Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tünde:Bettina tényleg belehúzott Kép

Virág:kocsink van,mármint ha autóra gondolsz Kép
a baba pocakban egyelőre.júni 3-ra vagyok kiírva,úgyhogy előbb Barbaráért izgulhatunk közösen Kép
azt írtad,mész a jövő heti bababörzére dunakeszire.ha nem jön közbe semmi,én is átmegyek körbenézni,bár nagyjából már megvannak a babacuccok.lehet,hogy elcsábítom a barátnőmet is,akinek 8 hónapos a kislánya.

Többiek jól vagytok?

üdv mindenkinek!
Adrienn
lufi
 
 


Adrienn! Tegnap én ültettem párat!
Már jó kis keményedések vannak így estefelé Kép
Mit tanítasz?

Tünde! Tényleg ennyibe kerül egy kenguru?!?!! Én kaptam kettőt, de szerintem ezek biztos az olcsóbbik fajtából valók... Az a 22ezres mit tud?

Virág! Igen! Igen! még nem mutatom meg mit tartok a pocakomban Kép

Vera! Telszámot megkaptam Kép


Alkotó álmokat mindenkinek
B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


SZIASZTOK!

Lányok adjatok tanácsot!!
Az utóbbi napokban rémálom lett a séta, azaz az oviba séta.
Reggel még csak-csak, de délben mikor Daniért megyünk Gergő kimászik a babakocsiból, hozzá kell tennem, hogy már annyira megfeszítettem az övet benne, és nem értem, hogy tudja mégis kicsavarni magát belőle (5 pontos öv!)?!
Nem is nagyon zavarna, sétáljon csak hagy fáradjon, de előre semmiképp nem akar menni, csak visszafelé, így aztán 1 órába telik a hazaséta, ami egyébként jó esetben 10-15 perc lenne.
MIT CSINÁLJAK???Kép
Ja! És ha meg akarom fordítani őt a helyes irányba, akkor sikít és megy a hiszti, és persze a kezét sem engedi fogni!
Azt hiszem eljött a hisztis korszak.

Adrienn: Akkor majd megbeszélünk egy talit.Kép
Köszönjük a kérdést jól vagyunk. Gergő egy kicsit hörög, meg folyik az orra, de egyébként mint írtam így is van sok energiája.
Pedig azt hittem a második nyugodtabb lesz!
Dani is egy örökmozgó. Ezért is félek a sulitól egy kicsit. De már látom, hogy Gergő sem az az egyhelyben ülős lesz.

Virág: Nekem két kisfiam van. Dani februárban volt 7 éves, Gergő pedig 19 hónapos.
Kocsink van, csak sajna nem tudok vezetni.
Felsőre szoktunk átjárni a hugomékhoz, ők ptt laknak a vasútállomásnál az Ady u.-ban, meg 2 hetente szerdánként a Családsegítőbe járunk a pszichológushoz a Danival.

Merre van ahol Ti laktok?

Vera: Míra hogy van? Hogy haladsz a hímzéssel?

Tünde: Nem vesztek inkább ilyen hordozókendőt?
Abban még fektetni is lehet a babát és azt hiszem 18 kg-ig jó?! Ja és az ára sem annyira húzós (5 ezer körül van).
Annyi jót hallottam róla. Többféle módon lehet magadra kötni vele a gyermeket.

Barbara: Lehet, hogy már hétvégén babóca lesz???Kép

Na mára ennyit belőlem!
Mindenkinek jó éjszakát!
Holnapra mondják az esős időt.Kép

Gyöngyi

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 

 
 

Már megint aludnom kellene ilyenkorKép

Virág: Patrícia 5 éves koráig babakocsizott
mikor telket kerestünk 6 éve, akkor szinte egész nap abban "élt"Kép

Gyöngyi: ez a hordozókendő nem rossz ötlet!Kép
Sajnos nem nagyon tudok segíteni, mert amikor Dorina hisztizik, akkor én sem tudok vele mit kezdeni. Kb. 2 hónapja engedi meg, hogy séta közben fogjuk a kezét. Régebben amikor egy üzletben hanyatt dobta magát, föléálltam és mondtam neki, hogy szóljon ha kipihente magát, addig én körülnézek. Azóta ezt nem csinálta többetKép
Az utcán gázosabb a helyzet, esetleg valami érdekes látnivalót lehet neki beígérni, amit akkor láthat meg, ha veled megy. Persze ilyenkor igazat kell mondaniKép
Dorinát néha rá tudtam venni, hogy segítsen tolni a babakocsit, így haladtunk előre isKép

Adrienn: kialakult már a baba neve??

Barbara: ez a kengurú nagyon jól van kiképezve, gerinckímélő, a baba fejét jól tartja, lehet fordítva is benne a baba (arccal kifelé, nem fejjel lefeléKépKép )

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde:ez elég profi cuccnak néz ki,de jól megkérik az árát.nem tudtok ilyet használtan venni?biztos jóval olcsóbb lenne.
névből még mindig 2 van,de csak egyet adunk neki,úgyhogy még gyúrjuk egymást apukával ezügyben Kép
láttam,hogy bútorokat hirdettél itt a babaneten.
ezeket ti csináljátok vagy forgalmazzátok?

Barbara:hegedűt tanítok zeneiskolában.
érzi a babád az esős frontot?nem jelzett még,hogy megnézné,kik a szülei? Kép
nagyon szurkolok neked!!

Gyöngyi:nem semmi a hisztis manód Kép de hát neki is lehetnek "gyengébb" napjai...és különben sem ér ijesztgetni minket,leendő anyukákat Kép Kép
jobbulást neki!

Adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!

Barbara!

Nemsokára itt a nagy napKép Tessék mindennap bejelentkezni,hogy mi van veletek,hagy izguljunkKép
A párom nem hivatásos fotós mert nem tudnának mit tanítani neki a fotósulibaKépNagyon sokáig otthon nagyított,mindent kipróbált sikerrel.Keresek majd pár Vajdahunyados képet azok a nagy kedvenceimKépMíra után perszeKép
A képeket egy olyan szűrővel csinálta mi 5x-öz.De van csillag alakú,meg 3x-os meg mittumén,nem értek ehhez én pedig próbálta fejembe súlykolniKép
Pelenkával nálunk semmi gond nem volt eddig,használtam már mindenfélét,egyikre sem volt érzékeny,az első időkre meg nem emlékszem,talán a Liberó volt az amit inkább használtunk.
Hímzésről meg csak annyit h. ha valaki azt mondja nekem kb.két éve hogy nekiülök kötni,meg hímezni körberöhögömKépÉn is eléggé pörgős voltam,az első időket nagyon nehezen viseltem,azóta meg lelassultamKép

Gyöngyi!
Én is csak azt tudom írni amit Tünde h. ígérj neki valamit,amit meg tudtok nézni.Nálunk az utcában van 2 kedvenc kutya és azok mindig bejönnek.No meg ha viszem a babakocsiját amit tologathat kedvére.Szerencsére MÍra nagyon szereti a bkocsit van hogy a kertben eszébe jut,besétál a garázsba,beleül és tologathatomKép Kép
Tünde!
Nagyon durva ez kártyás dologKépMikor olvastam káromkodtam kicsitKép
Vácra járok(ez túlzás mert csak 2x voltam)az Optofit(asszem ez a neve)a Forte területén van Vác alsón az állomástól 5 percre.Most is kellemes hasizomlázam vanKép

Adrienn!
Még mindig szopizik Míra ,nagyon ragaszkodik hozzá,de már csak reggel,esteKép

Virág!
Emlékszem a hímzésekre meg is csodáltam akkor őket mikor először nálatok jártam.
Viszont a héten nem jutok el hozzátok mert Ida szülinapjára készülünk.Ha Balát be tudom fogni akkor felvitetzem magam,vagy Ida bringáját kölcsönkérem.Előtte küldök smst.

Védőnő:nekünk Szidónia(babaklubbos)és én nagyon szeretem.Nagyon normális,kedves és segítőkészKépNálunk is max 4x volt,de én vittem Mírát havonta mázsálásra,így találkoztunk.A gyerekdoki meg egyszer volt csak mikor hazajöttünk.De nem is hiányzott...

Bocs a kisregényért...

Szép álmokatKép
Vera

KépKép
viranka
 
 


Jelen Kép
Ma csak elolvastalak titeket, de holnap majd írok többet!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Gyöngyi! Hajrá a fiúkkal! Nem lehet semmi három fiúval. Bevallom nem cserélnék Kép
Igen bármikor lehetséges a babóca, de szerintem nagyjából tartani fogja magát az időponthoz - női megérzés Kép

Tünde! Nagyon tetszett a hisztiellenes módszered!!! Ötletes és hatásos Kép

Adrienn! Hegedűtanár?! De jó!!! Nagyon tetszik! Nem lehet könnyű...

Vera! Ahá! A férjed egy self-made man. Természetesen én sem értettem a magyarázatodból semmit, s rád egyértelműen már ragadtak dolgok mellette Kép
Telszámod megvan, de szerintem a taliból már csak babamutogatás lesz...
Engem már az állapotosság lelasított, de én élvezem. Úgy gondolom, hogy ez csak használ nekem Kép
Ja és kisregénnyel csak nyugodtan. Kép Szerintem. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Ez a kép tegnap készültKép csak lefagyott a gép mikor fel akartam tenni nektekKép

megyek mert holnap buli lesz nálunk és segítenem kéne mégKép

Kép

vera

KépKép
viranka
 
 


VeraKép
Édes a picilányKép
Itt Gödön a főúton van egy torna, régebben jártam oda. Úgy néz ki a dolog, hogy mindenkinek megmondja a csajszi, hogy mit csináljon hányszor. szóval mindenki a saját igényének megfelelően tud tornázni.

AdriennKép
Használtan még aznap elkel, úgyhogy nehéz ilyet találni sajnos.
A férjem bútorkészítő (konyha, bababútor, gardrób...)

Ma este mentem el először messzebbre Bettina nélkül. Anyukámat vittem el az Auchanba. Persze közben végig az járt a fejemben, hogy Bettina kibírja-e nélkülem, persze nagyon jól kibírtaKép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vera! Mira nagyon csini! Ugyan csak egyszer találkoztunk idáig, de szerintem ez a kishölgy egyre jobban hasonlít rád Kép

Tünde! De ugye most már nem annyira izgultál, mint Patríciánál?! vagy ez a más kategória?

Tornatémához: én már egy ideje rászoktam az itthoni tornára. Én találom ki mikor és mennyit, csak magamhoz és kis családomhoz kell igazodnom.Mondjuk az elmúlt 1-2 hónapban már nem sikerült tornázni,de ez más eset Kép

Tegnap először kicsit fájt a vádlim, s sokszor ültem polcolt lábbal. Ma nem tűnik vészesnek Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: Minden gyereknél ugyanúgy izgulokKép
Ilyenkor azon parázok, hogy a cici ne hiányozzon neki, mert azt Peti nem tud adni nekiKép
Nálunk egyik gyerek se volt cumis, Bettina meg még nem találta meg rendesen az ujjait.

Ma Peti itthon dolgozik, én meg mennék valahova...
Na majd holnap!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Még mindig itthonról Kép Akkorákat pihizek! Este aludtam szépen 9 órát, s ebéd után másfelet. Gondolom okos szervezetem már készül Kép

Tünde! azt hittem bizonyosfajta izgulás enyhül babaszám növekedéssel Kép
naiv Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Barbara! Nagyon drukkolunk!
Holnap lesz majális, kettő is!
Kiserdei focipályán a városi.
Felsőgödi focipályán a katolikus, ill. nagycsaládos, vagy legalábbis sok nagycsaládos ott lesz. Remélem mi is ki tudunk nézniKép
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok! Még mindig pocaklakótartóminősítésben vagyok Kép

Remélem senki sem fázik meg a majálisozásban!

Napsugarakat mindenkinek!
Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!


BARBARA!!!!!!

mai bejelentkezés elmaradt!
Angéla pocakbaba még?

Vera

KépKép
viranka
 
 


MZ/X még itthonról Kép
holnap megyek dokibácsihoz és NST-re is. Ha jelentkezem, akkor is csak este Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


jujujuj!!!Barbara ez olyan izgi!!!
nagyon izgulunk érted!!! Kép

holnap vizsgáztatok,aztán megígérem,jelentkezem "rendesen" Kép

üdv mindenkinek!
adrienn
lufi
 
 


Mi nem voltunk egy majálison sem, vendégségben voltunk egy barátnőmnél, ahol szintén van egy 2,5 éves és 2 hónapos kislány.

Ma este is elmentem az Auchanba, most Dorinával. Sosem gondoltam volna, hogy már egy ilyen rövid bevásárlótúra is izgalomba tud hozniKépKép

Persze Bettina jót aludt itthonKép

Most kevesebb a tejem, nem szoktam mérni, de a reggeli szopinál egy ciciből 60g-ot evett, aztán a másikból is ugyanennyit. máskor simán jól lakik egyből. Ennek "örömére" ittam most egy sört. (alk.mentesKép )

Kinek mi vált be tejnövelőnek??

Na beájulok lassan az ágyba!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Lányok!

lehet,hogy Barbara azért nem ír,mert.....???!!!! Kép
lufi
 
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon izgi így lesni, hogy Barbara jelentkezik-eKép
Persze a majálisra nem mentünk ebben a "szuper" időben.
Valaki megkísérli a holnapi mamakört?
Remélem szombaton jobb idő lesz, mert a börzére se fog jönni senkiKép Még azt sem tudom hol van Dunakeszin a művház. Tudtok ebben segíteni?
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Ma reggel jött vissza a net, s ezért nem jelentkeztem tegnap. Aranyosak vagytok, hogy nézitek mikor írok!!! Kép S Köszönöm, jól esik Kép
Baba csatornában, csak még nem szülőpozícióban.

Süt a nap! Ilyen napot kívánok
Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: akkor nem szültél 3-ánKép

Virág: Dunakeszin a művház a gyártelepi vasútállomásnál lévő lakótelepen van. ahol a 4 emeletes házak vannak, úgy középtájon.
A főúton a 2. lámpánál kéne balra fordulni, de nem lehet, ezért előtte menj be jobbra és úgy át a kereszteződésen, majd a 4 emeletesek között balra kell fordulni. a pincében van a Fosters diszkó.
Remélem odatalálsz!Kép

csajoknak folyik az orra, úgyhogy kénytelen vagyok megint kihagyni a klubot, de 2 hét múlva...Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szabad vagyok!!!! Kép
tegnap levizsgáztattam a gyerekeket,egész jól sikerült.mostantól pihi,meg egy csomó tennivaló Kép

Barbara:
lehet,hogy a gyerkőc már most nem szereti a "szürke" hétköznapokat és megvárja a hétvégét?!
Kép

Vera:Míra tündéri! Kép

Tünde:"lógó orrú" gyerkőceidnek jobbulást!

Virág:én elnézek a börzére Kép

hétvégén lementünk Balatonra,hogy megünnepeljük (még kettesben) az 1. házassági évfordulónkat(polgárit,másikon már 3-an leszünk Kép )
van lent 1 parasztházunk.szombat este értünk le,se víz,se villany nem volt a házban...szerencsére az áramot megcsinálták még aznap este,de a vízcső szétfagyott,úgyhogy a szomszéd nénitől kaptunk pár vödör vizet... Kép
a gáz működött,úgyhogy legalább jól befűtöttünk.vasárnapra ugyanis 5 (azaz öt!) fok lett,brrrr....szóval nomád romantikában volt részünk Kép
ezek ellenére nagyon jól éreztük magunkat és jó volt kikapcsolódni.

Adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!

Nahat, milyen keson talalom meg ezt forumot. Kép Verat jol ismerem, de o nem szolt nekem, hogy van Godi forum is. Kép Hiszen en is Godi vagyok, megpedig kozepgodi. Kép Az onkormanyzat mogott lakom a Dunai oldalon.
Szoval bemutatkoznek. Rita vagyok, van egy 22 honapos kislanyom Lili es varhatoan most majus vegen erkezik kishuga Kitty. Vera-t a 2004-es nyari babak topikban ismertem meg es azota is sokszor talalkozunk.
Ki merre lakik itt Godon ha nem titok?
Holnap eloszor megyek Veraval a babaklubba. Kép Hatha ott masokat is megismerek szemelyesen.

Barbara: Neked ez elso babad lesz? Mostanra vagy kiirva? Drukkolok neked. Kép

Többieket is kezdem meg megismerni. Kép

Akkor egy kep rolam es Lilirol. Vera keszitette. Kép
Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Sziasztok!


Rita:örülök,hogy megtaláltál itt minket Kép

szépek vagytok kislánykáddal, már a másik topikban is megcsodáltalak benneteket!

Lányok:tudtok vmit Barbaráról??!!

Gyöngyi:hol bujkálsz? Kép

holnap tuti megyek a bababörzére.ha ott lesz vki közületek,keressen 1 nagy pocakot,utána meglát engem is Kép Kép

szép napot mindenkinek!

Adrienn (Lufi)
lufi
 
 


Tegnap este már nagyon aktívak voltak az események,de még egyenlőre itt. Bár ki tudja meddig?

Tünde! csajoknak jobbulást Kép

Adrienn! Gratula a szabadsághoz Kép Jó Balcsizást!

Rita! Üdv! Igen első baba. Akkor nemsokára izgulhatunk érted is Kép Nagyon rendesek ezek a csajszik, szóval maradj is velünk Kép Nagyon aranyosak vagytok a képen.

Vera! szégyeld magad, hogy nem szóltál előbb rólunk Ritának Kép

no megyek NST-re

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Rita: örülök, hogy idetaláltál egyedül is!!!Kép
Tényleg szépek vagytok!!Kép
Biztos Kitty is az lesz, majd drukkolunk Nektek!
Én a Nevelek dűlőben lakom, ez Felső-Göd határában van.

Barbara: nagyon izgulok!!Kép

Adrienn: merre van a házatok Balcsin??

Még mindig folyik az orruk, de az éjszaka jól telt. Bettinát magam mellé vettem, hogy halljam, ha szívni kell az orrát, de éjféltől reggel 6-ig, majd 11-ig aludtKép
Dorinát meg Peti "figyelte", de ő is aludt.

Hétvégén nagyszülők látogatása lesz.
Az egyik Dunakeszin, a másik a szomszédban lakik, úgyhogy messzire most nem megyünkKép

Mindenkinek Szép hétvégét!!

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ma kicsit szédelegtem, s menstruációs görcsökhöz hasonló érzésem van. Tudom, hogy ez a kezdet is lehet... Kép Egyébként még mindig nagyon happy és várakozós álláspontú Kép

Tünde! Örülök, hogy javultok. A nagylányod táncol vagy gimnasztikázik?
Édes a kép a kicsiről is Kép
Képzeld végre ma jött a kőműves! Alig hittem el... Szép munkát végzett.

Rita! egyébként én is neveleki vagyok, s ráadásnak a Tündével egy utcából való.
Ja és engem is a Vera "szoktatott" ide.

Üdv mindenkinek
B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hello Lányok!

Barbara:ne csigázz már minket! Kép
bár igazából ezt pocaklakódnak üzenem Kép

Ritát én "hoztam" Kép Kép a nyári babáknál akadtunk egymásra,és lehet,hogy egyszerre szülünk?! Kép

Tünde:édesek a csajok!!mekkora haja van bettinának! Kép
balatonszentgyörgyön van házunk,keszthelytől nem messze.
praktikus,hogy ilyen közel laknak a nagyszülők. Kép

Voltam ma a bababörzén Dunakeszin és persze 1-2 bébiruhát megint beszereztem(nem mintha nem lenne jópár,de nem tudom otthagyni,ha cukit látok Kép ).és magamnak is vettem 2 fölsőt,úgyhogy megérte átruccanni Kép

Adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!

Virág: végül voltál Te is a börzén??

Adrienn: igen, tényleg jó, hogy közel laknak.anyósommal is nagyon jó a viszony, neki 3 fia van, nekünk 3 lányunkKép

Barbara: Patrícia rock and roll-ra jár ide az Ady Műv.házba. Sokszor van fellépésük és verenyekre is mennek. Múlt szombaton a Budapesti bajnokságon 18-ból 4. lettekKép

Akkor rakok képet Dorináról is:

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!
Voltam én is a börzén, Botival!!! Nagyon jól bírta, aludt is 1,5 órát a hordozójában. Apa "csak" a 3 nagyobbat vállalta. Adrienn! Láttuk egymást? Közvetlen az ajtónál árultam, kívül, ha belépünk, balra.
Nekem jól sikerült, többen is vásároltak tőlem.
Jó hogy itt van Rita is! Nekem életben is sikerült "megcsodálni" őket a baba-mama klubban.
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Tünde:Dorina kis gyönyörűség!a "bekukkantós" kép csúcs Kép
Patríciának gratulálok,ügyes a kis tánccsapat!

Virág:Te árultál házikós fejvédőt kiságyba?én nézegettem és addig totojáztam,míg megvette másKép

mi lehet Barbaráékkal?! Kép
lufi
 
 


Még itthon... Görcsölgetek, popim fájogat, de happy Kép

Tünde! Patin meglátszik Kép
Csatlakozom Adriennhez: édesek a Dorinás képek is Kép

Üdv mindenkinek
B

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: hajrá...Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


SZIASZTOK!

Itt vagyok ám, csak egész héten festettük anyukámék szobáját.

Barbara: HAJRÁ! HAJRÁ! KépKép

Rita: Jó, hogy itt vagy. Szerintem mi már többször találkoztunk az utcán. Mi a főúton lakunk a lottózó mögött és a Jávorka u.-ba járunk oviba.

Tünde: Nagyon szépek a kislányaid!! Annyira szerettem volna én is egy kislányt!!KépKép

Köszönöm a tanácsokat a sétálással kapcs.-ban.
Azóta egész jó minden mióta a tanácsotokat kértem.
És végre vettünk kerékpárokat, nekem és a páromnak, így már tudunk majd azzal is járni oviba.Kép

Adrienn: Mikor találkozunk? Hogy vagy(tok)?

Teszek fel én is egy pár új képet!

Jó éjt mindenkinek és
Szép napsütéses napot holnapra!Kép

Gyöngyi

Kép

Kép

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Orulok, hogy ennyien irtatok. Kép Nalunk Szombaton kerti parti volt a baratainkkal megy egy utolso a szules elott. Kép Nagyon jol sikerul. Este 8-ig itt voltak. Jo volt a hangulat es szerencsere nem esett. Azert irom, hogy szerencsere, mert vasarnap pocsek ido volt. Tegnap nem tudtam semmit se csinalni a kertben az idojaras miatt. Ezert bementem meglatogatnoi egy baratnomet a korhazban aki pentek hajnalban megszulte a masodik kisfiat. Hihetetlenul gyorsan. Baratnom 2:10-kor szolt a ferjenek, hogy folyik a magzatviz. Elotte voltak enyhebb fajasok, de nem volt biztos benne a baratnom, hogy azok mar azok. 3:30.kor ertek a korhazba es 3:59-kor mar megszuletett a kisfiuk. Eppen hogy. Nem volt gatmetszes sem, csak egy pici seb, de nem kell azzal semmit kezdeni. Komolyan megkonnyeztem. Nagyon konnyu es szep szules volt. Barcsak nekem is ilyen legyen!
Majd tegnap delutan pihenos napunk volt. Kép Jatszottunk Lilivel.

Lufi: nagyon sajnalom, hogy nem jutottam el a bababorzere. Jo lett volna. De vegul is vendegek voltak nalunk es valojaban nem is tudtam, hogy lesz borze. Annyit tudok azert, hogy itt Godon 20-an lesz a muvelodesi hazban. remelem akkor meg egyben leszek. Kép

Godibarbi: Mi volt az nst-n? En holnap megyek, es akkor megnezi a dokim a mehszajamat is. neked nem neztek meg? Jovo heten kedden pedig megyek az utolso UH-ra. Kép A menstruacios gorcsszeruseg ilyenkor mar normalis. nekem is van sokszor. Keszulodik a meh. Kép nekem josloim is voltak. Kép

Tunde: nagyon szepek a lanykaid. Bettina igazi hajasbaba. Lili is ilyen volt. Kép Meg most is az. Dorina meg olyan mint egy tunder. Patricia meg igazi nagylany. Kép En is szertnem majd Lilit tancorakra vinni, persze ez odebb van meg. Kép nagyon tancos-enekes lanykam. Milyen harom lany anyukajanak lenni? Kép Nekeme gyenlore csak egy van, de lassan ketto lessz, viszont kettonel meg is allunk. Kép

Lufi: Hat igen lehetseges, hogy egyutt szulunk, bar en szeretnek 1 hettel elobb szulni. Olyan majus 26 korul. Kép

Virag: tenyleg orulok, hogy talalkozhattunk. Kép Jo sokaig ott maradtam Lilivel, annyira elvezte. A legvegen mentem el en is, pakolas utan. Kép
Szerdan elviszem a muvelodesi hazba a zenebolcsibe. Kép

Gyongyi: Lehetseges, hogy talalkoztunk mar, de nekem nem ugrik be a te keped. Kép Nincs foto rolad? Kép Akkor biztosan emlekeznek. Miert irod azt, hogy ti is nagyon szeretettek volna kislanyt? Nem szeretnetek emg gyereket? hatha az kislany lesz. Kép
Gyonyoru a kisfiad! Kép Csak nem tudom a nevet. Kép

Sziasztok Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Lányok: köszi a dícséreteket!!Kép

Adrienn: Jól bírod még??

Barbara: kíváncsi vagyok jelentkezel-e ma, vagy ....??Kép

Gyöngyi: édes a kisfiad! mi Bettinát fiúnak szántuk, de nem bántuk meg, hogy lány lett!Kép
Én is annyira várom már, hogy tudjunk a kicsivel is bicajozni, dehát az jövő tavasszal lesz.
Patrícia meg tök ügyes mindenben, de biciklizni nem tud!

Rita: nagyon büszkék vagyunk, hogy 3 lányunk van!
Peti is állandóan hangsúlyozza, hogy ő 3 gyerekes apuka, olyan édes ahogy "dagad a melle"!Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! Csúcsok a lányzók tényleg! Dorinától el vagyok ájulva!
Én béna vagyok, nem sikerült felraknom képeket. Nem elég, ha a mb-ot csökkentem? A megapixelt hogy kell?

Gyöngyi a kisfiad is nagyon édes!És tök jófejek a fiúk! Azért én mázlista vagyok a 2+2-vel, mi?

Adrienn! Nem én árultam, amit néztélKép Május 20-án is szeretnék menni, hátha akkor megismerkedünk, ha még tudtok(Rita is!) jönni pocistulKép

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Jelentkezem amíg tudok... ma reggel elkezdett szivárogni a nyákdugó. Fájások össze-vissza, de a szülésznőm szerint ma vagy holnap meglesz Kép

Eléggé el vagyok varázsolva Kép megyek is, de nem bírom ki, hogy Gyöngyi fotójára ne reagáljak! nagyon vagány és szívdöglesztő a kissrác!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Micsoda pörgés,lányok Kép

Gyöngyi:csúcs a kissrác!nagyon vagány Kép
én elég szabad vagyok mostanában,bár minden napra van program,de biztos össze tudunk hozni vmit.írd meg,neked/nektek mikor lenne jó!e hét szerda tuti nem ,mert ctg+doki.amúgy várom az 5leteket! Kép

Köszönöm,jól vagyok.bár néha fölébredek hajnalban és nem tudok visszaaludni,azt nem annyira szeretem..

Rita:jó kis 7végétek lehetett Kép
én is szeretem a kerti-partit.

Virág:képfelrakásban nem tudok segíteni,én nálad is bénább vagyok Kép Kép
próba 2.:hátha ez bejön Kép eladtál 1 öltöztetős macis fadobozos játékot?lehet,hogy tőled vette meg a barátnőm?

20-án sajna nem tudok menni,mert dolgozom Kép
délután nem lesz?

Barbara:nagyon nagy hajrá+drukk ezerrel!!!!

Adrienn
lufi
 
 


Csajok: ha küldtök nekem képet én lekicsinyítem nektek és felrakom:

tpribuskukacinvitel.hu

Barbara: akkor szép szülést Nektek!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Köszi, Tünde, mennek a képek!
Adrienn: ez sem én. Ott voltam kint, ahol a büfé, és csak 4, majd 3 árus.
Barbara: nem tudom mondták-e már, de az én tapasztalatom, hogy a kórházban mindent kérni, kérdezni kell, amit szeretnél, vagy amiben bizonytalan vagy! Minden szívbaj nélkül. Pl. Katát én nem szoptattam (szoptathattam?) meg szülés után, pedig szerettem volna, csak olyan nyuszi voltam, és nem ajánlották fel. Borinál már kértem, de nem ártott volna segítséget is kérni hozzá, hogy hogy megy ez a szülőágyon. Marcinál már profik voltunk a férjemmel, de bosszantott, hogy segítséggel ezt már Katával megtapasztalhattam volna. Boti nem volt egészen ok, vele 1 perc után elrohantak, de az más, ha muszály.
Van akinek más fontos, ami neked az, azt kérd bátran! Remélem még el tudod olvasniKép Vagy azt reméljem, hogy már nem? Kép
Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Eddig azt hittem tudom mik azok a fájások... ma hajnali 3kor megtudtam idáig rosszul hittem KépÖssze-vissza jönnek. Szülésznővel hajnal 6kor konzultáltam.
Szerintem ma... Kép

Virág! Kép

mégmindigitthonrólBarbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Hajrá Barbara!!!!!!!!!!!! Kép Kép

Virág:akkor föladom Kép
majd legközelebb!(vagyis nem 20-án,de vmikor Kép )

Üdv
Adrienn
lufi
 
 


Íme Virág gyönyörű gyerkőcei!KépKép :

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Virág!

Gratulálok!nagyon édes a "kis csapat" Kép Kép

Adrienn
lufi
 
 


Sziasztok!

Most gyors hírek Barbaráról:

5 perces fájásokkal elindultak a kórházba(másik topikon olvastam)

Drukkkkkkkkkkkkkkkkkk!

vera

KépKép
viranka
 
 


sziasztok!

Másik topik reggeli híre:


MEGSZÜLETETT ANGÉLA REGGEL 6:59-KOR, 3450 GR, 55 CM, TERMÉSZETES UTONKép Kép

Gratulálok és sok tejcit,jó egészséget kívánunk.

Vera Míra

KépKép
viranka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
lufi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: