Új privát üzeneted érkezett!

Ildikó Kép

Matricázol még? Mert rengeteg sablont raktam fel az oldalamra... (Ugye már bejönnek a képek??) Kép

Ivett Kép
Te szoktál festegetni?

KLIKK IDE

delice
 
 


Igen szoktam nekem inkább gyerekenek valók vannak ,sokat csináltam a gyerekorvosi rendelőbe Magdika dokinőnek.Karácsonyra,húsvétra, nov.1-re is kért, meg dekorgumiból is csináltam az meg is jelent a márciusi Praktikába.Zsenília drótból lepkéket virágokat az is ott lóg a Magdika doki rendelőjébe ha minden igaz .Ma megkaptam a számod holnap ha jó az idő megyünk a piacra ti nem jártok le mi 10 után szoktunk indulni ha jó az idő egyeztethetünk és talizhatunk valahol.
zlotika
 
 


Halllli,

nem is figyeltem eddig az orvosi rendelőben a díszeket Kép csak mindig az előtérben elhelyezett könnyező gyermekarcoknál maradok le.....
Akkor Te nagyon nagyon ügyi vagy! Kép Ilyen dekorgumit én még nem is láttam...
Nekünk a 10 óra nem annyira jó, mert Rebeka kb fél 11kor alszik el, és az Neki a babakocsiban nem megy.
Na lépek, mert hulla vagyok, holnap meg megyünk szerepelni a kórussal.
Pussssz,
Ági

delice
 
 

 
 

Hali csajok!!
A kajcsis képeid még mindig nem látomKépDE hagyd tuti nálam van a hiba!!
Sikerült már taliznotok??? Tök jóóóóóóóóó!! Aztán majd meséljetek ámKép
Ivett hogy te is milyen kreativ vagy!!!-Én ugy szeretem azán látni mit alkottamKép Bár mostanában semmire nincs időm!!
Gergő ráadásul a héten szerdáig tuti itthon van,virusos a torka,de már szépen gyúgyulászik ámKépKibirhattuk volna ezt a pár napot szünetigKép
Niki is számolja a napokat! Sokat járnak kirándulni és megy táborba isKép
Ma voltam tüdőgondozóbanKép az mondta a doki bácsi meggyógyultammmKép
Hát ennyi a helyzetjelentés rólam!! És Ti???
Ági te hol és mit énekelgetsz???????????
puszi Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Nehogy azt hidd hogy a sajátkútfőből van ez mindegyiket sablon alapján csináltam. A sógornőm nél találtam egy újságot négy éve és abból kezdtem el rendelgetni dolgokat ,vasalható gyöngy ,dekorgumi, üvegfesték ,égethető gyurma meg még sok jó dolgot. WWW.kreativhobby.hu oldaloról szoktam rendelni. Nem még nem taliztunk Ágival de szerintem a közeljövöben megejtjük.
Puszi Ivett!
zlotika
 
 


Helló Lányok! Kép
nagy a pangás....

Ildikó Kép
Kajcsis képek Kép
De igen! Azóta találkoztunk, a piacon összefutottunk Kép
Gergőnek jobbulást!!
Niki milyen téborba és hova megy?
Örülök, hogy meggyógyultál Kép
Én tulajdonképpen nem is énekelgetek, hanem én vezetem (vezénylem ) a kórust. Kép

Ivett Kép
Tökjó, hogy megismertél Kép Elég feltünő jelenségek lehettünk KépKép
A képek alapján egy sötétebb hajú Ivettre számítottam Kép
Mit vettetek a piacon?
Dekorgumiról írnál bővebbenn?
Szólsz legközelebb, ha rendelsz a kreativhobby oldalról? Ha esetleg kellene nekem is valami felezhetnénk a postát Kép Hmmmm?

Pusszantás,

Ági Kép

delice
 
 


ILDIKÓ Kép
A kedvedért itt a kalács Kép


Kép

delice
 
 


Jesszus, az ellőbb volt a 300. üzenetem Kép

Kép

delice
 
 


Halihó!!!! Szuper!!!!- A receptet is elárulod?? Ezt a gépben is meg tudom sütni!!!
Futok mert álmos vagyok de jövök holnap!! Puszi lányok Ildikó
evetke
 
 


Helló! Kép

Kakaós kalács /gépben/ 2,7 dl langyos tej 40 dkg finom liszt 10 dkg rétes liszt 2 tojás sárgája 7 dkg vaj darbolva 5 ek cukor 1/2 narancs reszelt héj /citrommal is jó/ 1 cs. vaníliás cukor 1/2 tk só 1/3 kocka friss élesztő (1,7 dkg)

1ek kakaó /nem cukros/, 1/2 perccel a 2. dagasztás vége előtt hozzáadni (2:21) 1 marék mazsola (sweet program 2:55)

Ha jókor teszed bele a kakaót, akkor csíkos lesz Kép
(Az enyém nem lett az... Kép)
És én a narancshéjat sem tettem bele, mert nem szeretem. De amúgy tényleg fini lett. Kép
Jó sütögetést Kép

delice
 
 


De édes vagy!!! Na eztet kipróbálom még a héten!!! Csajok kedden rutinból vizsgázok!! Tessék szoritani!!Pusszantás IldikóKép
evetke
 
 


Kedden szorítunk!! Kép csak ügyesen Kép
Mesélj majd, hogy sikerült a kalács.

Merre vagy Ivett? Kép

Ági

delice
 
 


Köszönömmmm!! Na csajok lehet gratulálniKép Már van egy 3/4 jogsimKép Jövőhéten kezdem a forgalmat isKép
Tényleng Ivett te hol kolbászolsz??Kép Remélem nem vagytok betegek!!?? Pusza Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok Csajok!
Nem hála az égnek nem vagyunk betegek, Ildikó gratulálok.Most szokik le Gergő a pelusról és sokat kell szaladgálni utána meg most festegetek utánuk mert nálunk a fal szinte minden helyiségbe 1 méter magasságig firkás és most talán már nem fogják firkálni annyira a falat mivel sokat vagyunk kint.Meg pár üveg festést is akarok csinálni mivel az unokatesómnak igértem párat a gyerekszobába.Meg gyöngy képeket is vasalok. Azok még annyira nem mennek de már kezdek rájönni a teknikájára.Most ennyi elég majd még este benézek.
Puszi Ivett!
zlotika
 
 


Ildikó Kép
Kép

Kép

Gratulálok!

Nem is mesélted, hogy miylen autón tanulsz vezetni Kép
Én anno egy Samara tipusún tanultam. De nagyon szerettem. Utáltam utána beülni anyukám Renaultjába....

Ivett Kép
Neked meg jó festegetést!
Miket festesz unokatesódnak?
Írsz bővebben a dekorgumiról nekem?

Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Az unitesóm lányának tündéreket festek virágon ül és méhcske is van rajta.Na a dekorgumi olyan mint az úszódeszke olyan anyagú csak sokkal de sokkal vékonyabb van sok sablonom hozzá körbe kell a gunilapon rajzolni kivágni és össze kell ragasztgatni a leírás szerint.Ezt inkább mutatni kellene így nem annyira értelmes majd este próbálok feltenni pár képet és mintát ha Zoli segít nekem benne.
zlotika
 
 


KépKép a tegnapi levelem is elúszott!!! Mi van itten!!! Este jövök ha addig nem robban szét a fejem! puszi Ildikó
evetke
 
 


Nem tudom mi van itt, de tegnap nekem is vagy fél óráig ment át az üzi Kép
Én mindig biztosítom magam, amikor megirtam, az egészet kijelölöm, és CTRL-C. Aztán ha elúszott, akkor kezdem újra.
NYUGI!

Ivett
Ha érdekel a honlapomra rengeteg sablon raktam fel, és még rakok is! Nézz szét! üvegfestéskez sablonok menüpont
Várom a dekorgumis képeket Kép

Ági

delice
 
 


Hol vagytok ?

delice
 
 


Halihó!!!
Én jönnék irogatni de mostanában annyiszor hagyott cselben a babanet hogy elmegy a kedvem tőleKép Még mindig nem sütöttem kalácskátKép de most kiirom mi is kell hozzá!!Mi az hogy swet program??Az nálam melyik lehet??A kenyeret "normálon" sütöm ez 3 óraKép
Csajok imádok vezetni!!!!!!!!!!Tök teccik!!! A héten holnap megyek 3X .-igy legalább hamar lepörögKép
Veletek mi ujsi?? Meséljetek?? Pusszantás Ildikó
evetke
 
 


Helló!
Nagy a oangás csajok.
Ivett Kép Most írtam Neked a Miskolc Topicba, hogy nagy nehezen sikerült ezt is megnyitnom. De az üzi még nem ment el Kép
Hogy vagytok?
Ildikó Kép A sweet program - édes program, gondolom direkt a "kalácsoké". Ha jól emlékszem, 2 óra 50 perc. ?
Hulla vagyok, lépek pihizniKép
Remélem ez elmegy!
Ági

delice
 
 


Na átment ez is meg a másik is Kép
Jó éjt!!!
Ildikó ügyesen vezess! Kép

delice
 
 


Sziasztok!
Na hála az égnek én is be tudtam lépni ide már egy hete biztosan próbálkozok.Már meggyógyultak a gyerkőcök is orr folyás és köhögés volt most soron.Mára ennyi
zlotika
 
 


Sziasztok!
Na hála az égnek én is be tudtam lépni ide már egy hete biztosan próbálkozok.Már meggyógyultak a gyerkőcök is orr folyás és köhögés volt most soron.Mára ennyi.
Ági én azt hittem ,hogy idősebb vagy tőlem de ezekszerint én vagyok az idősebb három évvel.
zlotika
 
 


Sziasztok Csajok!
Mostanába senki sincs erre netán nyaraltok!

Ildikó! Hogy áll az építkezés már az éven be is tudtok költözni az új házba?Megvan már a jogsi?MI csak itthon leszünk mivel kéthete a nagy szélben az északi felról 12nm-nyi vakolat le omlott pedig másfél éve volt újra kőporozva úgy-hogy a nyaralásra szánt pénz az új kőporozásra megy el.
zlotika
 
 


De! Én itt voltam, írtam, de eltünt!! KépKépKépKép
A Miskolc topicban válaszoltam Neked! Megkaptad?

Ivett Kép Szóval idősebbnek hittél? A fényképek, vagy az "egyenes adás" alapján?

Mi nem gyaralunk, az éven sztem nem is megyünk, Rebeka még kicsi hozzá Kép
Basszus! Most olvasom! Leomlott a vakolat? Kép

na megyek, lassan ebédidő van...

Ági

delice
 
 


Halihó lányok!! Tegnap ide már nem jutottamKép Most pótolom!!
Szegény IvettKép Sajnálom a vakolatotKép De jobban hogy elmarad a nyaralás!!!! Hová mentetek volna??
Mi az ebéd Ági baba?KépÉrdemes "átugrani"
Hát idén nem valószinű hogy lesz költözés,bár ugy néz ki belefog férni még egy banki utalásKép Akkor meg még bármi történhetKép
Imádok vezetni !!! Még vannak városi óráim de lassan itt a vizsga isKép Majd igérem beszámolok,még akkor is ha esetleg szomorúan sikerülneKép Na léptem mi most eszikélünk! Pusszantás Kellemes hétvégét!! Ildikó
evetke
 
 


Dejóóóó, hogy benéztél Ildikó KépKép
Hogy mi az ebéd? Nálunk most az a műsor, hogy leves, benne zöldségekkel, husikával. Főzeléket nem eszik meg, de levest igen, s így aztán kap hígat is, meg darabosat is.
Esténként képzeljétek 3dl tápió Kép (mondjuk van, hogy csak 2,5 Kép
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Ezt az oldalt nézd meg http://gportal.hu/portal/minke/ Ezen van olyan,hogy babás nyeremény játék hátha a ti tápitok is játékba van . Mert most mindent érdemes gyűjteni én is elraktam az összes pelenkás zacsit hátha jó lesz valamire ,te nem kaptál a Liberotól kérdőívet amihez babákat kell beküldeni mert ha kell viszünk nektek mivel én még a Vikike pelusos zacsiait is elraktm pedig ő már két és féléve nem pelenkás így egy szekrényke csak arra van fentartva,hogy ilyesmikt gyűjtsek.Én tegnap gyümölcslevest és grízestésztát csináltam.
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!! Mindent szeretek hamizniKépSzerencsére nem válogatós a család nálunk sem,bár én csak hétvégén főzök, hétköznap bevagyunk fizetve "csumira"Kép Tök jó egy suliból hozom a két adag egy hétre 3300 ft. Ennyiért nem tudnék mindennapra főtt ételt tenni az asztalra,lassan már 1 éve igy működünkKép-és bevált.
Csak bekukk.megyek megcsinálom az albumomat majd kuksizzátok meg! Pusza Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!
Ivett Kép Köszi a tippet Kép Szétnéztem Kép De egyébként kaptam is a Liberótól olyan kérdőívet. Épp azon agyaltam, hogy honnan szedjek össze 10 figurát. Mondjuk valamennyi van már, de még nem számoltam össze... De képzeld nekem még az előző ajándékot sem küldték el Kép
Úgyhogy első körbe írok egy reklamáló levelet az előző elmaradt ajándék miatt, és csak utána küldöm a következőt. Ha meglesz.

Ildikó Kép
Nyáron is hordjátok az ebédet? Mert amúgy mi is, de itt nyáron szünetel. Kész az album? Majd vetek egy pillantást. Kép De jó, hogy szólsz, hamarosan rakok fel újabb képeket rólunk, aztán majd szólok.

Na megyek aludni, hulla vagyok...

Ági

delice
 
 



Hali lányok!!
Igen juli 25 ig aztán szünet szept. igKép De ez is segitség!!Csak pár képet dobtam felKép "csiribirik2"
Puszantás Szép hetet nektek!!
Ildikó
evetke
 
 


Szia Ági!
Mi az a 22 annyi liberós babaád van?
zlotika
 
 


Hellóbelló! Kép
Ildikó Kép
Naná, hogy segítség Kép Megnéztem a képeket, szépen alakultok!! Kép

Ivett Kép
Dehogyis! Kép Tévedésből került az a szám oda Kép

Megyek mert ebédidő! A Kazinczyban főznek még?

Pusza,
Ági

delice
 
 


Szia !
Igen a Kazinczyban mág főznek csak azt nem tudom ,hogy meddig mivel Zoli hordja az ebédet.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok!
Rengeteg kinőtt játékaink vannak le is fényképeztem őket itt van a gépen de nem tudom le kicsinyíteni őket,hogy fel tudjam rakni a játékos hirdetésre,ha érdekel titeket küldök nektek róla képeket.
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ivett! Kép
A Petőfiben már csak ezen a héten főznek.
Küldhetsz képet, hátha valami megtetszik! KépKép De szivesen le is kicsinyítem Neked, és visszaküldöm, ha akarod. Hmmm?
Ja! Ha nagyok, akkor egy üzibe csak egy képet küldj, jó?
Pusssszantás,
Ági

ui.: Azt hittem ma esni fog, úgy elborult, de aztán nem....

delice
 
 


Halihó!! Én is kuksiznám?? -.mondd hol??/játékok/
Ma olyan semmi voltam,jó is hogy vége a napnakKép puszika ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!
Majd délután elküldöm mivel valami gond van a géppel már két napja nem tudom megnézni az üzeneteimet és küldeni sem tudok.Ivett
zlotika
 
 


Helló Lányok Kép
Itt Encsen tök kellemes idő volt. Nekem legalábbis bejött Kép
Ildikó - nálatok milyen volt? sütöttél azóta kalácsot?
Én azóta valamelyik nap "feltaláltam" a fantasztikus pizzatészta receptjét Kép
Rebeka épp most aludt el, a mai napja más volt, mint a többi, mert a délutáni alvása korábbra esett.
Ivett - Nem jó még a gép?
Ma sétáltunk a Kossuth utcán, anyukám meg is mutizta hol laknak anyukádék Kép (ha jól tudja!!!)szép házuk van Kép
sziasztok

delice
 
 


Szia!
A gépem már jó csak én nem értek a kép lekicsinyítéshez ezért még nem tudtam el küldeni a képeket de párat a sáját címedre el küldök.
Ági mint láttad az én kicsikéim elég széllelbéleltek sajnos néha lefárasztanak amire bevásárolunk,vagy a piacon szétnézünk .Ezért csak futtába szoktunk szétnézni mivel mindenütt az árut megfogdosnák.
Ivett
zlotika
 
 


Az én pizza tésztám:
50 dkg liszt ,2 dl tej, 1 toji, 2 dkg élesztő,kis delikát,olaj szemre .Kelesztem fél órát(Tupperes gyorskelesztőbe)kinyújtom nagytepsibe rakom szószrá ,hagyma ,sonka,sajt és sütöm vagy 15 percet.A feltét más is lehet de nálunk Zoli nagyon szereti a hagymát rajta.
zlotika
 
 


Helló Kép
Ivett Kép megvan az email címem? ha nincs, akkor nexia25@axelero.hu Kép
Az én pizzatésztám:

<font color="0077aa">kb.1,5dl tejet felmelegítek, pici cukrot és pici lisztet hintek bele, majd egy fél csomi élesztőt, persze darabjaiban.
Várok. Kb 15 percet, amíg nem látom rajta, hogy valamit "akar".
A kenyérsütőbe összekészítem : alulra ugyebár a folyadékféleségeket, 2 dl vizet, és 3 ek olívaolajat. Rá 40 dkg liszt, 1 kk cukor, 2 kk só. És a tejes - élesztős motyó.
Már indítom is. Kelesztő program.
Miután a gép elvégezte dolgát, kiszedem a tésztát, lesimítom a tepsibe (ahova előzőleg sütőpapírt helyeztem), és ízlés szerint tejföllel vagy ketchuppal megkenem, elkészítem (sonka, sajt, stb..)
Kicsit bemelegített sütőbe teszem, és megvárom míg megsül... :-)
Szépen "feljön" a tészta, finom puha lesz, nem olyan kemények és szárazak, mint amiket eddig próbáltam.</font>

Ivett, én is próbáltam a Tupperes kelesztőben, de nekem nem sikerült!!! Kép

Ági

delice
 
 


Sziasztok!
Na felrakattam Zolival a képeket a http://skylan.hu/rohasz oldalra az árát még nem de ha valamelyik érdekel írjátok meg a számát és küldöm az árát 200 és 1000 ft között vannak.
Ivett
zlotika
 
 


Halihóóó!! Nagyon aranyosak a fotók!! VégignéztemKép
Sajna plüsi játékok engem nem nagyon érdekelnekKép Annyi van hogy dunát lehet rekeszteni vele. Láttam hogy van nyakpárnád viszont??-az picit megmozgatta a fantáziámatKépHogy ér adod??.bár Gergő lehet nem is venné felKép
Hogy vagytok lányok?? Napok óta megint fáj a fejemKép Utálommmmm!! Viszont már alig várom hogy lassan haza utazzunk!!!
Legyetek jók! Puszi Ildikó
evetke
 
 


sziasztok!

Ivett
Plüssök sajna engem sem nagyon... Bár az a csillag formájú mosolygós.. esetleg. Kép mennyi?
Voltatok a vásárban? Mi a piacra indultunk, de aztán megláttam, és szétnéztünk Kép

Ildikó
Köszi megvagyunk... időváltozás van, bizti attól fáj.
Mikor is jöttök erre?

Ági

delice
 
 


Sziasztok!
Ildikó a nyakpárnák 500 ft-osak nekem mind a kettő szereti Vikinek macis ,Gergőnek katicás van.
Ági a csillag 1000 ft-os.Igen mi is csak a vásárig jutottunk el vettünk is két nyalókát mivel szerdán elköltöttük Zoli fizuját a befizetni valókra a GYEShez meg nem akartam nyúlni pedig voltak jó rucik a gyerekekre,igaz a kínaiba is ezek vannak olcsobban.
Ildikó mikor is lesz a falunap Alpáron?Hátha összejönne egy találkozó.
Puszi Ivett.
zlotika
 
 


Helló
Tényleg Ildikó, mikor lesz az a falunap? Kép
Ivett - melyikbe szoktál menni? Fehérneműk is vannak olyanok, mint a vásárban voltak? (láttam egész tetszőseket Kép )
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Álltalába a cuki mellé de a Narválhoz közel is jók vannak és olcsók Gergőre gatyesz és Vikire bugyi ott csak 280 a cuki mellett 400 körül van.Szóval szétkellnézni több helyen.Ivett
zlotika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: