Új privát üzeneted érkezett!

Hát Kia!
15:43-kor még otthon vagy, és nekünk irsz, 18:39-kor pedig már meg is szültél :D Ez nagyon gyors volt! Irigyellek érte :D



NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK ÉS GRATULÁLOK!

horvviki
 
 


Csajok!

Fanni egyre betegebb, most már lázas is :( Este kapott kúpot, de egész éjjel nem vitte le a lázát (38°C volt neki). Most reggelre már oké, nincs láz. Ha nem hat a kúp, akkor mikor adhatom be neki a következőt? Illetve kúp mellett még milyen lázcsillapító használható? Bocsi a tudatlanságért, de most először lázas Fanni :oops:

horvviki
 
 


Viki jobbulást Fanninak! Remélhetőleg nemsokára teljesen rendben lesz majd! :wink:
Szerintem hivd fel a Nagy doktornőt,és majd elmondja,hogy kúp helyett van-e még másik lázcsillapító ilyen kicsinek vagy mit teggyél.
Ma 12ig van,próbáld meg szerintem! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Boszi!
Nekem az van felirva, hogy keddenként délután van. Délután hivom, de addig is valamit tennem kéne... Egyébként tegnap csak a kúpot mondta, nem gondoltam hogy nem fog hatni...

horvviki
 
 


Beszéltem a védőnővel. A Nurophent ajánlotta, meg mondta, hogy csak 38°C felett adjak neki kúpot, ha "csak" annyi, akkor ne, hagy dolgozzon a szervezete... Fanni nem nagyon akar enni, viszonylag rendes mennyiséget éjjel 1-kor evett, azóta szinte semmit... :(

horvviki
 
 


Ja tényleg bocsi kedd,van nem hétfő! :lol: Bezavart,hogy tegnap a párom se dolgozott!

Semmit se akar enni? :(Szegényke! Sajnálom!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!
Viszont azt nem tudom, hogy 3-tól vagy 5-től van ma a doki? Megtudod nekem mondani?

Sajna továbbra sem eszik, az előbb már kiskanállal adagoltam neki a teát..

horvviki
 
 


Viki nagyon sajnálom Fannit! :(
A gyerekorvos ma 15-17ig rendel.
Voltunk lent sétálni. Szép idő van,de kicsit fúj a szél.
A postán is el tudtam pár csekket intézni,nem kellett sokat várni.
A boltban viszont nagy szerencsém volt. Bevásároltam és rajtam kivül még 1 kismama volt babakocsival.
Csak miattunk nyitottak egy kasszát,ahova más nem állhatott sorba! :lol: Nagyon jól esett a kedvesség! :wink:
Nem is írtam tegnap apának sikerült Mikiruhát venni. Már izgatottan várom a holnap estét! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


AJÁNLOM MINDENKINEK A WEBÁRUHÁZUNKAT,AKI MÉG NEM ISMERNÉ :lol:

http://www.flavinarium-webaruhaz.unas.hu/

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki hogy vagytok?
Elvitted a dokihoz? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia!

Nem, végül nem hivtam fel. Délutánra kicsit jobb lett, mintha kevesebb lenne a köhögés, meg a takony, láza sem volt egész nap. Kicsit evett is már. Nagyon aluszékony, most is alszik, pedig ilyenkor nem szokott. Pedig még muszáj lesz felkeltenem, mert az esti gyógyszerét be kell még adnom. Meglátom milyen lesz az éjszaka, és ha nem javul, akkor reggel visszamegyünk a dokihoz. Holnap ugyis délelőtt van.

horvviki
 
 


Kia: Nagy Gratula A kisfiadhoz
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Lányok iwiw-en van kép Kia kisfiáról a párja oldalán! :lol:
Nagyon tündéri kisfiú! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nagy a csend ma lányok! :(
Viki jól vagytok?
Nika?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszike jól vagyunk csak a városban voltam vásárolni ezt azt és most építik a cocacola várost 16-kor meg jön a mikulás szóval megyünk be délután is gege első miki bulijára és ha szerencsénk van lefénképezzük őt a mikivel :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


boszba: megnéztem és nagyon tüncike Levi baba :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Gabika ma kimászott a pihenőfoteljából,ugy,hogy be volt kötve! :shock: Már szorosabbra is van állítva,mert mikor laza volt simán kimászott! Nagyon ravasz! :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi nem megyünk Miki ünnepre,nem is tudom hol lenne a közelben! :wink: Majd apa Mikizik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabikának megrendeltem ezt a távírányítót még +-ba karira! :lol:
Szállítási költéséggel együtt nem lesz 2000 Ft,mert kaptam 600Ft kezdevményt,mert szerepelek egy babaszépségversenyen! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnap apa azt mondta,hogy nagyon elgondolkozott rajta,hogy legyen-e még baba! :? Elszomorodtam kicsit! :(
Én nagyon szeretnék Gabikának kistesót!
Tudom nem olcsó semmi,de ahol 1 baba elfér,ott kettő is szerintem! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak délelőtt jött a barátnőm, aztán meg lementünk a piacra vásárolni. Ma gombásszószos csirkemellet csinálok, most fogok nekiállni, bár kezdek én is szarul lenni. Már nekem is fáj a torkom meg a fejem, elkaptam Fannitól. Fanni kicsit jobban, reggel felhivtuk a dokit, hogy még nagyon köhögünk, azt mondta, hogy kicsit vigyem le a levegőre, hagy süsse a nap. Tényleg nagyon szép idő van most. Fanni még ma is csak keveset evett, remélem a jó levegő meghozta az étvágyát, most még alszik.

Mi vasárnap mennénk céges miki bulira, de igy hogy Fanni beteg nem tudom mi lesz belőle. Remélem addigra meggyógyul és tudunk menni, mert nagyon szeretnénk.

Kia babát mindjárt megnézem. Másik topikban olvastam, hogy csütörtökön jönnek haza. Tényleg jó gyorsan szült, nem?

horvviki
 
 


Boldog Mikit Mindenkinek! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na voltunk tegnap bent a miki ünnepségen de hát a mikihez férkőzni kész lehetettlenség volt igy sajnos nem készült kép róla :(:(:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Tegnap este megjött a Mikulás :D Fanni egy hintát kapott, na meg egy bébi zongorát. A hintában még egy kicsit fél, annyira még nem élvezi, de igaz, még kicsit nagy is neki, amig nem tud biztosan ülni. A zongorát meg inkább a fejével nyomkodja, mint a kezével. A lábával, ahogy a reklámban van, úgy egyáltalán nem akarja, pedig apa megmutatta neki, hogy kéne :D

Az éjszaka megint szar volt, sokat köhögött, és nagyon tele volt az orra. Az orrszívót továbbra is utálja, már ahogy meghallja a hangját menekül fel a falra :D Egyszer esküszöm lefényképezem, mert mászni ugyan nem tud, de az orrszivó hangjára megtanul :D
De már nagyon sajnálom szegényt, igazán meggyógyulhatna.

Boszibaba: miért nem akar apa kistesót? Mi tervezzük de csak kb. 2-3 év múlva. Előbb kiélvezzük Fannit :D

Nika, Boszi? Volt a télapó?

Kép Télapóra várva

Kép Íme a hinta

horvviki
 
 


Hát télapó nem volt effektive de gege kapott egy mikicsokit de azt mi esszük meg meg kapot hasznos dologkat három bodít meg anyóstól kapott egy kabát nadrág együttest jó meleget de ezt már hamarabb megkapta meg egy kis kocsicipőt sapkát szóval csupa hasznos dolgot:):):) majd egy labdát szeretnék neki venni mert mikor voltunk a tescóba nagyon tettszett neki az eygik de sajnos mi nem állunk jól anyagilag és igy nem tudtuk neki megvenni mert per pill a 800 ft is elég megterhelő számunkra:):):) na mindegy nem panaszkodom :)

nika70
Salgótarján
 
 


Elvileg ma jönnek haza Kiáék...

horvviki
 
 


Jó reggelt lányok!

Ha fel vagytok regizve a babaszoba.hu-n vagy a Bastanio szépségverseny oldalán akkor jár nektek 500+100Ft levásárolható mani a webáruházban bármire. Tegnap távírányítót rendeltem,és ma még nem tudom mit fogok majd még.

Na mindenki jó volt? Járt nálatok a Mikulás?

Nálunk 18 után volt Mikizés. Apa gyors beöltözött,míg én tisztába tettem Gabikát. Átment a szomszéd kislányhoz addig. Szegény meg sem mert szólalni,félt és majdnem sírt is! Rádásul a párom még mondta is,hogy ma bölcsibe is ellátogat(ma tényleg ott lesz a Mikulás).

Aztán csöngetett nálunk. Kinyitom,Gabika óriási szemekkel nézte és mosolygott! Sok mindent kapott,amik közül leginkább a csoki mikulást akarta levetközetni. Meg a zenélő vágtázó ló is nagy sikert aratott!

Ja és képzeljétek ma utalták a GYED-et,és 6000el több,mint a múlt hóban!
Na akkor ez most hogy is van? :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki akar apa kistesót,csak hát sok mani azt mondta... :? Mi is 2-3 év múlva tervezzük csak. ÉS remélhetőleg kislány lesz! :lol:
Mivel a melóhelyemre nem mehetek vissza ezért is jó lenne letudni egy huzamban a két lurkót! :)

Kiáék jó hamar hazajöhetnek akkor! De mondjuk minden kórház más! :wink:
Én szombat reggel szültem,és szerda délután jöttem haza. :)
Nika gondoltam rátok,hogy odafértek-e majd a Mikulás közelébe.

Ja és ma a párom a munkahelyén is mikiszerkóben szolgál ki egész nap! :lol: És csak ő! Tehát aki a 12.kerületben jár és húst akar venni,az oda menjen csak! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hihetetlen, hogy Gabika nem félt a télapótól... Tán érezte, vagy tudta, hogy az apja az??? A családunkban minden gyerek fél a Mikulástól, ezért nálunk senki sem öltözik be. Majd kivi leszek Fannira jövőre...
Boszi: miért nem mehetsz vissza a melóhelyedre? Vissza kell hogy vegyenek... (munkatörvénykönyve...)

horvviki
 
 


Viki azért nem mert megszünt az osztályunk és máshova se vesznek vissza senkit. Ezt megmondták már nekem szülés előtt. Sajnos sok kismamát érint... :(
Szerettem ott dolgozni,közel volt,és most majd megint jöhet előről a munkahely keresés...

Gabika nem félt igen,pedig apja jó mély hangn beszélt hozzá! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi jól sikerült a miki látom :) nálunk sajna nem volt mint írtam miki de majd jövőre megoldjuk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Azt hiszem visszamegyünk ma délután az orvoshoz, ez a köhögés egyre rosszabb :(

horvviki
 
 


Viki sajnálom,pedig azt hittem már jobban vagytok.
Várom a hireket,hogy mit mond a dokinéni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fanninak hurutos köhögése van, és már egy kicsit ráhúzodott az egyik fülére is :( Ezért muszáj volt a dokinéninek antibiotikumot felírni. Kaptunk kúpot a köhögésre. Hétfőn kell visszamennünk. :( Most mennem is kell, mert Fanni elég nyügi, evés, aztán alvás. Remélem fog tudni aludni éjszaka. Most nem is magam miatt, hanem végre lehetne egy nyugodt éjszakája...

Vajon Kia otthon van már? Gondolom kell jó pár nap mire lesz ideje jönni :D

horvviki
 
 


Viki: jobbulást a kicsi lánynak gyógyuljatok meg mielőbb hogy a karácsonyt már vidáman tölthessétek és ellillanjon minden betegség :):):):):) Gegével küldjük a gyógypuszikat :):):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Viki jobbulást nektek. Remélhetőleg most már nemsokára rendbejön majd Fanni. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Nika: köszönjük szépen, remélem használnak.
Az éjjel is sokat köhögött, de most már tegnap óta kapja az antibiotikumot, meg kúpot a köhögésre. Láz továbbra sincs, nem tudom, hogy ez most jó jel, vagy nem... (A láz miatt hamarabb gyógyulna állítólag...)

Láttam, hogy Kia már éjjel írt az iwiw üzenőfalra. Lassan gondolom jön ide is.. :D

Kia gyere és meséld el a szüléstörténetet!

horvviki
 
 


Tegnap délután Gabika felült! :lol: Eddig még nem nagyon jött össze neki,inkább csak féloldalt volt,meg mászott-kúszott,de tegnap nagyon ügyes volt. Lehet ma meg fel is áll nekem? :lol:
Kép

Kia várunk ám itt már nagyon!!! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a Gratulációkat!

Lassan jövök :)
LeviManó most épp alszik, így felnéztem...

Egy mai kép:
(a többit láttátok, azt olvasom :wink: )

Kép Ágyamban...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Remélem Fanni már meggyógyult!

Vigyázzatok magatokra és a kicsikre... Holnap nem tudok (jönnek a nagyik), de jövök.... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Még egyszer nagyon gratula Kia! Gyönyörű Baba!

horvviki
 
 


Jó reggelt!

Mi még mindig betegen. Talán egy kicsivel jobb Fanni köhögése, mármint nem köhög annyit, és az étvágya is jobb. Viszont én egyre szarabbul... :( Ma pihi van, apa dolgozik. Holnap jön anyós ebédre... Még főzhetek is, pedig legszivesebben egész nap ágyban lennék... De már nem akarom lemondani, rég volt nálunk.

Mindenkinek jó hétvégét!

horvviki
 
 


kia: Levi baba nagyon szép sok tejcsit és sok örömöt hozzá:)

nika70
Salgótarján
 
 


Kia nagyon szép Levi baba,amikor ráérsz várunk! :lol:
Viki további jobbulást nektek!

Nálunk tegnap óta vendégek vannak. Sógornőmék jöttek Kiskunfélegyházáról! :wink: Már megvolt a karácsonyi ajándékozás is! 1 éve nem láttuk egymást. Megért gyönyörködni Gabi babában. :lol: Neki is van egy kisfia,aki lassan már 5 éves lesz és nagyon huncut! :D Holnap ebéds után mennek vissza,mert ugye munka az van,habár saját vállalkozás,de nem lehet semmit hagyni.

Nika jól vagytok ?Gege? :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most néztem meg Gabikát és ülve aludt a kiságyában! :lol: Nem semmi! Megígazítottam szépen,és most fekszik és öleli a kacsáját és alszik! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok megvagyunk :):) a legújjabb hogy este a tápin nem alszik el hanem még játszik és utána kb fél tíz körül elálmosodik és magától a kezemben elalszik:):) talán megtanul magától aludni ja és már kér éjszak egyhuzamban alszik legalább 6 órát bár még kel 2* rossz esetben 3*

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Fanni rekordot döntött éjszaka abban, hogy hányszor tud felkelni egyetlenegy éjszaka alatt... Én fél 3-tól 4-ig voltam ügyeletben, apa meg fél 7-től 8-ig. Persze most Fanni alszik mint a bunda, már egy órája, mi meg apával hullák vagyunk. Sajna nem tudok visszafeküdni, mert jön anyós ebédre, csinálnom kell a kaját. Ráadásul új receptet fogok kipróbálni, ha nem sikerül majd rendelünk valamit :D

horvviki
 
 


Jó reggelt!

Fanni már 6-kor ébresztett, most várom, hogy elfáradjon, és visszaaludjon, akkor megyek én is vele. Fél 12 körül megyünk le az orvoshoz (egészséges rendelésre hivott az orvos). Egész jó volt éjszaka, egyáltalán nem köhögött, de még a légzésén hallatszik, hogy taknyos. Kiváncsi vagyok, hogy hány kiló, remélem nem fogyott sokat. Anyós szerint olyan kis vékony lett.

A tegnapi ebéd végülis sikerült, bár én jobbra számítottam, de végülis finom volt. Miután elment anyós, egész délután heverésztünk, aludtunk. Jó volt egy kicsit pihenni.

Fanni tegnap óta hason fekve is nyúl a dolgok után. Most mindent maga alá gyűr :D

horvviki
 
 


csajok gege ma éjszaka úgy aludt mint a bunda fél tíztől reggel ötig nagyon jó érzés volt:) Kia hogy telnek a napjaitok :)?

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: