Új privát üzeneted érkezett!

Zsu:

http://www.kobanya.hu/tart/farticle/34/5/1

a 19/2004. ( V.20.) rendeletet olvsad el, ez szól arról, amire gondolsz. :) Még mindig ez hatályos.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


kelimoni írta:Zsu:

http://www.kobanya.hu/tart/farticle/34/5/1

a 19/2004. ( V.20.) rendeletet olvsad el, ez szól arról, amire gondolsz. :) Még mindig ez hatályos.


Szia! Ez kamatmentes hitel, engem a nem visszatérítendő érdekel...

Köszi!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsu!

Na, érdekes ez a rendelet, mivel normál esetben az elsőlakáshoz jutók helyi támogatása két lépcső: visszatérítenő kamatmentes és vissza nem térítendő.
Kíváncsi vagyok, mire jut anyósod. :)
Megírnád, hogy mit mondtak neki?

Köszi
M.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

 
 

Sziasztok Anyukák

Móni hatalmas nagy lett a fiatok. Büszke lehetsz rá, roppant csini baba lesz:)

Este rakok fel képeket Dorkáról.

Megint három hétig nem látom a gyereket. Vidékre ment nagyiékhoz:(

Kriszta
szedo
 
 


Szóval az ígért képek


Kép

Kép

Kép

Kép
szedo
 
 


Dorka! Boldog szülinapot! :) Kicsit megkésve
Kép

Hazajöttünk a nyaralásból szombaton. Hajdúszoboszló még mindig jó hely, ám a német turistákat felváltja szép lassan a lengyel és a román vendégsereg. Semmi bajom velük, ha nem szemetelnének, hagynának mindent kupacban maguk után. :(

Az időjárás megengedte, hogy néha fürödjünk is. Gergő nagyon élvezte a pancsit, alig lehetett vele bírni a víz láttán. :)

Még mindig nem pakoltam ki teljesen, annyi holmit vittünk magunkkal. Szükség is volt rá. :)

Az előző éjszakánk borzalmas volt, Gergő belázasodott és egy órakor aludt el. Ma voltunk orvosnál, valami vírusra tettünk szert. :( Enni nem nagyon akar, de a folyadék megy befelé, aminek örülök.

Kérdeznék vmit: ti, hogy haladtok a háztartással? Én abszolút úgy érzem, hogy folyton el vagyok havazva, sosem lesz nálunk rend. :(

És néhány kép: :)
Bocsi, hogy magamat nem teszem fel, de nem festek fürdőruhában valami jól. :oops:

Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok

Móni köszönöm, a jókivánságokat Dorka nevében is.

Ez a Gergő olyan kis vasgyúró lett. Olyan édes:)

A házimunkával én mai napig el vagyok csúszva. Az elején szégyeltem, hogy minden szaladt, majd mikor Dorka csúszka mászkából lassan menő manóvá vált akkor jutottam el, arra a pontra, hogy nagyjából összeszedjem a lakást. De igazi rendezkedés és rendrakás, csak most van, hogy nincs itthon a szivem. Igy már megejtettem minden nagytakaritást, ruha selejtezést, átrendezést....
Soha ne zavarjon, hogy el vagy csúszva mindennel, sokkal többet ér az ő kis fejlődésük figyelése, és velük való foglalkozás.


Na megyek megiszom a kávémat, és megpróbálok úgy tenni, mintha dolgoznék

Legyen szép napotok

Puszi a manóknak

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Szedo!
Útólag is nagyon sok boldog születésnapot kívánok Dorkának! :D

Mi jól vagyunk;nagyon beindult az ördögfióka járás téren, már le sem lehet állítani! :D

Eladtuk a lakást,hétfőn megyünk ügyvédhez, kapjuk a foglalót a lakásra; beindult a gépezet!
Csak az a gáz hogy nekünk novemberben kell átadni a lakást; a miénk pedig csak 2007 március környékén lesz kész.Ha gyenge lesz a tél akkor már januárban átadják, ha kemény tél lesz akkor csak március április környékén.

Úgyhogy a segítségeteket kérem: ha esetleg tud valaki pár hónapra egy olcsó bútor nélküli albérletet légyszí szóljatok! Köszi előre is! :roll: :roll: :roll:

Zsu!
Mi a helyzet költözéssel?

Ildi

delfinke
 
 


delfinke írta:

Mi a helyzet költözéssel?

Ildi



Ildi, sajnos csak szeptember 10.-e körül tudunk költözni, mert Andiék háza nincs még kész+a hiteles csaj is szabira ment, és addig áll a hitel is:( Mondanom se kell, nagyon rosszul jött:(

De mind1, olyan kevés ez a 3 hét azokhoz a zévekhez képest, amit ott fogunk tölteni:)

Jól vagyunk egyébként, csak a netünk nagyon kaka, ezért nem jövök sűrűn...ne Hari, de már a hócipőm tele van...

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Delfinke:
Gratulálok Marci elindulásához, ügyes fiú. :) És a lakáseladáshoz is. :) Albérletet nem tudok, sajna. :( De hátha találtok hamarosan. :)
Azért egy menős képet feldobhatnál. :) Meg másfélét is. :)

Zsuzsófi: Megírod, mit mondtak az Önkormányzatnál anyósodnak a támogatással kapcsolatban?
Nem minha, mi bármit is igénybe tudnánk venni, csak érdekel a dolog. :)
Köszi :)

Bizzo, Gottiani: Hol vagytok? Dobjatok már fel pár fotót lécccccci. :)

Szedo: Lassan jön a szeptember, aztán kezdődik a bölcsi. :) Mikor kezditek Dorka szoktatását? Vagy nem is kell? Nagylány megy, mit akinek kötelező? :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


kelimoni írta:
Zsuzsófi: Megírod, mit mondtak az Önkormányzatnál anyósodnak a támogatással kapcsolatban?
Nem minha, mi bármit is igénybe tudnánk venni, csak érdekel a dolog. :)
Köszi :)


Móni nincsen:( Csak a kamatmentes kölcsön van, az meg kell a fenének:) Azt mondták hogy régebben volt, de már pár éve nincs mert nagyon rossz a költségvetése a kerületnek....


Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Bocsi,h megint így eltüntünk :oops: De vagyunk ám, csak mindig van valami program, vagy lusta vagyok írni :oops:

Tudtok nekem valami ötletet, tippet,h hogyan vegyem rá Emmát az evésre? Van néhány étel amit szívesen megeszik, de mást szinte egyáltalán nem fogad el :cry: Meg sem kóstólja, egyszerűen eltolja és mondja,h NEM! Nemrég kezdtem neki adni vitamint, remélem használ. Volt, van valakinél hasonló probléma?
Minden ötletet nagyon várok!!!! :)

Új képünk most nem nagyon van, ez kb 2 hetes:
Kép
Kérünk mi is képeket és infókat mindenkiről!!!!
Szép Napot! Üdv Anikó&Emma
gottiani
 
 


sziasztok Lányok


Anikó láttalak benneteket az óhegy parkban aug 20-án ugye épségben haza érkeztetek, nem kapott el a vihar. Autóval voltunk kinn a férjemmel, egész úton azt figyeltem látok e ismerőst, hogy fel tudjuk venni őket és elvigyük haza, de senkit nem láttam. Annyi kisgyerekes anyuka volt kinn, nagyon aggódtam. Remélem senkinek nem esett semmi baja.

Kriszta
szedo
 
 


Szia Kriszta!

Nagyon kedves tőled,h így aggódsz értünk, de azok nem mi voltunk!!! Mi nem mentünk sehová, így utólag nagyon örülök neki. Szörnyű emléke marad azt hiszem az országban az idei tűzijátéknak :cry:

Szia Anikó
gottiani
 
 


Szia Anikó


akkor biza van egy ikertestvéred, akinek szintén kislányuk van, és ráadásnak Emmának hivják. Teljesen úgy nézett ki, mint te és Emmázot folyamatosan a gyerek után.

Hétvégén haza hozzuk Dorkát végre három hét után.....

már alig várom a rosszaságot, hogy kiboritson két óra alatt minket:)

csak sajna gondban leszek mert anyósomat műtötték, anyuéknak őszi munkáik kezdődnek..... fogalmam sincs, hogy hova adom a gyereket...

na legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


szedo írta:
csak sajna gondban leszek mert anyósomat műtötték, anyuéknak őszi munkáik kezdődnek..... fogalmam sincs, hogy hova adom a gyereket...

na legyen szép napotok

Kriszta


Kriszta! Ha felköltözünk én nagyon szívesen elvállalom a kicsit, amíg dolgozol! Tudom hogy nem ismerjük egymást ,de ez könnyen megváltozhat, és nagyon szívesen vállalom, én úgyis otthon vagyok:)

Elég nagy tapasztalatom van e téren:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


szedo írta:
csak sajna gondban leszek mert anyósomat műtötték, anyuéknak őszi munkáik kezdődnek..... fogalmam sincs, hogy hova adom a gyereket...

na legyen szép napotok

Kriszta


Kriszta! Ha felköltözünk én nagyon szívesen elvállalom a kicsit, amíg dolgozol! Tudom hogy nem ismerjük egymást ,de ez könnyen megváltozhat, és nagyon szívesen vállalom, én úgyis otthon vagyok:)

Elég nagy tapasztalatom van e téren:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok

Zsu köszönöm szépen, hogy ismeretlenül felajánlod, hogy vigyázol a csemetére, de nekem szeptember 4 és 22 között kell megoldanom a dolgot. remélem sikerülni fog, nagynénivel és apával. sőt anyukámékat is megfüzöm majd.

Ildikó Köszönjük a jókivánságokat, igy megkésve ... kicsit le vagyok maradva, mióta dolgozó nő lettem....

legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Van itt valaki?
Hogy vagytok csajok? Mi hír a picúrokkal?
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Nálunk holnaptól nincs net, úgyhogy most egy ideig nem fogok jelentkezni:) Elvileg jövő hét hétvégén már költözünkm bár nem tudom, hogy oda mikor fogják bekötni a netet, remélem minél hamarabb:)

Addig is mindenkinek sok puszi:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok lányok!

Vagyok ám én is, csak most apa szabin van és csavargunk egész nap! :D

Voltunk egy hosszú hétvégén a Mátrában(amolyan nyaralás potló); Marcipán nagyon élvezte!Egész nap sikongatott; és már reggel rángatta az ajtót és kiabált hogy MENJ!MENJ!MENJ! Annyira édes volt!

Tegnap voltunk lefoglalózni a lakást, nagyon várjuk már a tavaszi költözést! :D :D :D

Na mentem is!

Puszi!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Elnézést a bepofátlankodásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat amely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés, nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu

E-mail: falfestes@radiolan.hu
Kép
[/url]
falfestolanyok
 
 


Sziasztok anyukák

ma megvolt a második beszokós napunk a bölcsibe, hát az én gyerekem akkor üvöltött, mikor el akartam hozni, nem mikor vittem. ügyesen ebédelt az összes főzeléket megette. nagyon jól érezte magát. most alszik a szentem:)

a héten szabin vagyok ugyhogy mindennap be fogok ugrani hozzátok és írok a rosszcsontról

legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


Hahóóó!
Szia Kriszta! :)
Gratulálok, ügyes kis Dorkád van. :) Várom az új híreket! :)

Delfinke: Akkor már nem sokáig vagytok X. kerületi lakosok.
De egy új lakás...... :)

Bizzo: Hová tüntetek?

Anikó: szintén. :) ( persze a fórumról. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


üdv a bölcsi szoktató frontról.

el vagyok kenődve ez a gyerek, le se ejt, mintha nem is lennék és nem kellenék neki. kibe rohangál, játszik, mászik, bújkál, ügyesen átmászik átfordul, bringázik, krétázik és még csak meg sem említ. Megette az ebédet, majd jött és hazajöttünk negyed egy óta alszik... mint egy mormota

na megyek pityorogni tovább...

legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


nos egy-két kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szedo
 
 


túl a harmadik napon

7:45 kor érkeztünk, kipakolás, wc, kézmosás, haj igazítás, kopogtatás, Marika néni üdvözlése, és hátra sem nézés....

anya balra el, fodrász és takarítás....

12:00 vissza bölcsi, alszik.....

15:00 ébredés, szia anya mostmár menjünk haza apához.

Otthon, ne menjünk sétálni, mert játszani szeretnék itthon.....

most rajzol...

és készül holnapra amikor megy vissza a barátaihoz, a csúzdához és minden egyéb játékhoz....

Kriszta
szedo
 
 


Szedo: Ugye, tudod, hogy mennyire szerencsés vagy? :) Légy nagyon büszke a lányodra és magadra, mert sokszor a gyermekek "elszakadási" problémáit a szülők feszültsége és ragaszkodása okozza.

Dorkának naaaaaagy pusza az ügyességéért! :)
Aztán reformáld meg jól azt a bölcsit. :D

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Szedo!
Biztos rossz érzés neked ez a bölcsi téma, de ahogy Móni irta tök szerencsés vagy!Tényleg örülj neki hogy jól érzi magát, így nem lesz lelkiismeret furdalásod. :D :D

Mi jól vagyunk, Marcipán gyönyörűen megy.Evésnél csak úgy hajlandó enni ha ő is kap kanalat,így több kaja van a földön mint a szájában! :D :D :D

Úgy néz ki maradhatunk a lakásban; visszabéreljük a vevőtől.Neki úgysem sűrgös a költözés, így tavaszig maradhatunk; már csak az árban kell megeggyeznünk,ő sokat kér érte! :roll: Remélem hétfőn meg tudunk eggyezni; nincs ledvem kétszer költözni! :D

Olyan rossz most; apa elutazott és csak vasárnap este jön haza.Már most hiányzik; Marci is körbe-körbe jár a lakásban és kiabálja hogy:apa, gyeje! :roll: :roll:
De csak eltelik hamar eza két nap!

Zsu!
Majd írj ha túl vagytok a költözésen!

Sziasztok!

Ildi

delfinke
 
 


Kép Vigyor Kép Vonatoznivoltunk!
Kép Jókedv

delfinke
 
 


negyedik nap csütörtök

reggel háromnegyed nyolc érkezés, anya menjen el

délután háromnegyed három apával érte mentünk, kicsi sírás volt, mert nem volt ott a nevelője akivel eddig játszott, de mikor megérkezett abba maradt.

viszont szemein már láttuk, hogy biza beteg lesz a gyerek, rengeteget tüsszögött, elkezdett irtóra folyni az orra, estére, már hőemelkedése volt éjszaka lázas lett, és kúpoztam hajnalra... egész éjjel fenn voltam vele

pénteken nem mentünk bölcsibe,,,,

nurofen, citromos kamilla tea, gyümölcslé citrommal, gyümölcsök... és reménykedtünk, szombaton tünetmentes volt, csak vastagon folyik az orra, vasárnap is eseménytelen, nem fáj a torka, nem köhög, nincs láz, csak orrfolyás.... de az vastagon.

holnap bölcsi, mert már mennem kell dolgozni. remélem nem lesz komoly baja, elmondom a nevelőnek is, hogy inkább maradjon pelusban, és bodyban a gyerek, ha kinn van az udvaron, mert szerintem onnan jött ez a megfázás, nincs hozzászokva a pelenka nélküliséghez....

na megyek, mert már hív minket

legyen szép estétek

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok! :)

Delfinke: Nagyon édes Marci a képeken. :) És olyan jó, hogy elindult. :) Gondolom, azóta meg sem áll. :)

Remélem, sikerül a vevővel megegyeznetek, sajna helyzetét kihasználva lehet intoleráns veletek szemben. Ám ha belegondolsz, hogy költözés, kaució, szerződés általában nem pár hónapra szól, és ha hamarabb elköltözöl, úszik a kaució. Szóval..... Biztosan nem lesz olcsó és biztosan nagyon fura is lesz a dolog.
És mikorra ígérik a kész lakást?

Szedo: Biztos ismételten vmi járványszerű van, mert ezekkel a problémákkal, ami Dorkának van, elég sok ismerősöm gyermeke küzd, sőt a felnőttek is. Azért ne törjön már derékba a bölcsis karrier! :)
Ha beteg és otthon kell maradni, hogy oldod meg? Táppénzre mész?

Nálunk nagy ma a hír: Gergő végigaludta az éjszakát. :):):)
Az előző hetekben éjjelenként 10-12 alkalommal ébredt, a férjem is és én is hullák voltunk. Úgy 5-ig bírtam, aztán már alig tudtam elvonszolni magam a kiságyig. Bízom benne, hogy az átalvás csak fokozódhat. :)
Nem tudom, írtam e már, Gergő felállt, mostmár mindenhol felhúzza magát és araszol ide-oda. Persze, mégcsak néhány lépés erejéig. :) Közben áttértünk a babakajcsiról a felnőt kajcsira is. :)
Sajna még mindig lábújjhegyezik, de már nem olyan gyakran, mint korábban. :) És szorgalmasan gyakoroljuk a négykézlábit. :)

Puszi Mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Szedo!
Dorka jobban van már?

Móni!
Gratula az átaludt éjszakához; kívánom hogy maradjon is így!

Beszéltünk hétfőn a vevővel; és meg tudtunk egyezni; úgyhogy maradhatunk amíg nincs kész a mi lakásunk! :D :D Tök jó, úgy örülünk neki!

Rólunk:
Marci az utóbbi hetekben annyira dilis, hogy én már totál ki vagyok borulva tőle.Vasárnap és tegnap is már elsírtam magam, annyira kiborultam.Egész nap hisztizik, sír és örjöng.Tegnap beszélgettem anyukákkal; hogy én úgy érzem megbuktam mint anya és nem tudom hol rontottam el. :roll: De mondták ők is hogy az ő gyerekük ugyanilyen.
Ez ˝kicsit˝ megnyugtatott, de ettől nem könnyebb.Estére már én is tök feszült és ideges vagyok. :evil: :twisted:

Ha lent vagyunk még annyira nem is gáz, bár ott is dilis; de ahogy belépünk a lakásba bekattan a gyerek.Komolyan mondom mint egy kis szeleburdi kényszerzubbonyos!Semmit nem tudok tőle csinálni, napok óta nem tudtam főzni.

Hol van az én nyugodt, angyalian jó kisfiam?Valaki adja vissza!!!!!!!!!!!!!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Ismét sikerült jól eltünnöm, bocsi :oops: Jól vagyunk, csak a gép elé nincs sok időm leülni. Pontosabban amikor lenne, akkor Emma nem engedi :?

Szedo
Meggyógyult már Dorka?

Delfinke
Örülök,h már elindult Marcell, nagyon ügyes :D
Merre tervezitek a lakás vásárlást? Bocs,h már írtad :oops:

Bizzo
És ti,h vagytok? Tamás is bölcsis már? Vagy otthon vagy vele?

Kelimoni
További átaludt éjaszakákat kívánunk!!!! :P

Mamacka
Te is olyan régen írtál! Adj hírt magatokról!!!

Szép hetet Mindenkinek! Üdv Anikó&Emma
gottiani
 
 


Sziasztok:) Ma bekötötték a netet:) Így vagyok újra. Bár sajnos sokmindent nem kellett visszaolvasnom:(

Most eszünk, majd játszótér, de este benézek és írok kicsit rólunk:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi: Már itt vagytok Pesten? :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni, igen, 9.-én felköltöztünk:) Delfinkével már találkoztunk is, jót dumáltunk:)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok Lányok és csemeték.

Kicsit nagyon elhavazódtunk. Járjuk a bölcsit, és felváltva vagyunk apával mindenféle betegséggel megbetegedve. Gyerekünk hozza a bajokat, Ő hála istennek nem betegedett meg, egy kis orrfolyása volt, de semmi több. Bezzeg mi az apukával, megfázás, halódás, hasmenés.... köhögés..... felváltva.
Két hete kezdtem én a betegeskedést, aztán jobban lettem, majd múlt hétvégére olyan rosszul lettem (hányinger, hasmenés és tsai) hogy immár hat kilóval könnyebb vagyok és azóta sem merek semmit enni... mondjuk már egész jól birom a koplalást...

Ezt az utóbbi hasmenéses nyavalyát a szomszéd Marcitól kaptam, remélem már jobban van, én még nem mertem megközeliteni a kiskrapekot, mert én még nem gyógyultam meg.

Zsuzsófi örülök, hogy felköltöztetek, remélem hamarosan majd össze fogunk futni.

Legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Október közepén nyílik Kőbányán a Kis Gergely u.3. szám alatt a MAMAVÁR foglalkoztató házunk,ahová várunk titeket szeretettel!

Két tornaterem,játszórész megőrzéssel,kávézó,masszázs és szauna szoba áll rendelkezésetekre!
Ízelítőnek:
Pocaklakóknak:terhes torna-,jóga,táncterápia,terhes masszázs.
Piciknek Anyuval:baba-mama torna-,jóga,baba masszázs,beszéd és készségfejlesztő tornák,foglalkozások,zenebölcsi.
Fogyni vágyó Anyuknak:alakformáló tornák,intimtorna,gerinctorna,hastánc,masszázsok,szauna.Ez idő alatt gyermekeitekre vigyázunk!

Érdeklődni tudtok:
06 20 9 604 214
aja
 
 


Kép
szedo
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, de kicsi fiam nem enged a géphez! Hatalmas kópé lett; komolyan mondom egész nap azon morfondírozik hogy milyen rosszaságot kövessen el a következő pillanatokban!

Hátam teljesen kivan; de hát Marcit csak babakocsival tudom vinni; még nem merészkedtünk el sehova gyalog.A kezemet nem hajlandó fogni az utcán, így elég nehéz biztonságosan közlekedni!
Ráadásul kell járnunk egy képességfejlesztő tornára(végre elfelejtettük a Dévényt, erre kezdődik előlről) A torna a Komjáthy(nem tudom hogy kell írni) uszodánál van; már előre rosszul vagyok a sok utazástól!
Pénteken megyünk először, kíváncsi vagyok milyen lesz!

Házunkat elkezdték építeni, már a falakat húzzák!Ha ilyen idő marad, januárra kész lesz!Az a lényeg hogy a falakat fel tudják húzni amíg nem jön a hideg!
Remélem ilyen gyönyörű idő marad!

Én komoly fogyókúrába kezdek lassan; már nagyon utálom magamat!15kg-nak le kell mennie; most valami olyan tornát keresek ahova vihetem Marcit is!

Na mentem is dolgomra, puszi!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok csajok!

Ha valamelyikőtök tud eladó lakást a környéken kérlek feltétlen szóljatok!!!

68 nm-es, azaz 1+2-es, vagy 2+1-es, a lényeg hogy három szobás, jó állapotú lakást keresnek a hugomék, minél alacsonyabb szinten...
Itt, az újhegyin.
Jah és 10 milláig...

Ha tudtok vmit, jöhetne priviben is!
schusy@tvnetwork.hu

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok

szörnyű éjszakánk volt nő a 17, 18 fogunk alul egyszerre, és még csak egyiknek a hegye látszik. olyan fáradt vagyok, hogy az na. ma dolgozni sem mentem, gyerek sem ment a bölcsibe, mert nem volt szivem hajnalban kelteni és vinni. igy talán kipiheni ma magát, és nem lesz holnap már semmi gond.

hétvégén születésnapi bulin voltunk

Kép

Kép
szedo
 
 


Sziasztok!

Na, jól megnőttek a gyerekek. :) Teljesen lemaradtam még a fórum olvasásával is. :(

Mi is megvagyunk, Gergő lassan elindul, legalább is nagyon igyekszik. Állandóan pakol, én meg megőrülök, mert örökösen káosz van nálunk. És bevallom, néha semmi kedvem este a rengeteg játékot kosarakba pakolni, hagyom másnapra. :oops:

Voltunk a fejlődésneurológián Gergő lábújjon állása miatt. Nincs nagy vész, kétféle tornagyakorlat, amit Gergő végig kacarászik.
Várom már, hogy menjen a kismanó, hátha akkor többet gyalogol majd és kevesebbet pakol.

Szedo: Dorka aztán igazi csajszi lett. :)
Hogy ízlik a meló?

Delfinke: Te fogyni? Szerintem egyáltalán nem vagy kövér. :)
Marci olyan nagyfiú, jó lesz majd, ha rohanhatsz utána, akkor aztán fogsz fogyni, ne félj! :D
Minek a képességfejlesztő torna? Kimaradt valami Marci mozgásfejlődéséből? Leaírod, hogy miként zajlik a dolog?

Nekünk akkor javasoltak ilyet, amikor még úgy tűnt, Gergő nem fog négykézláb menni, csak kúszni. De azóta hála Istennek, elindult. :)
Állítólag különböző tornagyakorlatokkal tudták volna a mászás okozta dyslexiát, rossz rajzképességet, stb korrigálni.

Zsuzsófi: Egy képet feldobhatnl magatokról, hátha felismerünk az utcán és akkor letámadunk. :D
Gottianival szoktunk sétálni, általában délelőtt 10 körül kezdjük a sétát, ami délig tart. :)
Találkozni mindig a sétány végén, a DM előtt szoktunk. :)



Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Hahó, hová tüntetek csajok? :cry:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni? A felnőttorvos ugyanott rendel az újhegyin mint a gyerek? Ha nem, akkor hol? És kit ajánlotok?

extra beteg vagyok:(

És a tüdőgyógyászat hol van? Az egészségházban?

Köszi...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Zsu!

Igen, ugyan ott rendel, csak fent az emleten. Nagyon sok doki van. Sajnos én csak a sajátomat ismerem, de őt nem igazán ajánlom. Ő dr Bagó Judit. Nagyon kedves, csak iszonyú lassú :? de annyira,h szinte nem lehet hozzá bejutni rendelési idő alatt :shock:
Remélem,h a többiek azért tudnak segíteni ebben!

A tüdőgyógyászat pedig igen, az Egészségházban van. Sajnos a rendelési időt nem tudom, de ha kell meg tudom adni az Egészségház számát, ott meg tudják mondani.

Mi bajod van? Pesze csak ha publikus :oops:

Mielőbbi gyógyulást!!! Szia Anikó
gottiani
 
 


Szia Zsu!
Fodor dokit én nem ajánlom. Ha rossza kedve, jaj a betegnek. Most

Dr. Krecz Évához járunk, ( Istennek hála, nem sűrűn. )
Ő nagyon körülekintő, kedves, figyel a betegre. És az asszisztense is egy tündér. :)

Gyógyulj meg! :)

Móni

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen amit írtatok:)

Megfáztam és előjött az asztmám, ramatyul vagyok:( Szerencsére anyu hozott nekem tegnap asztmás gyógyszert, mert azt persze Szegeden hagytam, így lehet nem kell dokihoz mennem, majd kiderül....

Itt rendelőben emelet is van??? Nem tűnt fel....

Móni dobok ám majd képet, de rólam nem nagyon van....
Szerintem a gyerekekről is felismersz, nincs még egy szőke, gomba hajú gyerek a lakótelepen, mint Bence :) Leg. még nem láttam :)
Kép

Kép

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Ma bement szülni az Istvánba a hugom!!!

ma töltötte a 42. hetet, ma indíttták volna, de reggel már 5 percesei voltak, és elment a fejvíz:)

Majd ha meglesz a bébi, beírom nektek:)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: