Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Tünde:
Tegnap azt hiszem, láttalak sétálni? Anett görkorizott, ti meg mentetek utána Alexával. Rajtad egy piros póló volt. Lent voltunk a Matula tanyán.
A szülinapi buli ma délután lesz, mert a nagyszüleim kint laknak Németországban és ma jönnek haza. Ajándéknak egy babát, műanyag húzós kocsit, ruhát kapott Flóra. Ma pedig tortát kap.


Majd teszek föl pár képet. Egyre többet beszél, kér inni, épí (építsek neki tornyot) szé (szép) szi (szia) Itt a baba. Cica baba. Ha nem az én gyerekem lenne, nem hinném el, hogy egy 1 éves már ennyi mindent tud mondani. Legjobb az a pis pisKép Kine felejtsem az apucitKép)

Orsi:
Hogy megy a bölcsi? Szilvi megszokta már? Szilárd átalussza az éjszakát? Flóra most kezdi. 4-ig alszik a helyén majd keserves sírásba kezd, akkor átviszem hozzánk, iszik egyet és alszik a kiságyba. A kiságy persze oda van tolva az ágyunk mellé és nincs meg az egyik oldalaKép

9 hónapos kora óta egy szivacson aludt, mert mászik álmában és nem fért el a kiságyba.
Most kapott egy kis kanapét, amit kilehet nyitni. Ezen alszik fél éjszaka.

Sziasztok

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok !

Évi:
Azt hiszem valóban engem láthattál, ugyanis olyan sok görkorizós kislány után "futó" babakocsis anyuci nem sok mászkál felénk Kép, lega. én még mással nem találkoztam. Kép Kár, hogy nem szólítottál meg.Kép És hol láttál bennünket, mert elég nagy körköket megyünk néha.(pl. a Honvéd u.csomópontig v. a parkig) Bár, ha a Matulán voltatok, akkor gondolom a Zaranyi környékén. Kép
Nagyon ügyi Flóra, ha már ennyi mindent mond. Emlékszem Anett szinte semmit nem beszélt 1,5 éves koráig. Akkor aztán, szinte egyik pillanatról a másikra megeredt a nyelve és azóta is nagyon szeret beszélni, be nem áll a szája. Kép
Micsoda mázlim van, hogy Alexa szinte 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Viszont rendszerint 6-kor kel, talán a napokban mintha kicsit "késne". Kép De jól is esik !

Többiek ???!!! Nagyon eltűntetek ! Mindenki ilyen elfoglalt ?! Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Szijasztok!

Talán összehozhatnánk egy közös sétát, nem? :-)

Évi, köszi a tippet, megtaláltam a telszámot KaposTV-n, a héten be is íratkozunk, szombaton megyünk az első foglalkozásra :-).

Matyi is átalussza az éjszakát régóta, viszont a nappali alvás elég rendszertelen.. hol elalszik hol nem... :-)

nem tudtok valami jó kis táv- vagy otthoni munkát véletlenül?

szijasztok!

dija
dija
 
 

 
 

Sziasztok, mi is megvagyunk!Kép

Szilvi múlt héten kezdte a bölcsit. Egész jól indult a szoktatás, nem volt semmi gond. Gondoltam, nagylány, meg lehet beszélni vele mindent...Múlt héten nem is sírt, tegnap meg ma reggel viszont nagyon. Kép Hál'Istennek csak reggel, miután elmentem hamar megnyugodott, és egész nap jól érezte magát.) Kicsit nehezen aludt el, de az alvás is megvolt. Pár nap és megszokja, remélem.Kép

Évi,
Szilárd már elég régóta átalussza az éjszakát, azt hiszem, 8 hónapos kora óta. Este f8-tól reggel 8-ig kb.

Nálunk a szülinapi buli Balatonon volt, az egész nagy család körében. Nagyon jól sikerült.

Dija, de jó, hogy itt is látlak. (A chaten Sziszóka alatt futok.) A szoptatás világnapja alkalmából rendezett előadáson (Dorottya-ház), azt hiszem, a vége felé ültetek oda mellénk (sorsolásnál).Kép

Sziasztok:
Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Hát, a lustaság fél egészség, mondja a népi bölcselet. Na nem ezésrt nem jelentkeztem. Mostanában alig jutok a géphet, a cseten is ritkán vagyok. Zsolti sokat dolgozik, napközben pedig ritkán jut időm a gépre.
A nagy újság: Peti elkezdte az iskolát!! Tegnap már 12 piros pontja volt, szépen gyűjtögeti. Rgyenlőre még nagyon élvezi, kíváncsi vagyok, mi lesz 1 hónap múlva. Mi ketten a Zsuzsival itthon "tengetjük" napjainkat, a városba elég ritkán járunk, úgyhogy kevés az alkalom az esetleges találkozásra.
Zsuzsi november közepétől fog bölcsibe járni, mert én januárban vissza megyek dolgozni. Kíváncsi vagyok Nektek hogy megy a bölcsi?
Nem ígérem, hogy minden nap benézek, de igyekszem!
Addig is mindenkinek jó napot!
Zuzi
zuzi
 
 


Visszaolvastam amit írtam......bocsi a sok elírásért!!!!
Zuzi
zuzi
 
 


Sziasztok!

Elég érdekesen telik nálunk a bölcsi. Szilvi ezen a héten minden reggel sírt, tegnap már útközben nyafogott, hogy nem akar menni bölcsibe. Ennek ellenére nagyon jól érzi magát ott, tök jól eszik, mindenkivel összebarátkozott...Még az alvással sincs gond. Azért örülök, így könnyebb elviselni a reggeli sírást, bár nem én fogom vinni őt, hanem az Apukája viszi reggel, én du. megyek érte.Kép
Ezen a hétvégén végre itthon maradtunk, nem mentünk sehová. Már vagy fél éve nem volt ilyen.
Holnap főzőcskézhetek egy kicsit, meg muffint is sütök. (CSak, hogy irígykedjetek!Kép)

Sziasztok! Orsi

Orsi
orsi
 
 


szijasztok!

voltunk babaúszáson, nagyon jó volt! élvezte a csöppem, meg én is... - de legközelebb apával megyünk, mert így elég nehézkes volt a ki-be mászás :-) ja, meg 1 pelenkázóasztallal elég furi megoldani a tizenakárhány babó pelózását..

senki nem akar közös sétát?

dija
dija
 
 


Sziasztok!

Dia:
Mi szívesen sétálunk veletek. Héten du. ráérünk.. Találkozunk?


Flóra egyedül megyKép) Nagyon sok mindent beszél. Mellette azért halandzsa megy ezerrel.
Ja és már volt egy pár átaludt éjszakánk is. Már nyolc fogunk van.

Remélem mindenki, jól van! Nem betegek a gyerekek?
Ma fodrászhoz megyek. Visszatérés a szőkékhezKép

Orsi:
Te milyen muffint szoktál sütni? Én almásat, csokisat, meggyeset sütöttem eddig.


Sziasztok

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Halihó!!!!

Kihalt a topic, vagy jár még erre néha vki?

Orsi
orsi
 
 


Szia Orsi!

Én is azt hittem, hogy kihalt a topicKép
Hogy vagytok?
Mi de. szánkóztunk az utcán. Flóra már beszél mindent.

Szia Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Mi jól vagyunk, Szilárd egy kicsit beteg, de nem vészes. Ő is beszél, de még csak pár szót, meg maga alkotta szavakat. mindent megért, amit mondunk neki.Kép
Szilvi nagyon szereti a bölcsit, tök jól érzi ott magát. Már rajongótábora is van, két fiú mindig utána megy. Együtt babáznak.Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Szia Orsi!

Örülök, hogy jól vagytok. Többiek hol vannak?
Szerinted adhatok a Flórának körtét? A Férjem szerdán államvizsgázikKépSzilárdnak éjszakára milyen pelust használsz? Pamperst szoktam rárakni, de sokszor kifolyikKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

Mért ne adhatnál körtét?! Már régóta ehetne.
Mi Liberót használunk, én azért szeretem, mert gumis a dereka, és teljesen felveszi az alakját. Sosincs gond vele.
Férjednek egy kalappal!!!!Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Szia Orsi!!

Drága férjecském tegnap 4-re államvizsgázottKép
Gyerekek örültek a hónak? Flórát egész nap ellehetne huzigállni a szánkóval. körtét kipróbáltam beis falta az egészet. Liberó pelust vettem én is régebben, csak a múltkor olcsóbb volt a pampers. Kisebb volt nem volt gond vele. Vettem újra liberót.

Képzeld október óta nem hallok a jobb fülemmel.
Reggel felébredtem és nem hallottamKép
Az orvosok sem tudják mitől lehet. Azt olvastam a neten, hogy ez az első jele az érelmeszesedésnekKép
A gép szeint javul, de én nem veszem észre.

A keresztelő és a szülinap Stikrád Flóra néven van.

Szép napot!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Jár erre még valaki??

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Én néha még járok erre, ritkán. Kép
Szilvi elég sokat itthon volt (betegség miatt), úh nem nagyon volt időm netezni. De azért néha benézek. Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Szia Évi!!!Kép

Már nagyon unom a telet, kezdek kissé lehangolt lenni. Jó lenne most elrepülni vmi meleg helyre, lógatni a lábamat, süttetni a hasamat. Kép persze gyerekmentesen. Kép Egy kicsit elfáradtam, kéne egy kis töltődés. A változatosság kedvéért most Szilárd torka gyulladt be. Kép Vhogy mindig akkor jön ki rajtuk vmi, amikor épp utazni készülünk. Holnap este bálba megyünk Pesten. 150 éves a gimnázium, ahová jártam, és a jubileumi rendezvénysorozaton belül most lesz a bál. Jövő hétvégén meg Bocelli koncertre megyünk. Meg tervezünk egy "kikapcsolós, gyerekmentes" hétvégét, de "nagy" Szilárd munkája miatt elég nehéz összehozni, hogy péntek du.-ra odaérjünk, és a gyerekek is a szüleimnél legyenek. Azért reménykedem, hogy egyszer csak összejön. Kép

Nálatok mi újság? Bírjátok még a telet?

Megnéztem a képeket, nagyon cuki Flóra! Kép Jól áll neki is a rózsaszín. Melyik templomban volt a keresztelő?

Minden jót nektek
Orsi
Ui: Nem hallottál véletlen varró tanfolyamról, ami mostanában indul?

Orsi
orsi
 
 


Szia Orsi!

Tele van már a hócipőm ezzel a téllelKép Szeretném, ha tavasz lenne. Sarokházban lakunk körbe lapátolhattam a havat.

Flóra is beteg köhög meg egy kicsit náthás is.
Bál jól sikerült? Jól éreztétek magatokat?
Szerencsére nekem van mindenhéten ált. szombaton gyerek mentes napom. Ami sokszor nagyon jól esik. Fordítok magamra is egy kis időt ilyenkor.

Keresztelő a kaposfői katolikus templomban volt.

Sajnos nem tudok varró tanfolyamról, hogy indulna.

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznek hozzatok! Mi masfel eve lakunk Kaposvartol 7 km-re, Simonfan. Tavaly majusban volt az esküvönk, es iden majus eljere varjuk az elsö babankat, ugy nez ki kislany lesz. Kép

Orsi: veletlenül nem az Eötvösbe jartal gimibe?? mert en oda, es ha nem lennek varandos mentem volna a balra, de igy sajnos elmaradt, de nem baj majd jövöre potolom! Kép
leeloo
 
 


Sziasztok!

Leeloo:
Jó, hogy itt vagy!Kép
De igen, az E5vösbe jártam!!! Kép Hogy kerültél ilyen messze (!Kép) Budapesttől? Mikor végeztél?


A bál önmagában nem volt egy nagy szám (Leeloo nem vesztettél sokat), az viszont jó volt, hogy találkoztam pár osztálytársammal, és tök jót dumáltunk. Hírességek is voltak (Szeress most c. sorozatból a Konrád, asszem; nem szoktam nézni, úh nem tudom pontosan.Kép) Amilyen lökött vagyok, nem emlékszem a 3.-os kémia tanáromra, pedig nagyon agyaltam a bálon, de sehogy nem tudtam felidézni. Tök ciki volt, mert egyébként szinte minden arcot-nevet megjegyzek. Ma sem értem, hogy lehet?! Na mindegy.

Szilvi múlt héten megint beteg volt, úh egy hétig itthon volt. Ma ment újra bölcsibe. Szegénykém megint két antibiotikumot kapott, mert az első nem volt jó. Remélem, most már nem lesz beteg, mert a sok gyógyszertől féltem a kis belét.
Végre melegedett az idő, meg szépen süt a nap... Az lenne jó, ha most már így maradna, de állítólag jövő héten megint fagy lesz. Kép

Tudtok vmi jó kiránduló helyet a környéken? Szép táj, járható út (gyalogút)...esetleg biciklizni is lehet.

Szép napot mindenkinek!

"tavaszváró" Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

En 89ben vegeztem, ahogy latom, te kesöbb... Kép
en is csak a regi ismerösök miatt mentem volna...

mi ugy kerültünk ide, hogy megtetszett a környek, es Peströl el akartunk jönni, es itt talaltunk kishazat, ami anyagilag is belefert, meg tetszett is. Kép
Azota is szeretjük Kaposvart is, csak munkalehetöseggel vannak gondjaink, de remelem lassan megoldodik az is, legalabbis a parom szamara.

Es te hogy kerültel ide? Kép

itt nalunk is gyönyörü a környek, erdö is van, meg a falu vegen egy kecskefarm, ahol mangalica malacok is vannak.

aztan majd ha jo idö lesz, erdemes elmenni Patcara, a Katica tanyara, föleg gyerekekkel.
/www.katicatanya.hu/
bar nem kifejezetten gyalogtura, de szorakoztato program. Kép

NEM AKAROK FAGYOT! Kép
eleg volt! Kép

szep napot, majd jo ejszakat nektek!

szinten "tavaszvaro" agi
leeloo
 
 


Szia Ági!

Igen, tényleg később végeztem, 95-ben. Viszont a nővérem szintén 89-ben, ő a Füvessy osztályába járt, c-s volt.
Furcsa volt látni, hogy megváltoztak a tanárok. Moss Laci például tök ősz. Magdás meghalt Kép, hallottál róla? Gara, VB és Doba viszont semmit sem változott.
Te kinek az osztályába jártál? Én az Imre Flóráéba. Most ő az ig.helyettes.


Én Pest után Pécsre kerültem, ott végeztem, és onnan jöttünk Kaposvárra kb. másfél éve a férjem munkája miatt. Ha Pest után jöttünk volna rögtön, biztos nagy lett volna a kontraszt, bár így is lassan szoktam meg az itteni életformát. Aztán mire megszokom, megyek vissza Pécsre. (Szeptembertől visszamegyek dolgozni, és ott van állásom.)

Ma du. tök jót játszottunk a gyerekekkel a játszótéren. Olyan jó volt kicsit érezni, hoy mindjárt itt a tavaszKépKépKép

Jó éjszakát!

O

Orsi
orsi
 
 


Szia Orsi!

En Tisza laci osztalyaba jartam, nemet spec. tagozatra, E-be.
Azt hiszem hallottam, hogy Magdas meghalt, en csak kosarazni jartam hozza egy evig, minket Kadarne tanitott.
Imre Flora nalunk nem tanitott, csak neha helyettesitett.
Moss Laci sem, Ö akkortajt került oda, es nagyon helyes volt! Kép

Akkor szeptemberben el is költöztök Pecsre?
Milyen doki vagy? ;)

Mi Becs utan jöttünk ide, a parom 9 evig kinn dolgozott, en 1,5 evig kinn eltem vele, aztan költöztünk ide.

sajnos ma nem volt olyan fenyes idö, de igy legalabb kialudtam magam! Kép
egesz ejszaka forgolodtam, Pocak-picur meg mozgolodott nagyon, igy nem sokat pihentünk...
meg 7 hetem van, kezdek kicsit izgulni.. Kép

en tavaly elött telen /2003-2004 telen/ dolgoztam Pecsen, egy jatekboltban, es neha meg szoktunk visszajarni a baratokhoz. Kép
nekem Pecs is tetszik, szep varos.

jo hetveget!

üdv.
leeloo
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem jelentkeztem, de megint csomó minden összejött. Kép

Ági: engem is tanított Tisza egy évig, utána sajnos leadott minket.

Már nyáron elköltözünk, szeptemberben kezdek, addig be kell szoktatni a gyerekeket, meg meg kell szokniuk az új helyet... Tervek szerint júliusban költözünk.
Egyelőre még általános orvos vagyok, pszichiátrián dolgozom, és pár év múlva csinálom a szakvizsgát, akkor leszek pszichiáter szakorvos.

Nekem a barátnőm élt kint Bécsben nagyon sokáig, aztán most Amerikába költözött, pilótavizsgáját csinálja. A volt gimis osztálytársam még most is Bécsben él. Kép

Már csak 3 heted van hátra, nem? ha jól számolom. Tényleg, hol fogsz szülni? Kaposváron?


Évi: veletek mi újság?

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Haliho!

Jarnak ide meg mamik? Jo regen volt az utolso bejegyzes... Kép

Pmama
pmama
 
 


Pmama!

Igen, járunk még erre! Kép
Rólad mit tudhatunk?

Orsi

Orsi
orsi
 
 


sziasztok!
Já valaki erre? Nem tudjátok mikor van a cirkuszban előadás?

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek aprilis 13an hajnali fel 7kor megszületett a kislanyunk, Enikö!! azert jelentkeztem ilyen reg... Kép
nagyon jol vagyunk, a szüles varatlan es gyors volt. Szerencsere a dokim epp elözö este fektetett be kivizsgalasra, igy nem Kaposvaron kellett szülnöm, hanem Marcaliban, ahol valasztott szülesznöm is volt. amikor Ö es a dokim odaertek mar minden rendben volt, addig nem egeszen...

mindenkinek üdv., es jo hetveget!
agi
leeloo
 
 


Ági!

De jó hír!!!!! Nagyon örülök! Kép
Remélem, minden ok, és jut egy kis idő netezésre!Kép

Évi, voltatok cirkuszban? (Milyen volt?)

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Gratulálok a pici lánykához!!!!

Orsi,mi nem voltunk. A sógornőmék akartak menni, de végül is felhívták a rádiót és ott bemondták.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Orsi, Evi!
köszönjük a gratulaciokat, nagyon jol vagyunk! Kép
kislanyunk nagyon rendes, nagyjabol eszik-alszik. Kép
de imadom ha fenn van, olyan jopofan fintorog... Kép

ti hogy vagytok ebben a hidegben? en nem nagyon kedvelem, hogy ilyen borongos az idö...

ime egy kep:
Kép
leeloo
 
 


Ági!

Nagyon cuki, kis süni! KépKépKép

Én nagyon utálom a hideget, ma annyira fáztam, olyan rossz volt. Alig vártam, hogy hazaérjünk, és zuhanyozhassak jó forró vízben.

Mikor lesz már tartósan jó idő, nem tudjátok?

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Ági!

Nagyon aranyos!!!

Mi befütöttünk,mert olyan hideg a lakás.
Olyan jó volt mikor egész nap jó meleg volt.Kint lehetett lenni az udvaronKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok,
regen irtunk!
eddig nem nagyon tudtam ülni igy nem is neteztem, csak nagy ritkan.
hogy vagytok?
mi jol vagyunk.
üdv mindenkinek
agi
leeloo
 
 


sziasztok!


Végre jó meleg van, és ezerrel süt a nap. Csak holnap ne jönne az a hideg front!

Mozgalmas hétvégénk volt, pénteken érettségi találkozóm volt Budapesten, szombaton pedig Szilvivel voltunk ovis bulin Pécsett, vasárnap szintén Pécsett voltunk barátokal találkozni. A gyerekek hál' Istennek jól bírták a strapát. Kép
Ma meg játszóterezni megyünk...

Ági, ne próbáltad az úszógumit? Azon nagyon könnyű ülni, nem fáj a gátseb. Jó kisbabád van, eszik-alszik? Kép
Az én két gyerkőcöm már olyan eleven, hogy néha egyáltalán nem bírok velük. Lefárasztóm őket a játszón, erre este még mindig olyan aktívak, én meg a kidőlés határán.


Kép
Orsi

Orsi
orsi
 
 


sziasztok!
jo meleg volt! Kép
itt voltak tesomek latogatoba, 3 fiukkal, tetszett nekik a lanyunk! Kép
enikö is jol viselte a "gyömöszölest" ;)
Orsi: igen, mondtak az uszogumit, de nem probaltam. most mar szerencsere nem is kell, majd legközelebb... Kép
gyerekünk nagyon rendes, ha fenn van, akkor se igazan sir, sokat mosolyog, kiegyensulyozott kiscsaj.

hat igen, mi meg az egyszerü korszakban vagyunk, es szerencsere ejszaka mar neha 4-5 orat is alszik, igy meg pihenni is tudunk. Kép

üdv
agi
leeloo
 
 


sziasztok!

Ha még jártok erre írjatok lécciKép Kép

Flóra már 2 éves lesz szeptemberben. Gyönyörűen beszél és már nappal szobatiszta.

Most kezdődött a dac korszak. Elég nehéz ilyenkor veleKép

Ági:
Hogy vagytok? Pici Enikő már bíztos sokat nőt? Kép

Hogy bírtátok a kánikulát? Mi lent voltunk a balatonon.

Orsi:
Vissza költöztetek már Pécsre?

Tünde:
Veletek mi van?

Mindenkinek szép napot és ha tehetitek jelentkezzetekKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudom, nem ez a kínál topik, de hátha valaki csak ezt a topikot olvassa. Kép
Kaposváron eladó a képen látható 60*120-as kiságy, szivacsmatraccal és pelenkázóval.
Kép
Irányár: 8000 Ft
Tel: 06-30-3683620
Kata
szeka
 
 


Szia Evi,
mindenki jol eltďż˝nt innen... Kép
ďż˝rďż˝lďż˝k, hogy te megvagy! Kép
igen, enikďż˝ mar oriasi, majdnem 7kg, pedig csak anyatejen el! ;)
holnap megy�nk a 4 honapos oltasra.
Flora nagyon �gyes!!! mindent mond?

�dv., irj
agi
leeloo
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök hogy találtam egy kaposvári kismamaklubot...Én egy 28 éves anyuci vagyok kislányom Zsófia tavaly november 25-én született..
Alvásproblémákban keresgéltem tanácsokat, oldalakat..

nappal jó alszik,de mióta hazajöttünk a nyaralásból (aug 1-től)éjjel sokszor felébred...Még szopizik napi 2-3-szor, de lassan elfogy a muníció..esténként jó adag főzeléket is bevág a tejcsi mellé (nagy zabagép) de éjfélkor és általában 3-kor ébred és sírdogál..az ölemben megnyugszik, néha iszik is egy kis vizet...Nem akarom mellénk szoktatni..Ha csak kicsit sírt akkor nem mindig keltem fel hozzá, és akkor viszaaludt..Lehet hogy a foga bújik?? Vagy ennyire hatnak rá a frontok?
Ha tudtok segíteni szívesen fogadok ötleteket a tapasztaltabb anyuciktól...

Üdv! Kincsike
kincsike
 
 


sziasztok!

Enikő már 7kgKép Nem semmi..
Oltást,hogy viseltétek?

Igen Flóra már mindent beszél, főleg ha valamit megakarunk nézni a tv-benKép

Kicsinke:

Örülök, hogy te is ide találtálKép

Alvás problémák hát... Flóra még a mai napig fel kel éjszaka. Mikor még szopizott 3*4* volt, hogy evett. Vagy csak úgy üvöltött... Aztán aludtam vele a fotelban, mert nem tudtam lerakni.
8 hónapos kora óta egy szivacson alszik így jobb a helyzet, mert mellé tudok feküdni és akkor alszik nem mondom, hogy mindig reggelig, mert még most is előfordul, hogy felül és kiabál fél percig aztán vissza fekszik. Ilyenkor nem lehet megfogni, betakarni se... Most jönnek a rágó fogai ezért is lehet, hogy rosszul alszik.

Nekem azt mondták, hogy 3 éves kora tanulnak meg aludni egész éjszaka, mert addigra kellőképpen eltudnak fáradni és nem ébrednek fel.

Az, hogy együtt alszotok szerintem nem rossz. Én is küzdöttem ellene, de beláttam, hogy az senkinek se jó ha fél óránként sír, nekem oda kell mennem aztán vissza és mire elaludtam volna újra. ezért úgy döntöttem, hogy odafekszem mellé és ez így mindenkinek jó apa is alszik meg mi is.

Mostanában már átjön közénk és iszik egyet aztán alszik és rugdossa az apjátKép
Ilyenkor apa átmegy a gyerekszobába aludniKép

" Anya megint átjöttem
apa meg alszik az ágyamban."

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép


Bocsánat rosszul írtam a nevedet.

Amúgy merre laktok? Mi a Losonc utcában.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hello Kicsi_evi!!


Mi a Búzavirág utcában lakunk.
Lassan rájövök ám hogy a fogacskák rendetlenkednek és bújnának elő a manónál..
Az elmúlt éjjel volt a legrosszabb eddig..most a norcainos ecsetelőt próbáltuk, éjfélig ok volt aztán szakaszosan ébredt és sírt sőt üvöltött..masszíroztam a fogínyét nedves pelussal, meg bekentem dentinox géllel is.
Nem hisztis sírás volt, mert láttam hogy aludna ő ha nem fájna neki... És tényleg volt olyan hogy ha talán felszínesen is de két sírás közt aludt egy fél órát...
Szóval szenved, de már túléltünk egy másfél hónapos hasfájást, így ezen is túlleszünk majd. Jó hogy még nem kezdődött el a suli, mert vizsgaidőszakban ezt én is nehezen viselném. A hasfájás pont januárra esett amikor 5 vizsgát csináltam meg, és Zsófia épp csak elmúlt egy hónapos.Na akkor mindketen bőgtünk...
Amúgy Zsófi eddig jól alvó baba (volt), napppal is csak elég leraknom az ágyába, megöleli az őzikés párnáját és elalszik. Még jó hogy nappal tud alaudni, mert akkor én is lazíthatok..És a mai nap pont lazítós lesz, mert tegnap rohamtempóban mindent megcsináltam...
De még vár az ágyazás, így most lépek, általában nem szoktam ilyen kora reggel netezni...
Na szióka! majd még jövök!

Üdv Kincsike
Kép
kincsike
 
 


Szia!

Jaj nagyon aranyos ZsófiKép

Nekem sincs most túl sok időm, mert holnap megyünk a balatonra és még sütit is kell sütnöm, mert a férjemnek vasárnap lesz a születésnapja.

Este majd még benézek, mert akartam még írni valamit, de elfelejtettemKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Boldog szülinapot a férjednek így ismeretlenül is! Mi a párocskámmal, Gáborral egyszerre tartjuk a szülinapunkat. Igazából ez volt az első dolog ami felhívta rá a figyelmemet, na meg az hogy imádnivalóan nézett ki..(na ma is jól néz ki szerintem de 3 éve volt a csúcs!!!! majd kiugrott a szívem amikor megláttam)

Mi májusiak vagyunk Gábor 6, én 7...
Ha a nászéjszakánkon (aug. 2)sikeredett volna Zsófi akkor május 8-ra lettem volna kiírva,(ez lett volna igazán érdekes...) de jó volt ez az érkezés novemberben is!!!
A kistesó érkezését 2007 február, március, április, május hónapokra terveznénk..na nem így sorrendben...Igazából jó lenne ha az államvizsgám után pár hónappal jönne a babó, mert akkor nem az utolsó nehezebb hónapokban nyögnék a gyakorlaton, meg a szakszigorlatokon...amúgy már bánom hogy bevállaltam ezt a sulit. (Tk. Tanulásban akadályozottak pedagógiája szak)Zsóficica már 3 hetesen vizsgázott velem..Mivel akkor még vizsga közben is szoptattam a folyosón..Na bele is sírt a folyosón két tesztbe, de rosszat súgott mert csak hármasra sikeredtek..

A ti babótok mekkora? kicsit le vagyok maradva és nem tudok visszaolvasni..
Na futok felébredt Zsófica

Szia! Hajni
kincsike
 
 


szia Hajni!

Tanulás:
Minden elismerésem, hogy bevállaltad pici baba mellett. Én nem tudnám csinálni az bíztos.

Este értünk haza Földvárról. Akkora eső volt Magyaratádnál, hogy nem látuk az utat 40-el tudtunk csak jönni. Dörgött és nagyokat villámlott. Flóra is mondta anya fogd a kezem, éni is bevoltam rezelve, apa meg káromkodottKép

Flóra 2 éves lesz szeptember 2án.

Köztünk 3 év van én júliusban voltam 25 férjem 28 éves ma. István a keresztneveKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2009.11.16 10:46-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali! igazi belevaló csajszinak néz ki Flóra!Nagyon dögös!
Mi 28, és 30 évesek vagyunk..Ha átlagoljuk (=29) akkor sem túl öreg, bár ahogy közeledem a harmadik x-hez nem vagyok tőle boldogabb..Rohan az idő!!
Gábor sokat fotózott a napokban az árvizes területekről...Hát félelmetes az biztos..A legrosszabb hogy nem tudjuk mi lesz ennek a vége...

Na nem töpizek ezen...Felesleges.
Nemsokára megyünk az unokatesómékhoz, mert neki meg ma van a szülinapja...(24)
Sütöttem is neki igazi
Vaniljainen marjapiirakka-t (vaníliás gyümölcsös pirog-ot) Eredeti finn receptből ..Saját fordításban!! Remélem mindent jól fordítottam..És ehető lesz. Gusztán néz ki!!!
Ha akarod a következő jelentkezésemkor leírom neked! nagyon gyorsan készen van, és kaphatók hozzá itthon a hozzávalók! Amúgy én teljesen finn-mániás vagyok, kicsit beszélem a nyelvüket, és már kétszer voltam kint.
Jövő nyárra tervezünk egy nagy családi utazást Finnországba, Tampere városba, feltéve ha összegyűlik rá a pénzünk...Már ismerősökhöz mennénk..(na majd később mesélek finn kalandjaimról)

(közben Zsófia kipakolta apa cd-it, és löködi őket a parkettán..)

Amúgy ma van a következő gyermekünk névnapja, azaz Bence..Én szavaznék a Benedekre is de apa azt mondta hogy már el van döntve. Főleg ha én nem engedem be a fiú ficánkákat Kép- (((( Miután tegnap apa Zsófia lila nagdrágját fehérítős lavórba dobta és rózsaszín lett a gatyó ez az állításom lassan végleges lesz..!!)))) Születésszabályozást hajtok végre és Panna lesz a babó neve..

Lánypárti vagyok!
De sajna ez nem rajtam múlik.

na megyünk öltözködni!
Szióka! Hajni + Zsófica
kincsike
 
 


Szia Hajni!

cd-k nálunk is nagyon menők voltak/még most isKép

süti receptet fölrakhatod.Hátha én is megtudom sütni.finnországi utazás nagyon jó lehet.
Mi spanyolban voltunk, meg németországban, mert itt laknak a nagyszüleim.

Nincs valami jó idő maKép

Szép napot!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: