Új privát üzeneted érkezett!

Hali

Mi is elunk. Kicsit lebetegedett az egesz csalad, de megvagyunk. Csunya lazassag, meg csunyabb kohoges, de csak en kaptam antibiotikumot :(, a tobbiek megusztak,persze en voltam a virusgazda. Pedig a lazrekordot Emi allitotta be 39.7-tel...
Gyerkocok 1.5heti kihagyas utan ismet oviban.:)

sportolas

En max uszhatok, mivel a csipom eleg tropa, porckopas enyhe kifejezes nalam sajna. De nezonek szivesen megyek.:)

Barbi

Eg a fejem, de nem talalom az AL Gore konyvet, de meg nem adtam fel.:)

Vegre itt a tavasz es lehet a kertben turkalni is.:) Mar hajt a vetemenyem, sargarepa, retek, salata!:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt a boldog anyuka!! Április 11-én 20.20 perckor megszületett Lilien 3650 g, 56 cm. Burokrepesztéssel indult du. 3-kor, azután már egyből jöttek a 2 perces fájások. Amikor a mellemre tették... hát, az tényleg leírhatatlan boldogság. Nem hittem, hogy a fájdalmat olyan gyorsan el lehet felejteni, de tényleg, ahogy megpillantottam, megszűnt minden. Szerencsére nem sárgult be, így három nap múlva kiengedtek a kórházból. A kórházról vegyes élményeim vannak. Ami elég szerencsétlen, hogy pont aznap, amikor szültem, 16-an szültek és a gyerekágy teljesen megtelt, 2 napig nem lehettem a babával, csak szoptatni járhattam át a csecsemőosztályra. Persze nyomatták a cukros vizet legnagyobb bánatomra, szerintem ennek köszönhető, hogy Lilike nem nagyon tud szopni. Imádja ugyan a cicit, de percenként bealszik rajta és bármit csinálok, nem szopik, csak nyammog. Ráadásul a tejem is még csak most kezd alakulni, de még mindig nincs elég, pedig fejem éjjel-nappal. De nem adom fel, bízom benne, hogy még beindulhat, mert napról napra több egy picit.
Most megyek, mert hamarosan itt a lubickolás ideje:)
Csatolok képet Liliről. Üdv mindenkinek!

Kép Kép
szinagy
 
 


Szinagy

Gratulalok! GYonyoru baba Lili!:)
Kitartas a szopizassal, biztosan fognak alakulni a dolgok, a vedono nem tud esetleg segiteni?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

 
 

Szilvi:
gyönyörű a kislányod, gratulálok!!!! :)
írok privit!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szinagy!

gratulálunk :)
gyönyörű kislány :)

KépKép
viranka
 
 


Szinagy! gratulálunk!!! :lol: :lol: :lol: S igazán gyönyörű kislány!!! :lol: :lol: :lol: Szopihoz hajrá (szerintem meglesz az eredménye törekvéseidnek :wink: ). homeos szereket már próbáltál?

Nyuszika! majd előkerül :wink:
s éljen az egészséges család! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szinagy, gratulálunk!!!!!!! Gyönyörű baba, és nagyon hasonlít Rád, különösen a második képen! Ezeket a virágokat küldöm Neked a kertünkből:

Kép
leovica
 
 


Barbi, de jó, nemsoká szülinapoztok!
Ugye válaszoltam röpis privire? Lehet ám jönni.

Nyuszika, remélem, most már elkerül Titeket ez a fránya betegség! Nálunk is 2 hét hiányzás volt a fiamnak, lehet, h uaz a köhögős nyavalya, mint Nektek.
leovica
 
 


Szinagy ,

Gratulálok!!!!!! Tényleg csudaszép kislány :lol: :lol: .
A szopihoz kitartást !
Az én kislányom is ilyen álomszuszék volt, az első pár hétben mindig elaludt szopizás közben .
Tejcinövelésre nekem nagyon bevállt a Laktoherb tea, ezt majd egy évig ittam illetve az elején a homeós bogyó ( urtica). És közhely ugyan , de rengeteg folyadékot kell inni.

KépKép
trapista
 
 


Gyors kérdés, van valakinek más internet előfizetése mint az Invitel?

Köszi

KépKép
trapista
 
 


SZiasztok!!!

Nagyon szép a kispöttömi!!!!! Igazi csaj! Gratulálok!
elsőnél nekem se volt tejem, aztán a 2.al homeóztam, és rengeteg lett!!!!!!Mindenképp ajánlani tudom! Érdemes homeós dokival beszélni, akár csak telefonon, mert én pl kombináltam egy kicsit nyugtatós bogyóval, így nyugis is voltam, meg minden, és jobban termelődött!!!!Na meg sokat igyál!!!!Barna sört is, egy héten egyszer!!!!!Az is bejött nekem! Üdv!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szeretnélek meghívni benneteket Angi szülinapi kerti after-party-jára 15.én 15:00től. Hogy miért hívom ilyen idétlennek :lol: ? Azért mert a sznapja előtt már lesz egy bulija, s utána a hétvégén majd ömlik a család. Úgy érzem sok lenne már neki, ha még egy szülinapot szerveznék (ráadásul időben is "nagy" az eltolás). Végülis mondhatnám, hogy ugorjatok be, de tapasztalatom szerint ha szülinapról van szó, akkor nagyobb az intenzitás :wink: 8) . Szóval azt szeretném, ha összeröffennénk, mintha csak egy sima délutáni tali lenne. Mindenki hozzon rágcsit vagy üdcsit, ami jólesik, s ne ajándékot. Remélem megértitek miért így szeretném...Tortán azért még gondolkozom...

Aki nem tudja a címet kérdezzen :D .
Esőterv nincs, mert a nappalink túl kicsi.

S azt is jelezzétek ha vkit zavar a kutya. a mijjjenk mindig szabadon, de ha vki fél akkor megoldjuk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulációt és dícséretet a babámról, meg a sok tanácsot a szopizással kapcsolatban. Az az igazság, hogy mindent próbálok egyszerre: iszom a Laktoherbet literszámra, szedem a homeos urticát, iszom alkoholmentes sört, eszem köményes levest, de mégsem az igazi a helyzet. A védőnő sajnos nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel. Azért még nem adom fel, sokat teszem cicire, csak van, hogy bármit csinálok vele, 2 perc után elalszik vagy csak cumizik a cicin. Egyébként nagyon sokat sír, és kizárólag azzal tudom megnyugtatni, ha cicire teszem.
Na megyek is, mert megint "műsor" van :)
szinagy
 
 


Szinagy!


Laktoherb tea hasfájást is okozhat,vigyázz vele :wink:

míra kajabál :arrow:

KépKép
viranka
 
 


csatlakozom az elöttem szólóhoz!!!! Lehet fáj a pocija! Első nekem is olyan volt, és aztán nem ittam több laktoherbet, csak szörpöket, meg gyümilét.....

azért kitartás, fő az elszántság!!!!

szép napsütéses 7végét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Barbara:
Köszi a meghívást, ha nem leszünk betegek, akkor megyünk!! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Trapista:
nekünk T-online van!

Voltam a Medi-Line bioáruházban, egy egész délutánt eltöltöttem, vettem csíráztatni magokat, a lucerna csírát most ettük meg, a gyerekek két kézzel falták :lol:


meg ezt találtam:

http://www.greencity.hu/index.php

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Angi baba!
Isten éltessen sokáig :)

KépKép
viranka
 
 


Anginak boldog 2. szülinapot!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Bocsánat, de egy picit visszatérek a kozmetikai hatóanyagokra :)

Ezek az ANTSZ honlapján olvashatóak (talán így hitelesebb vagyok :lol: ):

Sodium (Nátrium) Lauril Szulfát, ami szinte minden samponban, tusfürdőben benne van:

http://antsz.hu/okk/okbi/magyaricsc/PDF ... 02_HUN.PDF

Propilén-glikol, glicerin helyett szokták használni nedvesítőszerként:

http://antsz.hu/okk/okbi/magyaricsc/PDF ... 21_HUN.pdf

Aluminium-klorid, a "hagyományos" dezodorok alapja:

http://antsz.hu/okk/okbi/magyaricsc/PDF ... 25_HUN.pdf


sorolhatnám....
persze ezek nem töményen vannak jelen, de ha van olyan kozmetikum ami mentes ezektől a veszélyes anyagoktól, akkor miért ne azt válasszuk, nem???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Paracetamol:
ezt minden kisgyermekes ismeri (lázcsillapító), pl: Panadol

http://antsz.hu/okk/okbi/magyaricsc/PDF ... 30_HUN.PDF

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok Lányok!

Elnézést, hogy így hívatlanul "betoppanok", csak a segítségeteket szeretném kérni. Egy kedves ismerősömet szeretném megtalálni, akivel kb. 6 éve ismerkedtem meg, de azóta sajnos nem találkoztunk, a számát elkavartam és sajnos az iwiw-en és hasonló helyeken sem találom. Ő gödi lakos (volt legalábbis akkoriban) és annyit tudok róla, hogy idegenvezető, úgy 40 körül lehet most és Gulyás Miklósnak hívják. Az édesapját ugyanígy hívják, biológiát és földrajzot tanított a Németh László Ált. Iskolában, szerintem már nyugdíjas. Az asztaliteniszhez mindkettőjük szorosan köthető.

Ha valaki tud nekem segíteni, tud róla valamit, vagy valamilyen elérhetőséget tud adni, nagyon megköszönném. :)

További jó társalgást, jó egészséget kívánok mindenkinek!

Andi

andi
flpba
 
 


Köszönöm szépen lánykám nevében :lol: :lol: :lol:

Kép tortával

Kép elégedetten a művel
biocolor festéket és festőkellékeket kapott tőlünk

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Anginak innen is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok! És persze mennénk az after partyra is :wink:


Kép

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!
Nagyon Boldog Szülinapot Anginak!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Köszönjük a további köszöntéseket is :lol: !
Örülök, hogy itt voltatok! :lol: :lol: :lol: A csajom is mondta, hogy jól érzi magát, s máskor is legyen. Ő sem egy "szokványos" fajta 8) :D :wink:
Sajnálom akiknek nem sikerült ideérni, de remélem még sikerül összehozni ilyet a nyár folyamán ( s próbálom majd nem csütörtökre szervezni :wink: ).
S utólag is ( s nagyon irulpirul hogy csak így késve :oops: :oops: :oops: ) ,de naaaaaaaaaaaaaaagyon boldog szülinapot Patríciának is :lol: :lol: :lol: !
S Tünde köszönjük hogy itthagytad a sütid :lol: ! Angi azt vacsizta 8). Recit átküldenéd? (én nem tudok megjegyezni recepteket :roll: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


sziasztok!

nagyon sajnalom, h nem ertunk oda tegnap :(
brutalis dugo volt, deli pu- moszkva 20 perc volt ugyhogy visszafordultunk, a gyerkocokre nezve kiszurasnak ereztem volna ekkora dugoban acsorgast, minimun 2 ora lett volna az ut...
mekkora non-sense ez a varosi kozlekedes, remes! :evil:

pedig sutit is sutottem! de ne aggodjatok, mar megettuk! :lol:

Barbi, koszonjuk a meghivast!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Barbara:
köszi a köszöntést, mi is nagyon jól éreztük magunkat, Dorina hazafelé már sírt a kocsiban, hogy mikor megyünk megint... :D

Biosüti recept:
2 bögre teljes kiőrlésű liszt + kis dobozos kefír vagy natúr joghurt + fél bögre méz + 1dl olaj + 1 kávéskanál szódabikarbóna
Lehet bele aszalt gyümiket is tenni
Tepsibe beleönteni, 180 fokon megsütni, kb. fél óra

Sajtos:
25 dkg liszt, 25 dkg margarin, 25 dkg túró, kis só
összegyúrni, kinyújtani, megkenni tejföllel vagy tojással, rá reszelt sajt, csíkokra vágni, megsütni, 180 fokon 15-20 perc

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbi, köszönjük a meghívást, remélem, legközelebb többet tudunk lenni! De örültem így is, h találkoztam Veletek!
Patríciának boldog szülinapot utólag is!
Receptet én is kipróbálom! Legszívesebben máris csinálnám... :roll: De csak nem állok neki az éjszaka közepén...
Jó volt a Fétis futóverseny a 7végén! Volt vki? Jópofa volt péntek este is, akkor néptáncosok voltak, és táncház, kemencés lángos, hamis mézeskalács-készítés a gyerekeknek. Alig bírtunk eljönni f 9-kor. :oops: Érdemes lesz jövőre is megnézni!
leovica
 
 


Sziasztok!
Mi voltunk fétisen, gyerekek futottak, nagyon klassz volt! Hugom 3. lett a 14km-en! Tök jó programok voltak idén!
Sajtos rúd rettentő fincsi, egyszer már volt itt fen a rp-je, azóta csinálom majdnam minden 7en!!!!Imádjuk!
szép 7et!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Saara! pedig hoooooooogy izgultam mi lesz a sütivel :lol: :mrgreen:

Leovica! azóta is azon elmélkedem, h fiús anyukák állandó kelléke a zsinór 8) :wink: :lol: :mrgreen: avagy honnan szerezte a fiad :shock: ?
én Karácsonykor hajnal2kor még sütögettem, szóval hajrá 8)
s erről a fétisről van vmi neten található infó?

Tünde! Dorinának üzenem, h igyexem még szervezni :wink: :lol:
reciket köszönöm!

Verus! hugodnak gratula :D !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Verus, lehet, h találkoztunk is, csak nem tudtunk róla? :wink: Mi elkezdtük a családi versenyt is, nem jutottunk ugyan tovább 5 állomásnál, de azok jók voltak. Apa remekül vezette a fűnyíró traktort, én és a fiam jól szórakoztunk a csavarozással.
Péntek este is jó dolgok voltak. Nem tudom, ha esetleg rákeresel Fétis és futóverseny és Göd szavakra, Barbi, akkor talán kiad vmit a google.

Barbi, miért, nem tudod, honnan került elő a madzag, amivel a fiam összekötözgette a járműveket? Nem a fiús anyukák, hanem a fiúk állandó kelléke a zsinór, úgy látszik. Oviban szoktak ilyen hasznos ajándékokat egymásnak adni a srácok.
leovica
 
 


Verus, húgonak gratulálok!

Saara, kár, h nem tudtatok jönni!
leovica
 
 


Leovica! zsínór: jaaaaaaaaaaaaa :lol: :wink: 8) :lol:
gödibarbi
 
 


Utólag is BOLDOG ANDRISNAPOT!!! :lol:

Nyuszika! Danny már jól?

Vera! s ti hogy vagytok egészségfronton?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Csajok, eltűntetek????

Barbara, Trapista: küldtem privit a mézzel kapcsolatban!!

még mindig tanulok, szombaton lesz a szintvizsgám, 11-én kémia...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Leovica! Lehet tényleg taliztunk:) mi a családi versenyben nem vettünk részt, mert apa utálja az olyant...ő csak a kiállított ralllykocsit élvezgette.....
Jó régen jöttem erre, annyi minden van folyton!
Nyuszika! van csajszi uszispapucs? Amilyenből vettem fiust a múltkor?

Lehet jön a 3. majd kiderül estére...:):) Viszont ha így van, akkor majd bátor, jófej jelentkezőt várnék utánpótlásra a Dunakutatóba max. 3 évre a helyemre!:)Teljesen gyerekbarát, de 8 órás meló.

Megy valakinek csemetéje idén elsőbe suliba a Huzellába? Mondjuk németes osztályba? Mert lesz a gólyatábor, és jó lenne ha a leendő osztályból menne még több gyeremek, hogy ismerkedjenek! Az enyém megy!
Jó 7végét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!
szerintem ma mi találkoztunk a patikában :) pont nálam fogyott ki a paír :)

Barbara!
voltunk jól/jobban,most Míra szarul...de szó szerint :( megy a hasa szegénykémnek :( ráadásul vasárnap keresztelő,dédipapa fogja őket megkeresztelni,remélem Bálint nem kapja el :)

Tünde!
van neked jó mézlelő helyed?holnapra nagy kalappal :)

szép estét :)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Leovica, sajnalom en is, hogy nem tudtunk menni a bulira :(

Erdeklodnek, hogy kinek milyen vonalas telefonja illetve internete van, T-com vagy Invitel? Szerintetek melyik jobb?

Koszi! Nehany het es......... koltozunk! Mar el sem hiszitek, mi? :wink: :lol:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!
Viranka! Ugye nem veled szerencsétlenkedtem visszaadás terén!!!!:)? Tiszta zizi voltam aznap, mert hát kiderült a nagy újság! Baba lesz megint, és kb. februárban születik!!! Annyira fura. akartam, de nem most....Izgi. Főleg új melóhelyen hogy adagolom be? Na meg dokim sincs, semmi.....Apa rettentő boldog, gyerekek oda vannak meg vissza, ők már régóta erre vártak! Nagy az öröm! Megin kezdhetek mindent előről! De jó lesz:):)És most már Andris is rendben a pocakjával! Épp skarlátos!:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!
akkor halkan,gratulálok :) de jó :lol: :lol: :lol:
akivel szerencsétlenkedtél,a nagyi volt :lol:

KépKép
viranka
 
 


Verus: tényleg izgi!! nagyon örülök :)
Én Kondér Bélánál szültem a kicsiket, emberileg és szakmailag is meg vagyok vele elégedve, most megint Vácon van.

Sara:
nekünk T-online és T-kábel van, az invitelt megszüntettük, szerintem drága

Vera:
jobbulást Mirának!!!!!

Szombati szintvizsgám 5-ös lett, még van egy szóbeli 11-én, aztán nyári szünet. :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vera (és akit még érdekel):
Mézet rendelni szoktam egy méhésztől, a Gemenci erdő közeléből gyűjtik a mézet a méhei, nagyon fincsi és jó árban is van, akit érdekelnek a részletek írjon privit!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Verus, hűha! Írtad Te már korábban is, gyanús voltál nekem, h nemsoká lesz itt babaeső! Gratulák!!!
Elkezdődött már az állandóan-aludnék korszak Nálad?

Szinagy, rég nem voltál! Remélem, jól vagytok!!!

Tünde, nagyon ügyi vagy, kitartás az utolsó vizsgához, drukkok mennek! +++
leovica
 
 


folyton alvós korszakom van. Tegnap barátoknál voltunk, és majdnam bealudtam a fotelben ülve...nagy erőfeszítés kelett, hogy ne tegyem.:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus! :lol: :lol: :lol: és GRATULÁLOK!!! :lol: :lol: :lol:
s örülök,hogy Andris pocakja is jól! :lol:

Tünde! gratula az ötöshöz :lol: , s mennek a további drukkok!
én hétfőre kérném az első adagot :wink: :lol:

Viranka! Remélem ti már teljesen jól! Hogy ment a keresztelés?

Saara! Szerintem is drága az Invitel. Nekünk is ua mint Tündééknél. A net néha nagyon lassú (nem a legtökéletesebb a lefedettség)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Veruuuus! halkan gratulalok en is!!! :D :D :D
Alvos korszak, khm, hat igen :)

Tunde, gratula a vizsgahoz, ugyi vagy!

koszi a telefonos tippeket!
nektek mennyi ido alatt kotottek be?

Ugy nez ki csutortokon koltozunk! :D

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Saara! éljeeeeeeeeeeen!!! :lol: ha menekülhetnéktek támadt, akkor gyertek el hozzánk!
s én rosszul írtam: MOBIL internetünk van. bocsi a félreinfóért, de ez a sok T-T-T-s elnevezés bezavart

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


sziasztok!
Kössz a gratulációt! Jó megint kismamának lenni:) Bár kicsit később akartam, de hát így jött....:):)

Nekünk invitel van, és megrendeléstől asszem egy hét alatt bekötötték, még az utcát is felásták, mert a házban senkinek nem volt még ilyen:) végülis jól működik....egész gyors, és havi10000 a telefonnal, amiről 2000 lebeszélhető.....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: