Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

CsibeKép: nyaralást még nem tudjuk. Esetleg hosszabb hétvégére megyünk.
Mi még mindig abban a kádban fürdetjük Kép. Nagyon jól elvan benne Kép. (lehet, hogy a ti kádatok kisebb)

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 

 
 

Sziasztok!
No én ebben már nem vagyok illetékes. Kép Boga már öregnek számít, az ő 1,5 évével? Kép Persze csak viccelek.
Lányok! Mindenki punnyad? (Mi is. Kép )
Mariann! Bius nagyon szép volt abban a fenenagy ruhában! Kép Nagyon klassz kiscsaj, hogy ilyen jól bírta. Legalább ti is tudtatok kicsit mulatni. Bringásülés? Mikor tekerünk már együtt? Kép
Csibe! Milyen volt az esküvő? Hol volt? Émikére ki vigyázott? Jó eseménydús időszak ez nektek! Kép
Amúgy mi is megyünk a Balcsira, júli 2-től egy hétre. Kép Ez lesz az első igazi, hosszú Bogás nyaralásunk, remélem jó lesz! Kép Ti hová mentek?
Kád: Bogának még mindig jó, bár már az állványt szédszedtük (amin Émikét tisztába tetted, mikor nálunk voltatok). Boga már régóta úgyse fekszik benne, csak ül, így nem rövid, de mostanában inkább már a nagykádban pancsizik. Visszük a kicsit nyaraláskor is, mert az apartmannak csak zuhanyzós fürdője van, ahhoz meg még ő nem szokott hozzá.
Timi!
Te is nagyon szótlan vagy mostanában! Kép Mi újság veletek? Remélem jól vagytok! Livike meggyógyult már teljesen? Kivizsgáláson túlvagytok? Fogak? Kép
Én teljesen elúsztam a házimunkával, a vasalnivalók hegyekben állnak. Kép Délutánonként már mi is pancsolunk kint a teraszon a kis medencében. Tök jó, Boga is élvezi. Meg sokat vagyunk kint az udvaron, macskázni, szaladgálni. Tegnap megvolt az első macskás ijedtség is, Boga felkapta az egyiket, az megijedt a kutyától, és megharapata Boga orrát, meg egy kicsit meg is kaparta a szeménél. Szerencsére semmi komoly, csak nagy volt az ordítás utána. Kép
Én meg múlt csütörtökön buliztam egyet, gimis osztálytalálkozóm volt, nagyon jól éreztem magamat, és otthon apa is jól elvolt Bogával.
Jövő szombaton meg apának lesz céges bulija, ahová engem is visz, így Boga mamázni fog egész este. Szerencsére imádják egymást. Kép

No mostmár eldugulok, írjatok ti is!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, nem tűntem el.
Nyaralást még nem tudom, hogy lesz, mint lesz.
Képzeljétek, múlt héten ellopták a pénztárcámat Kép. Pénz nem volt benne, de a Livikének + nekem az összes iratunk benne volt Kép. Olyan depi vagyok miatta Kép. Azt mondták az okmányirodában, hogy várjunk másfél-két hetet, addig előkerülhet, az a tapasztalatjuk.
Amúgy voltunk vérvételen. Vérszegényke Livi, így most szed vasat + folsavat, és 3 hónap múlva megyünk megint vérvételre.
AndiKép: a vasalnivaló nálam is hegyekben Kép. De ilyen melegben kinek van kedve megcsinálni Kép.
Jó neked, hogy voltatok bulizni Kép. Mi szeretnénk megint moziba menni, de most megint sokat kel Livi. Így nem merünk. Ráadásul most kezd anyásodni, sír, ha nem vagyok vele.
Kád: Livike is azt használja, bőven jó neki Kép. Bár ő is inkább ül benne + újabban feláll Kép. Olyan édi, egyre jobban pancsol Kép.
Kajálni is egyre jobban szeret. Kipróbáltuk a Hippes tejbegrízt,úgy falta Kép. Meg rájöttünk, hogy a húsos kajákat eszi jobban, gyümölcsöt alig-alig.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


sziasztok!

Hát én itt éjjel meg mit csinálok?! Az idegeimre megy a szomszéd kutyája. Kiscsaj 2-kor fölsírt, ivott 2 kortyot, aludt is vissza. Anya persze elkezdte hallgatni a búcsúból idehallatszó zenét -kényszerűségből. Utána meg "az a rohadt Frici" kezdte el szokásos magánszámát. Sehol semmi, az összes környékbeli kutya kussban. ez meg monotonon, folyamatosan ugat. Bocs, de már idegbeteg vagyok tőle. Így egy óra szenvedés után lejöttem a nappaliba, hogy az ablakból ráordítsak. Azóta kussol...
Pénteken Apát a munkahelyen egy balest érte. ráfröccsent az olvadt műanyag (kb 370 fokos). A kezei és az arca megégett. A többi részét szerencsére megvédte a a munkásruha. Az István kórházba vitték, most egy darabig ott lesz. A szeme már javulgat, lát rendesen, a bal kezét lehet hogy meg kell műteni, majd hétfőn döntik el a dokik. Addig is folyamatosan jegelik. Én kissé meg vagyok most zakkanva. Bogának is nagyon hiányzik, egész este csak azt hajtogatta, hogy "Apuka?". Nem is bírtam ki túl sokáig sírás nélkül. Pedig régen nem voltam ilyen bőgőmasina. Apukám halála után sokáig nem is tudtam sírni egyáltalán.(2002) Most meg! Szerensére nem olyan rossz a helyzet, Tomi csak a műtéttől fél. Na meg jönne haza leginkább.

bocs, de most csak ennyire futotta.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi: nem semmi, ami történt a férjeddel Kép. Reméljük, hamar meggyógyul, és mehet haza hozzátok Kép. El tudom képzelni, mennyire hiányzik nektek. Majd írjál mindig, hogy mit mondanak a kórházban! Jártok be azért sűrűn hozzá? Boga is bemehet hozzá? (emlékszem, mikor ovis voltam, a szüleim egyszerre kerültek kórházba, apu infarktust kapott, az anyu meg idegösszeomlást, és csak az anyuhoz engedtek be, ő mondta mindig, mi van az apuval.)
Amúgy hogy történt a baleset? Fog a cég vmit fizetni (kártérítés)? Ilyenkor munkahelyi balesetre amúgy 100%-os táppénz jár, emiatt legalább nem kell aggódni. Reméljük, nem kell műteni.

Érdekes, amit írtál, amikor az én apukám meghalt (2000-ben), sokáig én sem tudtam sírni (még akkor se). Amikor terhes lettem, rajtam akkor jött ki az egész felhalmozott, sírtam ha kellett, ha nem Kép.

Livike amúgy most a pakolós korszakát éli Kép. Feláll, amikor csak bele tud kapaszkodni valamibe. Így pakol le mindent Kép. Most egy két napja olyan rekedt, nem tudom, mitől. (más baja nincs - nem folyik az orra)
Megyünk ma az állatkertbe - Libero nap lesz - kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni nekiKép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól éreztük magunkat az állatkertben Kép. Volt pelenkázó hely, szoptatós hely, még játszószőnyeg is. Livike mindent élvezett Kép.
Képzeld, Andi, még olyan gumis bigyók is voltak, ami Bogának is van kutyába (ott más állatok voltak), Livike egy zebrát próbált ki:
Kép

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!
Timi, kösz a jókívánságokat. Tomit ma megműtötték. A combjáról vettek le bőrt, azt ültették át a kezére, karjára. Még kába volt mikor benn voltam nála. Bogát nem lehet bevinni sajnos, de majd ha már ki tud jönni a kórház kertjébe, akkor oda majd beviszem a kiscsajt. Nagyon hiányzik neki az apukája. annyit emlegeti. Egyelőre azt mondták, hogy egy hetet kell még bent legyen. Remélem nem lesz több, mert nagyon szar így. Minden nap megyek hozzá, Boga meg mamázik. De ma már nagyon nyűgös volt anyunál estére. bár délben csak 3/4 órát aludt, az is belejátszhatott.
Livike milyen nagy már!! Nagyon sokat nőtt, mióta nem találkoztunk! Gondolom rengetegen voltak az állatkertben.

jóéjt,
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziaszok!

Andi: Tominak jobbulást! Elég fájdalmas lehet egy ilyen műtét. Nem elég fájdalmas az a sok égés, még a combjáról is leveszik a bőrt... Reméljük, azért hamar meggyógyul.
Szegény Bogának is rossz lehet, még biztos nem fogja fel annyira, hogy mi történt. Csak felborult a kis világa, apa sincs otthon, anya is elmegy, és a mamával marad. Jó lenne, ha már hétvégére kiengednék a férjedet, és akkor együtt lehetnétek hármasban. Vagy hétvégére nem engedik ki? Egy hét hamar eltelik, és akkor olyan jó lesz megint együtt, gondolj erre Kép. A férjed is hamar meg fog gyógyulni, főleg, ha már otthon lesz a szeretteivel Kép. Majd írjál még, hogy mit mondanak az orvosok!

Igen, az állatkertben rengetegen voltak. De Livinek tetszett. Szerintem a kisgyerekeket szívesebben nézegette, mint az állatokat Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Hú Andi, most olvastam csak, hogy mi történt a
férjeddel, remélem hamarosan rendbejön, és jöhet haza hozzátok. Sok erőt küldök, kitartás!!!

Amúgy mi jól vagyunk szerencsére minden rendben.

Pénteken megyünk a Balcsira, Füredre...tényleg
Andi Ti el tudtok így utazni?
Ha hazajöttünk megint összejöhetnénk valamikor, akár nálunk is...

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Köszi, apa javulgat, de a héten még nem jöhet haza. Kép A nyaralásunkat már a baleset másnapján lemondtam, ezen a nyáron Tomi napra, vízbe (Balcsi, stb) biztos nem mehet. Vigyáznia kell a bőrére.
Csibe, nektek viszont jó pihenést kívánok! Tényleg jó lenne már megint egy tali, a Pöttömök már az előző óta egy csomót nőttek! Élménybeszámoló az esküvőkről? Fotók esetleg? Kép
Tegnap bevittük Bogát apához, - lejött az udvarra - hát látni kellett volna a kiscsaj arcát, mikor meglátta és megismerte az apját. Elkerekedett szem, vigyor, Apuka!!!! Olyan édi volt! Azóta is sokat emlegeti, de szerintem megnyugodott, hogy nem veszett el az ő Apukája. Kép

jóéjt,
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

AndiKép: hogy van a férjed? Hazajött már? Boga? És Te??? Nyaralás miatt ne búsul, az a lényeg, hogy együtt lehettek Kép. Úgy néz ki, mi se megyünk sehová idén Kép.

CsibeKép: remélem, jól telik a nyaralás Kép.

MariannKép: hallottam, találkoztál a férjemmel meg Livivel Kép. (épp itthon tornáztam - most jó izomlázam is van Kép) Ti jól vagytok? Olyan régen írtál. Nyaralás?

Mi tegnap voltunk a nővéreméknél (a fia augusztusban lesz 3 éves), olyan arik voltak a gyerekek, ahogy játszottak Kép. Majd teszek fel képet.

Most élvezkedünk, hogy itthon van Krisztián Kép szabin.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Csoda történt Kép.
Tegnap mikor fürdettük apával Livikét, egyszercsak felfedeztem, hogy kibújt az egyik alsó fogacska Kép. Ma egész nap azt nézegettem szegénynek, úgy örültünk neki Kép. Majdnem elsírtam magam Kép. Ilyen felnőtt nőcim van Kép.

Ja, és egy kép, hogy játszik a Ricsivel:
Kép

AndiKép: férjed jobban van?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


<font color="ff0000">Lányok!

Hol vagytok?

Andi Kép: jobban van már a férjed?

Timi</font>

Kép
Kép
timóca
 
 


Szaisztok!

Mi megvagyunk, apa szépen javulgat, most épp füvet nyír. Kép
Tegnap elmentünk Veresegyházára, a Medveparkba. Bogát nem túlzottan érdekelték a macik, de a végén lovagolhatott egy pónin, amiről le se akart szállni. Volt is hiszti, mikor levettem. Kép
Utána még Vác felé kanyarodtunk, meglátogattuk egy régi barátnőmet. Õk most építkeznek, szép nagy házuk lesz. Kép Boga elég jól bírta az utat, eljátszott a legújabb kedvenceivel, Plútó kutyával, cicával és kacsával. Kép Vannak új szavai is: Pútó, ebújt, toll, kék, néni/nénje... Most más nem jut az eszembe hirtelen.

Timi, gratula a fogacskához! Úgy emlékszem, Bogának is kb ilyen idős korában jött ki az első. Most már a szemfogakat várom, de nagyon... Kép Extra hisztis, szerintem azok miatt.

Csibe, megjöttetek a nyaralásból?
Mariann, veletek mi újság?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

<font color="ff6000">Andi Kép: örülök, hogy írtál végre Kép. Szuper, hogy a férjed végre jobban van :d. Dolgozni mikor megy? Gondolom, egy darabig még otthon lesz veletek Kép.

A Medveparkra én is kíváncsi lennék, lehet, hogy majd jövőre mi is megyünk Kép.

Borzasztó, hogy a fogacskák miatt ennyit tudnak szenvedni Kép. Tényleg, Boga jól alszik mostanában?</font>

Többiek, jól vagytok?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk igen...már jó régnek tűnik...
Ez a hét állítólag durva kánikula, de jövő héten
talizhatnánk itt nálunk..Ki mit szól?

Figyeljetek, lenne egy kérdésem:
Nektek volt olyan, hogy a babának zöld volt a kakija, de huzamosabb ideig? Éminek mostmár 2 hete egyfolytában zöld színű...és már kezdek megijedni...Tudom, hogy ezer féle dologtól lehet.
Az biztos, hogy nem kevés neki a tej...az igaz, hogy van, hogy csak rövid ideig eszik, ezért több előtejet szopizik, de pl. tegnap este is mértem, hogy mennyit eszik, és 170 grammot evett... De amikor csak pár percig eszik akkor is eszik 100 körül...
Ha van tapasztalat lécci írjátok meg..
Tényleg Timi, állítólag a fogzáskor is zöld a kaki, Livinek nem volt ilyen?
Holnap megyünk 4 hós oltásraKép

Amúgy jól vagyunk, írjatok Ti is...

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Nekem jó a tali jövő héten Kép

Csibe Kép: Livikének régen normál kakija volt egy héten egyszer. Most, hogy már eszik mást + szedi a vasat, meg mindig színes Kép. Van, hogy egész fekete (vastól), van, hogy sárga (répás), de zöldes is szokott benne lenni. (írtam, hogy végre van 2 db fogacska Kép?) - viszont minden nap, naponta 3× is.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Én is benne lennék a taliban jövő héten - gondolom hétköznap lenne. Kép Már biztos hatalmasat nőttek piciny topikunk apróságai. Kép
Csibe, anno Bogának is volt ilyen zöldkakis időszaka, szerintem minden pöttömnél van ilyen. Már csak arra emlékszem, hogy én is aggódtam miatta, de elmúlt magától. Ha jól tudom, a tea - főleg a kamillás - is megfestheti.
Timi! Bogaapu Kép szerencsére javulgat, a kórházba már nem is kell menjen, csak panasz esetén, de hogy dolgozni mikor tud majd elkezdeni, az még kétséges. Szeptember előtt biztos nem. Egyelőre még óvnia kéne a kezét a szennyeződésektől, meg a melegtől (ha-ha-ha). De nem nagyon bír magával, nem tud nyugton maradni, ma délelőtt például az egyik emeleti kisszobának az egyik falát gipszkartonozta be (ez lesz Boga szobája), most meg valami asztalos-szerszámot javít a garázsban. Én hiába papolok neki, hogy nem kéne. Makacs, ... mint a lánya. Kép
Amúgy Boga mostanában nem alszik jól, minimum egyszer tuti fölébred. Most éjjel asszem 4-szer vagy 5-ször... Szemfogak még sehol, bár nem is tudom rendesen megnézni, főleg a felsőt, mert nem hagyja.
Ja, mi is kiruccantunk egy kicsit. Múlt vasárnap felmentünk Mátraszentimrére, kedden jöttünk haza. Klassz volt, csak Bogától első éjjel szinte semmit nem aludtunk, meg szerintem a szomszédok se sokat. Így hétfőn egész nap csak kóvályogtam, hiába mentünk fel a Kékesre, meg Galyatetőre, nem volt az igazi.

Remélem Mariann is előkerül jövő hétre! Kíváncsi vagyok már Bijusra is.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Olyan régen voltam ,hirtelen nem jutott eszembe még az azonositom seKép
Jol vagyunk!Nem volt jo a net,na meg nyaralni voltunk,meg az apa szabin volt és nem jutottam géphez.Ma kezdett dolgozni éjjszaka 2 hét után,sok kedve nem volt menni.
Berekfürdőn voltunk egy hétig,nagyon ari kis nyugott falu szerintem igazi nyaralóhely babásoknak na meg a szállás is tök jó volt.Bius meg apa tücsköt bogarat, békát megfogta.Gyagya Bia csokogata azt a rusnya békáKépKépDe már a békák sem a régiekKép nem lett királyfiKép sajnaKép
Egyik este sétáltunk hazafélé és egy özike szaladgált a házak közt nagyon édi voltKép
Mire hazajöttün megérkezett a kánikula is,lent meg már majdnem nagykabátot kellet felveni,fürödni nem nagyon tudtunk.

Andi:olvastam mi történt veletek,nagyon örülök hogy már jobban vagytok,mond meg Boga apának hogy pihizzen mert külömben lessz kapssz!
Bius is nagyon rosszul alszik mostanábanKép Kint van már2 szemfogaKép
Hallom Livikének is van már fogacskájaKép Végre! Kép

Jo lenne ha találálkoznánk.

Ja most sütöttem maffint,jo szarr lett!Még kinézetre smem hasonlit az AndiéhozKép Valamit elrontottam de nagyonKép

Mariann
biankap
 
 


BOGÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT Kép
Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi! Nagyon köszönjük! Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi si Boldog Névnapot kivánunk BogánakKép :*

Ha fürdös idő lessz szivesen várunk titeket egy nagyössznépi pancsira az udvaronKép

Hogy birjátok a bezártságot?Bia már nagyon megszokta hogy kint van,kivittem ma is az esőbe mert nem birtam vele.Ráadttam egy átnem ázzó cipőt meg egy esőkabátot,és gyerünk,persze az első uta a pocsojába vezettet.

Mariann
biankap
 
 


Sziasztok!

AndiKép: képzeld, Livike is kapott olyan pónilovat, amilyen Bogának kutyusban van:
Kép
Nem is tudom, melyikünk örül neki jobban Kép (de talán én Kép)

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Timi! Éljenek a lovak! Kép No meg a kutyák! Kép
Nálunk meg nagy esemény történt ma reggel. Boga belepisilt a bilibe!!! Épp a reggeli peluscserét csináltuk. Törölgettem a popóját, mikor mondja, hogy pisi. Kérdezem "Pisilni kell?" Erre ő: Gu, utána meg: Bi - ami gurigát(WCpapír), meg bilit jelent. Ráülettem, vittem neki a gurigát, amit el is kezdett tépkedni, meg gyűrni be maga alatt a bilibe. Mondtam neki, hogy nem ám csak a papírt tépkedni, tessék pisilni is, erre tényleg elkezdett pisilni. Tök meglepődtem, de nagyon örültünk neki apával mindketten!!! Kép
Talifölajánlók! LEsz is tali, vagy csak megemlítjük úgy havonta egyszer? Kép Bocsi, én nem akarom eröltetni...

sziasztok,
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Szerintem is lehetne már tali, Livike is elmúlt 9 hónapos (pénteken Kép), már meg sem ismernétek, olyan nagy lett Kép. Gondolom Émike változott a legtöbbet, ő a legpicibb köztünk Kép.
Még a végén csak Bius vagy Boga esküvőjén találkozunk legközelebb Kép.

Egyébként úgy utálom ezt a vacak időt Kép. Milyen nyár az ilyen, hogy esik az eső???

AndiKép: vettünk mi is muffinsütőt, azóta állandóan sütögetek Kép. (persze nem olyan finomakat, mint Te Kép) - így sose fogok lefogyni Kép.

Na, mikor és hol legyen tali? (ilyen időben még a játszóra se tudunk menni, pedig szerintem lassan Livi is kipróbálná a homokozót)

Timi</font>

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Nem humbokolok,csak vártam a jó időt,hogy tudjunk kint pancsizni.
A lakás elég hülye erendezésű és nem nagyon férünk el benneKép Ezért lenne jó ha meleg lenne.
Szoval kicsit türelem és csinálunk egy nagy talit.
A hétvégékkel hogyáltok?Nektek jo?Apás anyás babás tali a kertben? (Ha jó idö van)

Vélemény?

Mariann
biankap
 
 


Sziasztok!

Nekem tetszene a kerti-apás tali, csak a most következő 2 hétvége biztos nem jó. Kép Asszem elmegyünk vasárnap egy kicsit kiruccanni egy hétre...
Nagy a pofám, aztán nem is érnék rá, mi?!... Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na én is a jó időre vártam...Szóval tényleg lehet nálunk is,nagyjából elférünk bent is,de azért a kert lenne az igazi... de én inkább a hétközbeni összeröffenésre szavazok, mert hétvégéken mindig van valami! Bizony Émi már nagyot nőtt, 4és fél hónapos meg már több mint 6kg és 65 cm...Kép
Viszont Andi elutazik jövő héten...a héten meg még nálunk munkálatok folynak..szóval akkor ha Andi megjöttök utána való héten??
Ja meg még arra gondoltam,hogy mindenki hozhatna magával még egy embert;) szóval, ha van más halásztelki kismama-baba ismerős akkor lehetne így többen, akkor többmindenki megismerkedhet többmindenkivel...Pl. Andi akit mondtál, hogy itt laknak az utcánkban??
Mit szóltok? Vagy legyen csak így babanetes??ű
Ja és még egy kérdés, Ti a hálós vagy a rácsos járókát ajánljátok inkább??
Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Nekem is mindegy a tali, jó a hétvégi is, meg a hétközbeni is Kép. Ahogy nektek is jó. (vagy lehet is-is Kép)
Én itt környéki emberkéket rajtatok kívül nem ismerek, mivel nemrég költöztünk ide. Egyéb kismama ismerősöm van, ha az úgy jó Kép.
Egyelőre nálunk is még csak alakulgat a gyerekszoba, de ha meglesz, ide is jöhetünk Kép.

AndiKép: gratulálunk Bogának, nagyon ügyes-bilizős már Kép. Nővérem fia is kb. 2 évesen kezdett "szobatiszta" lenni, és kb. 2 és fél évesen már éjszaka sem kellett neki pelus.

CsibeKép: járóka ügyben nem tudok nyilatkozni, mi semilyet sem használunk Kép. Livike nem olyan fajta, hogy csak úgy be lehessen zárni Kép. De szerintem talán a hálós annyiból jobb lehet, hogy nem üti meg magát, ha elesik. (bár nincs személyes tapasztalatom ilyesmiben)

Talán annyiból jobb, ha nem most lesz a tali, hogy Livike nagyon nyügi most, nagyon szenved a 4. fogacskával Kép. Éjszaka is végig fogni kell, ha letesszük ordít, és egész nap is sír, szinte végig kézben van Kép. (próbáltunk minden félét, chamomillát, panadolt, dentinoxot...) Volt egy kis hőemelkedése is, az elmúlt, de még fáj neki. Enni sem eszik most, csak szopizik, azt se sokat, mert egy idő után felsír Kép. De már nagyon púpos és fehér az ínye, úgyhogy talán 1-2 nap alatt kibújik ez a fránya fogacska Kép.

Erről jut eszembe, Mariann Kép, voltunk a Vaszilnál, tényleg tüneményes egy pasi Kép. Az ember szívesen jár fogorvoshoz Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Csak gyorsan...

Csibe! Tali két hét múlva oké.
És én is a hálósra szavazok. Nekünk olyan volt-van. Nemrég csuktam össze, a konyhában volt.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Síri csend...
Mi holnap megyünk Tatabányára, és valamikor hétvégén jövünk haza. Remélem jövő héten összejön a tali!
Timi! Tegnap délelőtt felétek bringáztunk, és láttuk Livikét, ahogy verte az ablakot, és kiabált. Kép Csak nem ki szeretett volna jönni? Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

AndiKép:
Igen, Livikének ez az új hobbija, hogy imádja ütögetni az ablakot Kép. Tetszenek neki az üvegmatricák Kép.
Amúgy nyugodtan becsöngethettetek volna Kép.
Jó pihenést Tatabányán Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Mi újság a talinkkal?

AndiKép: nem került hozzátok Livi pamperses játéka? Mert mikor hívtak minket, hogy jönnek, pont Veszprémben voltunk. Kérdezték, hogy ismerlek-e, mert oda is visznek játékot, és akkor oda beadják. Csak utána jutott eszembe, hogy Ti sem voltatok otthon Kép.

Voltunk a veszprémi állatkertben múlt héten, hétvégén meg a budakeszi vadasparkban Kép. Livike nagyon élvezte mindkettőt Kép.
Kép

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Livi nagyon édes!!
Nahát a TALI!!
Tegnap ugye borzasztó idő volt, Émike meg ma kapott oltástKép szóval a ma meg a holnap nem jó,
És igazából nekünk a csütörtök koradélután
lenne jó, 2 körül!!
(Jövő héten meg Hévízen leszünk...)
Na mit szóltok??

Hozzuk mostmár össze ok?
Hold u. 14. Sarki kékes-szürke ház...

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Nekem jó, csak merre van az az utca?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Hát, a csütörtök nekünk jó, csak Boga pont 2 körül szokott elaludni mostanában. Így, ha hamarabb elalszik, akkor késni fogunk, ha meg még nem lesz álmos addig, akkor nem fogunk túl sokáig maradni, ha nem baj. Kép
Remélem, MAriann is benéz ide addig.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Timi
A Hold utca a főút másik oldalán van, és pont
az Agrár iskola mellett van, ott ahol az a sárga
házakból álló lakópark van. A nagy CBA után az első utca balra...hátha így könnyebbKép

Andi, ha jobb nektek akkor lehet 3 is...

Hmm??

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

CsibeKép: köszönöm, közben már Andival megbeszéltem Kép.

Akkor hánykor? Mariann, Nektek hánykor jó?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Bia is fél 2 körül alszik.
3 után lenne jo nekem is.

Mariann
biankap
 
 


Sziasztok!

OK. akkor közkívánatraKép gyertek fél 4-re mondjuk!??

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Ja egy két játékot hozzatok légyszi a gyerkőcöknek, mert nekünk csak 5 hónaposnak valók vannakKép....ok?

ui. Lehet, hogy beszervezek egy 2 éves "udvarlót"Kép a csajsziknak :D

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Andival közben és akkor úgy tűnik, hogy a többségnek a későbbi időpont felel meg.
ÚGyhogy akkor VÁRLAK TITEKET 1/2 4 KÖRÜL!!!Kép
Nyugodtan hozhattok gyerkőcös barátnőket is...

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Mi csak kettesben megyünk Livivel Kép. Mit vigyünk?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Magatokat meg egy két kedvenc játékot talánKép
Várunk Benneteket!

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Livike tegnap nagyon jól érezte magát Kép. Jól el is fáradt.
A képeket feltöltöttem egy albuma:
Babatalis fotók
Sajnos csak ennyi kép lett, mert lemerült a fényképezőmben az elem Kép. (és a tartalék sem volt feltöltve Kép) Nem baj, majd legközelebb Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Ha kell nektek a kép nagyobb méretben, átküldök e-mailen.

Csibe, majd Te is felteszed a képeket Kép.

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, tényleg gyakrabban kéne összeereszteni az apróságokat.
Viki, köszönjük a vendéglátást!
Timi! A képek nagyon jók lettek, megnéztem az albumot, amit feltöltöttél, remélem nemsoká Csibe is fölrakja az övéit.

jóéjt,
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó volt a zsúúúúrKép!
Nemsokára felteszem a képeket, csak eddig nem volt időm...Timi Te egyesével tetted fel? Mert úgy láttam, csak úgy engedi..

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: