok róla.
Üdv mindenkinek Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
De örülök, hogy így "nő" a Barnabás Kép És, igen, örülj neki, hogy van olyan bolt ahova bemehetsz babakocsival is. Mert én már hallottam olyat is, ahol kinézték a babakocsit (hiába szenvedett meg vele, hogy betolja), mert akkor nem fér be más tőle aboltba. Kép A közlekedéssel kapcsolatban meg még rosszabb híreim vannak. A város legtöbb része babakocsival életveszélyes. Nincs járda, utcán kell menni. És vannak őrültek, akik még le is dudálnak. Kép Ez pont akkor jön jól, amikor épp elaludt a kicsi Kép. Szerencsémre túléltem ezt a korszakot. És remélem te jobb környéken laksz ilyen téren.
Nincs kedved képet rakni a profilodba? Így látnánk mindig a Barnabást is. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia Zsó!
De örülök, hogy így nő a Barnabás Kép És, igen, örülj neki, hogy van olyan bolt ahova bemehetsz babakocsival is. Mert én már hallottam olyat is, ahol kinézték a babakocsit (hiába szenvedett meg vele, hogy betolja), mert akkor nem fér be más tőle aboltba. Kép A közlekedéssel kapcsolatban meg még rosszabb híreim vannak. A város legtöbb része babakocsival életveszélyes. Nincs járda, utcán kell menni. És vannak őrültek, akik még le is dudálnak. Kép Ez pont akkor jön jól, amikor épp elaludt a kicsi Kép. Szerencsémre túléltem ezt a korszakot. És remélem te jobb környéken laksz ilyen téren.
Nincs kedved képet rakni a profilodba? Így látnánk mindig a Barnabást is. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Hát igen, néha nem tudom, mi a jobb, ha nincs járda, vagy ha van, de használhatatlan. Nézz vissza pár archívot, Katival már sokat pufogtunk ez ügyben. Ő tagja valamilyen szerveződésnek, akik próbálnak ezen változtatni, ha van kedved, csatlakozz hozzájuk.Kép

Mi már egész jól tudunk babakocsival lépcsőt mászni, ellestem a tévéből a technikát. Elöl mész te, és a fogójánál fogva húzod a kocsit a hátsó kerekein. Emeleteket meg lehet így mászni. Lefelé a babakocsi "megy" elöl, szintén hátsó keréken. És ha minden kötél szakad, még mindig viheted Barnust kendőben, Mi azt csináltuk, mikor akkora volt a hó meg a latyak, hogy nem lehetett tolni a babakocsit.Kép Zsuzsó első sétája például kendős volt.

Teszek új képet a profilba (remélem).

A börzén tök jókat vadásztam! mint mindig. Szerintem ez a kis helyi börze sokkal jobb, mint a pesti Kismamás, szerintetek? Nem is tudom, kimenjek-e. Jegyem éppen lesz. Valaki megy?

Puszi:
Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Kati szerveződése a Tavasz egyesület. Bár szerintem inkább az önkormányzatot kellene leváltani. Kép Na, én nem akarok ma puffogni. Olyan jó, hogy itt a tavasz Kép
Én is voltam börzén. És én is vettem jó dolgokat, csak sajna kevés volt. Valahogy mindig kislánycuccokba ütköztem bele, pedig nekem 2 fiam van. Szóval nekem menni kell a nagyra is. Amúgy is be kell vásárolnom a köv börzéig Kép
Megnéztem a profilodba a képet! Nagyon szép családod van Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült felrakni egy képet a profilomba Barnabásról.
Hát ő a mi kis szemünk fénye:-)
Majd időnként próbálok frissíteni.
Üdv mindenkinek
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Nem csodálom, hogy a szemetek fénye Kép Nagyon szép kisfiú Kép OLyan jó fiú is amilyen szép?
Kicsit el vagyok havazva, mert ma még meg kéne ejteni a takarítást is, de mint oly sokszor mostanában, Feri megint nem ér rá segíteni Kép Úgyhogy megyek is, mert egyedül hosszú lesz.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Szerintem jó kisfiú Barnabás. Napközben most még sokat alszik, de amikor ébren van akkor sem ordít. Néha néha kesereg egy kicsit, de most már annyira figyel a körülötte lévő dolgokra, hogy akár 15-20 percre is képes elmélázni:-) Olyan aranyos amikor olyan bölcsen gondolkodik.

Úgy hallottam, hogy a Sárga házban van baba-mama klub. Tudtok erről valami információt, hogy milyen, vagy esetleg jár oda valaki közületek??
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Én szoktam járni a baba-mama klubba. Bár ez túlzás, mert eddig 3-szor voltam. Mindig közbejött valami. SZóval, kedden szokott lenni 10-től 12-ig. Álltalában olyan 10-15 anyuka szokott lenni. Nem rossz, a gyerek elvan. Ha érdekel még valami róla, akkor kérdezz.
Akkor tényleg jó fiú a Barnabás. Mert az a mérvadó, hogy az anya hogy érzi. Ha kifáraszt, akkor nem jó, de ha te is élvezed, akkor jó Kép Nálam felemás volt a dolog, mert jó volt vele lenni, de ő elég sokat sírt és ezért nehéz is volt. De túléltem azt a periódust és most már tiszta boldogság az élet Kép Most épp labdázik az apjával. Ma tanulta meg, hogy kell gurítani a labdát Kép Ilyen apró csodákból tevődik össze az élet Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

A baba-mama klubba hány hónapos kortól vannak gyerekek, és mit szoktatok csinálni egy -egy foglalkozás alkalmával? Van tagsági díj vagy csak úgy bemész és nem is kell előre szólni, hogy szeretnél menni?
Egyelőre ennyi kérdés jutott eszembe:-))
Szeretnék személyesen is kismamákkal megismerkedni, ha kedvünk és időnk engedné akkor például lehetne néha közös sétákat szervezni. Nem tudom, hogy neked lenne e kedved hozzá vagy bárkinek a társalgóból?
Most hogy talán itt lesz lassan a jó idő jó lenne menni ide-oda.
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Nem kell előre szólni, csak bemész. Viszont alaklmanként 200 forint a beugró. Mióta járunk azóta egy kisbabát láttunk aki kb. 4-5 hónapos lehetett. Szinte nem csinálunk semmit, a gyerekek játszanak, a mamák megpróbálnak csevegni. Egyszer volt meghívott vendég is, aki a feng-shui-ról beszélt nekünk. Nem igazán volt élvezhető, mert közben a gyerekek zajongtak és nem minden anyukát érdekelt, ezért nagy volt a hangzavar. Kép Én már jártam olyan klubba is, ahol foglalkozások voltak. Azaz a nagyobb gyerekeket lefoglalták kézműves foglalkozással, a kissebbekkel táncoltak, énekeltek... Itt nincs ilyen.
Szívesen megismerkednék veletek. Beszéljünk meg egy sétaidőt és fussunk össze. Kép Milyen hamarra gondoltál?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Már akrtam hamarabb is válaszolni, de valami miatt nem volt jó a társalgó.
Köszönöm az infókat a baba-mama klubról.
Sétával kapcsolatban: mi általában délután 2-3 között szoktunk sétálni, de nekem a délelőtt is jó.
És, hogy mikor nekem előre láthatólag például a héten minden nap jó. Illetve jövőhéten a pénteket kivéve, (na meg persze a hétfő)
Már biztosan kérdeztem, de nem emlékszem, hogy te merre is laksz? MI a városház térhez közel. Hol lenne jó találkozni? Te mennyire vagy mobil? én egyelőre csak gyalogosan közlekedem. És hova mennél sétálni szívesen? Én a Duna partra imádok lemenni, mert szép és olyan nyugis kis utcák vannak. De ha van más ötlet én rugalmas vagyok.
Írj és "megbeszéljük"
Helló többiek!
Nektek nincs kedvetek közös sétához??
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Nekem is jó a Duna part. Mondjuk én az Oázis közelében lakom, de szerencsére van autóm. Viszont a Matyi 2-körül szokott ébredni, tehát jó esetben is fél 3-ra érnénk a Dunapartra. Lehetne inkább 3tól a séta? És ez a hét már jól tele lett nekem, de jövő héten még semmi. Előjegyezhetlek? Kép Na, ez vicc volt. De mi lenne ha megbeszélnénk mondjuk a szerdát. Mert ha minden rendben megy, akkor kedden megyünk klubba. Na?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nekem teljesen jó a jövőhét szerda és 15 óra. És hogy gondolod, hol parkolsz szívesen a kocsival. A Duna parthoz közeli kis utcában vagy máshol? Tehát hol legyen a találka? Én két helyen tudok lemenni babakocsival. Sajnos az utcák nevét nem tudom. Találkozhatunk a Duna parton, mondjuk ott ahol régen a strand volt. Ott vannak padok. Az kb. a HÉV állomás magasságában van, talán oda be is lehet jönni kocsival, de biztosan te jobban tudod:-)?
Ha van más ötleted írd meg.
Reméljük az idő is szép marad.
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Akkor szerda 3 óra Kép Én álltalában kicsit odébb szoktam lemenni a partra. Van ott egy lejáró és ki van alakítva egy kissebb murvás parkoló is. Ott kezdődik a tanösvény. A jobb oldalán meg teniszpálya van. Azt hiszem a Rév soron kell elmenni odáig. Ha nem tudod, akkor majd megbeszélünk másik helyet.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Oké! Tudom, hogy merre van, sőt ma is arra sétáltam.
Bár túl nagy tömeg nem hiszem, hogy lesz, de azért a könnyeb megismerés érdekében egy pár sor magamról:
Hosszú barna hajam van és magas vékony vagyok. Barnusnak sötétkék alapú és világoskék kockás babakocsija van.
Kérlek, írj egy pár sor te is magadról
Addig jó készülődést a Húsvétra.
Üdv:Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Én is magas vagyok, de korántsem vékony! Az autómról fogsz megismerni szerintem, ami egy banánzöld (forgalmija szerint) Twingo. Matyinak meg olyan szürkés-kék a babakocsija.
Nektek is jó készülődést. Te milyen ételt, sütit csinálsz? Egyáltalán tudsz csinálni a gyerektől?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nálunk érdekesen alakul a Húsvét,mert vasárnapra hivatalosak vagyunk a sógórnőmékhez szülinapi ebédre. A sonkát meg úgy volt (van), hogy az anyósom főzi meg, csak időközben infulenzás lett. Úgyhogy még nem tudom, hogy mit, mennyit és mikorra főzzek?:-) Túl sok locsolót nem várunk, de azért valami gyors (kavarós) sütit majd összeütök. Egyébként a Barnus melett van időm főzni,meg sütni is. Délután van amikor 3 óra hosszat is alszik. Szombaton meg már itthon van a párom és ő is rengeteget segít.
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Akkor neked jó dolgod van. KépÉn Matyi mellett max. itt ülhetek a gép előtt. A ház konstrukciójával van a baj, mert a gyerekszoba a konyhába nyílik. Azaz minden a konyhába nyílik. Szóval ha Matyit lefektetem marad a tetőtér. Kép Persze ha nem akarok én is aludni. Szóval nálunk minden akkor történik, ha Matyi ébren van és elviseli. A főzést, takarítást egyáltalán nem szereti. Kép Ez van, kezdek már hozzászokni.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Akkor holnap (ha az idő is engedi) várjuk egymást!?
Remélem nem fog közbe jönni semmi:-)

Én már nagyon várom.
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Én beterveztem a holnapomba Kép Szóval ott leszek. Sőt beszerveztem Katit is. Remélem odaér, mert munkából jön. És jönne az egyik barátnőm is. Ildinek hívják és van egy 1 éves kislánya. Nem baj?
Hajni
cshajni
 
 


Zsó! Ha bármi közbejönne neked hívj: 20-9287650
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hogy vagytok? Mi ma délután voltunk az otropédián csípőízület vizsgálaton. Szerencsére minden rendben van. Természetesen Barnus végig aludta az egész utat oda-vissza, csak vizsgálat közben sírt egy picit, aztán újra békésen szundikált tovább. Olyan édes volt:-)
Elolvastam a babamasszázs könyvemet, és már két napja csinálom neki a hasmasszázst. Arról sajnos nem ír , hogy mikor és hányszor (naponta egyszer vagy többször) célszerű végezni. Te hogyan csináltad?
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Nekem eddig nem jött be a fórum. Kép Látom, nálad már pénteken működött, ez hogy lehet??
Babamasszázson azt mondta a hölgy aki tartotta, hogy annyiszor lehet csinálni ahányszor neked meg a gyereknek jó! Szóval akár egész nap mehetne Kép És mit tapasztalsz? Szereti Barnus?
Mi jól vagyunk. Kép Tegnap voltunk a Budakeszi vadasparkban. Nagyon jó nap volt Kép
Mikor talizunk?
Hajni
cshajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: