Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hajni!

Úgy látom tetszik Barnusnak a masszázs. Eddig naponta egyszer csináltam neki. Mi szombaton voltunk járókát venni, aztán meg bementünk vásárolni az Auchanba. Sajnos eléggé elhúzódott a dolog. Kb 4 és fél órát voltunk oda és képzeld Barnus végig aludta az egészet. Igaz haza felé már érzékelte, hogy mikor áll a kocsi, de ha elindultunk abba maradt a nyöszögés:-)
Nekem a héten bármelyik nap jó előre láthatólag. Szerdáig mondanak ilyen szép időt.

Sajnálom, hogy a többiek így eltüntek:-(((
Csak mi maradtunk itt???
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Hát mi sem voltunk itthon ülősek mostanában Kép Tegnap elmentem egy Pomázi barátnőmhöz és majdnem egész nap nem voltunk itthon. Ma megyek a babaklubba(esetleg jössz?), de a holnapom szabadnak tűnik. Esetleg holnap megyünk sétálni a Duna partra, vagy valami más?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

A holnapi nap nekem is jó. Találkozhatunk ugyanott ahol a múltkor. Hány óra lenne jó nektek??
A baba-mama klubba csak azért nem megyek,mert még úgy érzem túl pici a Barnus, de lehet, hogy majd egyszer benézek.
Írj, és ha minde oké akkor holnap össze tudunk jönni .
Üdv Zsó
gezso
 
 

 
 

Szia Zsó!
Mi lenne, ha holnap fél 4-kor taliznánk? Azt figyelem, hogy Matyi kicsit szeretné kihúzni a déli fektetést. Ma is csak nemrég feküdt le. Úgy viszont nem biztos, hogy felkel 3-ig.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Ok. Akkor holnap 15.30-kor ugyanott ahol a múlthéten.
Üdv Zsó
gezso
 
 


Oké! Ott leszünk. Remélem nem jön közbe semmi. Ma is fájt kicsit a fejem. Kép De akkor is kimegyek, max. nem maradunk sokat.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hogy vagytok? Mi jól vagyunk. Készülünk a hétvégi rokon látogatásokra. A múlt hétvége volt az első amikor senki nem jött hozzánk, de ezt a hétvégét már nem ússzuk meg:-)))
Megkérdeztem, hogy mennyiért végzi az ismerős a fölmunkát. Órabérben dolgozik és kb 5-6ezer/óra.(tavalyi ár) Nálunk volt egy nagy kupac föld és elég nagy is a kert ezzel 2 óra alatt végzett, úgyhogy szerintem ez nem olyan sok.
Ha érdekel privátban megírom a telefonszámot és a nevet. OKÉ
Jó hétvégét.
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Kicsit nehézkesen jöttem ide, mert újra kellett aktiválnom az azonosítómat.
NA, egyelőre úgy tünik, hogy a bátyám ráér segíteni és amúgy is pénzhiányban van, tehát kertet épít majd nálunk. Legalábbis remélem menni fog neki Kép
Mi jól vagyunk, kicsit zsufi a hétvége, de élvezem.
Te se ijedj meg a vendégektől. Túlleszel rajta és meglátod, még tetszeni is fog. Jó dolog dicsekedni a gyönyörű gyerekeinkkel Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Én sem tudtam levelt küldeni szombat óta.
Nekünk is elég jól telt a hétvége. Végül is mi mentünk be Budára szüleimehez és a tesómékhoz. Felmentünk sétálni a Várba, de sajna egy óra múlva el kezdett esni az eső, de azért jó volt egy kicsit kimozdulni.
Ja és egyébként szeretem a vendégeket, csak néha azért jó egy kis nyugalmas hétvége is.
Mi most jöttünk haza nemrég a gyors sétából (vásárlással egybekötve), de amikor elindultunk akkor kezdett pont esni:-((( Azért megúsztuk, mert csak szemerkélt. Barnus most a kocsiban a bejárati ajtó előt szundizik. Jól ki fog szellőzni a lakás is,mert nem merem bezárni az ajtót, főleg, hogy kerítésünk sincs:-)))
Azért optimista vagyok,mert szerdára már mondanak egy kis napsütést.
Üdv
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Nem fogod elhinni, de pont most gondoltam arra, hogy vajon mit csinálhattok. Erre idenézek és látom írtál. Kép Örülök, hogy jól telt a hétvégétek. Kép Végül is egy kis eső csak nem rontotta le annyira.
Nekünk is ez volt az egyetlen rossz a hétvégében. De a mai nap már nem kellett volna az eső. A baj az, hogy holnap is ez lesz. Mikor talizzunk? Ilyen idő után tiszta sártenger lesz a Duna part. Esetleg, ha van kedved eljöhetnétek hozzánk. Írj, ha döntesz.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nekem a héten a holnapi nap vagy a péntek lenne jó. Ha ilyen rossz idő lesz akkor jó, találkozhatunk nálatok. Majd írd, meg, hogy jó e neked valamelyik nap, és ha igen, akkor hogy hol találkozzunk. Én nagyábból ismerem azt a rész (fodrász miatt) de valami találkozási pontot meg kéne beszélni.
Valószínűleg autóval mennék???:-)))
Ma nem mertem elindulni sétálni,mert nagyon be van borulva. Nektek hogy telnek a borús napok??
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia ZSó!
Hát nekünk unalmasan telnek a napok. Matyi már klausztrofóbiás lett a bezártságtól. Tegnap egész délután olyan nyügös volt, hogy azt hittem kitépem a hajam a végére. Kép NAgyon örülnék ha jönnétek, mert hátha a változatosság jót tenne neki. Figyelj, ha ismered az utat a fodrászig, akkor idetalálsz. Az utca másik végén levő megálló előtti házban lakunk a 8 számnál. Még itt a telszámom pár hozzászólással fentebb. Hívj ha valami van. Ja, meg sem beszéltük az időpontot. Nekünk 1-től 3-ig alvás szokott lenni. Utána meg megyek Bencéért. Ha a délelött jó neked, akkor nekem is. Ha nem, akkor holnap. Jó?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nagyon édes Barnabás a kis kék sapiban, most pont jó rá. Mégegyszer köszönjük.
Olyan jó, hogy ma ismét süt nap. Remélem később is így marad,mert készülünk sétálni, vásárolni.
Ja képzeld tegnap az orvostól (Gyártelep)hazafelé én vezettem. Tök jó volt már kicsit hiányzott is ez az "izgalmas" érzés, és minden rendben volt:-)))
Kellemes napot nektek
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Örülök, hogy jó Barnusnak Kép Majd egyszer megnézem benne Kép Persze, ha ilyen jó idők lesznek, akkor már nem biztos. És szívesen!
Ugye, hogy kell egy kis adrenalin löket? Én is szeretek vezetni. Kép Odafele a párod vezetett?
Igen, én is örülök a jó időnek, mert már nagyon untam a szomorú időt. Persze most nem sok értelme van neki, mert nem lesz időnk a kertet csinálni. Holnap jön a férjem családja, utána meg nekünk lesz dolgunk. Fogadok, hogy jövő hétvégén meg olyan eső lesz megint.. Kép
Nem tudom mi van ma, de Matyi nagyon nem akar elaludni. Kép És még én sem vagyok jól. Szédelgek és hánytam is. Kép Szóval nem örülök, hogy nem alszik, mert nekem is kellene a pihenés. Megyek megnézem most mi baja.
Hajni
cshajni
 
 


SziasztokKép

Megvagyunk ám mi is, de galád módon főleg olvasgatni szoktamKép Egyébként nekem panaszra szinte semmi okom, mert gyerkőceim igen kíméletes üzemmódban működnek. Leszámítva Gergő hisztirohamaitKép Na, ezzel nem mindig tudok mit kezdeni. A múltkor a játszótéren jött rá az 5 perc, és lepofozott, meg megrugdosott mindenkit, aki az útjába akadtKép Hiába volt szuper idő, 20 perc után el kellett jönnünk. De ezt leszámíta, tényleg elég jó dolgom vanKép

Akik Csepelre hordjátok oviba a gyerkőcöket: eláruljátok, h. melyik oviba jártok? A játszótéren ígértem egy anyukának, h. utánakérdezek, mert az ő csemetéjét nem vették fel ide, mert jelenleg nincs munkahelye, de így nem is tud keresni...

ZsófiKép
Tőled meg azt szerettem volna megkérdezni, h. kihez jársz fodrászhoz? Nem ahhoz a csajhoz, aki az Aranyollóban volt a 3-as sulinál?

Ha esetleg vmelyikőtöknél kéne festeni, akkor szóljatok ám! Sajna a páromnak nincsen szerencséje alkalmazottként (az előző főnöke megőrült, a mostani meg úgy döntött, h. inkább másba vágja a fejszéjét) Én meg úgy gondolom, h. akkor végre itt lenne az ideje, h. ne alkalmazottként keresse másnak a pénzt. Mi is tudnánk hova tenniKép

Ha esetleg vmikor lenne kedvetek játszóterezni itt a Gyári út mögötti játszón, akkor összefuthatnánk. Én sajna amúgy nem vagyok nagyon mobil két gyerekkel, kocsi nélkül...

Na, most jó sokat kaptatok belőlemKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Szia Tüni!
Csak nagyon gyors leszek, mert a nagyobbik pár méterre alszik a géptől és simán felébredt a billentyűzetre. Na, mi a Jupiter oviba visszük Bencét. Nagyon jó, merem ajánlani. Mi végignéztünk párat, de ez jött be. Nem utolsó sorban ez van a legközelebb hozzánk. És nagyon aranyosak az óvónénik.
Festetni még nem kell, de talonban vagy. Talán késő nyáron, ha meglesz végre a nappali. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia HajniKép

Köszi a gyors választ! És ide felvesznek úgy is, ha az anya éppen nem dolgozik? Majd ha lesz egy kis időd, leírnád nekem a pontos címet? Előre is köszi!

Ja, még valami: Régebben volt szó arról, h. a játszóház újra megnyílik, csak más helyen. Erről nincsen azóta valamilyen infotok?

Tüni
tüni
 
 


Szia Tüni!
Bencét is felvették, pedig én sem dolgoztam. Nem kekeckednek, kedvesek és szolgálatkészek. Mint egy rendes oviban. Az ovi címét pontosan nem tudom, de ha barátnődnek van térképe megtalálja. Azért Jupiter ovi a neve, mert a Jupiter utcában van. A Rakéta utca és a Jupiter utca majdnem sarkán van a tömbházak háta mögött. Csendes, nagy udvara van. Egyre újabb játékokkal. Tavaly nyáron csináltak hozzá pancsolót is Kép Remélem a barátnődnek is tetszeni fog Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Tünde!

Örülök, hogy írtál egy pár sort. Azt hittük a Hajnival, hogy már csak ketten vagyunk itt.
A fodrász nem az szerintem akire te gondolsz. Ildinek hívják, sötétbarna hajú. A Hajni is pont hozzá jár:-))
A közös sétában benne vagyok, csak legyen végre jó idő.

Hajni!

Ma voltunk a fodrásznál. Mondtam az Ildinek, hogy ismerlek, tudta hogy ki vagy. Anyukám is velünk volt,meg Barnus is. Képzeld olyan rendes kisfickó, hogy végi aludta az egészet, pedig kb 2 óra volt.
Amikor haza értünk még kb 1 órahosszáig szundizott. Olyan jó kisfiú:-))
Sajnos az idő nem kedvez a sétának, azt hiszem egész hétre ilyet mondanak:-((
Üdv nektek
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Igen, sajnos rossz idő lesz a héten. És mi meg is betegedtünk kicsit. Matyi szipog és csöpög. Kép Meg az apja is itthon van. Ő mondjuk hátfájással... de meglesz az egész heti program emiatt. Tudod, férfiember ha beteg... Kép
Nagyon ügyes fiú a Barnus. Kép Az enyém biztos szétborogatta volna a fodrászatot. De baba korában is minimum visított volna.
Na, megyek, mert mindjárt felébred és akkor megyünk boltba.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok lányok!
Mit csináltok ilyen rossz időben?
Matyi még mindig szipog. Kép És szörnyen unja a bezártságot. Olyan hisztiket tud levágni időnként... Na, de reménykedem már egy kis jó időbe és akkor min. az udvarra kimehetünk.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hogy mit csinálunk?? Hát speciel tegnap szinte semmit nem csináltam. Végre aludtam (kb 1órát) napközben. Persze nem Barnus miatt nem szoktam tudni aludni,csak amikor ő elalszik akkor mindig van valmai vagy éppen hiába fekszem le nem tudok elaludni:-(
Ma meg vasaltam és felmostam az egész lakást. Barnus egész sokat szundizott ma. Most meg el van a kis öklével. Olyan aranyos ahogy nézegeti , van amikor kicsit be is kancsalít:-)))
Sajnos az előre jelzések szerint romlik az idő:-(
Mi meg megint be vagyunk zárva ide a sártenger közepébe. Pedig már olyan jól felszáradt itt az utca.
kb 2 napja Barnus is szörcsög egy kicsit, már túl estünk néhány orrszíváson. Szerencsére nem sírt.
Nekem kicsit fáj a torkom, de nem vészes.
Szóval így vagyunk mi. Várjuk a napocskát, aztán újra tudunk közösen sétálgatni.
Üdv nektek Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Sajnálom, hogy ti is betegeskedtek. Kép Remélem hamar túllesz rajta mindenki. De ha már így áll a dolog, nincs kedvetek átjönni valamikor? Holnap délelött itt lesz Kati is. Na?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hát miért ne? Ha nem lesz semmi rendkívüli akkor kb 11 körül átmegyünk. Az jó nektek is??
Jó éjszakát nektek
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Addigra nem biztos, hogy még itt lesznek Katiék. Ők kb. fél 10-re jönnek. Ha tudsz gyere hamarabb, de ha nem megy, nekem jó a 11 is.
Hajni
cshajni
 
 


Szaisztok!
Mindenki elment sarat daragsztani? Olyan rossz idő van, hogy semmi kedvem nem volt reggel felkelni. Kép Matyi is nyügösebb. Szóval pocsékul kezdődik a hét. És nálatok lányok?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hát igen sajnos az idő megint ramatyKép
Szombaton délután olyan nagyot sétáltunk, jártun felétek is, de szerintem nem voltatok otthon. A közelben lakik az egyik ismerősünk hozzájuk is beugrottunk megnéztük a kertjüket. Nekik már gyönyörű a gyepükKép
Hazafelé meg a Páratlan cuki felé vettük az irány és ettünk egy pár sütit. Ismered ezt a cukit?
Szóval kb 3 óra hosszat sétáltunk.
Vasárnap meg szülinapoztunk apósomnak volt a 60. szülinapja. Pesten voltunk étteremben aztán meg sétáltunk a városligetben, az ikrek is velünk voltak. Sajnos Barnus elég nyűgös volt, de azért jól éreztük magunkatKép

Szép napot nektek
Zsófi
gezso
 
 


Szia Zsófi!
Itthon voltunk! Muszály volt itthon lenni, mert betonoztak. Vasárnap délután mentünk csak el, mert akkor már rá lehetett úgy lépni, hogy nem tüntünk el benne. Kép
Ismerem a cukit. :9 Mi is szoktunk enni ott. Szerintem páratlan. Kép Olyan finom fagyit adnak... Hú! Megkívántam. Kár, hogy ma nincsenek nyitva.
Ti mikor füvesítitek a kertet? Sikerült ember találni?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!!!

Megvagyok ám én is!!! Igaz, alig tudok írni, mert a jobb kezem sínben van, valami alagút szindróma. Plusz mindig szédülök, hányingerem van, fáj a torkom, egyébként jól vagyok. Kép Ja, ma még a lépcsőn is leestem, de csak kék-zöld lett a lábam. Kép

Gyerekek szerencsére jól vannak. Kár, hogy nem tudok csatlakozni hozzátok se klubra, se sétára, de kocsi nélkül három gyerekkel maximum a postáig vergődök el innen a Petőfi utca végéből, és már akkor is hősnek érzem magam. Délelőtt meg amúgy se megyünk sehova: örülünk, hogy Zsu alszik, és turkáljuk a kertet.

Zsuzsikám szépen fejlődik, jó dagi, de azért nagyon édi. Idomult Barnushoz, mint jó topikbaba, most már ő is nagyon nyugis hálistennek.Kép

Tüni, én is az Évához jártam az Aranyollóba! Mióta elment, ott maradtam Natinál, de most láttam, hogy Éva is nyitott egy szalont, csak nem tudom, hol. Meg jó a Nati is.

Cskati nem jár már erre soha? Hajni, te biztos találkozol vele klubon, lécci kérdezd meg, hogy lehet csatlakozni a nagycsaládosokhoz, meg hogy van egyáltalán ez az egész! Előre is köszi!

Puszi:
Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Na végre valaki ide is ír! Látom jól vagy. Kép Azaz rosszul! NEm semmi, hogy sínbe tett kézzel még a lépcsőn is leesel. Kép ÉS hogy emeled Zsut?
Megkérdezem Katit. Ha minden igaz, ma is ott lesz a klubba. Kép Aztán majd referálok. Hacsak nem veszem rá, hogy ő is jöjjön egy kicsit ide.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Szia Vica!
De jó, hogy írtál. Sajnálom, hogy ennyi rossz dolog van most veled, de azért az jó, hogy a kis Zsuzsi baba jól fejlődik. Neked van valami segítséged, vagy egyedül vagy egész nap a 3 gyerkőccel??
Biztos nem lehet egyszerű, de ha egyszer mégis lesz kedved és lehetőséged közös sétára csak szólj!

Neked mihamarabbi gyógyulást a picuroknak meg jó egészséget kívánok.
Üdv

Zsó
gezso
 
 


SZiasztok!
Vica! Tegnap beszéltem Katival. Sajna összesen annyit tudtunk, hogy szóltam neki a kérdésedről. Most már csak arra kell várni, hogy itt megjelenjen. Szerintem jönni fog. Kép Egyébként, hogy vagy? Gyógyulgatsz?
Zsó! Jó régóta nem írtál? Fáradt vagy még? Írj, ha ráérsz. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Most kicsit jobban alakul a hét. Például tegnap nem főztem, mert annyi maradék volt. Ma meg csak egyszerűt főzök. Pl. mákostészta.
Mi ma megyünk a 3 hónapo oltásra. Annyira sajnálom ilyenkor Picurkát.
Ti hogy vagytok?
Ez az idő nem akar javulniKép
gezso
 
 


Szia Zsó!
3 hónapos oltás? Az még nem vészes. Majd amikor mind a két lábába kap. Kép Nekem akkor lázasodott be Matyi. ÉS ebből 2x is kap.
Az jó, ha nem kell főzni. Kép Nekem is anyu főz 2 napja. Sőt 3. Kép Én kicsit fáradt vagyok és ezért bevállalta. Bár ő sincs túl jól. Kép Felfázott. De hogy mikor és hogy...?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Csak lesek, hogy pörögtök ti itt!Kép

Nem vagyok ám olyan rosszul. Pénteken megyek vérvételre, szerintem simán csak vérszegény lehetek. Kicsit túl is hajtottam magam, pl. felástam és befüvesítettem pár száz négyzetmétert, mindig elfelejtem, hogy még csak 3 hónapja szültem.Kép
De ha pihenek, mindjárt jobb. És az a hülye sín is tényleg segít. De akkor se szeretem.

Hát igen, Zsó, délutánig egyedül állom itt a sarat. Mondjuk Zsu nem ad túl sok munkát hálistennek. Adok helyette magamnak, lásd füvesítés. Meg a két nagy kicsit (nagyon) kerge mostanában.

Képzeljétek, Zsuzsi az oldalára fordult!!! A másik kettő eddigre már hasra forgott, de ő olyan kis duci meg nyugis, hogy meg se fordult a fejemben, hogy mást is tudna csinálni, mint a hátán feküdni és nézelődni. Most teljesen meg vagyok hatvaKép Az én kicsi nagylányomKép

Vica
mvica
 
 


SziasztokKép

Ha már idekeveredtem, írok is, nemcsak kukkolok. Nálunk változatlanul semmi izgalomKép Én kicsi Pintyőkém már megfordul a hátáról a hasára, fordítva még nem megy (ezen csodálkozom, pedig sztem könnyebbKép), ezért egész nap mást sem csinálok, csak forgatom (merthogy hason útál lenni...)

VicaKép
Láthattalak titeket a Kéktón máj. 1-én? Én du. 4 körül jártam arra a gyerkőcökkel, és szembe jött egy 3 gyerkőcös család, akikről egyből az ugrott be, h. talán ti vagytok. Az Éva pedig vhol a Szent Miklós tér környékén nyitott szalont, de nekem most már a barátnőm vágja (mondjuk ő is ott lakik, csakhát ingyé van). Remélem, hamar meggyógyulsz!Kép

HajniKép
De irigyellek. Helyettem senki nem akar főzni (bár Gergő lelkes kuktaKép)

No, most már visszafogom magam, mert túl fogok tengeni itt a topicbanKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy van egy pár Szigetszentmiklósi is erre felé. Én nemrég költöztem a városba.Kép
Igaz nálunk a baba még csak tervezési fázisban van, de azért remélem szóba álltok velemKép
Virág
Virag2
 


SZiasztok lányok!
Mi van, beindult a topik??? De örülök nektek! Kép
Virág! Üdv! Nem kell ahhoz gyerek, hogy szóba álljunk veled! Gyere csak és érezd jól magad. Kép
Tüni! Nekem is csak ilyenkor jó, amikor sikerül anyut idehívni pár napra. Kép De akkor nagyon jó! Kép Ügyes lányod van. Kép Előbb-utóbb vissza is megtanul forogni, meglátod. De akkor már azért fogsz morogni, mert akkor pörögni fog ezerrel. Kép
Vica! Azért az nem semmi, hogy egyedül füvesítesz 3 gyerek mellett. Én 1-el vagyok itthon (Bence oviban van) de ezzel sem bírok 2 nm-t felásni a kertben. És kedvem sincs hozzá. Kép Azért vigyázz magadra.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Úgy örülök, hogy írttatok egy jó páran.
Vica!

nagyon ügyi a kislányod, és persze te is, hogy ilyen sok mindent csinálsz. Igaz nekem még csak egy picurkám van, de én se bírok sose magammla. Mindig kitalálok magamanak valmai "szórakozást".

Szia Virág!

Írj nekünk nyugodtan. Szívesen látunk mint nőt és mint leendő anyukát is. Ha van kedved írj magadról egy pár sort. Merre felé laksz? Mivel foglalkozol? stb.

Mi szerencsésen túljutottunk a 3 hós oltáson. Kicsit beijesztettetek a 4 hónapossal, de hát azon is túl kell majd esni.

Írjatok!

Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni. Csak a figyelmedet akartam elterelni erről a szuriról. ÉS sikerült. Kép Vannak olyan gyerekek (pl. Bence) akiknek meg sem kottyan a 4hós szuri sem. Szóval ahogy ismerem a fiadat észre sem fogja venni. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Megint jól el telt egy hét. Már jó régen tudtunk találkozni. Talán nyugisabb lesz egy kicsti, ha a férjem nem lesz itthon és hátha össze tudunk hozni végre egy talitKép
Kicsit uncsi volt, hogy a héten csak azért mozdultam ki, hogy a másnapi kaját beszerezzemKép
Nagyon jó hosszú hétvégét nektek.
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Talán jobb lesz a jövő hét. Kép Remélem! Kép Csak összejön már végre valami. Kép A férjed dolgozik jövő héten? Egyébként hogy vagytok?
Én tegnapelőtt ráejtettem egy fazakat a lábamra (jó, hogy nem tört el) azért mert olyan szédüléseim voltak, hogy voltak pillanatok amikre nem emlékszem. Kép Aztán tegnap fájós lábbal elmentem börzézni. Hát nem tudtam végigjárni és olyan fáradtan jöttem haza, hogy még most is nyögöm. Kép De remélem nem tart sokáig.
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nagyon sajnálom, ami a lábaddal történt. Remélem hamarosan meggyógyul.
Mi jól vagyunk. A férjem már dolgozik a jövőhéten.
A mostani hosszúhétvége jó nyüzsivel telik. Szombaton voltunk vásárolni tegnap meg itt voltak a férjem unokatesójáék és elmentünk étterembe az egész család névnapot ünnepelni. Ma hajnalban elment a férjem horgászni úgyhogy most még egyedül vagyunk, de aztán megyünk valamerre kirándulni,bár kiváncsi vagyok hogy fogja bírni a hajanli horgászat után? Kép
Délután még elmegyünk az anyósomokhéz, mert este kell visszamennie a kórházba.
Ti mit csináltatok a hétvégén?
Üdv
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsófi!
Boldog névnapot kívánunk neked! Kép
Már jobban vagyok! Sőt, már nem bicegek. Kép Lelkileg kicsit össze vagyok tőrve, de az is elmúlik. Mostanában sokat veszekszünk a nagyfiammal. És Matyi is kicsit nyügösebb mostanában. Most is sír, pedig már elaludt. Aztán valamire felriadt és nem bírom visszaaltatni. Kép Megyek, megynyugtatom megint.
Hajni
Hogy van anyósod?
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a szupi időt????Kép
Mi jól vagyunk, csak már vágyom egy nagy sétára és sok-sok napsütésre.

Megtudod nekem írni, hogy a barátnőd hova jár bébiúszásra??? Előre is köszi
Zsó
gezso
 
 


Szia Zsó!
Kicsit fáradtak vagyunk. Legalábbis én. Mert napok óta nem bírok este elaludni és ezért csak kb. 5 órás pihenéseim vannak. Kép Nekem is hiányozna már egy kis séta, de Matyi már fél órát sem tud nyugton megülni a babakocsiban. Szóval mást kéne kitalálni a tali miatt.
Már akkor megkérdeztem a barátnőmet amikor beszéltünk az usztatásról. És kiderült, hogy nem a Camponába járnak. De ha felakasztasz sem jut eszembe, hogy hova. Kép De ha talizom vele (mikor is?) majd újra rákérdezek.
Hajni
cshajni
 
 


Mennyire sürgős?
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Hogy vagytok? Mi szerencsére jól vagyunk.
Az úszásra jövőhéten szeretnénk elmenni a Campóna meletti uszodába, de ott csak hétvégén van foglalkozás, azért kérdeztem, hogy a barátnőd hova jár, mert ha jól emlékszem ő hétközben ment.

Zsó
gezso
 
 


Szia Zsófi!
Tegnap ment neked email a címekkel. Kép Remélem hasznosnak bizonyulnak.
Mi eléggé el vagyunk havazva. Bár ez kicsit jó is. Képzeld, megkapjuk a szocpolt. Holnap lesz aláírva a szerződés. Kép Már nagyon várom.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatástKépKicsit el voltam havazva azért tűntem el így egy időre.
Amúgy a József Attila Ált. Isk. közelében lakom.
Pénzügyi jellegű munkaköröm van. Nagy számítógépeket lízingelésével foglalkozom egy még nagyobb multi cégnélKép
Amúgy Miklóson alig egy hónapja lakom még csak, de nagyon jól érzem magamat.
Azaz érezzük a kicsi férjemmel.
Ami meg a babát illete éppen nagyon igyekszünk, hogy nekünk is végre legyen egy kis babócánk.
Ha valamire még kiváncsiak vagytok bátran kérdezzetek?
Virag2
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: