Új privát üzeneted érkezett!

Edina.

Mit tanulsz?? Miből vizsgázol. Akkor te is abban a cipőben vagy mint én, sőt ..... nekem csak Noel van, de 1 gyerek mellett is nehezen tudok tanulni.



Anita.

Holnap én nem tudok menni sajnos. Eltört babakocsi váza, brrrr..... ez már a második aminek eltörik a váza. Úgyhogy rendeltem egy újjat és nem tudom mikor jön a postán meg.
Hihetetlen már a 3 -dik kocsit veszem 9 hónap alatt.

Találtam egy másik dúdolót.
Szekeres Ági tartja (ovónő) a százszorszép oviban , a mentőállomás mögött van. Anita töletek 15 perc kb. gyalog, babakocsival. Ez a csaj anyáék házában nőt fel, szinte velem, az anyja még mindig ott lakik a 6. emeleten.
Állítólag jól tartja. 1000 ft. egy alkalom. Kedden van mindig 16 órától.
Jövőhét után el akarok oda menni.
A jövőhét nem jó, mert jön haza Lajos /az uram :)) / 1 hétig lesz itthon, akkor nem akarok menni.

Anita te hova is jársz??? Tudom a belvárosba, de hova???

Ja és van a megyei könyvtárban is, de ott nem ovónéni tartja, és 600 ft. 1 alkalom. Ez szerdán van 10 órától. :twisted:

Kép
kittys
 
 


Helló!

Lányok, tudna valaki ajánlani egy jó burkolót? Aki tényleg szépen, precízen dolgozik és megbízható. Esetleg meg is néznénk a munkáját, ha dolgozott valakinél. Köszi előre is!

Üdv, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Én még csak most kezdem azt a fúromot, nagyom jó dolognak tűnik, csak egy baj van, nem tudom, hol kell beállítani a profil?
Ha van idődtök írjatok?
:)
gyapesz
 
 

 
 

Oké, már látom, meg van a profil fül.
gyapesz
 
 


Sziasztok!
Még mindig bénáskodom, hol kell feltölteni képeketM És azt a szép vonalzót?
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! javascript:emoticon(':

Kisfiam hét hónapos, eddig szopizott és ritkán pótolni kellett tápszerrel. Beteg volt két hétig, és természetesen nem cicizett, és elkezdett apadni a tejem. Így már pótolni kell rendszeresen tápszerrel. Csak az a nagy problémánk, hogy Zalánka nem hajlandó elfogadni tápszert, amint megérzi az ízét a cumisüvegben, el löki a kezével. Már vettünk ízesített tápszert is, azt nagyjából megissza. de nem igazi.
Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e valami finom izű, édes tápszert ajánlani, vagy esetleg valami tanácsot a probléma megoldásához.
Mást elfogad a cumisüvegből, teát, bébi italokat. Csak tápszer ne legyen.
Kérlek segítsetek nekem.

Előre is köszi mindenkinek.
gyapesz
 
 


Melittának és Molli babának boldog hófordulót kivánunk :)

Gyapesz.

Noel szerette a Beba-t és most a Milumilt issza, a gyümölcsös változatát.

Nagyon eltűnt mindenki.
Nekem sincs sok időm, ez az állandó tanulás már kikészít.

Remélem jól van mindenki. :D

Kép
kittys
 
 


Hahó!!!

Kitty!!

Köszi!! :D

Mi kint tanyázunk Emődön,de anyáéknál nincs net...unokatesóméknál tudok néha leskelődni!!! :wink:

Amúgy nagyon jó itt...kint vagyunk állandóan!!! :D :D

Na ennyi...sétálunk haza,lassan fürcsi!! :)

Puszi!!

Edina?????

ancsi26
 
 


Anita.

Jó nektek. A friss levegőn lenni , gondolom szeretik a csajok?? Mostanság amúgy is szép idő van.
Én is probálok 2x lemenni sétálni, kisebb nagyobb sikerrel.

Amúgy meg jó gyorsan halad ez a panelprogram, nem is gondoltam volna.
Puszi.

Kép
kittys
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem mi? :D

Jól vagyunk, éppen a hölgyemény szenved a 6.fogával már a csücske kint van, ma reggel vettem észre, és ma reggelre jött ki a z 5. foga is.

Már tud "beszélni" mondja, hogy mama, papa, brrr/autó/ és ha leejt valamit mondja, hogy le. :D
Ja és percek alatt körbemássza a nappalit, ami nem kicsi, mert kb. 30m2 :wink:

Lányok!

Hogy vagytok? Csemeték?

puszi most mentem, majd jövök valamikor

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Üdv Gyapesz itt köztünk! :D

Nekünk is a BEBA fajtái voltak a fiamnál, aztán amikor 10hós volt akkor váltani kellett , mert nem ette meg igy váltottunk a Mildibé 3-as banános, és rizses változatára.

Na a lányom már más tészta, mert nagyon válogatós, most éppen a bEBa HA 2-est eszi, de humana val kezdtük, aztán beba start, beba ha, humana babifyt 1-es aztán megint beba ha és utána a beba ha 2-es, a doki már kiakad rendesen, ha hivom telefonon, mindig kérdezi, hogy na most milyen tápit irjak fel? :twisted:

Remélem a felsorolással tudtam segiteni.

pusz lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az infőkat a tápszerekről. Ez a tejpép féle variációt ki fogom probálni, mert azt szereti. Igaz, abba is csak a gyümölcsöset, de megpróbáljuk.

Lusti!
A Mildibé 3 banános-rizses hány hónapos kortól adható?

Köszönöm a segítségeteket.

Sziasztok!
gyapesz
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak így bepofátlankodom, régen gyakrabban jártam ide ... de tud valaki valamit a Hadirokkantak útján lévő bölcsödéről? Szeptemberben adnám be oda a kisfiamat, de nem hallotam róla még semmit?

Köszi előre is a segítséget,
Marika

marika
 
 


Szia Marika!!!

Csak kérdezz engem :) .
Ha már ovi ügyben nem segíthettem, akkor legalább bölcsi ügyben segítsek.
Szóval mielőtt Lili oviba került lehúzott egy évet ott. IMÁDOTT ODA JÁRNI. Mi a Szinvaparkhoz közelebb eső végébe jártunk a Zsóka néni illetve a Marika néni volt a gondozó nénink.
GYÖNYÖRŰEK A GYEREKEK!!!
Ja! Megfogadtam a tanácsodat és elmentem az utazási irodába, az úticél ua., csak a város más.


Szívből köszöntök minden régi és új fórumozót!!!
Jó kis csapat van itt!!!


Puszi: Magdi és Lili
lilien_csenge
 
 


Sziasztok Régiek és Újak!

De jó látni, hogy mér vagyunk a régiekből is.

Marika! Milyen nagyon lettek a skacok! Őrület! Én most két bölcsiről tudok infót: Petneházy és Selyemréti. De gondolom azok messze vannak. Utóbbi még talán... ott tetszika környezt. Bent már olyan szocreál, de mindent elkövetnek a gyerekekért. Előbbibe neház bejutni. Panka többet tud mondani a tapasztalatokról. :)

Kittys!
Milyen gyors infóid vannak a Megyei Könyvtárban tatott Mazsola Muzsikáról! :) Most kedden derült ki, hogy nekik jobb lenne a szerda 10 óra. Várunk szeretettel! Igen én nem vagyok óvónéni, de a visszajelzések eddig pozitívak voltak! :wink: Illetve pár héten belül már óvónénivel mókázhattok, mert én már nem leszek itt.

Puszi mindenkinek!
Kriszti

bkriszta13
 
 


Marika!

Még egy infó! A Selyemrétiben van MM! :) Köv. hónapban kiderül, hogy lesz-e máshol is! :wink:

Puszi!
Kriszti

Franc a vonalzóba! Én nem tudom....

bkriszta13
 
 


Panka megcsinálta a vonalzómat!

KÖSZÖNÖM! :D

bkriszta13
 
 


Sziasztok!
Kriszta!
Hogy érted azt, hogy már nem leszel itt :?: :?:

Marika!
Aztaaa! Bence már bölcsis lesz :shock: Még élénken él az emlékezetemben a rudis fotótok :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!
Magdi, Kriszta!
Köszi az infókat! Ez most nagyon gyors játszma volt, hogy menjen-e bölcisbe vagy oviba (ugye szeptemberben 2 éves és 5 hónapos).
Most úgy érzem az ovihoz még kicsi, így gyorsan felkutattuk az összes ismerősünket. A Petneházyt néztem ki én is elsősorban, ott van rokon bölcsi néni vagy hogy hívják őket:) Most úgy néz ki talán oda bejut... de nagyon kell szorítani:)

Magdi!
És hová mentek ha nem titkos?

Kriszta!
Hol vannak MM-k? Nyáron lehet hogy bejárnánk. Írsz időpontokat és helyeket? Jöhet privi is.

Anita!
Háát igen, hol vannak már azok a régi szép idők. Mehetek vissza dolgozni, most úgy érzem nagyon nem szeretnék:( De később hátha megjön a kedvem.

M.

marika
 
 


Davallia!
Köszönöm a köszöntést! :D

Marika!
Biztos megjön közben a kedved!
Bogi pont ennyi idős volt tavaly szeptemberben, mikor kezdtük az ovit :lol:

Épp most jöttünk be a medencéből 8) 31 fokos a víz benne 8)

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Marika!!

Marad Tunézia, de most Suosse helyett Hammamet lesz. A Kartagotours-on keresztül megyünk. Örök hála hogy őket ajánlotad, tényleg mindent megtesznek az utasért.
Igaz tervezzünk még egy Bulgária - Napospart-ot. Állítólag nagyon jó áron van( 2 felnőtt +1 gyerek cca: 80000 - 100000 ft, 11 nap).

Ti merre mentek?

Puszi:Magdi
lilien_csenge
 
 


Magdi!
Erről a Bulgária-Napospartról írhatnál, hol is nézhetnék utána:)
Még tartanak a famunkálatok a 2-3 napos munka már másfél hete... Így még nem tudjuk mi lesz az anyagi keretünk a nyaralásra:)
Pusz, M.

marika
 
 


Engem is érdekelne ez a Napospart Magdi! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus, Marika, Magdi!

De jó, hogy megint itt! :)

Dodus!
Milyen nagyok a manók! Őrület! Milyen igaz, hogy rajtuk látszik múlik az idő!

Nyaralás: irinykedve olvaslak Titeket! Egyenlőre erősen úgy fest, hogy mi idén sem..., de ki tudja! Egyik napról a másikra módosulhat, talán.... :)

Marika!
Próbáltam privit írni, de benyeltem valami vírust vagy nem tudom mi van... mármint a gépem. Nagyon várom CSMA Ágit, hogy msnen belépjen...., de amilyen szerencsém van tegnap nem volt gépnél.
A lényeg, hogy elméletileg megírtam az infót. Ha nem ment át (nekem azt jelezte, hogy done, de közben maradt a levél az oldalon) akkor írj kérlek és írom megint.

Legyetek jók!
Szép napsütéses napokat!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Hú de rég jártam erre. :D Látom fellendültetek, ez a jó.

Helyzetjelentés rólunk:
Csengi éppen a balfelső rágófogával szenved, jól be van dagadva szegénykémnek, de azért még mindig alszik, mint a bunda, eddigi fogaink száma 8. Már lépünk egyet-kettőt is, és dumálunk ezerrel.

Ákossal meg járunk keddenként a MM-re ami Görömbölyön van, egy tündéri csajszi tartja, Noémi, nagyon jók a foglalkozások.
Szeptembertől neki ovoda, hát már előre félek, hogy milyen lesz, a nyiltnapon meglátta a játékokat,és onnantól kezdve, anya el volt felejtve, még a végén nekem kellett ráncigálni, hogy vége menni kell haza. :lol:

Éppen most lábalunk kifelé egy jó kis virusos torokgyusziból, már 1 hete szenvedünk vele a gyerekekkel, apa persze nem kapta el még
Hogy vagytok többiek? :twisted: Ákos láztalan volt, csak iszonyú náthás, meg hörgős de már javul kapott cefzilt, Csengének meg a múlt pénteken volt 38.5 fokos láza /levonás után/ nem volt semmi baja sem amúgy, persze a doki már délután 17.00-kor nem volt elérhető, igy én nurofent adtam neki, szerencsére levitte, aztán megint lázasodott még estik 17.00-től kétszer, de nem volt annyira vészes, a nurofen segitett neki. Most kedden megint visszavittema dokihoz, kapott ospamox-ot, igy már ő is javul, nekem meg kiujúlt az arcüreggyulladásom, igy én meg summetrolimot szedtem, már jól vagyok, hát ennyi rólunk.

majd még jövök valamikor.
puszika mindenkinek

Kép
Kép
lusti
 
 


gyapesz írta:
Lusti!
A Mildibé 3 banános-rizses hány hónapos kortól adható?


Bocs, hogy csak most megy a válasz, de nem voltam gépközelben:

Gyapesz: hát a Mildibé 3-as banános, és rizses változat csak 9 hótól adható, de van előtte a 2-es ami már 4-6 hónapos kortól is adható.

Kép
Kép
lusti
 
 


gyapesz írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! javascript:emoticon(':

Kisfiam hét hónapos, eddig szopizott és ritkán pótolni kellett tápszerrel. Beteg volt két hétig, és természetesen nem cicizett, és elkezdett apadni a tejem. Így már pótolni kell rendszeresen tápszerrel. Csak az a nagy problémánk, hogy Zalánka nem hajlandó elfogadni tápszert, amint megérzi az ízét a cumisüvegben, el löki a kezével. Már vettünk ízesített tápszert is, azt nagyjából megissza. de nem igazi.
Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e valami finom izű, édes tápszert ajánlani, vagy esetleg valami tanácsot a probléma megoldásához.
Mást elfogad a cumisüvegből, teát, bébi italokat. Csak tápszer ne legyen.
Kérlek segítsetek nekem.

Előre is köszi mindenkinek.


Gyapesz a fiad 7 hós azt irtad, akkor már lehet neki a Mildibé 2-est adni, de pl: van beba 3-as is, azt 8 hótól lehet adni, /nekem Csengi ezt issza, már egy ideje/ abból van beba 3-as banános, ezt reggelire issza, és van sima beba 3-as ezt pedig estére, mert megint nem issza meg a beba ha változatát, igy váltottam, ezt a kettőt a müllerben vettem 1 db 1829Ft-ba kerül, és van amikor akciós, akkor meg 1799Ft, ua. a cora-ban pedig már 2499Ft csak tudnám miért? a gyümik is sokkal olcsóbbak a Müllerben, nézzd meg, lányok ez nektek is szól.
De ha nem eszi végképp a tápit, akkor lehet adni tejpépet is estére vacsira, pl: a Milupa jó éjszakát tejpépet nagyon fincsi és laktató.
Remélem tudtam segiteni, és bocsi, hogy ilyen későn.

puszika mindenkinek majd jövök, mostmár remélem sűrűbben. :D

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam, remélem még emlékeztek rám :-)
Akkor még a pocimban volt a baba :-)
Április 20-án megszületett Petra, egészséges és gyönyörű.
Most 7 hetes.
Hallottam a GEKKO-ról. Nektek mi a véleményetek róla.
Jár valaki oda a gyermekével? Mikortól érdemes oda vinni a babát?

Szép napot mindenkinek
Mazsola
mazsola1
 
 


Mazsola!
Gratulálok a pici lányhoz :!: Aki már nem is olyan picike :D
Remélem jól vagytok mindketten!

Mi ugyan nem járunk a Gekkoba, de hallottam már róla.
Ti szeretnétek oda járni Petrával?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Anita!
Köszönöm a gratulációt. Jól vagyunk. Pár apróság ugyan mindig adódik, de gondolom ez természetes és mindenki átesik rajta. Pl. hogy nem szopik eleget para, nincs elég tejem para, sokat sír, poci fájás, stb. és még folytathantám. Persze hízik rendesen :-), és ezek szerint szopizik is és tejem is van :-) De annyi nem marad, hogy le tudnék fagyasztani.
Szerencsések vagyunk mert a hasfájós probléma kb. egy hétig tartott, legalábbis remélem, hogy később ez nem jön elő újra.

Igen szeretnénk majd oda járni, már beszereztem pár könyvet addig is, sokat beszélek hozzá, van már forgókája a kiságy felett, egy felhúzható zenélője is. Szoktam neki énekelni, és komoly zenét is hallgatunk. Mivel fejleszthetem még a kis picurt ebben a korban?

Ti mikor mozdultatok ki a babákkal, mondjuk vásárolni, vagy hosszabb útra menni?

Szép napot!

Mazsola
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Sziasztok miskolci anyukák! Én is itt lakom, a babaneten még új vagyok. Van két majdnem hat éves ikerkislányom. Azért kerestem helyi fórumot, mert van egy pár olyan kinőtt holmi, amit szeretnék eladni, de inkább kihagynám a postaköltség-ki küldi előbb-megérkezett-e a csomag-nem is olyan mint gondoltam-stb. problémakört. Szóval jöhetek ide a helyi érdekeltségű gyerekholmikkal? Vagy pedig tudtok ajánlani valami másik fórumot, ahol ez lehetséges? A babanetes keres-kínál teljesen átláthatatlan, és nem lehet helyi hirdetésekre sem keresni.
Minden jót!
GAbó
gabó99
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... highlight=

Ha anyós problémával küzdötök szívesen látunk benneteket újonnan nyitott topikunkba :D
Vendég
 


Sziasztok!

Davallia
Igazad van, már találtam is egy könyvet "Anya taníts engem", jónak igérkezik.

Olyan gyönyörű lányaid vannak! Jól megvannak egymás mellett?
Testvéri féltékenység?

Szeretnék majd egyszer testvért a lányomnak, de nem tudom, hogy mikor? Gondolom majd a tesó születésekor kevesebb időm lesz majd rá, és azt nagyon sajnálnám. Viszont már 30 éves vagyok, ha sokat várok, már veszélyesebb lesz kihordani a második babát.

Kinek mi a tapasztalata?

Milyen az ideális korkülönbség?


Mazsola
mazsola1
 
 


Davallia

Köszi a könyv infót. Már meg is rendeltem a könyvet.
Ettől az írótól már van egy könyvem, azt hiszem az általad ajánlott könyv első része lehet. Az nagyon jó volt.

Nagyon fárasztó volt az első pár hét miután Eszter megszületett?

Mert Petra már most egyre több szabadidőt ad nekem, de az elmúlt pár hónapban még egy rendes kitakarítást sem tudtam csinálni.
Nem panaszkodásképpen, mert imádom az én kis tündérkémet, és a velejáró teendőket, imádok babázni, de mindig volt valami.
Most hogy betöltötte a 3. hónapot, már csak egyszer kel fel éjszaka, és nappal sem sír fel alvás közben. Ha a konyhában vagyok olyan szépen eljátszik a pihiszékében.
De akkor a tesó megszületésétől 3 hónapig nem fogok tudni az én kis Petrámmal foglalkozni??
Megérti ezt egy másfél, kétéves gyerek?

Mazsola

Kép
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Most költözöm Miskolcra. Tudnátok ajánlani egy jó nőgyógyászt és egy jó kórházat?

Előre is köszi! :)

Ani
ani1979
 
 


Szia Ani1979!

Miskolcon két kórház közül választhatsz a Megyei vagy a Semmelweis.
Én áprilisban szültem a Semmelweisben, a szülészettel nem volt semmi probléma. Az orvosom Dr. Szalmás Attila volt, őt tudom ajánlani, valamint én egy szülésznőt is fogadtam, és nem bántam meg, nagy segítség volt, a neve Mihályi Beáta. Mindent alaposan elmondott, mi hogyan fog történi és a még szülés előtt megmutatta a szülészetet. A csecsemős nővérekre nem számíthatsz. Úgy hallottam ez a megyei kórházban sincs másképp. Sajnos :-(
Ha gondolod elküldöm a telefonszámokat.

Davallia

Nem volt nehéz terhesen a babával foglalkozni? Nekem gyerek nélkül is nagyon fárasztó volt az utolsó hónap.
Elkezdtek a nagyszülők nyaggatni, hogy 3 hónapos babának gyümölcsöt kellene már ennie, természetesen nemet mondtam, amitől persze kitört a családi botrány. Én azt olvastam 6 hónapos kortól ajánlott. Te mikor kezdted el a lányoknak adni?

Kép
mazsola1
 
 


Sziasztok!!!

Jó rég jártam erre,de úgylátom ti se túl gyakran!! :D

Edina!!
Édesek a lányok nagyon!!!! :D :D
Készültök már az ovira???
Meli azt mondja nem akar menni!!! :( :(

Szia Ani!!
Üdv itt!!
Én Melittát a Semmelweisben szültem,de mivel a dokimmal nem voltam megelégedve,igy új orvost kerestem aki viszont a Megyeiben van és igy Mollit már ott szültem!!
A Semmelweis kultúráltabb,mint a Megyei,de viszont én a dokim után a világ végére is elmentem volna!!! :D :D
Azt a pár napot kilehet akárhol birni!! :wink:
Viszont most a Semmelweis-i szülészet átköltözött a Vasgyári kórházba,mert felújitás kezdődött,úgyhogy aki a Semmelweisbe járt most a Vasgyáriba kerül,ahol nem tudom milyenek a körülmények!!!
Biztos szépen megcsinálják a Semmelweis-t,de mondom én inkább dokit választok nem kórházat!!!
És ahogy Mazsola is irja,érdemes szülésznőt felfogadni...én Melinél nem fogadtam,de Mollinál már igen...és sokkal jobban éreztem magam!!! :)
Egyébként tervezitek a babát,vagy már úton van??? :roll:

Mazsola!!
Igaz Edinát kérdezted,de gondolom nem baj ha én is irok!! :)
Én mind a két csajnak olyan 5 hósan kezdtem a hozzátápit!!
Ha szopiztok még akkor ráér szerintem!!!

Többiek!!!
Tessék jelentkezni!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D

ancsi26
 
 


Hahó!!

Edina!!!

Igen,már itthon vagyunk!!! :D :D :D
Nem tudom megyünk-e ki ma,de ha igen mindenképp átmegyünk!! :wink:
Itt gondolkodunk,hogy mit kellenne ma csinálni...de semmi ötlet!! :? :?

Barcikán ez úszásoktatás??? :roll: :roll:
Én is szivesen elvinném őket...bár Meli annyira nem vizimádó,viszont Molli igen!!! :D :D
Irsz róla??

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!
Kb. 1 hete nem jött meg és jelentkezett az összes tünet, vagyis úgy tűnik, "megestem":) Már épp gondoltunk 1 kisbabára, de nem is ez a lényeg. Nincs dokim, ezért tanácsot szeretnék kérni. A Semmelweisben gondolkodom és Sikó László vagy Lőkös Béla. Ha vannak tapasztalatok nagyon szívesen fogadnám! Azt sem tudom, hogy mit érdemes ilyenkor figyelni. Jó, ha főőorvos az illető, vagy a "mezei" is megteszi?
szkenike
 
 


Szkenike!!

Szia!!
Azt tudod,hogy a Semmelweis-ben szünetel a szülészet,mert felújitás van!!!??
Átrakták a szülészetet a Vasgyáriba!!!

Ezeket a dokikat nem ismerem...az enyém a Megyeiben van és én nagyon-nagyon megvagyok vele elégedve!!! :wink:

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Ancsi
Mindenkitől nagyon szívesen fogadok tanácsokat. Akartam is tőled kérdezni, hogy te hogy látod testvéri féltékenység, ideális korkülönbség? Mi a véleményed?

Én is szeretnék majd járni Petrával babaúszásra, még igazán nem néztem utána, milyen kortól ajánlják?
És miért írjátok Kazincbarcikát? Miskolcon nincs ilyenre lehetőség?

Szkenike
Amikor ultrahangra jártam a kórházba, a dokit mindig fel kellett hívnom, ha oda értem a kórházba, pár percet kellett várnom rá, és soron kívül mindig megvizsgált.
A szülésnél viszont azonkívül hogy bekötötte az epit és összevarrta metszést másban nem igazán szerepelt. Meg is lepett a dolog, nem erre számítottam, végig a szülésznő csinált mindent, a doki csak az oldalamnál állt. Persze lehet, hogy csak azért mert a szülésem komplikáció mentes volt, a vajúdási időt leszámítva, nagyon gyorsan megszületett a lányom.

Davallia, Ancsi!
Az igaz, hogy a második babanál kevesebb a vajúdási idő?

Kép
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Azt hallottam, hogy a tapolcai termál fürdőben, és a futó utcán is van babaúszás. Nem tudtok valamit róla?

Azt szeretném kérdezni, hogy amikor már kóstolóba adnék neki almát, először csak a levével kezdjem? És boltban vett alma levét facsarjam, vagy lehet kapni előre kész babáknak almalé? Melyik a biztonságosabb, egészségesebb?

Szép napot!

Mazsola

Kép
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarlak titeket!
Van egy felesleges, bontatlan (3X28db) Cerazette nevű fog. gátlóm, amit 5500ft-ért eladnék!
Kiváltottam, de nincs rá szükségem.
Akit érdekel írjon privát üzit. Köszi!
További szép napot!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen jelentkeztem, most jöttünk haza a nyaralásból, igaz csak a telken voltunk, dehát most erre futotta, de isteni volt.
Jelentem a hölgyemény már szalad, 9.5 hósan már járkált, de mostmár szalad. ÉÉÉsss van neki már 11 foga. :D

Ancsi: BOLDOG HÓFORDULÓT HÖLGYIKÉNEK! utólag is.

Már mindjárt szülinapjuk lesz. :D
Ti mit vesztek 1 éves szülinapra?

Edina: neked is nagyon édik a lányok a képeken.

Nem nagyon tudtam viszaolvasni, majd este, mert mostmég a nyaralasából hazahozott szennyest szelektálom.

puszi mindenkinek jövök majd még... és hozok képeket.

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok !

Csatalkozhatok hozzátok.
Röviden bemutatkoznék. Kati vagyok, van 3 fiam. Marci 9, Ádám 3 éves, Balázs pedig 5 és fél hónapos. Szeretnék beszélgetni miskolci vagy Miskolc környéki anyukákkal, hiszen valószínűleg hasonló gondokkal küzdünk a gyerekeink korát illetően.
gkkati
 
 


Sziasztok!

Veronika vagyok, bár én nem Miskolcon élek, de hamarosan ott hozom világra Pöttömkét.
Hat és fél hónapos kimama vagyok,ha minden igaz, kislánykának adok majd életet megközelítőleg nov.26-án.
Mivel a párom külföldön tartózkodik nagyon-nagyon gyakran, a terhességem alatt alig láttam, és rossz hogy sok mindent nem tudok vele megosztani, amik velünk történnek, ezért szeretnék csatlakozni hozzátok, és remélem sok kérdésemre választ tudtok majd adni nekem. :D
Ugyanis most állok orvosválasztá előtt, tőlem kivülálló okok miatt, és nem igazán van ismeretségem a miskolci orvosok körében.
Sokat hallottam Hollósy doktorról, és Papp Gyula doktorúrról, de még nem találkoztam velük soha, nem igazán tudom, hogy megy ez a magánrendeléses dolog...hogy szokták, stb...
Ne haragudjatok h ilyen hülyéket kérdezek... :wink:
Üdv, Verus
veruka
 
 


Szia Verus

Én a terhességem elején jártam Hollosy dokihoz. Ő vasgyári sztk-ban rendel. Jó pofa, kedves, nagyon szimpatikus doki. Én végülis azért nem őt választottam, mert nagyon sok kismamája volt, és nagyon elfoglalt volt. Én dolgoztam terhesen, és nem tudtam olyan hosszú-hosszú időket várni rá. Így Dr. Szalmás Attila dokinál szültem, 5 percnél tovább soha nem vártam rá, a magánrendelése pedig délután volt. A szülésnél ő kötötte be az epit. Állítólag nem sok orvos vállalja.

Mazsola

Kép
mazsola1
 
 


Sziasztok!

Üdv minden réginek és újnak!
Én már nagyon régen írtam.
Gyermekeim: 12.5, 10, 2.5 évesek.

Nem tudja valaki melyik volt régen a 8.sz. iskola (általános), ott kellen keresnem a gyógytornászt, a középső gyermekemnek gerincferdülése van.
Mi vele Szikszóra járunk úszóedzésre, de a g.ferdülése rosszabbodott, így gyógytorna is szükséges.A nagyfiam kézilabdázik.A kicsivel most keresünk vmi gyerekek közti elfoglaltságot.
Gyerektorna? Vki tud valamit?
Mazsola-muzsika lesz a megyei könyvtárba?

A gekkoról én is hallottam, de sztem is irreális az ára. Egy rokonunk jár Pesten a kislányával, állítólag a szülő nem szólalhat meg a foglalkozáson, és házit kapott a kicsi : alapszíneket megtanulni (akkor az én lányom már a rózsaszínt, lilát stb. régóta fújta) Kép Ő a legkisebb Kép Ő a középső
Kép Legnagyobb

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: