Új privát üzeneted érkezett!

Mariann merre vagy???
Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok

Bocsi,hogy eddig nemírtam,de el voltam havazva a pelus hírdetésekkelKép

A villanyszámlával kapcsolatba csak annyit,hogy mi Decemberbe kellet,hogy ráfizessünk 25...majdnem 26 ezret.Utálom bennük,hogy kiküldik a csekket 3-4 napos fizetési határ idővel.Azt már nem kérdezik meg,hogy karácsony előtt miből fizessem ki.Mondjuk ha máskor küldik se jó,csak jobb mert akkor nem kell ajándék venni az egész familiának.

Kébzeljétek,hogy jártam ha már a cipőkről beszélünk.Vettem a kicsikémnek egy Nike cipőt,eddig ok is a dolog.A lába 12,5centi én gondoltam veszek egy kicsivel nagyobbat hogy ne keljen 2 hónap mulva mégegyett venni,annak a bh.-a 14cm.Tetszik meg jó is ,de szegénykémre olyan nagy,hogy állandóan hasra akar esni benneKép
jól megjártam.Most vehetek egy kissebet amibe tud menniKép A Tamás az csak röhögött.

Be kell,hogy valjam nektek az én álmom 1 kislány!!!Imádom a fiamat is,de én kiskoromtól kislányt szeretnék.Mondtam a kedvesemnek hogy legyen még egy baba,de azt mondta hogy ezt sem birom idegekkel,majd ha nagyobb lessz a Martin akkor talánKép De azért reménykedem,mert ugye az al meg utoljáraKép
A Boldov az tényleg nemjó doki,nekem volt hozzá szerencsém egyszer amikor a Martinnak 39 láza volt.Olyan lekezelő,pökhendi,utálatos,savanyú egy dokit még soha nem láttam!!!!!!!!!!!!!!!
Össze is vesztem vele,mert nembírom ha valaki,doki és nincs benne semmi segítsék nyujtási hajlam:Azt mondta vigyem haza csavarjam vizes lepedőbe és adjak neki 1 kupot.Ezért igazán nem kellet volta bejönnöm mert vann (neki) ennél sokkal sujjosab betege akihez ha nem jövünk már ki is tudott volna menni.
Ennyit erről a parazitáról! MÁR ELNÉZÉST A KIFEJEZÉSÉRT DE NAGYON IDEGES LESZEK HA ESZEMBE JUT.
mariann2
 
 


Sziasztok!!


Nekünk hála istennek még nem volt semmi komoly betegségünk csak oltásra szoktunk járni,kétszer úgyan volt a pici bőrével gond de tök jó krémet írt rá. Velünk mindig tök kedves a Tibor /a védőnönk is őt ajánlotta/.

Mariann neked miért szopizott a Martin ilyen sokszor?Nekem a Szilárdka ötször eszik egy nap és többször nem adok neki cicit.

A ti picurkáitok még mikor ilyen kicsik voltak mint mi akkor is felkeltek sokszor éjjel vagy csak mostanában hogy nagyobbacskák lettek? Nekem nem kel fel éjjel a picur bízom benne később sem fog .

Kép
kicsi77
 
 

 
 

Sziasztok!
Kicsi: Lilla se sokat kell fel. Pár hónaposan is tudtam (igaz akkor még nem sokszor) 8 órát aludni vele. Nálunk fogzás(?) időben kell fel 1×éjjel. Kivételes esetekben volt húzossab, de az talán 2kezemen meg tudnám számolni hány. Most is 8-kor szopi, kisány, ott még elvan egy darabig, aztán reggel 8 körül kel fel. Tudom rohadtul szerencsések vagyunk vele! Szerintem ez alkati. Ha most nagy alvó, szerintem később se kell éjszakáznod vele, kivéve ugye, ha gondja van.
A Boldovot én akkor utáltam meg, mikor pár naposan a Lilla akkorát bukott vissza, hogy teliment vele az orra is és letüdőzte. Mindig is mohó volt, és nagyon sokáig, nagyon sokat bukott. Na ugye párnaposan berohantunk a védőnővel az ügyeletre, és mondtuk neki, hogy mi történt. Erre kérdezi: böfizett? Mondtuk apával igen, úgy tettük le, hogy böfizett. Õ meg fogta szépen magát, és beírta az ambuláns lapra, hogy nem böfiztettük meg.
Kérdem én, akkor mi hazudtunk????? Sajnos én nem tudok olyan lenni mint te Mariann! Pedig nekem is lekellett volna ordítanom a fejét, hogy mit képzel ki vagyok én!!! Na azóta kerülöm!
Ne aggódj Mariann belenő kicsifiad nemsoká abba a cipőbe. Egyébként én is lányra vágytam. Szégyelltem ugyan, de ha megkérdezték, mit szeretnék, én rávágtam, hogy kislányt! Mit nem bírsz idegileg? Már persze ha publikus! Nem akarok indiszkrét lenni.
A vill. számláról még annyit, hogy most megnéztük, be lehet küldeni neten az óraállást, és akkor az esedékes számlát kell csak fizetni. Legalábbis mi így értelmeztük. Ez megoldás lehet, hogy ne egyszerre zúdítsák ránk az ilyen számlákat. Azért nézzétek meg ti is: http://e-iroda.eon-eszakdunantul.com/szamlau_meroall.php

Mariann régebben írtad, hogy a te férjed is szokott hétvégén dolgozni. Megkérdezhetem, hol melózik? Néha aggodalommal tölt el, ha belegondolok, hogy iskolás korába mennyit látja majd a lánya. Mert hiába lesz ugye hétközben itthon, ha akkor meg a gyerek van suliba. Imádom a családbarát multikat!
Na megyek csucsulni: sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mariann, nem lehet, hogy a cipő talpa furcsa esetleg neki? Próbáld meg otthon ráadni, hátha megszokja.
Mariann a baba kérdéssel én úgy vagyok most hogy apa rábólintott, most kezdek parázni, viszont semmi esetre sem szeretnék nagy korkülönbséget, ezért nem látom értelmét, hogy fél vagy egy évre visszamenjek dolgozni. És azt is tudom, hogy egész életemben bánnám, ha nem lenne kistesója a Rékánál. Csak kicsit már most sajnálom őt is, hogy megszűnik az egykesége.
Viszont az összes egykével akivel beszéltem mindegyiknek hiányzott a testvér. És van egy igen rossz példa is itt a házban. Most már 8 éves a kiscsaj, rohadt elkényeztetett. Szeretnének neki kistesót, de már majdnem 2 éve nem jön össze nekik, most az állandóan orvoshoz járnak fázisban járnak szegények.

Kicsi, én hallottam már olyat, hogy a baba pici korában nagyon jó alvó volt, aztán ahogy elkezdett mocorogni, forogni, ülni, járni megromlott az alvása. Azt mondják ez azért van mert álmában újra éli a napi dolgait, ahogy mi is, akkor is mocorog és hamarabb megébred, mert ő nem alszik olyan mélyen mint mi. A házunkan (jó nagy ház) van egy kiscsajszi, most lett 1 éves és ő is kb 6 hónapos koráig totál végigaludta az éjszakát, azóta meg többször is felébred. Persze ez egyáltalán nem biztos, hogy veletek is így lesz.

Mi egyszer voltunk a Boldovnál karácsonykor mikor a Zsilkát helyettesítette. Köhögött a Réka, meg egy picit talán lázas volt. Írt neki valami gyógyszert amit kiváltottam, aztán megnéztem a papírját és úgy döntöttem hogy nem adom be neki, mert több mellékhatása volt, mint amit elérhettem volna vele Kép De a gyógyszer nélkül is hamar meggyógyult. Amúgy elég normális volt, bár én nem bírom az olyan orvosokat, akik "anyuka így, anyuka úgy". A Szilvia doki is ugyanilyen. nekünk a Zsilka dokinéni nagyon bejött, úgyhogy Ibolya, ha Komáromba költöztök csak őt tudom ajánlani.

Amikor én terhes voltam az elején úgy éreztem, hogy lányom lesz, aztán megdumálták hogy fiú, mert ilyen, meg olyan a hasam, volt olyan munkatársam aki még ingázott is vagy mit csinált és 100%-ra kijelentette, hogy igenis fiú. Aztán 26 hetesen voltunk Győrben 4d-s UH-on, ahol 101%-ra mondták, hogy lányKép
És bár a férjem, azt mondta, hogy most fiút akar én mostmár egy lánynak jobban örülnék Kép

Tegnap megkaptuk a 15 hós oltást, egész addig amíg a rendelőbe be nem mentünk rohangált a gyerekek között. 50x elmutogatta a micimackót és társait, a szurit szerintem már észre se vette mert már akkor visított amikor a dokinéni meghallgatta Kép Ja és felirattam neki a bárányhimlő ellni oltást, amit a jövő hónapban fog megkapni. Ki is váltottam elég húzós az ára, de a dokinéni igen ajánlotta.

Ma spórolunk a villannyal délután áramszünet lesz nálunk :-)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szióka Mindenkinek!


Mindig azt mondtam én is hogy kislányt szeretnék ,de teljesen mindegy mert a kisfiam is tud annyi örömet szerezni mintha lány lenne ,majomkodik is meg bújik is hozzám mint a kislányok.Nekem kezdettől fiút mondtak.,16 hetes ultrahangon közölte a Vadász doki kisfiú megsem kérdezte akarjuk e tudni ,mi lett volna ha nem akarjuk tudni mint annyi más ember sem.Aztán 22 hetesen már 100%-ra mondták Győrbe a 4d-en hogy fiú egyértelmű volt hogy kukacos.Bevallom egy pillanatig bántott de hamar belenyugodtam.
Ti mennyit híztatok a terhesség alatt?
Én sokat 17 kilót de nem nagyon látszott rajtam elég magas vagyok.Még mindig van 5 kg feleslegem ez már nehezen akar lemenni ,bár mióta megszültem baromira kívánom az édességet ,terhesség alatt meg nem voltam kívános.

Na nem untatlak benneteket tovább!Megyek aludni késő van.Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Azt hittem ha írok címet a képhez kiírja, de nem.

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Mariann ha én nem akarok 100 db pelust rendelni, csak bugyipelust kipróbálni lehet?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok én is !! Nagyon édes ez a kép amit feltettél Márti.

Szeretném én is feltenni a Szilárdka képét,de eddig sajnos akárhányszor próbáltam mindig kiírja a kép adatait de nem jelenik meg .

Sütöttetek valami finomat a vendégeknek ,vagy nem nagyon szoktátok tartani a húsvétot?
Mostanában a mindmegette.hu-ról nézegetek recepteket ma is arról sütöttem sütit diósat finom lett.
Alocsolókat már leszoktattam nagyon utáltam az egészet.Hozzátok lányos anyukákhoz biztos mennek locsolni a pici lányok és fiúk még élvezik nekik játék és jó móka.

Én mindig utáltam mikor otthon laktam a szüleimmel nem volt választás mindig kikellett menni ha jöttek a lócsolók.Mióta külön élek nincs locsolás.



.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok

Bocsi megint levagyok maradva.!
Vasszaolvastam a leveleket,de már el is felejtetem az eljét,olyan hulla fáradt vagyok!!!
Tegnap egész nap Lábatlanon voltunk a mamámnál,aztán gondoltam elcsalom husvétra,ne üljön othon egyedül!este 17.30-kor értünk haza,aztán még megcsináltam neki a szobát,ágynemüthuztam,vacsiztunk aztán már 9,25 volt.Akkor már kimerültem és lefeküdtem.

Kicsi

Nagyon ádes a kép.Én is zsilkát ajállom neked.Végtelenségig kedves,lelekiismeretes,nagyon jó doki:
de ha neked bevált a Boldov akkor nemakorlak csábitgatni:-)Én 14kg híztam terhesség alattKép
de előjött a terhescukrom is és vizes is lettem egy kicsit.Most 64 de inkább 65 kg vagyok(mert szerintem már híztam vissza egy kicsit)Sajnos.
Nekem 7 hónapos koromig azt mondta a sebő,hogy LÁNY TUTI aztán elmentünk Györbe és kiderüt,hogy megkukacosodott a nagy melegbeKép
Ezt monta a dokinőKépÚgyhogy akkor mehettem vissza vinni a póját,ruhácskákat,meg mindent kicseréltetni kisfiúsra.Én a jó megszokott húsleve,töltött káposztát főztem meg sütöttem egy tepszi almáslepényt meg csináltam kókuszrudat.Én se szeretem a húsvétot,de most várom a Martin miadtKép

Márti

Ez a pelus dolog úgy van,hogy először rendelned klehet(kell)egy próbacsomagot abba van 10-15 féle pelus aztán kíválazstod a neked tetszőt és után már azt rendeled amelyik neked szimpatikus,ha akarod akkor 5 félét is rendelhetsz egy csomagba.De csak 100db-ot lehet rendelni,most is és később is.Nekem bevált,nam rossz pelusok ezek.igaz nekem csak 3 tetszik az egészből.de ha akarod nézd meg őket a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu n

Ibolya

A Tamás a Perlosba dolgozik az Ipari Parkban.
Én is ott dolgoztam(dolgozok).Sajnos ott elég rosszul van a munkabeosztás,de legalább jó fizet.
Az idegeim már gyerekkoromtól rossz,engen a mamám nevelt fel és nagyon megviselt,hogy elhagyott az anyám.Már kicsinek is dilidokihoz játam mert elég stresses voltam már akkor is.
Sajnos szülés után egy kicsit be is fórdultam.
De úgy néz ki mostmár könnyebben emésztek meg bár mit mint mondjuk 10éveKépsajnos elég kacifátos volt a gyerekkorom.De erröl talán egyszer majd személyesen.
jó éjt nekte.
KELLMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN ANYUKÁNAK ÉS KICSINEK!!!

Nézzétek el nekem a helyesírási hibákat,a fáradság miadt.
mariann2
 
 


Kép

Kép

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


SZIASZTOK!

Mariann!
Nagyon megtudlak érteni!!!! Én is szedtem szorongás ellen gyógyszert (természetesen orvosi utasításra). Félelmetes mennyire könnyebb szorongások nélkül élni! Most homeopátiás bogyót szedek, mert érzem, hogy megint sokat szorongok, de gyógyszert meg nem akarok szedni. A Laci szerint többet van jókedvem. Még csak 1 1/2 hete szedem, így én még nem annyira érzem a változást, meg persze elkiabálni se akarom. Laci a Nokiába dolgozik, az se állom. Te férjed mit csinál? Enyém folyamattechnikus most már. Vannak ismerőseim a perlosba, bár nem a legkedvesebbek Kép.
Fiú-lány témához annyit, hogy persze a fiúkat is lehet imádni, hisz a párunk is az Kép !
Én inkább azért akartam lányt, mert úgy gondoltam, könnyebben megértem magam egy kislánnyal. Van egy keresztlányom, 2 leány testvérrel, ők sokat voltak itt csecsemőkorukban, ez önbizalmat adott a lányokhoz. De el se tudom képzelni mit játszanék egy fiúval!? Azért a fodrok, masnik, copfok is nyomtak a latba. Kép
A mindmegette szerintem is jó hely. Szülinapomra goofri sütöt kaptam, és ahhoz is ott találtam egy szuper receptet.
A Zsilkát néztem ki én is magunknak. Ha beköltözünk tuti váltok. Kép Sok jót hallottam már rólla.
A húsvétot én se szeretem, régebben kirándulni mentünk ilyenkor, de most Lilla miatt locsolókat fogunk fogadni.
Na megyünk tojást festeni! Kép (ha Lilla is akarja!!!???)
Sziasztok!

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Õ a kisfiam.

Kép

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok

Először is KELLEMES HUSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK.A kicsiknek sok locsólótKép

Az én kis törpén is elindult locsólni.
Kébzeljétek mutatuk neki hogy kell locsolni.Már egész jó ment neki gondoltuk megengedjük had csinálja egyedül.Apja elmondta a verset a dédi odadugta a fejét a Martin meg locsolás helyen jól fejbevágtaKép

Ibolya hol lehet kepni azt a gyógyszert amit szerdsz és pontosan mi ez?Ha lessz időd írd le nekem légyszives:KöszikeKép
mariann2
 
 


Kicsi


Tündéri a fiacskád.
mariann2
 
 


Sziasztok!

Kicsi Tündéri a fiacskád! Örülök, hogy fel tudtad tenni a képet. Kár lett volna, ha nem láthatjuk!
Mi operával böngészünk, és sokszor nekem se engedi feltölteni a képeket.

Mariann bizti "megbocsátja" a dédi a kisfiad huncutságát. Kép Nálunk meg a tojásfestésbe egyedül én güriztem. A kishölgy meg nagy élvezettel pakolászott közbe a konyhaszekrénybe. Na de majd jövőre.
Sedatif PC a neve a gyógyszernek. Ez egy homeopátiás készítmény, csak gyógynövényeket tartalmaz, tehát nincs mellékhatása, nem lehet rászokni és szoptatás közben is szedhető. Azt azért tudni kell, hogy ezek a készítmények alkatilag működnek. Tehát, ha neked ez nem válik be, lehet, hogy egy másik készítmény igen. Én még csak ezt próbáltam. A Papp doktorral tudsz konzultálni, ha úgy akarod felíratni vényre, de anélkül is kiváltható.
Tudtommal csak a Menta patikába lehet ilyen készítményeket kapni, de ez nem tuti. Remélem, tudtam segíteni! Kép
Sziasztok, további szép napot!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el olvastalak benneteket, csak nem volt erőm írni. Szombaton tudtam meg, hogy egy másik topikon ahová régebben írogattam, az egyik csaj kislánya leukémiás lett. Tisztára kiakadtam szegény gyerek 3 éves, azt írta, hogy a kemoterápia kb. 2 év lesz, addig se közösség, de szinte még levegőre se mehet, mert minden fertőzéstől védeni kell. Most hétvégére kiengedték a kórházból, de ma már műtik is megKép Annyira sokkoló ez az egész, személyesen nem is ismerem, de sok képet láttam a gyerekeiről. Van ugyanis egy kisfia is, annyi idős, mint a Réka.

Kicsi nagyon helyes, komoly nagyfiú már a gyerkőcöd Kép

Ibolya én már évek óta nem festek tojást, pontosabban, mióta külön lakunk. Útálom a húsvéti locsolkodást. Sütni én is akartam a mindmegettén találtam a múltkor egy kókuszon muffin receptet, azt akartam megcsinálni, de egész hétvégén csak mentünk és nem lett belőle semmi.
Homeós cuccokat a duna áruház melletti patikában is lehet venni. Én legalábbis egyszer vettem a Rékának ott homeós kúpot.

Mariann, szerintem érdemes lenne elmenned a Papp dokihoz, mert egy ismerősömnek akinek nagyon súlyos allergiája volt, olyan alkati szert állított össze, hogy szinte 0-ra csökkentette a tüneteket. A dokinak a kalmár közben van rendelője.

Nem tudom akartam-e írni még valamit.

Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Márti megkérdezhetem, hogy te honnan informálodsz homeós bogyó ügybe. Nekem eddig 2 oldalt sikerült fellelnem, de nem valami nagy szám egyik se. Kép Kúpot úgy irattad, vagy kinézted/hallottad? Még nincs ám vége a faggatásnak! Kép Kép Kép Mennyiért rendel a Papp doki? Be kell jelentkezni? Képzeljétek nekünk a felesége a gyerekdokink, de ő abszulut nem hisz a homeós dolgokba. A régi "jólbevált" cuccokat írja fel. Ez nekem olyan furi.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fioola
Szia gép előtt vagy?
mariann2
 
 


Kép
Õaz én kishercegem.
Így hóditott tegnapKép
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann nagyon csini volt tegnap a nagyfiú Kép Kép

Ibolya, azt nem tudom mennyiért rendel a Papp doki, mert az ismerősöm jó ismerőse és nem kért tőle pénzt.
Én először egy fórumon hallottam a homeós cuccokról, aztán amikor először vettem a Mentában akkor adtak egy füzetet, amit a Boiron (ez az egyik homeós cuccokat gyártó cég) adott ki. Ha legközelebb mész kérdezzed meg, hogy van-e. Ebben szerintem a leggyakrabban előforduló betegségekre vannak szerek, vagy hogy mit mire lehet használni.
A kúpot amit vettem azt a fórumon olvastam.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Nem voltam gépnél Mariann. Kép Csak befutottam 2 (ebéd) kavarás között. Csudi csinos lett a kisfiad! Gondolom olvadozott tőle minden leány, a fiúk meg irigykedtek!
Olyan tájékoztató füzetem már van, pont a Papp dokitól kaptam. Egyszer szervezett a védőnő egy 10-20 percesre tervezett előadást vele. Aztán késve beesett 2 percre, mondat 3 mondatot, kiosztotta a füzeteket és sietett vissza rendelni. Valami olyat keresek, amibe több minden benne van. Na legfeljebb kutatok tovább. Azért persze köszi az infót! Kép
Képzeljétek újabban minden evés egy harca a Lillával! Most is úgy feküdt le, hogy nem evett egy falatot sem. Pedig régebben úgy falt, hogy az félelmetes volt. Még egy felnőttnek is a dicséretére vállot volna. Most meg bele se kóstol. Mikor meglátja az előkét, már indul a hiszti. Aztán csak ül fölötte, és szopizza az ujját. Nem tudom mit csináljak. A múltkor már próbáltam, hogy ebéd-nem ette, vacsi ugyanaz-nem ette. Lefeküdt inkább evés nélkül. Regellire meg már ugye nem adhattam ua. végül is megromlik a kaja mire megenné? Bezzeg a kenyér az csusszanna neki. De sajt vagy paradicsom ahhoz se kell. Csak amit rá tudok kenni.
Megyek utánnanézek valami "nemeszik a gyerek" topiknak. Rámfér a tanács!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok

Amíg én itt ültem addig a Martinnak adtam enni.
Tejberizst csináltam neki,és raktam rá kakaót is.
Én lüke otthagytam a kakaót az asztalon és mire odanéztem addigra ez lettKép



Utána egy nagy fürdés következett,és közben volt egy oltári nagy hiszti.Aztán elaludt,mert kifáradt a sok sírstól.Kép
mariann2
 
 


HI-hi! Édes! Úgy szép az élet, ha zajlik! Ezekszerint ma megint sok tapasztalatot gyüjtött a kis Martin! Kép

(ezek a göndör fürtök!!!!!!)

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Képzeljétek Lilla belázasodott. Kép
39.4°C volt a láza a popsiba mérve. Ülőfürdő, kúp éjszakázás. Ez lesz most a program.
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya nem próbáltad meg a Nurofent? Nekünk ez jött be leginkább, ha lázas, bár szerencsére még nem sokszor kellett, de hamarabb levitte mint a kúp, vagy a panadol.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Voltunk doki néninél. Valami vírus bántja a kicsikémet kapott algopyryn-es szurit. Most épp alszik, még éjjel is ülőfürdő volt szegénynek. Igazad lett Márti a kúp nem nagyon hatott. Nurofent ajánlott a doki is, de másfajta kúpot is írt fel neki mint amit eddig kapot. Õ is mondta, hogy az már nem nagyon fog neki hatni. Én meg erre nem is gondoltam. Meglátszik, hogy idáig csak egyszer volt beteg a Lilla. Az is pont egy éve. Megyek enni, azt lecsucsulok én is a családdal, mert kb. 2 órát aludtam 3 részletbe. Estére meg várhatóan megint lázas lehet.
Sziasztok, élvezzétek a szép időt helyettünk is!

Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya jobbulást Lillának, remélhetőleg hamar túl lesz rajta.
Aludjatok egy nagyot az segít most a leginkább.

Puszi
Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok

ibolya jobbulást a kis Lillának.
Én úgy hallottam,hogy most nagyon elterjedt a bárányhimlő is.úgy volt,hogy megyünk a bölcsibe ,de inkább nem nehogy elkapjuk.Mert akkor nemtudom mit csinálnék veleKép
Ilyenkor használd ki hogy alszik a kicsi mert éjjel nagy szüksége lessz a vigasztalásodra.Bár remélem nem igy lessz.Szegénykék ilyenkor nagyon nyügikKépremélem gyorsan tÚl lesztek rajta.

JOBBULÁST KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!
mariann2
 
 


Sziasztok!

Nem értem rá a napokban írni ,el voltam foglalva a virág és muskátli ültetéssel ,bár még mindig maradt csak most meg a föld fogyott el ugyhogy ültetés felfüggesztve.

Ibolya!jobbulást kívánok én is a kislányodnak!Ha jól értelmeztem az üzeneteket akkor ti nem komáromi vagy?Ha megkérdezhetem hol laktok?

Nekem is a Szilárdka nagyon nyűgös két napja , de szerencsére nem lázas nem látni rajta betegségre utatló jelet.Lehet hogy a meleget nem bírja vagy lehet hogy már a foga jön nem tudom de ha észre veszi hogy nem vagyok mellette már nyüszög.

Én is hallottam hogy sok gyerek bárányhimlős.

Mariann nagyon kis édes volt a kisfiad így kikenekedve,és milyen bünbánó kis pofija van a képen,aranyos.

Régebben egyébként én is elég ideges tipus voltam,de rájöttem hogy az embernek magában kell helyre tenni és leküzdeni mindent,nekem se segített a nyugtató,és minden apró dolognak örülni kell.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Nálunk a házban már szinte az összes gyerek akivel kapcsolatban vagyunk bárányhimlős, vagy már éppen nem az.
A múlt héten mikor oltáson voltunk én felirattam a bárányhimlő elleni oltást, ki is váltottam, most imátkozom, hogy ne jöjjön ki rajta, mert most ki kell várni az 1 hónapot és csak akkor adják be neki,de a dokinéni nagyon javasolta az oltást. A bárányhimlő elleni oltás egyébként szinte az összes uniós országban kötelező védőoltás. Ja és egyre több a szövődményes bárányhimlő, amikor rámegy a tüdejére, vagy a fülére, de most olvastam, hogy akár agykárosodást is okozhat súlyos esetben.

Kicsi, azért a depressziót, vagy a pánikrohamot ne keverd össze szimpla kis idegeskedéssel. Idegeskedni és is idegeskedtem éppen eleget amíg dolgoztam, aztán mióta itthon vagyok, nem idegeskedem ennek köszönhetően helyreállt az emésztésem.

Mi ma szinte egész nap kinn voltunk olyan jó idő volt.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Nálunk a házban már szinte az összes gyerek akivel kapcsolatban vagyunk bárányhimlős, vagy már éppen nem az.
A múlt héten mikor oltáson voltunk én felirattam a bárányhimlő elleni oltást, ki is váltottam, most imátkozom, hogy ne jöjjön ki rajta, mert most ki kell várni az 1 hónapot és csak akkor adják be neki,de a dokinéni nagyon javasolta az oltást. A bárányhimlő elleni oltás egyébként szinte az összes uniós országban kötelező védőoltás. Ja és egyre több a szövődményes bárányhimlő, amikor rámegy a tüdejére, vagy a fülére, de most olvastam, hogy akár agykárosodást is okozhat súlyos esetben.

Kicsi, azért a depressziót, vagy a pánikrohamot ne keverd össze szimpla kis idegeskedéssel. Idegeskedni és is idegeskedtem éppen eleget amíg dolgoztam, aztán mióta itthon vagyok, nem idegeskedem ennek köszönhetően helyreállt az emésztésem.

Mi ma szinte egész nap kinn voltunk olyan jó idő volt.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok

Márti

Én azt is hallottam,hogy most a felnőtek is elkapják nem csak a gyerekekKépvan egy ismerősöm a kinek 18 éves a fia és most kapta el persze mellé társult egy kis torokgyulladál is.szegény olyan rosszul néz ki,hogy az szörnyű.Én nagyon félek ezektöl a betegségektől.A múlthéten a bölibe mondta a dadus,hogy minden hétem 5-6 gyerek elkapja a bárányhimlőt:-(most kébzeld el hoyan magyarázznánk el a kicsiknek,hogy nemszabad elvakarni mert megfog látszani a helye.Ilyesztő egy betegség.de remélem elkerüli a kicsiket.

Ibolya

jobban vagytok már?Remélem igen!!!!

Kicsi

Én is imádom a virágokat!Főleg így tavasszal olyan gyönyőrüek.Nekem is nyügös a Martin egy két napja,szinte egész nap.Nemtudom mi ez én is a fogára gyanakodtam.De ezek szerint nem azKép


Most rohanok néznia született feleségeket!

jó éjt!
mariann2
 
 


Sziasztok!

Nemrég találtam ezt az oldalt és szerintem tök jó.
http://www.babafalva.hu/portal/banners.php?op=click&bid=1
Bár lehet hogy ti már rég ismeritek :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Köszönjük a sok jókívánságot! Kép
Bizonyára hatott, mert ma már hűlt helye van a láznak! Jókedvű kisbohócom visszatért!!! De a tegnapi nap nem volt könnyű. Átlag 10 percenként sírt, és enni is úgy kellett kiszöknöm. Éjjel meg óránként felkeltem megnézni, hogy nem e lázasodott be. Nem sokat aludtam! Szegény főnökét fel is hívtam félálomba a Lacinak! Gondolom félrenyomtam a gombot. Kép
Kicsi Szőnybe lakunk pillanatnyilag, de nem (teljesen) sajátba, és nem egyedül, ráadásul anyukám is szeretné eladni a házat, ezért keresgélünk, és persze jó lenne Komáromba.
Ez a bárányhimlős sztori nem túl jó hír! Remélem nem szedjük össze a rendelőbe. Én még nem voltam, apát meg nem tudom.
Állítólag a Fenistil (nem gél) oldat nagyon szuper. A keresztlányom anyja szerint, teljesen elmulasztja a viszketést. Laci kipróbálta eszméletlen számú rovarcsípés (inkább nem részletezném) ellen, és valóban nagyon jó volt.
A virágokat én is szeretném, de anyukámnak annyi van, hogy már nincs újabbnak olyan hely, ahol elegendő fényt kapna. Pedig rendeltem S×××× katalógust, de csak a szívem fájt! Ha érdekel titeket a téma: http://www.gazlap.hu/
Sok jó tanácsot lehet olvasni, de hogy Mártit idézzem: "Bár lehet hogy ti már rég ismeritek :D
"
Ha már itt tartunk, nem ismertem eddig az oldalt, de most elmentettem, idővel megnézem.
Kérdés: Nem ismertek jó bababarát szálláshelyet, ahol üdülési csekket is elfogadnak? Lehetőleg olyat amit vonattal is meglehet közelíteni egy 20 hónapossal. Na meg persze olcsót........lehetetlennek tűnő vállalkozás tudom.
Na most befejezem, mert napok óta nem tudom befejezni a vázát aminek nekifogtam. Az az érzésem ez is hetekig eltart majd.
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok

Sajnos már megint esik az esőKépEzt már nem hiszem el,hogy ilyen az időjárás április végén.

Jó hír is van.Hólnap leszek 24éves.

Kébzeljétek a Tamást a cégtől ahol dolgozik,tanulmányi útra küldtékKép

Három részből fog állni.A héten 3 napos,hólnap jön haza.Jövöhéten 5 napos és csak pénteken jön haza.Aztán már megint 4 napig nemlessz itthon.
Szegény kicsi fiam már most hiányolja az apukáját,mi lessz még 3 hét mulva?
De én is nehezen viselem a távollététt:
Netudom,hogy jöhet-e rosszabb?Már reggel elment mindentől a kedvem ettől a rossz időtöl.
a Martin is megérezte az időváltozást!

Most megyek mosogatniKép


Ibolya javulgattok?
mariann2
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy litániát erre elszállt az egész. Megpróbálom rövidítve újra.

Réka tegnap estére belázasodott, ami vagy a múlt heti oltástól van, vagy mi is benyaltuk az a vírust, amit az Ibolyáék. Viszont semmi egyéb tünet sincs, ugyanolyan rossz, étvágya is van.

Mariann, boldog szüliapot! Kép
Nekem is nemsokára lesz, de sajna nem a 24. Kép

Ibolya nem tudom merre szeretnétek utazni, mi tavaly Balatonföldváron voltunk a Hotel Neptunban és elég bababarát volt. Üdülési csekket is elfogadnak.

Na röviden ennyi mert üvöltés van.

Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


SziasztokKép)))



Nagyon jó idő van.VÉGRE.
Remélem nem is lessz már rosszabb ennél a mainál!
Bocsi rosszuk írtam én sem 24 éves vagyok csak 23Kép
Tudom szemtelenül fiatal.

Tuti idő van,ma jön haza a kedvesem.Nagyon jó nap elé nézünk ma.meg is főztem neki a kedvencét(csülkösbabgujást)Kébzeljétek szegény kicsdikémnek eszébe jutott az apja és ha nemlátja sehol mindig azt hisz,hogy wc-n van.
Odament a wc ajtóhóz és elkezdett kopogni,közbe zokogva sírt,hogy apa-apuci gyere ki.Komolyan mondom a sírás kerülgetett annyira sírt.Alig tudtam neki elmegyagázni,hogy apa dolgozik és csak ma jön haza.Ma már megint úgy kelt,hogy apa?

Nagyon rossz ez így,soszor annyira apás,hogy én nem is érdreklem ha az apjával van.de mejd du. fociznak egy kicsit és akkor biztos megnyugszik a drágámKép
Most megyek megkostolom a müvemet,milyen letta leves
ja és Márti nektek is jobbulást!!Remélem ez nem valami vírus mert akkor tuti mi is benyaljuk majd valahol.Bár nem is tudja az ember hol mit lehet elkapni,ma már akármelyik bevásárlóközpontban is el lehet kapni akár mit,főleg a kicsiknek.

na nem okoskodok megyek. szép napotKép
mariann2
 
 


Sziasztok!
Megint lázas lett tegnap este a Lilla! Kép Ha hétfőig megint elöfordul, akkor el kell vinni vizeletvizsgálatra. Nem tudom volt e már nektek ilyen. Elég durva így pelusosan. Tavaly kellett nekünk, és annyira stresszelte szegény kicsikémet, hogy csak du. pisilt, pedig reggel 8-ra mentünk. Haza is küldtek minket, és csak itthon sikerült! Kép Remélem megusszuk. Drukkoljatok!
Márti remélem Réka "csak" az oltás miatt lázas. Kb. 7 nap múlva okozhat tüneteket. Azért remélem mihamarabb elmúlik. Jobbulást nektek!
A Laci is volt továbképzésen Bécsbe 5 napot! NAGYON ROSSZ VOLT! Együtt érzek veled Mariann!
Kép
Igaz Lilla akkor még csak 3 hónapos volt. Ez bizonyos szempontból jobb volt, más szempontból pedig rosszabb!
Mariann a freemailes vagy a gmailesre írhatok neked? Megjöttek a pelusok. Kérdezhetek?
Na sziasztok, jobbulást és szép estét!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok

Ibolya


Kitartás,reméljük mostmár jobban lasz a kicsi Lilla.Jobbulást kívánunk neki.légyszives inkább a freemailre írj,mert szégyen alázat nemtudom,hogy kell a gmail-hez menniKép Nekem is megjött a pelus,abba is hagytam a pájafutásoma pelusos dologgalKép Majd privátba elmesélem,hogy mi az oka.Kaptam össz vissz 4 féle pelustmiközbe 15 féle is van.te is kaptál olyan környezetbarát pelust?Hát nekem nagyon nemtetszik!!!Olyan durva az anyaga,mint nem is tudom miKépde a többi nagyon tetszik,én a kéket használtam és fogom is.Kébzeld pehhemre pont ma du. vettem pelust a DM:-ben.NAGYCSOMAGOS lIBERÓT.Kész voltam mikor telefonált a csaj,hogy itt a pekus.pedig direkt felhívtam ma őket,hogy megjön-e a pelus.Azt mondták nem,mivel 2db. pelusom volt ezért gondoltam veszek.Erre tessék.Na mindeggy.

Megbeszéltem a Tamással és arra a döntésre jutottam,hogy el kellene mennem valamilyen dilidokihozKépMert a végét járják az idegeim,csak valamilyen tabletta kéne.Hátha jó lenne.
A multkor valamelyikőtök írt,1 doki nevét.Ki is volt az? A Kalmár Közbe volt valaki csak arra emlékszem.

Na megyek odabújok a kedvesem mellé.VÉGRE!!!
jó éjszakát!
mariann2
 
 


Mariann írtam emailt!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mi ismét 100 %-kosak vagyunk, bár teljesen meglepő, de amikor felment a láza sem volt levert, vagy nyűgös. Tuti az oltástól volt, mert pont 1 hetére rá lázasodott be.
Fioona remélem nem kell vizeletvizsgálatra mennetek Kép

Mariann, régebben a pelenkafutárban voltak bugyipelusok is, mert az egyik ismerősöm rendelt. Én csak azért szeretnék bugyipelust, mert mostanában katasztrófa a pelenkázás, bármit adok a kezébe, fél másodpercig elvan, aztán már menne is. A legjobb ez akkor amikor tiszta kaka a feneke. Tényleg a ti gyerekeitek jelzik valahogy hogy bekakiltak, vagy szag alapján tájékozódtok? Kép Nem tudom, de az én lányom akár egész nap is ellenne a szaros pelenkájába annyira nem zavarja Kép
Szóval visszatérve a bugyipelusra, gondoltam rendelek tőled, de nem láttam a választékok között. Pedig ebben az árban igen jó lett volna, mert nézegettem én, de valahogy nem akar kinyílni a pénztárcám a 70-80 Ft/db-os pelenkára.
Egyébként micsodán sokaltál be hogy abba is hagyod?
A Papp dokit mondtam, ő háziorvos is + homeós doki is, de nem kimondott dilidoki. Viszont egy próbát talán megér, nem tudom mennyi a rendelés nála.
Tatán ahol a Vadász doki rendel, ott van egy ideggyógyász is.

További szép napot és hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok

Márti örülök,hogy jobban vagytokKép
Gyönyörő idönk van ma,már ez jó kedvet csinál az embernek.(legalábbis nekem)Hát én úgy tudom,hogy nem árul bugyipelust ez csaj.Nézegess a neten és hátha találsz.Szeintem az ilyen importosok közül valaki csak árul bugyipelust.Majd nézelődöm és ha találok szólok.

ha ti belázasodtatok a szuritól akkor tuti mi is befogunk.Mert a Martin majdnem mindeggyiktől belázasodottKépde ezt nemértem.Miért csak egy hét mulva lázasodik be?Mi most megyünk majd 7.e után szurira.Szerény kicsikém már akkor fél ha bemegyünk a rendelőbe.Pedik a dokinénik nagyon rendes,és kedves is a gyerekekkel.

Többiek hol vagytok?
Én is csak 20 percre tudtam gépközelbe jönni,mert megyünk szavazni,aztán ebéd aztán alvás és végül megyünk meccsre.Meg ilyen jó időbe aki teheti lenn van.Gondolom én.

Na szép napot kívánok nektek.PUSZI
mariann2
 
 


Sziasztok!


Nálunk tegnap volt kőműves, komplett lépcső csere volt a bejárati ajtó előtt. Így pillanatnyilag csak segítséggel tudom biztonságosan kivinni a Lillust. Lászlóm meg dolgozik. Kép Igaz amennyit Lilla alszik mióta nincs jól, nem is igen tudunk elmenni. Eléggé fáradékony. Ma meg már köhög is.
Lilla se szól, ha kakilt, pedig ő nagyobb. Hogy lesz így a bilire szoktatás??? Ma reggel se szólt, amikor is bokáig kakisan, édesen gügyörészett a kiságyba. Az az érzésem összebeszélt az apjával, mert mindig akkor történik ilyesmi, amikor nincs itthon. Persze sürgősségi fürdéssel, mosással és kádfertőtlenítéssel telt a délelőtt.
A szurit illetően pontosat én se tudok, de talán a lappangási idő miatt, vagy mert annyi idő kell mire az immunrendszere válaszol az oltóanyagra. De nem biztos.
Én is gondolkodtam a bugyis peluson, de hasonló okok miatt, nem jutottam el a vásárlásig. Meg aztán az is eszembe jutott, hogy a pisi még ok, de a kakit, hogyan takarítom ki alóla? Nehezebb nyitni, és mivel megszokja, hogy állva elintézhető, még jobban harcol!? Nem tudom. Még nem találkoztam olyannal, akinek lenne ez ügyben tapasztalata.
Sziasztok, szép napot és jó játszózást!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mariann, csak a 15 hós oltásnál van, hogy kb. 1 hét múlva jöhet a láz, mert most másfajta az oltóanyag mint a régi azt hiszem most nem leölt, hanem legyengített a szérum.
Ja és ez volt az új rendszer szerinti első oltásunk, amit ugye úgy hirdettek, hogy ettől szinte nem lehet belázasodni, na most mi a régiektől nem lázasodtunk be, most meg Kép
Úgyhogy Mariann egyáltalán nem biztos, hogy lesz lázatok, de a 18 hósnál azonnal jelentkezik ha jók az infóim.

A dokinál Réka imádja a falra festett Micimackót és társait, a múltkor is végigmutogatta az összeset. Viszont mikor bemegyünk már amikor hallgatja a doki úgy visít, mint a malac.

Ibolya jobbulást Lillusnak, jól elkapta ezt a vírust Kép

Megyek folytatjuk a kinnti programokat. Szerdáig ilyen jó időt jósolnak Kép

Pussz

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti mi nem az új rendszerű oltóanyagokat kapjuk. Ez csak azok kapják, akiknél az új rendszer érvénybelépése után válik esedékessé az első oltás. Így aztán mi 18 hónas nem is kapunk semmit. Csak 3 évesen!
Megyünk pancsiztni, csak beugrottam!
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ibolya én ezt nem is neked írtam, hanem a Mariannak Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


De attól még beleszólhatok?????????? Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Hello!

Persze, hogy beleszólhatsz! Kép Hogy vagytok?

Most rendeltem meg a Malától azt a szandit amit mutattam, mert délelőtt végigjártuk a várost és úgy döntöttem, hogy azt rendelem meg. Igazából még sehol nincs választék, de a cipőjébe meg már beleizzad a lába Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Na igen én pont ezért nem írok már semmit mert a Márti ,mindig lekezelő és kioktató másokkal.Egyébként mi kapjuk az új oltást mert nekünk idén kellett elkezdeni az oltásokat.Mi nem is lázasodtunk be még egyiktől sem szerencsére.

Kép
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: