Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Holnap szabin vagyok, nincs kedvetek együtt sétálni egyet kölköstül-pocakostul? Ilyen szép idõ lesz, mint ma van, az ígéretek szerint. És Sasha is szokhatná a játszótéri hangulatot Kép
Norcsi, ha a nagyok oviban, akkor lekötözöm Krinyót a kocsijába, hogy Bánkucival felvehessük a sétatempót Kép
Gondoljátok meg és még ötig írjatok, ha van hozzá kedvetek, visszanézek addig!

pusz: ld
ld
 


Szia Norcsi!

KöszönömKép Én is teljes mértékben lányt érzek és ha arra gondolok hogy fiú (régebben fiút szerettem volna elsõnekKép) akkor az olyan idegen gondolatnak tünik. Remélem nem csak bemagyarázom magamnak, már ebben a dologban nem hiszek el semmit, majd ha látomKépKépKép Nagyon arik a gif-ek.

Id szió!

Pont ma? No jó nem bánom még ötig meglátom a helyzet állását, ugyanis az éjjel iszonat rosszul aludtam vagy 2x látogattam mega a 2 betüset és reggel hétkor már nem aludtam visssza. De nagy kár volt ugyanis azóta annyira szédülök hogy úgy megyek mint aki részegKép Szerencsére hányingerem az nincs, csak egyszerüen nekimegyek mindennek és néha kezd sötétedni, de olyankor gyorsan lehajolok (ha állok) és akkor jobb. Most már megint ittam 1 csésze kávét hátha alacsony a vérnyomásom. Egyébként félig vicces, mászkálok itt a lakásban és jót nevetek magamon amikor megtalálom az ajtófélfátKép Regel még a kisujjamból is levágtam egy szeletet, a kutya-macsek konzervvel. Kicsit éles, és azt is majdnem eldobtam.Kép
Ha addig "kijózanodom" akkor tõlem mehetünkKép Igaz az 1 órási kutyasétáltatást úgysem úszom megKép (más nincs rajtam kívül itthon)

Pusszancs
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, szerintem Ildi a holnapról beszélt, csak mivel munkahelyrõl ír, azért akarta hogy ma jelezzünk vissza ötig.

Nekem jó a holnap, feltéve ha nem olyan idõ lesz mint amilyet jósolnak, vagyis esõs, brrr.Kép

Szóval ha jó idõ van, akkor 9 után mehetünk, 9-ig kell az oviba beérnünk. De ld, nálunk még csak az Annus ovis, úgyhogy a Julcsival meg játszóterezni kell. De akkor Krisztivel is ezek szerint, igaz?

Sasha, pihend ki magad, fõleg ha ilyen ájuldozós vagy, én is voltam így, borzasztó volt, épp a piacon álltam sorba, és alig vártam hogy megkapjam, már hajolgattam, stb., aztán átrohantam a kis parkba és levágtam magam a homlessek mellé, csak lestek. És utána mertem csak megint nekiindulni. Szóval tessék vigyázni magatokra!

Puszi, írjatok hogy akkor hogy is lesz holnap!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekünk teljesen jó a holnap délelõtt. hannát még nem kell lekötöznise meg hintáztatni se.KépKépKép Õ ha olyanja van akkor nyugisan babakocsizik.Kép

Szóval a mikor és hol? Nekünk jó a Hunyadis játszótér.

Sziasztok
Tikk
tikk
 
 


DE JÓ!!!

Nem t'om mér irattam be a Julcsid a zoviba?
Nekem 10 körül lenne jó a Hunyadin, onnan oszt mehetünk, amerre szem ellát!!!
Írjatok, vagy hívjatok, mostmár Tikk is megkapta a számom.

ildi
ld
 


Ildi!

Hol a számod? Bamba lennék?KépKépKépKép
Tikk
tikk
 
 


Jó, akkor a 10 felé nekünk is jó, amíg a Bánk bírja, most pl. az ujjaimat akarja elkapni ahogy gépelek, meg folyik a nyála a klaviatúrára.
És a Hunyadis játszótér nekünk kiváló, mert mi oda járunk.

Puszi: Norcsi Kép
norcsi
Lenti
 
 


Szia Tikk!

A profilodban lévõ címedre küldtem el a számom, nálam nem jelezte, hogy nem ment volna el a levél, de ez nem jelent semmit, mert ha Sashának írok, ott meg kiírja, hogy kézbesíthetetlen, közben meg Õ megkapja Kép
Mivel ide a nyilvánosba nem szívesen írnám le, meg itt a címem sem igen adhatom meg (céges), így nincs más választásod, mint odajönni a térre Kép Kép Kép

ld
ld
 


Ja, és Norcsi biztos a szalagházak közti farönkökkel kerített térre gondolsz, nem a kék tömbháznál lévõre, mert ott sok hajlékmentes állomásozik, ugye?
ld
 


Stimmel ld. Ma is volt ott kettõ, és Julcsit nem bírtam lebeszélni róla hogy oda menjünk. Úgyhogy voltunk ott is, aztán mentünk csak át a másikra, mikor végre hagyta magát rábeszélni. Akkor 10 felé?

sziasztok:Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Aham!

Norcsi!
Nem vagyok ájuldozós, ez volt az elsõ eset remélem több nem lesz. Tehát akkor holnap lent lesztek 10 órakor. Oké. Szeretnék én is menni, tényleg jó lenne "beleszokni"Kép Annyira remélem hogy a mai nemismétlõdik megKép Opsz holnap 12:00-ra megyek az AFP eredményekért utána meg védõnéni mert nem voltam nála lassan 2 hónapjaKép Még jó hogy eszembe jutottKép Lányok azért lehet hogy lenézekKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


najóvanasztáosztotlegyetekám
deharosszazidõeveremazajgnerszilárdotHÖ
ld
 


Mi megyünk! De aztán ti is ám! Szóval várunk mindenkit, hacsak nem szakad majd az esõ, de remélem hogy sütni fog a nap!

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


de ha rossz az idõ everem az aigner szilárdot


Id szét kellett bontanom hogy megértsemKépKépKép
Ahogy elnéztem a ma esti eget elég gyanús felhõk gyülekeztek a nyugati égbolton... reméljük az éjjel kiesi magátKép

pussz
sasha

Kép
sasha
 
 


Kieste, úgyhogy jöttök remélem teljes létszámban!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Lányok!Kép

Nagoyn sajnálom. Itt vagytok egy kõhajításnyira és nem tudok menniKép Párom csak 10 kor ment el dolgozni, (no ez nem olyan nagy baj mert úgyis csak 7-kor látom este) és még meg kellett csinálnom egy listát neki és most fejeztem beKép El is küldtem már emilben neki, mehetnék már, ha nem kéne mennem a dokihoz. Úgyhogy most fogom magam és megyek zuhanyozni ésa többiKépKép No sebaj, hátha megtudom hogy fiú avagy leányom születikKépKépKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Nem ez volt az utolsó alkalom.KépKépKép
Aztán jelentkezz mi volt a dokinál.

Tikk
tikk
 
 


Sasha.

Csatlakozom Tikkhez, máskor is összejöhetünk, hisz még csak most jönnek a jóidõk.
Írd meg mi volt az orvosnál, meg milyen lett az AFP-d!

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Minden eredményem negativ lettKép Ennek ellenére iszonyuan savanyú vagyokKép Nem tudom miért. Megyek alszaszniKép
Utána majd jelentkezem.
Lányok azt hiszem láttalak titeket az ablakbólKépKépKép

Pusszancs
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Aludni nem tudtam, viszont megnéztem két rajzfilmetKép
Már jobb hangulatban vagyok. A rossz kedvem oka meg az volt (hiába mondtam hogy nem tudom, mert tudom) hogy nem volt ma UH. Pedig úúúgy készültem rá. Ráadásul a dokinak rossz hangulata voltKép Tényleg ideje lenne már fogadni egy dokit, csak hát a lustaság...
Képzeljétek, vasárnap fõztem egy fazék töltött káposztát, egy fazék töltött paprikát, paradicsomlevest, csináltam inyenc salátát, és a hütõ tök üres lett máraKép Ja és a szombati lencsefõzeléknek is lõttek... És csak 3-an vagyunk, ráadásul a káposztából nem is ettem és a paprikából is csak 2x, és a paradicsomlevesbõl (mert csak az maradt) is csak ma ettemKép Nálatok is ilyen brutál a helyzet??? Mindenesetre ma nem voltam hajlandó fõzni, majd holnap. Szerencsére nem is voltam olyan rosszul ma. De azt hiszem tudom az okát hogy miért volt. Szerintem az volt a bibi hogy: tegnap 7-kor felébredtem mert ki kellett mennem sürgõsen a 2 betüsbe, de mindezt persze csukott szemmel. A párom is felébredt és mondta hogy ne aludjak már vissza, mert akkor nem tud majd felkelteni. Szerintem ez volt a baj, mert az alvó vérnyomásommal kellett ügyködnöm. Ez hülyén hangzik ugye??? de szerintem ez lehetett.

Na jó abbahagyom a félrebeszéléstKép

sziasztok
sasah

Kép
sasha
 
 


opsz

na még egyszer
sashaKép

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Szóval csak csendben leskelõdtünk? Kép De legalább már tudod hogy legközelebb kit keress.
Ma nagyon szép idõ volt, csak az a fránya szél ne fújt volna. Az uh.-ot meg ne bánd, úgyis hamarosan lesz majd a genetikai uh., azt a kis idõt meg addig gondolom hogy kibírod. Miért nem mész már orvost választani? Nem tudom meddig lehet, de egy idõ után már nem lehet fogadni orvost, hanem majdan az ügyeletesnél kényszerülsz szülni. Ez meg nagyon zsákbamacska. Ennek sem ártana utánanézni.
Az AFP-d milyen lett? Írtad hogy jó, de középérték?

Lucky hol vagy? Látod nem jelentkeztél, pedig jöhettél volna sétálni velünk!

Na megyek, nálunk esti fürdetés, vacsiztatás, stb.

Puszi, holnapra szép idõt meg jó pihenést mindenkinek.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Leirhatom éppenséggel, de nekem nem mondanak semmit, csak a doki mondta hogy okés!

AFP 32,1 ng/ml
wAFP 40,1 ng/ml
MOM 0,9
Grav.s. 17
És egy ismeretlen nõdoki validáltKépKépKép

Nos doki után már kérdezõsködtem, de tovább már nem várok a jövõ héten elmegyek a Sz. Imérébe. Csütörtökön bejelntkezem, megvan a rendelési idõpontja Dr Balohg Tibornak. Ja azért vártam, mert a párom is jött volna megnézni a dokit és hogy együtt döntsünk hogy szimpi vagy sem, de nem tud elszakadni a melóhelyérõl. Ma pl. még mindig nem jött haza, valahol dolgozikKép Reggel késõbb ment el fél órával és egész nap nem volt bent a melóhelyén, azaz! A melóhelye foglalkozik: rendszergazdasággal, weblapszerkesztéssel. Tehát valamelyik cégnél volt és valószinü még nem fejezte beKép Sasha szomoruKép. Egész nap nem tudtam vele beszélniKép

Jaj kérdés!!! A vizelet vizsgálat! van egy eredmény ami pozitiv ! Igy néz ki a papiron

Bakteriuria pozitiv negativ (ez akkor most mi)
Vizelet üledék 6-8 fvs és laphámsejt, sok baktérium????

Most nézem!!! Pedig a doki azt mondta hogy ok!

No mindegy majd lesz akáhogyKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Május 1-én tilos írni? Hogy bírtátok ki net nélkül? Képesek voltatok kint lenni a szabad levegõn?
Jaj, csajok, én ollllyan jól éreztem magam Veletek! És míg mi csavarogtunk, a férjuram lelépett a melóhelyérõl egy órácskára és elõfizetett a netre! Egy hónapon belül ígérték a bekötést, tehát ha már nem dolgozom, akkor sem szakadok ki Közületek, max. pár hétre, mert lesz otthon is! Kép
A Kri azóta MINDENHOVA "a lányokkal" akar menni! A piacra, a közértbe, a térre, a mamához...Gyüjtõfogalom lettetek! Egyikõtöket sem emlegeti név szerint, csak a lányok rollereztek, babakocsit toltak, a kiCslány ügyesen ült a babakocsiban. Bezzeg a Bánk! Hiába aludt folyamatosan, az õ nevét csak megjegyezte! Igaz, hogy Bánki és Bánka névvel illeti, de gondolom csak azért, mert túl kevés neki benne a magánhangzó Kép
Sasha: Nem t'om megkaptad-e a levelet, ha igen, úgyis írsz majd, ha ráérsz, ha nem, küldöm újra!
A baktériummal T. nem szokott törõdni, mondván elkerülhetetlen a terhesség alatt. Nálam is ilyesmi eredmény volt, nem tartotta rossznak. Én viszont úgy olvastam, hogy sokszor a felszálló fertõzésektõl indul be egy koraszülés, így kicsit kardoskodtam egy labor-ismétlésért és vittem otthonról középsugaras pisit, mert az tisztább, mint az ott "elõállított" produktum. (Már bocs.) Szerintem kérj egy újbóli vizsgálatot! Ártani nem árt, fájni nem fáj, akkor meg miért is ne? Hisz ha az is pozitív, akkor is kaphatsz kúpot, gyógyszert, ami nem árt a Babádnak, Téged meg helyrepofoz. És ez az orvos sajnos tényleg hangulatember, bár nagyon kedves és barátságos legtöbbször, néha komolyan elviselhetetlen.

késõbb jövök még
ld
 


Szia!

nem akarlak elkeseríteni az 1 hónapon belüli bekötik témával, de nekünk is ezt mondták.KépKépKép
Aranyos a kislányod. Nem is hittem volna, hogy így szétnézett köztünk, hiszen alig láttuk. Ha indultok levegõzni, játszóterezni szólj és egyeztetünk. A Bánk nevet meg nem a magánhangzók miatt jegyezte meg szeritem, azért ne is haragudj, csak egy kisfiú.KépKépKép

További kellemes napot!

Tikk
tikk
 
 


TUDOM, hogy azért jegyezte meg, mert fiúcska Kép Kép Kép És látom, Te is rájöttél, csak nem akartam én, a saját anyja leírni, hogy ez egy ilyen pasizós nõszemély! Kép Öt hónapos volt, amikor mentünk a villamoson és semmire-senkire nem vigyorgott egész úton, csak a világ egyik legkoszosabb hajléktalanjára! Akkor még jól mulattunk rajta Anyuval, de jaj nekem, ha egyszer tinédzser lesz! A férjemmel néha összenézünk, hogy mi lesz velünk, ha egyszer majd jönnek hozzá a pasasok, de aztán mindig azt mondom, akkor fõjön majd miatta a fejünk, ne most.

Amúgy meg jaj a kábeltévéseknek, ha a Zsolttal packáznak és nem kötik idõben! (Mármint a netet.) Az én Drágám ott fog ülni minden szabad percében náluk, mondván, addig innen el nem megy, míg meg nem csinálják. Õ már csak ilyen Kép És olyan még nem volt, hogy ne ért volna célt valahol. Kép

És naná, hogy együtt fogunk csavarogni a babáinkkal, jut eszembe, megkaptad múltkor a számom? El is felejtettem kérdezni...

sziasz: ildi
ld
 


Sziasztok!

Na most megint ideültem egy pár percre, mert bizony ez a fogzás kicsit idegölõ. Eddig olyan klasszul eljátszott egyedül, most meg állandóan szemmel tart, és ez még nem minden, igényli hogy legalább 1 méterre legyek tõle, ne távolabb, mert akkor könnyes szemmel ordít. Odaadtam neki az egyik számára új csörgõjét (csöpögtetve adagolom, így mindig jobban leköti) és azzal egészen jól elvolt vagy 5 percig, mindenesetre nem bírta kivárni hogy végre kiteregessem az egy mosógépnyi cuccot, üvöltött mint a sakál. Aztán végülis szopival elaludt, azóta alszik!Kép Meg az apukája is, aki közben hazajött!Kép
Szóval szemet vetettetek a fiacskámra? Kép
A lányok meg szintén emlegették a babákat, mint Hannát, mind Krisztit, létszámellenõrzést tartottak mindig, még a piacon is. Aztán délután elmesélték apjuknak, meg a telefonban hogy hol voltunk sétálni és hányan.
Annus mondta, hogy jól eljátszott a Krisztivel. Mondom neki hogy én azt nem láttam, de váltik állította hogy de, és beszélgettek is. Akkor biztos így volt.
Sétához, meg játszóterezéshez bármikor kaphatók vagyunk, csak elõtte egyeztessünk.
ld. Hát az egy hónap az tényleg lehet hogy nem annyi lesz. Nálunk mondjuk azt hiszem egy hónapon belül bekötötték, na de hogy? Mind a mai napig lóg egy részen a vezeték, mondták hogy majd másnak visszajönnek felfúrni, mert a rövid szünet után amit tartottak a brigád fúrógépes része lelépett. Na azóta is jönnek, ez szeptemberben volt, még csak a 7. hónapban voltam a Bánkkal. De mindegy, amúgyis elég ronda munkát végeztek. Na de utána jött a lényeg, hogy nem akart menni a net, aztán megyegetett, a sebesség amit ígértek még most sincs meg, meg van hogy teljesen leáll a dolog. Volt többször olyan is hogy ellopták a lenti közös szervert (azt hiszem azt) és akkor is mi szívtunk. Na mindegy, remélem hogy most már igényesebbek, mi még akkor az elsõ fecskék között voltunk, hátha azóta jobban belerázódtak!

Sasha.
Az AFP-d tök jó, a Julcsival volt nekem ugyanennyi (mármint 0,9) a Bánkkal meg 0,8 de õ is tökéletesen egészséges hála Istennek.
Vizeletnél nekem is volt benne baci, még Annusnál de be is kellett mennem ambuláns katéteres vizsgálatra amit "drága" orvosom nem mondott elõre, hogy legalább lélekben felkészülhessek. Addig nekem még nem volt katéterem, hát megviselt rendesen, de kiderült hogy kutya-bajom.
Azért lenne már jó kikötnöd egy választott orvosnál, mert azért nem jó semmit elbagatelizálni, mert valóban okozhat koraszülést egy kezeletlen hólyaghurut, vagy egyéb fertõzések.

Na megyek, mert ismét rohanásban vagyunk szokás szerint.

Puszi mindenkinek, kicsiknek, nagyoknak, jók legyetek és jelentkezzetek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Jó volt olvasni, hogy milyen jól elvoltatok a "randin"Kép
Legközelebb megpróbálok elmenni! Május 1. pedig itthon ültem, mert végre a páromnak is csak pár órás elfoglaltsága akadt és tudott úgy-ahogy pihenni is. De a telefont azért ki kellett húzni a falból, mert mindig csörgött. Hiába "pofáztam" hogy ne adja meg semmilyen üzlettel kapcsolatos illetõnek... Mert persze hogy ünnepnapon csak olyanok zaklatank, már a f..om is ki volt tõlük.Kép

Norcsi!
Köszi! De ha az eredmény nem lett volna jó, akkor is teljesen megnyugodtam, mert ma voltam az Istvánban UH-n és tökéletesen makk egészséges babám vanKépKépKép Megvan mindene, ott ahol kell. Persze hogy milyen nemü azt nem tudta a doki megmondaniKép Se gond úgyis Niki leszKép (remélem nem tévedekKép)
Jövõ héten megyek megkeresem az Istvánban a Dr Várnai Ferencet! Mit tudtok róla??? A Sz. Istvános topikból néztem kiKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Id!

Megkaptam az emiled....

sasha

Kép
sasha
 
 


Halihó!

Sziasztok!

Na sejtettem, hogy hiába írtam amit írtam tegnap, elszállt.

A lényege az volt tulajdonképpen, hogy ott a helyet a "randikon" Sasha, meg hogy nagyon nagy gratula a babócához. Ja, és azt is írtam, hogy nekem ilyen rejtõzködõ csak a Bánk volt, a lányok mindketten már félidõsen premier plánban megmutatták hogy mijük van, vagy inkább nincs?!Kép


Szép napot mindenkinek!Kép

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Az az igazság, hogy kérdeztem a dokitól és õ nézte is, de (nem mondott ugyan semmit!) szerintem nem tudta kivenni 100%-ra!!! Annyit fûzött hozzá, hogy majd talán legközelebb!KépKép
segond, kiváromKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Esik az esõ és sehol senkiKép Igaz ma nem esett! Tegnap arról is dumáltunk többek között a párommal, hogy lehet, hogy elöbb volt meg az utolsó mensim, mint ahogy én a hasamra csapva mondtam a dokinak! Anyám is azt mondta hogy karácsony és szilveszter között nem hallott nyavajogniKép Meg hát a babót is 1 héttel idõsebbnek nézi mindegyik doki az UH-nKép Úgyhogy lehet hogy a héten már a 20. hetet kezdem?! IzgiKép

Pusszantok mindenkit
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!
1-2 hét ide vagy oda? Úgyis akkor bújik ki, amikor Õ akar! Kép
Az esõt meg ne is emlegesd, vasárnap nem tudtunk csavizni Krivel, olyan rossz volt , mint egy veszett kutya! (Asszem, ez képzavar, mert a veszett állatok inkább szelídek, de mindegy, a lényeg biztosan érthetõ.) Szóval kikészített. Amúgy se vagyok 100%-os, mióta babát várok, nem volt túl nehéz dolga Kép

És minden pesszimistának jelzem, hogy otthon csütörtök délelõtt kötik a netet, csak azért nem szerdán, mert akkor nem vagyunk otthon!!!!!!!!!! (jó, jó, tudom, az még nem biztos, hogy egybõl mûködni is fog! Kép) Szóval vigyázzatok, mert ha egyszer Zso is beszabadul a Babanetre... Kép


ld
ld
 


szia ld!

Biztos valami borzasztó nagy protekciótok van.KépKépKép
Amúyg a múltkorira reagálva nem kaptam meg a számod, mert közben a yahoo megszûntette az ingyen e-mail-t és a profilomban nem tudom megváltoztatni a megadott címet.
új címünk:beke@hdsnet.hu
Szóval nincs meg a számod.De elküldhetnéd, hoyg tudjunk valamikor beszélni meg találkozni. Aztán jól összehaverkodhatnánk Krivel, hogy néha hozzánk csaphasd sétálni, ha nem bírsz veleKépKépKépKép
na szép napot mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


küldtem
ld
 


Sziasztok!

ld. Hát az EMKTV-rõl csak annyit hogy tele van velük a hócipõm. Péntek kora délutántól tegnap délelõttig nem volt kapcsolat egyáltalán a nettel, úgyhogy sem a leveleim nem jöttek meg, sem a netet nem tudtam olvasni, és tegnap is egész nap akadozott a kapcsolat. De remélem hogy nektek ha már bekötik ilyen hamar akkor mûködni is fog.

Sasha, akkor ezek szerint már félidõs vagy? De jó! Az már valami. És érzed már a baba mozgását? Mert az egészben az a legfantasztikusabb érzés!!!

Na megyek, mert még mindig úszik a lakás, úgyhogy sietnem kell, mivel délután meg anyáknapi ünnepségre megyünk az oviba.

Pusssszancs mindenkinek:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
A franc essen az ilyenekbe! A kábeltévé is sz*r, mióta múlt héten elõször esett az esõ. A Zsonak azt is letagadták,hogy van internet-lite csomag, havi 5.000-ért, azt mondták, csak 10.000-ért van. Mire õ kiverte a balhét, hogy mi a fenéért vannak egyáltalán ott, ha azt sem tudják, milyen szolgáltatásokat árulnak és mennyiért. Megmondta, hogy bemegy a kp-i irodába, hogy nézzenek a körmükre, erre érdekes mód elõkerült vki, aki mégiscsak tudott az olcsóbb változatról. Kép Kár, hogy csak nagy pofával lehet elérni vmit!

Sasha!
Máshol írtad a "hassimogató bõruhás kövér nõt az Auchanban", szerintem engem láttál! Olyannyira nem tudják eldönteni rólam, hogy "csak" dagadt vagyok-e, hogy pont aznap még véletlenül sem adták volna át a helyüket a metrón, pedig az arcukba lógott a hasam. Ami ugye nem meglepõ, hisz most lépek a 8. hónapba. Viszont, mivel folyton melegem van, jobban szeretek nyári ruciban járni, mint kismamagatyában, amiben azért néha kapok helyet. Nem szép dolog arra számítani, hogy majd vki feláll, mert észbekap, de 12 megállót metrózok, 7-et villamosozok, nekem már hosszú végigállni. Na, ezzel kissé eltértem a témától, csak eszembe jutott arról, hogy kin mennyire látszik az állapota. Rajtunk, akik "vastagabbak" vagyunk, nem annyira.

szasztok
ld
 


ld!

A fordított helyzet se jobb. a börzén megkérdezték tõlem, hgy mikorra várom a picit. Majd mondtam, hogy 74-es méretet keresek és még akkor is gyõzködött, hogy az nagy lesz, mondtam szerintem egy 5 hónaposra jó az már, alig tudott elnézést kérni. Én meg csak szipogtam magamban, pedig már azt hittem olyan sok lement.Kép
na sziasztok
Tikk
tikk
 


Ja, ja, ja! Tõlem meg nem merték fél évig megkérdezni a távolabbi ismerõsök, hogy tényleg Babám lesz-e, mert azt hitték, csak még jobban meghíztam Kép Kép Kép Írtó muris látni a képüket, hogy most kérdezzék-e, vagy sem? Akiket kedvelek, azoknak azért csak megmondom, akiket nem, azoknak meg úgyis tökmindegy, találgassanak csak! Kép És ne bõgicsélj, szeretnék én olyan "kövér" lenni, mint Te! Kép
ld
 


Na ehhez muszáj hozzászólnom!Kép

Annyira ismerõs a helyzet! Bizony nálam is úgy volt, hogy pl. Julcsi születése után egy kicsit lengébb ruhát vettem fel nagy kánikulában és akkor jöttek olyanokkal hogy jaj de aranyos a kislány, mikorra várom a kistesót? Olyan ciki volt! Aztán mikor Bánkkal lettem terhes, tõlem sem merték sokáig megkérdezni hogy mi az ábra. Mondjuk már 16-18 hetesen nem lehetett eltéveszteni, mert akkora hasam volt, hogy azt hitték a legtöbben hogy ikreket várok. Egyébként ez volt az ügyeletes orvos elsõ kérdése is akkor mikor mentem szülni, hogy ikrek? Pedig szerintem annyira nem is volt nagy!

Tikk, mit panaszkodsz, hányas dioptriája volt aki ilyet kérdezett Tõled?

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Köszi lányokKépKép

Tikk
tikk
 


Sziasztok!

Id!

Ha te voltál, ne haragudj, szebben is fogalmazhattam volna, mentségemre legyen mondva, hogy magamból indulok ki és én teljesen elfogadtam, hogy KÖVÉR vagyok és ez a szó nálam a molett-et, a húsosat és egyéb jelzõt is jelenti. Nos ez a kismama hosszú lobonccal rendelkezett és világos ruhában volt és volt egy babakocsiban még egy gyerek!

Ma mentem az utcán a barátnõmmel a Kisfaludin az Üllõi felé. Két 30-as pasi tiszta, zöld munkás ruhában ránk köszön, és kérdi hogy nem érünk e rá. Barátnõm kb az elõtt mondta 1-2 perccel hogy aki nem látja már a pocakomat az vak, vagy hülye. Próbált meggyõzni, hogy már igenis látcik a "baba"Kép Szerintem csak kövérebbnek tünökKép Más! Ma kutyasétáltatás közben összefutottam a Rákoci u. elõtt egy nõvel. Már gyerekkorom óta ismerem. Kérdezte hogy gyereket tervezek e a következõ 5 évben....KépKépKép Erre mondtam hogy milyen 5 év max 5 hónapKép Pedig a póló amiben voltam már ráfeszült a hasimraKép

Na sziasztok!

sasha

Kép
sasha
 
 


látcik=látszikKép

Kép
sasha
 
 


Sasha, nem is úgy írtad szerintem, hogy kövér, csak nem kerestem elõ pontosan a leveledbõl, meg a TÉNYEK azok akkor is tények Kép De nem én voltam a babakocsival, mert a Lánykám a bevásárlókocsiban ül mindig, ezek szerint mást láttál.

És különben tervezel gyereket 5 éven belül?????? Kép Kép Bocs, de ezen barrrromi jót röhögtem!

ld
ld
 


Most meg szomorú vagyok, vígasztaljatok meg! A Krisztikém azt kérdezte éjjel, hogy akkor Õ velünk lakhat-e, ha itt lesz a Bálint, vagy neki el kell költöznie? Megpuszilgattam, elmagyaráztam mindent, aztán jó alaposan összebújtunk, hogy úgy aludjunk együtt, mint "malacok a szalmában", de a gombóc azóta is a torkomban van! Tudtam, hogy lesznek ilyen kérdései is, de olyan nehéz feldolgoznom, hogy nem tudta-érezte magától a választ! Bár ez még mindig jobb, mintha elfolytotta volna a szorongásait és nem kérdezte volna meg. Az Apja épp nem hallotta, nem volt velünk a szobában, most meséltem el neki telefonon és olyan erõsen törtek fel bennem az érzések, hogy teljesen lebõgtem az íróasztalomat. Kép
Na, kipanaszkodtam magam, most megyek a mekibe fagyizni, aztán jövök vissza.

sziasztok
ld
 


Úristen, az elfojtotta-t elipszilonnal írtam, bocs magyar anyanyelv!
ld
 


Id!

Jézusom, honnan szedhetett ilyet??? Hallotta valhol, vagy csak a fantázia beszélt belõle? Nem értem, de az érzéseidet azokat igen. Remélem azért elmulik, ez az érése, ha majd megjön a babaKép
Fagyit én is kérekKép

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, remélem, hogy nem hallotta senkitõl, mert ha mégis ezzel viccelõdött vki, hát én kitépem a nyelvét, csak tudjam meg!
Megbeszéltem ám Vele, hogy amíg nagyon pici a tesója, addig nem hagyhatom egyedül, mert mindig szopizni akar majd, de ha már nagyobb lesz, akkor újra mehetünk hármasban kirándulni, sétálni, ésatöbbi, Bácó meg a mamánál megvár minket. Ezzel tán visszaállítom az önbizalmát és lehet, hogy nem is lesz rá majd túl nagy igénye Kép És persze meg is tartom a szavam, nem akarnám becsapni soha!

A fagyi meg tudod, milyen finoooom volt? Nagyon. (ide most nyelvöltõs figura jönne, ha lenne)
x
xxx
x x x
x x x
xxxxxxxxx
xxxxxxx
xxxxx
xxx
x

(eszit1mekiscsikosfagyi,láccik?)
ld
 


NA? EZ NEM ÍGY NÉZETT KI! KIHAGYTA EZ A DÖG A SPACE-EKET!
ld
 


Id!Kép

Jó hogy meg tudtad dumcsizni veleKép

Ez a sok xxxx fagyi akar lenni? háááát nem vagy valami jó rajzolóKép (van nyelvõltõs figura bibibííí)

sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: