Új privát üzeneted érkezett!

Ja eszembejutott!

Dollika! Nem kell időre jönnöd,emiatt ne izgulj! Szólsz, hogy mikor induljak Érted! :wink:
Csimók itthon lesznek, mert már tavasszi szünet lesz!
Vendég
 


Míg el nem felejtem....
Mimi: tök édes képeket tettél fel az iwiwre!!!! :lol: :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Szasztok!

Hááát, lányok... nem akar ez a fosti elmúlni Lilinél... :cry: ma is 5x alakított :cry: voltunk dokinéninél, kapott egy másik port a pocijára, kakit küldtünk az antsz-nek.... ne tudjátok meg mire szétválogattam a fostit a pisitől, a biliben és mindezt belevarázsolni abba a kis üvegbe... :wink: :evil: :lol: kéééész.


Ja, púderparti így lefújva, megint
:cry: :cry:

Hajni, jól tetted hogy váltottál dokit!!! Szóval jó hely címeres.... akkor bulira feeeel! :lol:

Judit, jó olvasni Rólatok!

Bogi, na mi újság a szerződéssel? Tereprendezés megkezdődött?

Mimi, de jó, hogy alakul a Regi popija!!!! Holnapi nap.... nem tudom mi legyen :cry: kérdeztem a dokinénit a társaságbamenetelről.... azt mondta nem nagyon menjünk picibabás helyre Lilivel... :cry:
Cumi/cumisüveg: nálunk volt gond belőle Bubónál... el is kellett felejtenünk az üveget.

Orsi, remélem minden okés lesz Marcival!!!! Majd este skype-olunk!!!!

Andi, jajjj, jobbulást a térdednek!!!! Remélem semmi komoly!!!

Pampers: mi inkább azt használtuk és soha semmi bajuk nem volt :roll: :lol: Estére használtuk a liberót, mert az több piskát bírt el.

Na, megyek pancsolni, mert hulla vagyok :cry: most eléggé megkavart ez az óraátállítás, ráadásul a fejem is fáj, a hidegfronttól.... :evil:

Páááá
sylph
 
 

 
 

Judy: Kaja: Teletal.hu

GW: En a sajat kupakjaval tettem anno egyet a kajahoz. (melegites utan.)


Mimi: Az enyim gyerek segge mar nem fer bele abba a meretbe, pedig mi azt hasznaltuk. Most mi is Liberozunk. :D EGyebkent mi is ilyen meretkozotti allapotban vagyunk, bar most mar csak a 4-es Liberot hasznaljuk, de egy icipitit meg hosszu neki.... a 3-as meg nagggyon pici a popsijara.

De jo hogy megoldodott Reginek a problema. :) Akkor most mar szep nunusa van! :D

Nektek mar jott ki fog ezen az alsokon kivul? (cask azer kerdem mert Patriknak a ket also jott eloszor es most jon a mellette levo....) Fura, nem??


Orsi:
jobbulast kivanok Marcinak! Drukkolok hogy minel elobb hazaerjen a kis betyar es ismet mindenkit megugasson! ;)


Andi: Hat, orul mert egyutt alszunk, de nem orul mert a masik agy hosszabb, errol lelog a laba :D:D:D:D Szoval most azon vacilal mit csinaljon. Mondtam, hozza be azt az agyat is, max a plafonra teszi fel :mrgreen:
Igazsag szerint kene csinaltatni egy olyan agyat ami hosszabb 30-40 centivel, de az egyenlore csak alom marad...

Terdfajas: Az kemeny! Remelhetoleg csak mulo fajdalom, mert a mutet maceras lenne. :(



Mimi: Bevizualtam ahogy Regi eppen freskot gyart az ulogarnituradra :D:D:D:D:D


Hajni: ha van elozenesz akkor lehet kornyikalni is! :D:D:D:D:D:D Majd fejbedobjuk egy kaviccsal a szolistat es beallunk helyette! ;)


Dolli: ahogy ismet szelmentes lesz az ido, megyunk a tavas parkba mi is !! :)


Brigi: Hehe, mosogep! Johet hozzam is annyiert :D Majd magamat is abban mosom. :D
wc-zes: :D:D:D:D:D:D:D:D
Nekem lesz majd Liberos vonalkod ismet! Jah, vettem uszonaci pelust, szinten Libero. Kell a vonalkod arrol is, az is jo ?

sünciboglya
 
 


Beszeltem Orsival, Marci jobban van!!! (Reszleteket majd Orsi, csak akartam gyorsan irni, tudom hogy aggodik mindenki!)

sünciboglya
 
 


Hú, de jó, hogy jobban van Marcipán!!!! Csak ezért ugrottam be, már megyek is, remélem, holnap is tudok jönni. :wink:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szijasztok, köszi az aggódást Marcipán miatt! :oops:
Szerencsére minden rendben van vele! :D
7-kor telefonáltak, hogy minden lelete jó, nagy valószínűséggel romlott kaját zabizott és kapott egy fertőzést! A kényes kis pocija meg nem bírta! :oops:
Tegnap a kórházban már nem hányta valami speckó gyomornyugtató tápot kapott 3x, lement neki 2 infúzió, meg kapott egy halom szurit, a lényeg hogy jól van!Jobban mint újkorában! :wink:
Hazahozhattuk este, a kanül még a lábában van, ma kell visszavinnem! A lényeg, hogy kakilt :!: tehát nincs semmi elzáródása!
Végül a számla is megállt 15.500-nál! Hááát lett volna mire költeni, de jobb mint a 25 ezer! :wink:


Hajniiiiii! Kösziiiiiiiii, hogy intézed a bulihelyet, nekem annyira kiesne! :oops:
Már nagyon kiváncsi vagyok a helyre, jó lenne ha lenne egy törzshelyünk! :wink:
A következő tali lehetne egy bowlingozás, mit szóltok????? :wink:

Megyek dolog van ezerrel, jönnek ma a barátnőőőőőmék! :D
Jeje-jeeeeeeeeeee! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Sajnos tegnap nem tudtam jönni, most is csak végigfutottam a hszeket...
Valahogy az óraátálliítás óta olyan szétfolyós napjaim vannak :( Nem találom a megszokott rendet az életemben :D:D:D

Orsi, örülök, hogy Marci jobban van!

Hajni, köszi a buliszervezést!

És a legfontosabb!
Lányok! Ma este usziba ki jönne? Én lennék a sofőr, csak még sosem voltam ott :D:D:D Nekem már nagyon kell egy kis kikapcsolódás és mozgás!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


sziasztok!

Reggeli bekukk, oszt' megyek dolgomra!


Kriszti: en tuti megyek az usziba ;)

sünciboglya
 
 


Hajni! Nálunk Marci bírja a takarót, rajta marad mindig és nem is húzza a fejére! Mondjuk ő pelussal a feje alatt + rongyival alszik és azokat gyűrögeti, azok mindig csomóban vannak pillanatok alatt! De van olyan is, hogy ezeket a pofijához gyűri és úgy alszik... Nem félek, hogy megfullad tőlük...
Orvosváltás? A Bem téri rendelőben a mi dokink is jó szerintem szakmailag... Ha kell a neve szólj!

Mimi, Dolli, Regi és Réka popsija :( Jó, hogy javul!

Juti, én tutira kérnék a dokitól tápszer receptet, bármi adódhat, amikor szükség van rá, plána 2 másik gyerkő mellett! Nekem tutira biztonságérzetet adna és megnyugodnék tőle!

Mia, mi sosem púdereztük Marcit és az olajozást is kb 2-3 hetes koráig csináltuk, azóta csak akkor, amikor látom hogy szárazabb a bőre vagy koszmós valahol!

Lini, mi van veletek???

Bogi, jó a kép! Aranyosak vagytok nagyon rajta!!!

Andi! Térdedre az úszás nem segít? Nekem is szokott fájdogálni, a túlsúly nem tesz jót az enyémnek! De az úszás jobb, mint a torna, az nem terheli!!!

Orsi, ma megyünk a fodrászodhoz (viszem Marcit is), majd beszámolok milyen volt :D:D:D

Lányok, az összes tünet passzol, szerintem Marcinak jön a foga... Nyálzik, olyan mint egy törpe vízerőmű, rágja az öklét ezerrel. De ha még csak az öklét rágná! A kis butus ledugja az ujjait a torkára utána meg öklendezik... :D:D:D A popsija is kipirosodott (és nem az a hólyagos, hanem egyenletesen), nem kapott új kaját pedig. És tegnap óta alvás közben is gyakran felsír. Ma hajnalban 2-től 4-ig kb 20 percenként :( És mikor fent van is tiszta nyűgös, nem akar játszani, csendes és kedvetlen... Szóval szerintem tuti a foga! Ja, és jól esik neki, ha simogatom, masszírozom az ínyét!
Ma megyünk a gy.dokihoz, rá is kérdezek meg megkérem adjon valamit, hogy legalább éjszaka tudjon aludni!

Mai uszira esetleg még valaki?
Én fél 7-re megyek Miáért, onnan indulunk, de ha csatlakozni szeretnétek szóljatok és megy a taxi :D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Szijasztok!

Nemrég mentek el barátnőmék, olyan jóó volt dumcsizni, már olyan nagy a barinőm kisbabája is! :shock: Tök jól elvoltak nélkülünk a gyerkők! :D

Most még gyorsan csinálom az ebédet az rohanás a skacokért, most mindenféleképpen akarok egy kicsit aludni velük!

Krisztiiiiiiiiiii! DE ÖRÜLÖK? HOGY MENTEK ÚSZNI!Úgy sajnáltam Miát, attól paráztam, hogy egyedül nem indul el! :shock:
Érezzétek nagyon jól Magatokat, gondoljatok arra, hogy nézlek Benneteket, jó sokat uszizzatok!Nem ám traccsparty a medó szélén! :wink: :lol: :lol: :lol:
Frissen fodrászolt hajadat bevizezed???? :(
Kérek szépen fotót majd az új fruzkóról és majd írd le milyen volt Csabika! :wink:

Marcidhoz küldöm a fogtündért, hogy hamar túllegyetek rajta! :wink:


Én szombat hajnalra tervezem az uszit ki tart velem?
Szilvi, Andi, Linike? Többiek????

Olyan brutkó fincsit csináltam ebédre! Majd fotózom, hogy csorogjon a nyálatok! :D
Barátnőmmel sem bűnöztünk, csak gyümisalit ettünk! :D

Reggel kivették Marci lábából a kanűlt, kapott még 2 szurit, egy antibiotikumot(azt tovább kell szednünk), meg egy gyulladás csökkentőt! De szerencsére jól van! :D
Vendég
 


gyorsan itt, aztan L keso estig....

Orsi:
Mar megtanulatam a Maps-rol az utat, beteve tudom. (asszem....:mrgreen:)
Nem lesz henye, majd en utom-vagom Krisztit :D:D:D:D:D:D
Vagy egyutt csorgatjuk nyalunkat ket hossz kozott az uszomesterre. :D:D:D:D
Szolikulcs nemtom hogy kerul hozzam....... :mrgreen:
Mereteim: 78.6 kg, 84 derek es 62.5 comb. A tobbi sajnos nem valtozott. :oops:

Kriszti: ma jol befutunk a szaunaba!! :D


Na en el, vasalas ezerrel es valami kajat is kene szervalni estere apanak.... ;)



puszka! jok legyetek ;)

sünciboglya
 
 


Halihó! Na félkézzel... Pedig aludni akartam... :?

Andi! Hogy vagy?????

Orsi! Hipphipp hurrá Marcipánnak! :)
Hol a fotó? Én folyton éhes vagyok... :( :oops:Mondanám, hogy megyek úszni, de azért még nem hiszem, hogy ez reális lenne. Bealudnék uszi közben! :lol:
Köszi, akkor majd hílak, hogy hogy legyen a péntek... Mikortól vagy zargatható? Azért azt nem akarom, hogy egész de arra várj a gyerkőkkel, hogy csörögjek. :wink:

Mia! Kiindulási méreteket is megosztod? Mert úgy többet mondana, és ösztönözne! :wink:

Kriszti, Mia! De irigykedem az uszira... :oops:

Kriszti! Hajrá fogacskáknak! :wink: Kérünk fotót az új frizkóról! :D

Juti! Én kimértem a GW-ből kiskanálnyit ml-re, és azóta annyit kap este illetve éjjel. De koppkopp, azért alakulunk. :D Csak ez a fránya éjszakázás! :?

Brigi! Ide nekem azt a mosógépet! :wink:
Jah! Nálunk Gézu bejár a fürdőbe, bármit is csinálok... :oops: De általában békén hagy, és nem szedi szét addig a fürdőt. :D Ha épp nagyon zavarónak érzem, akkor kiküldöm valamilyen indokkal, hogy nézzen meg ezt meg azt a szobában, keresse meg mondjuk a telefonom vagy akármi.

Szilvi! Jajj, szegény Lili! :( Meg Te! Nem csodálom, hogy kivagy... :( Mikor lesz eredmény?
Jól nem küldtem még a horoszkópos cuccokat! Mert annyi időm van, mint a tenger... :lol: Örülök, ha ide tudok írni...

Mimi! De jó, hogy javul Regi popsija is! :)

Bogi! Tündér fiad van! :D

Na ennyi egyenlőre...

Rita??? Edit???

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Kimaradt 1 nap az életemből.Teljesen azt hittem,hogy kedd van,mikor vittem ki a szemetet,akkor látom,hogy a kukák az utcán vannak.
Ma mostam,takarítottam,főztem,mosogattam,Dorci meg volt zizzenve,100x rá kellett szólni.De tudom,hogy a bezártságot nem bírja.Azért aranyos volt,mert hozta a kis rongyát,hogy segít. :) Egyet törölt,kész.Mondom még ott is,megint egyet törölt,kész.Máskor órákig el tud pepecselni.De nem szeretem,ha a konyhában téblából,ha főzök.Tegnap nagyon mérges voltam Rá,mert majdnem kiborult az etetőszékből.Állandóan ficánkol.Már megmondtuk Neki szépen is,határozottan is,mérgesen is,hiába. :x És rájöttem,hogy az a legnagyobb büntetés számára,ha nem veszek tudomást Róla.Akkor jön,hogy megszeret és megpuszil.Ettől meg meg is nyugszom. :)
Éjjel megint fölkelt,folyt az orra,sírt.Kérdeztem,fáj valahol?Azt mondta nem.Nem értem,mi ez?Azt hittem megfázott.De nappal meg semmi baja.Nem lehet a foga?Pár napja megint nem ebédel.Ma 2 kanállal evett.Még a hús se kellett Neki,pedig imádja.
Nálunk is pelenka gondok vannak.Minden reggel át van ázva,még a hasánál is.Eddig nem volt gond.Lehet többet pisil? :roll:

Orsi!de jó,hogy Marci jól van! :) Én is izgultam.
Itt voltál Dollinál?Bejöhettettek volna hozzánk is. :?

Mia!Az a kód is jó.
de nem orul mert a masik agy hosszabb
Másik agy? :)

Kriszti!Az hittem Marciánt is viszed a fodrászhoz. :oops: Mondom Ő most volt.Jaj,de hülye vagyok!

Dolli!A telefonomat meg dugom Dorci elől.Azt nem is mondtam.Egyik nap párom Sms kapott.Azt mondja minek küldtél üres Smst?Éééén?Dorcim meg lapított az ágyon,telómmal a kezében. :)

Mimi!Hírdesd meg neten a pelenkákat,vagy lehet a börzén is el tudod passzolni.

Szilvi!Jaaaaaaaaj! :( Mikor lesz eredmény?

Andi!Hogy vagy?

Lini?Hol vagy?Mi van Veletek?

Kép
tierno
 
 


Orsi
örülök hogy jobban van Marcipán:)

Dolli
nálunk meg a fránya nappalozás:)én is folyton ennék :roll:

Szilvi
Jajj, jobbulást most már tényleg Lilidnek!!!!

Kriszti
Igazából már hozott egy dobozzal a férjem, de nem mertem abból adni, mert tejalapú. Milumil 1-es...ma hívom a dokit hogy jöjjön ki vmikor.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Na, megjártuk a fodrászt, Marci tök jól viselkedett, nem kellett égnem miatta :D:D:D
Brigi, Marcipán :D:D:D

Orsi, Csabi tényleg tök aranyos és olyan megértő volt Marci miatt is, mindig úgy csinálta, hogy láthassam Marcit meg ő is engem és ugorhassak, ha kellettem!

A hajamról majd akkor teszek fel képet, ha este Mia lemeózta :D:D:D Jó rövid lett és úgy van beszárítva, mint egy robbantott csirke :D:D:D

Orsi, mi volt a fincsi ebéd??? Nálunk ma zöldborsó főzelék sült virslivel!
Nem fogunk henyélni úszás helyett, garantálom! Már nagyon várom a mozgást!!! Kíváncsi vagyok hogy fogom bírni, na meg milyen lesz a holnap :D:D:D

Brigi, lehet nálatok is jön az újabb fogacska??? :wink:
De lehet, hogy csak a telihold volt a ludas!

Juti, szerintem az 1est inkább ne add, 0+ost irass fel!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Krisztiiii! örülök, hogy minden okés volt Csabinál! :D

Nem szaladtok be a szolikrémért??????

Nekem most van egy vendégem 17h-tól a kövi csak 19h-tól!
Guruljatok erre a krémért és kidobom!

Most L, mert még lecuccolom a poharakat, vizet .........

Jövök a képekkel! :wink:
Vendég
 


Orsi, OK! Fél 7 és 7 között jövünk, megcsörgetlek ha ott vagyunk! Kösziiiii!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Okéka :D
Vendég
 


Kriszti,
Köszi az invitálást az usziba de nem merek menni. Nagyon fáj a térdem :( Ráadásul én csak mellbe tudok úszni, a béka lábmozgás meg eléggé igénybe veszi a térdet. Jövő hétig pihentetem ha nem javul akkor visszamegyek a dokihoz. Csak ő meg lent van Fehérváron :?

Mia,
Hát nem volt egyszerű a műtét anno az igaz. Zsombor két és fél hónapos volt, bent akartak tartani egy napig de mondtam hogy az nekem nem jó úgyhogy délben műtöttek és este 7-re már haza is jöttem. Szerencsére jött az unokahúgom segíteni, levitte sétálni a két gyerkőcöt mert a negyedikről nem tudtam lemászni :(

Ma mentünk Veronikával kontrollra a lúdtalpa miatt, doki szerint szépen javul a lába.

Brigi,
Nálunk is közös wc-zés van, ha mégis becsukom akkor Zsombor toporzékol és Veronika előzékenyen kinyitja neki az ajtót mondván ne sírjon :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hú csajok, alig győzök visszaolvasni, annyi minden történt, míg nem volt időm bekukkantani Hozzátok:)

Orsi: Tök jó, hogy Marcipánnal minden rendben...

Kostyika: Mi volt a térdeddel? Miért kellett műteni? Ezt csak azért kérdezem, mert nekem már hónapok óta rettenetesen fáj a bal térdem...van amikor csak alig, de van amikor menni is alig tudok. A körzeti orvosom legyint és azt mondja, hogy a túlsúlytól...de szerintem ez vmi más. Jó, hogy ezer kg vagyok....de ez brutál fáj...és csak a bal térdem. A jobb térdemen nem lenne akkora terhelés? A háj nem csak a bal oldalamon rakódott rám :wink:
Szóval, mi is volt pontosan Veled? És hogy derült ki?

Én holnap reggel utazom a fiammal, meg a munkatársaimmal Visegrádra...szóval 2 napig megint nem leszek...de utána pótolom:)

Buli: Én megyek mindenképpen...akkor most fix, hogy ápr. 17-én lesz? Én 20-ra biztos nem érek oda...gondolom, hogy 21 körül csapódom hozzátok és 23 óra körül el is indulok haza, mert másnap reggel megyünk anyósomékhoz... :?

Szerződés: Végre megvan!!!!!!! Köszi a drukkokat mindenkinek. Jövő héten megyek is a CIB bankba és beadom a hitelbírálati kérelmet....azt várom, hogy jóváhagyják...

Tereprendezés
: Tegnap végre elkezdték, tényleg a bozótirtást. A kis putrit még meghagyták...de heteken belül az is le lesz bontva, csak addig jó az tárolónak...
Úgy tűnik, hogy meg tudnak tartani végül 3 barackfát, meg azt hiszem 1 mandulafát. Meg talán 1 tuja marad...minden mást ki kell irtani...de így is legalább nem egy full üres telek lesz...némi árnyék lesz rögtön a telken:)
Hét végén kimegyek, megnézem...aztán majd úgyis beszámolok mindenről:)

Ja, és még vmi: Köszi mindenkinek a dícsérő szavakat a fiamra...kinézetre tényleg egy angyal, de amúgy egy vérbeli rosszcsont...!!!

Kép
bogen
 
 


És tetszik nekem is a Címeres!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogen 2010.03.31 19:50-kor.

Kép
bogen
 
 


...wc-zés:
Nálunk több verzió is van erre:

1. Van egy olyan könyv amit nagyon szeret Balázs, s azt csak és kizárólag akkor kapja meg, ha én bevonulok a klotyóra. Már be van "idomítva", hogy csak a nappaliban a kanapén nézheti azt...én meg mint a villám ... szóval ilyenkor van nyugiba 3-5 percem

2. Jön velem, s ő meg ül a bilin addig és nyomjuk együtt...persze neki még eddig egyszer sem sikerült...de legalább nem szedi szét a fürdőt...

3. Kiválogatok egy nagy adag mosni valót a fürdőszoba köre...onnan neki kell bepakolni a mosógépbe...azt is nagyon szereti csinálni, így nyugi van megint...2-3 percig

4. Vagy kizárom és akkor üvölt az ajtó előtt....


+1: egyéb: Bármi ami épp aznap eszembe jut: DVD-t nézetek vele addig (ez nagyon ritka), vagy akkor megyek, amikor alszik...stb...

Kép
bogen
 
 


Lanyok! Nagggggyon jot usztunk Krisztivel! Kriszti tuti jo formaban van, olyan gyorsan uszik, nem birtam kovetni! :D


Dolli
: Kiindulasi meretek? huha.... a legtobb kg-ban 80.9 volt. A derekam 88 (nem tudom Orsi mennyit mert) a combom pedig 64 cm. :) Csipo 106, de az nem valtozott es a karom sem. :S


Orsi: Olyan jo volt latni Marcit hogy jobban van. Jaaaaaaj az a leborotvalt resz a laban. :(:(:(
Te meg milyen energikusan kilibbentel amikor jottunk. :D:D:D Krisztin frankon allt a szemuveg. ;) Mindketten diszpeldanyok voltunk! ;) Jah es a csini uszomester volt, Kirszit kuldtem be a kulcsert :D:D:D A frasz jott ram amikor meglattam. (szokas szerint.) :mrgreen:


Kriszti haja tutter lett nagyon!!! Tenyleg "robbantott csirke" de ez a poen benne, nagyon divatos, fiatalos!
Annyira jo lett a melir es a frizko is vagany! (csak amikor elmondta Kriszti hogy minden reggel (!!!) formara kell szaritani a frasz jott ram. :D (meg fesulkodni is nagy erofeszitessel vagyok kepes reggel.... :mrgreen:


Brigi; a'gy :):):) nagyon gaz igy ekezet nelkul, de keptelen vagyok egy uj billentyuzetelosztast megtanulni. :( A magyar billentyuzeten vakon gepelek angol szerint. Igy ha ekezeteket kell irni, az a' e' o' meg ilyesmit megtalalom mert egy kupacban vannak de az irasjelekrol fogalmam sincs. Igy annyira lelassul a gepelesem hogy felduhodom es otthagyon az egeszet. :evil:



PELENKA : Jaj lanyok, nekem is nyakamon maradt 1-es es 2-es pelus, ez ilyen bio ize, Patriknak nem volt jo a sejhajara. Ha valaki szeretne kiprobalni nagyon szivesen rendelkezesre bocsajtom, hazhoz viszem. :) Csak szoljatok!
(az bizti hogy ez a pelus nem okoz allergiat.) :)



Judy: A milupanak van egy Aptamil nevezetu tapja, mi azt esszuk szuletestol. Ez allitolag a legjobban bevalt es szinte egyezik az ize az anyatejevel. (kiprobaltam!!!) Recire is kiirjak, jelentosen olcsobb ugy!Ja es igen, 0+ ami neked kell. :)


Eves: en uszi vagy edzes utan sosem tudok enni....... Szerintem minden este edzenem kene..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D (Vagy inkabb egesz nap?)



Andi:tenyleg, raadasul ti a negyediken laktok! Irtozatos lehetett!!!! ::(:(:( Jobban van mar a terded? Van ra par cucc amit be lehetne masszirozni.... (Nekem a Voltaren egesz jot alakitott anno es ha szednel klukozamint az segitene sokat! (3 honapos kura.) Nekem anno a nyakam volt dogrovason, (autobaleset) es akkor kaptam a dokitol eloszor ezt. Azota minden evben csinalok egy kurat amikor erzem hogy "rozsdasodik" es kopp-kopp, eddig mindig hatasos volt! :)

wc-s ajtonyitogatas, lurkok: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Bogi: statikai problema lehet, az MBT cipo segit (tapasztalat) Csak hat iszonyu borzadaly ara van. ::(:(:(:( A tulsulytol tenyleg lehetnek problemak. De hat a foton amit feltettel nem latszol tulsulyosnak!!!

Kellemes utat Visegradra !!!! (irigy-irigy)

Figyi, nektek a haz tervekert kellett mar fizetni?

Telek: nagyon klassz lesz hogy marad fa!!! Ez manapsag nagy kincs! Kerunk szepen fotokat ;) ;)

Wc praktikak: koszi, jo tippek, nekem mindenkeppen, mert mar sokat tortem a fejem mit fogok csinalni ha klotyoznom kell.... mert ugye az ember nem vegez 10 mp alatt altalaban.... ;)

Most mar ertem miert nem zartak ki a szuleim sosem a furdoszobabol.... nem volt kedvuk a "koncerthallgatashoz". :mrgreen:




Na en Lteszem megam alszani lassan... puszka! Joejt!

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Szép jó reggelt! :D

Elkezdődött a tavaszi szünet! :lol: Olyan jó, hogy reggel nem kell rohanni suliba, oviba!
Ma vasalnom kell egy "picit" meg el kell mennünk vásárolni.

Mia! Örülök, hogy jól sikerült uszi!Mennyit úsztatok?
Ti voltatok az utcsók? :lol:

Kriszti, jó volt Téged is látni!Úszómester!!Hmmmm??? :wink: :lol:
Hajad nekem is nagyon tecc!!!!Tényleg fiatalos és csini!

Dollika! Bármikor jöhetsz! :wink: Nagyjából lőjük be melyik két etetés között jöttök! De átjöhetsz Anyuddal és gyerkőkkel együtt is, bizti Gézu is élvezné! :wink:
Mia fogyása nem az én érdemem, mert 3 kezelés után abbahagytuk, mert nem tudta Mia megoldani a kezelésekre való rendszeres eljutást! :cry: (no meg a csokikával is akadt némi gond! :lol: :lol: )

Bogi! Gratula a szerződéskötéshez!!!!!!!!Én sem látom rajtad az ezer kilót! Nekem is fájt mindenem mikor 80 kilós voltam! :cry: De miután lefogytam eltünt minden hál'Istennek!!!
Andika viszont most fogyott le, szóval nem lehet a súlyfelesleg az oka! A 4. emelet azért tényleg durva, naponta többször, eddig még Zsombit is cipelte! :shock:
Tényleg Andi, derekad????Robi keze???
Most az én kezem fáj baromira!Bal tenyeremmel alig bírok fogni! A munka nem igazán használ neki az tuti, most kicsit pihentetem!
Hogy fogunk így cangázni?????????? :cry: :cry: :cry:
Gyönyörűűűek a cangáitok!!! GRATULA HOZZÁ!!! Remélem hamarosan mehetünk már!De nyereg nélkül is lehet tekerni, pedál nélkül kicsit nehézkes! :lol: :lol: :lol:

Brigi! Nem felétek voltunk hétfőn hanem a játszón! Kérdeztem is Dollit, jöttök-e, de mondta, Ti inkább délelőtt szoktatok! :cry:

Judy!

Nálunk is volt mindig megnyugtatásként tápszer, de szerencsére nem kellett!

Na megyek mert dolog van ezerrel!Ma befejezem a takarítást és feldíszítem a kecót!
Remélem ma szebb idő lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oázisban járt már valaki??? Vannak már muskátlik????
Annyira kertészkednék!

Zsandika! Megvetted már a gyeptrágyát????
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FELHŐCSKE PÉTER YETI!!!!!

Nem jönnél el velem az Oázisba Diósdra?????
Ma olyan akció van, hogy annyi %-os kedvezményt adnak ahányas a lábad! :lol:
Nálad nagyobb lábaú embert nem ismerek! :lol: :lol: :lol:

http://www.oazis.hu/akciok
Vendég
 


Sziasztok, mindjárt indulunk Visegrádra...de csak benéztem még Hozzátok :P :P :P
Úgy tűnik...én is függő lettem!

Aranyosak vagytok...azért nem látszik rajtam a súlyfelesleg, mert Balázska takar a képen :oops:
Egyébként meg a hasam és a combom hájas nagyon... a kilók magukért beszélnek sajnos. 178 cm vagyok és 101 kg!!!!!! Ez brutál durva. És annó, mikor a terhességet kezdtem, már akkor sem voltam "gebe", de 82 kg voltam! Ezt kéne valahogy elérnem újra!!! -20kg
Majd megláttok élőben!!!!!!!!

Szombaton megyünk ki a telekre valószínű...fotózok majd és küldöm:)

Oázis akció tök jó! Nekem 42-es lábam van:)

MBT cipő: még nem mertem beruházni rá, mert qrva drága...de vettem a neten egy masai cipőt...hasonló, de nem olyan profi cipő. Abban vagyok olykor...fura benne a járás, de kezdem megszokni.
Amikor viselem 2-3 óránál többet naponta, akkor totál elfáradok estére!!! Lábam, egész testem - olyan, mintha túráztam volna:)
:roll:
Egyébként meg mikor benne vagyok 3-4 óra után újra elkezd fájni a térdem...de mikor elkezdem hordani akkor sokkal jobb....

Na, szedem a gyerkő-t és indulááááááás Visegrádra:)

Szombaton este jövök legközelebb!!!!!!!!

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

A tegnapi uszi tényleg nagyon szuper volt! Ennyire jól semmilyen mozgás nem tud átmozgatni. Most olyan kellemesem "nehéz" minden tagom!
Az este itthon Robi + Marci párosnak is jól sikerült! Arra jöttem haza, hogy alszik Robi ölében Marci, ő meg már majdnem alszik a tv előtt :D:D:D Azt mondja Robi, hogy Marci fürdés után úgy bealudt, hogy alig evett... Hát mondom sebaj, legfeljebb felkel hajnalban enni, így letettük az ágyába! De szerencsére kb 3szor felébreded, de kis simi és cumi a szájba után visszaaludt és csak 6kor kelt kajálni!

Orsi, Mia 30 percet, én 40et úsztam, utána jó hosszan szaunáztunk (eltércseltük az időt) és még szoliztunk is! Tényleg mi voltunk az uccsók :D:D:D
Az úszómester helyes, de nem az esetem, szóval meghagyom nektek :lol: :lol: :lol: Majd szétszedlek titeket, mikor érte megy a sárban a verekedés :lol: :lol: :lol:
Vasalnom nekem is kéne :(

Andi, térded sejnálom, hogy ennyire tropa :( Akkor tényleg orvos, addig is csak tüneti kezelés jöhet szóba gondolom... De a 4. emeletről le-fől, az nem egy túl pihentető dolog :( Szóval vigyázz magadra!

Bogi, gratulálok a szerződés aláíráshoz! Viságrádon mi lesz, mit csináltok? De jó nektek!!!!
Nekem is a túlsúly miatt fájt annó a térdem, most hogy megint 70 kiló vagyok még nem kezdett el fájni, de igyekszem is mozogni meg diétázni, hogy minél hamarabb lemenjenek a fölös kilók, mert nem szeretném ha visszajönne. Nekem is annó csak az egyik fájt, az bizti gyengébb. És olyan szúró fájdalom volt! De egy röntgent vagy uht megér csináltatni, ha úgy gondolod komolyabb lehet a dolog!

Mia! Megyünk, amint lejár a mosógép és kiteregettem :D A napsütésre való tekintettel elindítottam a gépet!
Tegnap este csak keveset ettem, de ettem, mert én meg mozgás után mindig éhes vagyok :( És ráadásul szénhidrátra!!! :shock:
Megyünk, hogy Patrikkal gyakoroljam a kanalas kajálást!!!

Orsi! Yeti talpú Felhőcskével Oázisba???? :lol: :lol: :lol: Robinak "csak" 45ös lába van, kölcsönadjam? :D:D:D
Milyen díszeket raksz fel? Mármint gondolom húsvétit, de mik vannak? :D:D:D
Ja, majd ne felejtsd el Miától elkérni a krémet meg a szemüveget, nála hagytam! Köszönöm, nagy hasznát vettem!!! Nem tudom az én szemüvegem hova tüntettem el... :(
Szívesen venném, ha ajánlanál nekem valami tartható diétát!!! Az sem baj, ha főzni kell, mert nekem az is megy és úgyis Robi is fogyni akar, tehát még együtt is csinálhatjuk!!!

Köszi a frizura dícséreteket, azért én ennyire vagányra nem szoktam beszárítani :D:D:D
Majd rakok fel fotókat!!!

Ja, tegnap voltunk a gyerekdokinál méreckedni megint! 6850 gr és 68 cm... Egy hét alatt 25 dekát hízott és 2 centit nőtt :lol: :lol: :lol: Lassan Osri vele is mehetsz Oázisba :D:D:D Összeszedte magát és újra nekiállt hízni :D

Kinél mi lesz a húsvéti menü???

Itt tobzódom, mert nagyi bevetette magát a fürdőbe, míg én reggeliztem, úgyhogy most malmozom... :twisted: :twisted: :twisted: Sálálá-sálálá-sálálá......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... :D:D:D:D:D:D:D

Mangora

Kép
mangora
 
 


Krisztiiiiii Hűűűű de ügyik voltatok!!!!!!!!!!!! :D

Mi megjártuk az Oázist, 16ezer helyett 10 ezret fizettem! :D :D :D
Sajna csak 38% kedvezményt kaptam, pedig 39-es a lábam! :lol:
Ki volt írva a bejáratra, hogy a mai napon Yetiknek bélépni TILOS! :lol:
Bakker odaértünk nyitásra és ezren voltak! :shock: :shock: :shock:
vettem 24 muskátlit és egy felakaszthatós csüngő muskátlit kaspóval együtt!

Voltunk tankolni, nagy vagányan mondtam a benzinkutsanak, hogy ne segítsen, boldogulok! Hááát kellett kannába is tankolnom, mert a fűnyíróba is kellett benya, na azt jól mellé locsiztam! :oops: :oops: :oops: Bűzlött minden! :?

Voltunk mezőgagdi boltban, megvettem virágföldet és gyeptrágyát!
Most minden megvan, iszom egy kávét és elkezdem csinálni a dolgokat! :lol: :lol: :lol:
Kiváncsi vagyok mit szól Apa ha hazaér, remélem addig elültetem az öszes muskátlit, levágom a füvet és feldíszítem a kecót is! :D
Díszítés semmi extra csak ezek a szokásos akasztható tojcik, ajtódísz, kosárkák amibe toj majd a nyuszika! :wink:

Menü: sonkán tojáson kalácson és retek, pari, paprika kívűl nem tudom még!
Azt sem tudom mit szoktak.... :oops:
Valami fincsit amit szeret a család, meg csinálok valami jó kis sütikét!
Szerencsére :oops: most nem jön senki, csak hétfő délután!
Kertezünk, pakolászunk, elkezdjük kiszámolni az építőanyagot, kiválasztani a burkolatokat stb....

Szombaton ki gyün velem úszni???

Láttátok milyen idő lesz hétfőn????? :shock:
Lehet nálunk vasárnap reggel fog jönni a nyuszi!!!!! :oops:

Bogi! Hűűűűű de magas vagy! :shock: Akkor sem látszik a 100!
Brigi, mi majd elbújunk oksi? :wink: :lol:

Kriszti!
Van nagyon jó diétám, valamikor nem jöttök át dumcsizni?
Ma hova mentek Miával???
A szolikrém Miáé! Nem kell visszaadni!A szemüvegem viszont kéne szombatra! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!


Csak egy gyors, mert rengeteg a dolog!!

Mangora!
Irigyellek a tüsi hajért, nekem is volt, nagyon szerettem!!!!

Orsi!
Nincs még gyeptrágya, egyik barátunk egy kertészeti boltban dolgozik és jövőhéten hozza, mert megveszi az ő kedvezményére!
Ugyan meg sem néztem máshol mennyi lenne.
Neked mekora területre mennyi volt?
Nincs még hűvös a muskátlinak? Én tegnap a temetőben voltam és ott azt mondta a virágos jövőhéten -2fok lesz :shock:
A VIRÁGOS MONDTA!!!!!!

Orsika!
Ugye mondták, hogy MArcipán még pár napig diétázzon!!!
Hol a szöszbe tud átmenni a szomszédba???

Én is gondoltam rá, hogy hétfőn el kéne menni kirándulni, de ha trottty idő lesz, maradunk:(((

Se csoki nyúl, se sonkánk se tojásunk nincs még beszerezve csak holnap délelőtt tudok elrohanni, mert délre vidéken kell lennem egy megbeszélésen, szervezés alatt áll a fokhagymafesztivál!!! Kicsit sűrű a program. Bár, a sonkánk ott vidéken el van rakva, igazi házi sonkánk lesz!!!

Szép napot mindenkinek

Orsi, nagyon ügyes vagy kis kertész csajszi!!!
Vendég
 


sziasztok!


ESIK A HO !!!!!!!!!!

(Eljen Aprilis 1.)


__________________________________


Orsi: Aham, termeszetesen mi voltunk az utolsok! En 30 percet usztam vegul, Kriszti 10-zel tobbet legalabb. En addig szetizzadtam magam a gozfurdobe. Annyira beizzitottam hogy a 4 fiu aki 2 perccel utanam jott ajuldozott. :twisted:
A szoli jol megfogott szerintem mert vizes volt meg a testem amikor a kremet felkentem. Most picit rakocska lettem, de mar barnulgat (mar amennyire ez nalam lehetseges....)
Krisztinek nem jon be az uszomester igy majd mindig o megy a kulcsert :D:D:D:D:D:D

Oazis: Es ha mondjuk ketten vagy harman mennenk es osszeadnank a labunk meretet? ;)
Meddig van nyitva az Oazis? Ha idoben oda tudna erni Peter, tuti elmenne veled, azert a 46-os csak jobb mint a 38-39? ;) (Nekem is csak 39, ha nyujtom egy kicsit...)

VARJ!!!!!!!!!!!!!! Es ha felvennem Peter cipojet? Tuti nem szurnak ki!!! ;););)


Edes vagy hogy a csoki dolgot kicsivel irtad :D:D:D:D:D:D:D Imadlak! Pedig azt kellett volna naggyal es vorossel :D:D:D:D:D
De elozo szerda ota nem vacsizom es semmi csoki! :D Hallgatok en s jo szora csak meg kell egy kicsit feddeni engem, rendberangatni a gondolataimat.)


Andi:
Vettetek bicajt? Huuuuu en is nagyon-nagyon szeretnek egyet nyarra... (hatha "valaki" ezt most olvassa akinek kene....;))
Hol vettetek, milyen?



Bogi: Neked (is) csak az elhatarozasig kell eljutni. (Ami brutal nehez, lasd engem.) :(:(:(
Ram 15 kg var leadasra hogy jo sulyban legyek, akkor tuti nem fog fajni semmim. Most nekem is a terdeim vannak ki es a kis izuletek a labfejemben. (A derekam faj, de az mar regebben is vacakolt.)
Szoval harcra fel! Majd szemelyesen dumcsizunk errol. ;)

42 lab? Huuuuuuuuh de kar hogy elmentek Visegradra!!! (na jo ez csak vicc volt.) ;)



Kriszti: Gratula Marci alvasahoz! Alakul a dolog!!! :D

uszomester: nem vagyok en onzo, megosztozom rajta Orsival szivesen ;););););) (Na ezek utan mar senki nem mossa le rolam hogy ....) :mrgreen:

Gyertek, mi keszen allunk! Illetve Patrik bealudt, de lelekben o is var titeket :D:D:D

Nagyi bevette magat a furdobe? Remeljuk nem felejti bent magat :D:D:D:D:D:D:D

sünciboglya
 
 


Orsi: most ertem az uj uzenetedhez hogy vettetek is muskatlit :) Dejooooooo! Milyen szinuek?
Ezek a viragocskak kihuzzak telen valahol es utana "ismet hasznosithatok" ugye?

Husveti diszites: aaaaaaaaaaw, gyonyoru lesz!!! Imadom az ilyen kis apro edes dolgokat! :)
Tenyleg, mondtad hogy legyen tojasfestes, asszem arrol jol lemaradtunk. Vagy talan elkezdhetnenk a jovo evi adag festeset? ;) Nekem tuti lassan menne!!! ;)

Ma nem megyunk sehova Krisztivel, csak atjonnek hozzank. En gyakorlom a kanalazast Marcival mert o mar profi, Kriszti pedig hozzaszoktatja Patrikot a kanalhoz. (Mar elore jot vihogok mit fog Patrik muvelni ....) ;) ;) Mindent megtesz hogy a kaja NE a szajaban landoljon...
Nekem leginkabb az orrat sikerult megtoltenem, kozben serenyen azon erolkodott hogy feluljon az etetoszekben. Ez ugy nezett ki hogy a gyerek mint egy orult, rangatja magat kifele a szekbol, de a kantar nem engedi.... emiatt kisse leszegi a fejet es igy a kajat keptelenseg beletolteni....

Nos hat ezert etetem en meg mindig uvegbol a hozzataplalt cuccokat is. (Tudom, szegenysegi bizonyitvany, de nem birtam lelkileg feldolgozni azt a napot, amikor Patriknak a feje nem latszott ki a kajabol.... Olyan volt mint egy nagy sarga tok.)

Uszoszemuveg: Penteken (elvileg) mi megyunk egyutt A Lidl-be akkor hozom neked! De ha nem megyunk vasarolni akkor is hozom. :D:D:D
Tehat visszakerul hozzad. Mar itt sirdogal mert hianyzol neki!!! ;)



zsAndi
: jo hogy emlitetted a husveti sonkat! Nekunk is kell menni valamit addig. (A huto is kong az uressegtol...)


Na en L, mindjart itt lesz Kriszti es Marci baba:)

sünciboglya
 
 


Mia!!
Oké,hogy Április 1 van,de a kölkök itt most jöttek be mezítláb és pólóban a napozásból :lol: :lol:

Csajok!
Megvan a következő idézés a Bíróságra.Szeretném valahogy a szerelmes levelet a zártba illeszteni de nem tudom,hogyan kell.Adobe-ban dobja fel,és ott én nem találok olyat,hogy a zártba be tudjam másolni.Bizti van,csak nemtudni angolul :oops:

mimi12
 
 


Nálunk is döbbenetes meleg van, mi felállítottuk a medót és abban pancsolnak! :lol: :lol: :lol:

Elültettem a muskátlikat, levágtam a fű felét! Be kell vallanom, hogy elszoktam a kertimunkától! :oops: Ebéd után ledőltem csimókkal, de most megyek ki folyt köv.... :wink: Az a baj,minnél több dolgot csinál az ember anál több tennivalót talál! :shock:

Zsandika! Hideg ide, hideg oda most már ablakban vannak a muskátlik! :lol:
Holnap délután elhozzuk a gyepszellőztetőt, szombaton a trágyaszórógépet Battáról(érdiben nincs :? )
Gyeptrágya: 3x5 kilót vettem 750nm(3x 250) 6.600.-Ft
Ez nagyon jó minőség és nincs várakozási idő rá, nem veszélyes gyerkőkre, kutyára!
Vendég
 


Mimi: Megprobalom leirni hogy kell. Itt csak az a gond hogy nekem a "mioldalunk" angolul van.

Szoval ha belepsz az oldalra akkor bal oldalon lesz egy menu:
- ujdonsagok
- tagsag
- megbeszelesek
- fotok
- kalendarium
- SkyDrive

Lehet hogy nem pont ez van magyarul de ilyesminek kell lennie. Ott a legalso fulon kell klikkelni, az elvisz arra az oldalra ahol talalhatok majd (tobbek kozott) a dokumentumok. A vizszintes menuben pedig lesz a feltoltes uj dokumentum. Ha arra klikkelsz akkor ki lehet valasztani a kovetkezo oldalon hogy hova akarsz feltolteni. A dokumentum foldert valaszd. :)

Ugye pdf.-ben van a "szerelmeslevel"?


Remelem tudtam segiteni :)



en most L, pihi lesz.......


Puszka

sünciboglya
 
 


Mia!!Köszi!!!
Sikerült is azt hiszem.Elvileg oda tettem egy olyat,hogy bizonyítási...

És írtam is egy cifra hosszút :lol:

Hát anyukám teljesen kivan. :cry:

Én is szeretnék muskátlikat.
Orsi!!Milyet ültettél és honnan?
Mi lehet csinálunk teraszt.Még nem bizti de tervben van.Anyagi függő a dolog.
De ha össze jön,akkor szeretnék sok futót :wink:

mimi12
 
 


Csak gyorsan, mert jön Robi és megyünk heti bevásárolni! :)

Orsi, OK! Átmegyünk szívesen valamelyik délelőtt egy jót dumcsizni! Még a kerti dolgokról való beszélgetés is elmaradt, akkor azt is pótoljuk!
Nem tudom nektek hogy van a tavaszi szünet, de jövő héten itthon lesz Robi, azt nem vállalnám be (családozunk megint végre!!!), de utána héten már jó!

Mia! Nagyon jó volt nálatok! A két kispasi a végére már egész egymásra talált! Ez annyiban nyilvánult meg, hogy már Marci is figyelte Patrikot, míg korábban ez csak egyoldalú volt!
Patrik nagyon ügyes!!! Kúszik is már kicsit! Csak ösztönözni kell a lustaságot! És szerintem tök szépen evett!!! Nem lett sütőtökfejű :D:D:D De csak azért nem, mert valami trópusi gyümi kaját kapott :D:D:D Úgyhogy trópusi feje lett :lol: :lol: :lol: Na jó, nem is! A kezével hadonászott ugyan, de enni szépen evett, csak arra kellett vigyázni, hogy nem vegye a kezét a szájába, mert akkor kente magát kifele :D:D:D

Mimi, mi is teraszt bővítünk. Vagyis szeretnénk. Már több kőművestől folyamatban van az ajánlatkérés! Hát, nem olcsó mulatság, de a kertrendezés előtt mindenképp szeretném ezt is megcsinálni!

Na most futok!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Na nem ám bevenni a medót! :wink: Április 1 :!: Érted! :lol:

Mimi!

Én álló muskátlit vettem pirosat! lyan jó parasztosat! :lol: Nekem ez tecc! :wink: Olyan nyaraló filingje lesz a háznak! :)

Az Oázisban vettem 1.350.- volt 3 db, de ma lejött belőle a 38-as lábam kedvezménye!
Vettem egy csüngőt is az akasztós kaspóval volt(aztat széttörtük tavaly!)Az bazi drága volt, 3 ezer! petúniát szoktam a csüngősbe, de az csak a nyár feléig szép!

Csajok úgy nézek ki mint egy csöves!Fekete retkes a körmöm! Naggyon gáááááz, a kezem meg zűd! :oops: :oops: :oops:
Legalább látszik, hogy csináltam valamit! :lol:

Már csak a fűszegélynyírás maradt meg hátul, a többivel készen vagyok!
Persze a ház bent meg romokban! Amíg én vért izzadtam a fűnyíróval addog be-be jártak a csimók! :?
Utoljára erőt veszek magamon és befejezem a kinti dolgokat, aztán kezdem bent! :cry: :cry: :cry:
Mondjuk legalább kiázik a kezem! :D


Kriszti, nekem is jövőhét után jobb, igaz csak keddig vannak itthon csimókl!
Tudok jó kőművest ha valakit érdekel!
Nálunk tavaly betonoztak, gyorsan szépen dolgoznak, bescületesek korrektek! Gyönyörű rendet hagytak maguk után!
Idén is jönnek, a maradék pinyót öntik ki és az egész beomlott kerítést kiszedik és újat csinálnak a ház jobb oldalán!
Az van kidőlve, mert sok földet kellett kiemelni és kerítés alapbetonja a levegőben állt már!
Na ott szokott átbújni Marcipán, de már gyerkők is átbújnak! :?
Most Apa kipakolja a fástárolót ami amúgy a rendes szauna helye, elkezdi vésni a villanyt, vizet, fűtést a fittness szobában,villanytszerel, utána jöhet a gipszkartonozás....(kiváncsi vagyok meddig fog ez tartani :roll: :? )
Ha Apa végzett, jöhetnek a munkások pinyóban kiönteni a két szobát és garázst kb 50nm.Utána tudják elkezdeni a kerítést.
Ezt követően jön a burkoló burkolni a pincelejáró lécsőjét, és garázst.
Hátul burkolni kell vágott téglával a szalon lejáró falát.
És még sorolhatnám, de előbb számolgatni kell mert a végén lófitty sem fog kijönni! :?

Szerintetek unatkozni fogunk idén nyáron is??????????????? :lol:

Na megyek mert felhúztam magam, ahogy végigfuttatam ezt a dolgot! :twisted: Ja a legjobb, hogy még be sem fejeztük a házat, de már most van olyan amit csinálhatunk újra! :?
Szóval tényleg baromi igaz, hogy ha valakinek háza van ott mindig van mit csinálni! :wink:
Vendég
 


Szép jó estét!!!

Köszi lányok, lekopogom... két napja nincs fosti! Eredmény, majd jövő héten valamikor....

Dolli, horoszkóp: azért nem olyan könnyű az eseményeket összeszedni.... :wink: A gyerekekét meg kilestem az iwiwről.... :wink: már bepötyögtem a progimba... :D

Brigi, este iszik még Dorci tejcsit/kakaót? Az enyimék sokáig ittak és mindig átáztak.. :? aztán egyre kevesebbet adtam és most már nincs lefekvés előtt semmi.

Bogi, gratula a szerződéshez!!!!

Orsi, uszit most kihagyom, mert vendégsereg jön szombaton és készülni kell....

Zsandi, 4!!!!! :lol:

Mára ennyi, holnap jövök!

Pusszantás!
sylph
 
 


Jó reggelt!

A tegnapi szép napsütés után ez a plötty idő ma :(:(:(

Orsi! Esküszöm pont most gondoltam rá, hogy a medence csak április 1 miatt lehetett :D:D:D Még mondtam is magamba, hogy annyira tuti nem volt jó idő lent sem, bár igaz, hogy én pólóban voltam csak kint a teraszon, és úgy napoztam délután, de azért még a medence messzinek tűnik!
Szép lehet a kert most, ilynekor olyan szép végignézni mindenen!!!

Szilvi, örülök hogy Lili jobban van, akkor a másik gyogyó jobban bevált nála!
Ha szereti és megissza a joghurtot, akkor adhatsz neki actimelt, az nagyon jól helyrerakja a bélését!!! Tapasztalatból mondom!!!

Na, lépek, mert ébredezik Manóm!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Csak egy mondat:

Liniiiiiiii merre vagy?????? Egész héten nem írtál én meg még mindig nem tudlak hívni! :roll:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


sziasztok! joreggelt!

Szegyen! Tegnap volt a bolondok napja es nem is trefalkoztunk igazan. Bar en sem itton, eszembe sem jutott estere annyira hulla voltam. (Na jo, a Tesco-ban parom vagy 5x vegig jarta az egesz kocerajt amig megtalalt.:D:D:D:D A husvegi csokiknal logattam a nyalam es telefonaltam serenyen.... :mrgreen:


Kriszti: Jaaaaaaaaaj de jol ereztuk magunkat tegnap! Patrik boldog, kiegyensulyozott baba volt egesz nap! :D (Azt leszamitva hogy tovabbra is alvas-ellenes sztrajkot tart. :D De valahogy nem almos.... fel-fel orak jottek ossze tegnap is. Fura :D
En almosabb voltam mint o! ;)



Orsi: vegreeeeeee! Nem csalodtam benned!!! Volt aprilisi trefad :D:D:D:D
(Tobbieknek fekete pont!)

Muskatli: allo? ;) Van ulo is??? :D (Bocsi, a kerteszethez kb annyit ertek mint az atomfizikahoz! A Krokuszt is azota tudok hogy nez ki amiota nalatok lattam. :D (Meg a tehennek is 3 vagy 5 laba van..... vagy mennyi is?) :mrgreen:

Na jo, megneztem milyen most mar ertem a kulonbseget. Ezt a kepet belinkelem mert olyan gyonyoru!
http://www.florapack.hu/kepek/12_kozlem ... gonium.jpg
Szoval akkor "kerti" manikurod lett :D Hat igen, szep kis szineket tud az ember osszeszedni....

Munkas okol vas okol, oda csap ahova koll :D:D:D:D:D (mik jutnak eszembe...)

Emlexem, gyerekkoromban megtanultam hogy a ceklat ne zabaljam uvegbol kezzel. :D:D:D:D:D Bar annak jopofa szine volt ha jobban belegondolok!



Folyt. kov., Patrik "felhuzta a zold gatyat" ismet. Megyek, kipucolom belole. ;)

sünciboglya
 
 


Megjottem! Kicsit L voltam kint erre-arra...




Olvasok tovabb:

Orsi: Huuuha a teendok sokasagat meg olvasni is sok, ami nalatok varat magara! Ez az egesz nyarat betolto melo... legalabb is nagyon hosszadalmasnak hat. (vagy het?) :D De ha kesz lesz, gyonyoru lesz!!! :D
Azert remelem lesz idotok kilatogatni a mi epitkezesunkre es rohogni a pucer szaki bacsikon. (csak be ne fogjanak minket melozni a nagy rohogestol....) :mrgreen:
Szerintem tok erdekes lesz ahogy csavarozzak ossze a hazunkat. ;);)

Tenyleg, mennyire igazad van hogy az ember a hazat elete vegeig epitgetheti...... Ha ebbe belegondolok a frasz jon ram!....
Pedig nekunk is csak a "nagyja" lesz meg elso lepesben, es az is rengeteg penzbe kerul. :(:(:(


Bogi: Majd irj ha visszaertel Visegradrol, hogy alakul a tereprendezes nalatok ;)


Szilvi: nagyon koszonom a cuccost, hazafele meglestem a postaladat, megtalaltam benne mindent! :)





Kellemes delutant es Husvetot kivanok mindenkinek sok pihivel es fincsi kajakkal. ;) (Termeszetesen joooooooooooooooo sok csokis sutivel. ;)

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


KEDVES LÁNYOK!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!


Kép
Vendég
 


Nálunk már tojt a nyuszi, elég nagyot és szögleteset! :wink: :lol:
Vendég
 


Szasztok!

Kaja, pia megvéve, sonka megfőzve :wink: holnap még csireket sütök, tormakrémes sonkatekercset csinálok, lesz sali is.... most nálunk lesz a húsvét, jönnek anyuék, anyósék, hugom, sógor, sógórnőmék.... leszünk egy páran :lol:

Jajj, tegnap nem meséltem.... mit csinált a Lili?! Láttam sétál be a szobánkba, utánamentem, kerestem hol van... bebújt a szekrénybe :lol: ez még nem is lett volna gond... de! kifelémenet látom, hogy nedves a gatyája :shock: betapogatok a szekrénybe... ééééés, a drágám ráült István nyári ingkupacára és odapössentett :shock: :lol: kéééész voltam tőle! Moshattam ki az összes inget :?
Hogy ez hogy jött neki? :roll: Biztos véletlen volt, de mért pont a szekrényben?! :roll: :wink:

Ma, meg megint fostizott... :cry: 5x délelőtt, én nem tudom már mi van :roll: :cry: a dokinő allergiára is gyanakszik.... lehet megint a tej a ludas :cry: Remélem azért nem!

Kriszta, köszi! de az actimel kilőve, mert tejallergiások voltunk, de lehet hogy még azok is vagyunk... :cry: :cry: majd kiderül a kakavizsgálatból....
Ha kell segítség az Avonhoz, minta vagy valami, szólj nyugodtan!

Mia, szivesen!

Orsi, akkor szegény nyuszi megszenvedett, mire kitojta a nagyot és szögleteset.... :wink: :lol:

Zsandi, kész vagyok! :lol:

Hol van mindenki? Készültök a húsvétra?

Holnap nem biztos, hogy tudok jönni ezért:

NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!

Kép
sylph
 
 


Kép
sylph
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: