Új privát üzeneted érkezett!

Nektek jók a vonalzók??? :roll:

Molli 5 hónapos 1 napos kellenne hogy legyen!!! :roll:

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi: én ezért váltottam a lilypie-osra, mert az jól számol, a mamanet-en nekem is volt, hogy egy héten keresztül ugyanazt mutatta. Most ott is lilypie-os van. :wink:

Holnap jön a doki, és beoltja Csengi a 4-hós oltással, kiváncsi vagyok, hogy fogja viselni, az előzőnél játszott közben, fel sem vette, hogy beoltják. :shock: :D

most megyek, puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Hahó!!!

Hol vagytok????

Lusti!!

Leirod,hogy ti mikor mit esztek és mennyit??
Tudom hogy ti tápisok vagytok,de én is elkezdtem a hozzátápit és kiváncsi vagyok!!!

Edina!!????

Képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 

 
 

Sziasztok!

Ancsi: mi először kezdtük a reszeltalmával, de mivel ez az arcomon landolt,igy vettem neki bébiételben almát hipp-eset, mert abban van almás kisüveges, és az még az elején elég.

Ezután sárgarépa,banánpép, krumpli, öszibarack, sütőtök, de ezek mind bébikajásak, általában a Kecskemétiset szoktam venni, mivel nekem mindkét gyerek a nagyon édes dolgokat szereti, /az anyatejem is igen édes volt/ és az elég édes.

Hát hogy mennyit eszik? eddig 4x4 óránként evett, 240, ml-t. amióta kijött a két alsó foga, azóta kevesebbet eszik, ált. 20-220mlt, sőt tegnaptól meg átállt az 5x evésre, és igy egszeri adagja, 180ml.

Csengi későn kelő, és fekvő, mint mi is, igy ő reggel 07.30-kor kel, 08.00-kor Milupa Ha tápit eszik, utána játszik, alszik, 11-kor gyümölcs, vagy pép, játék, alvás, 14.00-kor ebéd, játék alvás, 17.00-kor uzsonna Milupa Ha tápi, alvás anyával a nappaliban, utána fürdés 19.30-kor és vacsora 20.30-kor /ezt most eszik kettő napja/ Humama Babyfit 1 -es /banán izű/ápi aztán 21.00-kor alvás.

Igy telik egy napja Csenginek, remélem tudtam segiteni.

Edina merre jársz?

megyek puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina, Ancsi:

szupik a képek!

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Ancsi: a doki amikor volt nálunk beoltani Csengét megvizsgálta a csipőjét, és azt mondta, hogy minden ok, nem kell visszamenni kontrollra. Mivel a csontmag kialakul később, ezért kell a rugit viselni. /még jó hogy hordta, mivel mostmár nem megy rá, kinőtte, meg kihizta :shock: :D /

szép a fülbije Mollinak! Rózsaszinköves van benne, mert azt nem látom rendesen, tudod kukkeres vagyok.:-DD

puszi megyek főzzni paprikáscsirkét.

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap délután a két lurkó névnapi ünneplése!
Mutizok képeket, ha engedi a gép feltölteni:
Kép a két lurkó tortája.jpg

Kép nagyival.jpg


Kép mamával.jpg

Kép mindkettővel.jpg

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Még egy két kép:
Csenge átfordult a hátáról a hasára: :D

Kép fordulás.jpg Kép folytatás.jpg Kép átfordult.jpg

na ehhez mit szóltok?
és még egy kép a két huncutról. Ezek ma készültek. :D Kép huncutkak.jpg

na mára eldugultam. puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


bocsika, először a folytatás, utána a fordul, aztán az átfordult, és még egy kép kimaradt



Kép megfordul.jpg

remélem jót tettem fel. puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Na mégegyszer, mostmár jó lesz:

1. kép Kép Csengefordul.jpg
2. Kép fordul2.jpg
3. Kép folytatás.jpg
4. Kép megfordult.jpg
na mentem puszika lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina!!

Nincs meg neked ez a kismamás lista???

Lusti!!

Nagyon ügyes kislányod van!!! :D
És annyira aranyosak mindketten!!!! :D :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Köszi Ancsi a dicséretet Csengi nevében most éppen jóllakottan durmol :D

BOLDOG NÉVNAPOT A ZSUZSANNÁKNAK elsősorban Bvigh-nek, /remélem olvasod/

puszi megyek ezer dolgom van lusti majd jövök később

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Megvettük a kiságyat, de a matraccal egy kicsit elbizonytalanodtunk.
Segítsetek nekem, szerintetek melyik jobb a kókusz matrac vagy a szivacs matrac? Bár árban persze elég sok a különbség, de a gyerek egészsége fontosabb! És milyen vastagságban az ideális?

Ti milyen matracot használtok?

Szép napot Mindenkinek!

Mazsola
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Ancsi, ez is egy elég jó lista, szerintem:
http://f.freeblog.hu/d/i/l/dilidomino/f ... 3%A1pi.htm

Lusti, gratulálok Csengének! Maja a harmadik képen látható póznál tart, gondolom hamarosan ő is átfordul.

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Mazsola: nekünk sima szivacsmatrac volt és van mindkét gyereknek, a sógornőmék fiának, /aki egy hónappal kisebb Ákosnál/ kókuszmatrac van, /allergiás por/ gondolom, hogy nem ettől, ezt azért irom, hogy tök mindegy, hogy milyen a matrac. A lényeg, hogy kemény legyen, ne legyen nagyon puha a szivacs, a gerince miatt.

Lányok!

Megmutizom az új fülbijét Csenginek, ez már a végleges, remélem legalább 1 éves koráig. :D
Hagyományos kapcsos, és sziv alakú a sziv belsejében pedig van a kék kő, remélem látszik, egy kicsit homályosra sikerült. /Csengi izgett-mozgott közben :oops: :lol: /

megyek, puszi mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


bocsika, itt a fülbi képe:

Kép kékkövesfülbi.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjel.
Lusti, köszönöm a köszöntést.Jövő héten már felhívlak, és egyeztetünk.

Olvaslak titeket, csak nem igazán van időm írni, meg nincs is miről. Még várakozó állásponton vagyok.
Néztem a képeket. Még mindig szépek a gyerekek. Csenge nagyon ügyi már, biztos Majának is menni fog nemsoká a mutatvány.
Az a játszóház nagyon izgalmasnak tűnik, amiben Ancsiék voltak.

Olvaslak titeket, csak nem igazán van időm írni, meg nincs is miről. Még várakozó állásponton vagyok.Most épp a virágaimmal foglalom el magam. Nagyon szép tulipánom, és jácintom nőtt a 8. emeleten. Minden nap látszik mennyit fejlődik.És nem utolsó sorban nagyon jó illat van tőle a lakásba.

Puszi mindenkinek.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Dodus: MAJÁNAK IS BOLDOG 5.HÓFORDULÓT! :lol:

Bvigh: örülök, hogy jelentkeztél, irjál, hogy mi van veletek, vagy hogy mikor jösztök hozzánk, ok várunk! :D és remélem amikor jösztök akkor már tudsz mondani fejleményt... :wink:

jó éjszakát mindenkinek puszi lusti

mutizok egy képet Csengémről, hogy milyen huncut mosolya van. Ma este mértük itthon Csengit, 8250g hogy hány cm hosszú, na azt nem mértem, majd holnap. puszi Kép huncut csengimosoly.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Még két kép, aztán eldugultam! :D de ezek olyan aranyosak, hogy nem birtam, hogy ne osszam meg veletek. :lol: Kép kuksizás.jpg Kép fogacskák.jpg

jó éjszakát!

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 



Edina!

Én is boldog névnapot kívánok!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Edina: BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDOM NEVÉBEN! :D

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!
Nagyon kihalt az utóbbi pár napban ez az oldal :!: De úgy látom, hogy a névnapok kicsit felpörgetik :lol:
Edina!
Utólag is boldog névnapot! Bizti nagyon szép lehetett a csokrod!

Lusti!
Ákosnak mi is kívánunk boldog névnapot! Lesz ünneplés meg ajándéközön? :lol:

Szép napot mindenkinek![/b]

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Lusti!
Ákosmanónak boldog névnapot kívánok!


Lányok! Ismeri valaki ezt az aloe gélt? Érdemes kipróbálni?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen Ákosmanó nevében is./igaz már megtartottuk, mivel ebben a hónapban 4.-én volt Csengéé is,igy 16.-án hétvégén egyben tartottuk meg/ képeket már tettem fel róla, ezen az oldalon még.

Gani: nem hallt ki ez a topic, csak nem sokan vagyunk Miskolciak, és két gyerekkel rendelkezik majdnem mindenki, ezért vagy hétvégén vagyunk, vagy hétközben /mint én is kb. 22.00 után/

Bvigh: várom a prividet, most vasárnap jönnek tesómék /persze most hivott fel :evil: / igy most fogok takaritani, meg főzni palóclevest, meg sütök kakaós sütit vaniliasodóval, mert azt igen szereti a két uncsitesó, meg lesz gesztenyés süti is, amiből ehet Csengi mert olyanra készitem.
Igy inkább a jövöhétvégén gyertek, és akkor megkóstoljátok a kekszesemet, meg a tortámat ok?

puszi vereb

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina!

Nem semmi, hogy ilyen szőrösszivű a dokitok, nekünk sem szokta csak a kötelezőt beadatni, de vele nem kell csatázni, csak a tápi miatt.

Én is fel fogom iratni a bárányhimlő ellenit, csak várok amig Csengi kb. 9-10hó-s lesz és akkor kapja meg mindkettő, /igy legalább egyszerre letudjuk/

Csengi újabb mutatványa, kb. 2 napja kúszik hátrafelé de nagyon gyorsan, és ordit, hogy ne rakjam vissza oda ahonnan elindult, de akkor már a szoba másik végében van. :twisted: :shock: igy nem győzöm pakolászni. Előre is mászik csak hátrafelé jobban tetszik neki a dolog, meg hintázik, tudjátok, hogy a könyökére támaszkodik, és a lábait magaalá húzza, popsi fel az égbe, és igy hintázik, kiváncsi vagyok, mikor fog négykézláb mászni, na akkor lesz roszvilág bátyónak, ha a kicsi megy a játékait leborogatni a polcról, mert az már most tetszik neki, mindig ha elkezdi a kúszást, állandóan Ákos szobája felé "igyekszik" :twisted:

na tényleg megyek, feje tetején áll a ház 180m2 :shock: :D

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


bocsi, az előző hsz-ben azt a nevet irtam, amivel a mamanet-en vagyok. :oops: :D

Kép
Kép
lusti
 
 



Lusti!

Nekem is jobb lenne a jövő hét. Legalább is egyenlőre. Szombatra már a párom tervezett valamit. Vasárnap meg nekem is rendet kellene rakni otthon, mert múlt hétvégén nem voltunk itthon, így elmaradt a szokásos takarítás, a mosással se bírom magam urol érni. Annyi szennyesünk van, pedig csak ketten vagyunk.......... Nálatok is így van?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy így rátok török!
Nem tud valaki máltais, vagy valami jó játszóteret az Újgyőri Főtér, vagy a kilián környékén?

Szép napot mindenkinek!

KépKép
mandula35
 
 


Szia Mandula!

Én csak az avason tudok Máltais játszóteret, ahol a posta van, attól egy kicsit feljebb, meg van a Jókai lakótelepen is egy, de abba nem vagyok biztos, hogy Máltai, de tuti, hogy az is jól fel van szerelve. :D

Úgy emlékszem, hogy a főtérnél is van játszótér, de az nem Máltais.
Helyileg nem tudom, hogy hol van, gondolom a lakótelep között, mögött.:-)
remélem azért tudtam segiteni.

Kép
Kép
lusti
 
 


Bvigh: nekem minden nap van mosatlan ruha, majd ha jösztök megnézed, úgyhogy készülj fel rá, ha gyerkőcöd lesz, akkor mennyi lesz. :-)

Sőt kettő gyerek, meg apa is gyerekként eszik, /mindig vagy zsirfoltos a ruha,v agy tutira van rajta kaja/:-DDD

megyek, jó éjszakát mindenkinek

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Edina! Nagyon aranyosak voltak a 2 kiskutyák!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Lusti!

Köszönöm szépen, ezeket ismerm, csak az Újgyőri környékén nem találok..
Addig is megyünk az avasira :lol:

Szép napot!

KépKép
mandula35
 
 


Sziasztok!

Edina, ha áll még az ajánlatod, akkor szívesen veszek minden infót az aloéval kapcsolatban. Nekem az áfonyásat? ajánlották( ha jól emlékszem) Nem tudom pontosan, mert a párom keresztanyja foglalkozik vele. Mondtam,hogy hozzon gélt, mire mondta,hogyszerinte ez a másik jobb lenne. Szóval még nem is tudom pontosan mit veszek. :oops: :oops:

Ezt a szennyest csak azért írtam, mert pont arra gondoltam,hogy mi ketten termelünk ennyit, akkor mi lesz,ha gyerek is lesz??

Képzeljétek, már második napja úgy megyek be dolgozni, hogy ma eladok két konyhát. (ez a telet tekintve nagyon jó) És, ...... el is adtam mind a két nap. Úgy döntöttem,hogy mostantól így állok mindenhez. Fő a pozitív gondolkodás.És most így gondolok a babára is. Remélem bejön.
Most van egy pasi, aki már volt vagy 10-szer. Szerintem leginkább beszélgetni jár. Mutogatja nekem az IKEA-s katalógust, meg gondolkodik. Minden este ki kell dobni a boltból. Kíváncsi vagyok ő mikor rendeli meg.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Edina!!

Pandának van még cumija???
Én annyit filózok azon hogy elveszem Mollitól,de lehet csak magammal cseszek ki!! :roll:

Bvigh!!
Melyik bútorboltba dolgozol????
Én is bútoros voltam!! :D :wink:

ancsi26
 
 


Edina!

Köszi az infot. Tulajdonképpen már megrendeltem, és most nagyon bízom benne. Egyébként magunkban is.A multi macáról viszont azt olvastam,hogy potencianövelő. Ezek szerint más hatása is van?
Végül is,ha nem is segít a babaprojektben, legalább rendbe teszi a szervezetemet.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Hahó!!

Edina!!

Csak azért gondolkodtam rajta,mert ugye Melinek nem volt és olyan furcsa hogy Molli cumizik!!
Dehát nem vagyunk egyformák,úgyhogy marad a cumi!! :D
Mivel azzal is alszik el,igy csak magammal csesznék ki valószinűleg!!! :?

Mollinak úgy begyulladt a füle,hogy kikellett venni a fülbevalóját!! :( Egy hétig kezelni kell,majd meglehet próbálni visszatenni a fülit,de már lehet nem fog sikerülni!!
De nem is bánom ha visszanő,mert jól elvolt cseszve...az egyik sokkal lentebb volt,mint a másik!! :evil:

Szerintetek mikor lehet újra lövetni???

ancsi26
 
 


Lányok!!!

Nem tudjátok véletlenül,hogy az okmányirodába lehet interneten időpontot kérni igazolvány megújitásához???
És ha igen hol????

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy bepofátlankodom :lol:
Ancsi!Nekem van egy nagylányom,anno neki is begyuladt a füle,a belövés után.Akkor egy idős sebészbácsi az mondta,amiatt van ez,mert régi géppel dolgoznak,és spént visz a sebbe a gép,ahogy belövik a fülbevalót.Ha nem gyógyul,akkor menjetek el sebészetre.A lányomnak ki kellet aanno tisztítani a sebet.És következőre,próbáljatok meg,olyan helyet nézni,ahol esetleg még új fülbelövő van.

Okmányiroda.Bár én nagyon messze lakom tőletek de,itt be lehet,telefonon is jelentkezni időpontra.

mimi12
 
 


Ancsi!
Szerintem itt minden infót meglehet találni,és van valami neten bejelentkezős is:wink:
http://www.miskolc.hu/pages/template1.aspx?id=1655278 :wink:

mimi12
 
 


Mimi!!

Köszi,sikerült is elintézni!!! :D

Fül:
és ti nektek nem gyógyúlt,azért mentetek sebészetre?? :roll:
Milyen ha nem gyógyúl??

Mollinak már sokkal szebb tegnap óta is,csak ilyen gubics van a fülébe!! :roll:
Na és honnan tudjam melyik az új fülbelövő??

Ti is újra lövettétek??
Mennyi idő múlva???

A 3.babát várod??
GRATULÁLOK!! :D

ancsi26
 
 


Ancsi!
Szivesen! :lol:
A lányomnak nagyon csúnya lett a füle,ezért kellet sebészetre menni.Gennyes és véres volt,és 2-3hét kenegetés után sem akart gyógyúlni.
Sajni nehéz jó helyet találni.De itt van nektek Lusti :lol:
Tudom,hogy az ő Csengijének is belötték a fülbevalót,és nem lett semmi baja.Bizti tud infót mondani,hol lötték be a fülbavalót nekik :wink:

Igen a 3. babát várom,és köszi a gratulációt :D

mimi12
 
 


Mimi!!

Lustinak én ajánlottam,hogy odamenjen!!! :D
Csak nekünk sajna nem sikerült jól!! :(

Majd legközelebb!! :wink:

ancsi26
 
 


Edina!

Ott Besenyőbe???
Mit takar ez a játszóház??
A gond hogy ez a 16 óra végképp nem jó nekünk!! :(
Molli olyankor még alszik,de általában Meli is a körül kel!!! :?

Jajj,pedig úgy kimozdulnék valahova!!!

Most csütörtökön is lesz már??

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi: Csenginek is begyulladt a füle, de csak akkor amikor az új fülbit tettük bele. Apa rakta be a fülébe, de a hagyományos kapcsos fülbijének a végén van egy hajlitott rész, na akkor orditott mint a sakál, meg vérzett is, és köv. napra begyulladt, egész nap kentem a fülét a saliciles alkohollal, és a köv. reggelre meggyógyult, de mi nem vettük ki a fülbit, mert akkor nem gyógyul jól a seb, és megint ki kellett volna lyukasztani. :( igy szinte minden pelenkázásnál bekentem neki, vattára csöpögtettem, és úgy kentem jó sokat rá.

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Mutizok Csengiről egy-két képet, ja és az újabb tudománya, hogy teljesen fordul mindkét irányba, mármint hátról hasra, jobbra, ballra,és egész nap forog a pokrócon a nappaliban. :shock: és most két napja, felfedezte, hogy rá lehet ülni a lábára, de még visszahuppan. :lol:

Kép Sálas Csengi.jpg

és a másik igy tud inni cumisüvegből teát:
Kép üveg.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Kedves Mindenki!
Szeretettel várunk minden érdeklődőt a II. Rákóczi Ferenc megyei könyvtárban (Mc, Görgey utca) március 23-n, 10 órától a húsvéti kézműves foglalkozásunkon. Minden korosztály számára akad egy kis "munka". A kicsik ujjfestékkel díszíthetik a tojásokat, a nagyobbak nyuszit és asztaldíszt készíthetenek. Mindenki ajándékba kap egy húsvéti alapot mellyel gyakorolhatja a tanultakat.
Belépés korlátozott létszámban!
Belépés díja: 600 Ft / család :D

Áldott húsvéti ünnepeket!

bkriszta13
 
 


Kellemes Ünnepet kívánunk Mindenkinek!

Kép

Dodus és családja

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Először is:

Dodus: MAJANAK BOLDOG FÉLÉVES ÉVFORDULÓT KIVÁNUNK!

Csengi kapott egy Chicco-s bébitelefont féléves szülinapjára, hát úgy örült, hogy el sem lehetett tőle venni, azzal aludt el. :lol:

Másodszor pedig:

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK!

puszi mindenkinek

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: