Új privát üzeneted érkezett!

Ja,szerintem se.Konnyen jott nekik a gyerek,es meg agyilag szerintem ok is azok.Akkor holnap vesd be magad!!
krisztina29
 
 


hat eleg gaz hogy igy viselkedik.azelott pedig nem volt iylen.igyekezni fogok.

nalad megy a melo?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Most ertem haza... :( Ma eloszor... meg meg fogorvosnal is voltam... szornyu..

Tea,
en is koszonom az infokat, meglepodtem, hogy ingyen van a lombik, de tenyleg. Ezek szerint az allamunk 1-et finansziroz?
Egyebkent azt hiszem, hogy a lombikban a gyogyszerek a kegdragabbak. A sogornom ugyan BG-ban volt maganuton, nekik kb. 2500 eur-ba jott, de azt mondta a legnagyobb resze a gyogyszerek/injekciok voltak...

Kisztina,
nekem is szamtalan alkalom van amikor akar csak a kolleganoimet hallgatom, elszall az agyam. A legszivesebben azt mondtanam neki, hogy fogja be a pofajat es oruljon, h van gyereke, de hat kontrollalom magam.

Monyo,
hogy sikerult a probamunka?

Udv mindenkinek!

Zsuvi
zsuvi
 
 

 
 

a babanetnek nem jol jar az oraja. 1-et siet, nem?

Zsuvi
zsuvi
 
 


zsuvi.fogorvos...brrr :?
azt be lehet allitanio vagyis az orat a profilodba tudod beallitani.

nalunk en ugy tudom olyan 1000euroba jon a ki a lombik,valahol enyit hallotam,gondolom az inekciok meg a gyogyszerek miatt ilyen draga.

holnap kezdem a melot,egyenlore 1 honappal.

Kép
monyo83
 
 


Orulsz a munkanak? Milyen a munkaido?

Zsuvi
zsuvi
 
 


Hello mindenki!!Milyen buszke voltam magamra,hogy en nem faztam meg.Hat most elkapott! :evil: Monyo,milyen volt az elso hivatalos nap?Zsuvi,bator vagy,engem a fogorvossal kilehetne kergetni a vilagbol.Kellene mennem,de huzom.
krisztina29
 
 


sziasztok.

zsuvi,hat egyik szemem sir a masik nevet mar ami a munkat illetti mert most ugy nez ki hogy hanyagolva lesz a babatema.ez mondjuk nagyon faj.

krisztina sok mez es tea citrommal.jobbulast.hat nehez a melo 8 ora allva,kepzelheted.estere nem erzem a labaimat.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Akkor Monyo szerezz be egy kenyelmes cipot,papucsot.Ma itthon maradtam,meg holnap is.Eleg makacs lazam van,de kezelem magam.
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Az autónk beadta az unalmast. Ma már gurulhattunk ugyan de a tegnapi vizsga elmaradt! Áttettük jövőhétre....nem késsük le hála az égnek!

A lombik ára szerintem változó. Mindenkinek más a szervezete, más-más adagok, stimuk kellenek. Függ melyik orvoshoz küldenek, ki mennyit kér. a legjobb orvosok drágábbak. Valamiket az egészségügyön keresztül is meg lehet oldani, van amit magánúton kell annál a dokinál, akit ők ajánlanak. Mástól el sem fogadják az eredményt. Ez elég lesújtó mert a meddőségin választhatsz orvost, de lehet 6 hónapot is kell várni az időpontra. Mi gyorsan akartuk és az egyik ismerősöm ott dolgozik - így csak 15 napot kellett várnunk az első konszultra. Nagyon szerencsések vagyunk.

A meddőségit "GAK" - nak hívják.
Azért nem olyan bíztató ez az ingyen-lombik! Nagyon hosszú a várólista, lassan dolgoznak és csak a nehezebb esetek kerülnek a várólistára. Küldözgetik az eberkéket ide-oda ( magánklinikákra, az általuk javasolt dokikhoz akik amúgy bent dolgoznak a meddőségin, de mégis magánúton kell hozzájuk vizsgára járni!!!! Itt repül el a rengeteg pénz...van akiket mindig visszaküldenek azzal hogy most még csak ezt, mégcsak azt....ezen is kell javítani, azon is. Ez még nem jó....stb....) Nem csak a pénz, de az idő is pereg és sokan otthagyják őket, elmennek végül Szegedre a Kaáliba.
Nekünk a helyzetünk végett azt mondták soron kívül megcsinálják, ahogy apának megfelelőek lesznek a kiskatonái. Ez is kérdéses, hogy mikor lesz megfelelő????!!!!! És mi számukra a megfelelő!!!!???
Mi belekezdtünk, aztán meglátjuk. Legalább nem ülünk tétlenül. Ha nem akarják, átmegyünk mi is a Kaáliba...de érdemesnek tartom megpróbálni, legalább....hátha....

További árak:
GENESIS - Újvidék
( csütörtökön apának spermavizsga. Dr.Tabs-nál. 3 napos karanténnal + remélem lesz konszultáció és az eredményt is azonnal megnézik + kapunk szakvéleményt és javaslatot az urológushoz ).........................3000,00 din.
Nekem Uh, van -e endom stb.....................2,500 dinár. (Ezt halasztjuk, mert nem tudjuk már kifizetni és nem is olyan fontos még...)

Urológus

Dr. Marusic: POLIKLINIKA vagy MC CENTAR (Ezekben a klinikákban dolgozik)

POLIKLINIKA : Hétfön kell bejelentkezni a Márciusi várólistára, beutalóval lehet menni és az urológián mondják meg mennyibe fog kerülni.
MC CENTAR: Nem kell várni, egy vizsga 2.300,00 dinár.
Jövö héten meglátom mi az olcsóbb és közelebbi időpont, majd oda jelentkezünk be....

Örülök hogy tudok hasznos infókat adni nektek! Ideje hogy nálunk is potyogjonak a babák!!!

Jött a hugim, lelépek...
Puszi mindenkinek!
tea77
 
 


Hu,tea,te megint elarasztottal bennunket infokkal.Ha bar tudod mi lenne a legjobb??Semmirol se tudni,csak siman teherbe esni.Mi is most robogtunk haza a parom eredmenyevel.Majd reggel hivom a dokit,most mar nem akarom zaklatni
krisztina29
 
 


Tea,
koszi az infokat! Nagyon aranyos vagy, hogy ilyen kimerito infokat adsz!

Krisztina,
jobbulast kivanok neked! Az en parom is beteg, itt doglik a gep mellett az agyon, nekem is fajnak mar az izmaim...

Monyo,
nem ertem, hogy az attol hogy dolgozol miert kell leallni a babatemaval?

Zsuvi
zsuvi
 
 


Sziasztok!Hat ez a benga nem akar elhagyni!Jaj,zsuvi,tudom milyen az amikor egy ferfi beteg!Ma felhivtam a dokit,kielegitoek a parom eredmenyei,egy lepes elore ketto hatra.Akkor kezdem a stimut.
krisztina29
 
 


Krisztina, te is Monyo dokijahoz jarsz? Nalad mit diagnosztizaltak? Azaz mi a problema?

Zsuvi
zsuvi
 
 


Egy kerdes. Volt egy csopp verzesem ma (19 cn). Amennyiben a pe 14. cn-on volt, letezik, hogy ez a beagyazodas is lehet? 2x volt eletemben ciklus kozbeni verzesem, de pe kozeleben, nem ilyenkor :(
Tuti, hogy valami gond van (az endo miatt-ami allitolag ki lett irtva), de azert szeretnek egy kicsit remenykedni...
Monyo, volt mar ilyenre pelda a forumosok kozott? Te annyi mindenkit ismersz 8)
Elore is koszi!
Jo ejt

Zsuvi
zsuvi
 
 


sziasztok.

kivagyok :twisted: :twisted: kicsinal a fonokno :twisted:

zsuvi persze van beagyazodasos verzes,de nem mindenkinel jon be.nekem az elso terhesegemnel volt pici rozsaszin az lehetett a beagyazodas,viszont ebben a ciklusomban is volt 2 hete es semmit nem jelentett.


krisztina gratu apa eredmenyehez:)hajra stimu:)

Kép
monyo83
 
 


Hello mindenki!Hat nalam meg nem lett semmi se diagnosztizalva.November ota jarok ehhez a dokihoz.Magamtol produkalok 1 tuszot,hol jobbrol,hol balrol.Most mondta,hogy probaljuk meg a stimut,hatha lesz mind a ket felemen tuszo,es talan nagyobb az esely.En surun voltam felfazva,elozo jo munkahelyeimnek koszonhetoen.Allandoan bacikkal,gombakkal kuszkodok.Majdcsak egyszer kiderul,hogy mi van,csak az mind ido!!Zsuvi nekem pont az elozo ciklusomban volt ilyen.Kicsit vereztem,azutan barnaztam,es annyi.Viszont most 2 napig volt rendes verzesem amikor megjott,ez se tetszett.De ez en vagyok,bizzunk benne,hogy nalad ez mast jelentett :wink: Monyo,hat nincs normalis fonok?Mivel piszkal?
krisztina29
 
 


Nagyon ugy nez ki, hogy meg fogok kapni. 20cn-on??!!! Igy aligha leszek terhes! Ketsegbe vagyok esve. Ilyen meg eletemben nem volt. A bal petefeszkem nem mukodik, amikor a jobb van soron, akkor meg 20 napra kapom meg. A ciklusaim amugy 27 naposak. Legalabbis voltak... Szornyu.

Monyo,
mi a gond a fonokkel?

En a jovo heten a generalis diri asszisztenset fogom helyettesiteni, elore fraszt kapok. Az utobbi idoben olan mint aki meg van veszve....

Udv

Zsuvi
zsuvi
 
 


Hello mindenki!Hat,Zsuvi ez igy valoban nem stimmel.Sajnalom,hogy igy alakulnak a dolgok.Tehetsz ellene valamit??Mit mond a dokid ezekrol a dolgokrol?A mi fonokunk nemet allampolgar.Ennek koszonhetoen nem talalkozunk sokat.Eddig mindig a bajos arcat muttata,megerto volt,azt mondta soha senkinek nem mond fel.Mindent meglehet beszelni.Na most az utolso latogatasa alkalmaval kimuttata a foga feherjet.Nincs hol szabnunk,es nekunk van egy nagy felig befejezett gyerekszobank,es ideiglenesen felajanlottam.Csak magunk miatt,hogy tudjunk dolgozni.A marhaja masnap azzal jott,hogy az egesz hazunkbol majd varrodat csinal,az udvarunkat beepiti raktarnak,meg szabodanak.1percre majdnem elajultam.Hu de kivoltam akadva,es meg furcsalta,hogy nem mentem bele.Na,az enyem lehet a leghulyebb fonok cim?
krisztina29
 
 


sziasztok

hat en ma beadtam a kulcsot.ez a fejezet is lezarva majd melozok itthon.

zsuvi a fonokom allandoan szivozott,nem engedett el a buszra holott mar fel oraval munkaido elott bent voltam minden nap.elmegy a buszom es 5 perce ra elenged.ellenorizte hogy tortem a tojast :twisted: azt meg egy ovodas is tud nemhogy egy olyan ember aki mar dolgozott ebben a szakmaban.
az igazi ok a penz,eleg kevesett kaptam volna.ezt itthon megkeresem.

krisztina hat nem semmi amit a fonokod akart :shock: szeded mar a clomidot,?

Kép
monyo83
 
 


Krisztina,

a tied a legidiotabb fonok cime!
Gondolom van eleg penze, hogy vegyen telket amit azutan epithet majd es nincs raszolrulva a hazatokra!
Tovabbra is barnazok es gorcsolok, egyre jobban, de meg nem kaptam meg. Ma 21 cn. Dokival nem beszeltem meg, majd ha megjon es elmult akkor felhivom. Talan Pecsre is elmennek meg egyszer a dokihoz aki mutott mert aprilisban lejar a vizumunk.

Monyo,
sajnalom :(
Siptar volt a fonokod? Mert roluk hallottam, hogy ilyen fazonokat csinalnak- pl. szandekosan 5 perccel kesobb mehetsz el, hogy lekesd a buszt. Habar ok inkabb peksegeket tartanak...

Zsuvi
zsuvi
 
 


zsuvi nem,nem siptar.ez van legalabb megprobaltam.
szerintem is menj at aprlisig addig mig le nem jar a vizumod aztan ki tudja mi lesz,mikor kapunk vizummenteseget ha kapunk.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Szerintem is hasznald ki a vizumot zsuvi.Igen szedem mar a klomidot,jovo het csutortokon vagy penteken megyek majd uh-ra.Nem fuzok hozza apszolut semmi remenyt,a parom eredmenyei jok,tuszom volt eddig is,valami mas a bibi.Sajnalom monyo,hogy igy alakult,de ezt igy folytatni..Persze mondjak,hogy van az a penz,de ebben az esetben meg az se!
krisztina29
 
 


Hello mindenki!?Ma vegre voltam melozni.Biciklizni nem mertem meg,setaltam.Monyo te mikor mesz a dokihoz?Zsuvi,mi lett?Megjott rendesen?Tea eredmenyek?
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina megmondom oszinten szerintem se a stimu a legjobb megoldas nektek.hisz volt mar jobb es bal oldalt is tuszod.
szerintem inkabb az ellenanyag vizsgalatot kellene eloszor elvegezni rajtatok.lehet hohy kinyirod a parod spermait es azert nem maradsz babas.

zsuvi hogy vagy?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Csutortokon megyek uh-ra,majd elbeszelgetek a dokival.Szerintem is mast kell figyelembe venni,stimu felesleges.Ami a legerdekesebb,most nem gorcsolok,de napok ota hanyingerem van,meg hohullam.Hajra.Tobbiek mizujs?
krisztina29
 
 


krisztina szeded mega clostyt?
huuu en attol nagyon szarul voltam,de par nap mulva elmult.

Kép
monyo83
 
 


Hello!Kormolok gyorsan,mig nem er haza az ember.Most mar nem szedem,es ma mar enyhult a hanyingerem.Remelem most mar el is mullik.De semmi mas jel,nem gorcsolok semmi!A multkor olyan gorcseim voltak a clostitol.Na majd holnap kiderul.Erzem,hogy megint bacis vagyok,nem tudom mikor szabadulok meg mar tolluk! :twisted: Tobbiek????
krisztina29
 
 


Hali!!Hol van mindenki???
krisztina29
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszönök. A múlt héten autóbalesetünk volt, én megütöttem nagyon a fejem, párom a bordáit fájlalta ahogy az öv visszarántotta. Szerencsére mindketten be voltunk kötve, így nem szenvedtünk tartós sérüléseket, mostmár a fejem sem fáj annyira.
Az autónk eleje szétroncsolódott, javításon van.
VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!
Apa vizsgálata elhalasztva....14.-én megy a poliklinikára.
Ma egész napon üzleti úton voltam Pancsován, nemrég értem haza....

Puszi mindenkinek és mennek a drukkok!!!!
tea77
 
 


Sziasztok!

Tea! Szornyu ami torten, eppen felolvastam a promnak. Sosem tudja az ember, h. a kovetkezo pillanatban mi tortenik vele. Hala Istennek, hogy nem tortent semmi komolyabb bajotok... :roll:

Krisztina, meggyogyultal?

Rolam: dolgozok, de tagra nyilt szemekkel keresgelek masik munkat - tele van a... ezzel az egesz helyzettel... atszervezes meg felmondasok, meg lealacsonyitas meg undorodom az egesz helytol... 5 eve vagyok ezen a helyen, soha nem utaltam ennyira munkaba menni... talan talalok valami jobbat... meg kell nyugodnom, ezt mondja minden nogyogyasz...

Zsuvi
zsuvi
 
 


Sziasztok!Tea ez szornyu,orulok,hogy semmi komolyabb bajotok nem lett.Ahogy zsuvi is irta kiszamithatatlan sors!?De most mar kidobhatna valami jot is nektek.Zsuvi neked is szoritok melo ugyben.sajnos mar en is megtapasztaltam milyen nyomaszto tud lenni,ha mar nem talalunk oromet a munkankban.Zsuvi voltal dokinal?En meggyogyultam.Meg kohogok egy kicsit.Nalunk apum kapta el az influenza,de nagyon.Nemeto-ban(kamionsofor)kikelett hozza hivni a mentoket vasarnap.Nemhogy itthon kivoltunk anyuval.Kicsi a hely a kabinba,es allandoan visszafertozte magat.Most mar jol van,talan holnap hazaer.En tegnap voltam dokinal,volt 2 tuszom,megrepedtek maguktol.A dokim javasolt meg 2 stimus honapot,es utanna lapart.
krisztina29
 
 


sziasztok.

tea sajnalom a balesetet:(a te parodnak lesz vervetel?mit neznek ilyenkor a fiuknal?szerinted NOvi Sad on van magyar doki is?

zsuvi.hajra melokereses,remeljuk hamar elmesz szulesire es meg van oldva a bibi.

krisztina.El tudnad nekem kuldeni emilben mit ir a parod pairjan(spermapapir)az eredmenyek nelkul persze.az erdekel hogy milyen dolgokat neznek ilyenkor.koszi.ha elkuldted csak csorrencs meg.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Monyo megkaptad az emilt?
krisztina29
 
 


krisztina nem kaptam meg.melyikre kuldted.

kepzeld most beszeltem az emberrel es ha a dokim megengedi ujra belevagnank a stimuba:)

Kép
monyo83
 
 


Az email cimedre,amit regebben megadtal.Proba szerencse,nem rosz otlet.Lehet szerencses lenne ha megint vegig kovetne a ciklusod.En is beleugrok a kov. honapiba is.Ugy erzem,hogy muszaj megbiznom a dokimban,persze tele vagyok ketejekkel,de o az orvos rabizom magam.Nekem azt mondta,ha megjon a kov,honapot is ugyanigy stimuzzuk.Akkor szerinted nem is kell elmennem hozza,majd csak uh-ra?Orulok,hogy tovabb leptel :D
krisztina29
 
 


megegyszer megneztem nem kaptam meg.ha gondolod kuldhetsz a privimre is levelet(csak rakkattintasz alul a nevemnel a "pü"re es mar irhatod is.
hat nem is tudom hogy remenykedjek hogy belemegy-e,kivancsi leszek.reggel felhivom az aszisztenst hogy dolgozik-e holnap,ha igen elmegyek es ha belemegy a stimuba akkor mar szombaton kezdhetnem is szedni.majd kitalalok valami jo kis meset hogy miert is akarom a stimut :lol: :lol:
nem tudom ,nekem mikor ugy volt hogy ket honap egymas utan stimu(ami nem lett vegul)akkor azt mondta hogyha megjon akkor hivjam fel.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Akkor elbaltaztam valamit monyo.Hivtad a klinikat?Kicsit zsibbadt voltam a lapar emlitesetol,de ugy remlik azt mondta,hogy ha nem jon meg,es kesik 1 hetet menjek el,ha megjon minden ugyanigy ugyanez a klomid mennyiseg megfelel,szepen reagaltam ra.Utanna neztem a laparrnak,juj.A legnagyobb remulet szamomra a korhaz.A mutet nem riaszt annyira,de meg sose voltam korhazba(kopp-kopp).Az ara a masik bibi.Tobbiek hogy vagytok?
krisztina29
 
 


Sziasztok!Ki mit csinalt ilyen szep napon?En ablakot pucoltam :evil: Nem a kedvencem,az es a vasalas.Ki hogy van?Valakinel valami fejlemeny?Ja,es monyo ari a keped
krisztina29
 
 


Mar megint en. :D Erdekelne,hogy ti szedtek valamilyen vitamint?En elevitet szedek augusztus ota,de mar nem nagyon szeretnem tovabb.Elsosorban az ara miatt,100db 25euro.Milyen vitaminokkal lehet szedni,ami olcsobb,de felkesziti a szervezetem a terhessegre(nem mintha surgos lenne)
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina te mikorm tesztelsz?mar ugy izgulok. :roll: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!nem biztos,hogy tesztelek,kicsit elegem van mar a nagativ tesztekbol,meg valahogy meg mindig nem bizok a stimu sikereben ezert se.Monyo te hogy vagy?tunetek?Megyek befejezem a furdo takaritasat.Annyira nem volt piszkos,mint a reklamokban,es a wc szappant is kezzel fogtam meg,es csereltem ki. :D Monyo mikor kavezunk?
krisztina29
 
 


krisztina holnap delutan?raerek.

jol vagyok,nagyon varom mar jovo hetet akkor megyek Uh ra.
Azert muszaly tesztelned ecer,hisz akkor honan tudod mikor kell abbahagynod az utrot?neked nem magyarazta el a doki hogy ezt hogy szoktak?? :shock:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Krisztina! szerintem a Supradyn is jó, sokkal nagyobb az össz vitamintartalma mint pl. az Oligovit-nak. Drágább ugyan, de nem annyira mint az Elevit.

Rólam: Felmondtam a melóhelyen, elegem van a sanyargatásból. Új életet kezdtem, főállású háziasszonyként!!! :lol: Takarítok, főzök, mosok és szeretgetem a férjecském! Nagyon jól érzem magam végre ennyi gyomorgörcs után!
Úgy érzem vagyok annyira talpraesett, hogy gyorsan feltaláljam újra magam! Addig is pihenek és rakom a fészket a babónak :wink:

Puszi, mennek a drukkok folyamatosan!
tea77
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok en is, neha elolvaslak titeket, nem nagyon erek ra irni.
En nem voltam dokinal, annak ellenere. , hogy a multkor 23 napra rendesen megjott. Eljott az anti-baby ideje (kicsit elorehoznam, hogy nyarra ujra probalkozhassunk-lehet h. juniusban megyunk tengerre), folhivtam az itteni dokim es kiderult hogy Kamenican van! Total ledobbentem :shock:
Ugyhogy folhivtam a pecsi dokit es szombaton vagy hetfon megyunk oda. Aprilisban lejar a vizumunk...
Anyukam vett Magyarorszagon lh tesztet, 13. napon pozitiv volt (ugyhogy radolgoztunk :wink: , most vagyok a 16., de mar kezdem erezni a derekam. :(
Tea, csodallak a batorsagodert ami a munkahelyet illeti. Szivem szerint en mar reg megtettem volna, kizarolag az anyagiak miatt nem hagyott (de van egy sanda gyanum, hogy ha otthagynam, tuti azonnak teherbeesek...)
Krisztina, en is most Elevitet szedek (hebe-hoba), habar ket nogyogyasz is feleslegesnek mondta. A Folsav a legfontosabb, abbol mindennap szedek, ha mast nem szedek. Kb. 70 din. 30 drb.
A Supradyne is nagyon jo, konnyen emesztheto (Ellentetben az Elevittel, ami engem pl. zavar...)

Udv mindenkinek,

Zsuvi
zsuvi
 
 


Sziasztok!Tea orulok,hogy jol erzed magad,irigylesre melto a batorsagod szerintem is.Rakjad a feszket jon a nyuszi,jon a golya,valamelyik majdcsak hoz egy bebit.Zsuvi te meg nem talaltal jobb melot?Drukk a dokihoz,es jelentkezz majd,hogy mizujs.Koszonom mindenkinek a vitaminos felvilagositast.Majd veszek folsavat,meg Supradynet.Monyo nekem nem mondott semmit a doki.Tudja,hogy mas dokinal volt mar stimum,es lehet azt hiszi tudok mindent,de nem!!Akkor a jovo heten teszteljek?Es akkor meddig kell szedni az utrot?Most vonult el egy bazi nagy vihar,lapitottam am!
krisztina29
 
 


SZIASZTOK.

krisztina nekem ugy volt hogy pe tol kellet szednem a utrot 14napig.14ik nap tesztelni es ha negativ abbahagyni az utrot mert akkor nincs ertelme szedni mert nem sikerult a stimu.Raadasul valakinek meg se jon utro mellet(azok akik nagyobb adagot szednek)
ha biztosra akarsz menni tesztelj 14ik napon meg aztan 2 napra ra ha mindket teszt nega akkor abbahagyhatod,akkor nem sikerult.
mikor volt ped?hany napja?

zsuvi lelepet a dokid?ezt nem ertem,nem is jon vissza?

tea sok sikert.en most a szegedi kaali utan erdeklodtem,ott is huzosak az arak am :?

Kép
monyo83
 
 


Februar 18an voltam a dokinal,akkor az egyik tuszokem mar megrepedt,a masik meg eppen repedesben volt.Te mikor mesz uh-ra.
krisztina29
 
 


akkor holnap lejar a 14napod.huuu de izgi.
figyi reggel(kb 9korul) megyek le a boltba,beugorhatok az inekcioert?
nem mennek most be csak felvenem a ciot.
tegyel el reggel elso pisibol,viszek neked tesztet,nekem van egy par itthon. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Gyere nyugodtan.Megvarlak a kaveval is.Ok,koszi.De nem fuzok remenyeket.Na mindegy ahogy lesz. :D Legyunk optimistak
krisztina29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: