Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Meglett a betegkönyv,az utolsó pillanatban,elirták rajta a cimet,mint annó az enyémen,az analfabéták.Ármin már a váróban üvöltött,mint a kismalac,nővérek meg is tanulták a nevét.Utánna bent elaludt a vállamon,dokinéninek igy nem nagyon produkálta magát.minden ok,egyedüli észrevétele az volt,hogy a nyelve alá nem ártana egy kicsit belecsippantani.Nincs lenőve,de nehogy később gondot jelentsen majd a beszédnél.Kaptunk beutallót.Kezecskéjén elég piros a szuri,de én se cserélem 10percenként.Olyan jót alszik minek bolygassam olyan sűrűn.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina orulok hogy meglett a betegkonyv es hogy tulvagytoka szurin.
kg,cm?nem mondott semmit hogy kelle neki potlas?
hogy viseltetek a ejszakat.
nekem es az ocsemnek is felvagtak a nyelvunket,az enyemet egesz keson az ocsit meg a korhazban amikor megszuletett,mivel nekunk volt megnezettem a korhazban de Nocinak nem kellet szerencsere.

Kép
monyo83
 
 


Kriszta de jó,hogy meglett a betegkönyv! :D
Hogy viselete el Ármin a szurit?Láza volt neki?

M,onyó hogy döntöttél?Adsz Nominak pótlást három hós korátol?

Nos mennem kell.Fruzsi bőgőzik....

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Nócinak boldog hófordulót! :D

Mi megyünk apóshoz grillezni...

Szép hétvégét nektek csajszik!

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

szintus utolag kivanok Hannanak boldog hofordulot.

hogy vagytok?

krisztina ti?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!ma megyünk privátilag a szentéhez csippantásra.Szuri nagyon megviselt bennünket,mondhatom többes számban!!2 lázcsillaptót ellőttünk.Először délutánra felment a láza 38.7-re,utánna estére 39.3-ra.Visitott,sirt,olyan hófehér volt,mint a fal,a kis szemecskéi meg pirosak.Most kezd visszazökenni,erre délután megint jön a nyúzás.Én már rettegek a következőtöl.Súlya5kg25dkg,hossza 57,5cm.Kis zsurmóm.Pótlást nem is emlitett,ez a hippes tea jó,ha netán kellene,csak ajánlani tudom.Juni 5-én lesz a keresztelő,szombati mise után sity-suty.Én akartam minnél kisebb felhajtással.képzeljétek most mivel szenvedünk,jön a foga.Egy ideje nyálaskodok,amit ért nyomott a szájába,most pedig mintha már fönt halványodna az ine.ma vennünk kell valamilyen gélt rá,mert nagyon viszked szegénynek,és nyűgös is.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


hogy telt a hétvége?Mi itthon élveztük,hogy reggeltől estig hármasban voltunk.Palicsi tömegbe nem akartunk kimenni,majd egy másik hétvégén. Kép

Kép

két szunya kép

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina,szegeny Armin jol megszenvedtetek a szurit :cry: mikor mentek legkozelebb?
Noci is nagyon tomia szajaba a dolgokat de nem hiszem hogy a foga,ez babaszokas,olvastam hogy ezt csinaljak.
kereszteloert kell fizetni?mi elmaradtunk a hitkosseggel,az meg plusz lenne egy csomo penz.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Szurira juni 10-én,ha jól emlékszek,be van irva.Remélem utánna egy ideig nem kell!?Mi se fizettünk eddig egy para hitközségit se,pap megkérdezte mennyit gondolunk,mondtuk 2000-et.Beirta,és mondta,hogy máskor azért ne hanyagoljuk el,csak miattunk,hogy ne keljen ennyit fizetni.Hogy külön a keresztelő mennyi nem tudom,végül is igy nem hiszem,hogy sok lenne,mert mise után lesz szombaton,tehát nem lesz teljes 'szolgáltatás'.Nem kell gyónni se.Még a keresztszülőknek sem.Nekik is csak a hitközségi könyvüket kell felmutatni.Azt mondta,hogy a keresztelő előtt csipjük el pár nappal,és akkor megcsinálja a papirokat.A hallásvizsgálat tökegyszerű.Egy kis bizgentyűt beledugott a fülébe,és az adatok mentek a kompin.A nyisszantás fél másodperc volt.Azért örülök,hogy észre lett véve,és igy kiküszöbölhettük.Az idősebb nővért behivta,de nem volt rá szükség.Én azért gondolom,hogy a foga lehet,mert mintha meglenne duzzadva az inye,és ott egy pontocskán halványodik is.végül is azt irja ezen a gélen,hogy 3hónapos kortól lehet kenegetni vele,és könnyebben bújnak ki a fogacskák.Ártani nem árt.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szupi.

ti hany evert fizetetek enyit?mert en ugy tudom egy evre 1000din,tehat nekunk az 5evre lenne 5ezer din,anyit nem tudunk most kigazdalkodni,aksit is kell venni a kocsiba az meg egy 50euro plusz a fat is megvettuk.

ha nem kellene kifizetni ateljes hitkosseget akkor talan lehetne keresztelo is.bar apjuk nem tamogatja a dolgot.

nektek lessz utanna kaja is?

Kép
monyo83
 
 


5évre adtuk a 2000-et.ennyit birunk,és ő is ugy kérdezte mennyit szánunk,tehát nincs fix összeg.Vasárnap lesz majd egy ebéd,de csak a szűk családnak.igy is összejöttünk egy páran.Most már jó lenne,ha megkapnánk az anyaságit,még mindig semmi hir róla.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


nem is tudtam hogy ti is 2005ben hazasodtataok.
most total felcsigazodtam,lehet en is beprobalkoznek 2000dinarral,es meglene a keresztelo.

kerdezz utanna az anyasaginak,valami nem stimmel.mar meg kellet volna kapnotok.a postan kellene megkerdezni.vagy irj a heredi aginak ha ok is megkaptak akkor nalatok valami nem stimmel,o utannunk szult .

Kép
monyo83
 
 


igen,ti májusban,ha jól tudom,mi pedig augusztusban.hát igen most már kézbe kell vennem a dolgokat,nem várhatok tovább

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Mi 2006ban esküdtünk,de 2005ben jöttünk össze
most volt az 5 éves évfodulónk. :D

Amikor Fruzsót kerteszteltük mi 2 évvel voltunk elmaradva.
1000din-t adtunk.Mindenki annyit ad,amennyit bir nincs meghatározott összeg.Külön a keresztelőért nem fizettünk semmit/ez a dolga/vasárnapi nagymisén kereszteltük meg.

Nálatok kik lesznek a keresztszülők?

Monyó lehet átsiklottál a kérdésem felett,de kezdted már a
hozzátápit?:)
A férjed nem csipázza a keresztelőt?

Hanna is meglesz egyszer keresztelve de hogy mikor és ki kereszteli?
Nem tudom....

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok.

Szintus bocsi.nem meg nem kezdtem,majd 4honaposan.26an megyunk meresre addig nem akarom.
mekostoltuk egyszer az almat es az ujamrol lenyalta a meggynek a levet.
a ferjem nem hivo,igy ot nem erdekli ez a keresztelos mizeria,nem ert vele egyet de legalabb mostmar nem hatraltat,azt mondta hogyha akarom csinaljam,de ra ne szamitsak.

nekunk februarban volt az ismerkedesunk 8ik eve :shock: :lol: most 21en lessz az 5eves hazasagink:)

Kép
monyo83
 
 


Helló!Én se vagyok egy fanatikus hivő,csak ha egyszer a fiam megnősül,és szeretnének templomban esküdni,ne ez akadályozza benne.És különben se árt egy kis hitre nevelés,habár annó nekem is nehezemre esett templomba járni.Hatodikosan voltam bérmálkozó,és utánna nem is mentem.Mi 7éve ismerkedtünk meg,és véletlenül pont a megismerkedésünk évfordulója,a házassági évfordulónk is.Erre hónapokkal később figyeltünk fel.Ármint egy barátnőm kereszteli,szeptemberben ment férjhez,és most költöznek Kelebijára.Olyan könnyü elszakadni,elhanyagolni barátságokat(sajnos),igy lesz egy erősebb kötelékünk is.Szintus Fruzsinak nemsokára szülinapja lesz!!Tartjátok?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kép

csörgőzök

Kép

felpróbáltunk egy nyári sapit

Kép

Kép
krisztina29
 
 


mi feb 21en ismerkedtunk meg es maj21en volt az eskuvo.
nekunk a 21 es a 13a szerencseszamunk.
noci 2010.02.01en szuletett,ha kiveszuk a nullakat ket 21es szam jon ki. :lol:
a ferjem szulinapjan 13an fogant es 13:00kor szuletett.
nem nagyon hiszek a szammisztikaban de azert erdekes.

hat en is szeretnem azert ha meg lenne keresztelve,meglatjuk.

lanyok szeretnek valamit kerdezni mert foglalkoztat a dolog.

Milyen erzes volt nagy hassal bemenni a mutobe es lapos hassal ebredni?rogton felfogtatok mi tortent vagy csak kesobb?

nekem ugye minden ebren zajlott de a szobatarsammal igencsak hianyoltuk a pocakot.olyan fura volt volt nincs benne senki es tok lapos.

Kép
monyo83
 
 


Helló!Nekem ébredéskor a műtétem emlékei jöttek vissza,el is felejtettem miért vagyok bent,és min estem át.Nagyon furcsa volt,kérdezgettek a gyerekről az intenziven,és válaszoltam is,de akkor még nem fogtam fel igazán mi is történt.Szinte rögtön ébredéskor a hasamra tettem a kezem,és még pár napig ösztönszerűen igy tettem.furcsa volt nagyon.Azt,hogy anya vagyok is csak pár nappal később fogtam fel,éppen szopizott Ármin,nekem pedig elkezdtek potyogni a könnyeim.Azért pocim van még mindig :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Jaj,annyira édes Ármin ebben a sapiban,megzabálom!!! :D :lol:
A férjem 17 évesen keresztelkedett,áldozott,bérmálkozott..
Mivel az apja rendőr volt és akkor a kommunista világban nem
lehetett.
Én 7.-ben bérmálkoztam,késöbb én is már csak ritkán jártam/járok templomba.Esetleg majd a lányaimmal fogok menni ameddig kicsik lesznek.

Monyó nekem az első csaszi után volt nagyon fura,hogy
nincs a hasam./valahogy az első terheséggel jobban összenőttem,több időm volt rá/és amikor felébredtem az altatásból annyira fura volt,hogy nincs ott az a nagy has.Tiszta lapos volt.
Nekem nagyon hijányzott még egy jó darabig.
A második terheséggel már más.Na de majd meglátjátok! :wink: :wink: :wink:

Kriszta Fruzsónak most csak olyan családias szülinapja lesz.
Semmi felhajtás.Sajna most nincs arra pénzünk.

Pusszantás nektek!

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

Noci elromlott,mar 3ik ejszaka nem aludtam valami jol.folyton felkel ejjel.

a szuloszoban bekukkantottam a pokroc ala es megtapogattam a hasam,olyan lottyedt volt,fura.

ti mikor kaptataok a babakat az elso szopira?mikor felkeltetek akkor ott volt melettetek vagy hogy?

en a szuloagyon megszoptattam kb szules utan fel oraval ,olyan fura volt az is.aztan nem lathattam masnapig mert pont nem volt bent a doktorno aki megvizsgalta volna,igy ketten nem kaptuk meg a babakat aznap.

az anyasag erzese,nalam meg mindig nem jott el igazan.a szobatarsam azt mondta hogy lehetett a fia 1eves mire igazan felfogta hogy o anya.persze en is imadom a lanyom,meg hianyzik ha 10percre kimegyek de meg nem dolgoztam fel hogy anya vagyok.

szintus,ha be nem sikerul szerintem nem lessz masodik,ezert is faj neha az hogy soha tobbe nem lessz nagy hasam,nem rugdos belulrol senki.3nap mulva lessz 1eve hogy Noci megfogant:)tehat ha azt vesszuk Noemi mar egy eve letezni fog.
nektek mikor lessz a kovetkezo oltas?

krisztina hogy vagytok?Arminnak kek szeme van?ha jol tudom neked van kek a Lacinak barna szemei vannak.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Voltam bent a városban az anyaságiért.Mindjárt meg is vettem cucunak a keresztelő rucit.betojok olyan édes pasis cucc,majd lefényképezem,és megmutatom.még pasis cipő is van.jaj,a leeresztett lufi hasamra én is emlékszek,elszörnyedtem amikor először megláttam.én a szülés napján pár percre,szinte egy puszira láttam ármint,valamikor délután.másnap is kb 10percet volt velem,akkor mondták,hogy próbáljam szopiztatni,de mivel gondolom kapott tápot,csak szunyált.harmadnap szintén 10percre volt nálam az intemziven,akkor már próbálkozott,majd amikor délutánkikerültem szobába megint behozták,és mondták,hogy kicsit tovább itthadják,hogy ismerkedjünk.utánna már reggel 6-17ig velem volt.ármin is néha napokra elromlik,azután visszazökken

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hát én bírnék mindég terhes lenni/nem vicc/
Igaz a vége már nehéz de olyan jó!Amikor valaki rugdos belüről
beszélsz hozzá,gondolkodsz milyen is lesz!És amikor kibújik,akkor
teljesen másmilyen,mint amilyennek elképzelted! :D
Imádom a gyerkőcöket, a családom, a férjem!
Annyira nehéz lesz majd elmennem melózni.
DE még azt sem tudom,hogy hogyan megyek majd.Hisz segítségem nuku.Egyedül apósom lenne segítség de úgy fest ő meg beszerelmesedett... :lol: :roll:

Monyó miért nem szeretnél másodikat?

Azthiszem május 24.-én kell mennünk a következő oltásra.

Szerdán pedig megyünk a gyerekkorházba és remélhetőleg lekerül Hannusról a kengyel! :D

Kriszta akkor megkaptad az anyaságit?Ti nem a postán vetéttek fel?Vagy a kártyátokra utalták?

Remélem én is megkapom -e hónap 20.-án kb.
Regisztrálnunk kellene.

Volt kocsink csak elkellett adni,hogy megcsináljuk a központit.
Nos most kipofázott egy golf2-est a férjecském csak lejárt a reg.
Ugyanis oké van apósnak kocsi/ő vette meg a miénket/és nem is kérhetjük mindég el és egyébként is most majd sokat megy a kocsi Csantavérre....
:roll:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Bankban vettem fell a 30,és 5ezret,a 27-et pedig postán.Teljesen levagyok sujtva,a csantavéri unokatesóm 2,5éves kisfiáról kiderült,hogy autista.Szörnyű.Az előbb hivtam és beszélgettünk,ugy sirt,én meg vele.Még most egy két megfigyelésre el kell vinniük,de a legjobb megoldás valamilyen bentlakásos speci intézmény lenne számukra.Van egy elsős kislányuk is aki már kezd idegbeteg lenni az öccse viselkedésétöl.Csak kérdés nálunk van e olyan.Autó nélkül biztos nehéz,szörnyü mennyire kétbalkezes az ember,ha nincs áram,ha nincs mobil,nincs autó.mi szenvedünk a fogacskákkal,most megy egy kicsit a hasa is,nyügös.Még gondolom hónapokig igy fogunk szenvedni.hiába van rágókánk,ha egyszer ő még azt nem tudja tartani,rágcsálni.A cumit meg kilöki a szájábol,mert fönn bujik a fogacska,és a kis nyelvével odanyomná a cumit,de azzal kiesik a szájbol

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus,szupi hogy meg egy nap es lekerul a kengyel:))))
kocsiregisztarciohoz reszvetem,nekunk szeptemberbe kell,mar elore szivom a fogam egy valag penzt kiadni megint.

meselj hannarol,mit csinal hogy telik egy napotok.

testvert.mindig egy gyereket akartam,igaz hogy fiut,de igy is jo,sot ha lenne egyszer teso ot is lanynak szeretnem.
anyagi okai vannak foleg,de ha rendezodnenek a dolgok akkor talan...nagyon talan egy 5-6ev mulva belevagnank.
addig is ha veletlen be nem sikerul nem lessz teso.

krisztina,na vegre megvan a zse,muti Armin cuccat.
sajnalom az unokatesodekat.
latszik hogy Arminnak jona foga?

noci ma hivatalosan atfordult,hatrol hasra 3* egymas utan.persze vissza meg nem megy neki de igyekszik.a labaval nyomja magat elore,de nem tud meg kuszni.
ket kezzel megfogjuk a dolgokat es gyurjuk a szankba,minden csupa nyal.

Kép
monyo83
 
 


Látszik,fehéredik fönn,és amikor kenem neki,érzem is hogy ott más az ine.Ármin eddig egyszer fordult oldalra,nagyon lusta pasi.Ha hasra fektetem képes fuldokolni,mint hogy felemelné magát.Pár hetesen olyan bátran felemelte magát most meg vacakol.Azért erőltetem naponta többször,és végül fel is nyomja magát,de irtó lusti.Én most vagyok 31éves,szerintem nem lesz kistesó.Persze soha ne mondd,hogy soha...de nem lesz szándékos teherbeesés mindenesetre.Már én is sokat filózok a munkábaálláson,nehéz lesz.Ármin nagyon anyás.Anyuci pici fia :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Egy pár kép :D Kép Kép Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Jaj de falatok!Ugy nézem elosztottátok a csajokat,Fruzsi apura,Hanna pedig rád hasonlit.Én sokszor azzal viccelek,hogy nálunk nem apasági,hanem anyasági vizsgálat kellene.De mondtam nembaj,töllem majd az eszét örökli,de erre a Laci csak fintorgott :evil: :D .Na,meg kék a szeme,nem olyan,mint az enyém,de kék.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


A beigért képek.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus nagyon edeseka a lanyok.drukk a mai naphoz es hogy vegre megszabaduljatoka kengyeltol.

krisztina,nagyon edesek a cucok,ezek olyan picik hogy jok Arminra?olyan nagyfius szerkok ezek.
menyiert vetted?a suncicaba?

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!A kisnaci 62-es,a bluz,és a pulcsi 68-as.A bluzocska egy icipicit nagy,de kisebb nem volt.A rodityba vettem butikba,elég borsos volt,de eddig a legtöbb babalátogatótol pénzt kapott,és gondoltam majd a keresztelőruhára költöm.Ma voltam itt a faluba a turkálóba,vettem cucunak 4db bodyt(nagyon jó állapotban vannak)150dinért.Hú,reccsentett egy nagyot,megyek kivakarom a kakiból.Tegnap beszéltem a babicánkkal,neki se fordult meg a baba,és neki is azt mondta a doki,hogy már nem is fog,tehát császár lesz.Nem igazán örül neki

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszta édesek a cuccok! :D
Olyan komolyak pici méretben!A kisfiúknak is lehet cuki rucikat
találni!4 body=150 din :shock:
Nos látjátok ezt hijányolom a hüle Temerinben nincs turi.
Én pedig azt mondom,hogy inkább legyen csaszi,mint valami baj legyen! :roll:
Ma a korházban hallottam,h beszélgetett egy páciens/vagyis az anyukája/ és a nővérke.
Nyílván szülésénél valami gond lépett fel,ezért több napot a betánián
töltöttek,majd hazamentek,elkékült a gyerek és vissza a gyerekkorházban,ott vannak már 10 napja!
Nos ettöl jobb a császár,sokkal jobb....

Amúgy szoktátok esetleg olvasgatni http://www.majkahrabrost.com/ ,ott vannak szülőszobai mesék...érdemes beleolvasni/szerbül van,de szintén anyukák irták/

Hannusnak lekerült a kengyel,minden oké,még egy hónapot kell neki terpeszpelust hordania.Több kontrol nincs.

Monyó lécci képet Nomiról! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Hurrá,nincs többé kengyel!!Végre megszabadultatok tölle!De utálom a zivatarokat,főleg,hogy egyedül vagyok itthon!!Na jól van,van velem egy férfi...bocsi.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hát jah Kriszta mit panaszkodsz,amikor
egy kész ffi áll a hátad mögött! :lol: :lol: :lol:

Most etettem meg a kisebbik lányom,a nagyobb
már bealudt!Ma nagyon kifáradt az ujvidéki sétában! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Azért belegondoltatok már,hogy ha mi 3-an személyesen leülnénk beszélgetni,az meddig tartana? :D .Ármin mostanában nagy örömömre 6kor kel.Most szunyál.Imádom azt amikor simán jókedvűen ébred,és olyan kis kómás,és nyullik,csikorog,és olyan kis bújós.Mi vasárnap megyünk elsőáldozásra,unokatesóhoz(Árminnak).Kiváncsi vagyok hogy fog majd viselkedni.De arra is,hogy majd a keresztelést hogy tűri.Már egy kicsi,és kibujik a fogacska,legalább is ugy néz ki,attól még eltarthat egy ideig.Van hüthető rágókája,de ütögeti a fejéhez,ha a kezébe adom,kicsi még ahhoz,hogy koordinálja a dolgokat.Reggel felfedezte,hogy ha csak a hüvelykujját dugja be a szájába,az sokkal jobb,ugy elcuppogott vele.Cumi most semmit se ér,mert elő,fönn viszket neki,és próbálja odadörgölni a cumit,de az meg kiesik.Mikortól kell nagyobb cumi?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


anya szépsége

Kép

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hahó lányok!!Én teljesen zombinyuszi vagyok!gondolom a fogacska miatt,egy pár napja Ármin nagyon rosszul alszik.Már az altatás is problémás.Mig eddig 10perc ringatás után már húzta a lóbőrt,most 1órányi után se.Elalszik,felsir,felébred,elalszik,felsir,felébred...Multkor elgondolkodtam rajta,hogy kb mikor lesz az amikor már nyugodtan alszunk mindketten.Unokatesóm azt mondta,amikor 5éves lesz :shock: .

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Húúú,ez a hideg katasztrófa! :evil:
Újra bekellett gyújtani!Ez a car idő monyjon le :!: :!: :!:
Remélem pár napon belül újra május lesz és nem november! :roll: :evil:
Pár napig veszettül fájt a fejem!Hát valószinű ezért! :?

Kriszta jobb éjszakákat kívánok!
Hát azért az 5 év enyhe túlzás,de még sok időbe tellik...
Bár nálunk fordított a dolog!A Fruzsó ébreszti fel a Hannát.
Általában felsír éjszaka.Szerintetek köze lehet ennek a kistesó
érkezéséhez?Új életformához?
Cumit kersi,ínni akar éjszaka...áhhh....

Aranyos Ármin,kis pufók!:D

Azhiszem sokáig eltudnánk fecsegni háromasban! :lol:

Monyó nagyon eltünt....

A fogam is fáj,brrr,utálom...elkellene mennem fogdokihoz!
A szülés után 1 évig ingyenes a gyógyitattás!Tudtátok?

Mindenkit pusszantok és szebb időt kívánok,napsütéseset!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

total kikeszit ez az ido :cry:

szintus,hetvegen nem szoktam lenni mert a ferjem elfoglalja a gepet.
milyen jo lany hanna,en csak almodozok arrol hogy egyszer az en lanyom is tob orat alszik egyhuzamban.
fruzsinal elofordulhat testverfeltekenyseg,az szokott lenni.

krisztina milyen kis pufok lett armin,meg nem mondana senki hogy kis sullyal szuletett.hogy alltok a fogacskaval?
nekunk is jon,meg van duzzadva es van rajta egy pici feher csik.
ti mivel kenitek?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Hazai cuccal kenem,Calgel a neve.Babica ajánlotta húzósabb fogfájós éjszakára a béby panadol szirupot,de azt még nem próbáltuk.Egyenlőre elvagyunk ezzel.Én már érzem alul is,hogy bújik szegénykémnek.Most fél4-ig aludt,de szintén 10kor aludt el,utánna 1xsirdogált,de nem mentem oda,és visszaaludt.Most egy kicsit megcsappant az étvágya,azt olvastam ez is lehet a fogacskától.Az időt,ne is emlitsétek.elöntötte a kutunkat a viz,majdnem a házig állt,és a pöcénk se látszott ki.A folyas ami a házunk előtt van,már elindult felfelé a házhoz.Évek óta nem mélyitették,nem tisztitották,és most itt van.Lényeg,hogy ha egy kupac homok van a ház előtt,azért már szóltak,hogy hordjuk be,mert bajunk lehet belőle,de a komolyabb dolgokkal senki se foglalkozik.Ne tudjátok meg mit éreztem reggel egyedül egy babával amikor kicsapódott a fid,mindjárt tudtam is,hogy mi lehet.Fogorvoshoz nekem is kellene mennem,és a fejem is veszettül fáj,de ha jól tudom,most nem lehet fájdalomcsillapitót bevenni.szerintem is lehet egy kis féltékenység+figyelemfelkeltés

Kép

Kép
krisztina29
 
 


emlekeztek Dixusra?megszuletett a kisfia egy hete,Peter nevet kapta.
anyuka es a baba is jol vannak.

Kép
monyo83
 
 


Minden jót dixusnak,és a babának!!!A kutunknak ugy tünik nem lett baja,megy az árokásás,meg tüzelek 1000-el.Hihetetlen ez az idő.Ármin itt mögöttem vesződik a bölcsiben,álmos,de még nem adja meg magát.Tegnap elaludt 9körül,utánna felkelt fél2-kor,majd reggel 6után.Megyek ki fáért,meg tötymörgök valamit bent,ha ez a törpördög valóban elalszik

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina szerencse hogy a kutatoknak nem lett baja,talan mar tulvagyunk ez a szar ido nehezen.durva ami magyarba tortent.
mikor mentek csipokontrolra?
te mit fozol keresztelokor?

Kép
monyo83
 
 


Helló!Pénteken kell majd mennünk,ma délután kérek majd időpontot.Mi itthon akartuk csinálni,és rendelni sült malachusis tekercset,de anyumék ajándéka az,hogy ők fizetik.A hedérában lesz az ebéd.Ha itthon lett volna törekedtem volna,hogy minnél kevesebb legyen a mosogatni való,müanyag pohár,tortának papirtányér..Igy most szombaton lesz torta,kávé,aki megjelenik elhivjuk,másnap pedig a családnak ebéd.Azért a legszűkebb családdal is 14-en leszünk.Elsőáldozásra végül nem vittük a kiskomát,nem akartam megfázitani.Kereszteléshez,kell majd egy kising,lehet pamutos kismajica is,csak a szimbóluma miatt,meg gyertya.Az is lehet egyszerű fehér is,vagy keresztelőgyertya.Ti mire jutottatok?Nóci hogy türi a fogacska kibújását?Hasija nem megy?Árminnak se volt olyan nagy hasmenése,inkább picit folyósabb,nyálkásabb lett a széklete(fúj).

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Gondolom unalmas vagyok már a képekkel,de ezek annyira cukik

Kép

Kép

Kép

Kép
krisztina29
 
 


ugy nez ki eddig hogy lessz keresztelo,hogy mikor azt meg nem tudom,valoszinuleg juni vege vagy juli eleje.
ha szep ido lessz nalunk tartjuk az udvarban ha nem akkor anyueknal mert nalunk nem ferunk el,13an leszunk.nalunk is a szuk csaladi kor.
kajat magam csinalom,lessz leves 4fajta hustekercs 2-3fajta salata,torta.lehet csinalok kaszinotojast is.

kenegetem en is a dudorokat calgellel,attol kicsit jobb de nagyon ragja az ujjat.meglassuk mikor lessz ebbol fog,gyanitom nem egyhamar.
hasmenese nincs,meg azt sem mondanam hogy masabb a kakija mint szokot.
jo kepek,Noci sosem alszik el a kezunkben,csak babakocsiban es tologatva.

Kép
monyo83
 
 



Kép
monyo83
 
 



Kép
monyo83
 
 


Mi is itthon szerettük volna tartani,kint az udvaron,csináltattunk kertibútort fábol,jó nagy asztallal,de ha már felajánlották elfogadtam.Ugy beszéltük meg a Lacival,hogy akkor majd az italokat fizetjük mi.Végül az időjárás is szeszélyes lett.Én a hozzátáplálással teljesen felvagyok kompulva.Van aki azt mondja semmi pénzért ne amig szopik,van aki azt mondja uzsit bedobhatok,egy kanál alma stb,hogy szokja az izeket.Na most..Hú kaszinótojás,imádom.Elküldenéd a receptjét,ahogy te csinálod?Nálad már volt menzi?Nekem még nem.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Krisztina,en ugy terveztem hogy 3honapos kortol kezdem a szoktatatst,szintus javaslatara kicsit tovabb nezelodtem majd eldontottem hogy a koztes utat valasztom(mindenki mast mond)igy lett a 4honap.
6honapos koraig semmikepp nem akartam varni.
egyebkent mint mar sok esetben most is az a legjobb ha a szivedre hallgatsz,annyi eltero velemeny van hogy nem igazan lehet donteni.tedd azt amit a szived sug.
Csillaek tudod kik azok,na ok mar mindent esznek,szalonnat kenyerel(ugy hogy a gyereknek nincs egy foga sem)a piros gyumolcsokon kivul mindent ad neki.
ja es ami meghokkento a mi dokinenink(gondolom ugyanaz a dokink hisz talakoztunk az oltason)fel eves kortol engedejezi nekik a tehentejet higitva.mashol meg azt irjak egy eves korig ne,szoval a lenyeg dontse el mindenki maga mit akar.

kaszinotojas egyszeru,felbevagod a kemenytojast kiszeded a sagajat,vellaval osszetorod,teszel hozza tejfolt mustart so bors ha joizu es kenheto visszatoltod a tojasfeherjebe.ennyi.

menzim nem volt,amit en annak hittem az nem az volt.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: