Új privát üzeneted érkezett!

Hello bello!

Kitta nagyon sajnálom a kis drágát! És tudom, hogy mennyire rossz végig nézni, ahogy belenyomják a tűt és te nem tudsz rajta segíteni... Hát persze tudjuk, hogy ez csak előnyükre válik, de annyira fájdalmas... :(

Holnap majd üzizünk, ha tudunk menni sétálni, mert nem tudom, hogy az oltásra hogyan reagál ez alkalommal...

Orsi neked jó sulit :oops: , már ha lehet ilyet mondani...
Jövő héten viszont talizhatunk ha ráértek...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Kitta: Köszi jól vagyunk a pocaklakóval, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy fiú-e vagy lány. A Krisztike tényleg cuki, de mostanában kezd elszemtelenedni. Ha rászólok valamiért , akkor annál inkább csinálja. Gondolom most kezdődik a dackorszak. Azért remélem ennél rosszabb nem lesz a helyzet. :D
Majd még küldök képet.

Orsi: A privit megkaptam, még válaszoltam is, hogy köszi stb. Kardiológiára november 9-re kaptam időpontot. Azért ez nagyon durva, hogy ennyien mennek. Tele volt a doktornő notesze nevekkel.
A krém pedig talán mintha szebbé tenné a bőrét. De majd meglátjuk. Most kaptam az orrfolyására sóoldatot, amit az orrszívás előtt kell belecsepegtetni, utána szívni, utána orrcsepp. Egy ismerősöm adta, és nagyon megijesztett, mert állítólag most influenza vírus van, és mesélte, hogy ő bölcsiben dolgozik, és a 13 gyerekből csak 5 van benn az ő csoportjában, mert mindenki beteg. Azt mondta, naponta többször szívni kell az orrát, nehogy arcüreggyulladása legyen. Remélem mostmár meggyógyul.

Sylvie: Most már tényleg kellene valamikor talizni. A jövő héten Nektek mikor jó?

Na megyek, mindenkinek jó éjszakát.

Sziasztok!
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Van itt valaki a XVI. Egyenes utca környékéről? (ld. Cziráki utcai ltp. stb.) Praktikus lenne :)

A topikot nem nagyon olvasom de priviben elérhető vagyok:)
Vendég
 

 
 

Most jöttem rá, hogy én már egyszer írtam ide :)

Egyébként a szülem a sashami hév mellett laknak és elég sokszor vagyunk ott is... (ha a férjem több napig nincs otthon akkor napokra is át szoktunk költözni a kert miatt - csak jobb már a gyerkőcnek egy nagy kertben mint a sokadik emeleten)

A múlt héten szereztem egy babakocsit (ami a közös tárolóban is tárolható) úgyhogy nagyjából mobilnak érzem magam... kenguruval meg pláne (a városba mindig azzal megyek be...)

Na majd megpróbálok többször erre járni:)
Vendég
 


Sziasztok!
Rákospalotán kerülnénk egy gyermekorvoshoz. Elvileg Hernádi doktorhoz. Érdeklődnék milyen orvos? Vagy tudtok jobbat, vagy ő a legjobb. Válaszokat köszönjük szépen!
Viki

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hova tűnt mindenki? Remélem jól telik a hétvégétek!

Szia Csakegy! Üdv itt közöttünk!

Mi az Újszász utca elejénél lakunk. Ha van kedved gyertek ti is sétálni.
Nagyon aranyos a kislányod. Az kisfiam amúgy 1 hónappal idősebb a kislányodnál.

lányok nektek nincs kedvetek jönni a Ringatóra? Most szerdán indul az Erzsébet-ligeti Színházban. (www.ringato.hu)

Erika megvannak a nyomtatványok, mikor adjam oda? A héten szerdán és csütörtökön érek rá.
Krisztike már meggyógyult?

Márkó hogy viselte az oltást?

Orsi
kissnyuszi
 
 


PHPBB kód:
Kép
kissnyuszi
 
 


Sikerült!!
kissnyuszi
 
 


kissnyuszi: köszi :)

Ringató: mi megyünk, de novembertől a MÜPÁ-ba is kaptunk időpontot és inkább oda járunk majd (az ingyenes, a férjem meg ott dolgozik úgyhogy reggel simán bemegyünk vele kocsival, ott elkolbászolunk aztán együtt hazajövünk... ). Olyankor fogunk az Erzsébetligetbe járni amikor a férjem nem megy dolgozni...

Lilla ebédel:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Velünk minden rendben, jól telt a hétvégénk... Nagy családi kajcsizás volt tegnap :wink:

Orsi: Márkó nagyon rosszul viselte az oltást, még szombaton is annyira nyűgi volt, hogy csak na! De már túl vagyunk rajta :D
Nagyon jó a Dani "időtengelye" :D


Csakegy: Üdvözlünk körünkben :lol: Én a csajokkal a Jókai környékén szoktam találkozni, ha van kedvetek odáig eljönni, akkor részünkről oké a dolog :wink:

Nyafi: én sajna nem igen ismerem a doktor néniket és bácsikat... Csak a Cinkotai doktor néniről tudnék mesélni...


Lányok! Szerda??? Séta???


További szép estét nektek...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sylvie: ha kenguruzok akkor csak néhány megálló busszal úgyhogy nem vészes oda eljutni:) (legutóbb babakocsival mentem oda - a Pepitában szerintem már törzsvásárló vagyok:) - na babakocsival jó messze volt de szép időben azt is simán bevállalom :) (bár még nem sikerült megszoknom, hogy mozgásomban korlátozva vagyok úgyhogy valszeg marad a kenguruzás... )
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk jó volt a hétvége, és most is jól telnek a napok. Úgy tűnik, a Krisztike kezd meggyógyulni, mert már nem folyik az orra. Sajnos nekem nem jó a szerda, mert egy volt osztálytársnőmmel talizok. Csütörtökön is el kell mennem.

Orsi: Ha neked jó, akkor szerdán délután is át tudok menni a papírokért. Vagy csütörtökön, ha hazaértem. Persze előtte felhívnálak.

Lehet, hogy hülye vagyok, de nem tudom mi az a ringató. Valaki leírná pontosan.

Köszi,

Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Elolvastam mi az a ringató, és szerintem tök jó lehet. Én mennék, szerintem addigra rá is érek.
Orsi: nem tudod mennyibe kerül????

Írj, hogy te mész-e mert akkor együtt mehetnénk.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Erika: egy alkalom 700 ft... Persze mind a hármótoknak :wink:

Nekem is nagyon tetszik az ötlet, csak egy kicsit félek, hogy a Márkó nem e pici még hozzá... Szerintetek???

Ha mentek, akkor lehet, hogy bepróbálkoznánk és kipróbáljuk a dolgot... Végülis azt nagyon szereti, ha énekelek neki :D


Nagyon csúnya idő van odakint... Márkó nincs is egyáltalán jó passzban. Egész nap annyira nyűgös... Szóval már várom a holnapot, hogy hátha jobb lesz! 8)

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Sylvie!
Lehet, hogy most nem megyek, mert nincs most rá pénzem, de fizetés után megnézném milyen.
Elolvastam mennyi idős gyerekeknek ajánlják, és egész picitől pár hónapostól, addig míg óvodás nem lesz.
Úgyhogy szerintem Márkóval simán mehetsz.

Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Erika, hogy most nem jöttök! Mi is csak akkor megyünk ha nem esik az eső és Sylviék is jönnek! Egyedül nincs kedvem.

Sylvie ugye jöttök? Ha jó neked olyan 3 óra felé rád csörgök, hogy tudtok-e jönni.

Erika ha gondolod szerdán be tudom dobni a postaládátokba a papirokat, vagy csütörtökön akár át is jöhettek amikor neked jó!
Akkor a másik kérelmet is meg tudjuk írni!

Csakegy nagyon jó a kép Lilláról! Már eszik darabosat is?

Orsi

Kép
kissnyuszi
 
 


Ez a legújabb kedvenc képem!
Kép
kissnyuszi
 
 


Erika és Orsi!


Sajnálom, hogy Erika ti nem tudtok jönni, de majd legközelebb bepótoljuk :wink:

Orsi: szerintem ha nem esik az eső, akkor mindenképpen megnézzük ezt a dolgot... De mindenképpen beszéljünk három felé, és akkor meg tudom mondani, hogy hogy van az én Márkóm.... Mert ha a holnapi hasonló lesz, mint a mai, akkor ajaj....

:lol:

Sylvie
sylvie26
 
 


Tök jó, elszállt a hozzászólásom...

kissnyuszi: nagyon jó ez a kép is :)))))) Ezt az öntudatos nézést :) Nem semmi :)

Lilla csak darabost eszik, nála egy az egyben átugrottuk a péppel etetős fejezetet.

Holnap ha nem zuhog az eső akkor valszeg összefutunk a Ringatón... én egy bordó kenguruban viszem majd Lillát, úgyhogy akkor bemutatkozhatunk személyesen is egymásnak:)
Vendég
 


Szia Orsi!

Inkább ne dobd be a ládába, mert a kutya olyan vad, hogy nehogy megijedj tőle, majd én átmegyek, de előtte felhívlak.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Szia csajok,

CSakegy: üdv köztünk, nagyon édes a kis Lilla baba!!

Orsi: Dani annyira aranyos ezen a képen!! Mi volt múltkor a lámpás bemutatón?? Mi még azóta sem voltunk, érdemes elmenni rá??

Sylvie: hogy van a kis úszóbajnokunk?? Mi a gond Márkóval?

Időjárás :? :( :evil:
Kész vagyok tőle... ilyen időben nincs is nagyon kedvem kimozdulni.
Pedig hiányoznak a jó kis séták!

A 7végénk nagyon jó volt, Csengének alig fájt a pocia. Nem akarom elkiabálni, de mintha múlna a kínzó hasfájós időszakunk :lol:
Egyre többet gagyarászik, és mosolyog!! Zabálnivaló :lol:
Újabban a hason alvás lett a kedvenc, de csak úgy, ha ölbe alszik el, és úgy fektetem hasra. Ha ébren van, úgy nem tetszik neki :shock:
Kezdenek egyre hosszabbak lenni az éjszakai alvások is HURRÁÁÁ :lol:

Később jövök a képekkel,

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Milyen napotok volt? A miénk pocsék! A Ringatóra már el sem jutottunk, mert Dani egész nap csak nyűglődött nem volt hajlandó aludni. Délután sétáltam vele vagy két órát. (addig legalább aludt).

Erika akkor hívjál hogy mikor jó neked!

Kitta: elmentünk lámpás bulira, de amikor oda értünk akkor a nő nem volt sehol. Senki nem tudott róla semmit, a Sándor-csoportról sem. Ott volt egy csomó ember akik valamilyen előadásokra (termékbemutatóra) vártak. Akkor már kezdtem ideges lenni (útálom a termékbemutatókat) Egy férfi próbált segíteni kinyomozni, hogy hova kell mennünk, de neki sem sikerült. A recepciós sem tudott semmit, pedig neki kellett volna egy sorszámot adnia. Úgyhogy 1/4 órát vártunk, aztán eljöttünk. Utána hívott a nő és elnézést kért és nem értette az egészet. Mondta, hogy menjünk el megint, de szerintem mégegyszer nem megyünk el. A férjemet tuti rá nem veszem.

Sylvie Márkó hogy van? Remélem holnap már nektek is jobb napotok lesz!

Csakegy, régebben te nem írtál a kistarcsai kórházas topikba?

Orsi
kissnyuszi
 
 


kissnyuszi: igen, oda is írtam régebben (aztán lemaradoztam)

Voltunk a Ringatón. Nagyon jó volt, a tanár tündéri, a gyerekek szemmel láthatóan élvezték, csak iszonyú nagy volt a tömeg. Jövő héten pont ezért már 2 csoport lesz - asszem 1/4 4-től és 4-től... (gondolom majd kiírják a Ringató honlapjára)...

(Lilla is élvezte, az összes mellettem ülővel összehaverkodott mialatt rám se bagózott és döbbenten bámult amikor furulyáztak vagy hegedültek... csak szegényt pont a legmélyebb álmából ébresztettem, hogy induljunk úgyhogy a végére már szép vörösek voltak a szemei az álmosságtól... át is aludta a hazafelé utat...)
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi: Márkó ma már jobban van, voltunk baba úszáson az én kis vizibolhámmal :lol: és természetesen már be is nyomta a szundit...
Sajnálom, hogy már megint ilyen rossz idő van, így nem mehetünk ki sétálni... Már előre utálom a telet :D

Csakegy: sajnálom, hogy lemaradtunk a ringatóról, de Orsinak szóltam, hogy Márkó nagyon nyűgös... Három napja most alszik megint napközben... Már égnek állt tőle a hajam :wink:
Remélhetőleg jövő héten mindenképpen elmegyünk...
Voltak pár hónapos babák is???

Most mennem kell, mert Márkó úgy döntött, hogy fél óra alvás után inkább felébred... :roll:

Sylvie
sylvie26
 
 


sylvie: láttam egy nagyon picikét aki olyan hatalmasakat vigyorgott közben, hogy csak lestem :)
Vendég
 


Hello csajok,

hát ti merre??
nem jön senki napok óta...

Dobok képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Tök jók ezek a képek. Milyen jó nektek, hogy már így hárman, illetve hatan is voltatok sétálni. Remélem legközelebb már mi is tudunk menni veletek.

Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Erika,
tényleg jó lenne már találkozni veletek is!!
CSak lenne olyan jó idő, mint tegnap volt!!
Tudjátok már, mi rejlik a pociban?? Fiú vagy lányzó??

Kitta
kitta
 
 


Szia Kitta!

Még mindig nem tudjuk lány-e , vagy fiú. De talán már jövőhéten lesz ultrahang. Én is már szívesen taliznék veletek. Írj, ha esetleg jó valamikor.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!

Kitta: milyen jók a képek, nagyon aranyosak vagyunk :)

Erika: hát, már tényleg jó lenne összehozni egy találkozót... Szerdán valamikor??? Mi szerintem elmennénk a Ringatóra, tehát valamikor előtte lenne jó... Talán az egész napunk szabad lesz szerdára... :lol:

Orsi: régen hallottam már felőled, remélem minden rendben veletek. Szerdán Ringató???

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Sylvie!

Holnap délelőtt nem jó, de kb. dél körül igen. Ha gondolod írj, és talizhatunk valahol. (Ez a többiekre is vonatkozik)
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Holnap is megyünk a ringatóra csak még nem tudom mikor érünk oda. a 15:15-öst lőttem be magamnak aztán ha késünk akkor a 16:00-s lesz belőle...

Bordó kenguruval leszek:)

Talán találkozunk...
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok... Nálunk se a találka, se a Ringató nem jött össze... Márkóval egész nap nem lehetett bírni. Egyszerűen fogalmam sincs hogy mi van vele... Ha fent van, akkor majd nem csak kézben van el, ha egy pillanatra is leteszem, akkor üvölt :oops:
Pedig sosem szoktattuk hozzá ehhez..... :roll:

Kitta: Csenge hogy van??? Mostanában nem hallottam rólatok...

Orsi: és Dani? Fogacskái???

Remélem nálatok jobb a helyzet :P

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltüntem, de múlt hét pénteken jól megfáztam mire hazaértem a suliból. Majdnem 39 volt a lázam. Ráadásul holnap zh-t írunk ezért muszáj volt tanulnom.
Dani szerencsére nem kapta el, remélem már nem is fogja!

Veletek mi újság? Jövő hét keddtől már ráérünk, ha jó idő lesz majd mehetnénk sétálni!
Jó lenne már szerdán a ringatóra is eljutni!

Csakegy, én is a tarcsai kórházban szerttem volna szülni azért olvasgattam annak idején a fórumot. A dokim viszont a 26-ik héten közölte hogy nem vállalja szülést mert cukros lettem!
Milyen volt a ringató? Érdemes elmenni?

Orsi
kissnyuszi
 
 


Sziasztok Lányok!


Csatlakozhatnék hozzátok? :oops:
Itt lakom a 16. kerületben az erzsébetligetnél, pontosan ott ahol az új uszoda épül!!!
Biztos sokatokkal találkoztam már, vagy itt a ligetben, vagy a jókain a védőnőnél! A mi védőnönk egyébkent a Bereczné Ibolya.
Tartozik még valaki hozzá?

Írnék magunkról egy pár szót!
Már 2 gyermekes anyuka vagyok! :lol: A nagyfiam Ákos márciusban lesz 8 éves, Kép

Kép a kicsi Dávid pedig december 10.én 1! :lol:


Dióhéjban ennyi!


Szép estét mindenkinek!

bogyo75
 
 


Szia Bogyó!

Üdv a csapatban!

Ákos már igazi nagyfiú!!! És Dávid! Hát, gyönyörű szemei vannak!!!
Büszke lehetsz rájuk...

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Bogyó!

Én is üdvözöllek köreinkben. Mindkét kisfiad nagyon szép, ha lehet ilyet fiúra mondani. Talán a héten kiderül végre, hogy nekem a második fiú lesz vagy lány. Most már tényleg jó lenne tudni!!!!!

Valamikor talizhatnánk, ahová te is csatlakozhatnál. Én sem taliztam még mindenkivel, pontosabban csak kisnyuszi-val(Orsival) taliztam.
Jó lenne már végre egy közös időpontot összehozni.
Addig is szia,
Erika
eileenerika
 
 


kissnyuszi: ez durva. Ki volt az orvosod? (Van egy tippem... )
Vendég
 


Szia Bogyo!

Üdv:)

Nem a te védőnőd tartja a babamasszázst? Hogy viseled? (én kissé ledöbbentem amikor azt akarta velem elhitetni hogy ő jobban tudja, miért nyűgös a gyerekem masszázs alatt mint én... más pedig arra panaszkodott, hogy folyamatosan tápoltatni akarta a gyerekét pedig az anyjának annyi teje volt, hogy már nem tudott vele mit kezdeni...)
Vendég
 


Ja... Ringató: szerintem nagyon-nagyon jó, aki tartja nagyon aranyos, a gyerekek szemmel láthatóan nagyon élvezik. Csak ajánlani tudom!

Én most a Müpába megyek majd (végre kaptunk időpontot), de jövő héten megint az Erzsébet ligetbe (csak még nem tudom melyikre... én mindig a 15:15-öst lövöm be aztán vagy sikerül odaérnem vagy nem... legutóbb meg Lilla úgy elaludt, hogy az előtérben kellett lefektetnem a székekre így csak a 4-esre tudtunk bemenni... és még ahhoz is ébresztgetnem kellett)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy csak most írok, de mindíg elvagyok havazva! :oops:

Csakegy!
De az a védőnőm!!! :roll: És igazad van, tényleg nagyon tudálékos, de én már a 8 év alatt megtanultam kezelni! Meghallgatom, és mindig azt mondom neki amit hallani akar! :lol: :roll:
Egyébként tényleg mindenkire nyomja rá a tápszert, lehet hogy részesedése van neki is meg Imre dokinak is belőle!!! :roll:
Minket is azzal riogatott, hogy nem hízik eléggé a gyerek, pótoljam tápszerrel, még alig volt 4 hónapos de 6400g volt. Én balga meg kiváltottam a tápszert, és persze utána nem kellett a cici!!! :twisted: 2 hét mulva el is apadt a tejem! :cry:

Egyébként ma voltunk!
Dávid 9350g és 75.5 cm.



Erika! Én szívesen találkozok, mindennap sétálunk.
Nektek nincs skype-tok??? Én fent vagyok! karman.family néven megtaláltok, és ott naprakészen tudnánk dumcsizni! :lol:

Szép napot mindenkinek!

bogyo75
 
 


Bogyó: üdv köztünk, nagyon szépek a gyerekek!

Erika: tudjátok már, mi lesz a pocilakó??

Szilvi: jártok még babaúszásra?? Hogy van Márkó?? Már csak pár hét, és töltjük a 3 hót, már úgy mennék én is!!

Orsi: lámpás sztori nem semmi. Gondolom, akkor ajándék sem volt. Azért, elég felháborító, hogy odacsalják az embert humbukra!!!
Danikád hogy van? Bújnak sorra a fogacskák??

Hűűű, csajok, nálunk minden közbejött, hogy ne tudjak jönni egy jó ideig :?
Kezdődött azzal, hogy jöttek Joci rokonai, 1 éccakát nálunk voltak, aztán váltották őket az én nagybátyámék, majd miután leléptek, mi indultunk megy szabolcsba. Onnan 3 nap után haza (ott persze rokonlátogatás mindenmerre). Aztán végre egy nap otthon, nyugalomba, mire belázasodtam... másnap doki, estére ciciben csomó... Retardillin injekciót kapom 6 napig folyamatosan. Láz, cicicsomó már elmúlt, csak nyomott a hangulat.
Nagyon sajnálom, hogy ilyen trágya idő van, és nem tudunk menni sétizni, félek, így előbb-utóbb depi leszek.
Vettem kengurut, talán azzal könnyebb ebben a szaar időben közlekedni, mert babakocsival ilyan időbwen el sem merek indulni itthonról.

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok csajszik!

Hogy van mindenki??? Mostanában nagyon eltűnt mindenki... :?

Kitta: Márkó jól van, még mindig járunk babaúszásra, csak egy kicsit tartok a víztől, mert elég gyorsan el kezd benne fázni... Ugye szegénykém nem mozog, hanem én mozgatom... Az azért nem ugyanaz...
Hát nem irigyellek... Mostanában tényleg minden összejött nálatok. Remélem, hogy egyre jobban leszel.

A depiről ne is beszéljetek... Eddig olyan jó volt, mert akkorákat tudtunk sétálni... És most pedig... Egyenlő a nullával... Én pedig annyira nem ehhez voltam hozzászokva :cry: Remélem, hogy túléljük ezt a telet valahogy...

Nem tudom, hogy valakinek lenne e valami jó tanácsa vagy ötlete számomra... Márkó mostanában kezd leszokni a ciciről... Eddig olyan szépen evett, most pedig csak addig eszik belőle, amíg dől belőle a tejcsi, utána pedig rángatja a fejét és nem akar belőle enni. Amióta elkezdtem a gyümit adni neki és teáztatom, azóta csinálja ezt... :cry:
Annyira tanácstalan vagyok...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik csak én örülök, hogy jön a tél. Nekem ez a nyár volt katasztrófa, és alig vártam, hogy végre tél legyen.
Ma, hogy esett a hó, elmentem Krisztikével sétálni gyalog. Először félt egy kicsit, de utána nagyon tetszett neki, és bár végig fogta a kezem, de a lábán jött, és majdnem hazáig sétált.
Szánkónk még nincs, de majd beszerzek egyet, és kíváncsi vagyok, hogy fog -e neki tetszeni.
A pocaklakóról még mindig nem tudom lány-e vagy fiú, de holnap felhívom a doktornőt, hogy mikor kell mennem hozzá. Szerintem jövőhéten megtudom.

Egyébként, ha éppen nem esik, akkor télen is lehet sétálni. Ilyenkor is kell a levegő a gyerkőcöknek.

Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok lányok!

Milyen nagy a csend erre felé... :roll:

Orsival beszéltük, hogy holnap délután találkozunk egy sétára... Ha van kedvetek, akkor csatlakozzatok hozzánk. Találka a Jókain lesz...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Sajnálom,hogy amikor írtam anno februárban nem igen akart velem levelezni senki! Ez van!!!!!! :(
verus69
 
 


Szia Verus!

Én februárban mé nem jártam errefelé... Júliusban született meg az én Márkóm és akkor kezdtem el itt nézelődni :P

Szerintem a többiek sem zárkóznak el, úgyhogy várjuk, hogy írj...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Szia Verus!
Üdvözöllek köreinkben. Én sem voltam még februárban, mert nem is volt számítógépünk. Én szeptemberben csatlakoztam a babanetre. Először én is azt hittem, hogy senki nem fog visszaírni nekem, de aztán elég szépen összegyűltünk. És várjuk a Te gondolataidat is. :D

És Ti többiek? Tényleg nagy a csend errefelé...
Mi van veletek? Én tegnap nőgyógyásznál voltam, és kérdeztem mennyi az esélye, hogy megint császármetszésem lesz. Azt mondta, nagyon, nagyon valószínű, mert nem kockáztat.
Ma pedig védőnőnél voltam. 28-án UH-ra megyek a kórházban, és talán végre valahára megtudom, hogy fiú, vagy lány lesz a pocaklakó.

Írjatok Ti is, hogy mostanában mit csináltok!

Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Hello csajok!

Verus:Üdv itt!! februárban még én sem jártam itt, augusztusban született Csenge. Utána kezdtem el keresgélni, hátha találok a közelben anyukákat. Ti merre laktok??

Úgy látom, mindenki ritkábban jön..

Erika: csaszi: sajnálom. Én is parázok, mert a másodikat bizony szeretném rendesen szülni. Lehet, nekem sem fogják engedni??
28-már nemsokára itt van!! De kíváncsi vaqyok, mitek lesz!!
A neveket kiválasztottátok már?

Rólunk: 1 hétig beteg voltam, begyulladt a bal cicim, láz, hányás, bazi nagy fájó csomó... 6 napig szuri, masszírozás, és már el is múlt.
Nem kívánom senkinek..nagyon brutál volt. mikor hozzáért Csenge a cicimhez, azt hittem, lekaparom a falat!! És, ami érdekes, az az, h az durrant be, amelyikben több a tej, ergo többet szopizza. Na de a lényeg, hogy elmúlt!!

Csenge tegnap kapta meg a 3 hós oltást. Nagyon sírt szegény, hazáig végig, és még itthon is nehezen tudtam csak elcsitítani, viszont szinte az egész napot átaludta. Mérték is, már 60 cm, és 5,20 kg. Amúgy, minden ok vele, és már az ínyén az a kis duzzanat is kezd elmúlni!!

Üdv,

Kitta
kitta
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: