Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jól néz ki a hinta, irigykedem, na meg a terasz is nagyon irigylésre méltó, lesz hova kitolni a babakocsit. :)

madiani
 
 


Ige!
Énis most látom! :D

De sajna csináltam tesztet! :cry:
Azért reménykedek, hátha csak azért negatív,mert még nem kimutatható! :wink: :oops:

Melinda
fomiaae
 
 


Na, egy percre lelépek, birkanyírást tartunk itthon 8) ,Megnyirom az én drágámat :lol: és jövök!

Melinda
fomiaae
 
 

 
 


Várom a javítanivalókat! Csak azokat a drukkokat írtam be amik az aláírásba voltak, de ott is lehet hiba vagy hiányosság. Bocsika

madiani
 
 


sziasztok, jó sokat írtatok :shock:

Melinda,
várj még egy kicsit, a tünetek teljesen pozitivitásra utalnak :P :P :P
Ti nem tudtok aludni éjszaka? A szülészeten mindig aludtak az éjszakás nővérkék :shock:

Alexa,
háááát, még mindig gyönyörűséges szempillái vannak Martinkának!!! És hogy te hogy emlékszel még a tavalyi ajándékokra!!!

Kriszti,
bizony, még én is emlékszem a kórházra, s most már jár Martinka... Nem fájdul meg a derekatok, hogy le kell hozzá sokat hajolni a járkálás miatt?? vagy ezt megszokrja az ember? :wink:

Ani,
sajna nem valószínű a csütörtöki torna, szerda este szedik le a körmöm egy részét, nem hiszem, hogy csütörtök reggel már cipőbe bírnám tuszkolni :oops: :shock: kicsit félek is tőle, de már szeretnék túl lenni rajta, mert eléggé fáj...
Milyen otthon?? Sajnálom Apácskát, de remélem talál hamar állást!!!

Andesz,
hajrá vezetés, ügyes leszel!!! Hát igen, Patrik nagyon édes, ahogy Bencusotokra néz és ahogy szeretngeti!!!

Alíz,
helyrejött a tejcsid? Segített a more milk? Neked is volt ilyen körömágygyulladásod? Mit csináltak vele?
Gratulálok Hunor baba éjszakai alvásához!!! Hogy tartjátok fenn 9-10-ig??
Bencus már 7-kor alszik :shock: , az óraátállíás óta a fél hetet is nehezen tudjuk kivárni a fürcsivel, annyira nyügi .

Csuszka,
gratula az autóhoz. Sajnálom, hogy elmegy a párod, de aztán itt lesz egy hétig, csak veletek :P

képek még mindig nagyok... illetve már van egy kicsi azt felrakom, aztán majd a többit is...

Kép
Vendég
 


Melinda,
nagyon szuper a hintátok!!!! csak hobbiból csinál ilyeneket a párod vagy ez a hivatása??
Vendég
 


Nati nagyon jó ez a kép rólatok (sajna rólunk soha nem készül családi fotó :evil: ) Sajnálom hogy nem jöttök tornára de érthető az ok. Az alvás nálunk is hasonló, Ronikám már majd 1 órája alszik és majd csak 1 felé kel fel. Állítólag ők a nap gyermekei, mert a nappal kelnek és fekszenek. :)

Na én is megyek pihizni, mindenkinek jó éjt.

madiani
 
 


Nati,
férjem hobbiból csinál ilyesmiket, az én nagy örömömre! :P
A szülészete tudnak aludni?
Lehet, hogy munkahelyet kéne váltanom? :roll: :lol:
Nagyon jó a családi fotótok! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda, nagyon szép a hintaágy!!!!Le a kalappal a férjed előtt! Elférne nálunk is egy ilyen...... :wink: Ne keseredj el a teszt miatt! Előbb vagy utóbb pozitívat fog mutatni. Az én terhességemet sem a teszt mutatta ki, hanem az UH. Csináltam tesztet, akkor még negatív volt, rá 1 vagy 2 hétre pedig UH-án mondta meg a doki, hogy terhes vagyok.

Nati, nem akarom elkiabálni, de nagyjából rendbejött a tejcim. Most azt csinálom, hogy reggelre telítődik mindkettő mellem, és amiből előszőr szopik, utána még 60-90 milit tudok kifejni belőle, és azt odaadom estére, amikor már kevesebb a tejcim. Azt nem tudom, hogy More Milk segített-e, vagy a laktoherb, vagy homeós bogyó. Szerintem mindegyik. Te otthon vagy ezekben a homeós szerekben? A védőnő azt mondta, hogy az urtica-t max 3 napig lehet szedni, a gyógyszertárós- aki mellesleg ért is hozzá- azt mondta, hogy lehet tovább is szedni. Hunor magát tartja fenn. :D Ahogy egész nap is csinálja. Mindig felkelti magát. Nem tudom miért. :shock: Egyébként most tettem le. A 7 órás etetés után nem aludt el, csak 10 percre......Nekem a körmöm nő be állandóan, pedikűrös szokta kivágni. Eleinte iszonyúan fájt, vérzett. Most már nem annyira. Hát remélem, nem lesz komolyabb nálad. Nagyon szupi a családi fotó!!!Mi is tervezzük. :wink:

Ani, tökéletesen megértelek titeket! A rossz melóhely beárnyékolhatja a családi életet is. Remélem hamar rendeződik a helyzet nálatok. De biztosan megoldjátok, ügyesek vagytok! :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Na, megyek énis aludni!
Nyugodalmasat mindenkinek!

Nekünk még van egy kis dolgunk itthon alvás előtt! :wink: :lol: :lol: :lol:

Melinda
fomiaae
 
 


Jóóó reggelt!
Fantasztikus éjszakánk volt :) Igaz már 6-kor kelt manó, de kipihenten keltem hozzá. :) Úgy fél 8 felé elaludt és csak fél 3-kor kelt, akkor is én már elöbb fenn voltam mert aggódtam hogy addig nem keltett, na meg majd szétdurrant a cickó. :D Este 9-kor már mi is alukáltunk apácskával így jó sokat tudtam egyhuzamban aludni, nagyo jó volt. Most persze megint alszik Pruntyi, apácska meg usziba van (ezért nagyon becsülöm) de sebaj tudok nektek írni.

Melinda, remélem fantasztikusan telt az éjszakátok :) Látod látod, Alíz is megírta, ez még nem azt jelenti hogy nincs babó. Nagyon de nagyon drukkolok nektek!

Alíz, nagyon köszi, remélem hamar rendbejön minden, addig meg spórolunk (bár ez így kari elött nehéz lesz, na de majd megteszünk mindent) Az utricát én volt hogy egy hétig szedtem, bajom nem lett tőle. A sok folyadék is rengeteget számít (legalábis nálam). Tegnap este megittam 3 dl folyadékot és még most reggel is fullon vannak a cickók. Igaz pisilni is voltam 2x éjszaka, de ez legyen a legkevesebb.

Amikor én voltam a szülészeten nem láttam aludni a nővérkéket (nem is tudtak volna olyan sok baba volt az örzőbe és persze valamelyik mindig órdított). Persze az is igaz hogy akkor teltház volt. Mi meg sokat mászkáltunk hajnalba mert ugye szoptatni akkor még nem tudtam, mentünk elösszőr a vízért utána meg a tápszerért. A mai napig nem felejtem el a rokonok lenéző tekintetét amikor mondtam hogy nem tudom cicire rakni és tápit kap. Minden tiszteletem azoké az anyukáké akik tápszerrel etetik a kincsüket. Tisztelem becsülöm őket, mert akármilyen könnyűnek tünik is, nem az!!!!

madiani
 
 


Sziasztok!

Roni: Ez az érzés már mint hogy félek hogy felébred mikor múlik el? Emlékszem Barninál is ez volt.
Borzasztó. Miért félek attól hogy gyönyörű iciri piciri babám felébred. Na. Felkelt és sír persze :( Uff

Majd jövök :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi,
én este szoktam parázni, hogy éjszaka fel fog kelni és sírni fog és enni kér. aztán ezzel a gondolattal lefekszem és éjszaka már semmi para nincs, amikor felkelek hozzá :P de tartok tőle, hogy még egy darabig eltart.... kitartás!!! most süt a nap :lol: :lol:

Alíz,
örülök, hogy tejcsike rendbe jött!!!!! lényeg az, hogy van!!!
elég volt, hogy pedikűrös kivágta???? :shock: nekem gennyes is, piros, duzzadt és hozzá se tudok érni :shock: még sose volt ilyen, remélem nem is lesz!!!!

Ani,
hát, rólunk is csak most készült ilyen fotó, sőt, nagyon rólam se szokott készülni, mert mindig én fotózok :evil: . De legalább most van egy-kettő :P
Nálunk is a nővér aludt, nem a csecsemős. emlékszem, mikor másodjára begörcsöltem, úgy kellett felkeltenem :shock: , de szerencsére csak a pultra hajtotta a fejét, úgy aludt. De rendes volt, felkelt. Nem is csodálom, hogy elszundítanak, ha nincs dolog és fáradtak és éppen a babák sem sírnak :wink:

Apácskának ma van a szülinapja, majd a tortájáról is rakok képet, bár már ezt is a múlt héten megünnepeltük... azért készítettem neki most egy képeslapot Bencus talplenyomatával :P remélem majd tetszik neki :P :P
Vendég
 


Nati,
Apácskának boldog szülinapot!Képet rakj ám majd fel a tortáról!Te sütötted!

Lányok,
remélem igazatok lesz, és nemsokára énis jó hírekkel szolgálhatok!
Tudom, hogy ezen a babatémán nem szabad görcsölni, de ez olyan nehéz.Ha nem is akarom, akkor is azon jár az eszem! :oops:

Ani,
ha apácskának nincs jó munkahelye, akkor inkább hagyja ott, mert egy rossz munka nagyon haza tudja vágni az embert!

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok

Bocsi,hogy megint nem jöttem,de valamiért mostanában ezer a dolgom.Jól vagyunk,egyikőnk se beteg.
Semmit nem olvastam vissza :oops: ,de talán szerda körül,ha előbb nem is tudok jönni és akkor megpróbálok visszaolvasni.
Köszi mindenkinek a drukkokat,szerencsére apácska marad a melóhelyen :D !!!

Ani
Kedden ha leszel akkor viszem a nyakikat,és dehogy haragszom a múlthét miatt,egyáltalán nem voltál bunkó.Mintmár mondtam egyébként is mentünk a boltba és ez máskor is így van,tehát nem gond.Na meg egyébként is Te teszel nekem szívességet!Úgyhogy ez a minimum a részemről.
Ja a múltkor eszembe jutott,hogy volt egy időszak amikor nappal nekem csak a babakocsiban aludt Noel.Ha fent van a lakásba próbáld abban elringatni és legyen szem előtt ha elaludt és amikor látod,hogy már ficereg,gyorsan tologasd egy kicsit,és akkor hátha visszaalszik.Noel jókat aludt így és nem szokott rá.

Bocs,hogy másnak nem írtam,de majd bepótolom!

Na puszi
Vendég
 


Roni,
most néztem meg a tábliban, hogy neked is Blaskó Ervin a doktorod.Milyen tapasztalataid vannak?Énis hozzá járok!Írhatsz privit is nyugodtan!Köszi!

Gabi,
szívből örülök, hogy apácskának megmaradt a munkahelye! :D

Tündi,
ne aggódju, biztos be fog állni a pici alvása.Ne idegeskedj miatta, mert az ő is megérzi!Fel a fejjel!Minden rendbe lesz! :)

Melinda
fomiaae
 
 


Vagyok megint :)

Elmentünk sétálni de meidet a babám. Sírt szegényke nagyon. Kicsit sötétedett is már szerintem nem tetszett neki.

Melinda: Csak nem baba? :)
Szuper ajándék! Mivel lehet egy ilyet kiérdemelni? :oops:
Köszi a bátorítást, igyekszem :)
Csak jöhetne valami pozitív változás már...

Alexa: Szuperek a képek! :)

Roni: Nagyon édi Hunor. Szóvál pár hét még és érdeklődve les minket a kis csomagom? :)

Nati: Bencus már néz :) De jó :) Érted hogy értem. Emlékszem a babatalin milyen aprócska volt. Hogy repül az idő!!!
Bencus már nem eszik éjjel?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :D

Ani, én azóta szedem az urticát, amióta hazajöttem a kórházból..... :shock: De én nem éreztem, hogy csökkent volna tőle a tejmennyiségem. Sőt! Nagyon várom már én is, hogy ilyen tornára menjünk Manómmal. Az XS közel van hozzánk, nagyon sokáig jártam oda fittneselni. :D Örülök, hogy jól alakult az éjszakátok! Roni előbb utóbb átalussza majd az éjszakát.

Nati, a pedikűrösnek vannak olyan szerszámai, amivel ki tudta vájni a körmöt. Nyilván, van egy határ, ami után már csak az orvos segíthet. Ezek szerint nekem mégsem volt annyira brutál, mint neked. Nagyon sajnálom. De ha túl leszel rajta, megkönnyebbülsz.

Gabi, örülök, hogy apácskának megmarad a melóhelye. Azért ez nagy megnyugvás a család számára.

Tündi
, azt hiszem az első hónapban állt fenn ez az érzés. Aztán egyre ritkábban tört rám. Nem tudom, hogy nálad meddig fog tartani, embertől függ. De szerintem, ahogy egyre jobban összeszoktok, kiismered a kislányod, nálad is tompulni fog ez az érzés, majd eltűnik , biztos vagyok benne. :wink:

Most én jártam úgy mint Ani! :D Elkiabáltam az éjszakai átalvást. Huni baba 4-kor felkelt! :D :D :D Nem is értettem, régen volt már ilyen. Aztán fél 6-kor visszaaludt. De ilyen is kell, egyáltalán nem bántam. Már én is csak csak elaludtam volna, amikor a macskák a kertünkben elkezdtek írtó hangosan nyervákolni. Bagzottak, :shock: :D :D Ki kellett mennem elhajtani őket, mert már 10 perce csinálták, és Hunor is elkezdett fészkalódni.

A nappali alvással kapcsolatban nekem sem ártana egy két tanács. Fél óránál többet nem nagyon alszik Manó.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Írtam és elveszett :(

Nati, boldog szülinapot Apácskádnak!

Melinda, köszi, úgy néz ki vagy a jövőhéten vagy utána felmond, már kinyomtatta a felmondását. Holnap érdeklődik a munkanélkülibe hogy milyen feltételekkel kap segélyt.

Gabi, megyek kedden, várni foglak. Sajna a 2-on lakunk nincs lift és 15 kg a babkocsi, tehát ez a megoldás kilőve. Azért köszike. Mostanába van hogy 45 percet, 1 órát alszik. Persze nem mindig, de ez is haladás.

Tündi, próbálj arra gondolni hogy annak a kiscsillagnak te vagy az egyetlen és legfontosabb. Amikor sír, öleled magadhoz, dudolj neki. Tudom nehéz ha nem nyugszik meg, de neki csak Te vagy!!!!

Alíz, xs-be már 6 hetes kortól lehet jönni. Gyertek ti is!!!! Az elején bevásároltam utricából, mert úgy csináltam a kúrákat hogy 1 hétig szedtem aztán pár napig nem, aztán megint szedtem. Most meg ott porosodnak a fiókba, de azért még megtartom hátha szükség lesz rá.

madiani
 
 


Na megyek apácska mellé az ágyba, ma is korán fekszünk (remélem Roni is úgy tesz mint tegnap)

Sziasztok, meseszép álmokat mindenkinek

madiani
 
 


kicsinyítettem :lol: :lol: akkor rakok "pár" képet :P :P bocsi, ha sikerül akkor kicsit sok lesz..

Kép furcsi utan

Kép eldolok

Kép kacsintok

Kép trakeszban

Kép Apa tortája

Kép Bencus tortája

Kép csomaggal

Kép az új nyakláncom :))

Kép szertartas kozben
Vendég
 


Kép templomban

Kép Kicsi Tommal

Kép ulok
Vendég
 


Nati! Nagyon jók a képek. Csodaszépek a torták is. A legjobban a családi fotó tetszik Nekem!! Szépek vagytok ratja!
Szerdán majd nagyon gondolok Rád, bár imátkozok azért, hogy hátha elmúlana addiga a gyulladás.
Apácskát pedig Isten éltesse még nagyon sokáig születésnapja alkalmából!!!

Melinda! Szép álmokat, ha most is alszol. Nekem is nagyon tetszik a hinta.

Alíz drága! Nem tudok tanácsot adni a nappali alvással kapcs.ban, mert Mi jól alszunk nappal. De. foglalkozást tartok Bencének az első kelés után, aztána második szopi után(olyan 11felé) már elalszik. Na ezt a foglalkozást úgy írtam, mintha dolgoznék az oviba.

Csajszik! Ha az 5 órás kelés az már reggelnek számít, akkor két napja átalussza Bence az éjszakát. 21órától. :lol:
Tegnap szerintem 24órából 18at aludt nem tudom mi volt vele. És egész nap csak 4szer evett. :shock:
Szegény apácska csak hétvégén tud jóformán vele lenni, Ő meg csicsikál. Na nem bántuk, magunkra is jutott idő.

Alexa! A Te Martinkád is csodaszép kisfiú. Nekem is apácskával készült képe teccik a legjobban.

Ágica! Sajnálom, hogy Bence nem mutatta meg magát. Nálunk is ez volt, takarta magát akis kezével, meg hátat fordított. Lehet, hogy ezek a Bencék ilyen kis huncutok?!
A lényeg, hogy egészséges, és hogy Te is jól vagy!!!!

Gabi! Örülök, hogy apácska marad a melóhelyén.

Ani! A mai éjszaka hogy tellt? Remélem a teli cickó keltett,és nem Roni!
Ja, örülök, hogy jól vagytok.
Adsz már Roninak ilyen 4 hós kortól adható üveges finomságokat?
Hogy ízlik Neki?
És tejcit kb mennyit eszik egy alkalommal?

Tündi! Fel a fejjel. Van két szép gyönyörű gyermeked, nincs okod búslakodni. Félelem meg mindenkiben van, de hidd el, elmúlik. Mégcsak 15napos a kicsi Biankád, ahogy nő, Ő is egyre ügyesebb lesz, kevesebbet sírdogál majd.

Lépek, felkelt Bence.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Melinda, Tündi, bocsi, de most néztem, hogy akkor írtatok, amikor én is, és nem válaszoltam.

Melinda, Blaskó dokiról csak jókat tudok mondani!!Irtó rendes doki, és szakmailag is helytáll. Nálam végig ott volt a vajúdás alatt, és mivel én császárral szültem, rendkívül jó munkát végzett. Nagyon megvoltam vele elégedve. :wink:
Tündi, ne aggódj, meg tudod oldani a helyzetet! :wink: Hiszen te már sokkal gyakorlottabb vagy. Valószínű, az is közrejátszhat nálad, hogy egy kislány másképp viselkedik, mint egy kisfiú, másképp kell velük bánni, és fura elsőre
Nati, szenzációsak a képek!Az a bébis torta nagyon jól néz ki! Milyen ízű volt? Hol csináltattátok?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Tündi, bocsi, valószínű én vagyok hülye, de ezt a csomagot nem értem.... :shock:

Ani, milyen volt az éjszakátok? Tényleg lehet menni 6 hetes kórtól? Mert én úgy emlékeztem rá, hogy olyan 3 hónapostól lehet menni. Lehet a babaúszással keverem. ÉS egyébként milyen?

Ildikém, úgy tudom, hogy az már nem éjszaka, de lehet rosszul tudom. NAgyon ügyes Bence baba!Csak így tovább! Milyenek a délelőtti "foglalkozásaid"? Kiváncsi vagyok rá.

A mi éjszakánk csodás volt. Igaz, fél 11-ig nem akart elaludni a drágám. Mindennel próbálkoztam, a végén betetettem hasra az ágyba, és 5 percen belül elaludt. Magától. Na ilyen sem volt még nagyon. De negyed 9-ig aludt!!!! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok4

Csak egy percre ugrottam be, épp dolgozom! :evil:

Nati,
nagyon jók a képek!
Éshogy a torták milyen gyönyörűek! :D

Na mennem kell!

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok, csak gyors bejelentkezés, hogy még EGYBEN VAGYOK, ne hari, hogy nem írtam, de annyira bennem van a fészekrakó ösztön :D , hogy állandóan suvickolok mikor Levi alszik így nincs időm írni. Most is megyek vasalni, de este megpróbálok a gép elé leülni és írni nektek bővebben, mert hiányoztok ám :D . Ha esetleg beindul a szülés este, akkor meg írok, hogy indulunk :D !
Puszi mindenkinek, akkor megpróbálok majd jönni.

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!

S.O.S. Egy újjabb gyulladás, csak most a másik mellem. Már nagyon elegem van, kezdek tőle kikészülni. Ha valaki ismer olyan szakembert, aki ki tudja ezt rendesen masszírozni, vagy valakit olyat, akinek van benne gyakorlata, nagyon szépen megkérem, hogy írjon nekem privit (itt olvasgatni és visszakeresni nincs időm, mert a napunk evésből masszírozásból és fejésből, na meg sok-sok sírásból áll) Iszonyatosan fáj,sokkal rosszabb, mint az eddigi három együttvéve.
Szóval ha tudtok, segítsetek lécci,mert én ezt már nem bírom sokáig.

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: sajnálom a begyulladt cicit :( Sajnos segíteni nem tudok,de kívánom,hogy mielőbb gyógyuljon meg. Állítólag a hideg vizes borogatás jó rá.

vikike: drukk neked,lehet,hogy ma lesz a nagy nap ???? :shock:

roni: Hunor nagyon jó kisfiú:) És nagyon szép :)

Nati: jók a képek,idilli a családi kép:) Na és a torta ,nyami nyami....most befalnám az egészet :lol:

Tündi: ne stresszelj,mert manócska is érzi:) Be fog állni neki hamarosan a napi rend,és az éjszakai alvás is,hiszen ezt te már tudod :shock:


Rólunk: Luca baba nagyon jó kislány. Egy rossz szavam sem lehet rá :) Bár néha azért lefáraszt.Ugyanis ő nappal nem hajlandó aludni,sokat kell vele foglalkozni. Már rengeteget mosolyog /tudatosan/ és gagyog,már egyszer sikított is egy nagyot, de szerintem megijedt a hangjától :lol:
Nálunk az esti fürdetés 18-kor van aztán kaja és Luca 19.óra körül már alszik is és fél öt-öt körül ébred,akkor eszik egyet és alszik tovább de akkor már csak fél hét hétig. Na és ettől kezdve egész nap fenn van:) Akkor alszik csak ha autókázunk,vagy ha kiviszem sétálni.
Tegnap akkorát csavarogtunk,tök jó volt.Először voltam vele kettesben csavarogni.Egy kicsit féltem tőle,de nagyon jól sikerült.Reggel háromnegyed 9-kor indultunk autóval ,irány a bank,aztán C and A ruhavásárlás Lucának :lol: ,majd benzinkút tankolás,Tesco bevásárlás,kórház kontroll / minden rendben hálistennek nem nőtt alukacska,december 9-én kell kontrollra menni/.Aztán még bementünk a munkahelyemre és 14. körül értünk haza.Én jól elfáradtam,Luca jól bírta :lol:

Húúúúúúúúúúú....jó sokat írtam korán reggel,bocsi :D De Luca még alszik,és hát olyan ritkán jövök..... :oops: BOCSIKA

Szép napot

Kép
csehi77
 
 


Ja,valaki kérdezte ,hogy Luca van-e a képen ,bocsi nem emlékszem ki volt az :oops: De nem ő van a képen.Már készül a Lucás vonalzóm,de ez még nem az :lol:
Most már tényleg eldugulok :lol:

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok! :D
Enikő,sajnálom a mellgyulladást,esetleg arra gondoltam,hívd fel Szilvit,hátha ismer valakit,aki tudna Neked segíteni!

Nati!
Nagyon szupik a képek!Annyira édes Bencus :D
Remélem nem kell felvágni az ujjad! :(
Amúgy mi addig nem nyúlhatunk hozzá,amíg gennyessen van begyulladva,tetránnal kell kezelni pár napig,amíg lemegy egy kicsit a gyulladás!De máskor nyugodtan szólj nekem,mert meg tudom csinálni,vagyis ki tudom szedni,mégha be is van kicsit gyulladva!

Vikike!
Sokat gondolok Rátok! :D

Alíz!
Nagyon édi Hunor baba! :D
Gratula Neki az éjszakai alváshoz :D

Ildi!
Én is kivi vagyok arra a délelötti foglalkozásra! :D
Tündike!
Hogy vagytok? :roll: :D

Rólunk:
Bence még mindíg hihetetlen aktív,és nagyon lefárasztja az embert :D most már egyre többet megáll egyedül(egy kicsit imbolyogva)de azért nagyon ügyi :D
képzeljétek,állandóan be akar mászni a zuhanykabinba,mindent nyitogat,már kötözöm le a szekrényeket,ja a fiókokkal nem tudom mit csináljak,mert odacsukja az ujját :?
Szóval,egy percre sem lehet szem elől téveszteni 8)
ja,képzeljétek,tegnap kiváltottam ezt a tejpépet,amit a védőnő mondott,és mi van ráírva????
gluténmentes diétás pép!!!!!na szóval akkko most mi van???? :roll: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Hű, de ok elveszett bárányka volt tegnap!

Alízom: Foglalkozás: Minden délelőtt énekelek, mondókázok vele, a térdemre ültetem lovagoltatókat mondok, tapsoltatókat, szóval minden olyat, amit az oviban szoktunk, csak persze életkorhoz kötötten. Ő még semmit nem ért, nekem elég az, hogy nevet(újabban hangosan kacarászik), ahogy perega nyelvem, meg ahogy mozgunk. Ja, és minden nap tornáztatom. Ez nagyon fontos. Szerintem.
Lehet ez foglalkozási ártalom, de úgy gondolom, kell ennyi foglalkozás a kicsinek. Na meg pedagógus anyuka vagyok, ennyit el is várnak.

Orsi! Nagyon ügyes Luca babád van. Jövő hónpaban névnapja lesz. :) Irigylésre méltó az alvókája is. Legalább Te is tudsz pihenni.
Amúgy dehogy írtál sokat. Írjál csak annyit amennyit tudsz, és olyan sokszor amilyen sokszor csak tudsz.

Enikő! Sajnálom a cict. Remélem találsz valakit, aki segíteni tud. Drukkolok érte. Én sajnos nem tudok segíteni.

Vikike!! Ezernyi drukk! Andriska a héten biztos kibújik!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Andesz! Nagyon ügyes Bencus már!! Dobhatnál képet a kis csibészről. A tejpépről no comment.Turbózd fel valamivel. :) :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi!
Tök jó lehet,irigyellek,hogy sok mondókát,éneket tudsz! :D
Biztos nagyon élvezi Bencus :D
Házzal mi újság?
Ja,mi is megkapjuk a kölcsönt,és meg tudom venni az autót,amit kinéztünk :D minnyá dobok róla képet :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Lányok! Bocsánat most még nem olavstam vissza, de azt hiszem itt valaki írt egy homeópátiás dokiról. Nevet is és telefonszámot is adott hogy lehet tőle bátran kérdezni.
Ki volt az? Alkérhetném mégegyszer. Az Urtica Urens Ch 5 szedéséről kellene infó, bár úgy tűnik nem hat igazán semmise.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Andesz,
nekünk is majdnem ugyan ilyen kocsink van! :D Csak a hátulja lekerekítettebb.Nagyon jó autó, meg vagyunk vele elégedve!És jó nagy a csomagtere, még a babakocsi is elfér benne! :wink:

Orsi,
de jó, hogy ilyen jól elvagytok Luca babával!Ez a hosszú kirándulás, amit leírtál, még egyedül is fárasztó :shock: ,és hogy Luca ilyen jól bírta! :D
Nagyon rendes baba, hogy éjszaka hagyja aludni az anyukáját.

Vikiki,
millió drukk!Andriskának olyan jó kuckót biztosítottál ebben a 9hónapban, hogy nagyon jól érzi magát! :D

Enikő,
nagyon sajnállak a gyulladás miatt.Sajnos nekem sincs ötletem rá, hogy mit lehetne csinálni.Nőgyógyászodhoz nem mentél vissza?Hátha ő tudna segíteni!

Alíz,
kösz az infót!Nekem is hasonló tapasztalataim vannak vele kapcsolatban!
Hunor baba ilyen ügyesen végigalussza az éjszakát?
Gratula hozzá! :D

Ildi,
Bence baba ismét átaludta az éjszakát?
Nagyon ügyes a picurka! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Tündi,
szerintem próbálj meg megnyugodni!
Az a legfontosabb.Van egy gyönyörű kisfiadat és egy csodaszép kislányod!Jó anyukájuk vagy, csak bízz magadba!Bízz az ösztöneidbe!
Homeós dokit sajna nem tudok! :?

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Itt is egy elveszett bárányka...
Nem tudtam visszaolvasni sajna. Martinra nagyon oda kell figyelni, eljött az ajtó és fióknyitálós korszaka, meg mindenre fel akar mászni. A géphez se nagyon tudok ideülni, mert rögtön jön és mászik fel és esc-pel lép ki mindenből. Amikor alszik, akkor meg csinálom a dolgom meg próbálok tanulni több kevesebb sikerrel- néha bealszom olvasás közben. Újabban már nem kel fel inni éjjel, most is este 8 után raktuk le és reggel 8 után kelt fel. Napközben is minimum 2 órát alszik ebéd után. Volt olyan a múlt héten, hogy nem aludt ebéd után, mert jöttek vendégek és du 4 után lementünk boltba, majd hazafelé pár perccel hazaérkezés előtt 17.10-kor bealudt a babakocsiba. Kicsit hagytam benne, azt hittem felébred, aztán fél óra alvás után átraktam a kiságyba és reggel fél 7-ig aludt, majd aznap ebéd után még 3 órát. Vasárnap meg 4 órát aludt ebéd után.
Nekünk is olyan furcsa, hogy megy már. Eddig hallottuk a tenyere csattogását a taposón, ha jött utánunk, most már a szandija trappolását halljuk. Elsétálgat egymaga itthon. Nem sokáig kellett a kezét fogni, hogy sétáljunk vele. Néha jön oda hozzánk, hogy nyújtja a kezét és sétálni kell vele, de csak pár lépés, és elengedi a kezünket, megy egyedül. Mindenkit ki kell kísérni a liftig.

Hétfőn megyünk vérvételre, meg majd hasi uh-ra is kell mennünk.

Megpróbálok visszaolvasni, de nem ígérem, hogy sikerülni fog.

Vikike, látom még egybe vagy. Nagyon drukkolunk neked, hogy Andriska mielőbb kibújjon.

Nati, nagyon jók a képek, szép család vagytok. A torta is guszta, én is tudnék enni belőle. Nekem nem kell nagyot hajolnom hozzá, mert alacsony vagyok, de néha így is elfárad a derekam.

Enikő, sajnálom a cicigyulladást, remélem mielőbb rendbe jön. Segíteni sajna én sem tudok.

Andesz, jó a kocsi és örülök, hogy sikerül megvenned.

Ildi, de jó neked, hogy sok mondókát és éneket tudsz. Biztos édi lehet Bencus, ahogy tetszik neki.

Gabi, örülök, hogy apának megmaradt a melóhelye.

Ani, örülök a jó éjszakáknak, csak így tovább.

Ágica, ti hogy vagytok?

Vicuska, merre vagy, rég jelentkeztél?

Bessy, és te hogy vagy?

Alexa, nagyon édi Martinka. Az apán fekvős cuki, nekem is nagyon tetszik. Újabban Martin is nagyon bújós.

Melinda, nagyon szép a hinta, ügyes párod van.

Kata, ti jól vagytok? Hozhatnál Geriről képet.

Judy, mi újság felétek? Gyerekek jól vannak? Megy a srácoknak a suli? Barbika?

Tündike, meglátod hamarosan beáll majd Bius napirendje, csak légy türelmes.

Tand, hogy vagytok? Gyere amikor tudsz és hozz a hercegnődről képeket.

Nibcsike, ti is jól vagytok?

Anna, hogy van Panna? És Szofi, Gaskónak megy a suli?

Alíz, gratulálok az átaludt éjszakákhoz, nagyon ügyes kisfiad van.

Orsi, Luca baba is milyen ügyes. Örülök neki.

Vikcy, Fannika is szépen gyarapodik, jók a képek, aranyosak vagytok.
Vendég
 


Ani
Sajnos nem fogunk találkozni holnap. :( Mert mi tegnap voltunk a dokinál, elötte felhivtam a védőnéninket, hogy nem mehetnénk-e szerdán, és azt mondta, hogy szerdán csak a körzeten kivüliek mehetnek, a múltkori eset rendkivüli eset volt!Pedig jó lett volna!

Nati
Nagyon jók a képek!Hol készültek a torták?

Chrissy
Mi is jól vagyunk! :) Nagyon jó, hogy Martinka ilyen sokat tud egyszerre aludni napközben! :) Gergő max 1 órát tud csak, de inkább csak fél órákat.

Enikő
Sajnálom a gyulladt cicit! :( Gondolom nehezen tudsz is szoptatni! :( Én is hallottam, hogy a hideg borogatás jó lehet!A védőnénidet nem kérdezted?

Melinda
Szép a hinta, ügyi a párod! :)

Tündike
Kell egy kis idő még mire összeszoktok Biussal!Csak ne idegeskedj! :)

Ágica
Nagyon aranyos lehetett Dorka!Nagyon várja már az öcsikét?

Vikcy
Nagyon aranyos Fannika! :)

Ildi
Nálunk apa szokott többnyire olvasni Gergőnek mondokákat és tetszik neki!Ő is vigyorog nagyokat. :) Meg a nagymami szokott még sokat játszani, mert Ő is ovonéni.
:)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Rolunk
Tegnap megkapta Gergő a 4 hónapos szurit.Egyeltalán nem sírt, nagyon ügyi volt.64cm, és 6960g.A phneumo oltást megigényeltük és januárban fogja csak megkapni mert akkor márcsak kettőt fog kapni.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ibi, örülök, hogy jól vagytok. ügyes volt Gergő, hogy nem sírt. Mi már megkaptuk a pneumo első felét, majd decemberbe kapjuk a másodikat, jövő héten vérvétel, januárban meg a 15 hónapos szuri. Szegénykémet most minden hónapban bökik vmiért. Kicsit megkésve, de boldog 4. hófordulót Gergőnek. Miket csinál már?
Vendég
 


Chrissy
Köszönjük szépen!Már hátról oldalra tud fordulni,de még teljesen nemtud megfordulni.Állandóan fel akar üllni, úgy húzza magát.Már megfogja a játékait, nyul értük, meg gagyog hozzájuk.Vannak halaink és azokat nagyon szereti nézegetni, meg gagyog nekik is. :) Meg felismeri az ismerös hangokat, például, ha beszélünk a nagyival telefonon.Ja, és hangosan nevetgél.A doki kérdezte, hogy már forgolódik-e, most nemtudom, hogy kellene-e már?
Hogy viseli Martinka a sok böködést?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ani,
apácskának sikerült valamit intézni a munkanélkülieknél?Ha most felmond, én úgy tudom kilenc hónapig jár a munkanélküli, abból az első 3hónapban a füzetésének a 70%át megkapja(nem vagyok benne biztos :oops: ),utána a hátra lévő 6 hónapban ennek az összegnek a felét.
Férjem is egy éve pont ebben az időben lett munkanélküli, ugyhogy az első 3hónapban nem is törtük magunkat, hogy munkát találjon, mert egész jó fizetést kapott a munkanélküliektől.Ahogy letellt a 3hónap, a negyedikben elkezdtünk keresgélni,és szerencsére hamar találtunk is kedvére valót! :)
Remélem Nálatok is minden rendben lesz! :wink:

Melinda
fomiaae
 
 


Andesz,
a kocsit hol veszitek?Mennyi idős?Mennyit kérnek érte?

Nibcsike,
a kis Gergő ennyire ügyes már?
Lassan elkezd mászni is! :D
Nem sírt a szurinál?Hiszen egy igazi kis hős! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Jajj,nem is írtam, képzeljétek, rendeltem lh teszteket!Hogy tudjam követni, egyáltalán van e pém.Mert ez a PG53 nem igazán jött be!
Valakinek tapasztalatok?
Ez olyasmi, mint a terhességi teszt, csak a pé-t jelzi Hát majd meglátjuk!

Melinda
fomiaae
 
 


Na, megyek, mindjárt kész vagyok az edéddel, és a drága férjecském nemsokára hazaér. :D
Aztán meg mehetek dolgozni! :evil:

Melinda
fomiaae
 
 


Ibi, a pneumos oltásnál nagyon sírt. A vérvételt sajna nem tudom, mert bunkón rámvágják az ajtót, nem engedik, hogy vele menjek- azt mondják úgyis visszahozzuk. Hú, nagyon nem szeretem, ha vinni kell, mintha a szívem tépnék ki.
Nagyon ügyes már Gergő. Martin is 4 hónapos volt, hogy átfordult, aztán kicsi szünet és utána már hasról hátra és visszafelé ment neki. Pörgött, mint a ringlispi.
Vendég
 


Melinda, ismét laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő! Remélem ez már jelent valamit!!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: