Új privát üzeneted érkezett!

Rékacs!

Nagy-nagy gratula a bébihez; szép kis baba! :-)
Marcikának is tetszik, ezt Ő üzeni! :-))
Andi! Ha gondolod jövő héten valamikor összefuthatunk! Picivel mikor szoktál sétálni?

Sziasztok!

Ildi

delfinke
 
 


Ildi,
Nekem Andinak írsz vagy Psandinak?Kép
Ha nekem, természetesen összefuthatunk. Teljesen változó, mikor szoktunk sétálni, mostanában elég rövid időre mentünk le, tegnap meg egyáltalán nem.
Majd megbeszélünk egy időpontot. A hétfő biztos nem jó, mert akkor megyünk 4 hós oltásra, és utána spuri haza, mert ettől lehet a baba lázas is. Meg nyűgösKép.
Andi
Vendég
 


Andi!

Hát neked írtam! :-)) A hétfő és kedd nekem sem jó, megyek dokihoz!Majd megdumcsizzuk!
Ma voltam uh-n, tök aranyos manó, nő mint a bolondgomba!Csak sajna még mindig medence fekvéses, doki szerint lehet hogy már nem lesz helye megfordulni! :-( Ma lett kész a vérvételem eredménye is, a vércukrom ˝kicsit ˝magas (12,3)! :-(
Mi jöhet még? :-)
Gyerköcők gyógyulgatnak?

Ildi

delfinke
 
 

 
 

Ildi,
Sima uh-n voltál, vagy 3D-n?
Kell a vércukor miatt diétáznod?

Medencefekvés: akkor császár lesz? Én is úgy szültem Pipikét, igaz, nem úgy indult, csak mivel túl nagyra "sikerült", muszáj volt így befejezni (4400 gramm, 57 cm).
Egyébként még mindig taknyos és borzasztóan nyűgös. A nagy meg várja, hogy este 6 legyen, hogy mehessünk tornázni.

Akkor jövő héten! (Persze addig még írunk.)
Andi
Vendég
 


Szia Andi!

Most csak sima uh-n voltam. A vércukor miatt még nem tudom mi lesz, kedden megyek dokihoz! Nem tudom még mi jöhet, nekem tényleg minden bejön ami a nagykönyvben le van írva! :-)
Ha nem fordul meg akkor császármetszés lesz!
Neked jó nagy babád volt! :-)

Jobbulást lurkónak!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Tegnap már voltuink sétálni!!!!
Tök jó volt!

Andi, Ildi! Ha találkoztok, lehet csatlakoznánk!Kép
Majd benézek ide,hogy mi zujs!

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Rékacs!

Én örülnék ha csatlakoznál hozzánk, sétálnánk egy nagyot! :-)
Hanga jó kislány? Éjszaka hányszor van fennt?
Nekem is közeledik az idő, néha már nagyon várom; de közben félek is tőle!

Most parázok rendesen a magas cukrom miatt, majd kedden kiderül mi lesz!

Na pusz nektek!

Ildi+Marcika

delfinke
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a X. kerületi önkormányzat ad-e valamilyen támogatást, ha kisbaba születik? Mert szoktak elvileg ilyet adni, hogy ha új emberkével gyarapodik a kerület. Kép

r
ruzicsky
 
 


Sziasztok,
Bocs, hogy csak most, de itt voltak a szüleim hétvégén és nem volt időm géphez ülni. Mi még mindig náthásak vagyunk (mostmár én is). Ma lenne elvileg a 4 hós oltás - most hívtam a védőnőt, aki azt mondta, vigyem le Pipikét, majd megnézi a doktornő, beadja-e vagy ad másik időpontot. Ettől függetlenül sétálni is kell, hiszen kell neki a friss levegő. Ildi, Rékacs, mikor tudunk talizni?
Üdv,
Andi
Vendég
 


Na csajok, felhívtam az önkormányzatot, hogy ad-e lóvét gyerekszületésre:
Fsz 24 be kell bevinni a következő papírokat.
utolsó havi fizetési kimutatás születési anyakönyvi kivonat. stb.
kérvén ykitöltés
2-3 hét alattelbírálás,
adható 2.000-20.000 Ft ig de az utóbbi ritka mint a fehér olló.

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Az egyszeri anyasági támogatásért hova kell menni? Az önkormányzatra?

Trompiaandi!Ma már ugrottKép! A holnapom is havas,mert ma is volt nálunk látogató,meg holnap is lesz! TAlán szerda?Még kitalááljuk,jó?

itt a mi HAngánk,Apa kezében:
Kép
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs
Hanga nagyon kis édi Kép
ha a mh-ed TB kifizető is egyben, akkor náluk kell igényelni, ha nem, akkor a Lőportár u-ban

Psandi
psandi
 
 


Sziasztok!

Rékacs! Nagyon cuki Hanga-baba! :-)

Nekem jó a szerda, bár nekem általában jó minden nap!
Jó lenne összehozni valamit, néha tiszta depi vagyok már! Múlt héten egy csomószor elbőgtem magam, szegény Tibi nem tudta mi van velem! :-))

Andi! Manó megkapta az oltást? Hogy viselte?

Na pusz nektek, majd bekukk!

Sziasztok!

Ildi+Marcika

delfinke
 
 


Sziasztok!

Olvasgatva Titeket,már kezdem sajnálni,hogy végül nem ott, a X kerben szültem...

Ha valaki babáját érdekelné,február 9-én, 10-kor tartjuk az első hangszeres-zenés-énekes-mondókázós foglalkozásunkat.Lesz gitár,dob,szita,furulya és társai.
Várunk mindenkit szeretettel!

Aja
aja
 
 


Sziasztok lányok!

Hát engem egy hétre kivonnak a forgalomból, holnap reggel be kell feküdnöm kórházba! :-( Be kell állítani a vércukromat, nagyon magas és ez veszélyes manócskára! :-((( Pedig azt hittem megúszom, de most a baba a legfontosabb! Elméletileg jövő hét szerdán jöhetek haza, majd jelentkezem!

Sziasztok!

Ildi+Marcika

delfinke
 
 


Sziasztok!
Rossz volt a gép, így nem tudtam jönni az elmúlt napokban. Remélem, Ildiékkel minden OK.
Rékacs, jövő héten (hétfő kivételével) talizhatnánk, ha gondolod. Majd egyeztetünk.
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

NA, jól megjártuk!!
Mi együtt lakunk a nővéremékkel, avygis a szomszédok a nővéremék, meg anyuék, a Kada utcában egy sorházban, vadi új a tetőtér(egy kitűnő tervező műveKép),ott lakunk mi,na de a lényeg, hoyg anővéremnek négy gyreke va, ebből három iskolás. Tehát nálunk bacik jönnek és mennek. És bizony engem is elért. Csütörtöktől hasmenés 39 fokos láz! így szoptattam! Kicsit vicces volt, mikor pont rohannom kellett volna, de megoldottukKép!
szóval nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik túlvagyok rajat. Minden esetre nagyon szar volt!a szó szoros értelmébenKép
Andi nálatok nincs ez a vírus, mert az ikrek nálunk a bánya utcai isibe járnak és ott szinte minde gyerek már elkapta! Vigyázz nagyon magatokra!!!
Meg Te is Ildi, mert ezt a virust én terhesen is megkaptam, kétszer. Így kétszer voltam a lászló kórház fertőző belgyógyászatán. Egyszer 11 egyszer 29 hetesen. Az sem volt túl jó!!!

Rázendített HAnga! Még jövök
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia, Rékacs,
Remélem, már jobban vagy. Niki a Vajk sziget általános iskolába jár, ami a XVIII.kerület, ott nincs járvány, úgy tudom. Legalábbis Nikinek kutya baja.
Most megyünk 4 hós oltásra, de még mindig taknyos Pipike, nem tudom, mi lesz, meddig lehet ezt még halogatni...
Majd jelentkezem.
Üdv,
Andi
Vendég
 


Nem tudtok a környéken egy olyan kozmetikát vagy akár ékszerboltot, ahol fülbelövést vállalnak csecsemőknek? Már be kellene tetenünk a fülbevóját, de nem tudom, hol. Az biztos, 4 hónaposan már nem fúrnak, csak lövetni lehet.

Egyébként megvolt a 4 hónapos oltás, viszonylag jól tűrte, nem lázasodott be szerencsére.

Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre kikerültem a ˝börtönből˝, pocsék volt!
A cukromat már diétával levitték 7,3-7,6-ra(ez kaja utáni érték); ha nem megy lejebb inzulin kell! :-(( Most szigorú diéta, semmi cukor kevés szénhidrát! Manócska nagyobb két héttel a számított koránál; már 2500 gr!
Nagyon édes kiskölök, bár a kórház neki sem tetszett! Szóval 4-6 héten belül szülők leszünk! Hipp-hipp hurrá!
Kép
Manók hogy vannak?

Ildi

delfinke
 
 


Andi! Nekem az örsön van a kozmikusom,és fülbelövést válla, szerinetm csecsemőnek is,ha érdekel megkérdezem, vagy megadom a számát!

Ildi! Jó,hogy kinn vagy!!! És vigyázz most már aztán,irgum burgum a sok csoki!!!Kép

Mi megvagyunk! Ezerrel tejet szaporítok, amiről megállapítottam, hogy jó nagy szívás. felkelek etetni aztán fejek aztán mosogatok, aztán visszafekszek és egy órát küzdök mire elalszok. Ez klassz!
Andi Te szoptasz? És simán ment, vagy nektek is voltak iylen nehézségek?Ja,mert,hogy nálunk az lett,hogy vasárnap estére letünt a tejcsi.CSak 10-et tudott szopizniKép.Éjjle már lett újra,de jól megijedtem, így most mindent megteszek,hogy legyen tej.Bár tegnap estére is csak 20 volt és a napközben fejttel lett kiegészítve.Nagyon vacak érzés, mikor HAnga a szájában a cicimmel sír!!KépMost nem tudok rosszabbat!!!
Na,de majd túlleszünk ezen is!CSak ne lenne ilyen szar idő!!

Tényleg ORVOS:JÓZAN EMŐKÉről tud valaki valamit? Mert én épp orvosváltáson töprengek.

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok,
(a jó múltkor egyszer már írtam, bár nem vette észre senkiKépKép)
Rékacs,
Józan Emőkével kapcs.ban: A húgomnak tizenX évig a Józan Emőke volt a dokinője, és mi nagyon szerettük. Végig nagyon segítőkész volt.
Sok sikert a szoptatáshoz, sok tejcit Hangának!

Vic
vic
 
 


Ildi,
Vigyázz magadra!
Egyébként Pipike is nagyobb volt a számított koránál, így hamarabbra vártuk, de így is túlhordtam 10 nappal. Aztán megszületett az óriásbébi...Kép.

Rékacs,
Megköszönném a kozmetikus telefonszámát.
Szopi: nálunk nem volt gond. Viszont én nem mérem, mennyit eszik, mérleg sincs. De Pipi annyira vasgyúró, hogy rajta látszik, milyen jól szokott lakni. Ő nagyon rövid ideig szopizik, alkalmanként max. 5 percig, mindig csak egy ciciből (a jobb cicimet nem is szereti mostanában), igaz, 2 óránként eszik és éjszaka is általában 3-szor felkel szopizni.
Tegnap adtam neki egy kis bébiételt, gondoltam, lesz, ami lesz, már úgyis mindjárt 5 hónapos, és szerintem nem kell annyira szentírásnak venni az épp aktuális szopi-irányelveket. Kb. 5 kanállal evett is, ma is adtam neki délben (szigorúan csak szopi után), és szépen ette. Úgyhogy mostantól naponta adok neki egy kis ezt-azt.
Tegnap egyébként is furi napja lehetett. Este a barátnőmmel elmentünk moziba, így apával maradt, meg a nővérével. 2 és fél órán át sírt szegényke, pedig hagytam otthon lefagyasztott tejcsit, amit meg is ivott, de gondolom, én hiányoztam neki, meg a cicikKép.

Józan Emőkéről nem tudok, nekünk Rajháty doktornő a dokink és nagyon szeretjük.

Üdv,
Andi
Vendég
 


VicKép,
Olvastam, amit anno írtál, csak mivel engem nem szólítottál "le", nem tudtam reagálniKép.
Vendég
 


Andi,
...akkor leszólítalakKépKép Nagyon szépek a kislányaid, büszke lehetsz Rájuk!
Vic
vic
 
 


VicKép,
Köszi szépen, büszle is vagyok!!!Kép
A Te Dorká is nagyon szép hajasbaba!!!
Andi
Vendég
 


VicKép,
Köszi szépen, büszle is vagyok!!!Kép
A Te Dorkád is nagyon szép hajasbaba!!!
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Annyira gyönyörü ez a hóesés, imádom! Most jöttünk meg a sétából, tök elfáradtam!
Rékacs! Vigyázok a csokival, bár mióta nem ehetek azóta megörülök érte. Előtte alig ettem csokit, most meg...! Nem hiába, tiltott dolgok!
Kép

Andi!
Manó meggyógyult már?

Ildi

delfinke
 
 


IldiKép,
Igen, már jól van. Pár napja eszik bébidesszertet, banánt is (inkább eszeget).

Én unom már a telet... A tavaszt szeretemKép.
Üdv,
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Él közületek valaki az Ecseri út környékén és szül az Istvánban... mondjuk nyáron? Tök' egyedül vagyok... Akár e-mail is jöhet.

Timi (23. hét)
timmba
 
 


Szia Andi!

Na ez jó hír! Kép
És ízlik neki az újdonság kaja?
Én imádom a telet, de csak ha esik a hó!A héten megyek a TB-be papírokat intézni; szerintem viszek 3napi hideg élelmet magammal!
Kép
Tök furin érzem magam néha, kis joslófájásaim vannak!
Már csak pár hét és kezünkbe foghatjuk életünk értelmét! Már nagyon várjuk!

Timmba!
Üdvözlet köztünk! Ha egyedül vagy gyere sürün ide, itt jó társaság van!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


IldiKép,
Mikorra is vagy kiírva?

A havat én is szeretem, de csak karácsonykor-szilveszterkor. Most ezt a pocsolyát kifejezetten utálom!!! Tavaszt akarok!

TimiKép,
Üdv itt. Én nem arrafelé lakom, de azért még gyere!

Andi
Vendég
 


Szaisztok!

Olyan szépen süt a nap! Végre már süthetne mindig,nem?

Jelentem GYermekorvosszédelgő lettem.Most hívtam a Józan doktornőt és átkéreckedtem hozzá.Szerdán megyünk tanácsadásra és akkor majd meglátjuk milyen? Kiváncsi vaygok! HA ő sem jön be továbbállok!

Tejcivel kezdünk békülni.Most pl 120-at szopizott egy cicből és én meg jól örülök.Mindig fejek szopi után.Ez most a terv erre a hónapra,aztán majd emglátom.Remélem addigra beáll a kereslet-kínálat.

Mi minden nap sétálunk 12 és 14 között.Úgy egy órát.Az változó,hogy mikor indulunk. HA van kedve valakinek csatlakozni?Itt az Óhegyen körözök. Elmegyek az ebédemért a Rocyba az tuti, amúgy mindegy mi az irány.

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs,
nekünk Józan Emőke az orvosunk. Nagyon szeretem. Hozzánk havonta jön + amikor beteg valamelyik gyerek. Még hétvégén is fel lehet hívna ha valami bajunk van. Tanácsol valamit v. azt mondja ügyelet. Sajna Törökbálinton lakik. Ha baj van 10 perc alatt itt van ha Kőbányán van. Nekünk már volt olyan, hogy egészséges rendelés alatt kijött mert úgy gondolta a telefon alapján, hogy komoly baj van. Viszont van egy stílusa. Van akinek bejön van aki utálja érte. Nekem az nagyon fontos, hogy bármilyen bajjal megtudom keresni.
Sőt volt, hogy szombaton Pesten volt és kijött.

Üdv, Kriszta
tkriszta
 
 


Andi! <!--attachment: n_vtelen-155691.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*1.9**n%e9vtelen%2ebmp --><center><pre>
Kép
névtelen.bmp (1.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Mi a 35.hetete tapossuk már, közeleg az idő!

Rékacs!Merre szoktatok sétálni?Pl.az ˝állatkert˝környékén? Én szívesen csatlakoznék egyszer!

Ildi
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm, jópárszor meg fogok fordulni a társaságban, senki ismerőssel nem tudom megbeszélni a problémákat avagy információkat gyüjteni a babavárásról és a későbbi gondoskodásról. Jó parkozást, gyönyörű az idő, a gyerkőcök imádják a sétákat! Otthonról többet tudok írni, mivel most vár a munka Kép
timmba
 
 


Kriszta! Köszi,hogy megbiztattál doki ügyben.Nagyon szertném,ha nekünk is bevállna,mert pont az a vágyam,hogy legyen kihez fordulni,ha baj van. A mostani doktornéni a nővéremék orvosa is. Ott a legkisebb másfél éves és nagyon beteges.Voltunk kedden Hangát vinni kellett,benő meg lázas fosós volt.És a dokinő elengette gyógyszer és minden nélkül Benőt,aki hétvégén kórházban kötött ki.Szóval megrendült a bizalmam. Mi nem szuertném,ha így járnánk ezért váltok még most!

Ildi! Igen itt lakunk az "állatkertnél",így ez mindig benne van az utvonalban.Akkor bezséljünk meg valamit.Mondjuk reggel(akkor megtudom már mondani,hogy hánykor kelünk utra)beírok és vagy jösz vagy nem? Nos?

Timi!Gyere csak sokat!
rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs, Ildi,
Hol van az az "állatkert" és mi az pontosan???
Andi

Itt pedig Pipike:
Kép
Vendég
 


Andi! Az állatkert az Alkér utcában van a Harmat utcához közel és pontosan egy kis vadaspak.Vannak őzikék,meg baromfik,meg nyulak és lehet őket etetni,meg meg lehet mutogatni a ygrekeknek.

Pipike! NAgyon helyes kis husi-musi!!!Kép

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs,
Jó, hogy 14-15 hónapja itt lakunk és erről még nem is hallottam! Na, majd elmegyünk arra.

Ugye, milyen jó kis husikás? Alig fér bele a ruháiba. Most árulom a jó kis cuccait, már nem tudom hova tenni őket.

Üdv,
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Rékacs! Nekem a csütörtök,péntek lenne jó!Ilyen kaki időben is sétáltok?
Andi! Téged érdekel?Ha gondolod mi találkozunk itt a lakótelepen, és elsétálunk az állatkerthez!

Ildi

delfinke
 
 


Nekem oké, de csütörtökön egész nap vendégeim lesznek, este pedig megyek Anastacia koncertre. Pénteken valamikor dél körül jön a védőnő. De szerintem olyan 2 óra körül már jó.

Én nem szívesen viszem le ilyen időben, de pl. ma kenguruban muszáj voltam a postáig elmenni vele (pont szakadt a hó). Inkább ki szoktam tenni az erkélyre.Kép

Andi
Vendég
 


Rékacs, ha erre jársz,megadnád a kozmetikusod számát? Ideje lenne Pipike fülét elintézniKép.
Köszi!
Andi
Vendég
 


Andi! Solti Hédi:0620/3264382. Hivatkozz rám Zsólyomi Réka vagyok( tíz éve járok Hédihez,tehát rögtön szertni fog téged is,amúgy nagyon harapósKép)Holnap megyek is hozzá(végre levedlem a téli bundám, karácsony előtt voltam utoljára)és megkérdezem tőle,hogy válal-e jó? Aztán ide irok!! Bár holnap is szándékozom sétálni,majd reggel beírom, hogy hánykor,hátha tudtok csatlakozni.
Ildi4 Igen iylen kaki időben is megyünk,mert nekem is naygon jó kimozdulni(majd Te is menj sokat,de majd annakidején is erre foglak bíztatni),meg azt sem szertném ha Hangának bepenészedne a lakásban a kis fejeKép! Jól felöltöztetem azt irány!!! És nagyon szerti!

tegnap voltunk Józan Emőkénél! egyenlőre szimpi!!!

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Andi! tegnap voltam Hédinél.Vállal babákat.Hívd nyugodtan.Amúgy Őrs vezér tér 11.
Én meg olyan vagyok, mint egy nektarinKép

rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rékacs,
Köszi szépen, jövő héten hívni fogom!
Üdv,
Andi
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek a hétvégét ismét a kórházban töltöttem; lassan az lesz az állandó lakcímem! KépPéntek d.u fiatalember főpróbát tartott mennyi idő alatt készülünk el! Hát rendesen ránk ijesztett! A lényeg:ültem a gép előtt, amikor sugárban elöntött valami, amire azt hittem magzatvíz! Egyből kórház, de csak vaklárma volt!A dokik szerint lehet, hogy felül megrepedt a burok, de azóta sem szívárog a víz! Manóval minden oké, de azért bennt tartottak hétvégére! Kép
Megbeszéltük, hogy március 14.-én befekszem és azon a héten megindítják a szülést(ill. programozott császár)! Szóval még 3 hét és ANYA leszek! Félelmetes!

Andi!
Anastacia koncert milyen volt?Manóval minden oké?

Rékacs!
Hanga baba jól van? Semmi gond?

Na pusz nektek

Ildi

delfinke
 
 


Szia, IldiKép,
Nem olyan félelmetes az, meglátod! És egy pillanat alatt elrepül az a 3 hét.
Nem volt olyan jó a koncert, mondjuk én csak a hangját szeretem a csajnak, a zenéjét annyira nem, csak az uncsitesóm kedvéért mentem el.
Én most nem vagyok valami jól, 2 napja fáj a gyomrom, az előbb volt itt az orvos... Kapok beutalót a gasztroenterológiára (már jártam ott sajnos)...
Most mennem kell, mert Pipike hőbörög.
Üdv,
Andi
Vendég
 


Sziasztok! A Harmat utcában lakom, át kell jönnöm egy közeli háziorvoshoz, de nem tudom, ki lenne jó. Nem tudtok segíteni? Köszike
Rosie
rosie
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar és norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
sadrien
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: