Új privát üzeneted érkezett!

Zsu


Központi telefonvonal 4338-100
(Bp. X., Szent László tér 29.)


GIBÁNÉ BUZOGÁNY CSILLA 302
lakcím ügyintéző 303, 304

KÁRPÁTI ÁGNES 302
lakcím ügyintéző 303, 304

NYÍRŐ ISTVÁNNÉ 302
lakcím ügyintéző 303; 304

Az Okmányiroda ügyfélfogadási időpontjai:
ügyfélfogadás időpontja: hétfő: 12.30 - 17.30
kedd: 08.30 - 13.00
szerda: 08.30 - 16.00
csütörtök: 12.30 - 15.30
péntek: 08.30 - 13.00
Információs telefonszám: 4338-285



Ezek az infok elegek lesznek?


Kriszta
szedo
 
 


megtaláltuk a nekünk való méretet:)


Kép
szedo
 
 


hahóóóóóóóóóó!

Szedo: Nagyon édes a kis óriásláb. :D
Én sajna nem tudok képet feltölteni, folyton azt írja ki, hogy hiba történt. :( Pedig a pixel, a kb, minden oké. :(

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

 
 

sziasztok

sajnálom, hogy neked nem működik a képfeltöltés, van amikor nálunk is baj van. kösz

nézzük a macskaarisztokratákat és nyávogunk. (a lába be van kenve fertőtlenítőszerrel)

Kép
szedo
 
 


Ismételten jó idő lett:( pedig tegnap annyira jót sétáltunk délelőtt és délután. Dorka annyira élvezte:) most meg
szedo
 
 


Szisztok!
Látom, ez a rossz idő nem csak engem szomorít el :cry:

Ma voltunk Emmával vérvételen a megduzzadt nyirokcsomói miatt. Szörnyű volt :( Leginkább azért, mert nagyon nehezen jött le a vére, így folymatosan forgatták, mozgatták a tűt a vénájában :cry: Még én is sírtam, annyira iszonyú volt :cry:
De délutánra már meg is lett az eredmény és úgy néz ki,h nincs semmi :)

Teszek fel én is két tegnapi képet.
Emma az udvaron még járássegítővel, reméljük már nem sokáig kell.
Kép
Emma és a májkrémes zsömle :D
Kép

Mindenkinek jó hétvégét!!!!
Sziasztok Anikó
gottiani
 
 


Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült képet feltennem. :) Igaz, annyira le kellett kicsinyítenem, hogy alig látszik. :( Arra jöttem rá, hogy a képek mérete nagyobb mint 200 kB, azért nem jött össze eddig.

Remélem, mindenki jól van!
Mi nagyon nem jól viseljük a hideget, egész nap megy az olajradiátor, mert megfagyunk. Gergőnek tiszta piros volt az orra. Mint télen.

Napsugarakat akarooooook! :roll:

Képeink tegnap előtt készültek, az egyik reggel, ébredés után, a másik pedig az első élmény a kenyérrel. :) De bejött ám az íz! :D

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Szedo/Kriszta! Itt is köszi mégegyszer apjukom már fel is hívta őket....

Lányok, még annyi kérdeznék, hogy a X.kerületi önkormányzat ad e támogatást lakásvásárláshoz rászorulóknak? Előre is köcce a válaszokat:)

Kölcik édesek, mindjárt dobok fel én is képet:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi: nagyon édesek a picijeid. :)
A támogatást elég kemény feltételekhez kötik. Leginkább sajnos nem a rászorultsághoz. :(
Erről tájékoztatnak Titeket az Önkormányzaton.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Zsuzsófi
A mi szerződéskötésünkben is eddig (úgy néz ki még lesz szerződésmódosítás) az van, hogy augusztus 31-ig költöznek ki!
Mire ti jöttök mi megyünk! :):(

Töltöttem fel új videókat! :)

http://s59.photobucket.com/albums/g310/ ... s60027.flv

puszi mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

nagyon édesek a gyerekek.


Kép
szedo
 
 


Sziasztok

Mi mint mindig el vagyunk foglalva.:)De azért mindig el szoktam olvasni amit irtok!
Szüleim végre rászánták magukat hogy ideköltöznek. Albérletet keresek nekik,de el sem hiszitek ,szinte harcolni kell a lakásokért.
Ti nem tudtok valami kiado lakást a környéken?

Nálunk kitört a Madagaszkár örület,egy nap legalább 3szor meg kell nézni....Kivülröl fujom már.

Nagyon aranyosak a gyerekek,néha visszanézem a képeket,amikor a topikba kerültem még olyan picik voltak...

Melegszik az idö,remélem hamarosan eljön a tali ideje is...
Kellemes napot mindenkinek.
bizzo
 
 


Kép
Pici fiam mérges,nem engedtük vezetni.Ujabban nem hajlando a gyerekülésben ülni,csak a kormánynál:)) Kép
Tomi reggelizik.
bizzo
 
 


Sziasztok!

Micsoda édes képek. :)

Bizzo: Örülök, hogy jelentkeztél és, hogy raktál fel képeket. :) Tomival már minden oké? Gondolom, igen, ha már vezetni is tud. :) És képzeld el, hogy mit gondolhat Ő, ha nem ülhet a kormányhoz. Amikor biztos magában. :)
Jaj, de édes lehet. :)

Szedo: A kislányod nagyon fotogén. :) Nem gondoltál arra, hogy kihasználd e tulajdonságát? vagy ez csak anya kedvére való elfoglaltság?

Mamacka: megnéztem a videókat, nagyon édes Áron baba. :)

Zsuzsófi: Nem irigyellek a költözködés miatt. Az a sok pakolás, dobozolás. Brrrrrrrrrrrr!
A vége viszont mindig jó, amikor már minden kész. :)

Delfinke: merre vagytok? Hogy van Marci?

Gottiani: Remélem, talizunk a héten. :)
Ha ilyen jól halad az időjárás, akkor lehet, hogy tényleg összejönne az a szabadtéri összeröffenés? :)
Nem voltunk babaúszni, túl hideg volt, apának nem volt kedve elindulni. Plédbe burkolózva feküdt szombaton, mert annnnnnyira fázott.

Tegnap horgászni voltunk. A szél ellenére nagyon jó idő volt. :)
Olyan jó volt kimozdulni, már napok óta belülről nézzük az esőt. :(
És egy kis képecske Gergőről. :) Istenien érezte magát. :) Tetszett neki a nádas, a sok ember, meg az, hogy folyamatosan kézben volt. :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

Bizzo

sajnos nem tudok kiadó lakást, de megkérdezhetem, hogy mekkorát keresnek a szüleid, és mennyi időre? (lehet, hogy néném tud segíteni nektek)

kelimoni

mint minden gyerek az én lányom is szereti billegetni magát, ha fényképezik vagy kamerázik. agyba főbe dícsérjük és már pózol is:) az a kép épp akkor készült, mikor idultunk esküvőre.

úgy látszik Gergő élvezte a tegnapi horgászatot. mi is kimentünk a ligetbe és tettünk egy nagy sétát. a végén két 14 kg körüli leányzót kellett ölben vinnem, mert nem voltak hajlandóak sétálni. (és természetesen engem találtak a fenékhordozásra legalkalmasabbnak)

na megyek, mert ebédel a picike kisasszony, aztán készülünk egy kis sétára, majd lepasszolom nénémnek.

legyen szép mosolygós napotok

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Vagyunk ám mi is; végre nem esik az eső.Egész délután lent kószálunk; csavargunk! :D

Nagyon szépek a babák; annyira jó látni ahogy nőnek! :wink:

Zsu!
Az ovit még nem kérdeztem meg; de a héten mindenképp beugrom; eddig nem jutottam el oda! :roll:

Velünk tegnap megtörtént az első komolyabb baleset, gyengébb idegzetűek ne olvassanak tovább!
Délelőtt Marcipán leesett a kanapéról cumival a szájában.A cumi befordult a szájába és megrepedt a két felső foga között az ínye!
Én kint voltam a konyhában, megkeverni a kaját; csak egy csattanást halottam és az üvöltést!Rohantam be; Marci feküdt a földön, üvöltött és csurom vér volt az arca.Teljesen bepánikoltam, nem tudtam honnan jön ennyi vér; csak miután lemostam az arcát akkor láttam hogy a szájból ömlik!
Nagyon megijedtem, Marcipán fél órát üvöltött; már a szomszéd srác inditotta a kocsit hogy megyünk a Heimbe.De hál istennek elaludt, a vérzés is abbamaradt!
Mára kutya baja; csak néha szívárog a vér a szájából.Egész nap tegnap az ölemben volt; tök kis bújós lett!
A hideg ráz még mindig ha rágondolok, szörnyű volt!


De természetesen nem tanult az esetből; kitartóan mászik a kanapéra!
Ildi
delfinke
 
 


Sziasztok,

Úgy örülök, hogy rátaláltam erre a topicra. :)

Bár én még nagyon nem vagyok olyan előrehaladott állapotban, mint ti, ugyanis még csak a 12. hétben vagyok az első krampuszkánkkal... Úgyhogy szét irigykedem magam rajtatok. Mindenkinek olyan gyönyörű a gyerkőce, hogy komolyan krokodil könnyekkel küszködöm. Bár én is itt tartanék már! :)

Viszont - hogy azért ne legyen annyira egyszerű - a 10. kerületben sem vagyok olyan nagyon régi lakos, így van egynehány' kérdésem, amelyekben biztosan sokkal több infótok van, mint nekem...

Pl: Tudok-e olyan helyet a környéken, ahol társaságban terhestornára lehet járni? (Bár ez még a jövő zenéje, ugyanis még jó ideig dolgozom... nem keveset... és nem a közelben...)

Milyen véleménnyel vagytok a helyi védőnői "ellátásról"?

Milyenek a gyerekorvosok?

Bocsánat, hogy így rátok törtem, meg a kérdészúdításért' is, de még nagyon nem vagyok ismerős a környéken...

Bár az uram sokat segít (ő itt is dolgozik a környéken), de nem nagyon hiszem, hogy kismamadolgokban ő fog nekem mindenféle életképes híreket szállítani...

Mindenkinek nagyon szép napocskás napot kívánok,

szilka, a kezdőcske
szilka
 
 


sziasztok

üdvözöllek köztünk Szilka. merre felé laksz? a mi gyerekorvosunk Bánhegyi doktornéni, a védőnőnk Éva. (róla azt tudom nyilatkozni, hogy kicsit sokat beszél és keveset mond).
terhestornát én spec kihagytam, de szerintem a bajcsy kórházban lehet érdeklődni, vagy az újhegyin a rendelő intézetnél biztos tudnak segíteni a védőnők.

Ildikó. nagyon sajnálom ami Marcival történt. Dorka is produkálta magát valamelyik nap a nagypapának, és ha ő nincs, akkor a nyakát töri az ágyról a lelkem.

ma voltam vele a dunaplázában, hát az a rohangászás amit leművelt, pakolt, csevegett, folyton evett volna. (amúgy állás ügyben szaladgálok, és most a pláza volt a közeli hely, ahol apjára bízhattam a szentemet, míg én tárgyaltam)
hazafelé elaludt a vállamon, a 85-ös buszra jegy nélkül szálltam fel, mert nem tudtam megvenni. pechemre ellenőrök voltak a buszon, így nekem is esett az egyik, hogy így meg úgy, de irgum burgum.... egy kedves bácsi pártfogásába vett, átadott nekem egy jegyet, így kilyukasztotta nekem, én meg kifizettem, miután nagy nehezen egy fiatal átadta a helyét. nem egyszerű kapaszkodni, jegyet kifizetni állatokat cipelni, és egy alvó gyereket tartani. no és a stílus, ahogy velem beszélt az ellenőr, mintha legalábbis embert öltem volna és ő lenne a bírám....

kívántam neki, hogy az ő kedves feleségét és gyermekét is tiszteljék meg annyira, mint minket tettek.

a buszvezető pedig elnézést kért tőlem.... (a tajtékzó ellenőrt a társai vitték le a buszról)

miért mindig engem találnak meg ezek az őrültek?

viszont olyan szépen sütött a nap, hogy ez kárpótolt, no és a horkoló lányom is:)

legyen mosolygós napotok

Kriszta
szedo
 
 


Kép

szeretünk levetkőzni, anya apa örömére este a pizsiből kibújunk, míg nem figyelnek anyáék

Kép
szedo
 
 


Zsu!

Ma lent voltam az oviban, de nem sikerült elérni az illetékest(már hazament).
Itt a két ovi telefonszáma; gyorsabb ha felhívod őket és egyszerűbb is!
:D :D :D


Aprók Háza
Újhegyi sét.5-7.
1108
Napköziotthonos óvoda
vezető:
Baloghné Stadler Irén
tel: 431-73-23

fax: 265-01-32



Újhegyi
sétány17-19.
"piros"
1105
Napköziotthonos óvoda
vezető: Nagy Ágota tel: 433-56-31

fax: 264-98-85

pirosovi@freestart.hu
delfinke
 
 


Szilka!

Üdv nálunk, és gratulálok a pocilakóhoz! :D
Pikk-pakk elrepül az idő és te is a kezedben tarthatod a kis csomagodat! :lol:

Hol fogsz szülni?

Torna: A Bajcsy kórházban tudom hogy van, anno nekem is ajánlották!

Védőnő: nekem Vörösné Klári a védőnőm, én maximálisan meg vagyok elégedve vele (az orvossal is).Nagyon kedves, segítőkész; és nagyon sokmindenről lehet vele beszélgetni.Én néha 2órát is ültem nála régebben ha nem vártak rá!

A mi dokink: Dr.Teuffel Ágnes; vele is nagyon meg vagyunk elégedve.Nagyon alapos, kedves a gyerekhez; és bármikor bármilyen problémával felhívtam segített!

Szedo!
Nagyon édes Dorka; muris lehet hogy kibújik a pizsiből! :D :D :D
Mi még a˝ cipő-zokni levétele-eldobása az utcán˝előadásnál tartunk! :D :D

Ildi
delfinke
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a fogadtatást! :)

Sorjában a kérdésekre, ha már én is olyan buzgón tettem fel őket...

A Gergely - Újhegyi utcai lakóparkban lakunk, februárban költöztünk. A tavat, a játszóteret, a parkot már leglább feltérképeztem.

A Budai Honvédban fogok szülni (bár addigra lehet, hogy átkerül az osztály a központiba, Pestre). Egyébként egészen vicces volt a helyzet, mivel egyetemre vidékre jártam, így sem orvosom, sem semmi egészségügyi jellegű háttér nem volt itt mögöttem, úgyhogy az első védőnői beszélgetést is annak köszönhettem, hogy kitettek a házban egy lapot, hogy ki a háziorvos, gyerekorvos, védőnő stb.. Mire magamtól felderítem... már gurultam volna...

Nagyon köszönöm az infókat, nagyon sokat segítettek.

Jó éjszakát (vagy teljesen átaludt éjszakát?) kívánok,

szilka
szilka
 
 


Sziasztok!

Kriszta, ez nagyon gáz:( Én még életemben nem találkozta mellenőrrel Pesten:) Na jó a metrón már igen, de sose állítottak meg....

Na majd biztos fogunk ha felköltözünk:)

Mamacka, hát ígyj ártunk:):):):):) De akkor is fogunk talizni:) Jó?

Delfinke, ezer hála, nagyon ari vagy:)

Majd ha felköltözünk biztos lesz nekem is ezernyi kérdésem, mert semmit se tudok hogy hol van:) Na jó az önkormányzat az oké:)

Delfinke, melyik gyerekorvos van ott a mélytó u. közelében? És a védőnő? Ismeritek? Vélemény?
Nem szeretném messzebb hordani a kicsiket ha nem muszáj....

Ja és Andi megtalált iwiw-en:) Te nem vagy fent? Ha igen, én Kern-Márton Zsuzsa néven vagyok:)

Szilka, üdv itt:) Látod én még nem is vagyok X. kerületi mégis ide írogatok:)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Delfinke, ez tényleg gáz:(

Jobbulást!

Erről az jut eszembe, mikor kint voltam a fürdőben, és mire visszajöttem, Bence totál véresen feküdt az ágyon, az arca nem látszott ki, és a két keze, karja hasa is csupa vér volt....kérdeztem hogy mi történt, erre hüppög hogy "anya nem akartam...." lemostam, hát kiderült, az orra vérzett, ő meg megilyedt hogy mit csinált és megpróbálta letörölni:):):):) Ennek eredményeképp minden tiszta vér volt, még a takarója is mert azzal törölgette magát....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Delfinke: mire elolvastalak, kirázott a hideg rendesen. És mire Zsuzsófit is elolvastam. húúúúúú, ezek a véres jelenetek nem nekem valók. :(

Delfinke: amúgy jó, hogy írtál. :) Hogy áll a lakáscsere? van már valami eredmény? Mi is annyit hezitálunk a dolgon. Egyszerűen nem tudunk dönteni, mit csináljunk. Ugye, könnyebb volna, ha toronyban állna a pénz, de sajnos....:(

Szedo: Nem értem, hogy élted túl ezt az ellenőrös izét. Na, én lehet, hogy leszálltam volna a buszról, pedig harcos természetű vagyok. Hát igen, én is hallottam már párszor, hogy miket mondanak z ellenőrök azoknak, akiken látszik, hogy nem magyarok. Azok persze nem értik és még mosolyognak is az ellenőrre.

Szilka: üdv köztünk.:) Gratulálok a picurkádhoz. :) Meglásd, csak úgy fog szaladni az idő és már a babkocsival fogsz küzdeni. :)

A Gergely-Újhegyi úti lakópark melyik? A tó mellett?

A mi doktornőn Dr. Jakab Edit. Számomra kitűnő szakember. Alapos és kedves. Emellett sosem esik neki a gyerekeknek, előtte pici játék, kedveskedés. :)

A védőnőnk: Lőrinczi Orsolya. Vele is abszolut elégedett vagyok. Mindenben segít, sokszor tápiért elég egy telcsi és a recept ki van téve. Tanácsadásra mindig időpontra megyünk, sosem kell 5 percnél többet várnunk.

A kisfim tegnap megkóstolta az első kiflijét. :) Ugyanis kibújt az első fogacskánk . :):):):)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Zsu!
Akiket Szilkának ajánlottam dokinő, az itt van a sétányon!
Iwiwen nem vagyok fent; nem tudott senki meghívót küldeni! :roll:

Móni!
Gratula az első fogacskához! :D
Költözés: nézelődünk, vannak jó lakások.Most úgy néz ki találtunk egy elég jót, a XVII.kerületben a Helikopter lakóparkban; jövő héten beszélünk a sráccal! :D
Nekem az azért lenne jó, mert ugye Marci ide fog bölcsibe járni; és onnan könyebben eljutok a lakótelepre! :D

Szedo!
Ellenőrök: :evil: :evil:
Én folyamatosan lógok; eddig még nem kaptak el.Mondjuk eddig normális ellenőrökkel találkoztam, volt már hogy nem is kérték a jegyet! :wink: Bár ez elég ritka!


Marcipán ellazult:

Kép


Ildi
delfinke
 
 


sziasztok

Móni. egy tündér a kisfiad. :) gratulálok az első foghoz. olyanokat tudnak harapni azután, hogy kibújt az első fog, hogy az csak na. nekem az államat vállamat, kezemet harapta a lányom:) de rég volt

a buszról, meg nem voltam hajlandó leszállni. mindig becsületesen veszem a bkv jegyeket. lelkiismeretesen lyukasztom is, mások ellenben mindenféle ürüggyel kibújnak az ellenőrzés alól. (heimnél folyamatosan találkozom bliccelő emberekkel) még akkor is kezelem a jegyet, amikor csak egy megállót megyek a gyerekkel (mint múlt hét pénteken is, szakadt az eső, nekem orvoshoz kellett vinnem a félig alvó gyereket, a sibrik előtt szálltam fel és az újhegyin szálltam le.)

ildikó Marcinak a haja nagyon vagány:)

remélem mostmár hogy jó idő lesz tudunk találkozni mindenkivel.

egész éjjel őrködtem Dorka felett, mert most a remek időnek köszönhetően jól benáthásodtunk egész éjjel nem kapott levegőt, az orrán keresztül és csak hánykolódott.

vitaminozhatom újra....

de a kedve kiváló a kislánynak....


nálunk a sláger mese most a macska arisztokraták, és a jégkorszak II

tegnap az apja meglepte Motkánnyal a jégkorszakból, azóta mindenhova csak a motkány mehet vele.

na megyek, mert főznöm kell valamit, délután meg mehetek az első szülői értekezletére a gyereknek

legyen mosolygós szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


Szisztok!

Szilka
Üdv közöttünk :lol: Reméljük jól fogod magad érezni a kerületben, és a topikban is :)
Mi dr Sejk Alízhoz jártunk eddig, nemrég mentem át dr Jakab Edithez. Utóbbit én is tudom ajánlani (eddigi tapasztalat alpján), előbbot nem igazán :?
A védőnőnk pedig Juhász Lászlónlé (Erzsi). A védőnő területileg adott lesz ugye. Nekem a védőnőm megkérdezte amikor ideköltöztünk,h kit szeretnék dokinak. Én ugye senkit nem ismertem, így "rámbeszélte" azt, aki mellett ő dolgozik. Erre szerintem figyelj majd oda!

Szilka-Zsu
Én pocakosként költöztem a kerületbe :) Szereztem egy Kőbányi Kisokost, és "kinyomoztam",h hol van rendelő, ki lesz a védőnőm stb. El is volt ájúlva a védőnőm...

Delfinke-Zsu
Remélem jobban vannakl már a gyerkőcök, még olvasni is rossz volt :(

Delfinke
Emmát is felvették a "piros" bölcsibe, de én szeptemberben még nem szeretném, majd csak ha betölti a 2-t (ami februárban lesz). Nem tudom még,h lehet-e évközben mert még a beiratkozáson se tudták megmondani :? De ha addig jönne tesó, akkor februárban sem menne :) Még nem tudjuk,h lesz.....
Marcipánt melyik bölcsibe vették fel?

Húúúúúúúúú, de sokat írtam már :) , megyek mert alszik Emma gyorsan csinálok valamit a lakásban.

Egy hétvégi kép: Kép


Szép napot Mindenkinek! Anikó
gottiani
 
 


sziasztok

de jó látni Anikó titeket is:)

mi is parkot jártunk hétfőn, autóztunk előtte picit, Dorka szeretett volna vezetni

Kép
szedo
 
 


Sziasztok!

Delfinke köszi az ovi számát, nincs hely egyikben sem:( Mondták hogy irassam bölcsibe, mert úgyis évvesztes lenne. Oda fel is vennék, bár nem is tudom hol van:)

Megírnátok a bölcsi címét? Ez a telefonszáma: 1/265-1992

Delfinke, mi az e-mail címed? Küldök meghívót szívesen:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsu!
Ez a bölcsi az Újhegyi sétány 5-7. alatt található.
Szia Anikó :)
gottiani
 
 


Zsu!

Ez a bölcsi a sétány végén van; Marci is oda fog járni, és Andiék Lilikéje is oda jár! :D

Fel is veszik?

Köszi, már kaptam meghívót; de azért rendi vagy! :D

Anikó!
A fent említett bölcsibe vették fel(nem ahol a Plus van).Én eleve oda akartam, mert arról a bölcsiről csak jót hallottam! :D :D
Mondjuk a másikról semmit nem tudok! :wink:

Holnap kapjuk a 15hónapos oltást, remélem ezt is megússzuk láz nélkül!


Ildi
delfinke
 
 


Sziasztok!

Ma szabin vagyok, úgyhogy jól átolvastam az eddigieket. Voltam ultrahangpn (12. hét), meg ma védőnőnél, úgyhogy lassan-lassan belerázódom a dolgokba. :)

Köszönöm a további infókat!

Kelimoni,

Igen, a tó melleti lakóparkban lakunk, csak a Gergely utcai végénél lévő III. ütemben, úgyhogy a tótól legtávolabbi részen. :(

Delfinke,

Van egy iwiwes meghívóm, ha gondolod, de nem látom a profilodban a e-mailedet.

Holnap utazunk nyaralni... Bár amikor az utat foglaltam még nem voltam terhes... remélem nem fog a krampuszka rosszul reagálni a repülésre... meg én sem... :)

Úgy néz ki itt a jó, meleg idő, úgyhogy a gyerkőcök is kedvükre szaladgálhatnak. Sok kirándulást, pihit a jó időben,

Szilka
szilka
 
 


Szia!

Köszi az infót, jó lenne ha együtt járnának a gyerekek:)

Ildi, azt mondta akivel beszéltem, hogy aki nem fért be az oviba, azt felveszik, mert megigérte az óvodavezetőnek....más kérdés hogy lehet így is kérnék a munkáltatóit, ami ugye az ovihoz nem kell, nekem meg nem lesz, max iskolalátogatásim....na mind1, majd hétfőn okosabb leszek:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek aki felajánlotta az iwiwes mwghívót; de már kaptam! :D

Zsu!
Majd írd meg feltétlenül mit mondtak a bölcsiben!

Marcipán pénteken kapta volna a 15hós oltást, de nem adta be nek ia dokinő; mert piros volt picit a torka!
Most ott tartunk hogy ömlik az orrából az anyag, teljesen vízszerú; de orrszívóval semmi nem jön ki!
A szeme folyton könnyezik; a szájából ömlik a nyál.
Nem tudjuk mi lehet a baja; a kedve jó.
Tippek:
-jön a foga; de akkor miért könnyes a szeme?
-allergia: miért ömlik a nyála?
Lehet hogy a kettő egyszerre?Hőemelkedése is volt ma délelőtt!
Szerintetek?

Holnap leviszem dokihoz; majd kiderül!

Lassan érik az allergia vizsgálat is; mindenképp el akarom vinni!

Na eldugultam!

Ildi
delfinke
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi újság veletek?
Nálunk minden oké, megjött a várva várt jó idő. :)

Bár ma több bosszúság is ért:
Azt az infót kaptam, hogy az a tápi, amit mi eszünk egy éves korig támogatott. Kiderült, hogy nem. :( A 3 doboz majdnem 7 ezer forint.
Nem vettem ki.
És akkor ne adjunk a gyereknek tejet, igaz?

Jöttünk haza, a lift nem működött. :(
Kocsi, gyerek, bevásárolt cucc. 10 percet vártunk, aztán megcsinálta a szerelő. A tápin felbosszantva magam elég erélyes voltam. :D

Közben beakadt a karkötőm a kocsiba és elszakadt. :(

Szóval nekem is lehetne énekelni, hogy : "Ez nem a te napod! "

Delfinke: Mi hír bölcsi ügyben?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos nincs hely egyik oviban, bölcsiben sem, így valószínüleg itthon lesz velem Bence:(

Pedig neki is hiányzik ak özösség már nagyon, és nekem is az hogy legyen egy kis időm, amit csak a KAtával tölthetek:( Jövőre már dolgoznom kell, így szegény KAticának semmi nem jut belőlem:(

Nagyon el vagyok keseredve:(

Ráadásul hülye is vagyok, mert a zöld bölcsiben még jelentkezési lapot sem töltöttem ki, hogy hátha lesz üresedés, pedig az sokkal jobban tetszett:( Ha vki jár arra nem tenné meg nekem?:):):):):) Na jó viccelek, de bosszant:(

Bencének is annyira tetszett, ki se akart jönni:) Itthon meg néha már az agyamra megy, mert mindig unatkozik....hiába már 3 éves, kell neki a társaság...


Van vmi jó ötletetek, hogy mit lehetne tenni?
Én úgy tudtam hogy az ovinak kötelező felvennie a körzetis gyereket:(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Móni!

Köszi a kérdést; szerencsére felvették; nem írányították át! :wink:
Egész úton spanoltam magam; hogy majd jól elküldöm őket! :D :D :D :D :D

Zsu!
Sajnálom hogy nem vették fel az oviba; én úgy tudom hogy suli előtt egy évvel kötelesek csak felvenni! :roll: Ez nem biztos de én úgy halottam!
Tegnap voltatok fent?
Lehetséges hogy láttalak benneteket a férjeddel?

Ildi
delfinke
 
 


Ildi, igen tegnap:) És persze lehetséges:) Az újhegyi sétányon voltunk, meg a pluszban...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok lányok


elnézést, de kicsit behavazódtunk. orvoshoz járunk megint bőrgyógyászról, bőrgyógyászra...
rettentően ronda Dorka bőre.....

kicsit nagyon el vagyok fáradva.

legyen mindenkinek szép napja

Kriszta
Kép
szedo
 
 


Zsu!

Akkor titeket láttalak; csak nem voltam biztos benne! :wink:

Na majd legközelebb!
:lol:

A férjed annyira ismerős nekem;tökre hasonlít egy volt kollegámra!
Nem dolgozott egy Dili-Depó nevű helyen véletlenül?

Szedo!
Szegény Dorka!Senki nem mond semmit mitől lehet?

Ildi
delfinke
 
 


Ildi, nem tudom:) De roppant egyszerű, hogy hívják a volt kollégádat?

Melyik babakocsis voltál te??? Egyébként eszembejutottál, hogy lehet összefutunk:)

Andival is összefutottunk az önkormányzatnál, és még azt mondják, BUdapest nagy város:)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu!
Hát ez az, hogy a srác nevére már nem emlékszem; nem dolgozott ott sokáig! :wink:
Én egy kék esernyőbabakocsival voltam; ott mentünk el mellettetek; a bölcsi mellett. :D

Móni!
Hallom beteg vagy; beszélgettem sógórnőddel! :D Jobban vagy már?
Gergő fantasztikusan édes volt; egyfolytában vigyorgott és nézte Marcipán hogyan szedi szét a babakocsitokat! :D :D :D


Ildi
delfinke
 
 


Sziasztok!

Delfinke: A sógornőm is újságolta, hogy találkoztatok. :)
Ez volt az első alkalom, hogy megkértem Őt, vigye el Gergőt picit sétálni.
Sajna tényleg borzalmasan érzem magam, szétmegy a fejem, hányingerem van, folyik az orrom és nagyon fáj a mellkasom, ha köhögök. Még a végén orvoshoz kell mennem. :(
Sajna annyira nem hiszek az antibiotikumokban, hogy nálam alig hat.


Szedo: Ismered a Vargha Gyógymódot? Biztos vagyok benne, hogy tudnak Dorka ekcémáján segíteni. Igaz, nem olcsó, de nagyon hatékony. Én is jártam oda pár hónapig, amikor myómám volt és PCO-m. Na, ezek mára már nincsenek és a menstruációm is tökéletes. Annak idején, amikor jelentkeztek ezek a gondok, műteni akartak, sőt kilátásba helyezték azt is, hogy a méhemet el kell távolítani.

Az állapotfelmérés 15 ezer forint, amit követnek a kezelések, én heti 3 alkalommal jártam, ami alkalmanként 3500 Ft. A talp bizonyos pontjait stimulálják, ami nem kellmes az elején, de ahogy javul az egyén állapota, egyre inkább elviselhető. Pici babákat is hordtak oda, talán érdemes lenne megpróbálni. És nem gyógyszer, kenőcs, meg ilyesmi.

http://www.varghagyogymod.hu/index.html

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ja! ma anyós viszi Gergőt sétálni. :( Szorítsatok!!!!!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok lányok

ismételten felébredt a Napocska:)

ennek Dorka és én is nagyon örölünk

Moni ne izgulj biztos jól ki fognak jönni egymással Gergő és a Mami:)

bárcsak nekem jönnének a nagyszülők, hogy elviszik izgőkét egy kis sétára... akkor, nem kellene késő estig ténykednem a házkörül, hogy másnap, ha jó idő van ki tudjak vele mozdulni, és ne hidegélelmen éljen a család....

köszönöm a támogatást ekcéma ügyben, el fogjuk vinni a gyereket, ha ez kezelés, amit tegnap kezdtünk nem fog eredményre vezetni.

most nem akarom elkiabálni, de úgy látom, hogy ezek az új krémek, mintha csodát tennének... bár én rettentően viszketek tőle, hiába mosom le alaposan a bőrömről... most én viszketek test szerte....

teszek fel képet Doriról, tegnap ilyen csúnya volt a bőre....:(


legyen szép mosolygós napotok
Kriszta

Kép
szedo
 
 


Elmélyült reggeli zsömlézés. :D Adtunk a gluténnak.
Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


csak ügyesen Gergő, finom is az a zsömle:)

nagyon édes a fiatok Móni

Kriszta
szedo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: