Új privát üzeneted érkezett!

Hajni,

Nem lehet, hogy szimplán csak ez a gyógyszer nem jön be és valamelyik másik jobb lenne?Én azért tennék még egy próbát.

Emőke,

Rád tört a karácsonyosdi? Én is már a mézeskalács sütést várom, már keresgélek formákat. :lol:
Hétvégén voltunk a Kikában, az ajtóban két feldíszített karácsonyfa és minden tele karácsonyi díszekkel. Aztán mire eljön a karácsony az embernek hányingere van az egésztől.
Amúgy én szeretem a karácsonyt és várom már a készülődést. Csak olyan kiábrándító 2 hónapig karácsonyi díszeket bámulni mindenhol meg naponta háromszor végighallgatni a Last Christmas-t :)
Vendég
 


Emőke.

Hát ha bevállanám akkor aztán végképp megkattannék itthon.
Azt hiszen ezt a Gábor is látja,és ezért se emlegeti a dolgot mostanában..
Egyszerűen eljött az a pont ,hogy nagyon kezd elegem lenni az itthon létből.Annyira monoton,jó lenne már dolgozni,kimozdulni itthonról,és új embereket látni.
Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de én besokaltam,most,hogy már több mint 5 éve "csak "gyereket nevelek.
Kezdek kicsit depis lenni......

A hógolyófüzért szerintem érdeklőd meg a templomnál,a papír boltban.Ott van kreatív sarok is,hátha tud segíteni...

Szép estét

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Judit.

Most már az fog következni,mondta a doki,hogy ha ez 3 hónap se hoz változást akkor majd ír másikat.

A másik témában egyetértek veled,tényleg kicsit korán kezdik a karácsonyi készülődést.A lidl.be már okt közepén ki volt rakva a a karácsonyi sekor,mikulás sb...
Nagyon szeretem a karácsonyt,a készülődést,de tényleg kicsit sok.A gyerekekkel nem lehet már vásárolni menni,mert nem értik,hogy ide már miért hozta a jézuska a karifát,ajándékokat...
Tavaly a Viola megkérdezte Mikulás előtt,mikor bementünk a Tecsoba,hogy a "télapó is veszi meg a csokimikulást ?"Na erre válaszoljon valamit az ember..


H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 

 
 

Sziasztok!

Hajni!! Én is pont ilyeneket éreztem, én is lassan 5 éve "csak anya"vagyok... ,/ De ezt nem kell félre érteni, mert imádom a lányaimat, és szerintem mindenki, /de hagy ne menjek bele..mindenkinek lehet nehéz, nehezebb napja..a gyereknek is, a férjnek is..stb.. de talán már kezdek túljutni ezen... fontos a kimozdulás, bár nehezen megoldható!.. és én is örülök, ahogy Emőke fogalmazott, hog ez a csoportterápia... csak úgy magamtól nem fogom senki nyakába zúdítani a gondjaimat, de ha tudom, hogy hasonló problémák vannak úgy könnyebb lehet megnyílni, és sokszor az is segít, ha beszélünk róla.., szerintem nekem ez is rossz, hogy keveset beszélek más emberekkel, anyukákkal..

A karácsonyi készülődést én is szeretem, de módjával, fokozatosan... sőt néha még 24-én is vásárolok, ha épp úgy jött ki, mert rohantunk...
mankalak
 
 


Manka.

Örülök,hogy nem csak nekem vannak ilyen gondjaim(azt nem írtam,mert egyértelmű,hogy én is imádom a lányokat,de néha már kicsit sok belőlük)

Össze kellene jönnünk valamikor gyerekek nélkül dumálni,mert nekem is az a bajom,hogy kevés emberrel érintkezem.

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Most olvastam vissza az előző hozzászólásomat,és egy csomó hibát felfedeztem,és így kicsit értelmetlen a mondat:)
Javítva:Tavaly mikor mikulás előtt bementünk a Tesco-ba a Viola megkérdezte,hogy"Anya,a Télapó is itt veszi meg a csokimikulást??"

Így már kicsit érthetőbb.
Bocsi.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Akutyafáját :), egy kis melankólia és máris pörög a topik :)? Akkor annak kell örülni, ha nem írtok? :wink:

Emőke!
Ilyen füzér van a Katának is, nagyon tetszett nekem is . Tavaly láttam mikor karit fotóztam nála. Nem tudom ő készítette-e, de ha megvan a készítés mikéntje akkor nekem is add meg léccci.

Judit!
A Last Christmas igenis jó még napi 4x is :lol: . Én imádom, nyáron eszembe sem jutna meghallgatni, de karira készülve és hóesésben igenis LastC a top. :)

Dumálás:
mi régen csináltunk olyat, hogy elmentünk este a caféba topikos anyukásan (szerintem akkor talán mindenki ott is volt). Gyerekek otthon apával aludtak és mi kikapcsolódtunk, dumáltunk és volt nem gyerekes téma is. Jó volt.

szandrakiss
 
 


Emőke: én vettem csillogó cérnát (ezüstöt), és arra ragasztottam rá a vattát simán, pillanatragasztóval. Semmi extra nem kell hozzá, így is kibírja sokáig. Egy kép a tavalyiról (ezt a pultra ragasztottam fel, ahol nagyon könnyen elérhető volt, ami látszik is rajta) - photo by Szandra :wink: :
Kép

Judit: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80188060/.
Ha valaki megy az ikeába, hozzon már nekem is legyen olyan kedves egy dobozzal! :)

Nekem is tele van a hócipőm az itthoni pöcsöléssel, bármilyen megmozduláshoz csatlakoznék, legyen az csoportos agymosás, vagy csak simán egy kocsmázás... :shock: :?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Akkor feldobom a labdát:
Őszi szünet, mondjuk csütörtök este (hátha pénteken már elutazik valaki) 9től Cream Café?

Kata!
köszi a receptet :) a hópelyhes bulira, tuti kipróbálom én is. Ikeába menetelre anyukámat a jövőhéten simán rá tudom ugrasztani a témára ha addig nem lesz valaki gyorsabb :). (Ott lakik az Örs mellett)

Tökre azt érzem, minél nagyobbak a csajok annál jobban várom a karácsonyt és, vágyom az egyre szebben feldíszített lakásra. Öregszem :wink:

szandrakiss
 
 


Igazából én a PMS-emre szerettem volna megoldást és mi lett belőle, mi indult el? :-)

Szandra, légyszi légyszi légyszi, ha még belefér anyukádnak hozna nekem is egyet?
A csütörtöki cc összejövetel tetszik, benne vagyok.

Judit, csak ötletelgetek a karácsonyi díszekről. Idén újítani akarok, lassan 3 éve u.azokat rakom fel és már unom :-) Most az étkezőben lévő tégla falat szeretném "hóval" beborítani :-)
Kata, köszi a leírást ez alapján már el lehet indulni :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra:Benne vagyok a buliba:)Az ugye Nov 3.-a?


Emőke! Most olvastam egy cikket,a PMS-ről,majd átviszem ha lesz időm.A lényege,hogy hormonterápia akár hatásos lehet....Kicsit igaz drasztikusan hangzik.

Ha valaki megy az Ikeába,én is kérnék abból a formákból,egy dobozzal.Igaz nekem van jó pár darab,de ilyenek nincsenek:)Előre is Köszönöm.

Szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Emőke, találtam még1 képet a hógolyókról:
Kép

Szandra, mi nem 100%, h csüt. este itthon leszünk, de ha igen, akkor megyek!

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ilyen hógolyó nekem is kell!!Tök jól néz ki!! :lol:

Emőke!Csinálhatnánk együtt......

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Kata,

Köszi a linket. Csak nem derül ki, hogy ezek vajon mekkora figurák, de szerintem kicsik:( Én nagyobbakat keresek.
Ja és nekem ennél egyszerűbb formáim sincsenek:) Én ugyanis tavaly sütöttem életemben először mézeskalácsot. És csak azért, mert egy kedves ismerősöm belőtte vele a lányaimat és kénytelen voltam az elvonási tüneteket megelőzvén nekiállni sütögetni. Aztán mivel karácsonyra már nem volt az első adagból nekiálltam még egy adagnak:)

Szandra,
Tök jó ötlet, csak nekem a csütörtök az egyetlen este ami nem jó:( De ha a többségnek jó, akkor menjetek. De legközelebb nem úsztok meg engem sem:)
Vendég
 



Hali!

Túl vagyok a közös lampionkészítésen, egész jók lettek...
Nekem mindegy, hogy csüt, vagy péntek..., de úgy szervezem, hogy el tudjak menni...
Ez a vattapamacs-hógirland nekem is tetszik, szépek a képek alapján... lassan nekem is le kéne hozni a díszeket a padlásról..megnézni mi maradhat mi nem.. én szeretem a klasszikus piros vagy arany színeket, de mint már tavaly is írtam, de durva..megint egy év eltelt... a liláért dobogott a szívem, asszem Judit, nektek, meg Anikóéknak voltak lilás díszeitek...

Judit! Nézted már a müller-es újságot? abban is vannak formák-mindenféle, de mivel csak képről láttam, lehet, hogy az is csak gyerekméret... :)
Tavaly az ikeában volt nagyobb baba-forma is, sajna nem vettem, de nekem is kéne valamit újítani ebben a témában...
Ja és én is mennék az ikeába, csak nem tudom mikor meg hogyan? kivel.. sajna amit én akarok nem bírom el kézben...

Manka
mankalak
 
 


Szandra,

A péntek az jó nekem. Többiek? De mondom, ha a többségnek a csütörtök a jobb, akkor legyen az.

manka,

Mit szeretnél az ikeaban? És mennyire sürgős? Nekem is kellene több dolog, csak mindig van más dolog ami ezerszer fontosabb:( Lásd csajok közelgő szülinapja, karácsony...
Ha netán megyek szólok...
Vendég
 


Szia Judit!

Köszönöm nagyon aranyos vagy... előszobabútort szeretnék, cipőtartót, mert már kinőttük a régit, és szükség van még egyre.. így inkább fűzöm apát, hátha a hétvégén elvisz minket... de nem sürgős.. már 1 éve nem jártam az Ikeában, szívesen elmennék körülnézni..

Ha eljutok előbb én az üzletbe kit hívjak, a formák miatt???

Puszi, na megyek mert még rendet kell tennem, aztán úszásra kísérem Bogit...

Szép napot!

Manka
mankalak
 
 


Nekem mindegy melyik nap megyünk.Sajna nekem minden estém ugyanúgy tellik,és nem nagyon van program:(((

Szép napot.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Eddig még nem jutottam el az Ikeáig, de elhoztuk a babakocsit a szervízből, és cukiztunk egyet...
Lizám viszont este nagyon kitaccsolt, nemhogy a járólapot hányta le, hanem ahogy apa vitte volna a mosdó felé, kapott a hűtő, de még a konyhabútor is, aztán még egyszer alvás után-közben, meg még egyszer picit, szinte már csak "tejet" ..., - remélem csak elrontotta a pociját..most alszik... - tudtok valami vírusról?
Többi gyerkőc jól van?


Szép éjszakát!

Manka
mankalak
 
 


Sziasztok!
Jelentem, még egyben vagyunk. Holnap újra CTG, majd ha addig nincs semmi szerda reggel 1/2 8-ra kell bennem a dokihoz a klinikára.

Így valószínüleg a csütörtöki, ill. pénteki bulit kihagyom, és nagyon remélem, hogy már végre én uralhatom a testem, és nem kis Kata! :P :P :P :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Sziasztok!

Adri, hogy vagy??? :-) De jó, hogy már a héten babáztok! :-) Nagyon türelmes a kicsi lány. Szépen megvárat :-)
almi
 
 


Sziasztok.

Csak érdeklődöm,hogy akkor most mikor lesz a CC buli?

Adrinak mi is drukkolunk,remélem kibírja holnapig.....


Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Akkor szerintem maradjunk a péntekben.


PÉNTEK ESTE (9-KOR?) CAFÉBAN AGYMOSÓS EST!!! (Gyerekekről csak halkan és a wc-n beszélgetünk :wink: )

Jelezzétek hogy ki jön, nem szeretnék úgy járni mint már egyszer régen mikor a nagy jelentkezés vége az lett, hogy egyedül ültem ott és égett a képem nem mellékesen elég szarul éreztem magam. :roll:

szandrakiss
 
 


hali!
Én 4,5 éve itthon anyuka vagyok, bár közben azért alkalmanként tudtam felnőtt munkát is végezni az exmunkahelyemen és az nagyon jót tett, és május táján én is már nagyon mentem volna vissza, most meg hogy november 7-én Kinga is kezdi az ovit... jajj de kár hogy vége...
meló január-februártól alakul, de még nagyon nem tuti, csak anniy hogy a járó 60 nap szabit kifizetik, az febr elejéig tart. pont az utóbbi időben kevésbé mennek az agyamra a gyerekek... :) kezd beérni a nevelés?? :)
julia23
 
 


holnap a cinin talán egy páran összefutunk. nekünk utsó cini. ááá ... ez is hiányozni fog...
julia23
 
 


Szandra, nekem jó a péntek 9, de akár már fél 9 is :-)

Júlia, Kinga is a Maci csoportba van ugye? (Falusi o) Remélem Ábel jövő héten már megy. 5 hét kihagyás után én "újra kezdőnek" mondanám :shock:
Egyébként Luca még mindig köhög néha napközben, hétvégén nagyon rosszul volt, ügyeletre is mentünk szombaton :-( Azóta rohamosan javul. Homeovoxot (napi 2 tabletta), acc100-at és echinacin szirupot adtam neki. Látványos a javulás.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra, a péntek este nekem is jó, ha nem jön közbe semmi, ott leszek :)

Lányok, Marci egyik csoporttársának anyukája (Bede Csilla- sokan már ismeritek) jóga és aerobik órákat tart a város több pontján, különböző időpontokban:
Kép
Én már évek óta tervezem, hogy elkezdek jógázni, csak az a gond, hogy a 19.00 órai kezdésre ritkán fogok odaérni, mert a gyerekek fürdetésével- altatásával 20.00 előtt nem szoktunk végezni (a péntek reggeli óra még rosszabb...). Lenne valaki, akit rajtam kívül érdekel a dolog? (beszéltem már Csillával, megfelelő létszám esetén indít új csoportot is). Írjatok nekem, jó?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


(ha valakit érdekel az órarend írjon, elküldöm xls-ben, mert ezt itt az istenért se tudom úgy megjeleníteni, hogy az olvasható legyen...)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


HÍREK:

Ma hajnalban 2 órakor elfolyt Adri magzatvize, indultak be a kórházba, 3-kor már 3 perces fájásai voltak. Nem tudok aludni, így most én is bemegyek utánuk a kórházba.
Jövők még a további hírekkel!!!

Szép napot mindenkinek! :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


JÓ REGGELT MINDEKINEK!!!!

SZÓVAL: MA HAJNALBAN 4.38 PERCKOR GYEBNÁR KATA VÉGRE KÍVÁNCSI LETT A NAGYVILÁGRA, ÉS ELŐBÚJT!!!! 57 CM ÉS 3360 G, ADRI IS, ÉS KATA BABA IS REMEKÜL VANNAK, mikor eljöttem Tőlük a kórházból már vadul szopizott :D :D :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


észrevettétek, hogy nincs átállítva a babanet órája, nálam még csak 6.10 van... na megyek, most már végre alszom egy kicsit...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, köszönjük a híreket :-) Várjuk a további beszámolót, amíg Adri nem tud csatlakozni és persze a képeket is :-)

GRATULÁLUNK!!! :D Jó egészséget kívánunk az egész családnak!

Emőke, Ábel és Luca

Kép


Kép
birdie
 
 


Jaj, jó hogy mondod Emőke a képeket, 2-t már tudtam csinálni:

Kép

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


De jó korán reggel ilyen hírekre érkezni :-) !!!!

Adri, gratulálok Kata babához!!! Jó egészséget kívánok nektek!
almi
 
 



Jó reggelt.

Adrinak GRATULÁLUNK Kata babához!!!Nagyon pontosan,és nagyon gyorsan érkezett amint látom.

Pénteken 9 kor én is ott leszek:))Tuti!!!

Emőke:jobbulást nektek.Luca szegénykém már igazán meggyógyulhatna,már nagyon játszanának a lányok...
Most igaz nálunk is van egy kis orrfolyás,de nem vészes,a Calcium+a C-Vitamin nálunk csodát tesz.


Ha előbb nem,pénteken talizunk.

Szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Adri, szívből gratulálunk Kata babához!
Legyetek nagyon boldogok és egészségesek!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok.

Nem tudom,hogy ki hogy van vele,de én még nem kerültem soha ennyire egy film hatása alá,úgy mint most.
Tegnap este az M1-en volt egy film(reklám nélkül!!):"Benjamin Button különös élete" (remélem jól írtam),Brad Pitt volt a főszereplő.
Hát aki még nem látta annak ajánlom,hogy nézze meg.Kicsit melankólikus,és elég hosszú,de én a végén nem bírtam a könnyeimmel,és még mindig a hatása alatt vagyok.
Még a férjecském is végignézte,pedig ő majdnem minden filmen elalszik,egyszer sem jött rá álmosság..:)

csak ennyit akartam.......

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

ADRI!

Akkor itt is GRATULÁLUNK nektek

Ez a kis csaj már most nagyon szófogadó, rendes lány. Megvárta a hosszú hétvége végét, de kibújt mielőtt anyukáját befektették volna a kórházba. Bevallom nektek, mielőtt elutaztunk a hosszú hétvégére így beszéltem meg Kata babával:) Aztán tegnap este szóltam neki, hogy jöhet :wink: Éjjel 1/2 3 előtt Uram ébresztett, hogy szte Adriennék indulnak...pár perc múlva jött az sms, hogy tényleg:)

Szandra! (Orsi helyett, mert ma rohanós napja van)

Igen, bement a kórházba Orsi, de mire beért Kata baba már kívülről szemlélte a világot:) Zoli apuka azt mondta mire elájult volna már vége is volt. Ja, láttam még képeket, sztem tiszta olyan a Kata, mint Dóri mikor megszületett
:) szép kis "hajasbaba". Gyors, intenzív szülés volt ahogy hallottam.

Pénteken sajna nem tudok hozzátok csatlakozni... :( :P

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Na most értem haza a mai napi rohanásból, délután még Adriékhoz is bementem újra, Kata békésen szundikált, Adri jól tartotta magát, bár mondta, hogy fáj mindene... Na akkor a szülés, bár már Évi is írt róla: Adri azt mondta, már egész nap érezte, hogy görcsölget, meg fájdogál, aztán éjjel 2-kor arra ébredt, hogy valami pukkant, és már folyt is a víz. 2.15-kor szóltak nekem is, hogy elment a magzatvíz, és indulnak a kórházba. Na ekkor volt, hogy már én sem bírtam tovább aludni, és mikor szólt Zoli, hogy beértek a kórházba, és Adrit éppen vizsgálják, de már 3 percesek a fájások, én is felkerekedtem, bementem utánuk. Pont az ügyeletes orvossal futottam össze, mondta, hogy már beért Adri dokija is, és már bő 4 ujjnyira kitágult, jól haladnak. Kb 10 perc telt el, és már hallottam hogy Kata felsír. Kis idő múlva Zoli kijött, mondta hogy minden oké, elmondta Kata méreteit, majd mikor Katát megvizsgálták, bebugyolálták, kihozta nekem is megmutatni. Ekkor tudtam Adrival is beszélni, Ő mesélte el, hogy miután elment a magzatvíz, már 5 perces fájási voltak, majd a 3 percesek jöttek, aztán mikor a szülésznője már odaért, és gépre tették, látták, hogy Kata szívhangja lemegy, ekkor mondták neki, hogy próbáljon valahogy rendesebben lélegezni, mert ha így marad, akkor császár, hiszen sűrget az idő. Aztán kapott oxigént, jobb lett Kata szívhagja is, eddigre már a szülész dokija is odaért, aztán végül minden rendben volt, de kellett vágni, és emiatt ugye varrták is. Kata nagyon ügyes volt, mert rögtön próbált szopizni is, és azóta meg már csak egyre ügyesebb. Hát nagyvonalakban így történtek a dolgok, reméljük a hétvégére már haza is jönnek :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


ADRI!
Szívből gratulálok Kata lánykádhoz! sok tejcsit és pihit kívánok!

(Ha bármiben tudok segíteni csak szólj! - már papírom is van róla :lol: )


Lányok! Pénteken csatlakozhatok??
ágyöngyi
 
 


Ja elfelejtettem kérdezni, tud valaki olyan ékszerboltot, ahol elfogadható áron lehetne venni Kata babának egy kis arany fülbevalót??? Köszi előre is!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Sziasztok!

Ezer éve nem voltam itt és milyen jó hírre jövök :) Isten hozott kicsi druszám ;) - Adri, gratulálok a villámszüléshez :)

Szandra, én nem merek 100% ígérni már semmit, de szeretnék elmenni pénteken. A család férfitagjain múlik minden :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Na tessék 1 napig nem volt számítógépem és ilyen hírekre jövök:)

Adriéknak nagy-nagy GRATULA Kata babához és várjuk a további képeket. És üdv a két csajos anyukák klubjában:)))

SZandra,
Pénteken megyek!
Vendég
 


Kedves ADRI!

Nagyon gratulálok a kis Kata érkezéséhez!!! Ahogy hallottam, olvastam, minden gyorsan ment..,"remélem könnyen is", de persze majd várjuk a saját beszámolót is!
Addig is jó egészséget, örömteli együtt töltött időt kívánok!!!
Orsi! Köszi a fotót, nem semmi, hogy be,mentél utánuk..
nagyon cuki baba...

SZANDRA!
Én is mennék a pénteki talira..., szervezkedem...
manka
mankalak
 
 


Most valami más, ha már néhányunknál elkezdődtek a karácsonyi készülődés egyes fázisai bedobok néhány linket, hátha érdekes lehet, akár karácsonyi ajándéknak, ( barátnak, vagy csak úgy magadnak! ) ötletelni, vagy akár megvalósítani, ha nem megy megvenni.... a nővérem ügyes ebben...

http://www.facebook.com/pages/Vadcic-Ad ... 4296456833

https://picasaweb.google.com/1014686203 ... roEkszerek

köszi, ha megnézitek,
További kellemes estét!
Manka
mankalak
 
 


Jó reggelt!

Még egy program... bár tudom, hogy a körmös napon van, de hátha vkit érdekel...
November 13-án délután 15 órai kezdettel Tupperware buli lesz!
Szeretettel Meghívok mindenkit! Akit érdekel a dolog, kérem jelezze, mert adok Meghívót, amin van tombolaszelvény..illetve, ha hozol plusz 1 vendéget külön meglepiben is lesz részed...
Ezt most nem én tartom, ez helyi rendezvény, de sok újdonság lesz, illetve lesz lehetőség helyben történő vásárlásra is, nemcsak rendelésre..amolyan karácsonyi vásár jelleggel! ( a kostólás sem marad el..)

:lol:
mankalak
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: