Új privát üzeneted érkezett!

Na halihó mindenkinek!

Hajni,bocs, hogy nem válaszoltam tegnap este,de én nem értek egy fontos dolgot. Amikor én beírok 1 hozzászólást és az bekerül a legutolsó helyre pontos dátummal, utána figyelem, hogy válaszol-e, ír-e v.ki. Közbe elmegyek erre-arra, más topikba, néha visszanézek. Ez volt tegnap is és 21-kor - mivel gondoltam már nem jössz erre - lekapcsoltam a gépet. Erre most látom, hogy te 20.35-kor írtál. Ez nekem miért nem jelent meg? Én csinálok v.mit rosszul, vagy ilyen lassú lenne a gép, nemtudom. Úgyhogy ezer bocs.
Amúgy csak élelmiszerfélét vettünk, a szokásos. Lassan elkezdjük a karácsonyi dolgokat is, mert utálom az utolsó időre hagyni.
A Vargáról: Varga Zsolt és a Kórházban van a magánrendelője délutánonként, de pontosan nem tudom. Én középisis koromban hozzá jártam néhány évig. Fiatal-középkorú, max. 40 lehet, nagyon nyugodt faszi, nem volt vele semmi gondom. Nem sok hírt hallottam róla, így rosszat sem.

Cirmike, melyik uszodába jártok a törpével, gondolom Pestre, ugye? Ez bébiúszás, kezdettől hordod? Míg kicsi volt Soma terveztem én is, de autó hiányán bonyolult lett volna felhordani, de majd talán a másodikkal eljutunk mi is.

Emeseanyu, azért neked is írok, majdcsak visszaolvasod. Nagyon szimpi, hogy míg te netezel az ősöknél, anyukád fest a lánykáddal. Én szüleim is ilyenek, amiben tudnak segítenek, hogy kicsit kikapcsolódhassak, nyugodtabban csinálhassan az intéznivalókat, bevásárlást, főzést, takarítást. Ez szerintem tök sokat jelent!

Hát Hajni, ma írsz és nem válaszolok, előre is bocsi, de a fentiek az okok.

lola77
 
 


Én mindig úgy szoktam csinálni, hogy frissítek, és ha nem piros a topik címe, akkor benézek. Én általában azért szoktam kihagyni írásokat, mert amíg én írom addig jön, és ugye az az enyém előtt jelenik meg. Semmi gond különben, hogy csak ma válaszoltál. Azt hittem, hogy a babával vagy elfoglalva azért nem írsz.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát igen, ua. mint tegnap. 21.38. és nálam semmi nem jelent meg. Persze lehet, hogy most nem is írt senki.
Jó éjt mindenkinek. Nemtudom mikor leszek.

lola77
 
 

 
 

Sziasztok, Ha az ablakot nyitva hagyod nem látod az új írásokat, csak ha kilépsz és újra belépsz az adott topikba. Már én is jártam így. Rolival nem jártunk babaúszásra (doktornőnk nem javasolta a fertőzések végett), de mindig is imádta a vizet a nagy kádat már pici pár hetes korától teleengedtük. Miután betöltötte az első évet (máj.28) kezdtük az uszodát, imádja de főleg a meleg vizesest. Ált. a győri termálba megyünk csak elég drága (1600 ft/fő, gyereknek még nem kell). Most legutóbb a Balaton partján a Club Aliga uszodájában voltunk. (őszi munkálatokban segítettünk anyuéknak a nyaralóban és a nap végén elmentünk az usziba még)

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok csajok!

Először is egy kérdés: hogy kell egy word dokumentumot ide betenni nektek? Kaptam egy nagyon jópofa dolgot, azt tenném be.

Egyébként: NEGATÍV eredmény. Ma vagyok a 30. napon. Nem hiszem, hogy túl korán csináltam. Ennyi. Először nagyon kétségbe voltam esve, főleg, hogy életemben először produkáltam (szerintem) terhes tüneteket és ha nem vagyok terhes, miért ilyen kevés a mensi??? Aztán egy szülésznő ismerősömet felhívtam ma, azt mondta, hogy a fog. gátló után lehet még ilyen kevés, megvonásos vérzés. A fene sem tudja.

Mikor ma negatívat pisiltem, össze-vissza telefonálgattam, mert tudni akartam, mi van. Már lenyugodtam. Az tuti, hogy tbányán több dokihoz nem megyek. Számomra felesleges. Majdnem az összeset végig jártam és eredménytelenül.

Úgyhogy össze szedtem az összes bátorságomat és írtam a Siklósi György prof. úrnak egy emailt, aki múltkor volt a tévében, hogy ő a peteérési gondok nagy ismerője.
Próba szerencse... kíváncsi vagyok, hogy válaszol e egyáltalán. Egy hétig várok, ha nem, felhívom telefonon.
Aztán ő hozzá elmegyek, és végig csinálom a gyügyszeres kúrát, amit mond, és ha nem használ, akkor feladom egy időre. Így döntöttem.

Azért megint urrá lett rajtam a mindenkinek-lehet-gyereke-csak-nekem-nem,isten-csak-egyet-adott,több-nem-jár,biz tos-rosz-anya-vagyok hangulat....

Jó volt látni, hogy a férjemet is megviselte a dolog. Mármint nem a szenvedését, hanem hogy őt is megérintette.

Azért ma nézem a szülőszobát... még nem bőgtem eleget az elmúlt pár napban.

Szandra: remélem, nektek több szerencsétek lesz. Nekem ilyen barnázás mensikor sose volt, úgyhogy fogalmam sincs. Mintha azt olvastam volna, hogy az progi hiánykor van (aztán lehet, hogy nem is).
Rolandnak sok puszi ám. Az uszoda király dolog. Kár ,hogy itt nincs tbányán.
Ja, nehogy azt hidd, hogy nem parázok a munka miatt. Január elejétől a végéig szoktassam be a gyereket az oviba, hagyjam ott, szakadjon meg a szívem és közben keressek munkát és február 1-től dolgozzak. Már el kezdtem nézelődni, de mikor meghallják, hogy 6 órában szeretnék dolgozni, körbe röhögnek.... (frankó vicces)...

Lola: tündéri Soma a fotódon. Remélem ő is jól van. Úgyhogy szomorú tény: semmi sem ok. KIVAGYOK és kész.

Hajni: látod, látod... nem küldtél sok szőlőt... Biztos kukacos volt. Ez van. Most várok. Ebben a fent nevezett dokiban van bizodalmam, aztán egy időre feladom. Lelkileg nagyon sok.

Mindjárt jövök, csak telefonom van...

emeseanyu
 
 


Képzeljétek csajok: a SIKLÓSI professzor hívott!!!!!! Kb. egy órája küldtem neki az 5 oldalas emailomat és felhívott! Egy híres professzor. Halál jó fej volt, kedves, vicces, 38 PERCET beszéltünk!!!! Azt mondta, hogy borítékban garantálja nekem a gyereket (elküldtem neki az összes leletemet), február körül megyek hozzá, addig hagyjuk kiürülni a fog. gátlót, meg mivel eléggé molett vagyok, fogyózom addig (jó lenne 15-t leadni), mert sokkal könnyebb lenne a peteérés miatt és a terhesség miatt, meg minden miatt.

Csajok!! Úgy fel vagyok dobva. Annyira kedves volt és megértő! Azt mondta, hagyjam a tbányai dokikat már a csudába és kezdjük februárban a dolgokat....

emeseanyu
 
 


Helló!

Úgy örülök, hogy ilyen jó kedved van. Még jó hogy nem előbb jöttem. Nagyszerű hírek.

Nekem, meg tegnap megjött rendesen. Úgy görcsölt ma a hasam, majd belehaltam. Alig aludtam valamit, aztán mire végre hatott a gyógyszer és tudtam volna, fel kellett kelni és menni a telekre. Eléggé plötty vagyok.

Azért még leszek egy darabig.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni: ma szinte öngyilok hangulatban voltam (jó, ez erős túlzás!), de nagyon ki voltam. És erre tessék.... látom magam előtt a célt és végre érzem, hogy tehetek a kisbabóért még valami pluszt... (fogyás).

Tavasszal szeretnék végre egy pozítiv tesztet látni. A tiedet még előbb!!!! Azért az jó, hogy rendesen megjött? Nem?

Puszi

emeseanyu
 
 


Nagyon-nagyon örülök, hogy végre jobb a kedved. Én is szeretném látni már azt a tesztet. És lehet, hogy nem is kell tavaszig várni Kép.

Esküszöm el is viszem hozzád a pozitív tesztemet, ha ezen múlik.

Szerintem jó, hogy végre rendesen meg van. Szeritned nem? Így már mehet minden tovább a régi kerékvágásban. Azért aggódtam a görcseimért. Féltem, hogy most már örökre elvesztem őket Kép. Most rájöttem, hogy amennyi nyálkahártya kijött belőlem, abból két-három Hajnit össze lehetne rakni. Szóval az előző hónapban csak nyálkahártyából álltam Kép.

Különben nekem is egész jó kedvem van ma. Most dicsekvős leszek. Kép Félig be van fóliázva, és tetőlécezve a tetőnk, és vettünk Obi-s villanykapcsolókat, meg konnektorokat. Úgy fel tud dobni, ha költhetek egy kis pénzt. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


DINKA VAGY!!!! Méghogy tiszta nyálkahártya...

Akkor örüljünk és lássuk pozítivan a dolgokat...

Szívesen látlak a zebráiddal...

Ja, az első cserepes virágot én viszem a házatokba. Gratula a lécekhez. ÍRIGY vagyok ám!!!

Puszi, sajna mennünk kell, mert a lányom már itt nyüszizik, álmos. Megyünk haza apához. És végre lesz egy megkönnyebbült alvászatom.

Legközelebb sajna csak vasárnap tudunk jönni, addig mindenkinek sok puszi, majd vissza olvaslak titeket.

Hajnikám: pihenj sokat és bújj a párodhoz! MOST!!!

Sziasztok

emeseanyu
 
 


PUSZI nektek, megyek...

emeseanyu
 
 


Szióka!
Emeseanyu igazán nagyon sajnálom, de a hidd el, hogy ami veled történik, oka van. (Én mindig így fogom fel!) Majd mikor újra babázol, vissza fogod tudni idézni, hogy ez meg ez ezért + ezért volt. Lehet, hogy ennek a profnak tényleg igazán nagy szerepe van a jövendő utódod sorsában. De az, hogy ilyen hamar és ráadásul rögtön hívott, ez tényleg meglepő, nem is gondoltam volna én sem.
Amúgy ő is tanácsolta a fogyózást, annak is lehet szerepe a nem-megtermékenyülésedben? Bocs, ha ez hülye kérdés, vagy esetleg úgy érzed, nem akartalak megbántani.

Amúgy is emlékszem tini korunkban te egyszer jó látványosan lefogytál, úgyhogy most is sok akaraterőt és kitartást ehhez is, és meglásd meg lesz az eredménye. SIKERÜLNI FOG!

Hajni, gondolom te meg 1 szempontból megkönnyebbültél, hogy mostmár legalább rendesen megjött!
A dokikat ne feledd!

Visszatérve a székelykáposztára, annyira felcsigáztál, hogy ilyet akarok én is főzni. Ui. még nem csináltam, de szeretem. A pörkölt része ok, de mit csinálsz a savanyúkáposztával?
Köszi előre is.

lola77
 
 


Puszi, várom a virágot és szaladok a zebrákkal Kép

Puszi a pici lányodnak is.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A savanyúkáposztát megveszem a boltban, megfőzöm puhára, annyi vízben hogy ellepje, aztán beleteszem a kész pörköltet, felforralom, kevés rántást teszek bele, meg két-három marék rizst. Mikor megpuhul a rizs, akkor már kész is.

Te vagy talán az első, aki kérdez, hogy valamit hogy csinálok a konyhában. Mindig én szoktam kérdezgetni mindenkit. Olyan jó érzés Kép. Imádlak érte Kép

Olyan aranyos Emeseanyu, hogy így fel van dobódva, ugye? Kép
Mi meg tegnap bundáskenyeret vacsiztunk Emeseanyu jóvoltából Kép Annyira megkívántam, hogy belehaltam volna ha nem ehetek Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszi a receptet, ismerős az érzés, én is imádom, ha kérdezik, hogy ezt v. azt hogy sütöm-fözöm. Legyeződik a hiúságom! Örülök, hogy örülsz.
Ki fogom próbálni, egyszerűbb mint gondoltam. De rizsről el is felejtkeztem!
Így szoktam lenni én is a kajákkal, amit más eszik, olyan kell nekem is. Ez nembaj. Ezért elmodom, hogy én ma túrógombócot csináltam, tök fini lett, anyukám meg hozott elé babgulyást.
Te mit alkottál a konyhában, vagy volt maradék?


Kellett ez a telefon Emeseanyunak, szerintem is. És igaza van a dokinak, hogy várjanak februárig, mert ezzel szerintem a fogamz.gátló hatásának kiürülése mellett figyelem elterelés is a célja. El kellene terelnünk majd a figyelmét, legalább ha idejön közénk dumcsizni.
Emeseanyu, nem a hátad mögött beszélgetünk, szerintem Te is nagyjából egyetértesz.

Képzeld ma volt a Sárberekben ovisoknak, bölcsiseknek, meg bárkinek Márton napi felvonulás, mentünk mi is a kisfiammal, olyan ügyes volt, ahogy a lampiont vitte. Tök jó, hogy már ekkora, elkezdődött neki is a közösségi-társadalmi élet, ezt én is tök szeretem.

lola77
 
 


Nagyon édes lehetett a pici fiad. Kép Úgy megnéztem volna. Nagyon büszkén vihette az a lampiont Kép. Ilyenkor már alszik?

Azért szeretem ezt a topikot, mert itt mindenről lehet beszélni, nem csak a babáról. Azért is jó, mert én teljesen bele tudom magam élni mindenféle betegségbe. Nekem szerintem már volt agydaganatom, sérvem stb, stb. Itt legalább nem csak bajokról írunk.

A túrógombócról, bár nagyon imádom, de mindig a bogarak jutnak az eszembe. Egyszer kevertem össze a hozzávalókat, és néztem, hogy mik benne azok a barna izék. Elősször azt hittem a tojában volt az a kakasos rész, vagy hogy hívják. Kiszedtem, és valami kemény volt. Jobban megnéztem és bogarak. Iszonyatos volt. Öntöttem ki az egészet. Még a kutyák sem kapták meg. A búzadarában voltak benne, de ránézésre nem lehetett látni, csak ha konkrétan őket kereseted. Úgy sírtam utánna, hogy én semmit nem tudok normálisan megcsinálni. Azóta nagyon nézem a búzadarát, bármit is csinálok belőle.
Engem most inkább az a babgulyás fogott meg. Nagyon rég ettem már. Sőt akármilyen gulyást. Pedig imádom.

Én ma semmit nemfőztem, egész nap a telken voltunk, meg volt maradék is. Csak akkor kapnak frisset, ha mindent megettek. Kép Anyu csinált töltött zsömit vacsira.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni! Biztos most fogadod meg az Emeseanyu tanácsát és odabújtál a párodhoz. Úgyhogy nem zavarok, addig elmegyek muffin-receptet keresni.
Lola

lola77
 
 


Azt is meg akartam kérdezni, hogy a babgulyást ugyan úgy kell csinálni mint a gulyást csak babbal? Remélem nem kérdeztem túl nagy hülyeséget Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na tessék, akkor mégsem bújtál oda olyan hosszan...
Nem értem. Ki-be járkáltam a mi topikunkból, a fő topikoldalra, és sehol a válasz, azért hittem, hogy nem erre jársz. Bocs. Erre most mikor írok, és utána megnézem, hogy megjelent-e, ekkor látom a hozzászólásodat. Ez rejtély, az előbb megfogadtam a Cirmike tanácsát, és kimentem innen, majd ha visszajöttem már láttam a hozzászólásaitokat. (Persze a topik címénél még mindig én voltam feltüntetve utolsónak írt személyhez!)

Töltött zsömit én is nagyon szeretem. De holnap azt nem csinálhatok a túrógombi után.
Én is jártam gyerekkoromban így a búzadarával, anyukám hiába mondta, hogy azok magától termelődtek bele, nem hittem el, sokáig nem is ettem, de csak tejbegrízt nem, mert akkor még nem tudtam, hogy máshoz is kellhet. Az azért van - állítólag - mert ha régi a gríz, vagy rosszul záródó (vagy rosszul szellőző? Ezt nem tudom, bár nem mindegy) tárolod, akkor mittudoménmilyen bogarak kelnek ki. Undorító, tudom.
Ha ez a gond, szerintem használj bele gríz helyett zsemlemorzsát, meg kicsit több lisztet, lehet, hogy nem lesz ugyanolyan, de szerintem rossz nem lehet. Csak 1 ötlet.

Figyeled, hogy már hogy archiválják a dumcsijainkat, tök jó, mert pár hete még alig volt v.mi.

lola77
 
 


Ja-ja igen, de én a babot előtte való nap be szoktam áztatni, úgy hamarabb megfő. Azért az elején tedd bele a babot is, meg a húst is. Kicsit csipősen az igazi.

lola77
 
 


Írok közben Cirmikének is. Azt, hogy megnéztem a profilodat, van-e a Roliról kép, kíváncsi lettem volna. MÉg nem sikerült betenned. Ne izgulj, nekem se sikerült elég sokáig. Azért kíváncsi lennék, úgyhogy próbálkozz.

lola77
 
 


Nincs gond a túrógomboccal, megeszem. De előtte egy csomó ideig vizsgálgatom, és szinte szemenként mérem ki a hozzávalót Kép

Anyutól is megkérdeztem, de ő azt mondta, hogy csak bablevest tud. Kérdeztem, hogy gulyást tud e, mert abba akkor csak bab kell. Azért kérdeztem meg tőled, mert azt hittem hülyeség?

Nekem a múltkor egyik hozzászólásom tűnt el. Beírtam, megnéztem, hogy nem írt e velem egyidőben valaki, azátn koboroltam össze-vissza, mire visszaértem nem volt meg Kép. Vicces dolgok törpénnek ittKép

Én is néztem a múltkor, hogy már tök sok oldalt írtunk Kép Olyan jó Kép

A hozzábújás csak ezek után lesz. Most még ment a Barátok Közt, úgyhogy azt néztem.

Holnap csak fél nyolcra kell menni a telekre, mert az ács viszi a pici fiát oviba, úgyhogy végre alhatok. Neki is olyan édes a fiacskája Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Még jó hogy megint írtam közben, így látom csak az írásodat megint.

Tényleg, ez is a macera része, hogy nyitni-zárni kell a munkásoknak, de még a jó benne, hogy utána otthagyhatod őket és Te mehetsz a dolgodra.

Na találtam csomó muffin-receptet, most meg a bőség zavara, hogy melyikkel kezdjem. Ugyanis most vettem akciós (999.-) muffinformát és hétvégén ki akarom próbálni. Nem csináltál már véletlenül?

lola77
 
 


Még életemben nem csináltam, sőt nem is emlékszem, hogy ettem volna. Kép

Én is néztem Cirmike képét, és szomorúan tapasztaltam hogy nincs semmi.

Ezen felbuzdulva akartam én is valamit betenni a profilomba, erre miket találok. Motrokat, és motoros emberkéket. Iszonyatos ez a sok motor. Rólunk természetesen egy sem, lehet hogy azért mert nekünk semmi közünk a kétkerekű járművekhet Kép. Őrült öcsikém. Kép

Most sajna, nem csak nyitni kell. Különben általában kapnak kulcsot. Most egész nap kint vagyunk segíteni. Mármint én csak fagyoskodni, de úgy élvezem, hogy egész nap a párommal lehetek Kép. Bár eddig mindenkinek segíteni kellett, soha nem volt hogy kimentünk és jéééé kész Kép, kivéve az ácsok, nekik csak a lécezésbe és a cserépadogatásba kell segíteni Kép.

Na, megyek tus-tus, de még jövök egy picit vissza.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na vajon írtál közben, most így tudom csak megnézni.
Amúgy igen, ilyenkor már alszik a Somám, mostanában már 7.30-kor legkésőbb.

lola77
 
 


Milyen rendes pici fiad van, hogy ilyen korán lefekszik és alszik is Kép.

De már tényleg megyek, mert büdi maradok. Sietek vissza.

Úgy nem tudod megnézni, hogy írtam e, hogy rámész a frissítés gombra, és ha a lakóhely szerint piros akkor nem, de ha kék vagy milyen színű akkor beljebb jössz, és ha a tb-i is kék, akkor belejössz és látod hogy sok-sok hülyeséget írtam?

Érted?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nekem is még hátravan a tisztálkodás, mindjárt én is eljutok a fürdőszobáig. Nézdd ma a szülőszobát, most nem is kezdődik olyan későn.
Amúgy nekem kimarad a hozzábújás-dolog, ui. a férjem éjszakás a héten, így most a fiam "vigyáz" rám!!!

lola77
 
 


Jajj, szegénykém, az olyan rossz lehet. Útálok éjszaka egyedül lefeküdni. Nem is tudok aludni, míg a párom haza nem ér. Szerencsére nálunk ritkán fordul elő, hogy lefekvésre nincs otthon. Egyszer volt hogy reggel 5-kor ment, és következő reggel 5-re ért haza. Még szerencse, hogy szombat volt, mert én az ágyikóban vártam, azátn ott ültem a kád mellett amíg fürdött. Képzelheted milyen jól néztem ki másnap Kép. De ugyan így vagyok a család többi tagjával is. Ahogy meghallom, hogy hazaértek alszom mint a bunda. Kép

Ha nem alszom el rajta akkor megnézem. Mikor eszembe jut mindig megnézem, de elég feledékeny vagyok, meg nem mindig szeretek sírni. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na én mentem aludni.

Szép álmokat nektek!

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jaj de jó, köszi a tippet. Frissítettem és csiribi-csiribá, itt lett az írásod. (De nem a sok hülyeséged)

Hát ez is megoldódott.
Remélem én sem alszom el, bár ha már elkezdem, akkor végig tudom nézni, csak a reklámok alatt van kísértés az alvásra.
Hát jó éjt, bebújok az ágyikóba!

lola77
 
 


Örülök, hogy sikerült megcsinálni Kép. Nem néztem a bigyót, mert még le sem ért a kispicsám az ágyra, már aludtam Kép

Mit főzőcskéztél ma?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tettem fel új tetős képeket a http://kep.tar.hu/viko2003 -ra. Akit érdekel nyugodtan megnézheti. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Sajnos nem láttam a képeket, mert feldolgozás alatt felirat látható csupán.
Egyébként a párom is megnézte a weboldalatokat, mindig belekontárkodik abba amit én nézegetek.
Nekünk is van weboldalunk, igaz azon csak a vállalkozásról vannak dolgok.
Ha érdekel: www.cserepkalyha.try.hu

Végre sikerült feltennünk képet a profilba.
Látható Roland!!!
Először az volt a baj, hogy túl nagy méretű volt minden kép és le kellett butítani. (ez nem ment egyedül, pedig régen, még aktív dolgozó koromban sikerült ilyesmi is)

Szilvi:
Sajnálom, hogy a teszt negatív lett, belegondoltam mit érezhettél... Kép(
De nagyon örülök, hogy a prof felhívott és már végre valahára jó kezekbe kerülhetsz. Kép
Szorítok a fogyókúra nehézségeinek lekűzdéséhez!

Lola,Hajni
Milyen szorgos kis szakácsnők vagytok!!
Én is szoktam ám főzöcskézni és szeretek is, de szerencsére sokat vendégeskedünk az én nagymamámnál és anyósoméknál is.
Legnagyobb bajom nekem is az, hogy mit is főzzek. Várom a további tippeket.

Sziasztok!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmike
Igen, sajnos meghülyített az oldal. Valamit elrontottam valószínű. Vagy nem tudom.

Megnéztem az oldalatokat nagyon szép. Csak az a probléma vele, hogy fájdítom a szívemet. Erről jut eszembe mi kéménybélelő emberkét keresünk, mert lenne egy pár kérdésünk. A párod nem kéménybélelő? Vagy nincs véletlenül ismerősötök ilyen ügyben? Ha esetleg van, akkor elkérhetjük a emil címeteket és feltehetnénk a kérdést?

Mi ma maradék borsólevest ettünk, sajtmártásos husos tésztát (nem tudom mi a neve annak a tésztának, készen lehet venni és husika van benne Kép).
Azért írjuk az ebédeket hátha ötleteket kapunk, mert mi is útáljuk kitalálni. Kép

Különben az én párom is ilyen leskelődős. Nem győzök vele veszekedni, ha elolvassa legalább ne szóljon bele Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jó estét!

Cirmike, megnéztem a fiúcskádat, nagyon édes, mi az a szép-színű, amit eszik? V.mi gyümölcspép-szerű, vagy joghurt? Biztos nagyon ízlett neki, szereti a pociját?
Kaja-tippről: szerintem mindannyiunknak jól jön a más aznapi kosztja, úgyhogy ha eszembe jut én is le fogom írni.

Ma amúgy nem főztem, mert mentünk megvenni Somának az ágyat az IKEÁ-ba, ő a szüleimnél evett, mi pedig fennt. De azért anyukám csomagolt egy kis palacsintát.
De holnap megcsinálom a székelykáposztát, már megvettem hozzá mindent. Remélem sikerül, majd beszámolok róla.

Hajni megnéztelek titeket, én olyan tetős képeket nem találtam, bocs de béna vagyok. Olyat, hogy konténer, meg hogy söpörgetsz igen, de mond már el, mit kell ott söpörnöd!?

lola77
 
 


Hello!

Cirmike, bocsi én is megnéztem és iszonyatosan édes Kép Imádom az ilyen maszatos képeket a babákról.

Lola, én rontottam el valamit azért nem látjátok. A seprős kép az akkor készült mikor takarítottuk a konténert, azóta már a házat söprögetem Kép

Kíváncsi vagyok hogy sikeredik a káposzta, bár azt nem lehet elrontani, csak vigyázz hogy megfőljön a rizs, mert nekem a múltkor egy picit kemény maradt Kép.
Sikerült találni ágyat?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Megjöttem. Pénteken anyósomék vendégeskedtek nálunk, tegnap anyuék. Fáradt vagyok piszkosul. Tegnap elhagytam a mobilomat (bőgéshegyek), eltörtem a lépcsőház közepén egy befőttet (ragadt még a plafon is), elvágtam az üveggel a kezem, anyuéknak szánt süti egy óra múlva is fél nyers volt... szóval a tegnap katasztrófa volt.... Állítólag ilyenkor jön sok jó dolog, tárt karokkal várom...

Hajni: megnéztem a képeket. Tök arik vagytok. Sanyi abszólut fiatalos és nagyon kevésnek tűnik a korkülönbség köztetek. Remélem jól vagytok. Vérzés? Nekem már nagyjából vége. Csütörtök óta kevesebbet eszek, hogy hangoljam magam az igazi koplalásra, majd holnap kezdem. Azért félek tőle... Utálok éhezni!!!!!

Lola: mi is voltunk tavaly azon a felvonuláson, akkor osztottak zsíros kenyeret teával is. Most is? Mi aznap nem értünk rá. Székelykáposzta? Ehető lett? Ja, ha jól olvasom, most csinálod.
Igen, egyszer sikerült pár hónap alatt 23 kg-t fogynom, de nagyon kész voltam tőle. Hamar ment le, de nagyon keveset edtem. Volt, hogy egy zsemle egész nap... meg ilyenek. De akkor még középsulis voltam, és nem kellett annyi energia. Igaz, hogy otthon vagyok, de többet mozgok-dolgozok, mint akkor. És fontos, hogy Emesével se legyek türelmetlen. Majd meglátjuk....
Lehet, hogy február-márciusig magától is összejön, főleg ha elkezdek közben fogyni.
Nem bántottál meg abszólut, tudom én is az igazságot, csak sokan azt nem, mennyi hormonnal tömködtek egy éven keresztül, és attól híztam meg. Nem vagyok egy sokat zabálós típus. Enni imádok, de tudom a mértéket. Hát most koplalnom kell... azt meg utálom.
Puszi a Somának. Milyen ágyat vettetek?

Szandra: Hát igen... nem sikerült sajna.. Ez van. Tényleg oka van a miérteknek. Most annyi csalódás ért ezen a téren, hogy kezdi megkezdeni a lelkemet és tudom, hogy ennek előbb utóbb csak jó lehet a vége. (Remélem).
El sem tudom mondani, mennyire rosz érzés volt ez a negatív teszt... volt már jónéhány az életemben, de most annyira de annyira akartam...
Rolis kép tündéri... Emese sokat emlegeti őt...

Na puszi csajok, ma délutánig vagyunk anyuéknál, úgyhogy még visszanézek. De ma jó dolgom van, ilyenkor anyu főz... Az illatokat már érzem... Kár, hogy csak keveset ehetek...

Puszi nektek

emeseanyu
 
 


Szia!
Én is jövök a rossz hírekkel!

Elkészült a székelykáposzta, de én nem ettem belőle, úgyhogy fogalmam sincs milyen lett. Ui. tegnap este úgy elrontottam a gyomromat, hogy éjjel + reggel hánytam, délelött igen szarul voltam, csak feküdtem. Egész délelött a férjem volt a Somával, most meg elvitte az anyósom. Most kezd belém visszatérni az élet. Már vasaltam, teregettem. Ilyenkor az bosszant, hogy annyira szarul tudok lenni, hogy szegény kicsikémmel sem tudok semmit kezdeni. Még az a szerencse, hogy hétvége van.

Jó dolog az mikor anyu főz, ismerős! Tényleg ők mindig gyerekként tekintenek ránk, és ellátnak, pedig már nekünk is van.

Hajni! Tényleg nem néz ki annyinak a Sanyid, úgyhogy büszke lehetsz! (Meg ő is!)

Ja, olyan hosszabbítható fenyő gyerekágyat vettünk lehet 135 cm hosszú, 160, vagy 2 méter. Praktikusság miatt. Csak még azt nem tudom, hogy fog nem leugrálni róla a gyerkőc.

lola77
 
 


Na szia Éva!

Hát jobbulást... mitől tudtad ennyire elrontani a gyomrod???

Puszi neked és pihentesd a gyomrod. Remélem, már jobban vagy.

Sziasztok, mindenkinek

emeseanyu
 
 


Lehet, hogy megint a gép szarakszik, vagy mégsem tudtál visszajönni Emeseanyu?

lola77
 
 


Hát igen, ez a technika!

Az lehetett a baj, hogy egész nap nem ettem semmit, mert ugye mentünk az IKEÁ-ba, mikor ott végeztünk, 5000 voltak az éttermében, nem álltam sort, és a tb-i Mekiben benyomtam 1 Fish Mac-et (mint aki 1 hónapja nem evett), szóval mohó voltam, az én hibám.

Azért elképzeltelek, ahogy a befőttet összetörted, legalább meggy volt, adtál a lépcsőházi festéknek 1 kis mintát. Mókás lehettél!
Én utoljára üvegszilánkkal akkor vágtam el magam,mikor Soma úr lerántott a konyhaasztalról 1 üvegtálat! Ez az anyák sorsa!

Én szeretek vendégeket fogadni, de azért ezért a péntek-szombatért nem irigyellek. V.mi köszöntés-féle volt. Miért nem tetted 1 napra anyósodékat, anyudékat, akkor ligthosabb lett volna. Vagy bocs, ha belepofázok, de nálunk is előfordul ez a téma, hogy egyszerre vagy külön?

lola77
 
 


Hát... szóval a névnapom volt. Anyumékat meg anyósomékat általában külön teszem, egy évben egyszer vannak együtt, Emese szülinapján. Nem az, elvannak együtt, de annyira mások, hogy a békesség miatt, jobb külön. Meg iszonyatos sokan vagyunk akkor. Sanyinak két tesója van, a nővérének egy vőlegénye, akkor jön mindig Sanyi mamája is, Sanyi fia, mi, anyuéknál is 4-en a tesóm barijával. Szóval sok... Fárasztó volt, de jobb így. Azért jobban lehet mindenkire figyelni.

Hát ja... a mobilomat is úgy hagytam el szombaton (pont a névnapomom) a tescoban, hogy a pénztárban kaptam egy sms-t megnéztem, közben fizettem, közben elszaladt Emese, nem láttam sehol és neki kiabáltam... tuti akkor emelte el valaki, mert annyira sem voltam képben, hogy hova tettem.

Nagyon sajnálom a mobilomat, egy éve vette nekem Sanyi és szerettem. Soha még nem hagytam el ilyen nagyértékű dolgot. Bőgtem is eleget.

Hajnival mi lehet? Láttam, Moon is írt a másik topikba. Mi lehet vele?

Pusz

emeseanyu
 
 


fish mek??? Régen nagyon imádtam. Egyszer azt mondta rá a férjem (BOCSIIII), hogy P..a szaga van. Azóta nem eszem... tudom, gusztustalan. Nem tudom, melyik nőjének volt olyan szaga, mert ezt akkor mondta, mikor megismerkedtünk.

emeseanyu
 
 


Na ja, 1 darabig én sem eszem most az biztos!

Utólag is boldog névnapot, neharagudj, de nincs Szilvi ismerősöm, úgyhogy nem tudtam összekapcsolni a vendégjárással.

Akkor Te szegény, ez a névnapod most negatív szempontból lesz emlékezetes.

Én ha tehetem elkerülöm a gyerkőccel való nagyáruházi bevásárlásokat, nem bírom idegileg.

Hajni nem tudom merre van, biztos ellenőrzi a készülő tetőjüket.

Ja, képzeld találtam 1 nagyon tuti topikot, az Életmód-Nosztalgia... Nagyon jók vannak benne, ha lesz időd, kukkants bele.

lola77
 
 


Ok, megnézem majd a topikot. Bár most nagyon nekiálltam munkakeresésre a neten. Kicsit azért már kétségbe vagyok esve, hogy találok e valami 6 órás állást.
A fene sem tudja.

Fiacskád otthon van már? Jobban vagy azért már?

Most a férjem meg apu elment focizni, addig még itt vagyunk. Bár Emese nagyon kókadt már. Régen aludt itt is ebéd után, de most már csak otthon hajlandó.

Taliztam sógornőddel. Mondta, hogy minden ok nála és 7 hetes.

emeseanyu
 
 


Sziasztok! Én most jöttem meg. Jó sokat írtatok.

Emeseanyu, bocsika, fel akartalak köszönteni tegnap, de teljesen elfelejtettem. Boldog névnapot!!
Nagyon útálom az olyan szörnyű napokat mint a tiéd volt. Remélem már rendeződött és azóta csak jobbak vannak.

Lola, még nem derült ki, hogy milyen lett a káposzta? Jobban van már a gyomrod? Akkor sokat aludhattál az éjszaka.

Mi meg felhordtuk az összes cserepet a tetőtérbe, úgyhogy teljesen kivagyok. 2100 db volt körülbelül. Iszonyatos egy munka. Nagyon fáj a hátam meg a karom. De legalább izmosodom Kép Bár a holnapi izomlázat kihagynám Kép. Holnap már rakják fel a tetőre, de most is van fennt két sor Kép. Olyan gyönyörű Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Ha lesz nálunk felvétel, fogok szólni. Bár remény nincs sok, mert ha én el is mennék, lesznek protekciósok a vezetőség részéről.

Ma betöltöttem a 6. hetet.
Elvileg dokihoz akartam menni csütörtökön, de a barátnőm le akar beszélni, hogy még korai.

Utólag én is boldog névnapot kívánok!

A téglapakolást nem irigylem. Mi most akarunk venni lakást, és kiadni bérbe. Már most elegem van az egészből. Ha minden igaz, ma kötünk szerződést.

Üdv mindenkinek.
moon
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot Szilvi (kicsit megkésve), de nem voltam gépközelben hétvégén.

Szokásos családlátogatás volt. Mivel mindkettőnk szülei elváltak és mindenhol van azóta új család elég sok helyre kell menni és így is van hogy vhova 2 hétig nem megyünk. A gyereknek az egyszerűség kedvéért mindenki keresztnév + papa vagy + mama.

Ma megcsináltam én is a székelykáposztát. Tök finom lett, csak én krumplival csináltam rizs helyett + tettem bele csípős paprikapürét (házi volt).
Utána sütöttem még palacsintát is. Egyik sem szakadt el és nem is lett túl vastag!! Éljen!

Remélem tetszik a palacsinta ötlet!

Nem irigyellek Hajni a sok és fárasztó pakolásért, de tudom, hogy minden munka ami a házzal kapcsolatos az boldogító is egyben.
E-mail címünk: cirmike@vnet.hu

Sziasztok

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Moon, ha engem nem irigyelsz akkor nem olvastál elég figyelmesen Kép Az a tégla cserép volt. Kép

Cirmike, köszi a címet élni fogunk vele. Majd ha hazajön a párom megkérdezem, hogy miket is akar kérdezgetni. Kép Örülök, hogy ilyen kedvet csináltam a székelykáposztámmal Kép. Én még krumplival soha nem ettem. Biztos fincsi úgy is. Irigyellek, hogy ilyen ügyin tudsz palacsintát sütni. Náluk mindig a párom szokta Kép. Én összkeverem a tésztát ő meg kisüti. Munkamegosztás Kép.

Nálunk már fent van 7 sor cserép. Azért csak ennyi mert egész délelőtt esett. Elegem van az esőből. Bezzeg mire hazaértünk és felmelegedtünk elállt. Szemétség. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hahó!

Na, ma már megkóstoltam a székelykáposztámat, fini lett, én talán 1 kis csipősséget hiányoltam belőle, de legközelebb úgy csinálom. Én tejfölösen ettem.
Jó ötlet a krumpival is, azt is kipróbálom majd.

Amúgy én szoktam ötleteket lopni a kajakiszállítós cégektől is (menüett,food-express), ha már nagyon nincs tippem.

Hajni, nagyon sajnálom a lassan haladásotokat, amúgy is utálom az esőt, de nektek tényleg keresztbe tesz. Na dehát ettől az évszaktól mit várjunk? Gondolom a hó se lenne jobb. Na meg szegény cseréprakók (ácsok?) Őket sem irigylem. Nem baj, csakhamar meglesz és lassan-lassan elmondhatod, hogy fedél (saját) van a fejetek felett! Ez éltessen!

Moon, amúgy hogy viseled a terhességed elejét? Szokásos tünetek (hányinger, hányás, mindigaludniakarok-érzés...stb.) megvannak? Kisfiúban, kislányban gondolkodtok?
Most már azért szerintem lassan elmehetsz dokihoz, mert még ugye uh-ra is ki tudja hány napra rá küld el, és még csak utána kapsz ám terhes kiskönyvet. Hú, akkor majd nagyon büszke leszel. Én is az voltam ám. Várjuk a fejleményeket, mi jókat közöltek veled.

lola77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: