Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom,hogy mi van a fiammal,de 3-4 napja kikészít.Fogjam az időre?Mert fogakat nem látunk sehol.
Nyűgös,hisztizik,semmi nem tetszik neki.Már nagyon unom.De ha elmegyünk csavarogni akkor semmi gond.Voltunk lent hétfőn a szigetbe egy kicsit,mikor elállt az eső.
Ma pedig sétáltunk a szigetbe,de kibírhatatlanok a szúnyogok.Mi lesz később?Nyáron majd meg se lehet maradni lent.

Ildi:Majd számolj be,hogy mit mondott a Vanda.Mert Dávid sem mászik még.De komppal viszont úgy megy már,mintha szaladna.

Holnapután megyünk méreckedni a doktornőhöz.
Melyikőtök is kapott agyhártyagyulladás elleni szurit?Azt úgy kell felíratni?Valahol azt hallottam,hogy csak 1 éves kor felett ajánlott beadatni.Nem tudom,majd meg akarom kérdezni a doktornőt.

Én is voltam ma a rossmannba.Kaptam én is kártyát.Bevásároltam.

Na megyek.Viszem a mókust a helyére.
Jó éjszakát!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Anita!
Úgy látszik Emma és Dávid egy húron pendülnek, már nem egyszer fordult elő, hogy ugyanolyan kedvük volt, hol síros-nyafogós, hol pedig tök vidám. Mikor született pontosan Dávid?
Emma kapott agyhártyagyuszi szurit. Azért javasolják egyéves korban, mert akkor nem kap emlékeztetőt. Emma kapott hat hósan és kell kapnia nyolc hósan, de semmi baja nem volt tőle, nem is sírt a szurinál sem. Én úgy vagyok vele, hogy biztos ami biztos alapon inkább legyen védett.
Úgy kellett felíratni, ha jól emlékszem kettőezer forint körül volt az ára.

Néha már mond egy két új szótagot Emma, egyébként nem egy szószátyár. Most újdonság a grrrr., gá, bá.
Az állatokat képes félórán keresztül nézegetni, és örül nekik, ijesztgeti őket, felveszem majd kamerával a kis betyárt.

Ez az idő rémes, pedig azt hittem mától jön a szép május, nem azt jósolták?

Vasárnap megyünk az ezüstfokozatért (Bori tánc), Pesten lesz. Sógornőm visz minket, jön a Bodó is velünk, Emmát itthon hagyjuk Anyuval.
Már nagyon izgulok, remélem ügyesek lesznek, ja és hogy a ruhája is elkészül addig. Ma megyünk próbálni.

Még majd bekukkantok, pá!
cipó
 
 


Dávid pont ma 8 hónapja született.És fél órája.
Ma már remélem kicsit jobb lesz a helyzet.Eddig úgy tűnik.
Dávid is sok új szótagot mond.Õ is nagyon szereti az állatokat.Anyuéknál a cicát képes fél órán keresztül nézni.Na meg a halak az akváriumba meg a tóba.
Boriék biztos megnyerik.Majd szurkolunk nekik.Fotózzál majd.
Milyen egyedül a gyerekekkel?Nálunk is apa majd 11.-én megy ki Németbe.

Na megyek,mert lassan ébred szerintem.


Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 

 
 

Milyen egyedül? Pocsék!
Hát egyedülálló, pláne háromgyerekes anya tuti nem lennék! Egész nap csak rohanás, időegyeztetés, hozom-viszem, etetem, pelusozom. Estére olyan vagyok, mint akit agyonvertek.

Találkoztam Vandával, kíváncsi vagyok, hogy mit mond Olira.
Na pá, keresek egy bébicsőszt az Emmának, amíg én elmegyek fogorvoshoz!
cipó
 
 


Sziasztok!

Ákos is csatlakozhat a nyűgösök klubbjához, a csúcs tegnap és tegnapelőtt volt. Egész nap nyavalygott, semmi nem volt jó neki. Ma már jobb a hangulata, egész jól elvoltunk eddig.
Mi jövő héten megyünk majdnem 9 hós felülvizsgálatra, majd én is megkérdezem ezt az agyhártya-gyulladás elleni szurit. Kíváncsi vagyok, kinek mit mond a doktornénije.
Ákoska most alszik, kezd beállani a délelőtt 1x, délután 1x alszik. Ezt igazából nem magamnak köszönhetem, hanem annak, hogy délutánonként újabban 2 órát alszik, és így ki tudjuk húzni estig. Most 1/2 2-kor aludt el, és még nyomja. Délelőtt is 2 órát szokott aludni, éjjel meg 9-10-et. Remélem megtartja a jó szokását.
Egyedülálló anya még két gyerekkel sem szívesen lennék, bár igazából nem panaszkodhatok, de egyedül sokkal kimerítőbb lenne fizikailag is, és mentálisan is, az tuti. Addig mindenképpen, amíg ilyen kicsi az egyik gyerek, mert a nagyobbal már alig van gond, szinte mindent egyedül megold. De a pici... hát tudjátok ti is...
Ha felébredt Ákos elmegyünk Virágért az oviba, után lemegyünk a tescoba, Virágnak kellene egy új ünneplős szoknya, láttam hirdettek feketét, úgyhogy vásárolgatunk, aztán elmegyünk Nóra barátnőmékhez játszani.
Ildi: írj majd! Vettem ma Pampers pelust 4-est, kivágom a vonalkódot, gyűjtöd még? Remélem lassan csak összefutunk.
Szép napot mindenkinek!
Évianyu
 
 


Keszeg is vett ma Pampers pelust.De nem tudom hányas.Csak a 4-es jó?Mert akkor én is oda tudom adni,ha gyűjtöd még Ildi.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Keszeg is vett ma Pampers pelust.De nem tudom hányas.Csak a 4-es jó?Mert akkor én is oda tudom adni,ha gyűjtöd még Ildi.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Na sziasztok!

Délután már írtam egyszer, amikor haza jöttünk. De úgy látom eltűnt...

Voltunk Vandánál. Megnézte Olit. Gyakorlatilag újat nem mondott. Enyhe nyaki, háti hypotóniája van Olinak, nem súlyos. Így is megtanulna előbb utóbb mindent, csak később. (mászás, járás stb.) Valószínűleg úgy, hogy a lábával, csípőjével stb. ellensúlyozná a felső testének gyengeségét. Vanda javasolta a kezelést. Nem akarom, hogy elmaradjon a mozgásfejlődésben a gyerkőckém, úgyhogy megbeszéltük Tamással, hogy elhordjuk kezelésre. Biztos vagyok benne, hogy javára fog válnia dolog. És legalább én is megnyugszom végre...

Pampers kódokat gyűjtöm még, úgyhogy megköszönöm, ha elteszitek nekünk. A 3-as és a 4-es pelusok kódja jó.
Évi! Hogy hogy jó még Ákosra a 4-es pelus? Olira már rég kicsi, a feneke kilóg belőle, pont ma adtam rá egyet, amit a pelenkázó táskában találtam.
Mondjuk nyilván függ a gyerkőc felépítésétől is a méret...
2-3 napja már Oli is csak egyet alszik délután. Csak az a gondom, hogy ő elfelejtette megduplázni az alvási idejét Kép Kép Ugyanúgy 45 percet alszik, mint amikor kétszer aludt.

Hallottátok az új oltással kapcsolatos problémát? Ma felhívtam a dokibácsinkat. Szerencsére mi megúsztuk, jó oltóanyagot kaptuk. Nem hiányzott volna, hogy újra oltsák...
Aki rosszat kapott, azt kiértesítik hivatalból és nem kell érte még egyszer fizetni. Azért ez akkor is felháborító, hogy ilyen előfordul.

Na megyek lefekszem, hulla vagyok.
Jó éjt mindenkinek!

Kép
vrucsincá
 
 


Miért van az, hogy az ember gyereke mindig akkor alszik jó nagyot, amikor menni kellene valahová.
Ettől már bedilizek, most is indulnunk kellene, Õnagysága meg horpaszt már másfél órája.

Amúgy is elég röffenős hangulatom van. Ez az idő már kiborít, de ha a jó oldalát nézem, legalább nem esik.

Ildi!
Hány kezelést javasolt Vanda?
Bizti gyorsan fejlődik majd, bizonyíték erre Ákos és Emma. Emma már pillanatok alatt elér a szoba végéből az előszobába, már szerintem direkt élvezi, hogy bárhová eljut.
Kezdhetjük átalakítani a lakást, mert alacsonyan van pár konnektor, elosztó, stb.


Na végre felébredt, akkor indulunk!
Pá!

Ja, mi is jó oltást kaptunk, a védőnőnk körzetében 2 kisbaba kapott rosszat.
cipó
 
 


Na voltunk a doktornőnél.
Dávid 8,9kg és 72 cm.
Azt mondta nekünk a doktornő,hogy majd 1 éves kora után javasolja inkább az oltást.
A mászás miatt meg ne idegeskedjek,ha szépen tud ülni,meg állni.

Na ma bementem a templomba megkérdezni,hogy mi kell a keresztelőhöz.Azt mondta a nő hogy semmi,és vasárnap jó lesz azt kérdezte.
Úgyhogy nálunk vasárnap keresztelő lesz.Semmi cécó,felhajtás.Csak anyuéknál egy laza ebéd és kész.
A Barátok templomába lesz fél 12 kor.Az az idő pont jó is,mert én szombaton buliba megyek.Addigra csak észhez térek.F@sza anya vagyok.Nem baj,ennyi nekem is jár.Hát most pont így jött ki a lépés.Barátnőm tartja a névnapját,és megyünk a Sziklába.Lehet hogy ez is szintén fél órás buli lesz.Remélem jobb lesz,mint a múltkori pub.

Most megyek fogorvoshoz,úgyhogy sziasztok.Még le kell passzolnom a gyereket.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Virágéknál délelőtt anyáknapi műsor volt, nagyon jól sikerült, Virág is mondott verset, kicsit sírtam is. Ákoska meg addig itthon aludt (Tibi volt vele itthon), és persze akkor ébredt fel, miután hazaértem. Ja, és persze milyen poén volt. Tegnap voltunk a tescoban, vettünk Virágnak új ünneplős fekete rakott szoknyát, mert a régi már kicsi volt rá, hát ugye szép legyen a gyerek. Erre az volt a meglepetés, hogy kék egyenszoknyájuk volt, a fiúknak meg abból az anyagból csokornyakkendő. Sebaj, majd lesz még évzáró, ballagás, és a suliban is jól jön majd a szoknya Kép
Rábeszéltem Tibit, hogy vigye magával Ákit kocsitmosatni meg kereketcserélni, úgyhogy volt egy bő órám, addig kivasaltam. Aztán elmentünk Ákossal babakocsival Virágért, 2-kor pedig Ákos megkezdte délutáni alvását. Elvileg 4-kor kel.
Ma uszi, 5-kor, megyek Virággal úszni. Eszembe jutott, hogy akik babaúszásra járnak, akkor nem kakil bele a gyerek a vízbe? Mit csinálnak? Tudja valaki? Mert Tibi kérdezte, hogy mi lenne, ha Ákossal eljönne a gyerekmedencébe? Tudtok valamit? Megkérdezem az oktatónkat is majd.
Tegnap hívott Vanda, hogy Ildiéknél szóba kerültünk és eszébe jutott, hogy eljön megnézni Ákost. Ma jön, 1/2 7-kor.
Egyébként szerintem is jó lesz Ildi, ha viszitek, majd meglátod. Ákosnál már az első kezelés után látványos volt a változás.
Készítettem képet a cumisról, mikor délelőtt felébredt, mostanában feláll a kiságyban és onnan kiabál kifelé, így jelzi, hogy menjek már hozzá Kép
Ákos egybként önkiszolgáló, az ágyában 3 cumi és 2 gyongyó van, így nem kell hozzá beszaladgálnom...
Kép
Kép
Kép
Ja, egyébként ma van Virágom szülinapja, 7 éves lett a nagylányom. Reggel oviba menet:
Kép
Ákos is szeretett volna velünk jönni:
Kép
Anyáknapi ünnepségen:
Kép
Kép
Évianyu
 
 


Boldog szülinapot kívánunk Virágnak!Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Virágnak minden jót kívánunk születésnapja alkalmából!!!Kép
cipó
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánunk Virágnak!
Kép

Angi! Heti kettő kezelést javasolt Vanda. Azt mondta, hogy 8-10 kezelés után meglátjuk. Szerinte is gyors javulás lesz majd, mert nem súlyos eset.

Oli ma nyűgösségi rekordot döntött az elmúlt hónapok tekintetében. Délután egy órát egyfolytában üvöltött, ilyen újszülött kora óta nem produkált. Egyszerre jön több foga, és nyilvánvalóan ettől nyűgös, mert egész nap csak szopja a saját száját, nyalogatja a fogát stb. Szóval látszik rajta, hogy fáj neki. Sajnálom is szegényt nagyon. Amit tudtam megtettem, hogy ne fájjon neki. És egész nap szórakoztattam, hogy egy kicsit jobb kedve legyen. Nappal megint csak kétszer fél órát aludt, de szerencsére legalább éjjel rendesen alszik.
Tényleg, akartam kérdezni, hogy milyen idős korukra jön ki az összes tejfoguk?

Hirtelen mindenhol keresztelő lesz? Kép
Én még utána sem jártam, hogy hol keresztelik egyáltalán meg a gyerkőcöt.

Évi! Babaúszásra úszópelusban viszik nyilván a kölköket. Létezik eldobható fajta is és olyan kis rendes fürdőnadrágot is láttam már, amiből nem jön ki a cucc, mert úgy van kiképezve a belseje.

Kép
vrucsincá
 
 


Hahóóó!

Sehol senki? Készülődtök a keresztelőkre?

Megvolt az első kezelés. Amíg csak haverkodásról meg játékról volt szó, addig hangosan kacagott Oli, aztán amikor megkezdődött a meló eleinte tűrte, majd jött a nyüszögés és egy fél óra múlva bömbölésbe ment át. Alig tudtam megnyugtatni. Láttam rajta, hogy nem azért sírt, mert fájt neki, hanem azért mert nem azt csinálhatta amit akart. És hát álmos is volt, mert pont akkor kellett volna alukálnia, amikorra időpontunk volt. Hazafelé jó nagyot aludt a babakocsiban.

Anita! Mit csinált a fogorvos?
A keresztelőhöz nem kérdeztek semmit? Ilyenekre gondolok, hogy megvagytok-e házasodva templomban, a keresztszülők meg vannak-e házasodva stb.

Angi! Még mindig "szalma" vagy? Hol van/volt Apátok?

Csajok! Hétfőn jöttök Kanga-klubba?

Több kérdés nincs, eldugultam Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi:A fogorvos betömte a bölcsességfogamat.A húzás előtt azt mondta megpróbáljuk így,hátha nem kell kihúzni.Most rendben vannak a fogaim,majd fél év múlva kell mennem.
De kérdezték hogy meg vagyunk e házasodva.Mondtam,hogy nem.A keresztszülő az öcsém lesz.Azt kérdezték,hogy volt e bérmálkozó,vagy elsőáldozó.
Mi aztán nem nagyon készülünk.Inkább a ma esti bulira készülök.
Mi elvileg megyünk Kanga-klubba.

Szép napot!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Anita! Melyik az a Barátok temploma? Megpróbálom én is, jó lenne, ha nem kellene Pécsen, vagy máshol kereszteltetni...
Irígyellek az esti buli miatt. Kép

Én most azt tervezgetem magamban, hogy a jövő héten hazamegyünk Apuhoz Mezőtúrra a gyerekkel. Még nem voltunk, amióta megszületett Oli. Valahogy nem mertem vele így elindulni, hogy nehogy kizökkenjen az itthoni jó kis kerékvágásból, de előbb-utóbb úgy is meg kell szoknia, mert nem fogunk itthon ülni egész életünk során. Úgyhogy úgy gondolom itt az ideje, hogy kipróbáljuk, hogy bírja az idegen környezetet.

Ma nem kell főznöm, mert pizza napot tartunk Kép
Oli és Apa alszik, nekem meg semmi dolgom, majdhogynem unatkozom. Ilyen is ritkán fordult elő mostanság Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Virágnak nagyon boldog szülinapot kívánok!
Nektek, Anyukáknak pedig csodaszép-szeretettel teli Anyák Napját!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a keresztelő. Nagyon szép volt, rendben lezajlott minden. A plébános úr utána megvendégelt minket, készítettünk képeket is, teszek majd párat.
Itthon ebédeltünk, utána Virágnak ajándékosztás, majd beszélgetés, játék stb.
Hamar elment a nap.
Most jutott eszembe, hogy én hétfőn nem tudok menni babaklubba, mert Virág ovistársai (az egész csoport) hétfőn délelőtt jön hozzánk látogatóba, sütök tortát, lesz üdítő, lufi, vettem papírtányérokat és poharakat. Gondolom olyan 10 felé jönnek és 1/2 12-ig maradnak. Jó kis rumli lesz Kép Szóval ha adnak valami ajándékot a babatalin, akkor Ildi teszel el nekem is? Köszi!
Andi: köszi a köszöntőt, tegnap én is megköszöntöttem anyut, mivel ma nem találkozunk.
Virág megkeresztelése:
Kép
Ákos megkeresztelése:
Kép
Virág egyébként nagyon komolyan gondolta:
Kép
Utána az udvaron fényképezkedtünk:
Kép
Anyukámék ajándéka Virágnak szülinapra:
Kép
Most csak ennyi időm van, de majd még írok, ahogy tudok!
Évianyu
 
 


Sziasztok!


Évi! Nagyon klasszak a fotók! Szépek vagytok rajta. Tamás is rögtön ide ugrott, mikor kisasolta messziről, hogy milyen képeket nézegetek Kép
Virág nagyon menő járgányt kapott Kép Örül neki?
Holnap mi sem tudunk menni a kangába, mert most jutott eszembe, hogy be vagyok írva fodrászhoz, most éppen festés is lesz, és az több idő, úgyhogy nem jutnánk el időben.

Anyák napjáról csak annyit, hogy nekem nagyon furi, hogy ez most már az én napom is Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

A mi keresztelőnk is elmúlott.Jól sikerült.Mindössze 10 perc volt az egész.

Ildi:A Barátok temploma a polgármesteri hivatal mögött van.Nem kellett hozzá nekünk semmi,csak kitöltöttek egy kérdőívet.Az a kérdés is szerepelt,hogy házasok vagyunk e.Mondtam hogy nem,és nem is reagáltak rá.

Képeket majd holnap rakok,mert unokahugom fényképezett,és még nem küldte át a képeket.

Angi:Verseny milyen volt?Sikerült?Azért nem írsz talán,mert megérkezett a férjed és nem érsz rá?

A buli:Jól sikerült.Egy kis pezsgőzés is volt .
Nem volt semmi gond amíg haza nem értem.Fél 4-kor csendben kizártam az ajtót,és még be se csuktam már a kisfiam felébredt.Mit ne mondjak nagyon örültem neki.Negyed 5-kor visszaaludt fél 7-ig.Úgyhogy sikerült 2 órát aludnom.Aki éjjel legény legyen nappal is.Gondolta a gyerek.

Most már el is aludt,úgyhogy én is megyek lassan kipihenni magam.

Jó éjszakát!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Ildi: köszi a dícséreteket Kép Jó lenne találkozni jövő héten, dumcsizni. Virágnak nagyon tetszik a bicaj, tegnap ki is próbálta az utcában. Amint vége ennek az esős időnek felszereltetem a bicajomra a gyerekülést, és megyünk bicózni. Megvettem a neten a gyerek görkorcsolyát is, olyan négykerekű műanyag chicco, Virág imádja, könnyebb neki vele menni, mint az egysorossal. Ezzel legalább beletanul, aztán ha már iskolás lesz, kap majd olyat is.
Anita: a mi keresztelőnk 1 órás volt a vendéglátással együtt. Mondjuk mi előtte kétszer találkoztunk a plébánossal, beszélgettünk, meg akart minket ismerni, hogy ne legyen személytelen az egész (és nem is lett az).
De jó neked, te bulizhatsz! Bár mondjuk nekem is lett volna már alkalmam, csak mivel nem jön rám semmi, ezért kedvem sem volt még menni (sportosban csak nem mehetek). Egyébként nem is dicsekedtem, 80 kg vagyok! Ez nekem szuper, igaz szépen lassan haladok lefelé, de biztosan!
Még egy kis dicsekvés: Ákoskám tapsikol. Olyan cuki, ha mondod neki hogy tapsi-tapsi, összeütögeti a kezecskéit. És ha olyan kedve van, akkor tátát is integet (bár a tapsi jobban megy neki). A süket Tibi meg megtanította neki, hogy hol van a fütyikéje, így fürdés előtt ül az ágyon és húzogatja, piszkálgatja a fütyikéjét (bár a nagy hasától alig látja).
Néztem a neten járássegítőt, amit utána kisautóvá lehet összecsukni. Van valamelyikőtöknek ilyen, vagy ismertek olyat aki használta? Virágomnak nem volt ilyen, de most vennék, szerintem Ákos ki tudná használni. Mostanában úgyis mindig a konyhában feláll a székhez és azt tolja lassan és lépeget utána. Most már nagyon ritkán esik el Ákosom állásból, megtanult szépen visszaülni. Igaz a kis feje tiszta plezúr, de majd elmúlik.
Erről jut eszembe, nem is írtam Vandát. Rendben találta Ákost, meg is beszéltük, hogy mivel úgyis olyan sok dolga van majd én hívom akkor, ha Ákos már szépen lépegetve megy kézenfogva.
Anita te mész azért holnap babaklubba? Majd írd meg, milyen volt! Én ma délután tortát sütöttem, vaníliásat, holnap jönnek az ovisok, majd fotózok. Remélem Tibi is itthon lesz délelőtt Kép
Na megyek fejni, mert Ákos mostanában hanyagolja a jobb oldali cicimet, csak a balos kell neki (mondjuk nekem mindig is az volt a jobb). Hiába, ott van a szívem Kép
Évianyu
 
 


Hú, a hétvégén sokat termeltetek!
A képek szuperek, szépek vagytok! Kik a keresztszülők?
Évi nagyon jól áll neked a rózsaszín!
Virágon látszik, hogy komolyan veszi a keresztelősdit, direkt így akartátok, hogy egyszerre legyenek kersztelve?
Én majd akkor szeretnék keresztelőt, ha egyszer végre elkészül a házunk (amiben egyre kevésbé bízok, hihetetlen egy uram van, máshol ha segíteni kell, akkor reggeltől estig egyhuzamban robotol,de itthon max.2-3órát egy nap, még hétvégén is, amikor pedig semmi dolga nincs, szóval elegem van)

A verseny sikerült, megvan az ezüst fokozat is. Már nem izgultak annyira, mint a bronz előtt, de azért még volt para. Nekem meg kicsordultak a könnyeim, amikor az érmet kapták, olyan érzékeny vagyok mostanában, ma meg anyák napja a nagyoknál, ilyenkor szinte nem is hallom a verset, mert koncentrálok, hogy ne bőgjek, mert akkor ők is rákezdenek! Hát mi már csak ilyenek vagyunk!
KépKép
cipó
 
 


Sziasztok!

Angi! Ismételten gratulálunk Boriéknak Kép Aranyosak a kis partnerével.

Én is úgy tervezgettem, hogy akkor akarom a keresztelőt, amikor már átköltözünk az új házba, de meggondoltam magam, mert már most látjuk, hogy költözés csak ősszel lesz. Megpróbáljuk mi is a Barátok templomát, hátha Olit is megkeresztelik.

Évi! Milyen volt Virág "bulija"?
Ákoska tá-tát integet? Oli ha integetünk neki és mondjuk, hogy tá-tá, vagy pá-pá elkezd kacagni. Tapsikolni Õ is szeret, meg pacsizni is. Mostanában egyre többször veszem észre, hogy értelemes szavakat próbál utánunk mondani. Persze ez még csak utánzás, na de ebből lesz majdan a beszéd.

Ma voltunk Vandánál. Délelőtt elhúztam az alvást és így délután nem volt álmos, amikor mentünk kezelésre. Nem is volt akkora bömbölés, mint a múltkor... Jól elfáradt, mert megint nagyot aludt utána.

Tegnap a gyerekem kinézte a számból a kaját, úgyhogy kezébe nyomtam egy darab kenyérhéjat. Olyan aranyosan elcsócsálta Kép

Lekenyereztél Anya
Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Hali!
Nem tudom másfelé milyen a szúnyoghelyzet, de itt nálunk katasztrófa. Egyszerűen nem tudom kivinni az Emmát, még a napon is hemzsegnek a szunyák. Már megőrülök, végre szép idő van, erre tessék!
Mérges vagyok!
cipó
 
 


Sziasztok!

Angi: nem direkt így akartuk a keresztelőt, hanem Virág kérte, hogy kereszteltessük meg (magunktól nem hiszem, hogy megtettük volna, ez abból is látszik, hogy már 7 éves, és még nem volt). Az oviban jár hittanra és az iskolában is fog (ezt is ő kérte), és nagyon érdekli minden bibliai történet is, szóval az ő kérése volt. Aztán úgy gondoltam, hogy akkor egyben legyen mind a két gyereknek, ha már Virág meg lesz keresztelve, akkor Ákos is.
A keresztszülők barátnőmék, direkt nem raktam olyan képet, amin látszanak, nem tudom, szeretnének-e itt szerepelni.
Gratula lánykádnak, nagyon csini a rózsaszín ruhában. És ebben a cipőben tud táncolni? Gondolom ilyen magassarkú kell a tánc miatt, végülis így nőies a mozgásuk. Én nem szeretem a magassarkúakat, már elég régóta csak laposakat szoktam venni, bár van egy-két darabom különleges esetekre pl lakodalom, ballagás stb.
Szúnyoghelyzet nálunk katasztrófa. Mivel sok a bokor meg a fa, nálunk úgy kell kifutni az utcára a babakocsival a szúnyogok elől. Egyébként engem is dühít és nagyon bosszant, hogy végre itt a jó idő, erre ki sem tudunk menni az udvarra!
Ildi: Olika nagyon ügyi, hogy utánozza a szavakat. Emlékszem, Virágnál is így kezdődött a beszéd, hogy utánozta, amit mondtunk. Nem tudatosan használta a szavakat a tárgyakra, csak ismételt. Sokszor csak az első szótagot, pl. lámpa lá, néni né, bácsi bá. Így kezdődött. Ákosom mostanában mindenre azt mondja, hogy baáh. A kapcsoló és a lámpa nála a valami. Imádja!

Kép

Anita: mi újság? Voltál babaklubban? Milyen volt? Várjuk ám a képeket a keresztelőről!
Évianyu
 
 


Mi van veletek csajok?Nem sok levelet kellett visszaolvasnom.

Angi:Gratulálok az ezüst fokozathoz a fiataloknak!Nálunk is sok a szúnyog.Pedig tavaly nem is volt fennt a padlástérbe,de most már csapkodni kell.Katasztrófa lesz az idén a szúnyoghelyzet.

Ildi:Észreveszel már valamit Olin?Vagy még nem lehet látni,hogy ér e valamit?

Mi sem voltunk hétfőn Kanga klubba.El voltam havazval.Én nem tudom mi van nálunk mostanába,de reggeltől estig pakolok,takarítok,és reggel kezdhetem előről.Kicsit már uncsi.Lehet már pakol a gyerek,és erre kell már ezentúl számítanom?Felmosok és egy óra múlva már meg se látszik.Kajál,babapiskótát eszik,egyedül iszik stb...És ugyebár ez mind a parkettán köt ki.Na nem panaszkodom tovább.Biztos máshol is ez a helyzet.

Ma hozom el a keresztelős cd-t,majd rakok fel pár képet.Addig is egy kép:Kép

Na megyek összepakolok amíg alszik,mert utánna megyünk fodrászhoz.2-re kell mennem,úgyhogy biztos bealszik most nekem.

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Oli ma magától felült. Reggel fáradt voltam még, amikor Õ úgy gondolta, hogy fel kellene már kelnünk, úgyhogy kivettem a kiságyból és közénk tettem a nagy ágyba. Persze nem tetszett neki, mert hülyéskedni, játszani akart. Egyszer csak oldalra fordult és sutty felült. Nem is tudom igazából, hogy csinálta, mert olyan gyorsan történt és azóta még nem ismételte a mutatványt. Mindenesetre Apával csak néztünk ki a fejünkből Kép Kép

A szúnyoghelyzet az most sajnos mindenhol katasztrófa Kép Nem lehet megállni a babakocsival egy pillanatra sem, mert ellepik a gyereket a szúnyogok. A homloka közepén ott virít egy nagy csípés Kép Szerintetek bekenhetem neki Fenistillel?

Kibújt az 5. fogunk is. A felsők közül a jobbos nagy. Elég nyűgike is Oli miatta. Most alszik, de ha felébred elviszem anyósomékhoz egy kicsit szórakoztassák ők, mert nekem mára sok volta nyüszögésből.

Kép
vrucsincá
 
 


Dávid is ma anyunál volt.Tele voltam varrnivalóval,úgyhogy elment kicsit "bölcsibe".
Na rakok pár képet a keresztelőről.Nálunk öcsém volt a keresztapaKépKépKép
Dávid beletenyerel a somlóiba:Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Úgylátom ez pompásan sikereült.Na nem baj,így is látjátok

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Jujj, de jók a képek!
Milyen jóképű öcséd van Anita!
És Dávid tényleg tiszta Apa!

Ildi, de jó, hogy felült Oli, Emma is így kezdte, először csak naponta egyszer-kétszer, aztán két nap múlva tök stabilan.
Szerintem ez már a kezelés hatása, hiszen Oli már nagyfiú, az ereje megvan, az izmára meg gyúr Vanda.


Emma kiborít, semmit nem tudok csinálni, mert jön sivítva és kapaszkodik belém!
Nálatok Évi ez mennyi ideig tartott?
cipó
 
 


Sziasztok!

Anita: tényleg jóképű a tesód! Gondolom tetszik a csajoknak! Nekem bejönne, ha egy tizessel rövidebb lennék (vagy nem jól saccolom?) Kép
Angi: tartott??? tart!!! Nem akarlak elkeseríteni, mert minden gyerek más, de ez még tart, és ha emlékezetem nem csal, még fog is tartani egy darabig. A jobb napok váltakoznak a nyavalygósokkal. Ma pl nagyon jó volt öcsike, szépen eljátszogatott, aludt, evett, de vannak napok, mikor úgy érzem, végem! Ha eddig az írtam, hogy nem akar már feküdni csak ülni, akkor most azt írom, hogy nem akar ülni csak állni. Csimpaszkodik, kapaszkodik, jön utánam, húzza le rólam a nadrágot stb. Akkorákat esik szegény...
Ildi: ez szuper, hogy Oli felült. Látod ez a Vanda csodákra képes Kép Innentől kezdve felgyorsulnak majd az események, meglátod, és visszasírod majd, mikor még feküdt Kép
Mentek hétvégén?
Nálunk szerdán volt szülői az oviban, ballagás volt a fő téma. Azt tervezem, hogy ballagási ajándéknak elmegyünk Virággal kettesben Mórahalomra, 2 napra, ottalvással (egy ágyban), fürdéssel, Szegeden mozizással stb. Addig itthon hagyjuk a fiúkat, ez amolyan anya-lánya napok lesznek. Tibi vállalta Ákost, most lesz bedobva a mélyvízbe (ugyanis még a fürdetésen kívül sokmindent nem kellett csinálnia vele, fölkelni hozzá végképp nem), majd meglátjuk, lehet, hogy maradunk 2 éjszakára Kép
Ma voltunk zöldkeresztben, 9 hós kontroll, Ákos 10,8 kg és 78 cm. Még a vizsgálóasztalon sem akart ülni, állva hallgatta meg a doktornő elöl-hátul Kép Kérdeztem az agyhártya-gyulladás elleni szurit, azt mondta a Detkovics doktornő, hogy az anyuka dönti el, mikor szeretné, lehet most is, de ha nincs sok gyerek a családban vagy nincs sok gyerek között akkor 11 hósan fölírják és ha betöltötte az 1 évet, akkor beadja neki. Voltam gyógyszertárban is, vettem Off-ot, gyerekeknek és megkérdeztem a Fenistilt, lehet vele kenni a piciket!
Voltunk ma usziban Virággal, 32 hosszt úsztam, tök jó volt!
Vettem Ákosnak egy járássegítőt, ami kisautó is, egyenlőre még nem tudja használni, de később szuper lesz. Vannak hozzá kockák, azokat rakosgatja meg rágja. Majd lefotózom valamikor és fölteszem.
Holnap állítólag irtják a szúnyogokat, múlt héten pont játszótéren voltunk, amikor jött a repülő, Ákos tátott szájjal nézte, annyira cuki volt Kép
Most más nem jut eszembe, írjatok, jó éjszakát!
Évianyu
 
 


De nagy a pörgés ezen az oldalon.
Ildi:Talán elmentél Olival apukádhoz?
Évi:Van gyerekeknek is OFF?Én is be akarok szerezni ilyen dolgokat.Nekünk is így mondta a doktornő a szurit.

Nálunk is van sokszor ilyen nyűglődős nap,de lekopogom,hogy pár napja már Dávid nagyon aranyos.Semmi hiszti semmi sírás.Még dolgozni is tudok mellette.

Többiek merre vagytok?

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Epekedve olvasom soraitokat, hogy ilyen jók a fiúk.
Most lehet, hogy megköveztek, de én bizony elkezdtem nevelni az Emmát. Ha már látom, hogy nagyon "dinnye", tehát már csak a fejem búbján van el, de még akkor is nyüsszög, akkor igenis beteszem a kiságyba és ott bömbizik, kb. 5-25 percig, aztán elalszik. Ha tudtok valami más módszert akkor mondjátok, de én ezt már nem bírom, hogy csak cipelve jó őkelmének. Így semmit nem tudok csinálni. Jobb pillanataiba, eljátszik a konyhában miközben én főzni próbálok, de kb. 10 perc és nyüsszögve kapaszkodik a nacimba, és aztán bedühödik és üvölt, ha nem veszem fel.
Segítség!!!!!
A szomszédasszonyom mondta, hogy lehet kapni off-ot csecsemők részére, még nem vettem, egyelőre csak éjszakai bedugós szunyariasztónk van, de muszáj krémet is vennem, mert nem tudunk kimozdulni.
cipó
 
 


Sziasztok!

Nem mentünk el a héten, mert holnap megyünk kezelésre Vandához. Már így is csak szombatra sikerült betennie minket és nem akarom kihagyni.

Építkezés miatt rohangálunk állandóan ide-oda. Képzeljétek, tegnap felfalaztattuk a válaszfalakat, ma meg már bontattuk is egyrészét vissza. Tamás nem fért el a fürdőszobában a tetőtér dőlése miatt, mivel átlag magas emberkékre lett tervezve nem ilyen langralétrára Kép Kép Egy kicsit átvariáltuk és így jó lesz.

Fenistilt én is vettem a patikában, megnézettem először a patikus nővel a számítógépben, hogy lehet-e használni kisbabákra.
A gyerekeknek való OFF milyen kiszerelésben van? Nem is láttam még olyat...

Nálunk a lépcsőház is tele van szúnyoggal. Az a legrosszabb, hogy amíg cipelem lefelé/felfelé Olit addig nem nagyon tudom közben hesegetni is a dögöket. Így szereztük szerintem a legtöbb csípést eddig.
A babakocsira teszek szúnyoghálót, így legalább útközben nem kell idegeskednem a szúnyákok miatt.
Ma is ment a permetező repcsi. Kíváncsi vagyok, mennyire lesz hatékony...

Kép
vrucsincá
 
 


Mi is beszereztünk mindent.Az OFF van krémbe is meg permetezősbe is.Én az utóbbit vettem.
Nálunk is tele van a lépcsőház szúnyogokkal.
Meg múlt héten vettem neki naptejet is.Tegnap már be is kentem neki a pofikáját.
Vettem neki tegnap előtt új cipőt,mivel a régit kinőtte.Tegnap levittem az udvarra kompozni,és a cipő orra olyan mintha már ezer éve azt használná.Úgyhogy most már nem tudjuk valószínű félretenni a kiscipőinket.Elhasználja őket.
Egy kép az udvarról:Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!
Látom nincs nagy mozgás.
Nálunk nincs sok újdonság, nyűg a köbön, tegnap hőemelkedése lett estére, szerintem a foga, de azért megnézetem. Adtam neki kúpot éjszakára, így szerencsére reggelig aludt, legalább én is aludtam, mert előző este ez nem sikerült, ugyanis éjféltől reggel hétig félóránként sírva ébredt, nem akart az ágyában maradni, úgyhogy tegnap alig éltem.

A hab a tortán, hogy Kecskemétre megyünk vizsgázni 1-én, ettől paráztunk, mert ott van az a genya felügyelő, akit nagyon nem akartunk!
Ez van, úgyhogy megyek is, Emma visszaaldt, én meg bújom a számvitelt.
Pá!
cipó
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk leszámítva, hogy Ákoska reggel 6-nál tovább nem alszik. Igaz este 8-tól, és ébredés nélkül, de már kezdem megszokni. Nem is olyan rossz így, mivel ilyenkor már alussza a délelőttit. Általában 9-11-ig alszik, délután pedig 2 körül rakom le, és alszik kb 3-4-ig. Aztán már csak este. Úgyhogy átálltunk a napi 2x-i alvásra. A két alvás közötti időt sétával töltjük, tegnap a városban voltunk, vittem be a bababizibe pár cuccot. Ma a postára és gyógyszertárba megyünk, holnap Spar, úgyhogy kitöltöm az időt, különben csak itt nyavalyogna nekem a szobában.
Állandóan állni akar, a nadrágomba kapaszkodva csimpaszkodik. Ami új, hogy pl ülőgarnitúránál kapaszkodva oldalazva lépeget. Nagyon szeret menni, fogom a kezét és lépeget egyik szobából ki másikba be. Ez most a valami. Meg a fiókok, szekrényajtók. Csodálom, hogy még nem csukta oda a kezét.
Ma 9 hónapos Ákos és Oli. Azon gondolkodtam, hogy milyen gyorsan eltelt ez az idő, Virágnál sokkal lassabban ment. Nekem két gyerekkel jobb, mint amikor a Virág született és egyedül volt. Akkor lassan ment az idő, egész nap a lakásban voltunk, most meg mindig van valami program, Virág is eljátszik Ákossal, nyilván a nagy korkülönbség miatt is mondom ezt, mert nekem Virág már segítség. Szóval értitek...Kép
Ákos még szopizik, általában reggel és délután, este tápszert adok neki, de nem sokat iszik belőle, 120 ml-t szoktam csinálni, abból hagyni szokott. Tegnap voltam Mátrainál rákszűrésen és irattal fel gyógyszert, Cerazettet, mert nekem még mindig nem jött meg. Megvizsgált, azt mondta, nem vagyok terhes, nálam nyilván úgy lesz, hogy amíg egy kicsit is szopiztatok, addig nem fog megjönni. Kérdezte, hogy 1 vagy 2 havit írjon fel, hát honnan tudjam, meddig fogok még szopiztatni? Ez hogy van, ha a gyerek nem hagyja abba, akkor én szüntessem be? Én úgy gondoltam, hogy ha Ákosnak így jó, akkor én szopiztatom tovább addig, amíg ő akarja. Nekem nem nyűg, szerencsére már nem is sebesedik ki, igaz, csak az egyik cicimet használjuk, a másikat már beszüntettem, de nekünk így jó.
Ja, lefoglaltam Mórahalmon a szállást Virágnak és nekem. 4000 Ft lesz, kb annyi, mintha hazajönnénk (benzinpénz), de én maradni szeretnék, hogy reggel egy kicsit tovább pihenhessek, ne nyavalyogjon nekem Ákos stb. Ha hazajönnénk, tudom, hogy úgyis én kelnék, én gardíroznám, így meg hát az a pláne, hogy nyugtom lesz 2 napig. Már nagyon várjuk, jó kis helynek ígérkezik, mi még nem voltunk, de állítólag sokan járnak Bajáról oda fürödni nyáron. Meg tudjátok nézni a morahalom.hu-n van egy link, ami a gyógyfürdő honlapja, ott minden le van írva. Június 10-11-én megyünk, mert előtte hét amikor Virágék ballagnak pont pünkösd, és már nincs hely sehol. Egy jó kis apartman házat találtam konyhával, hálóval, nappalival, fürdővel, 500 méterre a fürdőtől. Szombat este bemegyünk Szegedre mozizni, mekizni, nagyon szuper lesz Kép
Jó lenne találkozni, ha gondoljátok, jövő héten lehetne nálunk egy tali, már olyan rég nem láttam a többi babust. Majd megbeszéljük, jó?
Most más nem jut eszembe, keresek képet:
Kép
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Látom Ákosnak is jó barna a pofija.

Nem tudom,hogy a ti gyerekeitek mennyit esznek,de az enyém amilyen jó evő volt,most úgy kell belétömnöm a kaját.Fél banánt se eszik meg,meg egy fél üveg bébikaját is alig tudok beletömni.
A tejpépböl meg elég neki,ha másfél kanál port teszek bele.Lehet hogy a meleg miatt.Végül is én sem eszek annyit.
De a cici az jöhet.Állandóan azon lógna,de nem hagyom neki.

Állandóan kell figyelnem hogy mit csinál,mert mindig rosszalkodik.Fiókokból kipakol,szobája egyik sarkából elgurul a másikba.Egyik nap kinyitotta a kocsiajtót.Még jó hogy álltam vele a piros lámpánál.Utánna egyből rátettem a gyerekzárat.A fene se gondolta,hogy 8 hónaposan már ilyet csinál.

Szombaton voltunk a Déry kertbe a játszótéren.Úgy élvezte.Homokozott,hintázott.Akivel mentünk kisgyerekkel labdázott.

Angi:Találkoztunk a szomszédasszonyoddal is ,a Margittal.Nagyon aranyos a Petra.Dávid egyből megszerelte a babakocsiját.
Emma jól van?Semmi baja?



Ildi:veletek mi újság?Olivér ügyeskedik?Felülést gyakorolja?

ÍRJATOK!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Jó reggelt!
Nálunk már szerencsére kicsit alábbhagyott a nyűgösség. Már elég jól eljátszadozik. Ha meg is indul kifelé nyafogva utánam, ha útjába akad valami jóképű dolog, akkor eljátszik vele, aztán jön tovább , persze az elmaradhatatlan nyafival.
Alul van két fogunk, nagyon cuki. Valamelyik este volt hőemelkedése, gondlom attól, mert amúgy semmi más tünet.

Emma is halad már oldalirányba, olyan okosak és bátrak ezek a lurkók.
Tegnap és ma is festjük az ablakokat. Hát Emma mellett elég nehézkes, de odahurcolom a járókát, telepakolom a kosarát és így elvan kb. félórát, aztán kap egy kis majszit, az is kb. félóra így majdnem lekentem már egy teljes ablakot (ami nálunk az étkezőben kb.2x3-as). Úgyhogy haladunk!!

A kompot kipróbáltuk,de útálja! Szerintem megszokta, hogy mindenhová eljut mászva, és idegesíti, hogy a komppal nem fér úgy oda, egyik nap majdnem kifejelt, addig kepesztett.

Anita!
Margit is mesélte, hogy találkoztatok!
Évi!
Tegnap láttunk titeket, Virággal és Ákival sétáltatok, nem tudom mennyit akarsz még fogyni, de szerintem már tök jól nézel ki.


Szilvi!
Csak nem valami állás miatt nem jössz? Kinéz valami?

Na pá, leteszem Emmát én meg irány a könyv!
cipó
 
 


Na sziasztok!

Anita! Oli azóta egyszer sem mutatta be új tudományát, a felülést. Úgy tűnik ezzel is úgy lesz mint a forgással anno, hogy megmutatja tudja ő már ezt is, ha akarja, aztán osszuk be egy jó időre Kép
Mondjuk forgással mindenhová eljut, ahová Õ szeretne. Hihetetlen rövid idő alatt a szoba másik végében terem, úgy, hogy gurul...
Mostanában a karattyolással is alább hagyott, hiába mondogatja neki az apja 100x, amiket eddig utánzott, meg sem mukkan Kép
A kedve viszont töretlenül jó és a kajálással sincs nálunk semmi gond.

Évi! A mórahalmi kiruccanásotok biztos jó lesz.
Én arra vágynék, hogy egy hétvégére apával elmenjünk kettecskén valahová. Na de ilyen nem lesz egyhamar, az fix Kép Nem a gyerek miatt, hanem a hétvégi munka miatt.
A jövőhéten viszont tényleg megyünk haza Olival. Már mindent megszerveztem. Nagyon várom már, mivel tavaly február óta nem voltam otthon.

Erről jut eszembe, hogy a babatali a jövőhéten nekünk csak kedden lenne jó. Hétfőn, szerdán megyünk Vandához, csütörtökön pedig elhúzunk.

Angi! Lelki szemeim előtt megjelent, ahogy festetek, hát mit mondjak nem irigyellek Emma miatt. Nem lehet egyszerű...

Szilvi! Mi újság van veletek, rég írtál.

Kép
vrucsincá
 
 


Hello Csajok!

Nem értem miért kell ezt a babanetet állandóan variálni. Szerintem eddig is jó volt, úgy ahogyan volt...
Ha esetleg valaki nem tudna belépni, akkor próbálja meg úgy, hogy a felhasználó nevét és a jelszavát is kisbetűvel írja be. Nekem így sikerült.

Csütörtökön voltunk Pécsen Csabánál. Néhány napja fáj a pocóm. Kiderült, hogy be van gyulladva a méhem. Alig talált olyan gyógyszert, amit szoptatás mellett is lehet szedni. Remélem jövő hétig rendbe jövök, mert nem szeretném emiatt elhalasztani a hazautunkat.

Olivér állandóan azt csinálja, amit nem szabadna. Gurulva mindent megkaparint. Püföli a számítógép billentyűzetét, ki-be kapcsolja a gépet stb. Azon gondolkodom, hogy hogyan tudnám elkeríteni valamivel ezt a területet, mert eltenni nem tudjuk a gépet máshová (jelenleg a földön van). Majdcsak kitalálok valami megoldást...
A játékokat le se tojja, csak az kell neki, amit nem szabad, távirányító, telefon stb. Ha véletlenül valamit megkaparint, akkor usgyi be a szájába.
Még csak arra sem számíthatok, hogy ez egy darabig jobb lesz, mert minnél ügyesebb lesz (kúszik, mászik, megy) , annál hamarabb megszerez magának bármit.
Néha azt mondom Tamásnak, hogy bárcsak már 3 éves lenne... De ki nem hagynám ezt a korszakát, mert olyan édes, hogy meg tudnám zabálni néha.

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Csajok, rakjuk át akkor jövő hét utáni hétre a talit, mert kedden nekünk uszi (áttették csütörtökről), sajna így nem jön össze, azt meg szeretném, ha Ildi jönne, úgyhogy majd még visszatérünk erre. Jó?
Nálunk repül az idő, bár a napok hosszúak Ákoska korai kelése miatt. Megkértem Tibit, hogy ma ő keljen hozzá, erre ma 1/2 7-ig aludt a kis szaros. Nem baj, felkeltem, megszopiztattam és visszafeküdtem.
Tegnap kipakoltam a kinti kamrát, bejött anyu vigyázni Ákosra, felszereltettem Tibivel a bicajomra a gyerekülést. Jövő héten ki is próbáljuk majd.
Angi: a tök jól nézek ki egy kicsit túlzás. De azért köszi. Még 10 kg-ot kell fogynom, és még csak most jön a neheze. Sajnos a ruháim még mindig nem jönnek rám, úgyhogy öltözködési gondom az nincs, csak sportosan :D
Nálunk most a lépegetés a valami. Ákos állandóan a nadrágomba kapaszkodik, fogjam a kezét és így járunk a lakásban (a szar derekammal). Ami még nagy kedvenc, az a tévé. Felkapaszkodik és ütögeti a kezével, meg a telefon, a fiókok, szóval minden ami veszélyes és nem játék. Erre az időszakra emlékszem Virágról, el fog még egy darabig tartani, amíg állandó felügyeletet igényel, aztán meg később visszanézve már olyan távolinak fog tűnni.
Most megyek, Virágom most indult haza a papáéktól, ott aludt az este.
Néztétek a Megasztárt? Még jó, hogy a Magdi nyerte, ez a Feri nem volt ellenfél, szerintem.
Szilvi: mi van veled?
Évianyu
 
 


Eszembe jutott, hogy a tescoban van Hipp bébiétel, ha valakit érdekel, 8 hós kortól az a nagyüveges, darabos, 234 Ft. Ez nagyon jó ár, általában 300 fölött vannak. Most ilyet adtam Ákosnak, de még mindig nem tetszik neki a darabosság, úgyhogy az lett a vége, hogy átnyomtam szitán és így megette. Talán majd később újra próbálkozom.
Teszek egy képet, erről írtam, tévébszkurálás :D
Kép 1148206367.69.jpg [/img]
Évianyu
 
 


Kép


Hiába nézelődünk, sehol senki???
Évianyu
 
 


Sziasztok!

Jó nagy itt a pörgés... Bár gondolom ebben az is szerepet játszik, hogy a babanet állandóan sz@rakodik. Nekem ma délelőtt egyáltalán nem jött be az oldal.

Évi! Köszi, hogy elnapoltad a talit miattunk! Szeretnénk már találkozni veletek.
Ákoska nem semmi :) Nagyon ügyi!

Anita! Délelőtt azért nem nagyon forszíroztam a bulit, amikor kérdezted, mert Apa nem nagyon örül neki, hogy elmegyek és Olit otthagyom estig Apuval. De szerintem semmi gond nem lesz és ki nem hagynám a 10 éves találkozónkat, hamár pont akkor leszünk otthon.

Oli most már kúszik. Szombaton jött rá, hogy megy ez neki és azóta egyre jobban belejön. Természetesen nagyon örülök annak, hogy végre fejlődést látok a mozgásában, de néha a hajam égnek áll attól, hogy egy percre nem lehet letenni sehová, mert máris ott van, ahol nem kéne...

Valósznűleg a jövő hétig már nem írok, mert holnap ezer dolgunk van, csütörtökön pedig már nem leszünk itthon.
Jó hétvégét mindenkinek előre is!

Kép
vrucsincá
 
 


Na sziasztok csajok!

Most találtam csak meg az oldalt,mert még apa E-mail címére írták az elérhetőségüket.
Mi van veletek?Látom azért nem sok mindenről maradtam le.
Ildi:Ha hazaértél,és visszaolvasod a leveleket elkészült a szoknyád is.

Dávid is csak rosszalkodni tud.Csak az kell neki,amit nem szabad.
Ma voltunk egy kicsit csavarogni a városba.Vásároltam magamnak pár nyári holmit.Dávidnak nagyon tetszett.Ahova csak bementünk,egyből vele foglalkoztak,és ment ám a vigyorgás.Nem volt gond,amíg próbáltam.

Levágtuk hétvégén géppel a haját 3mm-re.Már hosszú volt neki,és izzadt.Majd rakok képet a kis kopaszkámról,csak most ideért a billentyűkhöz.

Angi,Szilvi:Mi újság veletek????
szeszike
 
 


Segítség!:Hogy kell a profilomba kicserélni a képet?
szeszike
 
 


"Hosszú"hajjal: Kép

Rövid hajjal: Kép

ÍRJATOK!!!
szeszike
 
 


Sziasztok!

Anita: Dávid nagyon cuki rövid hajjal, vagy inkább haj nélkül? :D
Mi is hajat vágtunk a hétvégén, csak mi Tibinek. Nekünk is van egy Philips hajvágónk és én szoktam neki legépelni rövidre, mert úgy szereti :)
Ma volt a szülinapom. Nem történt semmi különös, megleptem magam egy adidas úszódresszel, mert amiben járok usziba az már nagyon régi, kopott, vacak. Most már csak úszósapkát kell hozzá keresnem, mert a színe elég egyedi, bordós a dressz, rózsaszínesek rajta a csíkok. Egyébként nagyon klassz. Szilvi, örülök, hogy ezt vettem meg, Tibinek is tetszik!
Holnap este a csajokkal összejövünk a szokásos havi pletykapartira Judit barátnőméknél (nincs gyerek) és én leszek a házigazda. Csinálok lasagnét, lesz pia, rágcsa, dumaparti. Utána még nem tudom, bár nekem nincs mit felvennem, úgyhogy nagyon messzire nem megyek :)
Szombaton délben meg itthon tartjuk az ünneplést, grillezni fogunk az udvaron, imádkozom, hogy ne essen az eső. Apósom a biztonság kedvéért szombat délelőtt lepermetezi az udvart szúnyogok ellen, meg remélem a füst is elűzi őket, úgyhogy háváj :)
Angi: ugye lesz vasárnap Orbán-nap Hajóson? Ugyanis vasárnap oda készülünk, anyuéknál leszünk, délután átugrunk Virággal, nagyon élvezi az ugrálóvárakat.
Szóval nagy vonalakban ennyi.
Ja, meg még valami. Ákoska fején kijöttek piros pöttyök, de csak a fején van. Voltam doktornéninél, azt mondta, nem tudja mi az, adjak neki Fenistil cseppeket, majd elmúlik. Ne tulajdonítsunk neki különösebb jelentőséget. Ha nem múlik vigyük vissza, próbáljam meg pár napig hús és fehérje nélkül etetni Mákit. Szóval nem fertőző meg ilyesmi, úgyhogy megtartjuk jövő héten a talit, oké?
Na megyek, lepihizek, írjatok ha tudtok!
Évianyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: