Új privát üzeneted érkezett!

Na sziasztok!

Végre tudok írni.Valamit elállítottak és inaktív volt a felhasználónevem.

Ildi:Milyen volt az osztálytalálkozó?Oli jól viselkedett?Mikor jöttök a szoknyáért?Majd számolj be,ha hazaértetek.

Évi:Milyen volt a kajabuli?Buliba voltatok?Megkaptad a szülinapi E-mailemet?Virágot láttuk múlt héten egyik nap.Erre sétáltak a kisposta felé.De minket csak a Szántó gyerek vett észre.Integetett ezerrel,de itthon az udvaron alig akar köszönni.Ők egy csoportba járnak?

Angi:Mi van veletek?Festés kész?

Szilvi:Ti áruljátok a Fordot,jól láttam,mert akkor egyik nap láttunk itt suhantál el a házunk előtt.Dolgozol még?Mi van veletek?

Gyereknap megvolt?Mi lementünk délután a szigetbe,de utolért minket az eső.Így beültünk kávézni egyet.
szeszike
 
 


mi van csajok,kihalt a topik????
Mi van veletek????
szeszike
 
 



Sziasztok :!:

Mi történt ezzel a topikkal :?:
Nem ír senki :?:
Remélem a kicsi és nagy gyerekek nagyon várják a nyarat, az iskolások pedig a szünidőt :!: 8)
mindenkinek szép napsütéses napot kívánok :D
Marcsi
vikimano
 
 

 
 

Sziasztok Anyukák:)
Csatlakoznék ha lehet,én is bajai anyuka vagyok.Régebben asszem már jártam erre....de nem biztos.
Ikreim vannak,két és fél évesek.
Próbálok visszaolvasni hogy kicsit képben legyek.
Mit szóltok ehez a szörnyű időhöz?Enyém kölykök teljesen megkergülnek hogy nem tudnak kint lenni,de már én is.

Szilvi

KépKép
gyszilvia
 
 


Sziasztok!

Üdvözöllek titeket:Marcsi,Szilvi!

Csak nem halt ki a topik?

Szilvi:Nem irigyellek az ikrekkel.Jó gyerekek?

Írjatok egy kicsit többet magatokról!

Régi csajok:Hol vagytok?? Kép
szeszike
 
 


szeszike írta:
Szilvi:Nem irigyellek az ikrekkel.Jó gyerekek?



Igen én azt gondolom hogy jó gyerekek,csak elevenek ahogy minden gyerek az.Segítségem sajnos nem nagyon van,így szinte mindig velem vannak,de azért vannak olyan napok amikor nyugágy kell hozzájuk:)

Most éppen kint vannak a kertben,így nem tudok regényeket írni,de majd igyekszem!Végre szép idő van,ki tudja meddig tart??:(

Ki merrefelé lakik?Mi a Szent Lászlóban.Van valaki erre felénk?

Szilvi

KépKép
gyszilvia
 
 


Mi nem a közeletekbe lakunk.Alvégen vagyunk,a Szabadság utcán.

Évi:Mi van veletek?Nincs időd,mert Ákos már szalad??

Szilvi:dolgozol valahol?

Angi:festés kész?Voltál már vizsgázni?Sikerült?

Ildi:Meggyógyultál már?Oli miket csinál?/amit a kis cimborája?/

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam "itt".
De látom semmi mozgás!?

Anita! Nem dolgozom még sehol.
Jól láthattál a múltkor, szinte minden nap elmegyek a házatok elött.
Az autót áruljuk, jó lenne egy dízelre lecserélni!


Éva! Veletek mi van? Nem is olvasod a topikot?
Ha jól emlékszem holnap készültök Mórahalmára/Mórahalomra??

Angi! Gondolom ti ezerrel újítotok, meg tanulsz. Gondolok különben mindenkire sokszor!

Ildi! Ti talán meg már "Ecetgyári" lakosok vagytok???

Szilvi! Szia, üdvözöllek itt téged!
Azt hiszem mi már találkoztunk, a dávodi strandon tavaly??
Annyira kicsi a kép a profilokban, nem nem igazán tudtam kivenni az arcod, de a gyerekekről gondolom, hogy ti lehettek.

Ui.: nekem nagyon nem "jön be" ez az új topik formátum!!

Jó éjt mindenkinek!

[/b]
szelva
 
 


szelva írta:


Szilvi! Szia, üdvözöllek itt téged!
Azt hiszem mi már találkoztunk, a dávodi strandon tavaly??
Annyira kicsi a kép a profilokban, nem nem igazán tudtam kivenni az arcod, de a gyerekekről gondolom, hogy ti lehettek.



[/b]


Szia:)
Lehet hogy találkoztunk,voltunk ott tavaly a barátnőmmel meg a kisfiával,és persze az enyémekkel.Rémlik valami......nem a Ti játékotokra vetett szemet a kislányom?:)

KépKép
gyszilvia
 
 


Na sziasztok!

Jó rég írtam, úgyhogy azt se tudom hol kezdjem.

Jó volt otthon lenni Mezőtúron. Oli nagyon jól viselte mind az utat, mind az idegen környezetet. Olyannyira, hogy ott sokkal nagyobbakat aludt napközben, mint itthon. Természetesen azt is élvezte, hogy minden körülötte forgott, kézről kézre járt állandóan. Én meg még mindig ennek iszom a levét... mert haza jöttünk és itt is elvárta volna a kölök, hogy állandóan kézben legyen. Persze eszem ágában sincs cipelni a sózsák fenekét, így van nyüszögés elég.

Aznap, mikor megjöttünk, szokás szerint hoztunk kaját a Fondüből. Én megettem az adagomat mind az utolsó falatig. Másnapra olyan beteg lettem, hogy nem tudtam felkelni a klotyóról. Kiderült, hogy fertőzött volt a kaja. Tamás szerencséjére nem evett aznap, mert nem volt éhes. Egy teljes hétig döglődtem. Ilyen rosszul talán még sosem éreztem magam. Most már túl vagyok rajta.

Anita! Ne haragudj, de nem jutottam el a héten a szoknyáért. Hétfőn tényleg elugrunk érte, de előtte majd megcsörgetlek, hogy otthon legyetek.
Oli csak azt csinálja, amit nem szabad. Olyan kis sumák, hogy hihetetlen... Tudja, hogy nem szabad valamit, érti, ha rászólok, de csak azért is csinálja.
A kúszást oly módon tökélyre fejlesztette, hogy se perc alatt ott terem bárhol és csinálja a murijait: cipőrágás, konvektor szétszedés, számítógép szétverés stb.
Pár napja emelgeti a popóját, mászáshoz, de még szétcsúsznak a lábai.

Marcsi! Örülök, hogy megtaláltál minket az iwiwen, legalább láttam Rólatok fotót :)

Szilvi! Ecetgyári lakosság még odébb van. Jelenleg minden szabad időmet a rohadt építkezés tölti ki, mivel Tamásnak nincs ideje rá. Költözés előreláthatólag nyár végén, vagy ősz elején lesz.

A babaneten ez az új formátum nekem sem jön be... Megszoktam a régit.

Évi! Miért nem írsz mostanában? Mi van veletek? Elmúltak már Ákoska pöttyei? Rájöttél, hogy mitől voltak?

Angi! Túl vagy már a vizsgán? Úgy emlékeztem, hogy azt írtad, elsején lesz. Gondoltam is Rád elsején, szorítottam, hogy sikerüljön, aztán lehet, hogy feleslegesen, mert nem is akkor volt :) :)

Kép
vrucsincá
 
 


Hahóóó!

Senki nem ír, vagy csak nálam nem frissül a babanet???

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi:Szerintem senki sem ír.
Jó lett a szoknyád,próbáltad?És akkor honnan hozzátok a kaját,ha nem a Fondüből?

Évi:Milyen volt a hétvége?Még mindíg nem tudsz ide írni,vagy csak nincs időd?
Virág élvezte?Jót csavarogtatok?

Szilvi,Marcsi ti sem írtok többet magatokról?

Angi:???

Írjatok csajok!!!!!!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Anita! Kösz, hogy írtál, legalább tudom, nem a babanettel van a gond. A múltkor egy hétig nem frissült nálam, miközben írtatok.

A szoknya klassz lett, pont jó, tegnap már fel is vettem délután :)

Most már nem hordunk sehonnan sem kaját, hanem főzök minden nap. Nem tudnám megenni jó ízűen a menüs kaját azzal a tudattal, hogy még egyszer olyan beteg lehetek tőle, mint a múltkor. Hétközben csak egyszerű ételeket főzök, amik sitty-sutty megvannak. Ma például karfiol leves lesz császármorzsával.
A gyerek miatt előbb-utóbb úgyis el kellett volna kezdeni a főzőcskézést, hát most itt volt az alkalom.

Irgumm-burgumm Többiek! Tessék írni már :o

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Mivel nem tudtam sehogy sem belépni és az ímélemre nem reagált a szerkesztő, ezért újra regisztráltam magam.
Most csak jelentkezek, hogy élek és minden oké, majd ha a gyerekektől tudok, akkor írok.
Mi nemsokára indulunk a Déry-kertbe játszani, ha valaki ráér, jöjjön, mi ott leszünk Ákossal, Virággal!

Puszi!
évianyu2
 
 


sdlafkdlghfédohfkllbdaf
angella0923
 
 


Na végre, jöhetek, mivel én sem tudtam a régivel bejelentkezni, tudjátok, hogy Cipó=Angella0923

Levizsgáztam!!!!!!! Bár elég neccesre sikerült, elég alaposan "kicsináltak" minket, de megvan, úgyhogy utolértük az eredeti csoportunkat, holnap már írom a következőt!

Egyelőre csak átmeneti a gépünk, elég lassú is, de azért majd próbálok felzárkózni.
Az új belépőnek egy nagy üdvözlet!

Remélem mindenkivel minden oké!
Nálunk a fogzás csinál kisebb zűröket, most jönnének a felsők, de elég nyüszi az Emma, éjszaka is többször felébred, majdcsak kibújnak előbb-utóbb. Egyébként nagyon cuki, olyan édes ahogy szinte napról-napra fejlődik az értelme!
A képeink persze mind odalettek, amikor behányt a gép, úgyhogy a mi harmadik csemeténkről nincs kiskori kép, csak pár darab amit a mama készített!

Mennem kell, mivel a vizsga miatt, üres a hűtő, rohan a lakás, meg én is romjaimban heverek!

Puszi mindenkinek!!
angella0923
 
 


Na,azért csak mindenki előkerül!

Angi:Örülök,hogy adtál életjelet magadról.
Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!
Kép

Évi:Várjuk a beszámolót a hétvégi csajbuliról!!

Rakok fel pár képet a rosszcsontomról:

Itt tolat éppen az asztal alá:

Kép

Kép

Kép

Írjatok ám!!!!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Hát itt vagyok, nem is tudom, hol hagytam abba. Talán ott, hogy a szülinapomat ünnepeltük a csajokkal, főztem lasagnét, ettünk-ittunk, de buliban nem voltunk. Többieknek nem volt kedve, én meg kezdtem fájlalni a torkom. Lényeg a lényeg, tüszős mandulagyulladásom lett, 4 napig feküdtem az ágyban, de még utána is sokáig fájt a torkom. Ilyenem még nem volt soha, nem is gondoltam volna, hogy ilyen vacak dolog.
Aztán megvolt Virágom ballagása az oviból, nagyon szép volt, Virág 2 verset is mondott, cuki volt.
Volt egyik hétvégén céges bulink a szigetben, nagyon jó volt. Családi pünkösd volt, mentünk mind a négyen. Délután programok volt (ugráló vár, sétakocsikázás, gumiköteles ugráló, arcfestés, bohóc stb), volt vacsi, este tüzijáték. Nagyon jól éreztük magunkat, Ákos este otthonmaradt Tibivel, mi Virággal éjfélig táncoltunk.
Hétvégén pedig voltunk Mórahalmán. Nagyon rossz volt szombaton az idő, esett és hideg is volt, úgyhogy nem tudtunk kimenni a szabad strand részbe, csak a fedettbe. Ott meg csak egy olyan medence volt, ahová Virág is bemehetett, ő abban lubickolt. Én szaunáztam, maszíroztattam, pezsgőkádaztam, ettünk-ittunk, elvoltunk. Mindenesetre az a javaslatom, hogy gyerekkel csak kánikulában szabad oda menni, amikor üzemel a kinti rész is. Voltunk moziban (kétszer is), mcdolnaldsban, vadasparkban, szóval jól telt a két nap. Vasárnap este 6-ra értünk haza. Remélem örök emlék marad Virágomnak.
Virágéknak 30-áig van ovi, addig még jár, utána 2 hónap szünet, aztán kezdődik a suli.
Ákoska jól van, nagyon jó kisfiú mostanában, nincs rá panasz. Éjjel szó nélkül alszik, szépen eszik, játszik. Még szopizik, bár szerintem már csak napok kérdése és befejezi. Mostanában nem nagyon akar szopizni. Szív párat a ciciből, aztán már fordul is el. A tápszert viszont szépen issza egyedül cumisüvegből. Nagy beles egyébként, ha valaki eszik valamit ő máris ott terem és kunyerál. Egyre ügyesebb és okosabb. A pöttyei nyilván a szunyogcsípésektől voltak, mivel utána pár napra elmúltak. Adtam neki a Fenistil cseppeket, de az étrenden nem változtattunk. Hétfőn voltunk Nóra barátnőméknél játszani és ott megcsípte a buksiját 1-2 szúnyog, ma már megint kiütéses lett. Szóval ez lehet.
Ma voltunk lent a csajokkal a parton dumcsizni, jegeskávézni, 6-ra mentem és 9 után jöttem haza, addig Tibi elrendezte a gyerkőcöket. Pár napja együtt fürdenek a nagykádban Virág és Ákos, nagyon cukik, Ákoskának nagyon tetszik, szépen játszanak, magukra tudom őket hagyni. Ha valami gond van, Virág szól.
Egyébként Ákosnak kedvenc elfoglaltsága a fiókok, szekrények nyitogatása, kipakolása, kuka kiürítése, szóval minden ami nem "játék". 6 foga van, fölül 4, alul 2.
Most egyenlőre más nem jut eszembe, de majd szépen lassan visszarázódok.
Most megpróbálok pár képet tenni.
Tapsi-tapsi:
Kép
Céges bulin:
Kép
Kép
Kép
Virág ballagási műsorában:
Kép
Műsor után volt egy kis vendéglátás az ebédlőben:
Kép
Ákos kedvence: becsöngetni a babaházba
Kép
Szállásunkon a hálószobában Mhalmán:
Kép
Vadasparkban:
Kép
Pont etetési idő volt a gidáknál, egyiket Virág cumiztathatta meg:
Kép

Hát kb ennyi, igyekszem napra kész lenni ezek után!
Jó éjszakát, jó szurkolást mindenkinek!
évianyu2
 
 


Sziasztok!

Angi! Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!
Sajnálom, hogy elvesztek a képeitek. Mi bizonyos időközönként biztos ami biztos alapon ki szoktuk írni CD-re.
Hány vizsga van még hátra :?:

Évi! Örülök, hogy Te is megkerültél :) Ákoska milyen nagyfiú már... Vanda kérdezte legutóbb, hogy miket tud már Ákos, de mondtam neki, hogy rég találkoztunk, így aztán nem tudom megmondani pontosan.
Az ovis képen nagyon klasszul nézel ám ki! :) Hány kilónál tartasz?

Mi jól vagyunk. Oli nagyon jó kedvű mostanában. Semmi nyüszögés, semmi nyűglődés. (Na ezt azért gyorsan lekopogom kopp kopp :) )
7 fogacskája van és még szopizunk. Elkezdtem csökkenteni a szopizás gyakoriságát. Most már csak naponta 3x szopizunk. Remélem hogy egy éves korára sikerül elválasztani, mert nagy cickós a kis huncut.
Egyébként Ő is nagyon bélpoklos. Egész nap csak enne, ha adnám neki. Ha mi eszünk, akkor nincs mentség, pár falat neki is kell a kajánkból, hiába ette éppen előtte degeszre magát a saját kajcsijából. A gyümölcsöket nagyon szereti. Olyan jó, hogy már vannak idei gyümik is. A meggy és a cseresznye is nagy kedvenc.



Teszek fel egy képet, amit a dinka Apja készített. Amikor először megláttam, le akartam tolni érte Tamást, de a röhögéstől képtelen voltam :D
Kép

Kép
vrucsincá
 
 


Hali!
Micsoda képek, besz...s.! Ez a Tamás de dinka!
Ákos és Oli is olyan kispasisak már, nem bébisek. Na ezt most jól megmondtam, de biztos értitek.
Kész vagyunk mára. Ma volt a ballagás és évzáró. Sajna a gyaxiba együtt van a kettő, plusz ma még az igazgatót is búcsúztatták. Már kész volt mindenki teljesen. Ötkor kezdődött és fél nyolckor jöttünk haza. De mindehhez két szép bizonyítvány társult. Bori és Bodó is kitűnő lett, mindketten az igazgatótól kapták meg a bizonyítványt, ez egyben nevelőtestületi dícséretet is jelent. És a Bori lett az év napközis diákja. Ez azért nagyon klassz, mert az idén vezették be a díjat, és a Bori kapta meg először. Nagyon büszkék vagyunk rájuk, jutalomként holnap elmegyünk Kkmajsára. Remélem jó idő lesz, mert már az időjárásjelentés felhősödést és zivatarokat is mond.
Kíváncsi vagyok az Emma hogyan viseli majd.

Nálunk Emma változatlanul nyűgös, néha jobban, néha kevésbé.
Viszem Vandához, mert görbén ül, szerintem így ez nem oké, majd mondom, hogy mire jutottunk.
Nézitek a focit?
Ez a mai meccs elég érdekesen alakul!
Sajnos a vizilabdát a ballagás miatt elszalasztottam, de remélem a magyarok megint hozták a formájukat.
Na pá, mert egyre izgibb a meccs!
Holnap majd mesélek Majsáról
angella0923
 
 


Sziasztok!

Ildi, ez annyira jellemző Tamásra, nem is ő lenne, ha nem ilyen képet készítene :lol:
Írtad, hogy adsz Olinak meggyet és cseresznyét. Én még nem próbáltam, hogy csinálod? Kiszeded a magját és leturmixolod? Megeszi a meggyet magában? Nem savanya?
Olika sokat fejlődött egyébként, mióta Vandáztok? Most már megnyugodtál?
A kilóimról annyit, hogy 78. Most 2 hétig felfüggesztettem a fogyit, a betegség miatt is, meg egyébként is, néha kell egy kis kilengés, különben nem lehet bírni. Szerencsére nem nagyon jött vissza, pedig volt ám csoki, csipsz, fagyi stb. A héten folytatom tovább. Ja, erről jut eszembe, aki imádja a csokit: a kórházzal szembeni boltban lehet kapni Milka Rizsescsokit, isteni :wink:
Angi: gratulálok a vizsgádhoz és a gyermekeid eredményéhez. Nagyon büszke lehetsz rájuk! Mindkét gyerek kitűnő, ez nem semmi! Bravó!
Látom írtad Majsát, hát szépen esett az előbb kint. Viszont most már süt a nap, lehet, hogy mára már nem lesz több eső. Ha mentek, tényleg írd meg, hogy milyen volt, mert mi is készülünk majd ilyen 1-1 napos fürdésekre. Szóval kisbabás szempontból milyen Majsa?
A tegnap esti meccs tényleg jó volt, mi (legalábbis én) nézzük, kinyomtattam egy lapra a meccseket és írom az eredményeket, hogy képben legyek. Tudod, én is nagy sport néző vagyok!
Anita: veletek mi újság? Ti voltatok már valamerre babával? Dávid nagyon cuki a rövid hajával!
Most rólunk:
Ákoska beteg. Élete első betegségét kapta meg, valami hasi vírus, a torka rendben, de a hasa feszes, meg taknyos. Szerencsére sem fosi, sem hányás nincs, csak láz és hőemelkedés. Kapott antibiotikumot, adok neki lázcsillapító kúpot és panadol babyt, valamint az orrát kell szívni. Igaz, most már megyünk ki belőle, csütörtökön lett lázas, 38 fok, most már egész jó a közérzete is. Egy kemény, pénteki napunk volt, az éjszakákat szerencsére végigaludta (sőt újabban rekordot döntöget fél 8 - 8-ig alszik).
Amit múltkor nem írtam: Ákos új tudománya, hogy fölmászik az ágyra. Fölemeli a kis csülkét, térdben betámaszt és már fönn is van. Viszont lejönni nem tud, úgyhogy állandó felügyelet. Már tanítgatom neki, hogy lábbal, popóval lefelé, hason kell lemászni, de még olyan kis butili.
Gyszilvia: üdv a csapatban! Írjál pár sort magatokról amit publikusnak tartasz, és jelentkezz sűrűn! Az a jó, hogy pörög a topic!
Most egyenlőre ennyi jutott eszembe, majd mint ígértem, rendszeresen írok ám. Teszek képet!

Ivási technika:

Kép

Hadd maradjak fönn ma este sokáig:

Kép
évianyu2
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezek, hogy még élek. Remélem, mostantól simán megy a babanet, mert hetekig semmi új hsz-t nem láttam. De azóta látom, szépen visszatalált Mindenki! :lol:
Gyönyörködtem egy sort a gyerkőcökben, annyit változtak-nőttek-komolyodtak itt pár hét alatt, hoccsakna!
Angi! Hatalmas gratula a kitűnő bizikhez és most már némi pihenést is kívánok az Egész Családnak! Majsa??? Hmm, most kicsit irigykedek...

No pussz Mindenkinek!
Andi
Vendég
 


Voltunk Majsán!! :lol: :lol:
Megvártuk természetesen, amíg az idő kidühöngte magát, aztán összepakoltunk és déltől zárásig élvezkedtünk!
Emmának is nagyon tetszett! Pancsolt, ismerkedett, evett, aludt.
Mindenkinek ajánlom, mert annak ellenére, hogy elég zsufi, picikével szerintem itt a közelben ez a legjobb, sőt így pláne, hogy a nagyok már önállóan mennek csúszdára, hullámba, egyedül a tóra mehetnek csak apai felügyelettel.
Majd teszek fel képet is, de a progi még nincs a gépünkön!
A belépő elég drága (mihez képest) 4.400 ft négyünknek, Emmára még ingyen jön, de ezért szoktunk mi egész napra menni, mert akkor mondhatni megtérül. Nézegettük a környék élménystrandjait a neten, de szerintünk Majsa viszi a prímet.
Pá, mennem kell, beszerezni a tananyagot!
angella0923
 
 


Sziasztok csajok!

Csak én is bejelentkezem,hogy élünk.
Csak rengeteg varrnivalóm van.És ha nem varrok,akkor Dáviddal megyünk csavarogni.Játszótérre a Dérybe,kalaphoz a strandra stb.

Ildi:Nagyon jó a kép Oliról.Miket tud a nagyfiú már?

Én is adtam már Dávidnak cseresznyét meg édes meggyet.Beleturmixolom a kajájába.

Évi:Nagyon ügyes Áki!

Angi:Margitékkal találkoztunk egyik nap.Nagyon édi a kis Petra.Dávidnak is tetszett.

Csajok:Mit szólnátok egy talihoz.Mondjuk találkozhatnánk a játszótéren is,és akkor kint vagyunk a levegőn.Ott legalább hüs is van.Már ezer éve nem találkoztunk.

Szilvi:veled mi van?

Gyszilvia:te csak bejelentkeztél.Szívesen olvasnánk rólatok!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám benneteket de mire az íráshoz jutnék addigra tuti valami más dolgom van.
Most is fülelek hogy végre hagyják abba a hancúrozst és kezdjenek el aludni!
Sokat vagyunk kint most hogy végre jó idő van,főleg azért mert próbáljuk elhagyni a pelenkát,nem sok sekerrelidáig:(Ha nincsen rajtuk akkor kimennek a fűbe pisilni vagy a vécére is akár,de Vivinek ha kakilni kell akkor kéri hogy rakjak fel pelust.Ha meg nem teszek akkor visszatartja aminek meg nem örülök.Biztosan csak az első nehéz aztán majd menni fog.
Januárig igaz még sok idő van,de le kell szokni mert mennek oviba.Már jártak tavaly egy hónapot bölcsibe de olyan sokat jártunk az orvoshoz utána hogy inkább nem erőltettem a dolgot.Gergő nem is igazán szokott be,ő nagyon ragaszkodik hozzám a mai napig.Hát majd az oviba szokás sem lesz piskóta de úgy gondolom ha három évesek akkor muszály nekik közösségbe menni,én már unalmas vagyok nekik egyedül.
Arról nem beszélve hogy mivel nincs segítségem így nehéz egyedül.
Én szüleim pesten,párom szülei dolgoznak sokat,így csak hétvégén tudnak rájuk vigyázni de akkor meg mi is szeretünk négyesben együtt lenni.

Szuperek a képek minden babáról,a bagós az meg fantasztikus:)))Évianyu a nagylányod nagyon aranyos:)Jó kisány?A képekről olyan.....az én lányom egy kis boszorkány de imádom,nagyon jó fej.
Mostmegyek szétcsapok a bandába mert még mindig hallom hogy rendetlenkednek!
Holnap mi elmegyün Miskolctapolcára ,majd csak vasárnap jövünk,már nagyon várom!!!!
Tavaly is voltunk 4 napot,igaz máshol,de akkor úgy jöttünk haza hgy mi az apjukkal nagyon elfáradtunk,még kicsik voltak,de majd most talán......

Szilvi

KépKép
gyszilvia
 
 


Csak nem strandolni jártok, hogy sehol senki?
Mi a jövő hét után vagy hétvégén tudunk csak menni, mert a Bodó judotáborba jár két hétig. Délután fél három körül ér haza, akkor meg már nem indulunk meg fizetős helyre. Holnap megnézzük, hogy milyen a Duna, oda szeretünk járni, de csakkor ha már nagy a zátony.
Úgyhogy egyelőre csak az Emma pancsolójába hűsölünk vele együtt, bár annyira nem élvezi, mint a nagy majsai medencét, itthon hamar megunja a dolgot.

Andi! Jó hallani rólad, most már neked is jöhet a pihenés, nyári szünet. Pihenjetek sokat a pároddal!
Nekem még hátra van két vizsga, de utána lazítok és egy darabig nem tanulok.

Szilvi!
Hol születtek az ikrek, Baján?
Merre laktok, már ha nem titkos?
angella0923
 
 


Sziasztok!

Szilvi: láttam kiírást, hogy lesz Vaskúton Bikini meg Maksa, tudsz erről valamit, hogy napközben is lesz valami program? Azt hiszem 30-ára írták, de csak estére.
Vasárnap Tibi volt Virággal Garán fogatversenyen. Voltak egy csomó ló, lehetett simizni (Virág nagy állatbuzi), volt ugrabugra vár, vattacukor, kirakodás, peca stb. Szóval jól érezték magukat. Én itthon maradtam Ákossal, mert kicsit még fostos volt. Volt egy kis ló, Öcsike, 4 hónapos és szopizitt. Az volt Virág kedvence:

Kép

Mi tegnap voltunk először fürdeni, Dávodon. 5-re értünk ki (Tibinek hála), gondoltuk hátha 7-ig nyitva van, közben meg csak 6-ig. Nem baj, nem kellett már belépőt vennünk, 1/27-ig voltunk. Ákos nem nagyon ugrált a fürdéstől, egyáltalán nem volt odáig. Folyamatosan ki akart jönni az úszógumiból, és a gyerekmedence sem tetszett neki. Hát talán majd később. Állandóan menni akar, vittem neki cipőt és felváltva battyogtunk vele. Bezzeg Virág! Ő aztán élvezte!

Kép
(A háttérben Virág tömi a fejét :wink: )

Kép

És tegnap vásároltam is magamnak, már ezer éve nem tettem ilyet. Vettem egy sportos halásznadrágot, trikót meg papucsot. Rögtön elsőre így belehúztam.
Ma voltunk délelőtt Zöldkeresztben. Ákos gyógyultnak van nyilvánítva, 11 kg és 81 cm.
Most már egyáltalán nem szopizik. Egy nap 1x fejek, nehogy begyulladjon a cicim, azt megissza cumisüvegből. De szép lassan el fog apadni. Írattam fel tápszert, Milumil ha2-t kaptunk, ezt fogja inni Ákos reggel és este. Ez lesz a tejci. Úgyhogy eddig tartott, kicsit sajnálom, mert én szerettem volna ha még szopizik, de ő már nem akar. Hát ez van.
Most megyek, lejárt a mosógépem, kiteregetek, Ákoska alszik, beülök a ventillátor elé egy kicsit :P
évianyu2
 
 


Sziasztok!

Miért nem írtok csajok? Magammal nincs kedvem csevegni, azért meg nem írok, hogy olyanokat szórakoztassak vele, akik csak olvasnak :shock:

Évi
évianyu2
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon volt mostanában időm írni az építkezés és egyéb elfoglaltságaink miatt, de látom más is így van ezzel :)


Ebben a nagy hőségben voltunk többször strandon. Nem bírom fürdés nélkül ezt a meleget. A Sugóba, Dunába nem mennék bele, ezért medencés strandra járunk. Voltunk Dávodon és tegnap Mórahalmán is. Olivérem nagyon élvezi a pancsizást.

Szerencsére nálunk itthon nincs meleg a légkondi miatt. Ha nem lenne, tutira megdöglenék a melegtől.
Ma délután szép kis vihar volt, majd letépte az erkélyről a napellenzőt.... Jól jött ez a kis lehűlés, bár még a lakásban semmi nem érződik belőle, mert a falak nyomják ki a meleget, úgyhogy még megy a klíma.

Anita! Olivér totál ugyanazt csinálja, mint Dávidod :)
A legújabb fejlemény mozgásügyben az, hogy felfelé törekszik. Kapaszkodva feláll. Legtöbbször belénk kapaszkodva, amit annyira nem szeretek, mert sok ruha nincs rajtam itthon és a bőrömbe, hajamba kapaszkodva törekszik felfelé. A felülést azóta sem produkálja, de egyébként már szépen ül, nem görbén. A szabályos négykézlábbal próbálkozik, négykézlábra áll és hintázik, de nem megy még neki a mászás, szétcsúsznak a lábai. Viszont kúszva iszonyat gyorsan kotor.
Egyébként a strandon a Tamás öccsét láthattad, nagyon hasonlítanak :)


Évi! Kérdezted, hogy hogyan esszük a cseresznyét, meggyet. Oli nagyon szépen eszi a darabos ételt, így én már nem turmixolom. A gyümölcsöket kimagozom és ici pici darabkákra összevágom. Szereti önállóan bekapkodni a falatkákat, (mondhatom nagyon imádom, amikor minden tiszta gyümölcs :P mondjuk legalább olyankor nyugtom van tőle, csak rajta kell tartanom a szemem.
Olyan kis dilis, nem számít neki, hogy ha savanyú valami, a citromot is simán szopogatja. Egyszer megnyalattam vele, hogy milyen képet vág tőle, erre elkezdte falni :)
Az almát, körtét nagyobb darabban adom a kezében és elvan vele, egy jó ideig rágcsikálja. A görögdinnyéért odavan teljesen. Szóval az evészettel továbbra sincs gond nálunk.

Angi! Hogy állsz a vizsgákkal?

Szilvi! Milyen volt Miskolctapolcán?

Másik Szilvi! Veletek mi újság?


Teszek fel képeket:

Mamáéknál a hintaszékben (odavan érte Oli, ha ringatják benne)
Kép

Strandon Apával:
Kép

Próbálta megfogni a vizet, amit a kígyó spriccel :)
Kép

Na egy utolsó kép, amin együtt vagyunk
Kép

Jó éjt mindenkinek! És ha akad időtök írjatok!

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Ildi: milyen jól nézel ki! Te vagy a példaképem fogyás ügyben :wink: Bár tudom, hogy ilyen sosem leszek, mint te, de vékonyabb mint most, igen.
Milyen hasznos ez a fürdetőkarika, nem is jutott volna eszembe, hogy ezt el lehet vinni a strandra...
Nálunk nagy újság van:
Ákos ma megtette első lépéseit. Állt a fotel mellett, elengedte és odajött hozzám (4-5 lépés). Nagyon megörült, persze mi is, utána alig lehetett leállítani, folyton menni akart egyedül. Csak félek, nehogy beverje magát és elmenjen a kedve az egésztől. Egyébként az a mániája újabban, hogy nem akar leülni ám játszani, hanem fogjam az egyik kezét és menjük a házban. A másikban általában fog valamit és azt hurcolássza.
Az evés is egyre jobban alakul. Most már megeszik pár dolgot, amit készítek, és már a gyümölcsöt sem kell szitán átnyomnom, hanem leturmixolom és úgy megeszi. A nagyobb darabokkal még hadilábon áll. A szopizásunknak vége, még fejegetek 2 naponta, szerintem jövő héten azt is elhagyom. Most más nem jut eszembe, meg jönnek a tizenegyes rúgások is, azt megnézem. Teszek pár képet:
Egyik este Déry-kertből hazajövet koszosan (ilyen jó volt, Ákos imád ott lenni):
Kép

Reggel indulás az oviba (ez már többet nem lesz):
Kép

A két cumisüveges (Virág is abból issza reggel a kakaót mióta csak él, engem nem zavar, így legalább nem lötyköli ki):
Kép

Többiek! Írjatok!
évianyu2
 
 


Évi!
Gratula Ákosnak az első lépéseihez:)
Emlékszem én is mennyire oda voltam amikor elindultak az enyémek......bár 3!!!hónap különbséggel természetesen a csjszi javára.

Ildi!
Tényleg szemtelenül jól nézel ki,jaj menyire szeretnék én ilyen lapos hasat......

Angella!
Az ikrek pesten születtek,lombikbabák és ahol "készültek" annál az orvosnál maradtam,így ott is szültem.Nem mertem kettővel kockáztatni,így is olyan nehezen jöttek össze:(
A Szent László utcában lakunk,természetesen nem titkos:)


Nagyon szupi volt Miskolcapolca,csak kevés!!!Idő is szuper volt,volt egy-két vihar de nem nagyon számított.Voltunk kisvasúttal,iszonyat jó játszótér volt szóval minden tuti volt és már nagyon rám fért egy kis "szabi"

Viszont ami a legfontosabb hogy Vivien 3 napja szobatiszta nappal!!pedig megesküdtem volna hogy Gergő előbb lesz,hát ilyen anya vagyok....tévedtem.Nála ugyanis jobban ment,de most kicsit visszaesett,ha bugyit adok rá akkor szerintem azt hiszi hogy pelenka és belepakol:(De nem adjuk fel!!

Szilvi[/img]

KépKép
gyszilvia
 
 


Sziasztok csajok!

Na végre van egy kis mozgás.Talán mert itt a rossz idő?
Mi is strandolni szoktunk.Dávodon voltunk múlt hétvégén.Meg is lett az eredménye.Dávidnak tiszta vörös azóta a szeme.Péntekig csepegtettem amit a doktornő mondott.Nem javult semmit.Tegnap kaptunk másik cseppeket,és most látom,hogy kezd javulni.Végre.Meg anyuékhoz jártunk a nagymedencébe,de ahogy egyre vörösebb lett a szeme,így mellőztük.Lejártunk a kalaphoz délutánonként.Ott legalább volt hűs,meg nem voltak szúnyogok.

Évi:Még nem volt kint homok.De úgysem fürdött Dávid.
Nagyon ügyes Ákos.

Dávid is már feláll kapaszkodval,és egykézzel megy.A kiságyába egy pillanat alatt feláll.De ha sétálunk arra mehetünk csak amerre ő akar.

Ildi:Mennyi foga van Olinak?Milyen volt Mórahalom?Ahogy látom a képeket,biztos nagyon jó.Oli élvezte biztos.
Hogy áll a lakás?

Szilvi:Gratulálunk Viviennnek!Néznénk képeket is a picurokról!

Dobok fel én is párat:

Dávid a kiságyába:

Kép

Dávodon:

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 545.83.jpg[/img]

És végül a Kalapnál:

Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Ezt nem rakta fel:

Dávodon:
Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Anita!
Igen,szerettem volna képet is rakni az üzenet végére,de aztán rájöttem hogy le kell kicsinyítenem őket,ahoz meg már nem volt erőm:((
De most akkor pótlom:)

Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
gyszilvia
 
 


Hello Csajok!

Nincs sok időm írni, mert Apa jön a géphez. Csak gyorsan felvetném a kérdést, hogy mit szólnátok egy talihoz? Szerda/péntek?
Írjatok!
Ildi

Kép
vrucsincá
 
 


Ildi:Nekünk a péntek nem jó,mert megyünk egész napos fürdésre valahova.Tudod,amit említettem.(addigra jó idő lesz!)

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!

Nekünk meg a péntek lett volna jó, jövő hét?
évianyu2
 
 


Sziasztok!
Hmmm akkor ez most megint nem nagyon jön össze úgy tűnik. Jövő héten mi nem leszünk, megyünk a Balcsira.
Kár... pedig olyan jó lenne már találkozni. Esegteg jövő hét péntek? Addigra már itthon leszünk.

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Ildi: nekünk jónak tűnik a jövő péntek, úgy örülök, hogy végre találkozunk. Bezzeg télen mennyivel jobban ráértünk, igaz? Na, lesz még tél...
Anita: te is milyen jól nézel ki! Ti csajok, mintha nem is szültetek volna, úgy irígykedek... :?
Gyszilvi: nagyon helyesek az ikrek, jól kijönnek egymással? Ikreknél úgy tudom, az egyikük mindig a mérvadó, a másik inkább visszahúzódóbb, engedőbb. Nálatok is így van? Ti mentek már oviba szeptembertől? Vagy hogy lesz? Bölcsi?
Ildi de jó nektek, Balcsi 8) Majd szorítok, hogy jó időtök legyen. Mi voltunk 2 éve úgy a Balatonon, hogy végig pulcsiztuk. Kirándultunk, állatkerteztünk, moziztunk, de hát így fürdés nélkül nem volt az igazi (persze Virággal voltunk, szegény olyan szomorka volt...). Hát velünk nem tudom idén mi lesz. Mivel éjszakára nem vállalja senki Ákost, ezért nyilván külföldre nem megyünk, helyben meg nem tudom megéri-e ennyi pénzt kiadni egy uszodai fürdésért, már amiket én láttam a neten, több tízezr forint a szállás, étkezés stb. Lehet, hogy maradunk a hétvégi fürdőzéseknél.
Angi: mi van veletek? Legalább annyit írj, hogy olvasol minket, jól vagytok?
Teszek két képet és búcsúzok, sziasztok, írjatok!!!

Ákoska:
Kép

Virág imád gyurmázni:
Kép
évianyu2
 
 


Sziasztok!
Már úgy ég az arcom, hogy sosem írok, néha azért olvasgatlak titeket.
De jövő pénteken lesz az uccsó vizsgám, múlt héten pedig írtam egyet, úgyhogy már nagyon a végét járom idegileg is.
Ha sikerül megígérem, hogy többször jelentkezünk!
Akár fürdeni is elmehetnénk valahová!
Most azok segítségét kérem, akik már voltak Mórahalmon!
Tényleg nem lehet bemenni a pancsoló medencébe a picivel? Egy ismerősöm ezt állítja, de nekem ez olyan fura, mert hát hogy tehetnél be egy járni sem tudó pici embert, még akkor is ha csak tíz centis víz van benne. Meg ha jól látom az egyik képen Olival bennt van Tamás is!
Szóval írjatok, mik a tapasztalatok!
Szombaton Emma Hajóson lesz, mivel ilyen frankó időt mond, gondoltam elmehetnének Mórahalomra, ha már mi izzadunk majd a téren!

Fürdés van megyek, még visszanézek hátha reagál valaki!
Ja és minden pici és nagy nagyon aranyos!
Pá!
angella0923
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk és egy kérdés/kérés:
régebben volt szó természetgyógyászról, kineziológusról, csak nemtom, mikor.
Szóval aki tud a környéken ilyen jellegű (szak)emberkét ajánlani, azt nagyon megköszönném. Nagyon nem vagyok otthon ebben a témában.
Jöhet priviben is.
Üdv Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Évi! Fogyás ügyben én ne legyek a példaképed, mert ha rajtam múlna, akkor nem lennék ilyen vékony. Mérték nélkül falom az édességet (jóformán csak azon élek) semmi egészséges kaját nem szeretek és utálok sportolni. Csak a genetikának köszönhetem, hogy ilyen vagyok :-)) Egyébként nagyra becsülöm a kitartását mindazoknak, akik képesek lefogyni bármennyit önszántukból, mert én képtelen lennék rá.
A Balcsit már nagyon várom, néha olyan bezártság érzésem van, pedig nem sokat vagyunk a négy fal között, amióta jó idő van. Jó lesz egy kicsit elmenni valahová.
Jövő hétre jó időt jósolnak, hát bízom benne, hogy az is lesz :)
Remélem a tali is összejön jövő hétre!

Szilvi! Aranyosak az ikrek. A képekről látszik, hogy élvezték a nyaralást :)
Ha összejön a babatali jövő héten, remélem jöttök ti is, hogy megismerhessünk jobban benneteket!

Én is gratulálok Vivinek a szobatisztasághoz!
No és persze Ákoskának is az első lépéseihez... 10 hónaposan járni az nem semmi ám :)

Oli most már úgy tűnik behozza a lemaradást mozgásügyileg. Ma is nagyon ügyes volt a Vandánál, meg is lett dícsérve. Már írtam, hogy kapaszkodva feláll, ebből adódóan vannak kisebb hadibalesetek. Tiszta prezúr a feje, jelenleg 3 kék folt van rajta, pedig egy pillanatra sincs már egyedül hagyva, mindig ott van mellette valaki. A kiságyát is leeresztettük a legalsó állásba, mert reggelente arra ébredünk, hogy ott ácsingózik. Természetesen a járókában nincs el, mert nem ahhoz lett szoktatva kis kora óta, így aztán néha visszasírom azt az időszakot, amikor csak a hátán feküdt :)

Angi! Van egy rossz hírem... Mórahalmon tényleg nem mehet be felnőtt a babapancsolóba. Tamás csak a kép kedvéért ment bele egy pillanatra. Azonnal ott termett az úszómester nő és rászólt, hogy nem szabad és menjen ki. Még jó, hogy vittük a fürdetőkarikát magunkkal, mert így remekül tudott Oli pancsolni. Egyébként szerintem is óriási baromság ez, hiszen az a medence a legkisebb babák számára lett kitalálva...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
vrucsincá
 
 


Sziasztok!

Ildi :ha addig nem jelentkeznél a nagy bepakolás miatt,akkor érezzétek jól magatokat a Balcsin!!


Angi:Majd szurkolunk a vizsgádhoz ezerrel.Utánna majd te is ráérsz.Tényleg nem rossz ötlet.Amíg az apák dolgoznak,mi elmehetnénk csajok pancsizni a kicsikkel.

Habár mi apánk most itthon van.Idézőjelbe itthon,mert most is a Dunán van.Nem baj,menjen,mert jövő héten már dolgozik.Aztán elmegyünk majd valahová mi is.
Megyünk majd le délután a kalaphoz.Évi ha van kedvetek,lent leszünk.Vagy aki jön.A homok nem tudom,hogy kint van e már.A fiúk tegnapelőtt voltak lent kettesben.Én meg addig varrtam itthon,meg kitakarítottam.Este fél 8-kor jöttek haza.Jól elvoltak.

Mi tegnap este voltunk vacsizni Csávolyon.Most volt először hogy estére egyedül hagytam a gyereket anyuval.De elvolt.Fél 10-re értünk haza,de még fennt volt a lelkem.Addig nincs gond vele,míg én nem vagyok ott.Ahogy megérkezem,vagy meglát,egyből csak hozzám akar jönni.

Milyen jó,hogy kicsit pörög a topik.

Rakok fel egy képet,mert ezt nem bírom ki,hogy ne mutassam meg:

Kép

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy ritkán írok,de pesten hétvégéztünk anyukáméknál.Néha olyan jó kicsit kimozdulni:)))

Nagyon szivesen talizom veletek,mondjátok hogy mikor és hol és ha minden jólk megy akkor ott leszünk.Enyémek már csak egyszer alszanak,1 óra körül,egy órát kb,azon kívűl nekünk minden jó!
A szerda talán nem jó mert köműves jön meg javítják a tetőt a ház végében,ahova épül majd egy garázs remélem hamarosan.

Anita!
Hát igen.....nem lehet elég korán kezdeni:)Enyémek is imádnak gépezni,dehát hiába ezt látják itthon.....apa is eléggé függő
:lol:

Évi!
Igen,Vivi a dominánsabb,de az utóbbi időben Gergő sem hagyja magát.Nagyon sokat veszekszenek,de öt percet nem bírnak ki egymás nélkül!!!!Ez komoly!Amikor balhé van akkor nekem meg hasogat a szívem,sosem tudom mikor kinek adjak igazat,igazából amíg nem bántják egymást fizikailag addig nem szoktam beleszólni,had intézzék el egymás közt.
Vivien sokkal önállóbb,Gergő meg nagyon nagyon anyás!!!Ez érzelmileg nagyon jól esik de majd amikor oviba kell menni,mindkettőnknek nehéz lesz :(
Januárban mennek oviba,mivel december 17-én lesznek 3 évesek.
Jártak tavaly egy hónapot bölcsibe de aztán sok betegség meg az ovónéni nyugdíjba vonulása miatt inkább nem erőltettem a dolgot.Vivi miatt jó lett volna,ő nagyon igényli a társaságot,G meg jól el lenne csak velem egy életen át:)))))Szóval az egyik szemem sírni fog a másik meg nevetni ovikezdéskor.

Szilvi

KépKép
gyszilvia
 
 


Sziasztok!
Sikerült, megvan az oklevél, ezennel hivatalosan is mérlegképes könyvelő lettem. Igaz a további regisztráció és társai még nem tiszta, de majd írok a Kamarának, hogy mi a teendő a továbbiakban.

Most pedig nekiállok takarítani, mert ez a lakás, mintha nem is lenne gazdája, szörnyen néz ki!

Úgy örülök, most lazítok, és végre csak a családomnak fogok élni!
(amíg nem kezdek el újra tanulni, :lol: , csak vicceltem!)
angella0923
 
 


Hali!
Csak kipróbálom, hogy sikerült-e vonalzót gyártanom
Kép
angella0923
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D
angella0923
 
 


Sziasztok!

Angi:Gratulálunk!!!!
Kép

Gratula a vonalzóhoz is.
Most akkor már többet fogsz bejelentkezni?

Most nem tudok sajna nagyon írni,mert Dávid olyan büdit kakilt ide nekem,hogy csak na.El kell mennem tisztába tenni,ha nem akarom itt szaglászni.

Ildi:Milyen volt a Balcsi?


Írjatok csajok!!

Kép


Anita & Dávid
szeszike
 
 


Mostantól igyekszem többet írni.
Jövő héten csak Emma lesz itthon, na meg Apa. A nagyok mennek a Mamáékkal Balcsira egy hétre. Remélem jó idő lesz, tudnak fürdeni.
Jövő hétre sétákat és játszóterezést terveztem, ha nem lesz fürdőidő, ha pedig az lesz akkor irány a Sugó. A héten is voltunk kétszer, vittük az Emmust is. Kicsit idegenkedett először, de hamar megszokta, igaz, hogy a homokos keze nem ízlett neki, de már azt is kezdi megszokni, hogy ne vegye a szájába a kezét.
Ki merre megy nyaralni?
Mi augusztusban pár napot Zalaegerszegre a családdal, sógornőm és barátnője, másik sógornőm családostól, Drága Mama, és barátaink is odajönnek, akik a közelben laknak.
Már nagyon várom, bizti a gyerekeknek is tetszeni fog, elkezdek az interneten nézelődni, hogy merre, miket csinálhatunk. Egy nap az aquaparkba az tuti, valami tó is van a közelben, a többit meg még kitaláljuk. Csak sajna egy nappal hamarabb haza kell jönnünk, mint a többieknek, mert 19-én lakodáréba megyünk, kedves barátunk nősül.
Elteszem magam holnapra, mert ugye múlt éjszaka a vizsga izgalmai miatt nem sikerült pihennem.
Holnap hozzuk haza a család egyik részét Hajósról, Borit pedig Cstöltésről a tánctáborból.
Pá!
angella0923
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, Tibinek kell a gép. Egyébként egész héten határidős melókon dolgozott, nem nagyon tudtam a géphez jönni. De azért kedden délután elrángattam Szegedre, jött velünk sógornőm lány is. Voltunk vadasparkban, plázában, mekiben. Ákoska nagyon jól bírta, élvezte, Virág pláne.
Egyébként nagyon gyorsan telnek a napok, hogy ilyen jó idő van. Mindig csinálunk valamit, játszóterezünk, sétálunk, udvaron ugrabugrálunk.
Ma voltunk idén először a Sugón. Lementünk 5 után mi négyen. Nagyon pozitív a tapasztalatom. A víz nagyon tiszta, semmi hordalék nincs a szélén, és a hőmérséklete is kellemes. Ákoskával homokoztunk és csak a víz szélén sétálgattunk, őt nem fürdettük meg, nemúgy Virág, ő volt az utolsó előtti, aki kijött a vízből. Aztán pizzáztunk egyet a Sétálóban meg fagyiztunk (pontosabban csak a többiek, én nem). Sajnos az utóbbi pár hétben nem fogytam, szokott ilyen lenni nálam, hogy leáll a fogyás. Ez egy nehéz időszak, de nem szabad feladnom, folytatnom kell a tornát is, idővel meg fog indulni, tudom. Csak hát k...va nehéz. Alig eszel, tornázol, úszol, a kilóid meg csak állnak egyhelyben...

Angi: gratulálunk!!!!

Ildi: milyen volt a Balcsi? Mikor talizunk?

Most mennem kell, írjatok!!!
évianyu2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: