Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tudtok nekem segíteni??? Merre van a közelben méteráru bolt??? Van egyáltalán Vecsésen? Az Üllői út végén tudok, de hátha van itt is, csak én nem tudom hol :-)
R.
almi
 
 


Reni, a Telepi- Eötvös vagy Kossuth sarkán van/volt egy méterárus!

Lányok, én valószínűleg kihagyom az estét, lerobbantam, fáj a torkom :(. Nektek jó bulizást!!!
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Reni!
Az OTP mögött az utcában is van egy kis méteráru bolt.

Kata!
Jobbulást :(

Lányok!
Emőkével azt beszélgettük, hogy akár egy Activity társast is elvihetnénk estére (na nem azért mert nem jó a társaság) csak, hogy jól működjön az agymosás. Felköltöznénk az emeletre, ott aztán a kutya nem zavarna minket :). Tetszik az ötlet vagy nem? Ha igenre voksoltok akkor már csak egy társas kellene mert nekem nincs.

szandrakiss
 
 

 
 

Köszönöm! Meg fogom keresni :-) :-)
almi
 
 



Szandra.
Nem rossz ötlet a játék,nekem még valahol van is,de fogalmam nincs,hogy hol.Ha hazaér a Gábor,megpróbálom megkeresni,de nem ígérek semmit:(

Este talizunk.

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Katának jobbulást kívánok.
Igazán várhattál volna a betegséggel holnapig:)))

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Én viszek Activityt:-)

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Jó...activity
lassan indulok....

:D
mankalak
 
 


Jót activityztünk tegnap:))))
Következő buli időpontja?
Vendég
 



Anikó,

Kérésednek eleget téve, mai alkotásom, Hajni körme:

Kép

Sajna a színt nem teljesen adja vissza.
Vendég
 


Anikó, Szandra, nagyon helyesek voltatok a templom mögött :)

Rohantunk haza tankolni, különben megcsodáltam volna a kölköket :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Annyira sajnálom, hogy nem lehettem ott. Fejfájásom volt - és mert nem szokott lenni nagyon szenvedtem. Másnapra nyakig betaknyosodtam - antibiotikum mellett!!! :twisted: :? :? Kell ennél jobb bizonyíték, hogy virus ellen nem jó az antibiotikum?? :lol: :lol:

Adri! Itthon vagytok már??? :lol: :lol:

Üdv Gyöngyi
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szerintem is szuper volt a péntek :D
Minden hónap 1. péntekén beiktathatnánk ilyen talikat.

Judit,
Ma de. láttam élőben is :D Nagyon szép lett és szuper ez a szín!
Én is élvezem a körmöm. Annyira szép fényes és nem töredezik a legkisebb ütésre :D

Katus,
Szandra szupi képeket csinált a gyerekekről. Jól szétdobálták a leveleket :roll:
Kár hogy siettetek :(

Gyöngyi,
Mi is sajnáljuk, hogy nem voltál. De. még annyira készültél... :(

Kata,
Hogy vagy?

Évi,
És Ti?

Adri,
Ha van kis időd rakj fel képeket.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Visszakaptam a csajaimat...talán már mondanom sem kell, Zorkát betegen, antibiotikummal felszerelkezve :x
A köhögése elmúlt, most a változatosság kedvéért torokgyulladása van. Szerintem majd akkor szólok, ha nem beteg... :?
Vendég
 


Judit,

Szuper :(
Pedig mondtam reggel Majának, hogy Zorkával együtt tudnak végre táncolni :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Tomi pihent agya kitalálta, én megvalósítottam :roll: :D

Héja-nász az avaron:
Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó, ez jó :-) Pedig éppen most gondolkoztam, hogy már semmi nem tud megnevettetni, de most mégis :-)... nagyon gáz a lelkem... már csak 9 nap.
almi
 
 


Anikó, ez tetszik! :)

Judit, basszuskulcs :twisted:

Én köszönöm, megvagyok, de péntek óta begyűjtöttem egy kis kötőhártyagyulladást is, csak hogy teljes legyen a boldogság :evil: . De a köv. bandázásra igyekszem elmenni, és viszem magammal az activity club edition-t, ami szigorúan 18+ :wink:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!

Az eseményeket már Orsiék leírták, csak annyi helyre igazítás, hogy miután elfolyt a magzatvízem rögtön igen erős kétperces fájások jöttek, így egy kicsit izgultunk, hogy időben beérünk-e. Kata tényleg nagyon gyorsan jött ennek minden előnyével és hátrányával. Sajnos elég nagyot kellet vágni, nem úgy mint Dórinál, akinél jól működött a gátvédelem. Így most még elég sokat fájnak a varratok, de ma már látom az alagút végét.

Kata eddig (kopp, kopp, kopp) nagyon jól működik, szuper kis csajszi. Szopizást 20-25 perc alatt lezavarja, és szinte csak alszik, de ha fent van se sír, csak nagyon ritkán. Éjszaka 2-szer szopizik, és pár perc nyűglődés után ALSZUNK tovább!!! (Dórinál ilyen csak 2,5 éves kora után volt.)

Képeket majd hozok, de még nem volt időm kicsinyíteni, sőt még meg se néztem miket töltött le a Zoli.

Dóri egész jól veszi az akadályt, de azért vannak féltékenységre utaló jelek, és azt se bírja, ha Kata sír, mert szerinte az nagyon hangos. Ezért ő is neki lát üvölteni. Remélem gyorsan hozzászokik, mert ketten jó kis hangzavart tudnak csinálni. Szerencse, hogy Kata hangját alig hallani.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, örülök, hogy Kata baba ilyen rendes kisleány :-) Jelentkezz néha néha azért, ahogy időd engedi. És várjuk a képeket :-)

Judit, jobbulást Zorkának! :-( Még Luca sem százas, folyton visszaesik :-( Már nem tudok mire gondolni :-(

Kata, Te is gyógyulj meg hamar!

Hajni, a körmöd nagyon szép lett :-) Nagyon tetszik :-) A fotó is :-)

Pénteken Márton napi "vigadalom", ma készítettük el az oviban a lámpásokat :-) Gyertek, szerintem nagyon hangulatos lesz :-) Az epresből lesz lámpás vonulás pénteken f5-től a templomig, ott a gyerekek műsort adnak.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Adri,
De jó, hogy Kata baba ilyen ügyes :) óri is biztos hamar "belejön" a nagy tesó szerepbe.

Szandra,
Boldog szülinapot!

Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is Szandra! :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Betegeskedőknek jobbulást!!! Zorka jobban van. kopp-kopp.
Vendég
 


Sziasztok.

Végre(majdnem)csupa jó hír.......

Szandrának mi nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!!!

Adri:Azt kívánom neked,hogy Kata baba sokáig ilyen legyen,ne változzon meg(a Dia nekem is ilyen volt egészen 3 hónapos koráig,aztán megunta a jó kislány szerepét:)).
Sok-sok örömet kívánok hozzá!!!

Emőke:Köszi,majd nézd meg élőben is,úgy sokkal szebb:)))Jobb a szine.

Kata:Jobbulást.

Judit:Mindenkinek tetszik a körmöm.Köszönöm.
De most még ki kell fejlesztenem egy új módszert arra,hogy a bevásárló kocsiból,ki tudjam venni az érmét.....
Tegnap megszenvedtem vele:)

Örülök,hogy Zorka jobban van.

Akkor December 2.-án ismét talizunk?
Azért az én kedves férjem megbeszélte a szomszéddal,hogy a csajok inni járnak,és éjjel járnak haza,ő nekik meg semmi..Ők is mennének kocsmázni:))

Szép napot.

Ja még annyi,hogy van egy jó oldala is annak,hogy utál a szomszéd,-Elkezdetem végre fogyni!!!A Depi ezek szerint fogyaszt,és ettől már nem is vagyok annyira depis:))))

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni,

A szomszédod nem akar elköltözni???A fogyás rám is rámférne:)
A bevásárlókocsis érmével én is mindig küzdök:)
Vendég
 


Hajni, melyik szomszéddal beszélte meg a férjed, hogy inni jársz? :-)))) Most akkor beszéltek? :-) Vagy az én férjemmel? :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Teszek fel néhány képet, de köztük egyen a Dóri van újszülöttként. Szerintetek melyiken?
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri
Még egyszer gratulálunk, tündéri a kis Kata és annyira egyformák mintha ikrek lennének:) én tudom melyik képen van Dóri, de csak mert megvan ez a kép nekünk is:))
hihetetlenül egyformák...

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Adri, nagyon szépek a lányok!!! Őszintén mondom, engem megfogtál!!! Körülmények alapján mondom, mert más nem segít nekem: az én tippem, de tényleg csak tipp, hogy amin a piros csörgő van. Nagyon vizsgáltam a ruhákat, takarót... :-) :-) Csoda szépségek :-) Nagyon hasonlítanak egymásra!
almi
 
 


Köszi mindenkinek a köszöntést :D

Adri!
Nagyon édesek a csajok :), annyira egyformák tényleg. Szerintem az utolsó előtti kép készült Dóriról. Jó a tipp? :)

Évi!
Gyűjtöm nektek a flakonokat szelektíve :). A kérdés az, hogy össze lehet lapítani vagy nem?

Zorkának jobbulást.

szandrakiss
 
 


Adri, nagyon édesek :-))) Én is az utolsó előttire tippelek, hogy azon van Dóri :-)

Szandra, mikor megláttalak ma jutott eszembe, hogy elfelejtettünk menni reggel, pedig még szépen fel is öltöztettem :cry: :evil: Annyira sajnálom :evil: Na majd jövőre :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Ok, Szandra, akkor jövőre :-) :-)
Jó lesz alvás időben is, csörögj rám és nyitom a kaput. Nagyon kíváncsi vagyok :-)
köszönöm
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Szandra,
Kép
(a borítékot megkaptad?)

Adri, szépek a csajok! :wink: Az első és az utolsó előtti képen ugyanazt az arcot látom, de a narancssárga takarós Dóri, ugye? :lol:

Gyöngyi, Te jobban vagy már?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Adri,

Nagyon egyformák a csajok, de én is az utolsó előtti képre tippelem, hogy Dóri:)
AZ egyik képen épp Kata adja át Dórinak az ajándékát?:) Mit kapott a hugicától?
Vendég
 


Az utolsó előttin van a Dóri!

Mikor szülés után megkaptam, teljesen az az érzésem volt, mintha Dórit szültem volna újra. Szegényt néha Dórinak is mondtam. Kiváncsi vagyok, hogy neki is begöndörödik-e a haja?
Egyébként szépen alakulunk, bár most két este 10-től sokat nyűglődött, és nem nagyon akart aludni, de aztán hajnal 1-től reggel hatig húzta a lóbőrt.
Ha így is maradna, annak nagyon örülnék, mert Dórival kb 2,5 éves korában tudtam ennyit egy húzamban aludni!! :P :P :P :P

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Hello Csajok!

Sajnos minket is elért megint valami torokfájós betegség, Liza még lázas is volt sokáig.. Bogi jól van, ő ment oviba..szerencsére már mindenki jobbanvan, így jut időm írni..

A péntek este nekem is tetszett..., szerintem is ismétlés szükséges!!!

Judit! Nagyon ügyes vagy! Sima manikűrt is vállalsz? Én nekem a műköröm nem igazán jön be, szép nagyon, de magamon furcsa, és a mindennapokban nehezen tudnám élvezni! Lásd Hajni és a bev kosaras story, de a legfőbb ok, a lencsémet sem tudnám kivenni, ha éppen kellene...

Kedves Szandra!
Nagyon Sok Boldogságot Kívánok Szülinapod alkalmából!!!

Adri! Tényleg nagyon hasonlítanak.. én a 2. képre gondolnék, de lehet, hogy az utolsó előtti... Örülök, hogy ilyen jó baba a Kata! Nem akarok butaságokat írni, minden gyerek, család más.., eleinte nálunk is jó alvók voltak a lányok, aztán.. a mai napig kelek.... De kívánom, hogy minden rendben menjen..

Emőke! Pénteken biztos összefutunk az ovi előtt... mi is megyünk-..

Julcsi!

Kingának itt is Sok Boldogságot!
Hogy tetszik az ovi neki? Te viszed reggelente?

na megyek..bár sztem még kihagyjuk a cinit, nehogy vki miattunk legyen beteg...

Éva! Akkor majd vmikor talizunk a töltike miatt, szólj ha jó neked és vhol összefutunk...
mankalak
 
 


Emőke.

Igen a te férjeddel beszélték meg,hogy inni járunk:)))

Adri.

Szerintem is az utolsó előtti kép a Dóri(de már láttam,is hogy eltaláltam).Nagyon szép kislány!

Judit.Hát jó lenne ha elköltözne,de ennek kb annyi az esélye mint a lottó ötösnek:(

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Violának BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

manka,

Persze, vállalok manikűrt is. Egyébként nekem is kontaktlencsém van ÉS műkörmöm:)

Adri,

Ismerős a story, mikor Tamara született nekem is teljesen olyan érzés volt, mintha Zorkát szültem volna újra. Rendes kislány Kata, maradjon is ilyen:) Van rá remény, Tamara is ilyen volt és ilyen is maradt:) Na jó a szeparációs szorongás nyáron bekavart kicsit, de pár hét alatt azon is túljutottunk:)
Vendég
 


Hajni!

Csatlakozom Judithoz! Violának én is Boldog Szülinapot kívánok! -
Tényleg szép a körmöd! - Szép munkát végeztél Judit! majd jelentkezem, manikűr ügyben..de tegnap a lencsém miatt levágtam az összeset most.. kíváncsivá tettél, hogy veszed ki a lencséd?? :roll: Mivel fogod meg???

más..

Ja ha esetleg van rá igény tudok hozatni mézet. Rokonom készíti, illetve a méhek...
Hozzáadott cukor és vegyszermentesek...
vegyes virág 1200.-/L fél literes kiszerelés is van!
Akácméz világosabb 1600.-/ L
Ha gondoljátok előtte nálam meg lehet nézni/ kóstolni...
hátha még nem késő a mézeskalács sütés idejére... vagy csak úgy..

További szép napot!
mankalak
 
 


manka,

Hú, köszi. Mi ipari mennyiségben fogyasztjuk a mézet és igen majd a mézeskalácshoz is kelleni fog. Kérek szépen 2 l vegyes virág mézet.

Kontaktlencse: nem a körmömmel fogom meg, hanem az ujjbegyemmel. Múltkor volt stiletto körmöm pár napig (tudod, olyan hosszú, hegyes, boszorkány köröm) és azzal is simán tudtam kezelni a lencsém. Egyedül a gyereköltöztetést nem tudtam vele kivitelezni, azért reszeltem le sima kockára. Pedig nagyon tetszett...majd úgy 5 év múlva, ha már nem kell gyereket öltöztetnem lesz megint olyanom:)))
Vendég
 


Viola,
Boldog szülinapot!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandrának és Violának boldog szülinapot :)

Adri, cukik a csajok!

Faleveles-gyerekes képeket láthatunk majd? :)

Lányok,
közös fakopáncs rendelés? dec.23-ig 9 ezer felett ingyen hoznak házhoz.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 




Szandra, itt is szééépek :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok.

Viola nevében is köszönjük a köszöntéseket!!!!!
Nagyon örült neki ,mikor mondtam neki,hogy mennyien felköszöntötték,igaz nem mindenkit ismer személyesen.Ezért nem értette,hogy honnan tudjátok,hogy mikor van a szülinapja.Aranyos volt:)

Szandra:Nagyon jók a képek.Ügyes vagy.

Szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Viola,
Boldog szülinapot kívánunk mi is!
Kép

Adri,
Édesek a lányok :)
Én ugyan nem éreztem hogy Maját szültem ismét, de nagyon sokáig Majáztam Ákost. Néha nagyon cikis helyzetekben is. :lol:

Folytatom (bár még nincs nálam minden kép):
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: