Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, még Katának elfelejtettem írni, hogy Gergő milyen ügyes! Kép Emlékeim szerint én pl. jóval későő tanultam meg bringázni. Tényleg, mikor jöttök doktornénihez? Mi 9.-én.
Sziasztok

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

RZsuzsa
Üdv újra itt! Jó lehetett a balcsin, és még az időre sem lehetett panasz.
Tali nekünk sajna nem jó, majd a következő remélem összejön.

kKriszta
Mi most voltunk kedden csak szept végén megyünk újra.
8760 gr, és 75 cm a lyány.
Gergő tényleg hamar megtanulta. Aranyos volt mert mesélte az apja, hogy körbe körbe ment a parkolóba és mondta a Gergőnek, hogy most menjen fordítva, nehogy csak egyik irányba gyakorolja be a kanyarodást. Tudni kell hozzá, hogy az egyirányú a parkoló, egyik oldalon van egy behajtani tilos tábla. erre a Gergő azt mondta, hogy "arra nem szabad bemenni ott a tábla" aztán megegyeztek apjával, hogy majd ő figyeli, hogy nem jön e rendőr, nehogy megbüntesse. Kép
A harmadik napja elég nyűgös a Nóra, lehet, hogy megint vmelyik fog a ludas. Kép

Zsuzsáék hol vannak, már olyan régen írt, merre csavarogtok???

Sziasztok
Kata
Katalin
 


Sziasztok Lányok!

Úgy néz ki, hogy meggyógyultunk!
Az az igazság, ha Flórának nem fáj semmije, akkor szépen végigalussza az éjszakát kb 8-9-től 5-6,30-ig. A héten jöttünk rá, hogy el vagyunk kényeztetve alvás szempontjából. Teljesen elszoktam az 5-6 szori ébredésektől. Kicsit ki is purcantam, de az a lényeg, hogy Flóra jól érezze magát.

Lányok egy kérdés!
Kb 1 hónapja alig tudom pelenkázni és öltöztetni. Állandóan tekereg mint egy kígyó, és keservesen sír, gondolom nem akar háton feküdni! Próbálkozok mindent a kezébe adni, énekelek, bohóckodok, semmi hatás. Meddig fog ez tartani? Van valakinek hasonló tapasztalata, ötlete?

Sziasztok
Krisz
krissz
 
 

 
 

Sziasztok

BbabaKép Én olvastalak ám, csak olllan hirtelen leléptünk itthonról hogy nem volt időm írni...sorrryyyyKép
örülök hogy jól sikerült a nyaralás, Beus pedig ügyes nagyon, így továbbKép
Képek jókKép

kkriszta, köszi, jó egy jó szomszédKépKépKép
Ovi ugy néz ki összefog jönni. De a kerítést is elkezdjük csinálni.

Krisz
Bocsika, de jól leléptünkKép Gondolom észre vetted hogy nem mozdul a redőny semmitKép Most olvastam a leveledet, bocsi hogy elfelejtettem szólni.........
Még egy hónap és majd tudod pelusozniKép Nekem Viki volt ilyen...bár Ő csak este. Mi sem tudtunk mit kezdeni Vele, egyszer csak abba hagyta. Nincs kedve hozzá:o)

Mi lementünk pár napra Hévizre, Apának nagyon hiányoztak már a lányai... most kibohóckodták magukat.
Mimikém másfél évesen egyedül uszizik a karúszójával, Viki pedid egyedül csúszik le az óriás csúzdán.... lesznek képek, majd felteszem.

De most megyek, mert későn aludtak el, de fel kell ébreszteni Őket, mert nem lesz este alvás....

pussz
Hajni

tali nekem isKép
hajnii
 
 


Sziasztok!

Akkor drukkoljatok, hogy legalább ilyen jó idő legyen csütörtökön, mint ma.KépKépKép

Kinn voltunk délután a Műv Ház előtt, és végre hasznáhatták a fiaim a czúzsdát, CSAK sorba kellett állni érte fizetni nem kellett.KépKépKép Hurrá iskolakezdés.
A Bea meg a kis csúszdát próbálta ki. Nagyon élvezte.KépKépKép
Volt kinn valaki közületek? Nem láttam ismerős arcot. Vagy csak nem vettelek észre benneteket. Kép

Megyek, mert vacsi osztás van.
Ja, a kiscsaj napról napra többet beszél.KépKépKép Az előbb épp a Pityu bátyja teljes nevét mondta ki, csak úgy magától. Mindent megért, csakhát, ha szófogadással akadnak problémái. Kép Ja, és álmában is beszél, illetve kiabál, akkor a Mikit keresi. Ma éjjel is kereste, kiabálta, hogy Miki, meg, hogy nem, nem. Közben meg alszik jó mélyen.Kép

Most már tényleg megyek, sziasztok! Zsuzsa + beszélő BeaboszorkaKépKépKép

beababa
 
 


Sziasztok,

Bocs a hosszú hallgatásért, de nem volt időm gép elé ülni, sok szervezés lekötött teljesen (holnap lesz a keresztelője a kicsinek), de úgy néz ki minden a helyére került.

Zsuzsa:
Bálint a palotakerti bölcsibe jár már fél éve. Most költöznek át a nagycsoportos szobába, lehet, hogy Bea egy csoportba kerül vele, de nem biztos. Elég érdekes a csoportba sorolási eljárásuk. Most a Bálint csoportjában volt 3 éves nagylegény és 1 éves apróság is.

Kata:
Mi a 10 emeletesek közül a másodikban lakunk.
Bálint 2 éves korától jár a bölcsibe, mert nekem vissza kellett menjek dolgozni, így addíg a napig amíg a Botond meg nem született én dolgoztam, Ő bölcsizett.

A tali jó ötlet mi is mennénk, ha a Botond nem akkor eszik éppen. Átnéztem az előzőeket, de nem találtam meg, hogy hova gondoltátok.

Üdv:
Gabi
gabóca
 
 


Szia Gabóca!

Sajnos nem kerülnek egy csoportba, mert mi a legelső, a bolt felé eső csoportszoba egyikébe megyünk szept. 22-től.
A tali a Szent János utcában lenne, a fajátszótérnél, amit éppenséggel Rönkvárnak is neveznek. Én se tudom pontosan hogy hol van, de nekem annyi előnöm van, hogy a fiaim legalább tudják, KépKépKép és szeretnek oda járni.

Rzsuzsa!
Bea napról napra többet beszél, és talán kivülálló is jól megérti m ár, mit is akar mondani.KépKépKép

Sziasztok! Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Látom szépen alakul a talizó csapat! Kép

Hajni,
Vikitől elnézést kérek amiért bölcsibe akartam küldeni KépKépKép!
Láttam a kismamás topicban, hogy már az első tízben vagy! Kép

Rzsuzsa.
megnéztem a képakat, mennyi torta! Előd nagyon aranyos Kép, nekem a dinnyés kép tetsztett a legjobban.
Kajcsi ügyben sok újság nincs, gyümölcsöt és pépet eszik Ádám a tejcin (és most már tápin) kívül. De pl. ma délben sikerült pár kanál átpaszírozott karfiolt megetetnem vele, úgyhogy majdcsak kialakul. Fogai még nincsenek.
Egyébként a bútorokba kapaszkodva száguldozik, alig győzzük utolérni néha. Mindent kipakol (ruhák, konyhaszekrény) és nagyon szeretne kukázni, de zord anyja ezt nem hagyja! Kép
Tegnap Szadán voltunk, mezítláb mászkált a fűben, bár eleinte meglepte a dolog. Volt ott egy 5 hónapos uszkárkölyök, az nagyon tetszett neki, mindig meg akarta fogdosni és egyáltalán nem félt tőle. Aranyos volt nagyon!

Képzeljétek, egy barátnőm nagyon szeretett volna ikreket, erre mit írt múlt héten: február végére ikreket vár! Kép Tök jó!

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Szertnék érdeklődni, hogy lehet e csatlakozni hozzátok?
Ugyanis úgy néz ki, hogy 2-3hét múlva költözünk Gödöllő környékére, Nagytarcsára.
Én is Kriszti vagyok, így Manó2 lennék, mert ez szokott lenni a felhasználói nevem.
Dorka lányom februárban született, most volt fél éves.
Eddig a friss babákba irogattam, de szerenék ide is csatlakozni.

Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szép őszi időt mindenkinek!

Hajni
Mondtad, hogy mentek Hévízre! Jelentem házat figyeltük, semmi furcsa mozgás nem volt!
Nagyon ügyesek a lányok, nem semmi az óriás csúszdázás! Most vettem észre, majd egy év van Mimi és Flóra között. Mi 2003 01. 15- én születtünk!
Délután egy rövid séta?

Zsuzsa
Mi volt Gödöllőn, hogy csúszdáztatok a Műv. H. előtt? Én is nagyon várom, hogy beszéljen a Flóra! Már ad ki hangokat, gügyög, énekel és néha olyan mintha mondaná – anya (aja)

Zsuzsa
Előd nagyon aranyos! A torták nagyon gusztusosak! Rendesen megindult a fantáziám, egy jó habos gyümölcsös tortára!
Zsuzsa a vezeték neved Récsán? Csak nem a Rolában dolgoztál?

Gabi
De jó nektek, hogy már a keresztelőnél tartotok! Mi is tervezzük, de tovább még nem jutottunk. Mit a feltétele a keresztelésnek?

Szia Manó2 és Dorka baba!
Nagyon szép hely Nagytarcsa! Az unokatesómék is ott laknak, a volt katonai lakótelepen!

Magunkról annyit, hogy szombaton grillezni voltunk, mind a hárman. Este 10-re értünk haza, és mióta megszületett Flóra ez volt az első alkalom, hogy nem fürdött, csak le lett törölve. Nagyon élvezte a nagy társaságot, délután 5-6,30-ig aludt a kocsiba. Nem is keltegettem, így kibírta hazáig. Vasárnap élveztem a borongós időt, olyan jó volt itthon! Főtt az ebéd, Apa játszott a kislányával, sokat hülyéskedtünk, élveztük, hogy végre együtt lehetünk. A héten alig volt itthon a párom, még szombaton is dolgozott 4-ig. Neki volt a legrosszabb, sokszor úgy ért haza, hogy már aludt a Flóra.

Csütörtökre megrendeltem a jó időt!
Sziasztok
Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki jár- e a Kistarcsai korházba a gyerek osztályra.

Mert azon gondolkozon, hogy ha elköltözünk akkor kihez vigyem majd a gyerköcöt dokihoz?
A helyi nagytarcsai dokihoz inkább nem.
Azaz a Kazinciyról tudom, hogy gyerek orvos, de mi se hozzá járunk, hanem a Kribusz E hoz Kistarcsára.

Esetleg ismeri valaki a Blatnyiszki dokit Cinkotán (ha jól írtam a nevét).

Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Öröm ide benézni, pezseg az élet a topicban! KépKép

Manó2 szia! Kép
Sajnos doliügyben nem tudok segíteni. Kép
Kata,
akkor most nem találkozunk doktornéninél. Én már nagyon kíváncsi vagyok, júl. 1-én volt utoljára megmérve Ádám.

Zsuzsa,
igen, majd csüt. kidumcsizzuk magunkat. Ha a költözés miatt Neked nem gond, felőlem összejöhetünk gyakrabban. Most már a hőség sem akadályoz! Kép

Szisztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!!

Mevagyok én is, csak lustilla vagyokKép
sajna holnap nem tudok menniKép Ecsegfalvára megyek reggel a lányokkal és anyuval...anyum nagynénijét látogatjuk meg. Gondoljatok majd ránk, én vezetek..bő 200km..
Zsuzsának és Krisznek is mondtam már, mivel nem tudok elmenni, de van még 6 hetem szülésig, és készül az udvar hátul, egy nap összejöhetnénk itt nálam isKép ha gondoljátok. Bizti lesz jó idő, de ha nem bent is elférünkKép

manó2 üdv ittKép
Én sem tudok dokit:-/

Ma piacoztunk, (mint Krisz is FlórávalKép )
vettem lányoknak cipőket, van egy jó cipős itt Veresen, Vikinek kellett egy félcipő, Mimire még jó --Krisz, nem nyomta a lábát valamelyik este Miminek, hanem a zokni volt összegabajodva a lábán, az nem tetszett Neki:o)--
És kaptak egy-egy kis sportcipőt is, le lett asztfaltozva az utca, és hát a cipő orrával lehet a biciglit megállítani....arra meg jó leszKép

Viki hétfőtöl ovódásKép) azért csak felvettékKép Ugy várja már a kis drágámKép Jót tett Neki a multhati Hévizi kiruccanás, meg hogy apa is ott volt, most le van nyugodva, és ilyenkor olyan jó kislány--bár Mimit nyúzza egyfolytábanKép

Most elköszönök, neki kellene kezdeni a kajcsinak...nemsoká kellnek a csajok is.
cupp

Hajni
hajnii
 
 


Ja,még ezt akartam mutizni.
Hévizi képek: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=853
a házról meg itt: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=817

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Jó talit Nekted, mi úgy néz ki, hogy nem tudunk menni, de ha mégis akkor úgyis megtudjátok. Kép

Kriszta
Merre költöztök? Ezek szerint sikerült találni vmit?

Nálunk az etetés az amikor a Nóra folyton mozog, jár a keze lába, és közben ugrál, vagyis úgy rugózik, ja és szövegel vagy morog, de van amikor folyton azt mondja, hogy mammam, szóval kész csoda, hogy betalálok a szájába.

A darabos kaja még nem tetszik neki, pedig már négy foga van.

Zsuzsa
Mi is terbeztük, hogy megyünk a művházhoz, de családi összejövetel volt anyukáméknál ezért nem tudtunk kimenni, de láttam a nagy csúzdákat.

Hajni
Vigyázz magadra az úton.

Sziasztok
Kata
Katalin
 


Sziasztok!

Mint Hajni írta, tegnap piacon voltunk. Megvettem életünk első cipőjét, mivel igencsak szeretünk álldogálni és szerintem kevés a zokni + harisnyát + sapit. Tudtam volna még mit vásárolni, de azok a fránya anyagiak…..
Most többet nem írok, talira megyünk és remélem a nap is kibújik addigra.
Krisz
krissz
 
 


KépKépKép Szervezem a talit, és nagyon úgy néz ki, hogy mi nem megyünk.KépKépKép
Éjjel nagyon rosszul aludt Bea, és a héten délután mindig 3 órákat alszik, mert reggel fél 7-kor már ébresztjük, szoktatom a Beust a korán keléshez. Most fektettem le, és ha bealszik nekem, akkor nem akarom felébreszteni. Nekünk még rá kell számolni egy fél órát mire leérünk, sőt a buszhoz is igazodnunk kell.Kép Ráadásként, kb 1,5 órával ezelőtt telefonált a barátosném, akivel együtt kötögetünk megrendelésre, hogy holnap estére kész kell lennem a kardigán elejével (amit még csak a telefonhívás után kezdtem el.) Muszáj késznek lennem, mert legközelebb, akkor aztán várhatom mikor fog ismét munkát adni.
Ez van. Pedig a fiaim is be voltak indulva nagyon.Kép Sebaj, legközelebb zárttéri talit szervezünk, mert azért nekem még ez a szél se nagyon tetszik.
Ja, és a kisfiam ráadásként még a fülemet is rágja, hogy kössem be már a könyveiket. Egyébként kösz jól vagyunk. Kép

Kérdeztem már tőletek, de hátha azóta valaki meggondolta magát. Járok angolra, a kezdőnél már magasabb fokra, és keresünk emberkéket a csoportba. Egy csoportba max. 4 emberke van. Délelőttönként van az óra hétfőn, szerdán fél 9-től-10-ig. Gyerekmegőrzés megoldható helyben. Ha valakit érdekel, szóljatok nekem.

Sziasztok, jó talizást nektek! KépKépKép
Zsuzsa + Beababa

beababa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Úgy néz ki vevők vagyunk a fényképezőre, de légyszi ha lesz egy kis szusszanásnyi időd küld át az adatokat a gépről, ezt az uram kérte, nekem úgysem mond sokat.
Előd haláli volt amikor utánozta az állatokat, olyan okos. És még milyen lesz, napról napra többet fog tudni.
fekekata@freemail.hu vagy sivatagi@vnet.hu

Nórikám nagyon nyügi volt, végigordította a fürdetést, de utána egyből beájult. A Gergőt is bedugtam az ágyba, most várom haza apát aztán eszünk, mert már éhes vagyok, csak megvárom őt is.
Gondolom Előd is benyomta már a vacsit.
Katalin
 


Sziasztok!
Hát, Flóra teljesen kipurcant a talin, hazafelé elaludt! Otthon átadtam apának, aztán rohantam lakópark gyűlésre. Majd megfagytam. Flóra reggel hatkor kelt, evett és igazából már nem aludt vissza. (tegnap fél nyolctól már horpasztott)

Zsuzsa
Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni, majd legközelebb megismerkedünk személyesen is.

Hajni
A képek szuperek! Látom Hévízen te is rendeztél egy baba-poci találkozót.
Hogy bírtad a hosszú utat?

Lányok!
A gyerkőcök nagyon édesek voltak a talin, úgy bírtam, hogy mindegyik teljesen nyugodt volt! Hiába, ez a mi érdemünk! Gergő nagy dumás lesz, lányok készüljetek……

Zsuzsa
Olyan jó, hogy már a képeket felraktad, mindjárt küldöm tovább apának a munkahelyére!

Szombaton vendégeink lesznek, vasárnap az utcabeliekkel sütünk-főzünk. Most éppen takarítok… Hétfőn jelentkezem (bár szerintem addig nem bírom ki) mindenkinek szép hétvégét!

Krisz
krissz
 
 


Zsuzsa! A profilra megpróbálok egy kis időt szánni!
Krisz
krissz
 
 


SziasztokKép

Megnéztem a képeket és irígy vagyokKépKép


Rendben leértünk, meg haza is, közben minden rokonhoz is eljutottunk ahova akartunk anyuval...
70 éves nagynéni meglátott rámnézett, nem köszönt csak annyit mondott: FIÚ. Én meg rá: Lány..ezt párszor eljátszottuk, aztán jót nevettünk.. Van egy kedves barátném a cseten, Ő is megálmosta hogy fiam lesz..de hát csajszikát mondanak a dokik, végül is teljesen mindegyKép

Azért észre vettem hogy hosszú volt az út, keményedett közben a pocak sokat, de este itthon az ágyikómban megnyugodott. húúú, olyan jót aludtam, hogy már ébren is vagyokKép

Szomszédunk (sogorom) pincét épít a terasza alá, vagyis most építi egyben, Krisz Te láttad mekkora a gödör....? Kicsit nagy a drukk, hogy be ne döljön a háza, sőt a mi házunk sarka is meg van gyengítve most ezzel, mármint az alap. Jó mi? Robi hívott csütörtök este, hogy mindenhol föld van, kellett nekünk hozatni földet...Kép
Lányaim annyira elfáradtak, hogy esti fürdés után nem sokat vitatkoztak hogy menjenek-e aludni vagy semKép
Mimi ott elég rosszul aludt, mert sztem az első hüvös estén itthon megfázhatott, és ha fekszik letapad a kis mellkasaKép Most is az ágyunkban alszik.
Viszont majdnem hoztunk egy gyönyörűséges cicát haza. Olyan szép macskoszt rég láttam, világos csíkos, de hosszúszőrű, és nagyon kedvesKép Ha nem lennék pocakos meg nem jönne kisbaba, elhoztam volna a lányoknak, nekünk is adták egybőlKép Szeretném ha lenne Nekik kis házi állataik, hogy megtanulják szeretni, tisztelni őket.

Hát most ennyi vagyok, sziasztok!!
Hajni
hajnii
 
 


Szisztok,

Elolvasva az előzőeket, és nézve a talin készült képeket nagyon sajnálom hogy ilyen ritkán jutok fel a társalgóra.
Nagyon jok a képek, Bálintnak nagyon tetszett, folyamatosan mondta, hogy babák, babák, játszanak. Megigértem Neki, hogy legközelebb játszhat velük. Ennek nagyon örült.

Hajnii
Nagyon szép a házatok belülről, gondolom kivülről is ilyen csudi szép.
Néztem a hévizi képeket is, de többen is vagytok rajta állapotosan, így csak a gyermekekből lehetett következtetni melyik vagy te.

Szabó Kriszta
A keresztelőnek nincs túl sok feltétele, legyetek ti is megkeresztelve, és a kleendő keresztszülők is. Botond görög ketolikus hitre lett keresztelve, és nekünk az volt a lényeg, hogy négyünk közül legalább az egyikünk arra a hitre legyen megkeresztelve.
Szép volt, képünk még nincs, most hívatjuk elő őket.

Mondjátok, hogy teszitek bele a szövegbe smile-okat?:-(
Sziasztok:
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok,

Nagyon jók a találkozóról készült képek. Sajnáltam, hogy elfelejtettem, és mi nem mentünk. Bálintnak is tetszett, meg is beszéltük, hogy legközelebb mi is megyünk, és Ő is játszhat a többiekkel.

Krisz:
Tudtommal a keresztelésnek nincs különösebb feltétele, a lényeg, hogy ti is és a leendő keresztszülők is meg legyenek keresztelve. Botondé nagyon szép volt.
Bálintom meg is ijedt, mert azt hitte elviszik az öcsikéjét, és sírva fakadt. A keresztelőnek van egy olyan része, ahol bemutatják az újszülöttet, és amikor a Botondot elvitte a pap, akkor ijedt meg szegénykém.:-((

Hajnii:
Nagyon szép a házatok belülről már így alakulóban is. Kívülről is ilyen szép, ugyi?
Mennyi időd van még a szülésig? Bátor vagy hogy elmentél 200 km-t egyedül a lányokkal és Anyukáddal.

Manó2:
Nem tudom kinek mi a véleménye, de én kétszer voltam a kistarcsai kórházban (egyszer ultarhangon, egyszer szemészeten), és szerintem nincs a helyzet magaslatán az az intézmény. Próbálkoznak a felújítással, korszerűsítéssel, de még nem igazán látszik. Az ultrahangos doki pedig úgy kezelt mintha egy darab fa lennék. A szemésznő viszont aranyos volt.

Hogyan teszitek be a smile-okat, mert akárhogy próbálom, nekem nem megy :-((

Sziasztok:
Gabi
gabóca
 
 


Bocs a duplázásért, de nem jelent meg az első, és azt hittem megint szórakozik a gépünk.
Gabi
gabóca
 
 


sziazstok!

Gabóca, mail ment a smilekről a profilodban lévő címreKép

többit később....
hajnii
 
 


Kép = : ) egybe írva...
Kép = : ( egybe írva...
Kép =: O egybe írva...
hajnii
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Mi ma jöttünk meg a szokásos hétvégi utunkról, úgyhogy csak most tudom írni, hogy: Zsuzsa, tök jók a képek! Úgy látom, jó az új gép Kép Olyan aranyosak a babók így egy csokorban!

Hajni,
megnéztem a képeket, szép a ház is, a családod is meg a pocid is!Kép Látszik a lányokon, hogy élvezték a pancsolást!
Ez a Kehidakustányi strand milyen gyorsan átalakult! Két éve mi is jártunk ott ( a közelben voltunk nászúton) és akkor építették a szállót. De a strand még csak pár kis kopott medencéből állt.

Lányok, remélem, nálatok jobbak az éjszakák! Ádám egyre többször ébred és csütörtök éjjel 1/2 4-től 1/4 6-ig nyüglődött, pedig odavettük magunk közé. Végül fél hétkor végleg felébredt, én kissé hulla voltam. Pedig nappal sem alszik túl sokat, Kb. másfél órát, két részletben.
Na, nem panaszkodom, inkább megyek aludni, míg lehet. Kép

Zsuzsa,
kár, hogy nem tudtatok jönni, de lesz még alkalom! Én angolra még mindig nem mennék, de köszi, hogy szóltál a lehetőségről! Kép

Jó éjt!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy 2 hét múlva költözünk.
Most dolgoznak a burkolók, festők, és a parkettás.
Az a helyzet, hogy az anyós mellett fogunk lakni, így nem vagyok felhőtlenül happy...Nem vagyunk túl jó viszonyba, mindenbe belekotyog, de valahol nem akar rosszat, csak nem veszi észre, hogy a kisfia felnött!!
Na nem lelkizek!
Ja egy jó hír az én kis Dorkám már áldogál...

Jók legyetek,

Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk a hétvégén, elég húzós volt! Szombat de. apa elment úszni Flórával, én addig sütöttem-főztem. (A jénaim szétrobbant a sütőben, kaja megmenekült.) Vendégek késő délutánig voltak. Flóra élvezte, hogy sokan voltak. Ami a kezébe volt játék, állandóan elvették tőle, így folyamatosan játékok után vadászott. Vasárnap apa és lánya kimentek a BNV-re, kapott 3 db lufit, abból egy bírta ki hazáig. Du. egész nap a szabadban játszott, ott is aludt. Kúszott-mászott a fűben, a homokozóban. A sok szutyoktól egy idő után nem lehetett ráismerni. A grillezés este 10-ig tartott. Flóra este 8-kor megfürdetve, megetetve már ágyban volt. Párom teljesen boldog volt, hogy ennyi időt töltött kettesben a lányával! Nekem meg teljesen furi volt a helyzet, hogy ennyire szabad vagyok ráadásul két napig.


Hajni
Ilyen korán már netezel? Tényleg sokat aludtál!!! A gödröt nem láttam közelről, de amikor a markológép eltünt benne, rögtön arra gondoltam, nehogy kidőljön a ház fala! Szegény Mimi, még a felnőtt is szenved a megfázástól, nemhogy egy kisprücsök!

Kriszta
Az éjszakák nálunk is nehezek! Többszöri ébredés, sírdogálás. Sokszor alig tudok visszaaludni.

Manó2
Gratulálok az álldogáláshoz!
A szomszédod miatt nem irigyellek! Anyósnak meg kell mondani, hogy saját életetek van!

Szisztok
Krisz
krissz
 
 


SziasztokKép

Vagyok, csak leeresztve kicsitKép
Vikus elkezdte az ovit hétfőn, elmaradt a beszoktatás, mert ott is hagytamKép És nagyon jól elvolt, egész hétvégén azt hallgattuk, hogy vigyük Őt az ovibaKép)
Itthon lenne mit csinálni, de már annyira nincs kedvem semmihezKép Lefestettem a bőlcsőt, holnap összerakjuk a kiságyat is, és lassan beszáradnak a kisruhák is, kivasalok, és innetől kezdve csak pihizekKép Már nagyon nehezen érzem magam, szenvedek pár napjaKépKép Robi csak röhög rajtam, ráadásul jól be szőlőztem, és most versenyfutás a fürdőbe 10 percenkéntKépKép De sajna nem bíííírom abbahagyniKépKép mármint a szőlőevést...
Most mentek el a nagynénémék, két unokatesóm is itt volt...De 4 köröl mej jönnek haverok...óóóó...Kép leszünk vagy huszanKép
Mimike hála épp csak náthás volt, két nap C-vitamin, és rendbe is jött. Szegénykém koválygott egész héten míg Viki haza nem jött..nem találja a helyét. Bújik állandóan belémKép

Krisz, nem semmi méretű lett a pince a szomszédban...el is mérték, ha ugy menne tovább a kerítés, akkor a Ti kert -sarkotoktól kb 1 méterre lenne beljebb a mienk...vagyis átjöttek hozzánkKép Tegnap vette észre Robi, szidta is aki kiszámoltaKép Sogór most bizti azt hiszi hogy én cukkoltam fel apáját, pedig nem, de had higgye..már a héten így is pikkelt rám, mert elvittem egy napra a felxet tőle---holott a mienk. áááá.....bocsi hogy ilyennel zargatlak Benneteket, de most ilyenen lelkizek, Az idegen szomszéd mennyivel kedvesebb aranyosabb tud lenniKép)---mint pl Kriszék isKépKép
no, nem is untatlak bennetek tovább...lassan ébresztőt kell fujnom a családnakKép
most még visszaolvasok, és jelentkezem mégKép
pussz
Hajni
hajnii
 
 


húúú...hogy én mennyit vigyorogtamKép bocsikaKépKép
hajnii
 
 


Szia Zsuzsa!
Nagyon jó ötlet a Rönkvár, ha jó idő lesz, akkor valószínűleg holnap mi is kimegyünk, meg ha nem jön közbe semmi. Ma, meg tegnap nagyon rám jött a depi, úgyhogy külön jó lenne, ha letudnánk menni.Kép

Sziasztok! Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

RZsuzsa,
Jó idő estetén mi is megyünk! Ha Ádám elalszik, lehet, hogy késünk, de Apa keddenként úgyis kimenős, vele nem tudunk sétálni. Már éppen javasolni akartam egy sapivisszaadó-talit! Kép

Hajni,
nemhiába várta Viki így az ovit!Kép Miminek biztos fura lehet most így egyedül, de ez már nem sokáig lesz így! Én is elképzeltelek, amint rohansz a vécére KépKépKép

Zsuzsa,
depi ellen pont jó lesz egy tali, gyertek!

Jó éjt!
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Remélem jót hintáztatok a minitalin, és Előd buksija nem találkozott a hintával!
Ma voltunk tanácsadáson, 9500 g és 71 cm-esek vagyunk, így nyolc hónaposan. Két napja már pár másodpercre egyedül áll az én drágám! Most jöttünk épp a Hajnitól, szép nagy pocija van!
Zsuzsa a depit remélem jól kibeszélted magadból, és a szép idő is segített! KépKép

Pussz mindeninek
Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa meghívására én is csatlakoznék hozzátok. Igaz a lányom még nincs 4 hetes, úgy olvasgattam mindenkinél nagyobbak a babák. Rólunk még annyit, hogy mi is Palotakertiek vagyunk, már több, mint két éve, de sajnos Gödöllőt még nem ismerem túl jól. Lehet, hogy ismeretlenül már néhányotokkal találkoztunk is. Kép Ha időm és Sárám engedi, igyekszem majd visszaolvasni, hogy megismerhesselek titeket.
mankati
 
 


Zsuzsa!
Jók a képek, csak a keresztszemesből nem látszik semmi. KépMég szerencse, hogy jó távolról lettem lekapva, így nem látszik a nagy popóm. Kép

Kati (Mankati)!
Üdv sorainkban!KépKép Megfogod ismerni Gödöllőt, pláne, ha Ti is jöttök Sárával a talikra. A következő valószínűleg az Alsóparkban lesz, miután a Beus kijön a bölcsiből.Kép
Nézd meg a képeket Te is, és rájössz, hogy ismersz egy-két emberkét valószínűleg, legalábbis látásból.
Például ha minden igaz, akkor Gergőt és Nórikát nagy valószínűséggel ismered.KépKépKép Legalábbis ha az anyukájuk Katival jól azonosítottunk be Téged.Kép

Zsuzsa (rzsuzsa)!
holnap felrakok gyerek mintás szalagokat, majd felteszem ide is.Kép

No, megyek még körülnézni, aztán megyek dolgomra, mert mindjárt itt az este. Kép

beababa
 
 


Sziasztok,

Régen nem írtam, le is maradtam sok mindenről.
Hétvégén lent voltunk a sörfesztiválon, és Bálint nagyon élvezte a körhintákat. Alig lehetett kiszedni belőle. Állandóan kocsizni akart, végigpróbálni mindegyiket.Kép
A dodgemet egyenesen imádta. Beleültek az Apjával, Nagyapja pedig egy másik kocsiba, és egymást kergették. Irtóra élvezte.Kép

Most egy kicsit megfáztam, lázas is lettem. Ezzel kapcsolatban kérdeznék tőletek. Az egyik orvos azt mondta, hogy lázasan nem lehet szoptatni, a másik pedig azt, hogy igenis kell, mert így ellenanyagot is kap a baba. Nektek mi a véleményetek?

Jók a képek a taliról, az alsóparkit mikorra gondoltátok?

Hajni:
Köszi a levelet, megkaptam, próbálkozom velük.

Jó éjt:
Gabi
gabóca
 
 


Hali,
Végre sikerült felrakni egy képet az aprónépről a profilba.
Kicsit nagy lett, de szerintem nagyon édesek rajta.
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok!

Szia Kati üdv közöttünk! Gyarapszunk!!!!
Látom a legutóbbi talin sem unatkoztatok!
Gabi! Remélem, meggyógyultál! Ha mégsem akkor megnyugtatlak! Flóra kb 2 hónapos volt, amikor lázas voltam, bekaptam valami vírust. Felhívtam a gyerek orvost, hogy most mi lesz velünk? Algopyrint, Sumetrolint szedhettem és a gyerek annyit szopizhatott, amennyit nem szégyelt!
Mi jól vagyunk, rengeteget vagyunk a levegőn, barnulunk még egy kicsit! Ilyen időnek kellett volna lenni nyáron!
Tali ügyben szóljatok!

Pusszzzz
Krisz
krissz
 
 


Elfelejtettem!
Gabi édik a fiaid!
krissz
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Bocs, de csak most néztem be a tali óta! (szégyen-gyalázat!) Egyébként ma délben voltunk sétálni, mert most más program volt. De majd legközelebb! Kép

Gabi,
én úgy tudom, lehet szoktatni lázasan, de a szád elé esetleg érdemes tenni valamit.

MOst jöttek lakást nézni, megyek
Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Szuper idő volt!

Pénteken lakodalomban voltunk, 25 éves házassági évfordulón. Nem vagyok egy táncos de azért táncoltam is. Gergő is volt, pici lányra anyós vigyázott.
Tegnap itthon voltunk, pihengettünk már amennyire lehet két gyerek mellett.

KaTI
Ha minden igaz mi egy házban lakunk Kép már ha Zsuzsával jól azonosítottalak be.

Most megyek
Jó éjszakát
Kata
Katalin
 


Sziasztok!

Tettem fel a Fotóalbumba egy-két művem képét.
Az órás macira a Bea azt mondta ma, hogy idézem: "Szé le..", azaz szép lett. Azt hiszi, hogy az övé, pedig ez nem. Majd neki mást csinálok.KépKép
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=935

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Múltkor siettem, és elfelejtettem írni, hogy aranyosak a fiúk! A szoktatni természetesen szoptatni akart lenni Kép, de remélem már meggyógyultál!

Zsuzsa,
szépek a műveid, Kép én is szeretek keresztszemezni, remélem majd lesz alkalmam rá a jövőben! Szegény Beus, hímezz neki is vmi szépet! Kép Egyébként a Micimackós mekkora a valóságban?

Rzsuzsa,
ha a héten jöttök hintázni, szólj! Hátha még ilyen szép idő lesz.

Kati!
Üdv itt! Kép Mi tavasszal sokat sétáltunk az Alsóparkban, de akkor még biztos nem találkoztunk.

Este (vagyis éjjel) voltunk Tesco-ban és kiderült, hogy minden babaholmira (cumitól a babakocsiig, kivéve pelenkák, bébiételek) 20% kedvezmény van holnapig (legalábbis Budaörsön). Így végülis vettünk Ádámnak autósülést jó árban, délután hazafelé ki is próbálta és jót aludt benne. Kép De tényleg elég jó árak voltak, pl. Avent Isis mellszívó 12e alatt, csak az már van Kép.
Na, megyek is aludni mert éjjel egyre értünk haza.
Sziasztok!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Kin van az első fogunk!!! El sem hiszem, hogy már ez is eljött!

Zsuzsa
nagyon ügyes vagy! Nekem soha nem volt türelmem a kézimunkához.

Rzsuzsa
Jobbulást kívánok! Remélem hamar összeforr a repedés. Van segítséged? Nem lehet egyszerű most Előddel!

Sziasztok
Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Hogy sikerült elesned?Lakásban estél el? Kép
Szegénykém, remélem hamar rendbejössz!

Már a múltkor is szerettem volna kérdezni csak mindíg elfelejtem, hogy ha csináltok albumot mennyi idő alatt tölt fel egy képet, mert én próbáltam de egy kép is több percig tartott, úgyhogy lemondtam róla mert elmegy egy csomó idő rá?

Sörfesztiválon mi is voltunk, nekünk nem lehet kihagyni mert az ablakból látszik és a Gergő már napokkal korábban kiszúrta, úgyhogy mentünk hintázni..
Majd még este benézek!

Kata
Katalin
 


Hahó, merre vagytok???

Felállt ma este a Nóra, olyan aranyos, ráadásul a parkettán ahol csúszik, ráadásul apa is itthon volt már, úgyhogy jó időzített, mert látta az egész család.

Sziasztok
Katalin
 


Rzsuzsa!
Szegénykém, jobbulást! Küldök vidámító fejeket! KépKépKép Hátha használnak (gyógyító fejet nem tudok).
Azért mentünk a budaörsi Tescoba, mert anyuéknál voltunk és hozzájuk az van közel. De jó döntés volt, mert most láttam, hogy ez az ülés a Megatoysban 23e pénz (akciósan most 20e), mi meg megvettük 16e-ért.
Lakást nem adtuk el, mert aki megnézte (lehet, hogy vele építtetjük a házat), az ingatlanirodájában akarta hírdetni. Mi meg meg akarjuk spórolni a 3% jutalékot, ha lehet. Tényleg, Kata elárulod, hogy a Ti lakásotokért mennyit adtak volna? A mienk is olyasmi, csak tégla.

Kata, Krisz!
Gratulálok a lányoknak a felálláshoz és a fogacskához! Ádám sem akar lemaradni, úgyhogy éjjel gyorsan növesztett egy fogat, mégpedig a bal felsőt! Nem is nagyon aludt hajnalban! És pont 10 hónaposan történt! Egyébként néha már ő is megáll pár másodpercre.

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Velünk most kivételesen semmi különös dolog nem történt! Kihasználtuk a jó időt, rengeteget sétáltunk és játszottunk. Egy ismerősünk mondta, hogy családi programok lesznek a Margit szigeten. Tegnap kimentünk, de nem volt semmi program. Amit egyáltalán nem bánok, mert nagyon szép napot töltöttünk hármasban. Flóra napközben nem sokat pihet, úgyhogy este hétkor már aludt. Kicsit féltem, hogy milyen korán fog kukorékolni, de nem volt gond. Apa reggel 6,30 körül megetette és negyed kilencig horpasztottunk. (Általában 6 órától már játszik a kiságyában)

Kata
Gratulálok Nóri állásához!

Kriszta
Nektek is gratula a fogacskához! Ez az első, vagy már több van?

Zsuzsa!
Nekünk alul a bal oldali bújt ki!
Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Eltüntem, de azért benézegetek majd minden napKép
Még van 10 napunkKép M avoltam UH-n, kislány a drága még mindig, és 3600gr-ra saccolta a gép a súlyát.
Már nyűgösködöm. Holnap dután dokihoz s be kell mennem, meg Apáék betonoznak , csinálják hátul a teraszt...
Viki jól elvan az oviban, Mimike meg már megszokta hogy nioncs delőtt Viki, igaz el is kezdte verni a nővérét...
húú.elkezdtem írni és abba is hagyomKép( lecsukódik a szememe nagyon..
holnap folytatomKép)

fogacskákhoz, menéshez álláshoz GRATULA!!!!!!
HAjni
hajnii
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: